Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-10-15, 11:51   #991
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Proponujê 9.21.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-15, 14:29   #992
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A z drogeryjnych to jaka to bêdzie np farba?
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-15, 17:55   #993
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nie kojarzê by by³ taki odcieñ w farbach drogeryjnych. Polecam korzystaæ z profesjonalnych.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 20:05   #994
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hejka Jestem za³amana swoim kolorem „ni to kurczak ni to rudy ehh”.. w³osów po wyjsciu od fryzjera;/.. A wiêc moze zacznê od pocz±tku. OD 8 lat farbowa³am ciemno-br±zowe w³osy na czarno wszystkimi farbami drogeryjnymi; palett, Loreal itp.itd.Ogólnie co mi wpad³o do rêki (W³osy mia³am prawie do pasa) ..z biegiem czasu zacze³am prostowac ,suszyc codziennie bez uzywania jakichkolwiek kosmetyków pielêgnacyjnych ,nawet o tym chyba nawet nie my¶la³am !!! biegiem czasu w³osy zacze³y sie ³amaæ kruszyc i zrobi³y sie za ramionka nawet nie wiem kiedy;//!!! Ale zbytnio nie przywiazywa³±m do tego uwagi, kupi³am doczepy i tak chodzi³am. W koncu w wieku 24 lat zauwazy³am ze mam siwy odrost,wiec w³osy farbowa³am prawie co 2 tygodnie lub 3;// i trzymalam chyba z godzine farbe. Ale do rzeczy.. po wakacjach wpad³am na pomys³ ze chyba jednak znudzi³ mi sie ten kolor czarny, postarza³ mnie denerwowa³o mnie te ciag³e farbowanie.. I uda³am siê do fryzjerki na sciagniecie kolorku. Bo zechcia³am byæ platyn±I po pierwszej dekoloryzacji by³o nawet ok..5 kolorów na g³owie ale fryzjerka zapewnia³a mnie ze napwno osiagniemy mój cel za 3 lub 4 razem ,wiec by³am wniebowziêta i nawet nie przeszkadza³o mi te 5 kolorków na g³owie( Fotki bym mog³a wys³ac na E-meil) Po 2 tygdniach posz³am na kolejne sciagniecie.Nie wiem co ona mi zrobi³a ale przy zmywaniu tego czegos w³osy wychodzi³y mi pasmami, mys³alam ze dostane zawalu, po rozczesywaniu to samo ;///!!!!!! Nawet ta niby fryzjerka ma³o co nie umar³a..(dodam ze robilam to u niej w domu) wiec obcie³a mi jeszcze te w³osy tzn.koncówki ,mia³y byc, a wysz³o prawie do ramion;//// I gdy us³yszalam ze to koniec etapu dekoloryzacji i musimy obciac na boba, to chyba umar³am na chwile…hehe,,,I wybieg³am od niej z p³aczem ,mokr± g³ow± aby byc juz w domu a nie u niej.. Wdomu ba³am siê ich dotkn±c czy nie zostane ³ysa,ale gdy wysch³y mi te w³osy zacze³am je czesac i by³o oki nie wypada³y mi..I tak plaka³am 4 dni i 4 noce bo ba³am sie je umyc,czy przy myciu nie beda wy³azi³y,ale tez bylo ok..zniszczone sa krotkie sa,rude czy blond niewiem sama..I zadzwoni³am do niej co dalej robimy… To powiedzia³a ze jest do moich uslug co doo wlosów za darmo.. A wiec przywioz³a mi jakies szampony ,maski, odzywki,cuda na kiju..I kazala myc w³osy nie czesciej co 3 dni i za 3 tygodnie farbowanie I tutaj jest moj problem..bo powiedzia³a mi ze na ciemny blond,prawie braz No kurcze tyle wycierpia³am i znowu na ciemne??? A teraz wstydze sie wyjsc z domu nawet, dobrze ze jest zima prawie;//. I mam dylemat czy isc do niej czy dac sobie spokuj.Bylam przed chwila u fryzjerki innej tylko po porade. To powiedzia³a zeby sie ba³a tam wrócic,kolezanki to samo mi mówia! A ona zaproponowa³a mi jeszcze jedno rozjasnienie bardzo delikatne a pozniej niwelowac ten kolor szamponem.Boze szczerze mówiac to ja jestem zielona w tych sprawach w³osowych. Jeszcze dzisaj u tej co by³am fryzjerki jak powiedzia³am ze tamta chce mi na te moje rudo kurczakowe w³osy na³ozyc taka farbe to wyjda zielone..Masakraa!!! Co dalej robic jestem za³amana;( Sorki za bledy ale pisalam szybko i jeszcze w stresie;( Pozdrawiam
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 20:32   #995
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja bym dala w³osom odpocz±æ i intensywnie o nie dba³a. Potem wizyta u innego, dobrego fryzjera.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 20:57   #996
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rojza¶nianiu

