Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 18:35   #4741
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
szampon chyba TEN ale już go schowałam głęboko do szafki wiec nie jestem na 100% pewna i odżywkę w sprayu opinie ma średnie ale nie mam zniszczonych włosów wiec na moich powinna dać sobie radę a jej zapach... jak znajdziesz ją w sklepie to powąchaj koniecznie !

no nie wiem bo będzie tak ładnie pachnieć, że jeszcze kupię hehe,

ach dzisiaj włosy malowałam
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:56   #4742
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
no nie wiem bo będzie tak ładnie pachnieć, że jeszcze kupię hehe,

ach dzisiaj włosy malowałam
dobrze kojażę, ze farbowałas na czarno czy mi sie z kims pomyliłaś ? i masz w ogóle jakies zdjęcie swoich włosów ? ich dlugosci np ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 22:17   #4743
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
heeej Ty też w Norwegii?
ja w More og Romsdal a Ty?
Też. Dosyć daleko od siebie jesteśmy, ja mieszkam jakieś 20 minut drogi samochodem od Oslo, a konkretniej Nesbru.

Z tą informacją na początku wątku,od kiedy kto nie prostuje to bardzo dobry pomysł.
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 00:02   #4744
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Babki, ja się zwijam na weekend, jeśli dobijecie 5000 beze mnie to hihi
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 06:54   #4745
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Babki, ja się zwijam na weekend, jeśli dobijecie 5000 beze mnie to hihi
nie możemy dokończyć watku bez Ciebie bo Ty jestes nasza nowa załozycielką byłybyśmy bez wątku

udanego weekendu !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 07:53   #4746
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
dobrze kojażę, ze farbowałas na czarno czy mi sie z kims pomyliłaś ? i masz w ogóle jakies zdjęcie swoich włosów ? ich dlugosci np ?

hehe dobrze kojarzysz mam, później dodam, kiedyś wstawiałam już na tym wątku. Nie są długie bo schodzę z cieniowanych i je podcinałam ciągle. Od maja ich nie podcinam bo chcę w końcu zapuścić, zostało mi z 5 cm cieniowanych, na fotkach widać, że końcówki są trochę przerzedzone bo zostało mi te 5 cm cieniowanych, ale narazie ich nie ścinam
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:07   #4747
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
hehe dobrze kojarzysz mam, później dodam, kiedyś wstawiałam już na tym wątku. Nie są długie bo schodzę z cieniowanych i je podcinałam ciągle. Od maja ich nie podcinam bo chcę w końcu zapuścić, zostało mi z 5 cm cieniowanych, na fotkach widać, że końcówki są trochę przerzedzone bo zostało mi te 5 cm cieniowanych, ale narazie ich nie ścinam
no to dobrze Cię pamiętam i dobrze pamiętam Twoje włosy (nie pytaj dlaczego ale jakos pamietam w głowie zdjęcia Twoich włosów ) a teraz właśnie chciałam tylko zobaczyc jak Ci zapuszczanie włosow idzie od maja, ile urosły itp jesli to nie problem z tymi zdjęciami
lepiej Ci się w ogóle układają jak nie są tak mocno wycieniowane ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 09:09   #4748
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Sylvi, czekamy na zdjęcia.

Użyłam wczoraj tej maski i fajne włosy po niej są tzn. strasznie miękkie. No, ale ona ma alkohol w sobie i to mi się nie podoba.

Tutaj powinna wypowiadać się moja koleżanka, ale ona mówi, ze nie będzie się rejestrować bo że nie lubi for i w ogóle. No dobra, ale jak ja mam jej wytłumaczyć, żeby przestała prostować włosy?! Napiszę coś o niej bo siły do niej nie mam! Ona ogólnie chciałaby mieć długie włosy, ale robi wszystko żeby takich nie mieć. Ma mega zniszczone włosy, bo od 3 lat je namiętnie prostuje codziennie. Ma kręcone włosy, które są strasznie krótkie! Trochę za ucho. Pytam się jej dlaczego nie przestanie prostować tych włosów, to mówi, że ma brzydkie. No a ja jej mówie, że jak ma mieć ładne jak ich ani nie zapuści ani nic. Ona kupuje jakieś specjalnie włosy które sobie przypina i które wyglądają jak jej naturalne bo jej naturalnych w ogóle nie widać pod tymi włosami! Masakra jakaś! A tak bardzo chce mieć długie włosy, a je ciągle prostuje

