Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 13:52   #4111
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To oznacza, że jesteśmy w tym samym punkcie
Chociaż ja wychodzę z założenia, ze jeszcze parę rzeczy by się przydało (ale to już inna bajka)
No widzisz, ja mam w drugą stronę - więcej rzeczy chcę się pozbyć niż mieć
(aż jeden lakier do paznokci pragnę mocno mocno i to wszystko, ale szkoda mi kasy :P no a pozbyć się jestem w stanie wiele więcej co widać w wątku :P).
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:56   #4112
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja po wielu wysokopółkowych porażkach przekonałam się, że cena bardzo rzadko świadczy o jakości. Nie wiem ile musiałabym kupować z Essence, żeby wydawać tyle co w dawnych czasach Porażka w przypadku lancome, diora czy clinique bolała zdecydowanie bardziej niż niewypał z Essence

Ja już nie zużywam na siłę. Kiedyś tak robiłam ale doszłam do wniosku, że za bardzo mnie to wkurza. Wole sprzedać za pół ceny coś, co mnie wkurza niż męczyć się po to tylko, by zużyć. Życie jest za krótkie )

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Niestety w przypadku wód toaletowych tanie chyba zawsze znaczy kiepskie :-(
Tak dokładnie Też wolę odsprzedać, szkoda by zalegało niepotrzebnie i się kurzyło.

Co do wód masz rację, dlatego ja wolę raz zabulić i cieszyć się długo ukochanym zapachem

Ostatnio z Essence zachwycił mnie (prócz rozświetlacza z WC ) tusz do rzęs Get Big Lashes, dokładnie ten , nawet jest chyba lepszy od I Love Extreme
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:56   #4113
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
wybacz
Wybaczam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:58   #4114
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Mam , Mam keczapino
Dzięki uprzejmości bardzo sympatycznej kkasikka
Dzięki !!!!!

Niestety w miarę czytania wątku , mój apetyt rośnie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:00   #4115
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No tak, to chyba będzie najlepsze wyjście...
Też się im ostatnio przyglądałam jak byłam po WC ale jakoś nie skradły mojego serca. Stwierdziłam, że są za bardzo błyszczące...
w sumie prawda...trochę jak ten pyłek, który był w zimowej limitce
Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Ja jak patrzyłam limitkę WC to babka wzieła cień i chciała palucha do niego włożyć, oczywiście zwróciłam jeje uwagę, że jest tester, cień i tak zmacała lekko, ale na szczęście go kupiła
Ja się zakochałam w rozświetlaczu WC
no patrz...i jest tester a ona palucha w normalny cień....ehm, ale co się dziwić jak nawet sprzedawczynie miziają normalnymi produktami

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo z rozświetlacza zadowolona. Na szczęście rozdziewiczałam limitkę i zrobiłam sobie zapas.

Wc jest od tygodnia w Aster

Dymku, a czy Ty wiesz, że przez Ciebie ciągle mam pustki w portfelu. często na zenkowym zachwalałaś coś z essence. Ja nie znałam tej firmy. szerokim łukiem omijałam większość szaf w Naturze, aż do momentu pierwszych zakupów. Coś tam zachwaliłaś odpowiednio. Kupiłam i pochłonęło mnie szaleństwo
Chociaż z drugiej strony koszt 22 kosmetyków essence równa się jednemu diora czy Guerlaina, więc chyba miałaś dobry wpływ na mój stan konta

[
no to cieszę się, że moje kuszenie pomogło zawsze to przyjemnie wydać mniej a mieć perełkę

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że koszt 20 kosmetyków Esenca równa się jednemu Diora

Swoją drogą kosmetyki E strasznie podrożały odkąd zaczęłam je kupować Jeszcze w zeszłym roku mając 3 dychy w portfelu kupowałam 3 limitkowe rzeczy i jeszcze zostawała mi reszta, za którą czasem kupiłabym czwartą rzecz. A teraz? Za 3 dychy mam 2 rzeczy i bilet w obie strony
prawda....kiedyś za 70zł to można było często całą limitkę kupić! a teraz to dwa razy tyle...szkoda....mam nadzieję, że jednak nie będą świrować z tymi cenami

