pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 17:00   #841
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
śliczne lubię Twoją galerię od czego zrobilaś takie cieniutkie paseczki? sa takie cienkie taśmy? Bo z tego, co ja patrzyłam na internecie to sa głownie jakies takie złote, blyszczące, kolorowe, więc to chyba jest ozdobne i ma juz zostać na paznokciu A nie ma takich własnie typowo do przyklejania tylko w celu zrobienia prostej linii i odklejenia? A może Ty korzystałas własnie z takiej ozdobnej.. albo malowałas ręcznie ?
pozwolę się wtrącić są takie cieniutkie paseczki ozdobne jak piszesz, ale można je oderwać i mamy zdobienie KLIK sama myślę o kupnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:16   #842
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

MartiKrk dziękuję nom odrosną.. aczkolwiek póki co to aż dziwnie tak...

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
śliczne lubię Twoją galerię od czego zrobilaś takie cieniutkie paseczki? sa takie cienkie taśmy? Bo z tego, co ja patrzyłam na internecie to sa głownie jakies takie złote, blyszczące, kolorowe, więc to chyba jest ozdobne i ma juz zostać na paznokciu A nie ma takich własnie typowo do przyklejania tylko w celu zrobienia prostej linii i odklejenia? A może Ty korzystałas własnie z takiej ozdobnej.. albo malowałas ręcznie ?
dziękuję ja robiłam od taśmy klejącej najpierw malowałam fioletowym, jak baardzo dobrze wyschnął to naklejałam paseczki wycięte z taśmy klejącej (masakra ile się z tym namęczyłam..) później turkus (on ma w realu lekko inny kolor,niestety zdjęcia wyszły przekłamane aczkolwiek też jest piękny i od razu zrywane paseczki, aczkolwiek bardzo delikatnie

Tutaj można podglądnąć lakier: KLIK

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
pozwolę się wtrącić są takie cieniutkie paseczki ozdobne jak piszesz, ale można je oderwać i mamy zdobienie KLIK sama myślę o kupnie
si ) są próbowałam na allegro znaleźć ale jak u kogoś znalazłam to sprzedawał w jakimś zestawie po 15 kolorów czy coś koło tego... i zrezygnowałam bo mi tyle nie potrzeba... więc poradziłam sobie z taśmą klejącą xD aczkolwiek korciło mnie na paseczki... korciło...

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2012-11-02 o 17:19
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:43   #843
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

no własnie, tylko wycinanie taśmy która się klei proste nie jest, gotowe paseczki super ułatwienie, ale na co mi 15 kolorów
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 23:15   #844
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Dziewczyny, też z chęcią bym sobie taką tasiemkę kupila, a na allegro to nie za bardzo nawet mogę znaleźć coś takiego... W sumie to dziwne, przecież na allegro jest wszystko

Bopp, a ja byłam pewna, że Ty robiłas to o takiej cienkiej gotowej taśmy, bo tak rowno Ci to wyszło A taka zabawa z cięciem normalnej taśmy jest strasznie męcząca masz cierpliwość chociaż to pewnie też dlatego nie na wszytskich paznokciach jest wzorek, bo jakbys tyle miala wycinać, to byś zwariowała
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 10:01   #845
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no własnie, tylko wycinanie taśmy która się klei proste nie jest, gotowe paseczki super ułatwienie, ale na co mi 15 kolorów
dokładnie xD

Cytat:
Napisane przez Anka :)
Dziewczyny, też z chęcią bym sobie taką tasiemkę kupila, a na allegro to nie za bardzo nawet mogę znaleźć coś takiego... W sumie to dziwne, przecież na allegro jest wszystko

Bopp, a ja byłam pewna, że Ty robiłas to o takiej cienkiej gotowej taśmy, bo tak rowno Ci to wyszło A taka zabawa z cięciem normalnej taśmy jest strasznie męcząca masz cierpliwość chociaż to pewnie też dlatego nie na wszytskich paznokciach jest wzorek, bo jakbys tyle miala wycinać, to byś zwariowała
gdybym robiła na wszystkich pazurkach to nabawiłabym się nerwicy już i tak wyzywałam pod nosem gdy przez przypadek tuż po wymalowaniu któregoś z paznokci i oderwaniu taśmy dotknęłam się czegoś i popsułam paznokcia - praca na darmo i robienie jeszcze raz..;/ masakra.