Lakier do włosów wpływa jakoś na włosy? Bo ona też go nadużywa i to sporo.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:24   #4749
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

hej
udzielałam się tu jakieś pół roku temu,może troszkę pozniej i to dość długo też walczę o swoje włosy,staram się nie prostować..ale i tak robię to raz na 2 tygodnie to i tak dobrze..mam taki problem,że od kąd odstawiłam tabletki strasznie lecą mi włosy..a były takie gęste,i fajne..już nie wiem co robić,bo nie mam teraz kasy na tabletki ze skrzypem i inne rzeczy..
ograniczyłam mycie włosów do 2 razy w tygodniu,a prostowanie do minimum..daję piankę i mam loki..ale za tydzień czeka mnie farbowanie,bo fryzjerka mi zle zafarbowała włosy w maju,i teraz są rude
obiecuję się udzielać..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:31   #4750
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Sylvi, czekamy na zdjęcia.

Użyłam wczoraj tej maski i fajne włosy po niej są tzn. strasznie miękkie. No, ale ona ma alkohol w sobie i to mi się nie podoba.

Tutaj powinna wypowiadać się moja koleżanka, ale ona mówi, ze nie będzie się rejestrować bo że nie lubi for i w ogóle. No dobra, ale jak ja mam jej wytłumaczyć, żeby przestała prostować włosy?! Napiszę coś o niej bo siły do niej nie mam! Ona ogólnie chciałaby mieć długie włosy, ale robi wszystko żeby takich nie mieć. Ma mega zniszczone włosy, bo od 3 lat je namiętnie prostuje codziennie. Ma kręcone włosy, które są strasznie krótkie! Trochę za ucho. Pytam się jej dlaczego nie przestanie prostować tych włosów, to mówi, że ma brzydkie. No a ja jej mówie, że jak ma mieć ładne jak ich ani nie zapuści ani nic. Ona kupuje jakieś specjalnie włosy które sobie przypina i które wyglądają jak jej naturalne bo jej naturalnych w ogóle nie widać pod tymi włosami! Masakra jakaś! A tak bardzo chce mieć długie włosy, a je ciągle prostuje

Lakier do włosów wpływa jakoś na włosy? Bo ona też go nadużywa i to sporo.
Lakier wysusza włosy.

Prostownica jest katorga dla włosów prostych a dla wlosów kręconych ktora z natury są suche to jest istne morderstwo. Nie wiem czym przekonać Twoja koleżanke ale mysle, ze to jest typ człowieka który uczy sie na swoich błędach... czyli musi na prawde swoje zniszczyć albo musi zauwazyc, ze nie ma połowy i wtedy moze sie otrząśnie.
Nic wiecej chyba nie poradzisz
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:36   #4751
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Wiesz co Ci powiem, Monia? Że ona może przestanie je prostowac jak będą krótsze niż za ucho. Nie dość, ze ma brzydkie te włosy to je ciągle pogarsza No bo prawda jest taka, że one teraz są bardzo brzydkie, takie mega krótkie. Ona uważa, że lepiej wydać strasznie dużo kasy na sztuczne włosy i sobie je dopina. Obiecała, że dziś nie wyprostuje, zobaczymy. I ona chciała mi ostatnio wyprostować włosy! Bo że mi niby ładnie w prostych, to że mi wyprostuje. Oczywiście, że się nie zgodziłam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 10:13   #4752
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wiesz co Ci powiem, Monia? Że ona może przestanie je prostowac jak będą krótsze niż za ucho. Nie dość, ze ma brzydkie te włosy to je ciągle pogarsza No bo prawda jest taka, że one teraz są bardzo brzydkie, takie mega krótkie. Ona uważa, że lepiej wydać strasznie dużo kasy na sztuczne włosy i sobie je dopina. Obiecała, że dziś nie wyprostuje, zobaczymy. I ona chciała mi ostatnio wyprostować włosy! Bo że mi niby ładnie w prostych, to że mi wyprostuje. Oczywiście, że się nie zgodziłam
A komu nie jest ładnie w wyprostowanych włosach ?
przestanie prostowac jak nie bedzie miała co prostowac a na poczatek jak chcesz jej pomóc to może zaproponuj, ze wybierzeciez się razem do fryzjera... podetnie sobie chociaż końcówki (Ty też ) i moze jakos te jej włosy beda lepiej wyglądać.


Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej
udzielałam się tu jakieś pół roku temu,może troszkę pozniej i to dość długo też walczę o swoje włosy,staram się nie prostować..ale i tak robię to raz na 2 tygodnie to i tak dobrze..mam taki problem,że od kąd odstawiłam tabletki strasznie lecą mi włosy..a były takie gęste,i fajne..już nie wiem co robić,bo nie mam teraz kasy na tabletki ze skrzypem i inne rzeczy..
ograniczyłam mycie włosów do 2 razy w tygodniu,a prostowanie do minimum..daję piankę i mam loki..ale za tydzień czeka mnie farbowanie,bo fryzjerka mi zle zafarbowała włosy w maju,i teraz są rude
obiecuję się udzielać..
a co takiego jest raz na te 2 tygodnie, ze musisz prostować ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:13   #4753
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to dobrze Cię pamiętam i dobrze pamiętam Twoje włosy (nie pytaj dlaczego ale jakos pamietam w głowie zdjęcia Twoich włosów ) a teraz właśnie chciałam tylko zobaczyc jak Ci zapuszczanie włosow idzie od maja, ile urosły itp jesli to nie problem z tymi zdjęciami
lepiej Ci się w ogóle układają jak nie są tak mocno wycieniowane ?
później wrzuce jak dzisiaj zrobię nowe. od maja urosły oj tak około 4 cm. mierzyłam odrost od 24 maja do 29 lipca 3 cm urosły, no i prawie cały maj to nie wiem z 1 cm. albo 3,5. Później wstawię
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:48   #4754
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
A komu nie jest ładnie w wyprostowanych włosach ?
przestanie prostowac jak nie bedzie miała co prostowac a na poczatek jak chcesz jej pomóc to może zaproponuj, ze wybierzeciez się razem do fryzjera... podetnie sobie chociaż końcówki (Ty też ) i moze jakos te jej włosy beda lepiej wyglądać.
Mi jest brzydko w wyprostowanych. Serio Mi się nie podoba jak wyglądam w prostych

Dzisiaj się z nią spotkam i zobaczymy co powie. Ona musi coś z tym zrobić, bo te włosy to jakaś masakra. Za niedługo będzie doczepiała całe włosy bo swoich nie będzie miała.

Ja też muszę iść, bo końcówki mam już podniszczone.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 11:35   #4755
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mi jest brzydko w wyprostowanych. Serio Mi się nie podoba jak wyglądam w prostych

Dzisiaj się z nią spotkam i zobaczymy co powie. Ona musi coś z tym zrobić, bo te włosy to jakaś masakra. Za niedługo będzie doczepiała całe włosy bo swoich nie będzie miała.

Ja też muszę iść, bo końcówki mam już podniszczone.
czegoś tutaj nie kumam... to po co je w ogole prostowałas skoro sama sobie sie nie podobasz w prostych ?

jak nie bedzie miała do czego doczepić clip-in to pozostana tylko peruki
sama widzisz... spotkacie sie dzisiaj to mozesz jej zaproponowac wspólny wypad do fryzjera zadzwoncie i sie umówcie na jakis termin na cięcie końcówek, może jakaś grzyweczke na bok sobie zrobi czy coś, mozecie poszukac jakichś fajnych fryzur na necie dla długości jej włosów i musisz jej jakoś przetłumaczyć, ze jak czesto bedzie przyczepiać clip-in to jej własne wlosy mogą tego w kńcu nie wytrzymac i zaczac wypadac pod cięzarem + prostownica do tego i pewnie jeszcze farbuje... brak słów.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:39   #4756
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
czegoś tutaj nie kumam... to po co je w ogole prostowałas skoro sama sobie sie nie podobasz w prostych ?

