Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-02, 22:05   #1081
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Z utleniaczem 12% na ciemny odrost a na ca³o¶æ 9?
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-06, 14:33   #1082
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 453
Pomocy! Mam w³osy jak lalka barbie ;)

Hej dziewczyny
Mam ogromny problem, mam nadziejê ¿e kto¶ bêdzie w stanie mi pomóc. Do tej pory mia³am w³osy w kolorze ciemnego blondu/ jasnego br±zu (pierwsze zdjêcie). By³y ca³e naturalne, do¶æ zdrowe z lekkimi pasemkami zrobionymi farb± u fryzjera jaki¶ rok temu. Niedawno postanowi³am zostaæ blondynk±. Zafarbowa³am je farb± palette C9 srebrzysty blond. Rozja¶ni³y siê do rudo¶ci, ale takiej ³adnej, co¶ jak be¿owo ry¿y blond ale wci±¿ by³y dla mnie za ciemne. Za kilka dni na³o¿y³am t± sam± farbê jeszcze raz ale niestety nie by³o ¿adnego efektu. Po kilku nastêpnych dniach u¿y³am wiêc rozja¶niacza z Loreal extreme platinum. W³osy wysz³y straszne, ¿ó³to-kurczakowe i w dodatku nierówne, nie pomóg³ srebrny szampon ani fioletowa od¿ywka. Nie mog³am tak chodziæ wiêc pobieg³am po kolejn± farbê by³ to Loreal Preference 10.21 sztokholm. Niestety farba niewiele da³a, w³osy s± trochê stonowane, ale nadal wygl±dam jakbym mia³a perukê. S± bardzo nienaturalne i ¿ó³te(drugie i trzecie zdjêcie). Ostatnie zdjêcie to kolor jaki chcia³abym uzyskaæ, dok³adnie taki jak farba któr± kupi³am. W zwiazku z tym mam pytanie co dalej? Znów rozja¶niacz a potem jeszcze farba? Tylko jaka? (Mieszkam w Niemczech wiêc Jonna itd odpadaj±). Czy ten Loreal sztokholm chwyci mi po jeszcze jednym rozja¶nianiu? Mo¿e by³y poprostu za ciemne? A mo¿e sama farba? Np jaki¶ Garnier.. Samam nie wiem ju¿ co zrobiæ.. Wstydzê siê wychodziæ tak z domu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,2 KB, 98 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,3 KB, 147 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (60,5 KB, 143 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,1 KB, 44 za³adowañ)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2016-01-06 o 16:12
ona1960 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 14:35   #1083
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ten loreal 10.21 u mnie za ka¿dym razem wychodzi rudo/¿ó³to, wiêc ja tej farby nie polecam.
Te¿ mieszkam w Niemczech i mam problem ze znalezieniem farby, bo na forach g³ównie polecaj± Joanne

Jedyna farba, która mi tu do¶æ dobrze rozjasnila w³osy, to Garnier ten zielony o numerze 101. W³osy po tej farbie s± paskudnie szorstkie, ale chocia¿ jest jaki¶ efekt rozjaniania
I jest jeszcze Loreal Blondisime czy jako¶ tak o numerze 01. Ta farba te¿ dobrze rozja¶nia. A w³osy po niej s± w super stanie.
A na ¿ó³te blondy polecam ci szampon Schwarzkopf BC Bonacure Silver. On jest fioletowy. Widzia³am na YouTube jak dziewczyny nak³adaj± ten szampon pêdzlem jak farbê i tak zostawiaj± parê minut. Po umyciu efekt jest wow! Dlatego siê skusi³am na niego i stosuje. Nie mo¿na za czêsto, bo mo¿e przesuszyc w³osy. Raz w tygodniu wystarczy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 14:57   #1084
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A jeszcze lepszym wyj¶ciem by³by moim zdaniem zakup farby fryzjerskiej w kolorze 10.21 lub 10VA (w zale¿no¶ci od rodzaju numeracji) i stonowanie w³osów przy jej u¿yciu z wod± 3%

