Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 22:14   #241
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jestem.
z kurtka.
brazowa.
zeby bylo jeszcze milej - dostala mi sie w prezencie od rodzicow

podziel sie rodzicami ...
mi jakoś nigdy sie nic nie dostaje
i tak mi sie chce nowego ciucha....
a dopóki nie pozbędę sie brzuchola to nic nie kupuje
i już nie moge.....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 07:40   #242
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

łącze sie z Tobą w bolu - dopoki ja sie nie pozbede brzucha tez nie kupuje ale slyszalam ze w przyszlym tyg ma spasc snieg

a ja sie w zadnej kurtce nie dopinam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:15   #243
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jestem.
z kurtka.
brazowa.
zeby bylo jeszcze milej - dostala mi sie w prezencie od rodzicow
no! a ja całą noc o tej kurtce myślę. Normalnie jedynie siłą woli się trzymam biurka, zeby po nią nie jechać! Wymyśliłam Ci całą listę argumentów,żebyś sobie ją kupiła! Chyba bym się na Ciebie obraziła jak byś jej nie wzięła!

Ja gdybym nie miała miliona kurtek to bym ją kupiła. A jeszcze tydzień temu z kumpelą łaziłyśmy po sklepach, i jej mówiłam, że kurtki to ja już nie kupię (bo faktycznie mam na ich punkcie bzika) i ona się nabijała ze mnie że mogę sobie gadać a ona i tak swoje wie.

A muszę Wam jeszcze powiedzieć coś o perfumach LIZ. Ja nie wiem o co z nimi chodzi ...ale wczoraj znowu byłam na basenie i mi RATOWNIK strzelił ,że ładnie pachnę! Kurde! Dwa lata chodzę na ten basen co tydzień i NIGDY nic, a tu dwa razy pod rząd jak pachnę akurat Liz. No ja już naprawdę nie kumam, przecież one nie wydają się jakieś takie szałowe. Albo się dobrze komponują z chlorem, albo facetom się poprostu podobają, albo już nie wiem. W innych warunkach rzadko nimi pachnę więc nie bardzo wiem jak do tego podejść, ale rozważam kupienie drugiego flakonu.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ranka, mejkap ja też się nie dopinałam przesuwałam guziki a potem łaziłam w kurtce i spodniach TŻta. Ale ja to byłam potwór nie z tej ziemii, w każdej ciąży 30 kilo mi wskoczyło ale za to potem zeszło migiem więc spoko.Pamiętam jak byłam w ciąży to TŻ mi kupił spodnie na "po ciąży" i go ochrzaniłam, ze będą na mnie za wielkie. I jak urodziłam to po pięciu dniach jak wychodziłam ze szpitala wydawałam się sobie już bardzo chuda i kazałam mu przynieść te spodnie. Nie wciągnęłam nawet do ud! Masakra!!Oczywiście znowu mu się oberwało co on mi za gacie mikrusie przywlókł A teraz się dwa razy tymi spodniami mogę owinąć
Są też tego dobre plusy, możecie być grube i się toczyć i nikt nie ma prawa na Was krzywo spojrzeć.I w ogóle to fajnie macie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-10-08 o 08:17
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:33   #244
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

wyperfumowana Enka na basenie robi szał

jejku, to jakie szczescie, ze ja wzielam, bo bys sie do mnie nie odzywala boska jest tzn tak jak Mejkap mowila - grubosc i wlasciwosci grzewcze zerowe ale za to jak wyglada i jest mieciutka i piekna taka i nawet jej nie powiesilam w szafie, tylko tu lezy kolo mnie, a ja co jakis czas na nia zerkam
i ostatnia S byla z tego koloru

czarna tez fajna tylko, ze czarne ciuchy to ja mam, za to brazowej nie, wiec mialam uzasadnienie

ja to mam manie na punkcie torebek.. w zasadzie co miesiac kupuje jakas
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:45   #245
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wyperfumowana Enka na basenie robi szał