Poza tym jestem zwolenniczką zdobienia na kciukach i serdecznych palcach więc niee brałam się nawet a pozostałe xD
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:06   #846
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Dziś zdobienie na moich krótkich pazurkach. ;]

Golden Rose Rich color no 05 KLIK Piękny lakier w kolorze Nude Kryje już po 1szej warstwie aczkolwiek po dwóch jest idealnie nic nie przebija, nie prześwituje! do tego zdobienie farbkami, podkładowo Eveline 8in1 a na wierzch no chip z sally hansen bezbarwny.

Dziewczęta potrzebuję jakiegoś sprawdzonego przyśpieszacza wysychania jako nawierzchniowego w rozsądnej cenie polecicie coś?





Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BEZ1.jpg (34,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BEZ11.jpg (35,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BEZ12.jpg (34,4 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2012-11-03 o 11:08 Powód: literówki
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:27   #847
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Ależ one nie są krótkie, piękne
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 12:53   #848
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Chciałabym mieć takie"krótkie"
Ładny wzorek
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:05   #849
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Ależ one nie są krótkie, piękne
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Magdzia94
Chciałabym mieć takie"krótkie"
Ładny wzorek
dziękuję

bo to jest lewa ręka... połamany na prawej... więc te są troszkę dłuższe niż na drugiej ręce - nie mogłam się powstrzymać żeby ich troszkę dłuższych nie zostawić aczkolwiek w porównaniu z wcześniejszymi...ehh
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:06   #850
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

bardzo ładnie fajnie Ci ten kwiatuszek wyszedł, podoba mi sie

Też chętnie posłucham odpowiedzi na temat jakiegos utwardzacza/przyspieszacza wysychania Kiedyś ubostwialam Quick Dry z Golden Rose, jednak jak kupilam jedna z kolejnych buteleczek i był taki, że lakier za nic nie wyschnął normalnie, tylko odciskał się jeszcze na drugi dzień, to sie zrazilam i więcej go nie kupiłam... Miałam też taki 3w1 z Eveline, jest ok, ale chciałabym znaleźć cos jeszcze lepszego ...
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:17   #851
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

delikatne ale śliczne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 18:29   #852
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Ladnie Ci ten kwiatek wyszedl

A gdzieś czytałam, ze Golden Rose ma fajny top coat własnie w takiej buteleczce jak Rich colour.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:55   #853
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Dziękuję

hmm jakoś nie trafiłam na topa z golden rose... lakiery ostatnio przypadły mi do gustu ( co można u mnie zauważyć ) są w rozsądnej cenie a kryją i trzymają się bardzo ładnie, więc chyba poszukam teo topu co Ewlyn proponuje i przetestuje na sobie może akurat..
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:45   #854
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Bardzo ładne te nowe pazury ! Sama chciałabym mieć takiej długości paznokcie Kupiłaś już ten przyspieszacz wysychania? Pamietam ze bardzo dobry byl z sally hansen taki czerwony ale nie wiem czy jeszcze można go kupic. Nawet na KWC byl chyba jednym z najlepszych wysuszaczy PS. Jak się trzyma obecne zdobienie i co szykujesz jako kolejne ?
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:55   #855
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Jeszcze nie kupiłam póki co pazurki trzymają się bardzo ładnie - malowane w sobotę,a praktycznie nie ma na nich śladu zniszczenia więc jeszcze chwilkę pochodzę w nich

