kolczyk w nosie pistolet czy igla - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czym lepiej przebic nos...
igla u kosmetyczki (rzecz jasna) 34 77,27%
pistolet 10 22,73%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 14:56   #31
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Dużo osób jest za iglą bo to bardziej znana metoda a nie mają pojęcia o pistolecie. Ja nie wiem czy miałam robione pistoletem bo miałam przebijane takim małym urządzeniem, które przykłada się do nosa(a nie celuje z odległości, o nie) i przebija nos samym kolczykiem, który ma ostro zakończony grot i umieszczony jest w tym urządzeniu.
Może to strasznie brzmi takie przebijanie nosa kolczykiem,ale to jest specjany kolczyk do przebijania który ślicznie wygląda w nosie (można wybrać sobie wzory)i który później można wymieniać na normalny kolczyk (ja nie wymieniłam bo ten mi się bardzo podobał) o dziwno zabiek nic nie boli, czuć tylko przekłucie, musi to robić doświadczona,pewna osoba z silną ręką.
Wszystko ładnie się goi. Sam zabieg jest super szybki, sekunda i już po wszystkim- napewno szybciej i lepiej niż przebijanie iglą- ale to tylko moje zdanie. Kolczyk miałam robiony w Kadusie- nie bałam się bo to renomowany zakład.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:25   #32
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

to wlasnie bylo przebijanie pistoletem. a ty myslalas, ze ten pistolet to jak glock, muszka i szczerbinka...?

bardzo renomowany ten zaklad, jak kuli nos pistoletem. nie dosc ze niehigienicznie, wkretka, to na dodatek proszenie sie o ziarnine albo innego zrosta. juz wiele takich pistoletowych panien sie wyplakiwalo na wizazu.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:58   #33
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez endi1991 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad zrobiiem kolczyka w sumie sie nie zastanawiam tylko CHCE i koniec!! nie wazne czy to modne czy nie ja chce!
tylko mam jedno ale...igla czy pistolet? o to jest pytanie xD
zastanawiam sie bo ostatnio przeczytalam na jakims forum ze nos to tak nie zbyt dobrze przebjac pistoletem lepiej igla..
moja kolezanka robila sobie sama ale ja sie boje moja mama powiedziala ze lepiej jak pojde do kosmetyczki...;/
i wlasnie teraz mam dylemat bo przebicie pistoletem kosztuje u mnie 35zl a igla 50 na co moja mama powiedzaila ze za drogo...;/
moze wie ktos gdzie sa tansze przeklucia w Poznaniu???
i ogolnie znalazlam salon gdzie bede "zywym modelem" jak oni to nazywaja i tam ci praktykanci pod okiem chirurga przebijaja...tego to sie nie boje tylko akurat w tym terminie mnie nie bedzie w poznaniu i nie bede mogla... a chce koniecznie miec ten kolec... a nastepne spotkanie dopiero za miecha...
PROOOSZE POMOZCIE
ja dzis wrocilam ze salonu w poznaniu przekulwalam pepek ale mysle ze nos tez przekluja a w jakiej cenie musisz sie sama dowiedziec glogowska 83b tel kontakt. (061)865 29 47 moj zabieg byl bezbolesny i bez znieczulenia jedyne co dzialalo jako znieczulenie to szczypce.Mozesz zadzwonic i zapytac o wszystko co cie interesuje.umowic na dogodna godzine
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:02   #34
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
to wlasnie bylo przebijanie pistoletem. a ty myslalas, ze ten pistolet to jak glock, muszka i szczerbinka...?

bardzo renomowany ten zaklad, jak kuli nos pistoletem. nie dosc ze niehigienicznie, wkretka, to na dodatek proszenie sie o ziarnine albo innego zrosta. juz wiele takich pistoletowych panien sie wyplakiwalo na wizazu.
Nie,akurat to że to nie glock itp to ja wiem...chyba normalne
Zakład renomowany, ma certyfikaty i renomę- przekłuwanie iglą jest dla mnie niehigienicznei przestarzałe jako metoda poza tym nie wypłakuję się to był pełen profesjonalizm, zero probemów z gojeniem. Polecam.
Ja z iglą miałam styczność i nie ma dla mnie porównania- pistolet jest lepszy. Ale każdy ma swój wybór. Jak ktoś ma o tym blade pojęcie to niech lepiej się dopyta i wybierze dla siebie najlepszą metodę. Dla mnie ta metoda była najlepsza co nie znaczy, że dla wszystkich taka bedzie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:05   #35
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

