nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 06:42   #211
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
powiem wam szczerze ja sie dziwie tej Pauli

dziewczyn moze i ma jaka wiedze ale zachowuje sie skandalicznie..

myslalam ze osoby wyksztalcone maja i klase

nie sztuka jest jezdzic po kims jak po lysym koniu z wyszukanymi slowkami ze slownika sztuka jest odpowiedziec w sposob kulturalny a zarazem fachowy...
Z tego, co się orientuję, Paulakrk nie jest szczególnie wykształcona. Jest studentką, jak znaczna część Wizażanek.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 06:44   #212
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
powiem wam szczerze ja sie dziwie tej Pauli

dziewczyn moze i ma jaka wiedze ale zachowuje sie skandalicznie..

myslalam ze osoby wyksztalcone maja i klase

nie sztuka jest jezdzic po kims jak po lysym koniu z wyszukanymi slowkami ze slownika sztuka jest odpowiedziec w sposob kulturalny a zarazem fachowy...
Proponuje stonowac wypowiedzi, na pewno nie chcemy i nie dopuscimy do sadow kapturowych pomiedzy uzytkownikami.
Uzytkowniczka paulakrk ma zablokowany dostep do forum i takie wypowiedzi nie maja glebszego uzasadnienia
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 06:45   #213
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

to bylo tylko moje przmyslenie to wszystko jak dla mnie w tym watku do napsania caly watek nic dodac nic ujac
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:14   #214
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Skoro ten wątek dotyczy kultury wypowiedzi, to chciałabym Wam przypomnieć, że szczytem chamstwa i braku dobrego wychowania jest pisanie/mówienie o kimś podczas jego nieobecności. Jak to się ma do kultury?

Albertyno z władzą (jak w PRLu) nie wygrasz.

Złosiu - czyli Paula zablokowana za wredne odzywki? Hmm cóż, jak czytam niektóre tu posty, to połowa ludności powinna zostać zawieszona. (choćby ten przytoczony przez Ciebie)

I wogóle to o co ta wojna cholerka? Forum tworzą ludzie! To miejsce do wypoczynku, relaksu i miłego spędzenia czasu. Rozmowy!
Czy naprawdę musicie stwarzać atmosferę, że nie chce się więcej wystulać na klawiaturze wyrytych w pamięci : http://www.wizaz.pl ?
Czemu to niby ma służyć? A może idąc za pomysłem Albertyny - zablokować wszystkie maniakalnie odwiedzające pazurkowy? Bo skoro 1 post tego wątku odnosił się do wszystkich notorycznie odwiedzających Pazurkowy, to czemu by się niekulturalnych (według Was) nie pozbyć?

I może czas na zamknięcie tego wątku, który (według mnie) został założony tylko dlatego, że poprzedni wątek hmm "przeciwniczek" (???) został zamknięty?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:53   #215
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

masz racje forum tworza ludzie.... ale to nie oznacza ze polowa ludzi ma sie bac zadawac pytanie czy znosic sargastyczne odpowiedzi... a w ogole to ty kim jestes??? prawnikiem pauli czy jak?

niech kazdy wypowiada sie za siebie...


nie ma co ukrywac u niektorych przejawia sie brak kultury w wypowiedziach i to wiekszosci przeszkadza.... o czym tu wypowiedzialo sie kilkanascie osob...

dlaczego tyle osob ma cierpiec przez "pojazd po nich"???

tobie moze nie przeszkadzaja takie wypowiedzi ale innym tak... a bylo by o wiele prosiej gdyby pisane byly z kultura nie sadzisz????

i nie zauwazylam zeby inne osoby zaczynaly przepychanke slow czy swoje sargastyczne testy poki wlasnie kilka osob sama nie zacznie wypisywac swoje
"mądrosci" ..

to jest po prostu wprowadzanie balaganu do wątków...
5 czy ile tam osob nie powinno decydowac za wszystkie osoby na forum... bo one tu dlugo siedza to moga robic co chca nie!!!

kazda tu jest uzytkowniem forum.. ma takie sama prawa jak ta ktora siedzi jeden dzien czy ta ktora siedzi rok... !

i od kazdej wymaga sie kulturalnej odpowiedzi a nie sargastycznych
posmiewanek...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 07:57   #216
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