jejku, to jakie szczescie, ze ja wzielam, bo bys sie do mnie nie odzywala boska jest tzn tak jak Mejkap mowila - grubosc i wlasciwosci grzewcze zerowe ale za to jak wyglada i jest mieciutka i piekna taka i nawet jej nie powiesilam w szafie, tylko tu lezy kolo mnie, a ja co jakis czas na nia zerkam
i ostatnia S byla z tego koloru

czarna tez fajna tylko, ze czarne ciuchy to ja mam, za to brazowej nie, wiec mialam uzasadnienie

ja to mam manie na punkcie torebek.. w zasadzie co miesiac kupuje jakas
no weź już babo o niej nie gadaj! nawet kumpela dzwoniła przed chwilę,ze nie jest w pracy to możemy jechać na zakupy..i ...że też jej się ta kurtka podoba!...wiecie co czuję?? już się pazurami biurka trzymam! Dla mnie taka kurta to jak znalazł! ja pół zimy moge w skórze przechodzić bo i tak większość czasu spędzam w aucie więc typowe zimówki zakładam tylko na spacery i na narty...oj...co robić?

torebeczki swoją drogą by się jakieś zakupiło wypatrzyłam fajną w gazecie z H&M ale kurde nie ma jej u nas
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:11   #246
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

wlasnie, ja zawsze szalu dostaje z h&m, bo 3/4 tego, co sie widzi w gazetach czy gdzies, ze niby u nich bedzie - to nie ma

idz idz, obejrz kurtke na zywo. pomacaj, przymierz i na pewno sie jej nie oprzesz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

James a Ty widzialas ten podklad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=472423 bo ogolnie co ktos o nim mowi, to narzeka, ze paleta barw za jasna, moja kumpela, ktora nie jest jakas ciemna, troche tylko ciemniejsza niz ja musiala brac najciemniejszy ze wszystkich
a teraz jest na niego promo w rossmanie jakby co
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:19   #247
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22543718]Okazalo sie, ze moja glupota nie zna granic. Tych ciemnoniebieskich nie ma. Sa takie:[/QUOTE]tez fajne

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jestem.
z kurtka.
brazowa.
zeby bylo jeszcze milej - dostala mi sie w prezencie od rodzicow
OooO widzisz jaki prezent ladny dostalas! jak oni dobrze wiedzieli co chcesz!
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
łącze sie z Tobą w bolu - dopoki ja sie nie pozbede brzucha tez nie kupuje ale slyszalam ze w przyszlym tyg ma spasc snieg

a ja sie w zadnej kurtce nie dopinam
oj biedne kobietki
tez slyszlam, ze ma byc zima porzadna teraz a jeszcze by sie przydalo z miesiac slonka!


ENNKA to ja jak nic musze je kupic ! na basen ide wiec no juz nie ma wyjscia jak to tak mozna isc na basen bez wypsikania sie liz?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 09:25   #248
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie, ja zawsze szalu dostaje z h&m, bo 3/4 tego, co sie widzi w gazetach czy gdzies, ze niby u nich bedzie - to nie ma

idz idz, obejrz kurtke na zywo. pomacaj, przymierz i na pewno sie jej nie oprzesz
że ja się jej nie oprę to ja doskonale wiem! bo (może Wam nie wspominałam ) kawał ze mnie laski i na pewno będę wyglądać w niej OBŁĘDNIE! dlatego też nigdzie (narazie) nie idę ...
iliosie...jak tam meteorki?? kupione??:P

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ENNKA to ja jak nic musze je kupic ! na basen ide wiec no juz nie ma wyjscia jak to tak mozna isc na basen bez wypsikania sie liz?
no opcji takiej nie ma!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:37   #249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

no wlasnie a jakie to ilios miala meteorytki kupic:P?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:57   #250
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dimiti nie taki zbieg okolicznosci marudzilam mamie, ze nie wiem czy ja brac czy nie, jak sobie wczoraj siedzialam zawinieta w koc i ogladalam serial jakis to do mnie dzwonia, ze beda w centrum za pol godziny i jakby co to moga mi doradzic.
a potem sie zlitowali nad swa corka biedna