A jak chodzic w takich w³osach w ogole?? mam koncówki takie ciemniejsze fryzjerka zaproponowa³a aby je rozjasnic tznsame konce woda chyba 3, a povniej na calosc jakas farba popiel? Niewiem sama co mam robic i myslec.Te ciemniejsze to rude;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20151015_214323.jpg (95,4 KB, 75 za³adowañ)

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-10-16 o 22:23
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 21:01   #997
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nikt nie jest w stanie nic chyba podpowiedziec nawet fryzjerzy .....zalezy mi tylko jakiej farby uzyc aby miec normalny kolor tylko nie ciemne;/ Cgcialabym miec jasne bia³e,popiel tylko nie s³omiany kolor;/

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-10-16 o 21:19
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 11:21   #998
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Sama nie uzyskasz na takich w³osach bieli.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 09:20   #999
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt nie jest w stanie nic chyba podpowiedziec nawet fryzjerzy .....zalezy mi tylko jakiej farby uzyc aby miec normalny kolor tylko nie ciemne;/ Cgcialabym miec jasne bia³e,popiel tylko nie s³omiany kolor;/
Wiesz, no trudno co¶ doradzaæ przy takim problemie. Sama chyba nie oczekujesz, ¿e po zej¶ciu z czarnego na blond od razu uzyskasz piêkny ch³odny jasny blondzik To jest praktycznie nie realne. Na to potrzeba czasu. W twoich w³osach zosta³o mnóstwo czerwonego barwnika, który jest normalnym sk³adnikiem ciemnych farb. A ten barwnik najtrudniej jest wywabiæ z wnêtrza w³osa. Dlatego to co teraz uzyska³a¶, to i tak jest super rozja¶nienie

Nie rozumiem tylko pewnej rzeczy. Pisa³as, ¿e w³osy zosta³y ¶ciête do ramion, a na fotce s± d³ugie w³osy. Masz jak±¶ aktualn± fotkê?

Co do samego koloru: Platynê i to ch³odn± uzyskasz tylko rozja¶niaczem. Ale teraz nie mo¿esz juz katowac w³osów. Daj im odpocz±æ. Nie wiesz jak chodziæ w takich w³osach, to je zwi±¿ w kitka, koka, zepnij klamr± itp.
Nak³adaj olej olej lniany na parê godzin np. na noc. Po umyciu w³osów porz±dne maski. I gdy stwierdzisz, ¿e w³osy s± w lepszej kondycji, to próbuj znowu z rozja¶nianiem.
A mo¿e ¿eby ju¿ nie katowaæ w³osów rozja¶niaczem spróbuj mo¿e p³ukanki fioletowej dla och³odzenia odcienia? Mo¿e da³aby¶ wtedy radê d³u¿ej wytrzymaæ bez rozja¶niania?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 15:34   #1000
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To jesli nie da rady tak szybko na platynê to jaka mozna nalozyc na to farbe,jakis fajny kolorek???

