Depilacja twarzy - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 11:50   #1
BlackMagicX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Unhappy

Depilacja twarzy - pytanie


Hej wszystkim.

Mam pytanie. Otóż choruję na chirsutyzm - posiadałam długie baki i wąsik, który usunęłam po raz pierwszy u kosmetyczki (depilacja woskiem). Mam w związku z tym pytanie, czy teraz moje włosy będą rosły mocniejsze i ciemniejsze? Czy w przypadku rezygnacji z depilacji woskiem (z powodu zaczęcia zażywania Izoteku) włosy będą rosły już bardzo długie na twarzy?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
BlackMagicX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 00:52   #2
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Depilacja twarzy - pytanie

Cytat:
Napisane przez BlackMagicX Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

Mam pytanie. Otóż choruję na chirsutyzm - posiadałam długie baki i wąsik, który usunęłam po raz pierwszy u kosmetyczki (depilacja woskiem). Mam w związku z tym pytanie, czy teraz moje włosy będą rosły mocniejsze i ciemniejsze? Czy w przypadku rezygnacji z depilacji woskiem (z powodu zaczęcia zażywania Izoteku) włosy będą rosły już bardzo długie na twarzy?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Hirsutyzm to nie choroba, to objaw.
Włosy nie będą Ci rosły mocniejsze po depilacji woskiem, od tego jest wosk, żeby osłabiać lub kłaść trupem cebulki. Nie ma też wpływu na kolor. Jeżeli przestaniesz depilować woskiem, na początku włoski będą nieco słabsze, niż przed woskowaniem. Stopniowo mogą wrócić do poprzedniego stanu. O ile leki są przeciwwskazaniem do stosowania wosku, porozmawiaj z lekarzem o najlepszym sposobie depilacji.

Sama mam spore owłosienie twarzy i nie mam czasu, żeby usuwać u kosmetyczki, więc pozbywam się włosów za pomocą kremu do depilacji luksusowej marki Auchan
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-25 01:52:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.