Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 12:12   #4381
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: jaki podkład?

Obczaiłam wczoraj, że podkład z Clarinsa Everlasting ma dodatkowy odcień 102.5 przed 103. Czy macie jakieś rozeznanie w tym, jak wypada ten odcień w porownaniu do 103?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 01:23   #4382
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Podklady:Clarnis,Clinique sa bardzo slabe...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 02:54   #4383
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Podklady:Clarnis,Clinique sa bardzo slabe...
Nie sa slabe w mojej opini. Zwlaszcza Clarins nie są a podkładów miałam z 90 rownych. Clarins to solidna marka. Podklady maja fajne. Niemniej zawsze będzie tak że 80% to pielęgnacja. Clarins ma jedne z fajniejszych podkladow z sredniej półki. No ale to moja opinia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 07:25   #4384
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość

u mnie też się super trzyma, raczej dogaduje się z każdym pudrem, którym utrwalam, ale ciężko mi dobrać bazę (czy to krem czy typową bazę). Zamówiłam sobie bazę baby skin z Maybelline (można się domyślić, że dużo nie kosztuje, a słyszałam o niej same dobre rzeczy. Niedługo przetestuję, może będzie to fajnie współgrać). I wiadomo, że u każdego co innego, ale zaciekawiłaś mnie tym kremem Muszę obczaić



Namówiłaś Nie no, już jakiś czas temu mnie zaciekawił, ale jeszcze nie miałam okazji testować. Loyd, a jak z kryciem w praktyce? Raczej tonuje czy coś tam zakryje? i co z blogiem, ominęło mnie coś czy jeszcze w przygotowaniach?
Martuniu, co do krycia, troche ponizej średniego , ale cos tam zakryje. Co do drugiego putania dam znac bo mam ostatnio spore zawirowania prywatnie i ogromne ilosci pracy, wychodze z niej po 21 ej w zasadzie codziennie. Na bank powiadomie- mysle ze w święta
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 23:04   #4385
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wizazanki jaki puder prasowany jest dobry dla cery tradzikowej ? (Wiem ze temat jesto podkladach, ale sa tu rowniez wizazanki z cera tradzikow, ktore moze mi doradza) .Tradzik mam grudkowy, bardzo zaawansowany. Jestem w trakcie leczenie i cere mam dodatkowa sucha. Zakupilam puder sypki, zachwalany na KWC i niestety, ale mam wrazenie, ze jeszcze bardziej odkryl moje blizny. Nigdy pudrow nie uzywalam. Oczywiscie czytalam opinie na KWC, ale wiekszosc dziewczyn ma cere normalna. Stosuje podklad i korektor (Dermacol). Puder chce zastosowac zeby mi utrwalil makijaz i jeszcze bardziej zakryl blizny. A przynajmniej ich nie uwidacznial. Cena tak do max 40zl. Z gory dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Chodzi mi o drogeryjny puder prasowany, ktory moglabym znalezc w hebe czy rossmanie.
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 12:10   #4386
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Wizazanki jaki puder prasowany jest dobry dla cery tradzikowej ? (Wiem ze temat jesto podkladach, ale sa tu rowniez wizazanki z cera tradzikow, ktore moze mi doradza) .Tradzik mam grudkowy, bardzo zaawansowany. Jestem w trakcie leczenie i cere mam dodatkowa sucha. Zakupilam puder sypki, zachwalany na KWC i niestety, ale mam wrazenie, ze jeszcze bardziej odkryl moje blizny. Nigdy pudrow nie uzywalam. Oczywiscie czytalam opinie na KWC, ale wiekszosc dziewczyn ma cere normalna. Stosuje podklad i korektor (Dermacol). Puder chce zastosowac zeby mi utrwalil makijaz i jeszcze bardziej zakryl blizny. A przynajmniej ich nie uwidacznial. Cena tak do max 40zl. Z gory dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Chodzi mi o drogeryjny puder prasowany, ktory moglabym znalezc w hebe czy rossmanie.
Puder Revlon Colorstay spisywał się całkiem dobrze. Jest jeszcze puder z Golden Rose, który pokazywała Maxineczka w swoim filmiku a propos zamienników pudru Senna.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:13   #4387
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Wizazanki jaki puder prasowany jest dobry dla cery tradzikowej ? (Wiem ze temat jesto podkladach, ale sa tu rowniez wizazanki z cera tradzikow, ktore moze mi doradza) .Tradzik mam grudkowy, bardzo zaawansowany. Jestem w trakcie leczenie i cere mam dodatkowa sucha. Zakupilam puder sypki, zachwalany na KWC i niestety, ale mam wrazenie, ze jeszcze bardziej odkryl moje blizny. Nigdy pudrow nie uzywalam. Oczywiscie czytalam opinie na KWC, ale wiekszosc dziewczyn ma cere normalna. Stosuje podklad i korektor (Dermacol). Puder chce zastosowac zeby mi utrwalil makijaz i jeszcze bardziej zakryl blizny. A przynajmniej ich nie uwidacznial. Cena tak do max 40zl. Z gory dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Chodzi mi o drogeryjny puder prasowany, ktory moglabym znalezc w hebe czy rossmanie.
Rimmel Lasting Finish i Manhattan 2 in 1 Perfect Teint to dobrze kryjące pudry, ale przy cerze trądzikowej zmieniłabym kosmetyki na mineralne, gdyż istnieje szansa, że to drogeryjne kosmetyki Cię przy okazji zapychają, mimo, że trądzik może mieć inne podłoże.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 00:13   #4388
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W drogerii Natura widziałam taki fajny podkład, 4 odcienie w jednym opakowaniu. Myślę, że to może być rozwiązanie dla zamaskowania trądziku.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:03   #4389
LoveIsWeakness
Przyczajenie
 