W tej chwili odnoszę wrażenie, że bardzo niesprawiedliwie podchodzicie do pazurkomaniaczek. Bo różne sugestie, aluzje i półsłówka, które padły w tym wątku były nie mniej przykre i kąśliwe niż docinki Pauli. I nie przekonuje mnie, że teksty Pauliny były gorsze, bo wypowiedziane wprost a więc nie pozostawiające wiele do domysłu. To trochę tak, jakby wlepiać punkty karne komuś kto napisał w poście "sukinsyn" a nie reagować gdy inni piszą "s***syn".

edit: dodaję:

Ray: informuję, że użytkownik paulakrk został zbanowany i co za tym idzie nie może wypowiadać się na forum. W związku z tym jeżdżenie po chilanes za to, że wypowiada się w imieniu swoim i koleżanki jest co najmniej... dziwne?

Nie, nie sądzę żeby połowa ludzi się bała a już tym bardziej "znosiła sargastyczne wypowiedzi". Nie przypominam sobie, żeby ktoś przeprowadzał badania, czy publikował statystyki na temat procentowej zawartości lęku pytających, czy sarkastycznych wypowiedzi odpowiadających.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:05   #217
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Rozumiem, zatem, ze watek TUTAJ nie uczymy przedłużania paznokci, w którym w drugim zdaniu autorka odsyła na kurs nie istenieje? No bo skoro tego nie było na wizażu.....

To najlepiej uwidacznia, jak swietnie moderatorzy i admin znają to forum.
Po prostu nic o nim nie wiecie, zaglądacie rzadko. Baaaardzo rzadko.
Nie napisze, ze w ogole, bo pojawiacie się przy okazji takich awantur, jak ta, tórych byc może by nie było, gdyby na codzien był tu utrzymywany porzadek... No, ale znowu sie powtarzam, a mam nadzije admini i modki czytaja całe watki, w których sie wypowiadaja, a nie ak niedoświadczeni forumowicze, tylko ostatnia strone

Pomadko- leczenie grzybicy jaka można zarazic klientkę pdczas nieprawidłowo wykonanego zabiegu przedłużania paznokci trwa latami i kosztuje w tysiącach złotych, zarazić można także żłótaczką, HIV i parom innymi chorobami przenoszonymi przez krew.

Dlaego to co dla profesjonalistów fajnie by było zostawic dla profesjonalistów, a to co dla amatorów- dla amatrów, ale znoiw mama wrażenie, ze sie powtarzam... cvzy nie pisałam juz o przykładzie z makijazem w tym watku, ze dwa razy?


Albertyno, wątek, który linkujesz jest mi znany od dawna. Stworzyłyście taki punkt, w porządku, ale moim zdaniem nie usprawiedliwia on traktowania z góry osób, które są laikami. Jeśli ktoś zadaje pytanie, to trzeba uszanować chęć zdobycia wiedzy. Czy wykorzysta to dla swoich potrzeb, czy może pyta za zwykłej ciekawości - nie jesteście w stanie tego ocenić, a wszystkich wrzucacie do jednego wora. A może warto uporządkować tę cenną w wiedzę jaką posiadacie?
Odsyłając na kursy, prawdopodobnie wskóracie jedynie to, że ktoś zacznie eksperymentować w ciemno. Przecież doskonale zdajecie sobie sprawę, że "paznokcie" to doskonały biznes. Akryle, żele, ostre narzędzia.... wszystko jest powszechnie dostępne. I nikt, ze sprzedawców nie przejmuje się tym, że może być źle użyte. Dziewczyny zawsze eksperymentowały i będą eksperymentować.
Więc nie wiem, może jednak warto zweryfikować swoje podejście dla laików?
Gdyby powstały wątki, czy też może z Waszą pomocą artykuły, z pytaniami, które wracają jak bumerang, zawsze można kogoś odesłać do gotowego materiału.
To jest jedna sprawa. I pozostawiam Wam to pod dyskusję, czy może nie warto by było zmienić zasady tego forum

Druga sprawa, to moderowanie. Jeśli kuleje kwestia porządku, łączenia wątków to postaramy się w miarę szybko temu zaradzić. Z tego co piszecie porządki są konieczne. Żałuję tylko, że tego typu informacje wychodzą dopiero przy jakiejś aferze. Naprawdę ja zawsze czytam i odpowiadam na PW i proszę o sygnały, jeśli coś jest nie tak.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 08:14   #218
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Nie pisałam w imieniu Pauliny, tylko swoim.
I skoro mamy sie rozliczac z kultury lub jej braku, który zarzuciłaś w pierwszym poście, to JA czuję się urażona niektórymi Twoimi odzywkami do mnie. Nie podobają mi się one i są (jak dla mnie) niegrzeczne. Kończę z Tobą dyskusję, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia.