a i jeszcze chcialam zapytac przeklulam pepek dzis nic mnie nie boli zabieg rowniez nie sprawil bolu.tylko chcialam zapytac jak poznac czy kolczyk nie jest zbyt plytko/gleboko osadzony (chodzi o pepek) moj wydaje sie byc ok jest czerwony ale nic nie boli bede go tylko przemywac i dbac o higiene bo sie nie babra i oby nigdy nie zaczelo (odpukac) ale kolezanka ma chyba za plytko...jak to poznac?czy stan zaczerwienienia moze utrzymywac sie dlugo?(mimo braku dolegliwosci bolowych)moge go wymienic gdy zaczerwienienie minie? jakie prety sa najdluzsze?i jak wybrac odpowiedni kolczyk?prosze o odpowiedz
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:17   #36
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

najlepiej byłoby gdybyś wkleiła zdjęcie
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:46   #37
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
najlepiej byłoby gdybyś wkleiła zdjęcie
aktualnie nie moge nie mam aparatu i dostepu do zadnego by pozyczyc moze ma ktoras z was jakies zdjecie (nie mowie ze swoje) by moja kolezanka mogla porownac czy ma cos podobnego chodzi o pepek ktory zostal za plytko przekluty.szukalam w necie zdjecia ale moj komp "strajkuje" i sie zawiesza;/
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 19:59   #38
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Nie,akurat to że to nie glock itp to ja wiem...chyba normalne
Zakład renomowany, ma certyfikaty i renomę- przekłuwanie iglą jest dla mnie niehigienicznei przestarzałe jako metoda poza tym nie wypłakuję się to był pełen profesjonalizm, zero probemów z gojeniem. Polecam.
Ja z iglą miałam styczność i nie ma dla mnie porównania- pistolet jest lepszy. Ale każdy ma swój wybór. Jak ktoś ma o tym blade pojęcie to niech lepiej się dopyta i wybierze dla siebie najlepszą metodę. Dla mnie ta metoda była najlepsza co nie znaczy, że dla wszystkich taka bedzie.
no własnie problem w tym ,że przekłuwanie pistoletem jest niehigieniczne bo niesterylne
pozatym pistolet wstrzeliwuje kolczyk rozrywając tkankę-co powoduje często ziarnine,zbliznowacenia a o dłuższym gojeniu nie wspomnę
był juz na wizażu wątek w który opisywałyśy czemu pistolet i strzał z niego jest miesterylny
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:03   #39
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
no własnie problem w tym ,że przekłuwanie pistoletem jest niehigieniczne bo niesterylne
pozatym pistolet wstrzeliwuje kolczyk rozrywając tkankę-co powoduje często ziarnine,zbliznowacenia a o dłuższym gojeniu nie wspomnę
był juz na wizażu wątek w który opisywałyśy czemu pistolet i strzał z niego jest miesterylny
Wiem, czytałam. Po prostu napisałam jak było w moim przypadku, mi bardziej odpowiada pistolet, szybciej się u nie goiło po pistolecie niż po igle i było bardziej higieniczne. Być może pistolet jest gorszy ale nie w stu procentach przypadków bo w moim tak nie był, poza tym mam paru znajomych, którzy też mają kolczyki po pistolecie i tak samo żadnych problemów i znam parę osób którym po igle strasznie się babrało i długo goiło, więc jak widać nie ma reguły.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:04   #40
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Wiem, czytałam. Po prostu napisałam jak było w moim przypadku, mi bardziej odpowiada pistolet, szybciej się u nie goiło po pistolecie niż po igle i było bardziej higieniczne. Być może pistolet jest gorszy ale nie w stu procentach przypadków bo w moim tak nie był, poza tym mam paru znajomych, którzy też mają kolczyki po pistolecie i tak samo żadnych problemów i znam parę osób którym po igle strasznie się babrało i długo goiło, więc jak widać nie ma reguły.
no wlasnie o to chodzi, ze nie bylo higienicznie.

