makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 15:20   #1381
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Jesli to faktycznie Ty...to juz gdzies Cie widzialam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A juz wiem....gdzies na poczatku watku, pisalas to samo i wstawilas to zdjecie

Zgadza się kiedyś tam już je gdzieś wstawiałam, a pisze być może podobnie co kiedyś, bo ciągle te same pytania i odpowiedzi na tym forum krążą.... Albo kogoś bolało, albo krzywo narysowane albo kolor się zmienił itp. Zupełnie jak z "trampkami po pierwszym praniu" zakupionymi za 20zł na targu...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

MAM pytanie do wszystkich dziewczyn, które zrobiły makijaż trwały.
Która z Was ma umowę - pisemną na wykonany zabieg??? Jeżeli gabinet nie chce Wam dać gwarancji na piśmie, to znaczy że nie są siebie pewni i nie biorą odpowiedzialności za efekt.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 21:11   #1382
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez nowa_kacha Pokaż wiadomość
idź do DER-MED-u we Wrocławiu, może cię uratują.

ps. jak w ogóle mogłaś się na coś takiego zgodzić?
A czy to jest jakis zaufany juz salon???
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:34   #1383
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Proszę o pomoc, czy ktoś robił brwi w der-med we wrocławiu????????
i jeszcze jedno małe pytanko czy to prawda że można makijaż permamentny rozjaśnić, wykonując drugi na tym samym innym barwnikiem?????
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:05   #1384
sooniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam ponownie.

Ten pierwszy kolor jasniejszy to wpada w naturalny jasny (zimny)blond po wygojeniu, w zadnym wypadku nie jest rudy, ani czerwony!
Jak tylko znajde wiecej czasu to postaram sie wkleic zdjecia.
Poznan

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

We Wroclawiu slyszalam ze p. Bartkowiak jest bardzo dobra. Mialam sama tam jechac, ale w koncu znalazlam polecona osobe w Poznaniu.
sooniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:46   #1385
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej, niestety o pani Bartkowiak juz słyszałam same negatywy, tak wię napewno nie polecam!!! widziałam jej kreski nad oczami, i brwi fatalnie robi, wogóle nie sucha klietki jaki kształt by chciała robi jak sama uwarza. NIE POLECAM!

prosze napisac czy ktos słyszał o der med we wrocławiu???????????
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:06   #1386
wiolajla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Was, niestety nikt nie mógł mi pomóc w wyborze kosmetyczki do permanentnego brwi z okolicy Zielonej Góry, więc zdecydiwałam się na wizyte w Gubinie w salonie Issima, pani ma 10 letnie doświadczenie i robi sprzętem long time liner, koszt 800 zł (brwi). W piątek mam wizyte.
wiolajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:03   #1387
dooda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej wszystkim! Czy któraś z Was robiła może w Białymstoku brwi metodą piorkową? Jakie macie wrażenia i czy zadowoliły Was efekty?
Dodam, że poważnie zastanawiam się nad zrobieniem brwi.
Pozdrawiam
dooda88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 09:07   #1388
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej w zielonej Górze dobrze robi napewno makiaż pani Hołowczyc, bardzo dużo pań z wrocławia tam jeździ-są bardzo zadowolone. Tak więc napewno polecam-będziesz zadowolona
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 10:55   #1389
dziewczynakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam
Właśnie wczoraj robiłam brwi. Bardzo się bałam, że będzie bolało, że będę źle wyglądała, sztucznie. Ale maść łagodzi ból czasami zaboli a tak to ja nawet przez chwilkę przysnęłam no i wygląda bardzo ładnie. A po kilku dniach ma zjaśnieć i będzie ok.
Załączam zdjęcia przed i po a za kilka dni dodam jeszcze po strupkach
Brwi robiłam w Szczecinie jakby ktoś chciał to pisać to dam numer telefonu.
dziewczynakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:58   #1390
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez dziewczynakasia Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie wczoraj robiłam brwi. Bardzo się bałam, że będzie bolało, że będę źle wyglądała, sztucznie. Ale maść łagodzi ból czasami zaboli a tak to ja nawet przez chwilkę przysnęłam no i wygląda bardzo ładnie. A po kilku dniach ma zjaśnieć i będzie ok.
Załączam zdjęcia przed i po a za kilka dni dodam jeszcze po strupkach
Brwi robiłam w Szczecinie jakby ktoś chciał to pisać to dam numer telefonu.