Meteorytki chcialam kupic nowe, 03 ale w koncu sie opanowalam wezme w promo -30% albo pszczolkowe limitowanki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 10:06   #251
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
szare sa pieeeeeeeeeeeekne
moja siostra miala takie lawendowe no i ogolnie masakra. ale one byly jeszcze jasniejsze niz szare, podobnie jasne jak bezowe, wiec nic dziwnego
moja mama ma szare.... jednak nie testowane były jeszcz na śniegu...
ona chodzi w nich...
w domu bo sa takie cieplutkie mieciutkie
(a że masz szef na nodze od kostki do kolana) to mówi ze nic ja nie podrażnia w nóżkę....

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

ja mam szare Emusy i musze powiedziec ze nie warto jak mowisz.. po zimie mialam zacieki, nie daly sie usunac, tak wiec musialam kupic spray barwiacy do zamszu
no to jaki kolor jest dobrym kolorem?

moja siostra zimą chodziłą w zamszowych czarnych butach ale ja nie wiem jak ona to robi jej buty wyglądaja jak nowe... a moje fioletowe zamszowe to jakis koszmarek

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jestem.
z kurtka.
brazowa.
zeby bylo jeszcze milej - dostala mi sie w prezencie od rodzicow
bosko!

ja chcę cieplutką fajna kurtkę i jakaś tunikę sweter...
ale nic nie ma fajnego...

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość



ranka, mejkap ja też się nie dopinałam przesuwałam guziki a potem łaziłam w kurtce i spodniach TŻta. Ale ja to byłam potwór nie z tej ziemii, w każdej ciąży 30 kilo mi wskoczyło ale za to potem zeszło migiem więc spoko.Pamiętam jak byłam w ciąży to TŻ mi kupił spodnie na "po ciąży" i go ochrzaniłam, ze będą na mnie za wielkie. I jak urodziłam to po pięciu dniach jak wychodziłam ze szpitala wydawałam się sobie już bardzo chuda i kazałam mu przynieść te spodnie. Nie wciągnęłam nawet do ud!
ja kupiłam płaszczyk dwurzędowy potem chodziłam w maminej kurtce...
spodnie kupiłam ciazowe.
teraz fajnym rozwiazaniem sa legginsy i tuniki (ale ja wyglądałam jak pudełko zapałek na zapałkach)
wielki brzuch i nogi jak patyki. wiec u mnie tylko spodnie i tuniki wchodziły w grę.
ze szpitala wychodziłam po tygodniu też prosiłąm o normalne spodnie.
spodnie weszły nie dopiełam się na biodrach
i uwierało w pupę.. bardzo.. w samochdozie siedzałąm na jednym pośladku

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

ja to mam manie na punkcie torebek.. w zasadzie co miesiac kupuje jakas
a ja szale szaliki i berety czapki
wczoraj kupiłam panterkowy komplet w H&M piękny cieplutki...
nie mogę sie doczekać kiedy załoze..
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 10:12   #252
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti nie taki zbieg okolicznosci marudzilam mamie, ze nie wiem czy ja brac czy nie, jak sobie wczoraj siedzialam zawinieta w koc i ogladalam serial jakis to do mnie dzwonia, ze beda w centrum za pol godziny i jakby co to moga mi doradzic.
a potem sie zlitowali nad swa corka biedna


Meteorytki chcialam kupic nowe, 03 ale w koncu sie opanowalam wezme w promo -30% albo pszczolkowe limitowanki
przeciez zartowalam z tym zbiegiem okolicznosci domyslilam sie jak to wygladalo bo u mnie czasami robia podobnie rodzice ja cos marudze, ze bym chciala, ale nie kupie bo narazie nie mam za co a na jakas okazje albo za jakis czas dostaje to niby w prezencie

aaaaa
tez mam bzika torebkowego w sumie to ja mam bzika butowego i kurtkowego tez ale meczy mnie zeby kupic jakas torebke na etorebce, na all albo w jednym sklepie widzialam taka sliczna!
ostatnio pokochalam w szczegolnosci brazowe torebki i tamta jest taki jasny z ciemny brazem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 10:18   #253
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
łącze sie z Tobą w bolu - dopoki ja sie nie pozbede brzucha tez nie kupuje ale slyszalam ze w przyszlym tyg ma spasc snieg

a ja sie w zadnej kurtce nie dopinam
ranko, ja nie mam zandej kurtki - chodze w swetrach za pupe.
Dobrze,ze jest w miare cieplo jeszcze