jeśli chodzi o ten z sally hansen to ja osobiście byłam średnio z niego zadowolona.. mniej więcej w połowie buteleczki przestawał nadawać się do czegokolwiek.. Bardzo gęstniał. Jak dla mnie również przereklamowane jest to wysychanie w 30 sekund..Czasami miałam wręcz wrażenie, że niektóre lakiery bez insta dri wysychały szybciej niż z. Fakt w moim pudełeczku widnieje końcówka już bodajże 3ciego opakowania ale szukam czegoś lepszego

na nowe pazury chwilowo brak weny twórczej... ale może mnie na coś "najdzie" ;]
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:00   #856
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Ooo no to nie wiem co Ci polecic jeszcze. Brak weny u Ciebie ? Nie wierzę !!
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:59   #857
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

a no.. jak gdzieś znajdę to pewnie się skuszę na ten z golden rose,... obaczymy póki co wystarczy to co mam

Pazurki Iwki już kiedyś było cieniowanie w identycznych kolorach tym razem na innych pazurkach + stempelek konad



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre1.jpg (37,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre11.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:12   #858
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
a no.. jak gdzieś znajdę to pewnie się skuszę na ten z golden rose,... obaczymy póki co wystarczy to co mam

Pazurki Iwki już kiedyś było cieniowanie w identycznych kolorach tym razem na innych pazurkach + stempelek konad
A tak mi sie przypomnialo tym Golden Rose jeszcze. Bo sa ponoc dwa. Jeden szybkoschnacy a drugi jakis akrylowy, czy cos. To ten drugi lepszy.

Za cholerke nie moge sobie przypomniec gdzie ja to czytalam....

cieniowanie super
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:45   #859
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Ładne cieniowanie ! Koleżance się chyba kolorki spodobały, że poprosiła o takie same Ma bardzo ładne paznokcie. Gdzie kupiłaś stempelki konadowskie i w jakiej cenie jeśli mogę wiedzieć?
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 11:30   #860
iwcia05
Przyczajenie
 
Avatar iwcia05
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do iwcia05
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez trista87 Pokaż wiadomość
Ładne cieniowanie ! Koleżance się chyba kolorki spodobały, że poprosiła o takie same Ma bardzo ładne paznokcie. Gdzie kupiłaś stempelki konadowskie i w jakiej cenie jeśli mogę wiedzieć?
a dziękuję bardzo , tak zdecydowanie te kolory fajnie ze sobą się komponują
__________________
przyszła pani fotograf
włoso- pazurko maniaczka
iwcia05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:16   #861
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Świetne, kolory bardzo mi się podobają
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:49   #862
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

śliczne delikatne cieniowanie, podoba mi się
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:15   #863
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Dziękuję kolorki właśnie bardzo przypadły do gustu, mi również bardzo podoba się to połączenie

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A tak mi sie przypomnialo tym Golden Rose jeszcze. Bo sa ponoc dwa. Jeden szybkoschnacy a drugi jakis akrylowy, czy cos. To ten drugi lepszy.

Za cholerke nie moge sobie przypomniec gdzie ja to czytalam....

cieniowanie super
Ja znalazłam porównanie na blogu u Ewalucji i faktycznie wypowiadała się, że ten żelowy jest lepszy..

Znalazłam jeszcze taki:
Sally Hansen Dries Instantly Top coat i wyczytałam w KWC dość pozytywne opinie na jego temat.. chyba się skuszę bo jeszcze go nigdy nie miałam więc warto spróbować

trista87 stempelki dostałam z 4-5 lat temu od mojego ówczesnego chłopaka na prezent z jakiejś okazji.. nie pamiętam już jakiej.. Mój pierwszy zestawik kosztował ok 20 może 25 złotych i wyglądał mniej więcej tak:

/zdjęcie znalezione gdzieś w necie/

z czasem sama kupiłam sobie kilka dodatkowych płytek płytki kupowałam w sklepie konada w krk a zestaw był kupowany przez allegro

o! na allegro jeszcze sprzedają takie zestawy widzę : [KLIK]

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:21
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:48   #864
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Ja znalazłam porównanie na blogu u Ewalucji i faktycznie wypowiadała się, że ten żelowy jest lepszy..

