PEELING ZIOŁOWY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-22, 20:44   #1
KARO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 6

PEELING ZIOŁOWY


DO p.Beaty!czy peeling ziołowy mogę wykonać sobie sama w domu!chodzi mi o złuszczenie skóry na plecach po trądziku.Słyszłam także ,że taki peeling jest pomocny przy leczeniu rozstępów.Ile serii czy zabiegów musiałabym wykonać?Jakiej firmy peeling pani mi poleca?
KARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 12:11   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: PEELING ZIOŁOWY

Nie możesz sobie zrobić peelingu ziołowego sama.Tym bardziej na plecy - zioła trzeba wcierać w odpowiedni sposób więc nie wiem jak mogłabyś to zrobić sama.Natomiast nieprzeszkolona osoba może nieumiejętnie przygotować mieszankę ,źle wykonywać masaż ziołami i zamiast pożytku będą tylko kłopoty.Lepiej poszukaj kosmetyczki,która wykonała już dużo takich zabiegów.Ja stosuję i bardzo sobie chwalę Polski Peeling Ziołowy Jadwiga - jest tańszy niż zagraniczne preparaty a efekty złuszczania przy dobrze przeprowadzonym zabiegu są bardzo dobre.Trzeba liczyć się z tym ,że jeśli ślady po trądziku są liczne i dość głębokie to na efekty trzeba będzie poczekać i przeprowadzić dłuższą serię zabiegów (8- 10 ,trudno tak jednoznacznie określić, może być też tak ,że wystarczą 3-4 zabiegi).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 13:43   #3
wiewiorra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 20
Re: PEELING ZIOŁOWY

Jesli mozna zapytac - jak czesto mozna wykonywac ten peeling, ile on kosztuje i czy przebiega podobnie do innych peelingow ziolowych? (tzn. czy regeneracja skory trwa ok. tygodnia w czasie ktorej spryskuje sie twarz specjalnym lotionem a potem kosmetyczka zluszcza wszelkie niezluszczone resztki naskorka itp.) Z gory dziekuje za odpowiedz.
wiewiorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 14:26   #4
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: PEELING ZIOŁOWY-do Beaty

Chciałam Cie zapytać jak oceniasz kosmetyki Jadwiga. Ostatnio zakupiłam sobie kilka z nich.M.in krem bionawilżający, papke do cery trądzikowej oraz serum kolagenowe. Zamierzam jeszcze kupić sobie tą maske ziołową pod oczy i właśnie omawiany peeling.Jak na razie jestem zadowolona z ww. kosmetyków choć używam dopiero 2 tydzień.Możesz coś napisac na ich temat?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 14:30   #5
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: PEELING ZIOŁOWY

Ja kupiłam te kosmetyki na stronie internetowej www.hurtowniakosmetyków.com. mają tam chyba też ten peeling za 11 zł.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 14:50   #6
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: PEELING ZIOŁOWY

Byłam na stronie sklepu przed chwilą - niestety nie ma tego peelingu, jest tylko z mikrocząsteczkami, właśnie za 11 zł.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 21:20   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: PEELING ZIOŁOWY

Peeling ziołowy mogą kupić tylko kosmetyczki - to bardzo silnie działający preparat (mieszanka ziół o działaniu złuszczającym), na pewno nie kosztuje 11zł ,ten o którym wspomniała Amelianna to peeling powierzchowny ,mikrogranulkami a nie mieszanka ziół.
Z kosmetyków Jadwiga używam tylko Polski Peeling Ziołowy,oraz Papkę Przeciwtrądzikową - oba preparaty oceniam jako bardzo dobre.Inne miałam okazję tylko zobaczyć (powąchać )na pokazie -nie zachwyciły mnie zapachy.