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Wlasnie zdjecie wlosów bylo robione od razu po umyciu i niewiem dlaczego wysz³y takie dlugie w rzeczywistosci sa krotsze troszke
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 18:06   #1001
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Czy kolor jest ciemny? Jaki mniej wiêcej poziom? Czy jest intensywny? Bardziej rudy czy ¿ó³ty?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 09:59   #1002
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kolor jest ciemny? Jaki mniej wiêcej poziom? Czy jest intensywny? Bardziej rudy czy ¿ó³ty?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ze zdjêcia wnioskujê, ¿e jest zarówno ¿ó³to jak i rudo Ogólnie katastrofa.
Ale d³ugo¶æ jest nie taka jak wynika³o z opisu Da siê je zwi±zaæ itp. A wiêc ¿yæ siê da.

Chybaty23 pisa³a¶, ¿e fryzjerka proponowa³a po³o¿yæ popiel. Dziwne, bo przy takiej kolorystyce na twojej g³owie mog³oby wyj¶æ gloniasto czy zielono, buro, szaro itp.
Ch³odnego koloru nie uzyskasz ¿adn± farb± maj±c takie kolory na g³owie. Skoro tak bardzo ci zale¿y na zafarbowaniu czy wyrównaniu odcienia, to i tak zostaniesz z odcieniem bardzo ciep³ym Ja bym na twoje w³osy po³o¿y³a farbê z 23 po kropce. Mo¿e poziom 9 , czyli 9.23
A je¶li bardzo chcesz koniecznie z popielem, to co¶ z .13 np. 9.13
Majirel ma takie odcienie w ofercie.
A z drogeryjnych polecam Loreal Preference - to do¶æ droga, ale i na prawdê dobra farba dla niewtajemniczonych Tu do wyboru masz zarówno 9.13 jak i odcienie rozja¶niaj±ce np. 03 lub 05, ale i 10.21 -tylko tu jest ryzyko czy nie z³apie gdzie¶ na szaro-buro... mo¿e jeszcze siê kto¶ wypowie i co¶ doradzi.
Z drogeryjnej wybra³abym Loreal Preference 05 lub 03. A z profesek ten Majirel 9.23 lub 9.13
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Majirel_9_23.JPG (163,2 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg majirel_9_13.jpg (102,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg LOreal-Rcital-Prfrence-913.jpg (110,4 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg loreal_preference_05.jpg (44,4 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png Loreal_10_21.png (358,6 KB, 9 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 07:06   #1003
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

z w³asnych do¶wiadczeñ odradzam loreala 10.21- nie pokryje mia³am ja¶niejsze w³osy i niestety nie da³a rady. Ale szaro buro nie wyjdzie bo to per³a.
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 09:56   #1004
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Luzia tylko tu nie chodzi o to aby kolor za³apa³ a bardziej o tonowanie w³osów (prze³amanie tej ¿ó³to-rudej nuty).

Zgadzam siê z Weronisi± zastosowanie Popielu skutkowaæ bêdzie du¿ym prawdopodobieñstwem zieleni, nie robi³abym tego chybaty23 na Twoim miejscu.

Je¶li rzeczywi¶cie s± tak zniszczone (chocia¿ po zdjêcu tak nie wnioskujê a jeste¶ zdecydowana ¿e nie chcesz na ten moment tych rudych koñcówe) to najlepiej jakby¶ kupi³a na allegro Olapex i na wodzie 6 rozja¶ni³a te same koñcówki (bo dos³ownie odrobina Ci brakuje do wyrównania) a ca³o¶æ tonowa³a 9.2 raczej 10.2 nie da rady. I niech odpoczywaj±, chocia¿ szczerze mówi±c my¶la³am ¿e s± w gorszej kondycji