Avatar LoveIsWeakness
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

LoveIsWeakness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:32   #4390
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A gdzie zamawiałaś te BB ???
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:24   #4391
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu Estee Lauder - jak to jest z kolorami Double Wear? Może orientujecie się jaki kolor odpowiada tak mniej więcej NC15/NC20 albo Revlon Colorstay 150?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 18:50   #4392
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu Estee Lauder - jak to jest z kolorami Double Wear? Może orientujecie się jaki kolor odpowiada tak mniej więcej NC15/NC20 albo Revlon Colorstay 150?
Moim zdaniem odpowiednikiem 150 Buff Revlona będzie 1w1 Bone. Używałam obu podkładów więc mam porównanie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:59   #4393
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odpowiednikiem 150 Buff Revlona będzie 1w1 Bone. Używałam obu podkładów więc mam porównanie
Dziękuję za pomoc
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:02   #4394
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
W drogerii Natura widziałam taki fajny podkład, 4 odcienie w jednym opakowaniu. Myślę, że to może być rozwiązanie dla zamaskowania trądziku.
Jak ja kocham takie posty, skarbnica wiedzy
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:19   #4395
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

A ja poproszę o info,gdyby ktoś znał podobny krem bb do skin79 Orange w takiej tonacji tylko nieco ciemniejszy 😉 a zamawiać można na ebay, w Polsce poza all to sklep farmona dystrybucja ma (jakoś tak się nazywają) oraz stacjonarnie - na te chwile tylko chyba w Poznaniu. O innych pewnych sklepach nie słyszałam
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:28   #4396
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam straszną ochotę na podkład Kat Von D, ale boję się utopić prawie 300 zł w razie gdyby podkład okazał się porażką jak ELDW zastanawiam się nad powrotem do Revlona...
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:40   #4397
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Moze sa probki na ebayu?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:59   #4398
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Skin79 jest też w MintiShop, ale chyba tylko pełnowymiarowe opakowania
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 23:09   #4399
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

Ja również poproszę o namiary na próbki

Orange ze wszystkich będzie chyba najjaśnieszy ? Orientujecie się może ?

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-03-30 o 23:12
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 06:30   #4400
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja swoje próbki kupowałam na allegro od sprzedającego skin79-polska. Jaśniejszy jest jeszcze Green, ale wpada w różowe tony.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 10:34   #4401
TakaJa1503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam, już od kilku lat mam problem z doborem podkładu :-(

Mam cerę naczykową, z przebarwieniami, bardzo wrażliwą na wiatr i zimno, jestem bardzo blada do tego te naczynka i przebarwienia, wygląda to okropnie 😖

Podkładów miałam tyle że nie jestem w stanie policzyć...z Rossmanna miałam prawie wszystkie... Ale próbowałam również wielu droższych, za ok 100 zł. Żaden nie pomógł...pp wszystkich albo mam strasznie suchą skórę albo po dwóch, trzech godzinach robią się placki...podkłady nie trzymają się na mojej twarzy 😢 używałam różnych kremów pod podkład, baz...i nadal nie znalazłam nic dobrego dla siebie. 😞

Ja już patrzeć na siebie nie mogę...tak zazdroszczę kobietom które mają ładną cerę nawet jeśli jest ona ładna dzięki nałożonemu Podkładowi...ogólnie jestem okropnie zakompleksiona...błagam pomóżcie. Co mam zrobić żeby w końcu moc cieszyć się ładnym makijażem??
TakaJa1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 11:43   #4402
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;58167616]Ja swoje próbki kupowałam na allegro od sprzedającego skin79-polska. Jaśniejszy jest jeszcze Green, ale wpada w różowe tony.[/QUOTE]
...plus praktycznie nie kryje.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 11:56   #4403
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TakaJa1503 Pokaż wiadomość
Witam, już od kilku lat mam problem z doborem podkładu :-(

