Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 20:41   #1261
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Umbra- No to znacznie wiecej niz u mnie . A gdzie i kiedy (w sensie I czy II dnia i o jakiej porze) bylas i co zrobilas zeby tyle dostac ??
byłam dziś w Warszawie. akurat tyle mi się trafiło w reklamówce. ale w sumie to Ty i tak wyszłaś bardziej na plus, bo masz pełnowymiarowy produkt.

w ogóle to gdyby nie nauka to podjechałabym tam jeszcze raz jutro.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 20:47   #1262
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Tez mam takie wrazenie, ale nie interesowalam sie dawno ta seria, wiec pytam. Balam sie ze spodoba mi sie ten krem a potem go dostac nie bede mogla. Dzis go wyprobuje Za pare dni napisze wrazenia :P
to mój ulubiony nocny krem na zimę
świetnie odżywia i regeneruje, bosko pachnie i jest tani, czego chcieć wiecej?

mam nadzieję, że u Ciebie sprawdzi się równie dobrze.
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
To tez na ryzem pewnie . Wg mnie o wiele lepszy niz rzepa (miety nie stosowalam to nie wiem). NIe odzywia zbytnio, ale nie niszczy tak wlosow, jak zwykle szampony do wlosow przetluszczajacych. Wlosy mi sie po nim przetluszczaly dopiero po 1,5 dnia, a normalnei po 1, albo i szybciej. Przerzucialam sie jednak na szampony dla dzieci :P
o, muszę wypróbować koniecznie ten szampon i odżywkę, bo to kolejna pozytywna opinia o nich z jaką się spotykam można je spotkać w Rossmannie?

wpadłam w Ziajo-manię po uszy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:02   #1263
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

szampony dla dzieci są skuteczniejsze dla włosów przetłuszczających ?
za 1,5 miesiąca jadę na kolonie i 2 dni będę w autobusie i przeraża mnie opcja , że z moimi włosami nie będę miała jak je umyć ! pomocy , jak je przywrócić do stanu , w którym aż tak bardzo sie nie świecą .. ?
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:08   #1264
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
szampony dla dzieci są skuteczniejsze dla włosów przetłuszczających ?
za 1,5 miesiąca jadę na kolonie i 2 dni będę w autobusie i przeraża mnie opcja , że z moimi włosami nie będę miała jak je umyć ! pomocy , jak je przywrócić do stanu , w którym aż tak bardzo sie nie świecą .. ?
Moze nie dla kazdego, ale ja mialam juz tak koszmarne wlosy ze bylam gotowa wyprobowac wszystkiego. Najpierw uzywalam Bambi, potem Bambino i teraz Johnsona i Babydream z Rossmanna. Sa tanie i moge myc wlosy nawet co 2 dni .

Zapraszam na watek o przetluszczajacych sie wlosach- tam znajdziesz wiecej info.

Ziaja tez ma szampon dla dzieci, ale ma on SLES, mala pojemnosc i jest relatywnie dosc drogi .

W kazdym razie szampon ryz polecam
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:15   #1265
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
szampony dla dzieci są skuteczniejsze dla włosów przetłuszczających ?
za 1,5 miesiąca jadę na kolonie i 2 dni będę w autobusie i przeraża mnie opcja , że z moimi włosami nie będę miała jak je umyć ! pomocy , jak je przywrócić do stanu , w którym aż tak bardzo sie nie świecą .. ?
Polecam suche sampony. Używałam Klorane i Beauty Formulas kiedy byłam w szpitalu i kiedy miałam złamaną rękę, sprawdza się w takich podbramkowych sytuacjach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:18   #1266
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

W SP sa plyny do demakijazu w promocji,wiec kupilam 2-fazowy Ma rozne recenzje,wiec postanowilam sie przekonac na wlasnej skorze
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:29   #1267
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

O, w tej części wątku o Ziai jeszcze mnie nie było.

Zazwyczaj robię zakupy hurtowo w ich sklepie firmowym, ale uznałam, że w 7. miesiącu ciąży nie będę dźwigać torby kosmetyków po całym mieście i zamówiłam przez stronę sklepu. Zobaczymy, kiedy dostarczą. Paczka wyszła ponad 4,5 kg ale ja lubię mieć zapasy. Czekam zatem na:

- odżywki Plantica (miodowa, witaminowa, jojoba)
- szampon Ketozen na łupież suchy
- szampon Sopot Sun
- Sopot Sun krem SPF 30
- Calma żel do mycia twarzy (świetny!)
- Calma krem nawilżający (uwielbiam ten śmietankowy zapach)
- płyny do higieny intymnej (szałwia i mak polny)
- z serii Ziajka: krem na rozstępy, krem dla niemowląt, płyn natłuszczający do kąpieli niemowląt
- żółty żel Aquina pod prysznic