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no! a ja całą noc o tej kurtce myślę. Normalnie jedynie siłą woli się trzymam biurka, zeby po nią nie jechać! Wymyśliłam Ci całą listę argumentów,żebyś sobie ją kupiła! Chyba bym się na Ciebie obraziła jak byś jej nie wzięła!

Ja gdybym nie miała miliona kurtek to bym ją kupiła. A jeszcze tydzień temu z kumpelą łaziłyśmy po sklepach, i jej mówiłam, że kurtki to ja już nie kupię (bo faktycznie mam na ich punkcie bzika) i ona się nabijała ze mnie że mogę sobie gadać a ona i tak swoje wie.

A muszę Wam jeszcze powiedzieć coś o perfumach LIZ. Ja nie wiem o co z nimi chodzi ...ale wczoraj znowu byłam na basenie i mi RATOWNIK strzelił ,że ładnie pachnę! Kurde! Dwa lata chodzę na ten basen co tydzień i NIGDY nic, a tu dwa razy pod rząd jak pachnę akurat Liz. No ja już naprawdę nie kumam, przecież one nie wydają się jakieś takie szałowe. Albo się dobrze komponują z chlorem, albo facetom się poprostu podobają, albo już nie wiem. W innych warunkach rzadko nimi pachnę więc nie bardzo wiem jak do tego podejść, ale rozważam kupienie drugiego flakonu.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ranka, mejkap ja też się nie dopinałam przesuwałam guziki a potem łaziłam w kurtce i spodniach TŻta. Ale ja to byłam potwór nie z tej ziemii, w każdej ciąży 30 kilo mi wskoczyło ale za to potem zeszło migiem więc spoko.Pamiętam jak byłam w ciąży to TŻ mi kupił spodnie na "po ciąży" i go ochrzaniłam, ze będą na mnie za wielkie. I jak urodziłam to po pięciu dniach jak wychodziłam ze szpitala wydawałam się sobie już bardzo chuda i kazałam mu przynieść te spodnie. Nie wciągnęłam nawet do ud! Masakra!!Oczywiście znowu mu się oberwało co on mi za gacie mikrusie przywlókł A teraz się dwa razy tymi spodniami mogę owinąć
Są też tego dobre plusy, możecie być grube i się toczyć i nikt nie ma prawa na Was krzywo spojrzeć.I w ogóle to fajnie macie
jeszcze zeby to z tym krzywopatrzeniem bylo prawda
niektorzy maja to gdzies ,ze jestem wielka i kazdej chwili moge urodzic- fajnie byloby jakby ktos mnie w kolejce przepucil np
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 11:21   #254
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Ilios!? Gdzie jest tesn ILIOS ZŁY!!
Dzwoniłam do stradi i są u nas te kurtki! Nawet miałam się wybrać dziś na nocną wyprzedaż ale akurat nie mają żadnych rabatów więc teraz nie wiem co zrobić.
Ja to mam naprawdę kręćka kurtkowego! ;(
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 11:35   #255
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

tu jest zly ilios


maja to nic tylko sie cieszyc i jechac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:08   #256
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ilios

jeszcze niedawno wydawało mi się, że jak tą sobie kupią to już najostatniejsza przez pięć lat.:
https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=12252

W tej się też zakochałam a teraz co? kolejna miłość
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:09   #257
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie, ja zawsze szalu dostaje z h&m, bo 3/4 tego, co sie widzi w gazetach czy gdzies, ze niby u nich bedzie - to nie ma

idz idz, obejrz kurtke na zywo. pomacaj, przymierz i na pewno sie jej nie oprzesz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