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak, to jest bardzo dobry sposób - jak chce oszczędzić to nie wychodzę z domu .
i najlepiej omijać różne wątki, gdzie kuszą
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Bo z Dymka jest taka cicha kusicielka A co do kosztu- niby tak, ale z racji tego że jest to tanie kupuje się tego całą masę, w zasadzie bez rozwagi. A bo tanie i ładne. A później nie ma gdzie tego trzymać... No i z moich obliczeń wynika, że więcej w sumie wydaje na własnie takie drobne zakupy niż na jeden spory. Ale tak to jest jak się szuka ideału. W sumie w kilku dziedzinach znalazłam ideały i już nie szukam... Ale wiadomo, czasem samo coś wskakuje do koszyka.

Prawda. Ja chyba z Essence jestem od 2008 roku. I zmianę widać wyraźnie. Prawda też jest taka, że wszystko poszło w górę.
Nie zużyć a używać. Bo co innego, ze mam masę pomadek, jeżeli je używam. Zużywać byłoby mi szkoda. Zużywam tylko te, których chce się pozbyć, a z pewnych przyczyn nikomu nie oddam (bo mało, bo niebawem koniec wazności czy coś).


prawda, jak kupowałam WC to mi się wydawało, że co tam 12zł więc brałam co mi się podobało a przy kasie 109zł ale w sumie mniej mnie będzie serce bolało jak mi się coś nie spodoba bo komuś oddam a jakby mi Dior zrobił zawód (co się często zdarzyło) to wtedy serducho już boli

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja po wielu wysokopółkowych porażkach przekonałam się, że cena bardzo rzadko świadczy o jakości.
edni post napisano o 14:12 ----------[/SIZE]
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Niestety w przypadku wód toaletowych tanie chyba zawsze znaczy kiepskie :-(
prawda!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:08   #4116
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No widzisz, ja mam w drugą stronę - więcej rzeczy chcę się pozbyć niż mieć
(aż jeden lakier do paznokci pragnę mocno mocno i to wszystko, ale szkoda mi kasy :P no a pozbyć się jestem w stanie wiele więcej co widać w wątku :P).
Widzę, widzę
Mnie teraz ciągną pędzle ale chwilowo utkwiłam w martwym punkcie więc na razie na pewno nie kupię nawet części, z tych które bym chciała.

A tak wracając do rosnących cen Essence to jestem w stanie je nie tylko tolerować ale nawet zaakceptować, jeżeli jakość kosmetyków będzie się podnosić bo np. cienie z WC są świetne zarówno w kwestii pigmentacji, jak i konsystencji i uważam, że warto za nie zapłacić te 8zł.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:44   #4117
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dzolsiku powiedz mi czy bedziesz w tej swojej naturze jeszcze dzis i dalej moglabys cos z wc zakupic? Chodzi mi konkretnie o rozswietlacz i najjasniejszy cien? bo u mnie limitke dzis spustoszyli od rana od wylozenia do 14
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 14:45   #4118
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Dzolsiku powiedz mi czy bedziesz w tej swojej naturze jeszcze dzis i dalej moglabys cos z wc zakupic? Chodzi mi konkretnie o rozswietlacz i najjasniejszy cien? bo u mnie limitke dzis spustoszyli od rana od wylozenia do 14
Oj dziś już nie, rano jechałam i mogłam zajść do natury, teraz już się nie wybieram
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:25   #4119
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Oj dziś już nie, rano jechałam i mogłam zajść do natury, teraz już się nie wybieram
a będziesz tam jeszcze na dniach może? udało mi się kupić dziś tylko fioletowy cień, na szczęście z hollywood się obkupiłam chociaż
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:28   #4120
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a będziesz tam jeszcze na dniach może? udało mi się kupić dziś tylko fioletowy cień, na szczęście z hollywood się obkupiłam chociaż
nie wiem
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:37   #4121
agatatoka
Raczkowanie
 
Avatar agatatoka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dziewczyny z Łodzi gdzie jest ta drogeria na rynku bałuckim z essence? Gdzie jej szukać? Dziękuje za pomoc.
agatatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 15:54   #4122
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mam , Mam keczapino
Dzięki uprzejmości bardzo sympatycznej kkasikka
Dzięki !!!!!