Ago - niestety kwestia moderatorów na tym forum, a raczej braku ich działalności bardzo tu kuleje. Przydało by się zrobic porządek, a może dało by radę kasować "bezwartościowe" wątki? (to akurat mam na myśli na całym wizażu)
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:18   #219
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Skoro ten wątek dotyczy kultury wypowiedzi, to chciałabym Wam przypomnieć, że szczytem chamstwa i braku dobrego wychowania jest pisanie/mówienie o kimś podczas jego nieobecności. Jak to się ma do kultury?

Albertyno z władzą (jak w PRLu) nie wygrasz.

Złosiu - czyli Paula zablokowana za wredne odzywki? Hmm cóż, jak czytam niektóre tu posty, to połowa ludności powinna zostać zawieszona. (choćby ten przytoczony przez Ciebie)

I wogóle to o co ta wojna cholerka? Forum tworzą ludzie! To miejsce do wypoczynku, relaksu i miłego spędzenia czasu. Rozmowy!
Czy naprawdę musicie stwarzać atmosferę, że nie chce się więcej wystulać na klawiaturze wyrytych w pamięci : http://www.wizaz.pl ?
Czemu to niby ma służyć? A może idąc za pomysłem Albertyny - zablokować wszystkie maniakalnie odwiedzające pazurkowy? Bo skoro 1 post tego wątku odnosił się do wszystkich notorycznie odwiedzających Pazurkowy, to czemu by się niekulturalnych (według Was) nie pozbyć?

I może czas na zamknięcie tego wątku, który (według mnie) został założony tylko dlatego, że poprzedni wątek hmm "przeciwniczek" (???) został zamknięty?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
W tej chwili odnoszę wrażenie, że bardzo niesprawiedliwie podchodzicie do pazurkomaniaczek. Bo różne sugestie, aluzje i półsłówka, które padły w tym wątku były nie mniej przykre i kąśliwe niż docinki Pauli. I nie przekonuje mnie, że teksty Pauliny były gorsze, bo wypowiedziane wprost a więc nie pozostawiające wiele do domysłu. To trochę tak, jakby wlepiać punkty karne komuś kto napisał w poście "sukinsyn" a nie reagować gdy inni piszą "s***syn".

edit: dodaję:

Ray: informuję, że użytkownik paulakrk został zbanowany i co za tym idzie nie może wypowiadać się na forum. W związku z tym jeżdżenie po chilanes za to, że wypowiada się w imieniu swoim i koleżanki jest co najmniej... dziwne?

Nie, nie sądzę żeby połowa ludzi się bała a już tym bardziej "znosiła sargastyczne wypowiedzi". Nie przypominam sobie, żeby ktoś przeprowadzał badania, czy publikował statystyki na temat procentowej zawartości lęku pytających, czy sarkastycznych wypowiedzi odpowiadających.
Nie rozumiem Waszego zarzutu. Paula była kilkanaście razy ostrzegana za chamstwo, obrażanie i poniżanie innych użytkowników. Niestety bez skutku. Jak widać, niektórzy mają w nosie to, że jak same piszecie "To miejsce do wypoczynku, relaksu i miłego spędzenia czasu. Rozmowy! "
Takiej postawy nie będę tolerowała, nawet jeśli ktoś jest alfą i omegą pazurkowej wiedzy.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:20   #220
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Aga, przykładu z podanym linkiem uzyłam w odpowiedzi na wypowiedź Złosia, "odsylanie na kursy?! na wizazu tego jeszcze nie było!" (Nie wiem, czy to dokładny cytat, ale sens jest zachowany) i tym udowodniłam, ze nie zagląda na to forum, bo nie zna nawet tematu, jaki został podklejony i to wiele miesiecy temu.