James a Ty widzialas ten podklad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=472423 bo ogolnie co ktos o nim mowi, to narzeka, ze paleta barw za jasna, moja kumpela, ktora nie jest jakas ciemna, troche tylko ciemniejsza niz ja musiala brac najciemniejszy ze wszystkich
a teraz jest na niego promo w rossmanie jakby co
Dziekuje, zerkne .
btw: gratuluje kurtki

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Ilios!? Gdzie jest tesn ILIOS ZŁY!!
Dzwoniłam do stradi i są u nas te kurtki! Nawet miałam się wybrać dziś na nocną wyprzedaż ale akurat nie mają żadnych rabatów więc teraz nie wiem co zrobić.
Ja to mam naprawdę kręćka kurtkowego! ;(
No to trzeba brac jak jest .
btw: z tego, co zauwazylam sklepy Inditexu ( Zara, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Stradivarius) nigdy nie uczestnicza w tych nocnych wyprzedazach.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:13   #258
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

no co no co, ja Ci tylko pomagam podjac jedyna sluszna decyzje bo potem ich juz nie bedzie i bedziesz zalowac. albo przeplacisz jak za ta z h&m
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:17   #259
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no co no co, ja Ci tylko pomagam podjac jedyna sluszna decyzje bo potem ich juz nie bedzie i bedziesz zalowac. albo przeplacisz jak za ta z h&m
taaaak...ten argument mnie przekonuje! dobrze prawisz
jestem nienormalna..czas chyba spojrzeć prawdzie w oczy
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:34   #260
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no i fajnie bo ja własnie w promo seohorowej kupiłam mini zestaw clinique ale szczerze mówiąc to miałam zamiar kliknąć tego lancome...no nic..jak stary trypel to niech się zenuś sam smaruje!
a jeszcze przypomnę o mojej kredce YSL...czy ktoś w końcu jest tu mundry i powie czy staroć?
Wydaje mi się że ta kredka YSL to staroć i to taki z epoki kamienia łupanego. Ja mam kredke do oczu z 2006 roku i jest już okragła. Te kanciaste kredki to robili dawno temu, chyba jeszcze w ubiegłym tysiącleciu

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pisalam ci chyba 2 dni temu na watku! dostalam ogolnie mi sie podoba nie jest to jakis moj typowy zapach, ale jest calkiem przyjemny

a i pochwale sie jeszcze, ze zdobylam dior extase! jutro bede testowala:P
Estase jest
Ja go kocham, u mnie robi wszystko co powienien - pogrubia, podkreca i wydłuża
Teraz jeszcze do mavali wróciłam więc akurat na Andrzejki i Sylwestra bedę zamiatać rzęsami

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22522177]Szkoda, ze u nas w Polsce tego koloru nie ma. Non stop kupuje cos przez neta w ciemno i zawsze za ciemne. Przydalaby sie probka .
A co do maki jako bronzera to nie bardzo. Jednak jako puder juz tak .[/QUOTE]

James a Ty próbowałać tego Clarinsa Everlasting http://int.clarins.com/beauty-produc...15/C050101007/ ?
Na KWC dziewczyny pisza że jest duzo jasnych odcieni, ja sama mam w tej chwili 110 i kolorystycznie odpowiada on Diorowi 020-021 więc te pierwsze numerki 01 czy 02 powinny być bardzo jasne.
Tylko nie jestem pewna czy one są dostępne w Polsce, wydaje mi się że u nas najjaśniejszy jest 03 ale pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja do tej pory nie trawiłam podkładów lancoma
ale ten miracle to... prawdziwy cud
ale z all masz rację - muszę poszukać jakiś testerów!
Ja mam próbki tego miracle ale leżą póki co od paru dni nawet nie otwarte. To oznacza że chyba źle ze mną