Niestety w miarę czytania wątku , mój apetyt rośnie
nie ma za co dziekowac od tego tu jesteśmy żeby sobie pomagac
też pewnie bede kiedyś w Essencowej potrzebie

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Dzolsiku powiedz mi czy bedziesz w tej swojej naturze jeszcze dzis i dalej moglabys cos z wc zakupic? Chodzi mi konkretnie o rozswietlacz i najjasniejszy cien? bo u mnie limitke dzis spustoszyli od rana od wylozenia do 14
mogłabym pomóc przy zakupie jasnego cienia jęsli jutro jeszcze będą
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:54   #4123
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Złamałam się i kupiłam sobie jeszcze z WC szminkę fioletową Mystic Lilac. Jestem zakochana i w kolorze i w konsystencji. teraz pozostaje mi tylko wymyslić, gdzie będę się nią malować

Co do obecnej sytuacji Essence'owo-Catrice'owej w Katowicach to:
- Natura w Ślązaku ---> Wild Craft przetrzebione, ostały sie tylko lakiery, z Hollywood była tylko najciemniejsza szminka, błyszczyk bezbarwny, żel do brwi i lakiery
- Natura na Staromiejskiej ---> z WC również zostały tylko lakiery, ale sytuacja Hollywood Catrice jest lepsza - są wszystkie szminki oprócz C03 Marlene's Favourite, wszystkie lakiery, paletka C01 She's A Lady, zel do brwi i ze trzy róże do policzków.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:55   #4124
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja po wielu wysokopółkowych porażkach przekonałam się, że cena bardzo rzadko świadczy o jakości. Nie wiem ile musiałabym kupować z Essence, żeby wydawać tyle co w dawnych czasach Porażka w przypadku lancome, diora czy clinique bolała zdecydowanie bardziej niż niewypał z Essence ...
[/COLOR]Niestety w przypadku wód toaletowych tanie chyba zawsze znaczy kiepskie :-(
Jedno i drugie-prawda. Z tym, że przy Essence się ładuje i ładuje i wychodzi tego dużo ilościowo, właśnie że tych kilu złotych nie szkoda. No ale ja też mam tak, że np. jak przestaję kupować kolorówkę to kupuję perfumy, bieliznę, świeczki czy biżuterię. No lubię okazje.
Ale co do perfum- okazje też się trafiają.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oj niestety miałam okazję się o tym przekonać ale na szczęście nie szarpnęło mnie to tak mocno po kieszeni... Ale są jeszcze pędzle i inne marki, których cena jest bardzie wypośrodkowana więc jest na co wydawać
:
No jest, jest... Ja dziś niby weszłam do YC tylko po dwa woski, a kupiłam 5.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No widzisz, ja mam w drugą stronę - więcej rzeczy chcę się pozbyć niż mieć
(aż jeden lakier do paznokci pragnę mocno mocno i to wszystko, ale szkoda mi kasy :P no a pozbyć się jestem w stanie wiele więcej co widać w wątku :P).
Ja też muszę się zmobilizować i wyprzedać część majątku. Baaa, mam torebki z etorebki, których nie noszę od roku (teraz noszę tylko fossile) i tak się zbieram.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i najlepiej omijać różne wątki, gdzie kuszą
No iblogi. A co do jakości- mam trzy pomadki MAC i sądzę, że te nowe z Catrice są o wiele lepszej jakości. No ale jedna ma idealnie taki kolor jakiego szukałam, więc nie żałuję ani złotówki.