Mam cerę naczykową, z przebarwieniami, bardzo wrażliwą na wiatr i zimno, jestem bardzo blada do tego te naczynka i przebarwienia, wygląda to okropnie 😖

Podkładów miałam tyle że nie jestem w stanie policzyć...z Rossmanna miałam prawie wszystkie... Ale próbowałam również wielu droższych, za ok 100 zł. Żaden nie pomógł...pp wszystkich albo mam strasznie suchą skórę albo po dwóch, trzech godzinach robią się placki...podkłady nie trzymają się na mojej twarzy 😢 używałam różnych kremów pod podkład, baz...i nadal nie znalazłam nic dobrego dla siebie. 😞

Ja już patrzeć na siebie nie mogę...tak zazdroszczę kobietom które mają ładną cerę nawet jeśli jest ona ładna dzięki nałożonemu Podkładowi...ogólnie jestem okropnie zakompleksiona...błagam pomóżcie. Co mam zrobić żeby w końcu moc cieszyć się ładnym makijażem??
Rób chociaż raz w tygodniu peeling twarzy. Spróbuj podkład nakładać gąbką. Jakiego kremu do twarzy używasz?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 13:28   #4404
LoveIsWeakness
Przyczajenie
 
Avatar LoveIsWeakness
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałaś te BB ???
Na Allegro
LoveIsWeakness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 13:43   #4405
TakaJa1503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Teraz używam nanobase bo w miarę nawilża ale po nałożeniu podkładu i tak skóra za chwilę jest sucha a za 5 godzin podkładu nie mam 😟

Robię peeling
TakaJa1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 14:14   #4406
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TakaJa1503 Pokaż wiadomość
Teraz używam nanobase bo w miarę nawilża ale po nałożeniu podkładu i tak skóra za chwilę jest sucha a za 5 godzin podkładu nie mam 😟

Robię peeling
Nanobase nie nadaje się pod podkład, to jest straszny tłuścioch. Na noc nakładaj ciężkie/odżywcze kremy, a na dzień coś lekkiego. Naprawdę, każdy jeden podkład będzie znikał szybko z twarzy, jeśli nie przygotujesz jej odpowiednio. Rano oczyszczenie twarzy, wodą micelarną, potem spróbuj np. sylveco lekki krem brzozowy. Testowałaś rimmel wake me up? To typowy rozświetlający podkład, fajny do suchej skóry.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 14:19   #4407
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nanobase nie nadaje się pod podkład, to jest straszny tłuścioch. Na noc nakładaj ciężkie/odżywcze kremy, a na dzień coś lekkiego. Naprawdę, każdy jeden podkład będzie znikał szybko z twarzy, jeśli nie przygotujesz jej odpowiednio. Rano oczyszczenie twarzy, wodą micelarną, potem spróbuj np. sylveco lekki krem brzozowy. Testowałaś rimmel wake me up? To typowy rozświetlający podkład, fajny do suchej skóry.
Mi ten sylveco lepi się trochę na twarzy, nie lubię tego kremu.. I tak samo jak Ty proponuję cięższe kremy na noc, rano buzia jest lepiej odzywiona na noc nawet polecam maskę do twarzy z dermiki różaną, świetna jest, buzia jest miękka i odzywiona, czuć to nawet następnego dnia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 15:31   #4408
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mi ten sylveco lepi się trochę na twarzy, nie lubię tego kremu.. I tak samo jak Ty proponuję cięższe kremy na noc, rano buzia jest lepiej odzywiona na noc nawet polecam maskę do twarzy z dermiki różaną, świetna jest, buzia jest miękka i odzywiona, czuć to nawet następnego dnia
Znasz może jakiś inny krem godny polecenia na dzień? Ja używam trochę droższych, więc nie chce tutaj sypać bez sensu linkami. Dla mnie nanobase kompletnie nic nie robi, a już na pewno nie nawilża, to już lepiej spróbować retimax1500, lepiej regeneruje, uspokaja twarz i jest tańszy.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 17:00   #4409
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Znasz może jakiś inny krem godny polecenia na dzień? Ja używam trochę droższych, więc nie chce tutaj sypać bez sensu linkami. Dla mnie nanobase kompletnie nic nie robi, a już na pewno nie nawilża, to już lepiej spróbować retimax1500, lepiej regeneruje, uspokaja twarz i jest tańszy.
Niestety nie, sama szukam a jakie polecasz z wyższej półki pod podkład, na dzień?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 17:18   #4410
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Niestety nie, sama szukam a jakie polecasz z wyższej półki pod podkład, na dzień?
Mac complete comfort idealny pod podkład i super nawilża. Jeszcze muszę wypróbować, studio moisture cream, w pojemności podróżnej, cenowo nie wychodzi tak najgorzej. http://www.maccosmetics.pl/product/9...REM/index.tmpl

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2016-03-31 o 17:25
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.