Peeling ziołowy Jadwiga przebiega podobnie jak inne peelingi tego typu (tak jak opisała Wiewiorra),wykonuje się go raz w miesiącu lub w razie potrzeby np. dla odświeżenia skóry 1-2 razy w roku, jeśli ma to być kuracja wygładzająca naskórek to efekty będą widoczne dopiero po kilku zabiegach. Koszt : nie wiem jak w innych gabinetach , w moim Studio Peeling Ziołowy kosztuje 100zł (w tej cenie zabieg uzupełniający i lotion do stosowania w domu), ale słyszałam ,że we Wrocławiu cena ok.170zł , w innych miastach 150zł i nie wiem czy w tej cenie jest zabieg uzpełniający i lotion.
Peelingu nie wykonuje się latem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-25, 08:21   #8
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: PEELING ZIOŁOWY

ja mam też pytanie dotyczące blizn po trądziku na plecach, czy można w domu stosowac jakieś nieskomplikowane zabiegi, by jakoś zmniejszyc ich widoczność??
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 21:38   #9
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Re: PEELING ZIOŁOWY

Wszystkim zainteresowanym podaje adres strony firmy JADWIGA www.jadwigajk.hg.pl. W Warszawie w al.Jerozolimskich11/19 lokal 22 mieści sie salon kosmetyczny tej firmy .Chciałabym sie dowiedziec czy ten peelin jest w stanie usunąć grudki?Mma problem z rozszerzonymi porami,zaskornikami i grudkami,ale najbardziej mi zalezy na usunieciu wlasnie grudek.Moze wiece cos o jakims innym zabiegu ktory da sobie rade z moim problemem,chodzi mi konkretnie o grudki,kaszke na twarzy.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:12   #10
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Peeling ziolowy pomogl wam?

hej dziewczyny mam do was pytanie otoz od wielu lat mecze sie z tradzikiem i niestety cala skore mam pokryta czerwonymi plamami pozostalosci po syfach ktore niestety dalej wychodza mialam 3 zabiegi mikro a kosmetyczka powiedziala mi cos o peelingu ziolowym ,czy ktoras z was miala go?czy pomogl faktycznie i ile kosztuje?ile zabiegow trzeba
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:41   #11
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling ziolowy pomogl wam?

chodzi zapewnoe o peeling azjatycki, mnie pomogł ale bardzo niewiele, pewnie dlatego ze mialam tylko jeden zabieg (100zł) kosmetyczka proponowala ze3-4 zabiegi co miesiąc, jesli nie pomoze mi peeling migdałowy to chyba sie skusze. Dodam ze moje blizny sa juz dość głębokie.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 21:52   #12
lorette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Peeling ziołowy

Mam prośbę ! Bardzo chciałabym dowiedzieć się o tym jakie dokładnie czynności wykonywać podczas peelingu ziołowego. Wyczytałam gdzieś, że po masażu twarzy papką ziołową należy przykryć twarz kompresami z gazy nasączonymi wyciągiem ziołowym. Po 1. Gdzie kupić takie kompresy ziołowe i ile je trzymać na twarzy? Po 2. Czy po masażu należy zmyć papkę i wtedy nakładac kompresy na suchą skórę czy raczej na papkę nałożyć? Aha, no i trzecie pytanko: czy na koniec zabiegu powinnam wszystko zmyć, zanim nałożę maśc na twarz czy moze nie wolno tego zmywać? Proszę mi jakoś pomóc!!Będę wdzięczna za odpowiedź!
lorette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:03   #13
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Peeling ziołowy

Schemat zabiegu (peeling ziołowy jadwiga)