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-10-21 o 09:58
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 10:05   #1005
ANIADAB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zrobi³am sobie dekoloryzacjê w³osów . Czy mo¿na od razu u¿yæ farby do w³osów ?
ANIADAB jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 10:10   #1006
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ANIADAB tak mo¿na
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 10:43   #1007
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
Luzia tylko tu nie chodzi o to aby kolor za³apa³ a bardziej o tonowanie w³osów (prze³amanie tej ¿ó³to-rudej nuty).
tylko, ¿e ja w³a¶nie próbowa³am tonowaæ t± farb± efekt: przy skórze platyna a reszta pomarañczowa. Du¿o lepszy efekt da³o po³±czenie joanny per³a+py³.
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 10:56   #1008
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka¿ wiadomo¶æ
tylko, ¿e ja w³a¶nie próbowa³am tonowaæ t± farb± efekt: przy skórze platyna a reszta pomarañczowa. Du¿o lepszy efekt da³o po³±czenie joanny per³a+py³.
Po³±czenie per³y+py³ z Joanny to zawsze najtañsze i najlepsze wyj¶cie dla ka¿dej rozja¶niaj±cej
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 12:35   #1009
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziekuje dziewczyny. A w³osy sa kurczakowo rude pomaranczowe tragedia jest tylko na dworze bo az swieca tyle pomys³ow ze juz zgupialam co by bylo najlepszym rozwiazaniem.. O w³osy dbam teraz szampony odywki .jajka majonezy tylko pragne juz miec jeden kolor A naprawde nie wiem co z nimi robic dalej....najlepeij miec jakas doswiadczona dziewczyne w domu tzn ktoras z was. bo do fryzjera boje sie tez isc..
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 13:25   #1010
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje dziewczyny. A w³osy sa kurczakowo rude pomaranczowe tragedia jest tylko na dworze bo az swieca tyle pomys³ow ze juz zgupialam co by bylo najlepszym rozwiazaniem.. O w³osy dbam teraz szampony odywki .jajka majonezy tylko pragne juz miec jeden kolor A naprawde nie wiem co z nimi robic dalej....najlepeij miec jakas doswiadczona dziewczyne w domu tzn ktoras z was. bo do fryzjera boje sie tez isc..
Uzbieraj na Olaplex i bêdziesz mog³a cieszyæ siê platyn± poczytaj i sama zobaczysz, juz niewiele Ci brakuje
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 18:43   #1011
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

a kiedy cokolwiek robic z tymi w³osami dekoloryzacje mialam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

7.10
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 19:09   #1012
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
Po³±czenie per³y+py³ z Joanny to zawsze najtañsze i najlepsze wyj¶cie dla ka¿dej rozja¶niaj±cej
szkoda,¿e nie zaczê³am od razu od tego rozwi±zania
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 19:48   #1013
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka¿ wiadomo¶æ
szkoda,¿e nie zaczê³am od razu od tego rozwi±zania
powiem Ci ¿e je¶li siedzia³aby przede mn± dziewczyna w pomarañczowo ¿ó³tych w³osach to jenak skusi³abym na sam± per³ê bo u mojej kole¿anki kiedy¶ tak siê sta³o ¿e kolor by³ trudny do zdefiniowania i po mieszance Joanny w³osy wysz³y delikatnie zielonkawe czyli wychodzi³oby ¿e bardziej kolor uderzy³ w ¿ó³æ co, a jednak sama per³a nie poczyni³±by takiej wpadki
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-21, 22:20   #1014
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka¿ wiadomo¶æ
a kiedy cokolwiek robic z tymi w³osami dekoloryzacje mialam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