Jak pięknie! Dużo płaciłaś?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:02   #1391
dziewczynakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny brwi

na moje szczęście nic nie płaciłam bo robi to moja siostra
a tak normalnie bierze 500 zł.
dziewczynakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 14:37   #1392
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi


Cytat:
Napisane przez dziewczynakasia Pokaż wiadomość
na moje szczęście nic nie płaciłam bo robi to moja siostra
a tak normalnie bierze 500 zł.
Szczęściara Czekam na dalsze fotki Na tym etapie barrrdzo mi się podoba

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-02-03 o 14:39
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:49   #1393
kobietka_swiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Poszukuje salonu w ktorym profesjonalnie robia makijaz permanentny na terenie Slaska.Umowilam sie juz z osoba ktora robi to w domu ale jakos nie jestem zabardzo przekonana czy warto sie oddac w rece tej osoby.
Czy znacie taki salon gdzie w miare profesjonalnie robia makijaz za przyzwoita cene?
kobietka_swiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:41   #1394
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja jestem już po korekcie super. Polecam Panią Agnieszkę z W-wy jak któraś będzie chciała podam telefon
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 11:04   #1395
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej, proszę o pomoc czy ktoś robił brwi der med we wrocławiu ???koniecznie potrzebuje opinie!! musze wykonać korekte koniecznie, bo nie moge juz na swoje brwi patrzec PLISSSS
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 11:45   #1396
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczynakasia
Gratuluje brewek sa bardzo ladne i jeszcze nic nie placilas prawdziwa szczesciara z Ciebie bardzo ladnie Ci siostszyczka zrobila a tak na marginesie to bardzo tanio bierze sobie 500 zl to hmm darmocha hehe tylko jaka to metoda piorkowa czy normalna bo no wiem??
myniaczekarolina
Slyszalam dobre opinie o der medzie nhiestety wiecej Ci pomoc nie moge ale z tego co tu pisali to sa z der medu zadowolone dziewczyny
kobietka_swiss
Ja slyszalam o Wioli Drozdz ona ponoc dobrze robi salon Q10 tez dobrze ponoc robi i jeszcze jest jakis salon w Tarnowskich Gorach tylko zapomnialam jak sie nazywa
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:54   #1397
dziewczynakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
tylko jaka to metoda piorkowa czy normalna bo no wiem??
Pierwszy raz miałam styczność z tematem makijażu permanentnego więc najpierw musiałabyś mi wytłumaczyć czym różnią się obie metody
dziewczynakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:50   #1398
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez myniaczekarolina Pokaż wiadomość

idź do DER-MED-u we Wrocławiu, może cię uratują.

A czy to jest jakis zaufany juz salon???
Cytat:
Napisane przez myniaczekarolina Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, czy ktoś robił brwi w der-med we wrocławiu????????
a polecałabym ci niezaufany, czytając twoją żywą rozpacz?
zadzwoń tam albo najlepiej idź od razu na konsultację - niech cię zobaczą i srawdzą co da się zrobić.
to najsensowniejsze co możesz teraz zrobić.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:37   #1399
ankatroj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie dziewczyny ja sie zdecydowalam na makijaz permanentny brwi choc dlugo sie zastanawialam i ide jutro zrobic... jestem bardzo ciekawa co to bedzie i jak wyjdzie... troche sie boje , mam nadzieje ze bedzie ladnie wygladac.
ankatroj88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 13:16   #1400
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczynakasia

Metoda piorkowa polega na tym ze pani linergista dorysowuje Ci pojedyncze wloski za pomoca takie dlugopisu a metoda tradycyjna polega na tym ze rysuja Ci normalna kreske
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 09:20   #1401
ankatroj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czesc , wczoraj sobie zrobilam makijaz permanentny brwi i na noc posmarowalam vaselina , jak sie rano obudzilam to na poduszce mialam farbe z brwi a dookola brwi mialam troche farby z niej... czy to normalne ??
ankatroj88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:36   #1402
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej, dzis ide na konsultacje wiec zobaczymy co mi pani powie, z tego co sie dowiadywałam to makijaż wykonuje pani jagoda podobna z dużym doświadczeniem linergistka, tak wiec zobaczymy. Czy ktoś wie cos na temat Pani Jagody????
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:41   #1403
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja nadal poszukuje sprawdzonej lingerystki z Warszawy/ okolic która odświeży mi makijaż robiony około rok temu. Dziewczyna u której wykonywałam makijaż już nie pracuje w zawodzie. W ofertach z internetu niestety jest niewiele zdjęc a ja szukam kogoś sprawdzonego, w końcu nosimy ten makijaż na twarzy przez kilka lat. To nie jest jak z nieudana wizyta u fryzjera po której włosy i tak odrosną zbyt łatwo się oszpecić jeśli trafimy w nieodpowiednie ręce. Znacie kogoś sprawdzonego kto posiada również jakąś dokumentacje zdjęciową? Chcę tym razem metodę włoskową ale wiem że lingerystki które robią metodą klasyczna, mogą też za pomoca tego samego urzadzenia rysować włoski więc to nie problem. Znalazłam oferte salonu Exclusive style, na zdjęciach brwi ślicznie sie prezentują ale ta pani nie wzbudza jakos mojego zaufania zajmując się wszystkim po trochu- przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny.. profesjonalistka od wszystkiego..?: Jeżeli możecie mi kogoś polecić beęde wdzięczna
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:07   #1404
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ankatroj88 Pokaż wiadomość
Czesc , wczoraj sobie zrobilam makijaz permanentny brwi i na noc posmarowalam vaselina , jak sie rano obudzilam to na poduszce mialam farbe z brwi a dookola brwi mialam troche farby z niej... czy to normalne ??
To nie jest normalne. Po zakończonym zabiegu brwi powinny zostać dobrze oczyszczone i zabezpieczone odpowiednią maścią. Przez kolejne 3 dni miejsce, gdzie został wykonany makijaż się goi, złuszczanie zaczyna się ok 4 dnia. Wowczas wierzchnia warstwa naskórka zabarwiona barwnikiem może zostawać rano na poduszcze