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A tak wracając do rosnących cen Essence to jestem w stanie je nie tylko tolerować ale nawet zaakceptować, jeżeli jakość kosmetyków będzie się podnosić bo np. cienie z WC są świetne zarówno w kwestii pigmentacji, jak i konsystencji i uważam, że warto za nie zapłacić te 8zł.
Też prawda.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:06   #4125
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Złamałam się i kupiłam sobie jeszcze z WC szminkę fioletową Mystic Lilac. Jestem zakochana i w kolorze i w konsystencji. teraz pozostaje mi tylko wymyslić, gdzie będę się nią malować
nakładasz ją w dużej ilości czy tak delikatnie wklepujesz? też ją mam i wczoraj testowałam, trochę przerażająco wygląda w dużej ilości u mnie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja też muszę się zmobilizować i wyprzedać część majątku. Baaa, mam torebki z etorebki, których nie noszę od roku (teraz noszę tylko fossile) i tak się zbieram.

No iblogi. A co do jakości- mam trzy pomadki MAC i sądzę, że te nowe z Catrice są o wiele lepszej jakości. No ale jedna ma idealnie taki kolor jakiego szukałam, więc nie żałuję ani złotówki.

Też prawda.

Mac ma piękne kolory, ale ogólnie ich jakość mi się nie podoba
jaka torebka??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:09   #4126
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

mam pytanko co do tego slawnego keczupino
nie wie moze ktoras z was czy jest bardzo podobny do tego cienia z essence z limitki miami roller girl- tam byl taki bezowy


mam wlasnie na wymianke tez bezowy cien, nie uzywam go
ogladalam tez duzo swatchy w necie kapuczinka i co swatch to troche inaczej wyglada- zalezy od swiatla
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:16   #4127
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
mam pytanko co do tego slawnego keczupino
nie wie moze ktoras z was czy jest bardzo podobny do tego cienia z essence z limitki miami roller girl- tam byl taki bezowy


mam wlasnie na wymianke tez bezowy cien, nie uzywam go
ogladalam tez duzo swatchy w necie kapuczinka i co swatch to troche inaczej wyglada- zalezy od swiatla
nie widziałam tego cienia z MRG więc nie pomogę ;/
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:49   #4128
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a będziesz tam jeszcze na dniach może? udało mi się kupić dziś tylko fioletowy cień, na szczęście z hollywood się obkupiłam chociaż
Będę jutro przed południem, jeśli nadal będziesz chciała ten cień to napisz mi priv. Dzisiaj były jeszcze wszystkie kolory ;-)
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:00   #4129
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
mam pytanko co do tego slawnego keczupino
nie wie moze ktoras z was czy jest bardzo podobny do tego cienia z essence z limitki miami roller girl- tam byl taki bezowy


mam wlasnie na wymianke tez bezowy cien, nie uzywam go
ogladalam tez duzo swatchy w necie kapuczinka i co swatch to troche inaczej wyglada- zalezy od swiatla
Jest dużo jaśniejszy i nie ma tak wyraźnych drobinek
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 18:03   #4130
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Mac ma piękne kolory, ale ogólnie ich jakość mi się nie podoba
jaka torebka??
Jakie molestuję, czy jakie mam na zbyciu?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:50   #4131
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
U mnie zbiór stopniowo się powiększał, bo cały czas szukałam ideału. WC ideałem nie jest ale bardzo blisko mu. Dlatego już kilka sztuk z moich zbiorów poleciało w świat. Nie widzę sensu trzymania niewypałów. Niestety mam ich jeszcze zdecydowanie za dużo i kolejne czekają na sfotografowanie i podróż do innej użytkowniczki
Co nie znaczy, że nie kupię kolejnego, jeśli okaże się wymarzonym, wyśnionym i idealnym
Prawda jest taka,że w stałej ofercie Essence/Catrice niema superrozświetlacza i jeśli jest szansa znaleźć ideał to w limitce,ale jest jeden minus-to była limitka i zanim ogarniesz ,że to jest ten jedyny,wszystko zostało wykupione i już se nie wraci i zaczynamy poszukiwanie od początku

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja po wielu wysokopółkowych porażkach przekonałam się, że cena bardzo rzadko świadczy o jakości. Nie wiem ile musiałabym kupować z Essence, żeby wydawać tyle co w dawnych czasach Porażka w przypadku lancome, diora czy clinique bolała zdecydowanie bardziej niż niewypał z Essence