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wyslala.
no ale mili ze tak o nas dbaja

a w ogole to jest ten moj skorzany dylemat ze stradi, tylko, ze ja bym brazowa chciala...
co myslicie?
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jestem.
z kurtka.
brazowa.
zeby bylo jeszcze milej - dostala mi sie w prezencie od rodzicow
Ilios super ta kurteczka, w zimie to nawet mozesz jakiś grubszy sweter pod nią ubrać. Ja chyba 6 lat temu kupiłam w New Yorkerze skórzany żakiet za 250 zł, taki cienki tylko na materiałowej podszewce i w zimie zakładałam pod niego grubszy sweter i było ok, co prawada nie na dłuższe chodzenie po dworze ale tak z domu do samochodu i spowrotem
Ogólnie to muszę powiedzieć że niecierpię zimowych ubrań, tych cięzkich i grubych kurtek, płaszczy

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
A muszę Wam jeszcze powiedzieć coś o perfumach LIZ. Ja nie wiem o co z nimi chodzi ...ale wczoraj znowu byłam na basenie i mi RATOWNIK strzelił ,że ładnie pachnę! Kurde! Dwa lata chodzę na ten basen co tydzień i NIGDY nic, a tu dwa razy pod rząd jak pachnę akurat Liz. No ja już naprawdę nie kumam, przecież one nie wydają się jakieś takie szałowe. Albo się dobrze komponują z chlorem, albo facetom się poprostu podobają, albo już nie wiem. W innych warunkach rzadko nimi pachnę więc nie bardzo wiem jak do tego podejść, ale rozważam kupienie drugiego flakonu.

To chyba wiem co musze kupić, od listopada wracam z kolezanka na basen a tam taki fajniutki ratownik jest
Fakt że nieśmiały ale moze te perfumy na niego podziałają i sie chłopak ośmieli
Gorzej jak na innych to podziała bo tam średnia wieku jest generalnie 50+

Czekam az przyleci mój Shimmner Bobbi - Nectar ale od środy leży na odprawie, mogłyby go zielone gnomy już dzisiaj wypuscić
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:48   #261
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Denny, dziekuje. 03 jednak testowalam i za ciemne. Szkoda mi pieniedzy na kupno nowego podkladu w ciemno bo sporo kasy wtopilam juz w ten sposob.
edit: poza tym on sie utlenia a tego nie znosze

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:49
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:00   #262
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że ta kredka YSL to staroć i to taki z epoki kamienia łupanego. Ja mam kredke do oczu z 2006 roku i jest już okragła. Te kanciaste kredki to robili dawno temu, chyba jeszcze w ubiegłym tysiącleciu

To chyba wiem co musze kupić, od listopada wracam z kolezanka na basen a tam taki fajniutki ratownik jest
Fakt że nieśmiały ale moze te perfumy na niego podziałają i sie chłopak ośmieli
Gorzej jak na innych to podziała bo tam średnia wieku jest generalnie 50+
już napisałam,żeby sobie tą kredkę w... wsadzili zwrócą mi kasę.

Ty..wiesz ,że coś w tym jest! Ten "mój" ratownik też taki raczej z nieśmiałych chozciaż zaskakująco spostrzegawczy. Babek na basenie multum a on pamięta,jaki która ma kostium (bo zaraz skumał jak sobie kupiłam nowy). Ale ogólnie to taki raczej mało gadatliwy. A tu jak się Liz z chlorem wymieszała zaraz się język rozwiązał Kupujcie babki bo wykupię!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:04   #263
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

kurcze kurcze, ja tez chodze na basen raz w tygodniu




Jamesku nie wtapiaj kasy tylko idz do rossmana pomacac tego mf

Denny, no wlasnie ta tez jest cienka i w ogole, ale jest tak piekna, ze jej to wybaczam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:18   #264
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nic nie mówiłam, bo sama w ciężkiej nieświadomości na jego temat żyłam A teraz "mój ci on, mój!"
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
co to ten mleczak?
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
cien buttermilk clinique
Dla mnie to wiecej niż cień, on upiększa okolice oka jak Photoshop
Dzięki za polecanie go, już nie pamiętam kto namawiał
Już mam tyle fajnych rzeczy dzięki czytaniu tego wątku