jak nie bedzie miała do czego doczepić clip-in to pozostana tylko peruki
sama widzisz... spotkacie sie dzisiaj to mozesz jej zaproponowac wspólny wypad do fryzjera zadzwoncie i sie umówcie na jakis termin na cięcie końcówek, może jakaś grzyweczke na bok sobie zrobi czy coś, mozecie poszukac jakichś fajnych fryzur na necie dla długości jej włosów i musisz jej jakoś przetłumaczyć, ze jak czesto bedzie przyczepiać clip-in to jej własne wlosy mogą tego w kńcu nie wytrzymac i zaczac wypadac pod cięzarem + prostownica do tego i pewnie jeszcze farbuje... brak słów.
Dawniej mi się podobało. Jak byłam uzależniona to fajnie wyglądałam wtedy, a okropnie w swoich. (tak myślałam, jak każda z nas). Chodzi mi o teraz, że nie lubię siebie w prostych bo wyglądam beznadziejnie. Przecież wcześniej przed moim zniknięciem pisałam o tym Starałam się wyprostować te włosy na komunie kuzynki w kwietniu czy maju. I że było strasznie ciężko, i że beznadziejnie wyglądam w prostych

Najpierw muszę z nią pogadać czy ona w ogóle CHCE przestać prostować te włosy. Bo jak ona dalej woli dopinać włosy, zamiast zadbac o swoje, to nie mamy o czym rozmawiać. Dziś zacznę jej jeszcze raz wszystko tłumaczyć , bo szkoda mi tych włosów, albo tego z nich zostało.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:45   #4757
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aska_k9 Pokaż wiadomość
Też. Dosyć daleko od siebie jesteśmy, ja mieszkam jakieś 20 minut drogi samochodem od Oslo, a konkretniej Nesbru.

Z tą informacją na początku wątku,od kiedy kto nie prostuje to bardzo dobry pomysł.

to mamy faktycznie kawał drogi do siebie, ale fajnie, że i tutaj są jakieś wizażanki


ale dziewczyny naprodukowąłyście postów, jst co nadrabiać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:55   #4758
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale dziewczyny naprodukowąłyście postów, jst co nadrabiać
Oj, Bayka Jak mnie nie było 2 miesiace albo nawet dłużej to tyle stron wątku nadrabiałam że myślałam, że padnę przy tym kompie już No, ale tak to jest jak się zapuści
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:58   #4759
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

hmm a więc prostuję włosy co jakiś czas,bo w prostych mi ładniej..mam loki ogólnie,ale są trochę poniszczone..włosy sięgają mi do łopatek,bo w maju ściełam dość sporo..to chyba tyle..jak się wezmę za siebie to może uratuję te moje loki,tylko na razie brak kasy na wszelkie odżywki
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 14:20   #4760
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale dziewczyny naprodukowąłyście postów, jst co nadrabiać
no co wykanczamy wątek powoli ale powoli bo nasza założycielka nas opuściła na kilka dni


Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hmm a więc prostuję włosy co jakiś czas,bo w prostych mi ładniej..mam loki ogólnie,ale są trochę poniszczone..włosy sięgają mi do łopatek,bo w maju ściełam dość sporo..to chyba tyle..jak się wezmę za siebie to może uratuję te moje loki,tylko na razie brak kasy na wszelkie odżywki
ojj Kochana musimy się za Ciebie ostro wziąść nie prostuje się loków ! sama piszesz, ze są "troche poniszczone" a jeszcze je prostownica dobijasz, nieładnie nie ma sensu prostowac, a dla loczków z natury już suchych to jest na prawdę już zabójstwo, proponuje Ci zebyś zajżała na wątek dla kręconowłosych wejdź TUTAJ i poszperaj w kilku wątkach na pewno znajdziesz bardzo ciekawe propozycje pielegnacji + do tego nie bedziesz prostowac i my bedziemy Cię w tym wspierać i włoski na pewno odzyją i zaczną sie może nawet ładniej kręcić
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 14:25   #4761
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no co wykanczamy wątek powoli ale powoli bo nasza założycielka nas opuściła na kilka dni