Co do robienia komuśpaznokci "w ciemno" i kupowania bez dyplomów, to tez jest prowadzona z tym walka- sama prowadze hurtownie i bez dyplomu u mnie nie kupisz produktów do profesjonalnego uzytku. To, ze inni sprzedaja, no coż zmienianie świata zaczynam od siebie...
Co do tego co miże spowodować złe zakładania tisów pisałam w tym watku juz 4 razy i nie bede sie powtarzac- wystarczy wrócic do moich poprzednich wypowiedzi. W najwiekszym skrócie rzecz ujmując, to szkodzi to klientkom- mozliwośc chorób i stylistkom- niezasużona zła sława dla tipsów.

Aga, byc moze i czytasz pw, ale jak to sie stało, ze nikt z osób trzymających władze na wizazu nie zorientował sie, ze jedno podforum nie ma w ogole moderatora, a pozostali tam nie zaglądaja? Chyba dotarła do Was informacja o odejści Famme Bannale? a Dolly juz wtedy od dawien dawna nie było.... Brak moderatora spowodował, ze stali uczestnicy tego forum, nie mając odpowiednich narzedzi, próbowali jakkolwiek je uporzadkowac. To jest zupełnie normalne i taki sam mechnizm działa na wielu innych forach- nie ma osoby porządkującej- przez chwile jest koszmarny bałagan, po czy stali bywalcy staraja sie swoimi siłami cos z tym zrobic.

I od razu odpowiadam na Twoje pytanie . Nie napisałam do Ciebie bo: nie czulam takiej potrzeby, sadziłam, że na reszcie wizazu tez jest taki bałagan i nikt na to nie reaguje, modowie kojarzyli mi sie wyłacznie z osobami, które wpadają tu raz na "ruski rok" czytają ostatnią strone watku, dają punkty karne Pauli, po czym znikaja na kolejne miesiace. Moze to oni wówczas powinni Cie poinformowac, że chyba jedno forum jest bez "opieki"? W sumie władza, to nie tylko przywileje...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:22   #221
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ago - niestety kwestia moderatorów na tym forum, a raczej braku ich działalności bardzo tu kuleje. Przydało by się zrobic porządek, a może dało by radę kasować "bezwartościowe" wątki? (to akurat mam na myśli na całym wizażu)
Chilanes, z tego co widzę to faktycznie na tym forum konieczne jest sprawniejsze moderowanie. I tak jak pisałam, postaramy się coś tym zrobić.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 08:23   #222
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

hmmm rozumiem ze bedziesz teraz wyciagac pojedynce slowa ktore wedlug ciebie sa niegrzeczne??? prosze cie...

prosze o zrozumienie tego co jest napisane w calosci nie wyciaganie pojedynczych zdan ktore sie maja nijak do calosci...

ty nie rozumiesz setna sprawy potownaj wypowiedzi roznych osob.. i zauwaz o co chodzi... chodzi o zadawane pytania
ktos pyta o cos zwiazanego z paznokciami a otrzymuje smiech badz sargastyczne odpowiedzi..
jaki to ma sens???


ankiety nie bylo komu co przeszkadza ale skoro tak duzo osob zareagowalo na ten watek to jednak nie bez powodu ???
gdyby ten watek byl bez sensu juz dawni by sie zakonczyl smiercia naturalana a jednak sie ciagnie i coraz to nowe osoby pisza ze boja sie tu odzywac badz unikaja tego pod forum dlaczego??? kazda podaje atmosfera...

wiec warto moze by cos zmienic... wymagacie od poczatkujacych osob by zaakceptowaly wasze moze i zarty ... ale one wcale nie sa zabawne ani nie czuje sie w nich zartów to mozna odroznic kazdy to potrafi..

czemu na innych forach nie ma tgakiego problemu??? a jesli jak jak napisaly dziewczyny szybko miaja taki problem...
warto sie nad tym zastanwic