To chyba wszystko, co zamawiałam... Mam nadzieję, że się pośpieszą z dostawą, bo żelu do twarzy i odżywek potrzebuję na już.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 21:38   #1268
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
U mnie też nie. Tzn. nie przez zwykłe łącze. Ale nałóg był silniejszy, spróbowałam przez komórkę i zadziałało. Cholerka, pewnie jakiś kłopot z łączami... Ja tylko looknełam na nowości, mają nowe maseczki PRO, nową tołpę naczynkową i jakieś tam drobiazgi, już nie przywiązywałam wagi, bo to kom. i kaska leci.
i tak na razie nie kupie odwyk...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 08:10   #1269
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja muszę powiedzieć, ze odstawiłam moją wydawałoby się idealną calmę nawilżającą na rzecz....kremu bambiono...., z braku laku musiałam go kupić a teraz myslę, ze do calmy juz nie wrócę
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 08:17   #1270
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nowe maseczki PRO na Inermisie

Odwyk, odwyk, odwyk!!!!!
od wczoraj nie działa mi strona Inermisu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:13   #1271
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
od wczoraj nie działa mi strona Inermisu.
no niestety (a moze stety) nadal nie działa...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 12:19   #1272
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ALe to jest naprawdę zadziwiające, bo działa mi przez modem komórkowy i działa mojej szwagierce, która ma internet drogą radiową. Czy ktoś wie, co to może być?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:27   #1273
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

fuksja, a jak Ty używasz mleczek? To znaczy normalnie wacikiem, a potem myjesz jeszcze twarz żelem?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:35   #1274
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
ALe to jest naprawdę zadziwiające, bo działa mi przez modem komórkowy i działa mojej szwagierce, która ma internet drogą radiową. Czy ktoś wie, co to może być?
no to nie wiem... mnie działają wszystkie strony oprócz inermisu...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:40   #1275
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, a jak Ty używasz mleczek? To znaczy normalnie wacikiem, a potem myjesz jeszcze twarz żelem?
nalewam sobie na płatki kosmetyczne, przecieram nimi oczy i twarz aż płatek będzie czysty, potem myję twarz łagodnym żelem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:04   #1276
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Czystym przypadkiem tu zajrzałam i cieszę się, że nie jestem sama na Ziajowej planecie Moje uwielbienie dla Ziaji rośnie prawie z każdym produktem, obkupuję w nią rodzinkę i polecam znajomym, które wpierw postrzegają Ziajkę jako gorszą - no bo wiadomo poprzez taniość i szeroką dostępność produktów uznawana jest za jakościowo gorszą od droższego badziewia Ale jak już coś kupią i wypróbują to nie ma hamulców Ostatnio musiałam pożegnać się z moim ukochanym czekoladowym kremem pod prysznic - znajoma, która wpadła na weekend wzięła butlę + masełko. Obdarowałam ją jeszcze serią kokosową (niestety dla mnie zbyt intensywny zapach, który mnie trochę męczy, zostawiłam jedynie kremy do rąk) - mam teraz wdzięczną znajomą i pewną klientkę wszystkich Ziajowych nowości.
No i chciałam się w Inermisie doposażyć, a tu mi strona nie działa. Całe szczęście, że nie tylko mi bo bym małżonka zaczęła podejrzewać