zaufaj miss, ona ogladala setki gojacych/niegojacych sie nosow i na pewno stwierdzi, ze jest regula - pistolet nie powinien w zadnym przypadku sluzyc do przebijania czegokolwiek, od platka ucha zaczynajac, na pepku konczac. jest niehigieniczny, niebezpieczny, rozrywa skore, kolczyki moga uczulac i uczulaja duza czesc osob.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:57   #41
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Widze tu totalne niedoświadczenie w temacie z Twojej strony Chii. Chcesz zniszczyć sobie nos,niszcz,ale nie siej teorii,że to bardziej chigieniczne niż igła.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 22:05   #42
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Przepraszam,dubel
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 07:44   #43
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Widze tu totalne niedoświadczenie w temacie z Twojej strony Chii. Chcesz zniszczyć sobie nos,niszcz,ale nie siej teorii,że to bardziej chigieniczne niż igła.
Ojej, dziewczyny, to tylko sąda a Wy naskakujecie na mnie i piszecie, że
jestem niedoświadczona- może i jestem ale wyraziłam tu swoje zdanie a to nie jest zabronione, nie jest zabronione też polecanie przeze mnie pistoletu skoro mi on posłużył o wiele lepiej niż igła, i piszecie, że jest niehigieniczne- ok, może dla Was i setek inych ale dla mnie to jest bardziej higieniczne bo po igle efekty były marne. Nie sieje teorii- wyrażam własną opinię więc proszę to uszanować a nie wyzywać od "pistoletowych panienek". A nosa sobie nie zniszczyłam, nie rozerwało mi skóry- kolczyk miałam robiony 4 lata temu, już nie noszę bo wyrosłam i kolczyk nie pasuje do rzeczy, którymi się zajmuję i tego jak się ubieram. A dziurka pięknie się zagoiła i nie ma po niej ladu Uszy w dzieciństwie też miałam przebijane pistoletem i też byłam zadowolona(ale to nie temat tego wątku)
To jak, bedziecie toczyć ze mna spory, że igła jest lepsza czy może zakończymy to i dacie mi prawo do własnego zdania
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 07:55   #44
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ojej, dziewczyny, to tylko sąda a Wy naskakujecie na mnie i piszecie, że
jestem niedoświadczona- może i jestem ale wyraziłam tu swoje zdanie a to nie jest zabronione, nie jest zabronione też polecanie przeze mnie pistoletu skoro mi on posłużył o wiele lepiej niż igła, i piszecie, że jest niehigieniczne- ok, może dla Was i setek inych ale dla mnie to jest bardziej higieniczne bo po igle efekty były marne. Nie sieje teorii- wyrażam własną opinię więc proszę to uszanować a nie wyzywać od "pistoletowych panienek". A nosa sobie nie zniszczyłam, nie rozerwało mi skóry- kolczyk miałam robiony 4 lata temu, już nie noszę bo wyrosłam i kolczyk nie pasuje do rzeczy, którymi się zajmuję i tego jak się ubieram. A dziurka pięknie się zagoiła i nie ma po niej ladu Uszy w dzieciństwie też miałam przebijane pistoletem i też byłam zadowolona(ale to nie temat tego wątku)
To jak, bedziecie toczyć ze mna spory, że igła jest lepsza czy może zakończymy to i dacie mi prawo do własnego zdania
oki kazdy ma prawo do swoje zdania
ale wyraż to w inny sposób niż uparcie twierdząc,że :'pistolet jest bardziej higieniczny"
bo nie jest
a to ,że ty miałaś szczęscie to tylko się ciesz-bo widziałam wiele przypadków strzału z pistoletu, które się nawet u chirurga kończyły
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:03   #45
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
oki kazdy ma prawo do swoje zdania
ale wyraż to w inny sposób niż uparcie twierdząc,że :'pistolet jest bardziej higieniczny"
bo nie jest
a to ,że ty miałaś szczęscie to tylko się ciesz-bo widziałam wiele przypadków strzału z pistoletu, które się nawet u chirurga kończyły
Bedę pisać uparcie, że pistolet jest bardziej higieniczny, moim zdaniem- chyba mam do tego prawo i nie wiem jak mam to wyrazić w inny sposób " Moim zdaniem pistolet jest lepszy ale przekłuwajcie iglą"- może tak, sama przyznaj, że to brzmi bez sensu, nie bede polecać czegoś co mi zaszkodziło, bede polecać coś co było moim zdaniem lepsze, przecież każdy ma swój rozum i raczej przekłuwając nos nie kieruje się jedynie opiniami z Wizażu.
Ty widziałaś porozwalane nosy po pistolecie, ja po igle - jak widać nie ma idealnej metody, może kiedyś bedzie to wtedy nie bedzie tego typu sporów pozdrawiam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:24   #46
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