ojj Kochana musimy się za Ciebie ostro wziąść nie prostuje się loków ! sama piszesz, ze są "troche poniszczone" a jeszcze je prostownica dobijasz, nieładnie nie ma sensu prostowac, a dla loczków z natury już suchych to jest na prawdę już zabójstwo, proponuje Ci zebyś zajżała na wątek dla kręconowłosych wejdź TUTAJ i poszperaj w kilku wątkach na pewno znajdziesz bardzo ciekawe propozycje pielegnacji + do tego nie bedziesz prostowac i my bedziemy Cię w tym wspierać i włoski na pewno odzyją i zaczną sie może nawet ładniej kręcić
dzięki Monia zawsze wiedziałam,że na Ciebie można liczyć..ja już od małego mam loki..zawijały mi się w takie jakby trąbki nie wiem czy wiecie o co chodzi..jak byłam nastolatką wyglądałam fatalnie..czesałam włosy i miałam siano..do tego grzywka na całe czoło to bylo w gimnazjum i wolę o tym zapomnieć..potem w 2007 r zaczęłam prostować i przeszłam dużą metamorfozę..ale teraz już nie chcę tego robić.,.wiem,że to zabójstwo dla moich kłaków..tż lubi mnie "wyprostowaną"ale w lokach także..bo on mnie kocha taką jaka jestem
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 15:12   #4762
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
dzięki Monia zawsze wiedziałam,że na Ciebie można liczyć..ja już od małego mam loki..zawijały mi się w takie jakby trąbki nie wiem czy wiecie o co chodzi..jak byłam nastolatką wyglądałam fatalnie..czesałam włosy i miałam siano..do tego grzywka na całe czoło to bylo w gimnazjum i wolę o tym zapomnieć..potem w 2007 r zaczęłam prostować i przeszłam dużą metamorfozę..ale teraz już nie chcę tego robić.,.wiem,że to zabójstwo dla moich kłaków..tż lubi mnie "wyprostowaną"ale w lokach także..bo on mnie kocha taką jaka jestem
haha bardzo prosze
Wazna, ze TZ Cię wspiera, moj tez mnie Kocham taka jaka jestem a jeśli wychodzi ze mna z domu w 10cm odrostem + fale na głowie to już to musi być miłość
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 18:38   #4763
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Oj, Bayka Jak mnie nie było 2 miesiace albo nawet dłużej to tyle stron wątku nadrabiałam że myślałam, że padnę przy tym kompie już No, ale tak to jest jak się zapuści
a tam zapuści 2 dni mnie nie było ale jak się ma 108 wątków zasubskrybowanych, to jest na co narzekać i co nadrabiać

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no co wykanczamy wątek powoli ale powoli bo nasza założycielka nas opuściła na kilka dni
a t się doczytałam więc nie powinnyśmy tyle pisać, żeby zdąrzyła wrócić do założenia następnego