i AgaZ ma racje, nie wolno wrzucacwszystkich do jednego worka.. ani wywyzszac sie nad kims mozna wyrazic swoje zdanie nitk nie broni ale nie w sposob ewidentnie nasmiewajacy sie a uwierzcie mi ludzie odrozniaja zarty od "wycelowanych" wypowiedzi
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:26   #223
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Służę pomocą w kwestii ręcznego szukania wątków do połączenia i takich tam prac porządkowych, można przeprowadzić podobną akcję jak kiedyś na "fryzjerce" i chyba "kosmetyczce".
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:27   #224
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ale czy ja mam pretensje o Paulę? Ja mam pretensję o to, że ogólnikowo zarzucono w pierwszym poście chamstwo, wredność i brak kultury osobom, które przebuwają tu na pazurkowym, a swojego zachowania się nie widzi. (w odniesieniu do wizażanek).
Więc nie zarzucaj mi Ago, że popieram czyjeś złe zachowanie, bo sama czasem najpierw napiszę, a po jakimś czasie dopiero pomyślę, ze może źle zareagowałam albo za ostro. Ale umiem się do tego przyznać, w porównaniu do niektórych. Pozdrawiam.

Agoosiea - dobry pomysł
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:28   #225
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Brawo Agooosia
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:32   #226
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Brawo Agooosia
dzięki, tutaj była tak akcja
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134028
trochę czasu zjadła niektórym dziewczynom, ale myślę, że było warto, poszło dość sprawnie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:37   #227
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Albertyno nie twierdzę, że na całym forum panuje porządek, ale wierz mi, że większość modów rewelacyjnie wywiązuje się ze swoich funcji. To, że forum paznokciowe kuleje, to pewnie moja wina. Tylko jeśli czujecie się odpowiedzialne za forum i porządki zaczynacie od siebie, to dlaczego pozwalacie na takie chamstwo i odzywki na Waszym forum??? Czy nie widzicie jak przykre jest to wielu użytkowników?
Póki same nie zmienicie stosunku do innych, to żaden modertor, nawet najlepszy nie zmieni tego forum.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:48   #228
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Żeby nasza wymiana opinii była owocna. Proponuję:
- wyznaczę teraz modów, nazwijmy ich komisarycznych , którzy postaraja się zrobić porządek w wątkach.
I mam do Was ogromną prośbę, ( dziękuję Agoosia ) o konkretne linki.

- potem poszukamy nowych modów, którzy będą mieli czas i serce, żeby pilnować tutaj porządku;

- proponuję też poddać pod dyskusję, kwestię stworzenia wątków "krok po kroku..."
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:55   #229
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
No WOW! To jest kulturalna wypowiedz bez obrazania innych i bez nasmiewania sie???
To prosze mi powiedziec! Do czego zmierza ten watek?? Nadala nie rozumie!
No jeżeli to była dla Ciebie niekulturalna, prześmiewcza wypowiedź to zdaje się nie mamy dalej o czym rozmawiać, bo nasze pojęcie w tej kwestii różni się znacząco

Jeżeli tak bardzo denerwują Was wypowiedzi nowicjuszy niezorientowanych w temacie, że niektóre z Was nie potrafią zapanować nad własnym językiem, to załóżcie sobie forum dla profesjonalistek z selekcją podczas rejestracji. Na własnym forum będziecie mogły "opieprzać" czasami, jeździć po wszystkich kiedy będziecie chciały. Tutaj "dziwne rządy" pauli i jej równie pyskatych koleżanek się kończą. Paula zebrała dość banów tymczasowych, ale po urlopie wracała i zaczynała się ta sama gierka. Adminom i modom ta zabawa przestała się podobać, bo i nam cierpliwość się kiedyś kończy (niemniej "opieprzać" i porównywać IQ dyskutantek nie będziemy, bo to nie w naszym stylu ).
Odnośnie tego, że w regulaminie nie jest nigdzie napisane, że trzeba być miłu, kulturalnym i grzecznym... Ręce mi opadły, jeżeli trzeba to wystosujemy prośbę do admina (który administrując nie ma pojęcia o przedłużaniu paznokci szok szok, jak do tego mogło dojść ) o umieszczenie odpowiedniego punktu w regulaminie.
Przykre, że niektórzy chronicznego braku kultury w wypowiedziach niektórych nie zauważają, a Ci, których pojawiły się wypowiedzi ZA, okrzyknięto "znaleźli się odważni". Brak mi słów.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 08:57   #230
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hmmm rozumiem ze bedziesz teraz wyciagac pojedynce slowa ktore wedlug ciebie sa niegrzeczne??? prosze cie...