Ja już nie zużywam na siłę. Kiedyś tak robiłam ale doszłam do wniosku, że za bardzo mnie to wkurza. Wole sprzedać za pół ceny coś, co mnie wkurza niż męczyć się po to tylko, by zużyć. Życie jest za krótkie )

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Niestety w przypadku wód toaletowych tanie chyba zawsze znaczy kiepskie :-(
Jesteś moją bratnią duszą
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:05   #4132
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dzięki za trzymanie kciuków, chyba pomogło bo nie skusiłam się, a to dlatego, że nie miało za bardzo co kusić Cały stand ogołocony
Nie wiem ile Rzeszowianek tudzież okołorzeszowianek nas czyta, ale chyba sporo bo na standzie zostały tylko lakiery i palety do brwi

Dobrze, że mam co chciałam z WC bo dziś byłabym baaardzo niepocieszona

(za to Reda Batlerka mam już na ustach i zdążyłam już zjeść z nim kolację- potwierdzam opinie lele- zaskakująco równomiernie się ściera)


Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja w koncu dorwalam limitke i kupilam wszytskie cienie. mam cohote na duzo duzo wiecej, ale zdrowy rozsadek musi byc. moze jak beda promocje to kupie

maneo- fantastyczny avek

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Swoją drogą kosmetyki E strasznie podrożały odkąd zaczęłam je kupować Jeszcze w zeszłym roku mając 3 dychy w portfelu kupowałam 3 limitkowe rzeczy i jeszcze zostawała mi reszta, za którą czasem kupiłabym czwartą rzecz. A teraz? Za 3 dychy mam 2 rzeczy i bilet w obie strony

No, z każdą limitką jakoś bardziej to zauważam, ceny powoli zbliżają się do catricowych choć i tak essence pozostaje tańszą marką.


Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No właśnie mi nie chodzi o to, żeby nakupić milion rozświetlaczy tylko o to żeby zużyć (czy to w ogóle możliwe) te co mam... Dlatego nie zakupiłam tego z WC i będe się bardzo powstrzymywała, żeby tego nadal nie zrobić bo z logicznego punktu widzenia byłoby to bez sensu...

Możliwe Ja swój z moonlighta zużyłam jakiś rok temu, może mniej (swoją drogą to była moja pierwsza limitka, aż się łezka kręci)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:33   #4133
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

(za to Reda Batlerka mam już na ustach i zdążyłam już zjeść z nim kolację- potwierdzam opinie lele- zaskakująco równomiernie się ściera)
Cieszę się, że i u Ciebie tak jest. Czasem się boję, że ktoś zawierzy mojej opinii na blogu i później będzie zawiedziony. Dlatego takie doniesienia są dla mnie ważne
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:38   #4134
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nakładasz ją w dużej ilości czy tak delikatnie wklepujesz? też ją mam i wczoraj testowałam, trochę przerażająco wygląda w dużej ilości u mnie
U mnie w dużej ilosci wygląda... drapieżnie? Chyba tak to najlepiej określić. W każdym razie inaczej niż każdy inny kolor. Oczami wyobraźni widzę ją na jakiejś imprezie do fioletowej kreski na oku, bo w sztucznym świetle wygląda genialnie. Za to w dziennym nałożona grubą warstwą już niekoniecznie. Jak na razie (po paru godzinach testów ) stwierdziłam, że najlepiej wygląda, jak najpierw wklepię w usta trochę korektora (w moim przypadku sufletowy jasny cień z Ballerina Backstage), ale naprawdę odrobinę i na to wklepię jedną warstwę, potem odciskam w chusteczkę i wklepuję drugą warstwę. I mogę wyjść do ludzi, chociaż podejrzeqam, że i tak będę przyciągać spojrzenia na ulicy.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:48   #4135
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzięki za trzymanie kciuków, chyba pomogło bo nie skusiłam się, a to dlatego, że nie miało za bardzo co kusić Cały stand ogołocony
Nie wiem ile Rzeszowianek tudzież okołorzeszowianek nas czyta, ale chyba sporo bo na standzie zostały tylko lakiery i palety do brwi

Dobrze, że mam co chciałam z WC bo dziś byłabym baaardzo niepocieszona

(za to Reda Batlerka mam już na ustach i zdążyłam już zjeść z nim kolację- potwierdzam opinie lele- zaskakująco równomiernie się ściera)





maneo- fantastyczny avek




No, z każdą limitką jakoś bardziej to zauważam, ceny powoli zbliżają się do catricowych choć i tak essence pozostaje tańszą marką.