Faza I: Złuszczanie
  • Zmywamy skórę mleczkiem kosmetycznym
  • Odtłuszczamy tonikiem ziołowym oraz tonizujemy lotionem ziołowym zabezpieczającym
  • Naświetlamy skórę solluksem (5 min.) lub nawilżamy ciepłą parą (15 min.
  • Klientkę przykrywamy ciepłym kocem
  • Przygotowujemy maseczkę peelingującą: jest to kompozycja ziołowa połączona z lotionem ziołowym koncentratem, rozcieńczonym w stosunku 1:9 (1 część koncentratu, 9 części wody destylowanej). Dla lepszego rozpulchnienia maseczki dodajemy 5 kropel wody utlenionej 3%
  • Maseczkę nakładamy na miejsca, w których skóra ma ulec złuszczeniu i pozostawiamy ją na 5 minut
  • Maseczkę wmasowujemy okrężnymi ruchami w skórę, aż do uczucia lekkiego pieczenia albo wystąpienia lekkiego zaróżowienia skóry (ok. 5-15 minut)
Uwaga! W czasie masażu opuszki palców zwilżamy resztkami maseczki lub lotionem zabezpieczającym. Dłonie w czasie masażu nie mogą być suche
  • Po masażu powieki i usta zabezpieczamy kremem, na oczy nakładamy kompres
  • Resztę maseczki nakładamy na skórę i przykrywamy kompresem z podwójnej gazy obficie zwilżonej Lotionem zabezpieczającym. Kompres-maseczkę zwilżamy od czasu do czasu kroplami lotionu zabezpieczającego przy pomocy plastikowej pipetki
  • Po około 20 minutach, gdy skóra przestanie piec, zdejmujemy kompres i maseczkę zmywamy letnią, a później zimną wodą
  • Skórę tonizujemy lotionem zabezpieczającym
Po wyschnięciu możemy skórę przypudrować talkiem kosmetycznym, nie jest to jednak konieczne. Odczuwanie mrowienia lub lekkiego pieczenia po zabiegu, a zwłaszcza przy dotyku, jest reakcją prawidłową. W domu, po zabiegu pacjent nie może skóry moczyć, myć, stosować żadnych kosmetyków (poza talkiem). Zaczerwienienie twarzy utrzymuje się przez 1-2 dni. Następnie, około trzeciego dnia, rozpoczyna się proces złuszczania, którego nasilenie różni się indywidualnie od otrębiastego do płatowego. Od tego momentu skórę zwilża się co 2-4 godziny Lotionem zabezpieczającym (rozcieńczonym w proporcji: 1 część wody destylowanej na 9 części lotionu zabezpieczającego), przygotowanym przez kosmetyczkę w specjalnej buteleczce. Lotion zabezpieczający przyśpiesza proces łuszczenia, łagodzi podrażnienia, regeneruje naskórek, ułatwia powstawanie nowego, chroni skórę po zabiegu m.in. przed utratą wilgotności i utrzymuje odpowiednie pH.

Faza II: Rewitalizacja
  • W końcowym okresie złuszczania, po 5-7 dniach, przeprowadzamy zabieg uzupełniający, który polega na zdjęciu resztek naskórka i jego rewitalizacji. W tym celu:
  • Delikatnie oczyszczamy skórę MLECZKIEM KOSMETYCZNYM
  • Tonizujemy ją lotionem ziołowym zabezpieczający
  • Rozgrzewamy skórę ciepłą parą
  • Przygotowujemy rewitalizującą Maseczkę Otrąbkową rewitalizującą (Należy wymieszać ją z lotionem zabezpieczającym do konsystencji gęstej śmietany i na zwilżonej lotionem podwójnie złożonej gazie nałożyć na miejsca złuszczone)
  • Po upływie co najmniej 20 min. zbieramy całą Maseczkę Otrąbkową z gazą w kulkę i delikatnie masujemy nią okrężnymi ruchami złuszczoną powierzchnię skóry. W czasie masażu resztki naskórka bardzo łatwo się oddzielają
  • Następnie resztki maseczki i naskórka zmywamy letnią, a potem chłodną wodą
  • Tonizujemy skórę lotionem zabezpieczającym i pozostawiamy ją do osuszenia
  • Delikatnie wklepujemy preparat kolagenowy
  • Nawilżamy skórę przez 5 minut (bez ozonu) i pozostawiamy do wyschnięcia
  • Nakładamy olejek jojoba, maskę bionawilżającą nagietkową, której tym razem nie zmywamy, lub inny krem wskazany przez firmę.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:36   #14
OlA543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Unhappy peeling ziołowy - problem