Wygląda na to, że skóra po zakończonym zabiegu nie została dobrze oczyszczona , tzn. został jeszcze barwnik...
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:39   #1405
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ankatroj88 Pokaż wiadomość
Czesc , wczoraj sobie zrobilam makijaz permanentny brwi i na noc posmarowalam vaselina , jak sie rano obudzilam to na poduszce mialam farbe z brwi a dookola brwi mialam troche farby z niej... czy to normalne ??
Brwi w ogóle nie WOLNO smarować niczym. Pani Ci nie powiedziała? nie wolno kremu nakładać , myc wodą NIC a tym bardziej wazeliną. Oj Oj ... nic nie wolno nakładać samo Ci się złuszczy. Nie ruszaj, nie dotykaj, nie drap strupków. Żaden barwnik nie ma prawa zostać Ci na poduszce !

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ---------





---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez porcelanka Pokaż wiadomość
Ja nadal poszukuje sprawdzonej lingerystki z Warszawy/ okolic która odświeży mi makijaż robiony około rok temu. Dziewczyna u której wykonywałam makijaż już nie pracuje w zawodzie. W ofertach z internetu niestety jest niewiele zdjęc a ja szukam kogoś sprawdzonego, w końcu nosimy ten makijaż na twarzy przez kilka lat. To nie jest jak z nieudana wizyta u fryzjera po której włosy i tak odrosną zbyt łatwo się oszpecić jeśli trafimy w nieodpowiednie ręce. Znacie kogoś sprawdzonego kto posiada również jakąś dokumentacje zdjęciową? Chcę tym razem metodę włoskową ale wiem że lingerystki które robią metodą klasyczna, mogą też za pomoca tego samego urzadzenia rysować włoski więc to nie problem. Znalazłam oferte salonu Exclusive style, na zdjęciach brwi ślicznie sie prezentują ale ta pani nie wzbudza jakos mojego zaufania zajmując się wszystkim po trochu- przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny.. profesjonalistka od wszystkiego..?: Jeżeli możecie mi kogoś polecić beęde wdzięczna

Napisałam wcześniej,że polecam Panią Agnieszkę ja robiłam u niej i jestem zadowolona. jesli chcesz podam Ci telefon. MOżesz do mnie podjechać i zobaczyć jak chcesz. Daj znać a podam Ci namiary

Edytowane przez amoniaczka
Czas edycji: 2010-02-08 o 18:41
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:15   #1406
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Chciałam zapytać czy ktoś wie coś na temat pani Moniki Z wrocławia z ul oławskiej z gabinetu Wersalik??? Czytałam o niej dużo pozytywów i tak sie zastanwaiam??
Iśc do der med czy gab Wersalik???? kurcze musze zrobic jak najszybciej cos ze swoim przpięknym wyglądem heh brzydkich brwiiii. Pozdrawiam
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:27   #1407
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny czy któraś z Was wykonywała makijaż permanentny we Wrocławiu na ul. Traugutta 97, to jest Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris a makijaż wykonuje p. Marta. Słyszałam że robi to naprawde pięknie, brwi najnowszą metodą, czyli piórkową kosztują 700zł. Czy któraś z Was słyszała cos na temat tego gabinetu? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedź.
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:41   #1408
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej, sorki ze nie odp widamości prywatnej ale pisałam i nagle mi sie skasowało i sie zezłościałam suchaj o tym gabinecie cos pisłas nic nie znalazłam. Znalazłam gab kosmetyczny Wersalik na oławskiej duzo dobrych opini czytałam, tak samo dziewczyna na forum mi poleciała mi der med na armi krajowej, wykonuje tam pani Jadwiga które również wykojue makijaż w katowicach. Musisz sie naprwde dobrze zastanowic, żeby pożniej nie płakać w poduszke, tak jak ja. Dzis ide do pani moniki na konsultacje co da sie ze mna zrobic poprostu nieweim czy plakac czy smiac sie juz. napewno nie powinas sie sugerowac tanimi cenami, bo dobra linergistka dobrze sie ceni Pozdrawiam
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:12   #1409
kobietka_swiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny a co powiecie na temat recznej metody piorkowej TAFFY??
Niewiem na co sie zdecydowac czy na normalny makijaz permanentny czy na ta metode o ktora pytam.
Czy ktoras z was robila moze makijaz w Gliwicach wlasnie ta metoda?
Bede wdzieczna za odpowiedz.
kobietka_swiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:15   #1410
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jak już bedziesz po tej konsultacji napisz proszę ile tam kosztuje makijaz brwi tą najnowszą metodą i jakie są Twoje wrażenia... pozdr
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.