prosze o zrozumienie tego co jest napisane w calosci nie wyciaganie pojedynczych zdan ktore sie maja nijak do calosci...
Nie, nie będę. Nie mam tego w zwyczaju. Jeśli coś wyciągam to jako przykład, który moim zdaniem dobrze ilustruje całą postawę. Nigdy nie usiłowałam manipulować wypowiedziami innych osób - ani w celu ośmieszenia, ani po to, by osiągnąć jakieś inne korzyści. Uważam, że podanie konkretnego przykładu ułatwia wzajemne zrozumienie się. Dlatego prosiłam Cię w tym wątku kilka razy, żebyś podała konkretne przykłady zachowań o które nas oskarżasz. Zlekceważyłaś moje prośby.
Kiedy ja pisałam, że "przeważnie COŚ", "z reguły COŚ", starałam się podać konkretne przykłady, uzupełniając wypowiedź linkami do odpowiednich wątków. Choć o wiele łatwiej (i szybciej) byłoby mi po prostu rzucić jakimś ogólnikiem...

Jestem na tyle przyjaźnie nastawiona do rozmówców - nawet do adwersarzy, że mimo wrodzonego zacięcia polonistycznego wstrzymuję się od wytykania im błędów ortograficznych i gramatycznych. A, wierz mi lub nie, czasami nie jest to dla mnie łatwe...


Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ankiety nie bylo komu co przeszkadza ale skoro tak duzo osob zareagowalo na ten watek to jednak nie bez powodu ???
gdyby ten watek byl bez sensu juz dawni by sie zakonczyl smiercia naturalana a jednak sie ciagnie i coraz to nowe osoby pisza ze boja sie tu odzywac badz unikaja tego pod forum dlaczego??? kazda podaje atmosfera...
Nie, nie każdy się zgadza. I nie każdy "podaje atmosferę". Zdajesz się w ogóle nie zauważać wypowiedzi osób, które się z Tobą nie zgadzają. Nie mówiąc już o argumentach Wrednych Dziewczyn z Pazurkowego.

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
wymagacie od poczatkujacych osob by zaakceptowaly wasze moze i zarty ... ale one wcale nie sa zabawne ani nie czuje sie w nich zartów to mozna odroznic kazdy to potrafi..
Znowu uogólniasz. Czasami niektóre wypowiedzi są za ostre, mogą sprawić komuś niepotrzebną przykrość. Ale mówienie, że nasze żarty "wcale nie sa zabawne ani nie czuje sie w nich żartów"? Nie dość, że jesteśmy wredne to jeszcze nie mamy poczucia humoru?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
czemu na innych forach nie ma tgakiego problemu??? a jesli jak jak napisaly dziewczyny szybko miaja taki problem...
A ja wczoraj siedziałam godzinę na innym wizażowym forum i znalazłam bardzo wiele naprawdę raniących i wrednych odpowiedzi i to na o wiele poważniejsze tematy niż lampa UV...

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
i AgaZ ma racje, nie wolno wrzucacwszystkich do jednego worka.. ani wywyzszac sie nad kims
A co Ty, adwokat AgiZ? Oczywiście, że Szefowa ma rację
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:58   #231
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ja oczywiście podpisze sie pod Ray. Ma dziewczyna 100% racje, ona nie próbuje uświadomić, że wątki w których te same pytania pojawiają sie po raz 10000.... są ok i maja racje bytu. ( bo oczywiscie moze byc to denerwujące dla kogos kto siedzi na forum juz bardzo dlugo ) Jednak nie oznacza to,że nalezy reagowac na nie w tak bezczelny i chamski sposób jak panie z "kóleczka wzajemnej adoracji", które moze i owszem znają sie na rzeczy i są w tym dobre jednak nie sa 8 cudem swiata o czym chyba niestety zapominaja A w szczegolnosci Ty paula...Twoje "inteligentne" zarciki i przesłanki hmmm chyba same mówią za siebie i świadczą o Tobie a szkoda. Chyba troche za wysoko trzymasz glowe i zapominasz, ze to nie Twoje własne mniemanie o sobie ale Twoje wypowiedzi ukazują Twoją klase ( a raczej jej brak ). Tak uszczypliwych i zarozumialych w tresci wypowiedzi, jak Twoje, na forum widzialam tylko kilka.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:05   #232
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Aga, przykładu z podanym linkiem uzyłam w odpowiedzi na wypowiedź Złosia, "odsylanie na kursy?! na wizazu tego jeszcze nie było!" (Nie wiem, czy to dokładny cytat, ale sens jest zachowany) i tym udowodniłam, ze nie zagląda na to forum, bo nie zna nawet tematu, jaki został podklejony i to wiele miesiecy temu.
Nie zaglądam na wiele for - moderuję Techniczne i tam jestem regularnie. Odnośnie samej idei odsyłania na kursy. Nie zgadzam się z nią i to w zasadniczy sposób. Znajdujemy się na forum z poradami i gdybyśmy tę zasadę rozszerzyli na pozostałe fora poradnikowe, wystarczyłoby na każdym zamieścić taki wątek... po to, aby pytania newbies odbijać jednym linkiem lub zdaniem.
To nie jest idea, jaka nam przyświeca przy prowadzeniu poradnikowych for. Zdecydowanie jest to idea, której nie popieram - więcej, będę ją zwalczać.