Możliwe Ja swój z moonlighta zużyłam jakiś rok temu, może mniej (swoją drogą to była moja pierwsza limitka, aż się łezka kręci)
ja też nie wiem, ale po 14 nie było nic poza lakierami, jednym ciemnym cieniem - wzięłam i setem do brwi, który też ktoś brał chyba jak byłam. Nie chciało mi się toczyć autobusem na drugi koniec miasta, bo myślałam, że tu dostanę dziś wszystko, a tu nie było nic

Kkasiko i Kujawianko chętnie skorzystam z którejś propozycji>? u którejś z Was jest szansa na rozświetlacz czy już żadnej?
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:04   #4136
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Cieszę się, że i u Ciebie tak jest. Czasem się boję, że ktoś zawierzy mojej opinii na blogu i później będzie zawiedziony. Dlatego takie doniesienia są dla mnie ważne

No co Ty, nie masz się przecież czym przejmować. Ktoś kupując dany produkt powinien liczyć się z tym, że może mu coś nie zagrać.
A że wyrażasz własną opinię na blogu- Twoje święte prawo

Natomiast to, że się przejmujesz świadczy o Tobie jako porządnej osobie


Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja też nie wiem, ale po 14 nie było nic poza lakierami, jednym ciemnym cieniem - wzięłam i setem do brwi, który też ktoś brał chyba jak byłam. Nie chciało mi się toczyć autobusem na drugi koniec miasta, bo myślałam, że tu dostanę dziś wszystko, a tu nie było nic

No ja byłam coś przed 14 i tylko ogólnie omiotłam stand essence, bo swe kroki kierowałam głównie do C.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:05   #4137
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja też nie wiem, ale po 14 nie było nic poza lakierami, jednym ciemnym cieniem - wzięłam i setem do brwi, który też ktoś brał chyba jak byłam. Nie chciało mi się toczyć autobusem na drugi koniec miasta, bo myślałam, że tu dostanę dziś wszystko, a tu nie było nic

Kkasiko i Kujawianko chętnie skorzystam z którejś propozycji>? u którejś z Was jest szansa na rozświetlacz czy już żadnej?
Ja jutro zajrzę u siebie Tylko nie wiem czy będę miała czas zajść do tej Natury, w której jest większe prawdopodobieństwo, że coś zostało.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:09   #4138
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość

Kkasiko i Kujawianko chętnie skorzystam z którejś propozycji>? u którejś z Was jest szansa na rozświetlacz czy już żadnej?
Błagam powiedzcie że nie da rady
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:16   #4139
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]No co Ty, nie masz się przecież czym przejmować. Ktoś kupując dany produkt powinien liczyć się z tym, że może mu coś nie zagrać.
A że wyrażasz własną opinię na blogu- Twoje święte prawo
Wiesz, to różnie bywa Ale sama nie chciałabym, abym naczytała się pozytywnych opinii a tam ogromny bubel. Ale też wiem, że każdemu pasuje coś innego.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:33   #4140
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja też nie wiem, ale po 14 nie było nic poza lakierami, jednym ciemnym cieniem - wzięłam i setem do brwi, który też ktoś brał chyba jak byłam. Nie chciało mi się toczyć autobusem na drugi koniec miasta, bo myślałam, że tu dostanę dziś wszystko, a tu nie było nic

Kkasiko i Kujawianko chętnie skorzystam z którejś propozycji>? u którejś z Was jest szansa na rozświetlacz czy już żadnej?
U mnie już dziś nie było rozświetlaczy, ale przy zakupie reszty mogę pomóc, tylko co konkretnie?
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.