Znalazłam jeszcze taki:
Sally Hansen Dries Instantly Top coat i wyczytałam w KWC dość pozytywne opinie na jego temat.. chyba się skuszę bo jeszcze go nigdy nie miałam więc warto spróbować
O, może własnie u niej czytałam to porównanie

Co do Sally, miałam kiedyś top coat w takiej buteleczce i w połowie butelki strasznie zgęstniał i babelkowal na paznokciach. Nie jestem teraz pewna czy to ten sam, czy tylko buteleczka taka sama.

Daj znać co kopiłaś i jak się sprawdza. Tez czegoś szukam, bo nie jestem zadowolona z tych co mam. Albo to długo schnie, albo rozmazuje wzorki :/
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 08:59   #865
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
O, może własnie u niej czytałam to porównanie

Co do Sally, miałam kiedyś top coat w takiej buteleczce i w połowie butelki strasznie zgęstniał i babelkowal na paznokciach. Nie jestem teraz pewna czy to ten sam, czy tylko buteleczka taka sama.

Daj znać co kopiłaś i jak się sprawdza. Tez czegoś szukam, bo nie jestem zadowolona z tych co mam. Albo to długo schnie, albo rozmazuje wzorki :/
Mi coś takiego działo się z Insta Dri..(czerwona buteleczka) mniej więcej w połowie buteleczki robił się glutowaty, schnął strasznie długo wtedy i bąbelkował.. na początku było wszystko ok z nim ale po pewnym czasie mogłam ściągnąć z paznokcia cały lakier za jednym zamachem.. cala warstwę... Wiec ja osobiście nie polecam tamtego. Przez allego ten w białej buteleczce z przesyłka będzie kosztował ok 17 zl wiec nie majątek i chyba się skusze na zamówienie jak wróce z uczelni

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2012-11-08 o 18:44
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:11   #866
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Dziękuję za odpowoedź ! Może na moich krótkich pazurach fajnie będzie wyglądać taki wzorek ze stempelków czekam na nowe zdobienia.
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:06   #867
trista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 63
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Kiedy coś nowego?
trista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:00   #868
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Póki co mam kryzys... wczoraj wieczorem miałam w planach malowanie ale co położyłam na paznokcie warstwę lakieru to wszystko popsułam, to się czegoś dotknęłam, to wywaliłam cały mój grajdołek z lakierami na podłogę ( uff na szczęście nic nie potłukłam...) i w ogóle jakoś mi nie szło.. więc została tylko odżywka na paznokciach, nawet bez koloru bo się zdenerwowałam i zmyłam xD

czekam na mój nawierzchniowy z Sally bo zamówiłam na allegro więc jak do mnie przyjdzie to będę go na pewno testować a póki co szukam inspiracji na necie ;]
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:25   #869
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Właśnie coś mi się wydawało, że nic nowego mi się nie rzuciło w oczy na tym wątku Sama na dłuższe zimowe wieczory zamówiłam kilka pędzelków i farbek no i zobaczymy jak to będzie...raczej hobbystycznie Nie mniej jednak życzę powrotu do formy !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:39   #870
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: pazurki ..:: bopp ::.. zapraszam :] :D

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Właśnie coś mi się wydawało, że nic nowego mi się nie rzuciło w oczy na tym wątku Sama na dłuższe zimowe wieczory zamówiłam kilka pędzelków i farbek no i zobaczymy jak to będzie...raczej hobbystycznie Nie mniej jednak życzę powrotu do formy !
Czekam w takim razie na Twoje próby z pazurkami.. ja po prostu miałam ostatnio jakieś gorsze dni.. albo totalny brak czasu a wczoraj wszystko sie psuło.. eh eh pomysł na nowe pazurki jest.. zobaczymy jak z wykonaniem xD ale to jak przyjdzie mój sally
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 22:46:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.