Jutro wyjeżdżam do Hiszpanii, bardzo się z tego cieszę, ale problem w tym, ze bylam dzisiaj u kosmetyczki na małym czyszczeniu...znaczy miały niby być ono delikatne, pani powiedziala, ze na koniec nalozy mi maseczke z zioł, zgodzilam się, myśląc, że będzie to taka maseczka rzeczywiście do ,,położenia''(zaznaczam, ze pani wiedziala, ze wyjezdzam do Hiszpanii) okazalo sie, ze to nie zadna maseczka tylko peeling ziołowy!! pani powiedziala rowniez, ze normalnie to wciera sie go ok 15 min, ale ona bedzie wcierala mi go tylko 5min w zwiazku z tym, ze go nie zamawialam i dlatego ze zrobi mi go darmo, poczatkowo nie martwilam sie tym, ale jak bylam tam rano, do teraz mam zaczerwienioną skórę i mnie trochę szczypie, połozyłam na nią zel aloesowy i czekam do jutra, ale boje sie, ze bede miala teraz na wycieczce problem z twarza, co robic?! kosmetyczka nie przepisala zadnych kremow ani niczego
OlA543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 23:28   #15
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: peeling ziołowy - problem

po pierwsze to odradzam ponownie pójście do tej hmmm pseudo kosmetyczki niestety, dlatego że wiedząc o tym że wyjeżdżasz do Hiszpanii a wiadomo żej jest to kraj ciepły dosyć to żadnych kwasów a tym samym peelingów ziołowych robić nie można.

peeling ziołowy ma to do siebie że powinna jeszcze ci dobrze wykończyć ten zabieg, a ponadto teraz będziesz się na twarzy łuszczyć bardzo i po jakimś czasie powinnać po takim czymś pójść na dołuszczanie. Ponadto nie powinnaś teraz używać przez 7 dni żadnego makijażu ani nie myć twarzy przez 7 dni i co najważniejsze jak będzie się łuszczyła ta skóra to nie odrywać bo możesz sobie zrobić przebarwienia.

Nie powinnaś nic stosować oprócz kosmetyków które powinna ci odsprzedać ta pani lub coś polecić innego.

Niestety powinnaś w tym wypadku użyć faktora 50 lub 50+ ze względu na temperaturę w tamtejszych rejonach bo inaczej przebarwienia murowane.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:28   #16
rutkowiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Nie jestem wykwalifikowaną kosmetyczką, ale dużo czytam, obserwuję i jestem ostrożna. Moja buzia po 5 zabiegu samodzielnego peelingu ziołowego jest po prostu piękna ! Staram się każdy robić według zaleceń dr. Jadwigi (dostępne dla kazdego na stronie), dużo nawilżam skórę, piję wodę. Wszystko przebiega schematowo, pierwsze trzy dni z lekkim zaczerwienieniem, do 7 dnia głebokie złuszczanie. Kosmetyczka z salonu organicznego (istnieja takie w Lodzi ! ;-) polecila mi wmasowywanie kremu La Roche Pasay po operacjach plastycznych - do kupienia w sieciowce Rosman, super uelastycznia. Podczas tych 7 dni nie uzywam zadnych zeli, tonikow ect. tylko woda termalna (nie wstrzasac i wytrzec papierowym recznikiem po minucie bo pozniej skora absorbuje nadmiar wody i pozbawia sie wlasnego plaszcza hydro) plus silny krem przeciwsloneczny nakladany GRUBA warstwa, inaczej nalozony cienka warstwa + 40 zadziala jak + 3...
Z calej serii przetestowanej serri Peelingu Ziolowego Jadwiga, takze olejkach, serum ect. najlepsza jest mieszanka ziol i koncentrat reszty mozna szukac lub spozadzac samemu w celu redukcji kosztow ;-)
Nie wiem dlaczego ten zabieg jest tak niebezpieczny i tylko w gabinecie. Fakt kazda kosmetyczka zarabia krocie na 1 zabiegu a trzeba ich conajmniej pare...
Jesli jest sie ostroznzym i rozwaznym mysle ze nic nie stoi naprzeszkodzie zrobienia go samemu. Moje kolezanki mysla podobnie ! Piekna cera gora !!!
rutkowiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:32   #17
rutkowiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

A peeling kupilam w sklepie internetowym, na Allegro proszono mnie o dyplom kosmetyczny (ktory zreszto doslownie skombinowalam przez kolezanke ;-) ale i tak szybsza oferta i bez zbednych formalnosci okazal sie sklep internetowy. Nie podaje nazwy bo to prostsze niz ziewniecie ;-) a do tego nie szerzmy reklamy

