Co mi się zrobiło na twarzy? Pomocy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 02:50   #1
majlali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Arrow

Co mi się zrobiło na twarzy? Pomocy..


Wybaczcie jeśli coś nie tak z moim wątkiem. Jestem tu od kilku minut, piszę w sprawie mojej zwykle doskonałej czystej cery. Mam 20 lat i cerę mieszaną, bez skłonności do wyprysków chociaż czasem coś wyskoczyło. Od jakiegoś miesiąca wyskakują mi krostki na twarzy, są małe czerwone. Na początku były tylko na policzku teraz pojawiają się na całej twarzy. Początkowo myślałam że to przez odstawienie Garniera 3 w 1 którego używam już kilka lat non stop ale po tak długim czasie to nie znika ale jest tego coraz więcej? Ktoś wie co to i jak z tym sobie poradzić? Załączam zdjęcie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00412-1.jpg (68,4 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez majlali
Czas edycji: 2014-08-24 o 02:57
majlali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:09   #2
ajsaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Co mi się zrobiło na twarzy? Pomocy..

Jeśli po długim czasie nie znika, udaj się do lekarza. Ja żadnym ekspertem nie jestem, ale tak na pierwszy rzut oka osoby, która naoglądała się różnych rzeczy na forach, to może być na przykład bakteryjne, trochę wygląda jak gronkowiec. Równie dobrze może to wirus albo alergia...
ajsaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:12   #3
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Co mi się zrobiło na twarzy? Pomocy..

Mi to wygląda trochę na trądzik hormonalny- występuje zazwyczaj przy linii żuchwy, brodzie. Jeśli wcześniej nie miałaś trądziku, to bardzo możliwe, że złapał Cię tzw. Trądzik dorosłych (zabawnie brzmi ). Moja mama miała podobnie- skończyła 20 lat i się zaczęło. Równie dobrze może być to też coś co napisała ajsaf u góry. Najlepiej udać się do dermatologa. Sama tego nie wyleczysz, bo nie wiadomo, jakie są tego przyczyny, podłoże itd.
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 19:12:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.