A skąd możesz wiedzieć,że bardziej higieniczny,skoro nigdy nie miałaś przebijanego nosa igłą?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:17   #47
shilpea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

Cytat:
Napisane przez endi1991 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad zrobiiem kolczyka w sumie sie nie zastanawiam tylko CHCE i koniec!! nie wazne czy to modne czy nie ja chce!
tylko mam jedno ale...igla czy pistolet? o to jest pytanie xD
zastanawiam sie bo ostatnio przeczytalam na jakims forum ze nos to tak nie zbyt dobrze przebjac pistoletem lepiej igla..
moja kolezanka robila sobie sama ale ja sie boje moja mama powiedziala ze lepiej jak pojde do kosmetyczki...;/
i wlasnie teraz mam dylemat bo przebicie pistoletem kosztuje u mnie 35zl a igla 50 na co moja mama powiedzaila ze za drogo...;/
moze wie ktos gdzie sa tansze przeklucia w Poznaniu???
i ogolnie znalazlam salon gdzie bede "zywym modelem" jak oni to nazywaja i tam ci praktykanci pod okiem chirurga przebijaja...tego to sie nie boje tylko akurat w tym terminie mnie nie bedzie w poznaniu i nie bede mogla... a chce koniecznie miec ten kolec... a nastepne spotkanie dopiero za miecha...
PROOOSZE POMOZCIE
SŁUCHAJCIE! Byłam u kosmetyczki miesiąc temu na przebiciu nosa,kosmetyczka się mnie zapytała jaką wole metodą :pistoletem czy igłą? Oczywiście ze chciałam pistoletem i bardzo dobrze zrobiłam. Samo ukłucie trwało sekunde,nic nie bolało a co najważniejsz z moim nosem się nic nie dzieje i nic nie działo czyli nie ropiał a ni nie był czerwony... co mi zależy że po pistolecie się rozrywają tkanki ale są większe dziurki i kolczyk potem lepiej wchodzi i wolniej zarasta A igłą? Trzeba czekać w bólu aż włoży kolczyka potem go wyjmie i wogóle. A po pistolecie dziurka też się łądnie zarasta i nie ma potem śladu )) Więc ja osobiście polecam PISTOLET !!!! )) Ja za przebicie + kolczyk w Jeleniej Górze u kosmetyczki zapłaciłam 20 złoty )) Nic nie bolało ani nic nie czułam :PP
shilpea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 22:14   #48
Iskrzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska/Grecja-Lefkada
Wiadomości: 19
GG do Iskrzak
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

A ja miałam przekłuwany nos i pistoletem i igłą. Pierwszy raz miałam przekłuwany nos pistoletem. Zajefajna sprawa. Zaznaczenie kropką, gdzie chcesz mieć kolczyk, strzał... i już gotowe Ból to tylko sekunda. Normalnie się goi, wszystko ładnie. Oczywiście jeśli się o to dba (czysci, dezynfekuje itp). Kiedyś zgubiłam kolczyk (bo nosiłam bez kulki) i nie miałam czasu, żeby iść gdzieś kupić i ałć! Dziurka zarosła. Mam koleżankę z klasy, która zajmuje się przekłuwaniem ciała i zrobiła mi nową dziurkę w nosie, ale tym razem igłą. Chyba jeszcze nigdy mnie tak nic nie bolało :/ Po prostu masakra, czujesz jak ta igła przechodzi przez każdą komórkę, ten ból nie do wytrzymania i tylko myśl: kiedy to w końcu się przebije? Boli długo, a i potem jeszcze krew leci. Zdecydowanie nie polecam. Ale jak kto woli i zalezy to również od wytrzymałości na ból
Iskrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:17   #49
dzewo12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w nosie pistolet czy igla

o kul to fajnie kupie se pistolet do uszuf i bedzie kul tylko jak sie obsuguje pistoletem pierw sie przekuwa nos i pom sie kolczyk do nosa
dzewo12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.