POZDRAWIAM
rutkowiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:24   #18
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Kosztuje 190 zł + dołuszczanie po ok. 7 dniach 60 zł. Jestem umówiona na drugi w życiu. Sama próbowałam juz różnych metod wygładzania cery, ale dopiero po wizytach w salonie kosmetycznym po zabiegach wykonanych przez kosmetyczkę widzę róznice, jeszcze nigdy nie byłam taka gładka
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:50   #19
gudelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Witam,
mialam zrobiony peeling ziolowy Jadwiga w środe u kosmetyczki. efekt mial byc fantastyczny - usunięcie blizn na dekolcie. Dzis mija trzeci dzień a na środku dekoltu jest wielka rana z której coś się leje, nie mogę się normalnie ubrać bo dotyk sprawia ból, a za każdym wdechem pęka skóra bo jest tak przesuszona.. nie wiem czy to jest normalne. nie robię nic poza zaleceniami kosmetyczki, nie mocze tylko prykam lotionem.. Boję się że zostanie mi wielka blizna na środku dekoltu.
Proszę Was o opinię czy to normalne? czy zabieg został źle wykonany? może powinnam jeszcze poczekać i przetrzymać czy może lepiej wybrać sie do dermatologa?
gudelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 08:41   #20
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Robiłam peeling dwa razy - twarzy- skóra schodziła płatami, była czerwona, w którejś dobie zaczęłam sie spryskiwać jakimś lotionem przyspieszającym złuszczanie, który dostałam od kosmetyczki, ale nic mi się nie sączyły, po tygodniu byłam na dołuszczaniu, jak możesz to pojedź do tej kosmetyczki i zapytaj, może za długo masowała....z tym sączeniem to chyba jednak coś nie tak...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:06   #21
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Opisałam u siebie jakie efekty daje peeling ziołowy Jadwigi:

http://wieczniemloda.com/peeling-zio...-i-sklad-1471/
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 23:30   #22
martineo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
martineo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:25   #23
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Cytat:
Napisane przez martineo88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
reklama jest płatna
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:19   #24
szkoleniowiec olsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Nie polecam wykonywania w zaciszu domowym takich zabiegów

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez rutkowiaczek Pokaż wiadomość
Nie jestem wykwalifikowaną kosmetyczką, ale dużo czytam, obserwuję i jestem ostrożna. Moja buzia po 5 zabiegu samodzielnego peelingu ziołowego jest po prostu piękna ! Staram się każdy robić według zaleceń dr. Jadwigi (dostępne dla kazdego na stronie), dużo nawilżam skórę, piję wodę. Wszystko przebiega schematowo, pierwsze trzy dni z lekkim zaczerwienieniem, do 7 dnia głebokie złuszczanie. Kosmetyczka z salonu organicznego (istnieja takie w Lodzi ! ;-) polecila mi wmasowywanie kremu La Roche Pasay po operacjach plastycznych - do kupienia w sieciowce Rosman, super uelastycznia. Podczas tych 7 dni nie uzywam zadnych zeli, tonikow ect. tylko woda termalna (nie wstrzasac i wytrzec papierowym recznikiem po minucie bo pozniej skora absorbuje nadmiar wody i pozbawia sie wlasnego plaszcza hydro) plus silny krem przeciwsloneczny nakladany GRUBA warstwa, inaczej nalozony cienka warstwa + 40 zadziala jak + 3...
Z calej serii przetestowanej serri Peelingu Ziolowego Jadwiga, takze olejkach, serum ect. najlepsza jest mieszanka ziol i koncentrat reszty mozna szukac lub spozadzac samemu w celu redukcji kosztow ;-)
Nie wiem dlaczego ten zabieg jest tak niebezpieczny i tylko w gabinecie. Fakt kazda kosmetyczka zarabia krocie na 1 zabiegu a trzeba ich conajmniej pare...
Jesli jest sie ostroznzym i rozwaznym mysle ze nic nie stoi naprzeszkodzie zrobienia go samemu. Moje kolezanki mysla podobnie ! Piekna cera gora !!!