Przyszła moja paczka z Kanebo i kosmetykami któych nazwy nie mogę wymienić ze względu na szacunek dla Liios i Enki. To znaczy jest już prawie moja, widziałam ją na poczcie ale niestety odebrać mogę dopiero po 19tej
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:15   #265
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dla mnie to wiecej niż cień, on upiększa okolice oka jak Photoshop
Dzięki za polecanie go, już nie pamiętam kto namawiał
Już mam tyle fajnych rzeczy dzięki czytaniu tego wątku

Przyszła moja paczka z Kanebo i kosmetykami któych nazwy nie mogę wymienić ze względu na szacunek dla Liios i Enki. To znaczy jest już prawie moja, widziałam ją na poczcie ale niestety odebrać mogę dopiero po 19tej
O ! Właściwie ujęłaś to, czym jest ten cień
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:29   #266
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny szykujecie się za tydzień na zakupy z Avanti ? Ja mam zamiar kupić sobie buciki w Wojasie, o takie. Jestem ciekawa jak wygląda sprawa rabatu, bo mają mieć niby 15%, a ja mam jeszcze u nich złotą kartę, na której również mam rabat 10% Chyba powinnam dostać podwójną zniżkę Pokazuję kupon Avanti i cenę mam wyjściową o 15% niższą, daję kartę członkowską, żeby nabić punkty za zakupy i powinien wskoczyć kolejny rabat Jak myślicie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:48   #267
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O ! Właściwie ujęłaś to, czym jest ten cień

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szykujecie się za tydzień na zakupy z Avanti ? Ja mam zamiar kupić sobie buciki w Wojasie, o takie. Jestem ciekawa jak wygląda sprawa rabatu, bo mają mieć niby 15%, a ja mam jeszcze u nich złotą kartę, na której również mam rabat 10% Chyba powinnam dostać podwójną zniżkę Pokazuję kupon Avanti i cenę mam wyjściową o 15% niższą, daję kartę członkowską, żeby nabić punkty za zakupy i powinien wskoczyć kolejny rabat Jak myślicie
Ja nie, w coś ogóle ostatnio rzadko kupuje ciuchy poza sezonem wyprzedaży
A co do promocji to istnieje zagrożenie, że mogą się nie łączyć, no ale nic nie wiem na temat właśnie tej choć na przykład karta Rossmanowska nabija rabat przy wszystkich zakupach, promocyjnych też, więc może tu też tak jest
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:56   #268
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dla mnie to wiecej niż cień, on upiększa okolice oka jak Photoshop
Dzięki za polecanie go, już nie pamiętam kto namawiał
Już mam tyle fajnych rzeczy dzięki czytaniu tego wątku

Przyszła moja paczka z Kanebo i kosmetykami któych nazwy nie mogę wymienić ze względu na szacunek dla Liios i Enki. To znaczy jest już prawie moja, widziałam ją na poczcie ale niestety odebrać mogę dopiero po 19tej
ej no!! ja go nie mam i nie chce kupowac a wy ciagle tylko sie nim zachwycacie i sie okaze, ze jako truskawka w ramach solidarnosci truskawkowej bede musiala go miec!

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Estase jest
Ja go kocham, u mnie robi wszystko co powienien - pogrubia, podkreca i wydłuża
Teraz jeszcze do mavali wróciłam więc akurat na Andrzejki i Sylwestra bedę zamiatać rzęsami
ja ty go nakladasz?? wycieram szczoteczke, ale nadal skleja i mam packe normalnie jak tak dalej pojdzie to go gdzies ciepne w kat! drugi dzien testuje no i chyba mnie przerasta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:00   #269
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ej no!! ja go nie mam i nie chce kupowac a wy ciagle tylko sie nim zachwycacie i sie okaze, ze jako truskawka w ramach solidarnosci truskawkowej bede musiala go miec!

TY go nie masz?
Myślałam, że kto jak kto ale Ty masz wszystko!
Mój świat legł w gruzach
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:07   #270
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
TY go nie masz?
Myślałam, że kto jak kto ale Ty masz wszystko!
Mój świat legł w gruzach
nie mam! i widzisz, twoj swiat teraz musi zostac zbudowany od nowa!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.