I w tzw. międzyczasie chciałam te szczęśliwe z Was, które weszły w posiadanie nowych produktów czekoladowych podpytać o ten krem przeciwzmarszkowy - czy w opisie jest jakaś granica wiekowa podana, dobrze nawilża, czy raczej dotłuszcza? Mam cerę mieszaną, ale starzejącą się, choć trzymam ją polskimi produktami w stanie doskonałym Ostatnio robiłam sobie badanie skóry w aptece i babeczka mi ją chwali i poleca produkty Vichy, a ja po kolei wymieniam Ziajkę, Bielendę, FArmonę itd. Po chwili się poddała i zamieniłyśmy się rolami Ja doradzałam jej a ona notowała Ale do czekoladkowej serii powracając to krem do rąk, mleczko + krem lekka formuła biorę na bank bez pytania Was o zdanie bo wielbie pozostałe produkty o tym hipnotyzującym zapachu, ale nad kremem przeciwzmarszczkowym się zastanawiam czy nie okaże się zbyt słaby ... Możecie napisać co producent o nim napisał
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:09   #1277
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Czystym przypadkiem tu zajrzałam i cieszę się, że nie jestem sama na Ziajowej planecie Moje uwielbienie dla Ziaji rośnie prawie z każdym produktem, obkupuję w nią rodzinkę i polecam znajomym, które wpierw postrzegają Ziajkę jako gorszą - no bo wiadomo poprzez taniość i szeroką dostępność produktów uznawana jest za jakościowo gorszą od droższego badziewia Ale jak już coś kupią i wypróbują to nie ma hamulców Ostatnio musiałam pożegnać się z moim ukochanym czekoladowym kremem pod prysznic - znajoma, która wpadła na weekend wzięła butlę + masełko. Obdarowałam ją jeszcze serią kokosową (niestety dla mnie zbyt intensywny zapach, który mnie trochę męczy, zostawiłam jedynie kremy do rąk) - mam teraz wdzięczną znajomą i pewną klientkę wszystkich Ziajowych nowości.
No i chciałam się w Inermisie doposażyć, a tu mi strona nie działa. Całe szczęście, że nie tylko mi bo bym małżonka zaczęła podejrzewać

I w tzw. międzyczasie chciałam te szczęśliwe z Was, które weszły w posiadanie nowych produktów czekoladowych podpytać o ten krem przeciwzmarszkowy - czy w opisie jest jakaś granica wiekowa podana, dobrze nawilża, czy raczej dotłuszcza? Mam cerę mieszaną, ale starzejącą się, choć trzymam ją polskimi produktami w stanie doskonałym Ostatnio robiłam sobie badanie skóry w aptece i babeczka mi ją chwali i poleca produkty Vichy, a ja po kolei wymieniam Ziajkę, Bielendę, FArmonę itd. Po chwili się poddała i zamieniłyśmy się rolami Ja doradzałam jej a ona notowała Ale do czekoladkowej serii powracając to krem do rąk, mleczko + krem lekka formuła biorę na bank bez pytania Was o zdanie bo wielbie pozostałe produkty o tym hipnotyzującym zapachu, ale nad kremem przeciwzmarszczkowym się zastanawiam czy nie okaże się zbyt słaby ... Możecie napisać co producent o nim napisał
Cześć Maat. Widzę, że nie tylko mi Inermis zrobił odwyk zakupowy Ja tylko mogę napisać tyle, że na ziajowej stroni producent napisał, że ten krem jest pow. 17 roku życia. Co dla mnie jest trochę
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:10   #1278
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

maat7, tutaj informacje ze strony:
http://www.ziaja.com/offer/pl/kosmet...:krem_q10_prze

kremu przeciwzmarszczkowego nie kupię, bo moja skóra nie potrzebuje, ale za to resztę nowości z serii mam od wczoraj i jestem autentycznie zauroczona ten zapach
do szczęścia brakuje mi tylko kakaowego mydła pod prysznic i masła, ale najpierw muszę wykończyć kilka innych mazideł, bo utonę w nich
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:28   #1279
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Cześć Maat. Widzę, że nie tylko mi Inermis zrobił odwyk zakupowy Ja tylko mogę napisać tyle, że na ziajowej stroni producent napisał, że ten krem jest pow. 17 roku życia. Co dla mnie jest trochę
Witaj Ukrycior Też mnie zastanawia jakie zmarszczki może mieć 17 latka i przypomina mi się refren piosenki Turnaua "krem na zmarszczki w mojej głowie". Tak więc w tym temacie powiedziałyśmy już chyba wszystko Nie kupuję i zaoszczędzę na inne cudeńka

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
maat7, tutaj informacje ze strony:
http://www.ziaja.com/offer/pl/kosmet...:krem_q10_prze

kremu przeciwzmarszczkowego nie kupię, bo moja skóra nie potrzebuje, ale za to resztę nowości z serii mam od wczoraj i jestem autentycznie zauroczona ten zapach
do szczęścia brakuje mi tylko kakaowego mydła pod prysznic i masła, ale najpierw muszę wykończyć kilka innych mazideł, bo utonę w nich
Dzięki fuksja - ten krem nic ze zmarszczkami nie ma wspólnego prócz powszechnie uznanych za przywracające młodość witaminy. A ja młodości już nie zwrócę sobie (było i minęło ), tylko chcę zachować jedynie status quo mojej cery - jak najdłużej się da

Jak Inermis przywróci swoją stronkę to z tego stresu czekania znowu się rozszaleję ... ale co mi tam, nie pierwszy i oby też nie ostatni raz