Setki powtarzających się pytań? Bardzo podoba mi się podejście z innych for, tutaj zaproponowane przez Agoosia, odnośnie tworzenia FAQ forumowego.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:08   #233
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Ja oczywiście podpisze sie pod Ray. Ma dziewczyna 100% racje, ona nie próbuje uświadomić, że wątki w których te same pytania pojawiają sie po raz 10000.... są ok i maja racje bytu. ( bo oczywiscie moze byc to denerwujące dla kogos kto siedzi na forum juz bardzo dlugo ) Jednak nie oznacza to,że nalezy reagowac na nie w tak bezczelny i chamski sposób jak panie z "kóleczka wzajemnej adoracji", które moze i owszem znają sie na rzeczy i są w tym dobre jednak nie sa 8 cudem swiata o czym chyba niestety zapominaja A w szczegolnosci Ty paula...Twoje "inteligentne" zarciki i przesłanki hmmm chyba same mówią za siebie i świadczą o Tobie a szkoda. Chyba troche za wysoko trzymasz glowe i zapominasz, ze to nie Twoje własne mniemanie o sobie ale Twoje wypowiedzi ukazują Twoją klase ( a raczej jej brak ). Tak uszczypliwych i zarozumialych w tresci wypowiedzi, jak Twoje, na forum widzialam tylko kilka.
Jak już było pisane - Paula ma zablokowany dostęp do forum, dlatego pisanie o niej i do niej podczas jej nieobecności jest nie na miejscu
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:18   #234
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Najlepiej wziąć kogoś do sprzątania, kto interesuje się f. pazurkowym i bardzo często je odwiedza , a także ma pojęcie o tym zawodzie i chętnie służy pomocą
Jak już wspomniano, moderatorzy rzadko ingerują w to forum. Fakt faktem, atmosfera tutaj jes nieco bardziej specyficzna ale uważam, że mimo to wiele osób uzyskało tu pomoc (na innych forach nie raz czekałam tydzień na odpowiedź i się nie doczekałam nawet odp. w stylu "nie wiem" i dlatego obecnie siedzę tylko na pazurkowym ) Dla mnie nawet txt "wyszukiwarka się kłania" to już jakaś wskazówka i jaka kolwiek odpowiedź, a nie bezsensowne czekanie
Co do "kółek wzajemnej adoracji": dla mnie to dziwne stwierdzenie, a raczej określenie. Niestety ludzie są ludźmi i budują jakieś relacie interpersonalne, więc co dziwnego jest w tym, że są tu osoby, któe odwiedzają forum codziennie, znają się, rozumieją- czy to jest coś złego?
Niektórzy nowi użytkownicy mają bardzo roszczeniowy sposób "bycia" - i tacy najczęściej wykłócają się na forach, a nie powiem, niektóre nowe osóbki są przesympatyczne I takie znajdują szybko odpowiedź na nurtujące pytanie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 09:34   #235
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Dobra Laski
Na razie zamykam ten wątek, żeby nam się dyskusja nie rozmyła we wzajemnych żalach. Postarajmy się zrobić tutaj ład. Rambo i Rachela zgodziły sie na razie pomóc w sprzątaniu. Bardzo proszę o pomoc, bo Wy najlepiej znacie to forum

Tak jak pisałam wczesniej, wrócimy jeszcze do dyskusji na temat pozytywnych zmian na forum
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.