7.10
Kiedy uznasz, ¿e ju¿ czas
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 07:04   #1015
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
powiem Ci ¿e je¶li siedzia³aby przede mn± dziewczyna w pomarañczowo ¿ó³tych w³osach to jenak skusi³abym na sam± per³ê bo u mojej kole¿anki kiedy¶ tak siê sta³o ¿e kolor by³ trudny do zdefiniowania i po mieszance Joanny w³osy wysz³y delikatnie zielonkawe czyli wychodzi³oby ¿e bardziej kolor uderzy³ w ¿ó³æ co, a jednak sama per³a nie poczyni³±by takiej wpadki
sama per³a wypad³a u mnie marnie. Teraz te¿ idealnie nie jest, mam trochê ciemniejsze koñcówki, ale koñczê na jaki¶ czas z katowaniem w³osów i je od¿ywiê. Mam wra¿enie, ¿e ciemniejszych koñcówek pozbêdê siê dopiero jak je obetnê.
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 07:29   #1016
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka¿ wiadomo¶æ
sama per³a wypad³a u mnie marnie. Teraz te¿ idealnie nie jest, mam trochê ciemniejsze koñcówki, ale koñczê na jaki¶ czas z katowaniem w³osów i je od¿ywiê. Mam wra¿enie, ¿e ciemniejszych koñcówek pozbêdê siê dopiero jak je obetnê.
A du¿o s± ciemniejsze? Mo¿e spróbuj tego ¿elu casting Loreal sunkiss opinie ma dobre bo podobno nie niszczy (ale mo¿e odrobine przesuszaæ) 28 z³ tubka i efekt jest rzeczywi¶cie delikatny - tak jak obiecuje producent mu¶niêcia s³oñca ju¿ po pierwszym u¿yciu widaæ efekt-mo¿na zaaplikowaæ na koñcówki ze 3 razy do porz±danego efektu a pó¼niej wykorzystywaæ do odrostu jako delikatne przej¶cie a'la ombre,jednak podejrzewam ¿e jak wiêkszo¶æ produktów tego typu mo¿e na w³osach uderzaæ w kierunku ¿ó³ci ale te¿ nie koniecznie. Jeszcze jeden który mnie zaciekawi³ a nie jest du¿± ingerencj± to sprey Johna Fridy który stosowa³a bodaj¿e szusz na swoje w³osy i uwa¿am ze ¶wietnie u niej wysz³o teraz tylko podtrzymuje efekt szamponem i od¿ywk± z friedy (a ta od¿ywka podobno zawera te¿ naturalne sk³adniki rozja¶niaj±ce)
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 09:05   #1017
ANIADAB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziêkujê , zastosowa³am jest super.
ANIADAB jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 13:10   #1018
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
A du¿o s± ciemniejsze? Mo¿e spróbuj tego ¿elu casting Loreal sunkiss opinie ma dobre bo podobno nie niszczy (ale mo¿e odrobine przesuszaæ) 28 z³ tubka i efekt jest rzeczywi¶cie delikatny - tak jak obiecuje producent mu¶niêcia s³oñca ju¿ po pierwszym u¿yciu widaæ efekt-mo¿na zaaplikowaæ na koñcówki ze 3 razy do porz±danego efektu a pó¼niej wykorzystywaæ do odrostu jako delikatne przej¶cie a'la ombre,jednak podejrzewam ¿e jak wiêkszo¶æ produktów tego typu mo¿e na w³osach uderzaæ w kierunku ¿ó³ci ale te¿ nie koniecznie. Jeszcze jeden który mnie zaciekawi³ a nie jest du¿± ingerencj± to sprey Johna Fridy który stosowa³a bodaj¿e szusz na swoje w³osy i uwa¿am ze ¶wietnie u niej wysz³o teraz tylko podtrzymuje efekt szamponem i od¿ywk± z friedy (a ta od¿ywka podobno zawera te¿ naturalne sk³adniki rozja¶niaj±ce)
ju¿ na to wpad³am po pofarbowaniu lorealem 10.21 by³o kiepsko, wiêc kupi³am ten ¿el. Zaaplikowa³am dwa razy na w³osy i pofarbowa³am joann± py³+per³a. Wysz³o mi to co w za³±czniku, idealnie nie jest ale przechodzê tak z miesi±c i potem znowu bêdê my¶leæ co dalej.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151018_11_12_53_Selfie 1.jpg (119,4 KB, 61 za³adowañ)
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 14:18   #1019
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

wed³ug mnie jest bardzo ³adnie kolor równy idealnie, a z jakiego schodzi³a¶ koloru, sama otrzyma³a¶ taki efekt BRAWO
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-22, 14:36   #1020
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
wed³ug mnie jest bardzo ³adnie kolor równy idealnie, a z jakiego schodzi³a¶ koloru, sama otrzyma³a¶ taki efekt BRAWO
góra jest ja¶niejsza, prawie platyna a dó³ wpada w z³oty blond. Dra¿ni mnie to


schodzi³am z koloru joanna palona kawa. Czyli taki ciemny br±z. Kolor który mam teraz uda³o mi siê uzyskaæ po 3 miesi±cach, eh.. zej¶cie z ciemnego jest trudne i na pewno nie szybkie.
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 2 (0 u¿ytkowników i 2 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.