A jak Wam (lub mamom Waszym ) sprawuje się ta seria Anno d'oro? Kupiłam sobie krem tonujący - fajnie nawilża, ładnie stapia się ze skórą choć jak to krem tonujący krycie ma dość marne. Ale w gorące dni nie spływa z twarzy jak klasyczny podkład. Chyba z ciekawości sięgnę po pozostałe kosmetyki.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 13:32   #1280
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kurczę , ale narobiliście mi ochoty na kolejne ziajkowe zakupy ;-) pozbieram troszkę pieniędzy i zrobię wielkie zakupy w sklepie internetowym jeszcze przed wyjazdem
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:14   #1281
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ale kremy przeciwzmarszczkowe uzywa sie ZANIM bedziemy miec zmarszczki, niejednokrotnie czytalam ze juz po 20 rok zycia. Ja mam 21 i mam takie zmarszczki pod oczami i kurze lapki jak weronika rosati ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:03   #1282
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ale kremy przeciwzmarszczkowe uzywa sie ZANIM bedziemy miec zmarszczki, niejednokrotnie czytalam ze juz po 20 rok zycia. Ja mam 21 i mam takie zmarszczki pod oczami i kurze lapki jak weronika rosati ;p
To fakt, krem ma przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek i należy dbać o skórę, aby mogła się nam na starość odwdzięczyć. Ja to robiłam od wczesnej młodości, tylko że teraz muszę mieć już kosmetyk silny i zdecydowany w działaniu, bo przekroczyłam tę magiczną 40-tkę Ale jakoś się jeszcze trzymam i wizualnie (ani duchowo) na tyle się nie czuję i nie wyglądam Widać dobrze o siebie zadbałam

A wiecie że Inermis już działa
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:07   #1283
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

u mnie nie działa.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:58   #1284
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
u mnie nie działa.
u mnie tez nie
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:06   #1285
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A mi "wyrzuciło" z koszyka wszystko co tak mozolnie do niego wkładałam. Choinka chyba próbują nauczyć mnie oszczędności No to teraz trochę ochłonę i przeanalizuję swoje zapasy, potrzeby i finansowe możliwości

Coś faktycznie źle się dzieje, bo chciałam jeszcze raz pooglądać sobie potencjalne "skarby", ale strona nie jest aktywna )
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:19   #1286
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A mi "wyrzuciło" z koszyka wszystko co tak mozolnie do niego wkładałam. Choinka chyba próbują nauczyć mnie oszczędności No to teraz trochę ochłonę i przeanalizuję swoje zapasy, potrzeby i finansowe możliwości

Coś faktycznie źle się dzieje, bo chciałam jeszcze raz pooglądać sobie potencjalne "skarby", ale strona nie jest aktywna )
mnie zawsze wyrzuca wszystko z koszyka jak wyłączę strone...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:29   #1287
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
mnie zawsze wyrzuca wszystko z koszyka jak wyłączę strone...
mnie też i przyznam, że jest to bardzo denerwujące.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:56   #1288
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
szampony dla dzieci są skuteczniejsze dla włosów przetłuszczających ?
za 1,5 miesiąca jadę na kolonie i 2 dni będę w autobusie i przeraża mnie opcja , że z moimi włosami nie będę miała jak je umyć ! pomocy , jak je przywrócić do stanu , w którym aż tak bardzo sie nie świecą .. ?
JA uzywałam szamponu Ziaji z czarnej rzepy i ograniczał przetłuszczanie, ale ma bardzo intensywny zapach:/ Jakby tanich perfum:/


kupiłam sobie maske z glinką Nuno i po jednym użyciu czuje buzie wygładzona, ale nie oczyszczoną. Zobaczę po kolejncyh użyciach jakie wrażenia
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:33   #1289
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

powiem tak, jak ktoś ma mocne włosy (w sensie niezniszczone mocno rozjaśnianiem czy farbowaniem) to ja polecę Joannę mięta/wrzos. Naprawde dobrze działa i też kosztuje grosze. Niestety bez odżywki sie nie obejdzie a z tej serii jest bez spłukiwania, którą oczywiście można spłukać ale jednak bez odżywki lepszy efekt, tzn na dłużej. Na codzień jednak używam pantene, a tego na wyjście albo jak jest bardzo gorąco, bo rozczesywanie moich zmasakrowanych aktualnie włosów to mordęga.

koniec off topicu ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 08:46   #1290
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny, mi już dziś działa I normalnie. Pewnie mieli weekendową awarię, chociaż dziwne to było, bo przecież wstawili nowe produkty... No ale nic. Teraz dumam, czy zamówić tą maskę PRO i którą?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.