Nie poleca się wykonywania tego zabiegu w domu ze względu m.in. na zakażenia bakteryjne nie polecam także mieszania firm lub używania własnych specyfików po tym zabiegu. Ale każdego wolny wybór

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szkoleniowiec olsztyn Pokaż wiadomość
Nie polecam wykonywania w zaciszu domowym takich zabiegów

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------




Nie poleca się wykonywania tego zabiegu w domu ze względu m.in. na zakażenia bakteryjne nie polecam także mieszania firm lub używania własnych specyfików po tym zabiegu. Ale każdego wolny wybór
A wodę termalną kto Pani zalecił??? Powinno się stosować inny preparat specjalnie do tego przeznaczony czy Pani wie o tym? PROSZĘ INNYCH NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD swoimi wymysłami

Edytowane przez szkoleniowiec olsztyn
Czas edycji: 2013-09-26 o 11:20
szkoleniowiec olsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 18:50   #25
ramona223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Peeling ziołowy

Odświeżę nieco temat, bo wybieram się na taki peeling z jadwiga, ale trochę się nasłuchałam że twarz po tym jest bardzo długo czerwona. Jakie są wasze doświadczenia?
ramona223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 19:01   #26
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Peeling ziołowy

Miałam wykonywany ten piling ok 8lat temu. I kosmetyczka poleciła mi zrobić go w czasie gdy nie muszę wychodzić z domu - wybrałam przerwę międzysemestralną i był to dobry wybór gdyż twarz była czerwona a późniejsze łuszczenie też nie ułatwia funkcjonowania bez dziwnych spojrzeń i pytań rezultaty były oszałamiające i warto te 2 tyg "przecierpieć".
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 09:38   #27
Zdrowy Styl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Kobietki, nie wykonujcie peelingu ziołowego na własną rękę! To bardzo niebezpieczne! Po zabiegu mogą wystąpić takie reakcje, jak pisano tu wcześniej: rany sączące się ropą, zakażenia bakteryjne, jeszcze poważniejsze blizny i przebarwienia. Peeling ten odpowiednio wykonany dociera dużo głębiej niż w powierzchniowych warstwach naskórka.
Zalecam wykonać go u kogoś kto ma doświadczenie w tym temacie. Jeśli boicie się pójść na zabieg i nie wiecie jak wygląda, to polecam obejrzec cały przebieg:
http://zdrowy-styl.pl/zabieg%20przeciwtradzikowy.html
Zdrowy Styl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 15:42   #28
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

Cytat:
Napisane przez Zdrowy Styl Pokaż wiadomość
Kobietki, nie wykonujcie peelingu ziołowego na własną rękę! To bardzo niebezpieczne! Po zabiegu mogą wystąpić takie reakcje, jak pisano tu wcześniej: rany sączące się ropą, zakażenia bakteryjne, jeszcze poważniejsze blizny i przebarwienia. Peeling ten odpowiednio wykonany dociera dużo głębiej niż w powierzchniowych warstwach naskórka.
Zalecam wykonać go u kogoś kto ma doświadczenie w tym temacie. Jeśli boicie się pójść na zabieg i nie wiecie jak wygląda, to polecam obejrzec cały przebieg:
http://zdrowy-styl.pl/zabieg%20przeciwtradzikowy.html
od peelingu ziołowego zakażenia? aż tak poważnie?
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 08:41   #29
Zdrowy Styl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: PEELING ZIOŁOWY

W zależności od tego jaka jest pielęgnacja po zabiegu i jak głęboko wykonano peeling, można nabawić się przeróżnych powikłań. Pamiętajmy, że w trakcie peelingu zaburzona zostaje cała flora bakteryjna cery, usunięty zostaje płaszcz hydrowo-lipidowy, który to chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Czynniki te na codzień atakują naszą barierę: wspomniane bakterie, grzyby, wolne rodniki. Pielęgnacja po zabiegu jest niezwykle ważna. Osobiście nie wykonuję zabiegu, jeśli klientka nie otrzyma odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji w domu i nie obieca na piśmie, iż będzie je stosowała zgodnie z zaleceniami.
Zdrowy Styl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 09:41:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.