a tak off topowo orientujecie się może jaka szczotka do włosów naturalnych jest najlepsza?? bo szukam, ale zdania są podzielone
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:25   #4764
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a tak off topowo orientujecie się może jaka szczotka do włosów naturalnych jest najlepsza?? bo szukam, ale zdania są podzielone
a patrzyłaś na KWC ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:53   #4765
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a patrzyłaś na KWC ?
oczywiście. ale niewiele tam szczotek.
przeczytałam także kilka wątków na wizażu o szczotkach, lecz każdy ma tylko po kilk/kilkanaście postów.
nie dowiedziałam się niczego konkretnego, ale trafiłam na firmę khaja, chyba od nich zamówię szczotkę, ich szczotki są też na allegro, więc dla mnie super.
Ale pytam Was, bo przecież może i Wy mogłybyście coś polecić
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:00   #4766
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
oczywiście. ale niewiele tam szczotek.
przeczytałam także kilka wątków na wizażu o szczotkach, lecz każdy ma tylko po kilk/kilkanaście postów.
nie dowiedziałam się niczego konkretnego, ale trafiłam na firmę khaja, chyba od nich zamówię szczotkę, ich szczotki są też na allegro, więc dla mnie super.
Ale pytam Was, bo przecież może i Wy mogłybyście coś polecić
no to ja niestety nie pomogę bo ja rozczesuję włosy tylko i wyłącznie grzebieniem te szczotki różnia sie chyba tylko materiałem z jakiego sa zrobione czyli czy drewno czy cos innego no i włosiem z jakiego zwierzątka chyba ale nie jestem pewna
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:12   #4767
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to ja niestety nie pomogę bo ja rozczesuję włosy tylko i wyłącznie grzebieniem te szczotki różnia sie chyba tylko materiałem z jakiego sa zrobione czyli czy drewno czy cos innego no i włosiem z jakiego zwierzątka chyba ale nie jestem pewna
ja nie umiem czesać włosów grzebieniem używam tylko plastykowej szczotki z kulkami na końcach, ale podobno są niezdrowe dla włosów, więc szukam informacji, i chyba jednak z naturalnego włosia sią najlepsze, ale ja próbowałam czesać się taką mojej mamy i nie podoba mi się...ale może się przyzwyczaję
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:28   #4768
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a tam zapuści 2 dni mnie nie było ale jak się ma 108 wątków zasubskrybowanych, to jest na co narzekać i co nadrabiać
Ja nie mam tylu hahah a ostatnio właśnie robiłam porządki, bo automatycznie subskrypuje się każdy wątek w którym coś napisałam,a niektóre to były tylko jakieś porady etc.

a co do koleżanki- to nie chce ścinać końcówek ani powiedziała, ze postara się ograniczyć prostowania= na pewno nie przestanie.
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-07-30 o 20:33
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:38   #4769
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja nie umiem czesać włosów grzebieniem używam tylko plastykowej szczotki z kulkami na końcach, ale podobno są niezdrowe dla włosów, więc szukam informacji, i chyba jednak z naturalnego włosia sią najlepsze, ale ja próbowałam czesać się taką mojej mamy i nie podoba mi się...ale może się przyzwyczaję
ja sie dopiero terz w szkole fryzjerskiej nauczyłam bo wcześniej to też tylko szczotka (o zgrozo)
jest jedna taka szczotka któr ponoc jest cudown i nie wyrywa włosów itp. ale zapomniałam jak sie nazywa wiec Ci nie powiem jaka to ja bym sie tym nie umiała czesać... moze fajnie przygładza włosy itp. ale zeby rozczestać np. jakis kołtun to nie wiem czy sie w ogóle da choc nie wiem bo nigdy takiej nie uzywałam
ale kup sobie co Ci szkodzi bedziesz sie nią czesac az niebierzesz wprawy


Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja nie mam tylu hahah a ostatnio właśnie robiłam porządki, bo automatycznie subskrypuje się każdy wątek w którym coś napisałam,a niektóre to były tylko jakieś porady etc.

a co do koleżanki- to nie chce ścinać końcówek ani powiedziała, ze postara się ograniczyć prostowania= na pewno nie przestanie.
tez co jakis czas robie porządek w subskrypcjach i odsubskrybowuję kilka watków bo miałabym tam istne zatrzęsienie a juz mam małe hehe

ograniczenie to już cos
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:38   #4770
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja sie dopiero terz w szkole fryzjerskiej nauczyłam bo wcześniej to też tylko szczotka (o zgrozo)
jest jedna taka szczotka któr ponoc jest cudown i nie wyrywa włosów itp. ale zapomniałam jak sie nazywa wiec Ci nie powiem jaka to ja bym sie tym nie umiała czesać... moze fajnie przygładza włosy itp. ale zeby rozczestać np. jakis kołtun to nie wiem czy sie w ogóle da choc nie wiem bo nigdy takiej nie uzywałam
ale kup sobie co Ci szkodzi bedziesz sie nią czesac az niebierzesz wprawy
szczotka Tangle Teezer, chyba ta masz na mysli, bo ostatnio tez o niej czytałam
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.