Ale je¶li chcesz jeszcze ja¶niejsze w³osy (te z pude³ka s± bliskie bieli i na pewno nie jest to poziom 10, a 11 lub 12), to musisz rozja¶niaæ dalej, ale nikt Ci nie zagwarantuje, ¿e Twoje w³osy rozja¶ni± siê do tak czystego koloru. No i ¿adna farba Ci nie rozja¶ni dalej w³osów. Konieczny jest rozja¶niacz.
A po rozja¶niaczu dalsze tonowanie ¿ó³ci.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 17:51   #1085
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 453
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziekujê Wam dziewczyny!
Za tym szmponem to siê jutro rozerjrzê, chocia¿ kupi³am ju¿ taki fioletowy z swiss ale niezbyt mi pomaga, mo¿e ten z roleara bêdzie lepszy
póki co na³o¿y³am farbê Garnier nutrisse 10.1A bo wstydzi³am siê pój¶æ do szko³y z tak± ¿arów± i trochê pomog³o, przynajmniej w³osy mi siê nie ¶wiec±
Co do tego blondissime z Loreala to chcia³am go kupiæ, ale zauwa¿y³am ¿e dali do niego fioletow± od¿ywkê w zestawie, czyli zapewne zrobi mi znów ¿ó³tko
W tej chwili zadowoli mnie ka¿dy kolor, który bêdzie wygl±da³ naturalnie bo nie jest dobrze... W³osy s± wci±¿ ¿ó³te i do tego w straszne plamy od rozja¶niacza.. Nie mam pojêcia jak to wyrównaæ. Na tym zale¿y mi najbardziej. I nie chcê te¿ w³osów przyciemniaæ.
Mo¿ecie polecieæ co¶ na wyrównanie jak farba nie pomaga? Znów mam to rozja¶niaæ? Czy mo¿e jaka¶ fryzjerska?
ona1960 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 18:34   #1086
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez ona1960 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekujê Wam dziewczyny!
Za tym szmponem to siê jutro rozerjrzê, chocia¿ kupi³am ju¿ taki fioletowy z swiss ale niezbyt mi pomaga, mo¿e ten z roleara bêdzie lepszy
póki co na³o¿y³am farbê Garnier nutrisse 10.1A bo wstydzi³am siê pój¶æ do szko³y z tak± ¿arów± i trochê pomog³o, przynajmniej w³osy mi siê nie ¶wiec±
Co do tego blondissime z Loreala to chcia³am go kupiæ, ale zauwa¿y³am ¿e dali do niego fioletow± od¿ywkê w zestawie, czyli zapewne zrobi mi znów ¿ó³tko
W tej chwili zadowoli mnie ka¿dy kolor, który bêdzie wygl±da³ naturalnie bo nie jest dobrze... W³osy s± wci±¿ ¿ó³te i do tego w straszne plamy od rozja¶niacza.. Nie mam pojêcia jak to wyrównaæ. Na tym zale¿y mi najbardziej. I nie chcê te¿ w³osów przyciemniaæ.
Mo¿ecie polecieæ co¶ na wyrównanie jak farba nie pomaga? Znów mam to rozja¶niaæ? Czy mo¿e jaka¶ fryzjerska?
Tak siê sk³ada, ¿e ¿eby zlikwidowaæ ¿ó³ty odcieñ, to trzeba w³a¶nie fiolet nak³adaæ i po to by³a ta fioletowa od¿ywka.

A co do Garniera... mo¿e dalej nim próbuj skoro ci trochê pomóg³. Ten 101A jest dobry, bo ch³odny, te¿ go mia³am.
Albo zrób tak jak radzi³a martakw z profeskami. U mnie co prawda ten sposób nic nie daje, ale mo¿e tobie chwyci jak trzeba.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 19:17   #1087
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ale ten Garnier 10.1A to popiel, ja bym nie radzi³a nak³adaæ go na ¿ó³te w³osy, bo mo¿e wyj¶æ zielonkawy odcieñ
Skupi³abym siê na kolorach opalizuj±cych (per³owych), czyli z .2 - w Twoim przypadku 10.2, bo to one s³u¿± do och³adzania ¿ó³tych tonów
Tylko ¿e takiego odcienia na pró¿no szukaæ w drogerii, dlatego poradzi³am farby profesjonalne.
Od biedy mo¿e byæ odcieñ 10.21, takie w drogerii ju¿ ³atwo znale¼æ

Rozja¶niaæ ju¿ dalej nie musisz, je¶li nie chcesz ja¶niejszych w³osów. Zwróci³am tylko uwagê, ¿e je¶li faktycznie chcia³aby¶ uzyskaæ odcieñ pokazany na opakowaniu tej farby, to jest on o co najmniej ton ja¶niejszy od Twoich obecnych w³osów i wtedy musia³aby¶ rozja¶niaæ.
Ale je¶li poziom kolorystyczny Ciê satysfakcjonuje, tylko chcesz, ¿eby odcieñ by³ ch³odny, wystarczy wy³±cznie tonowaæ.

Mo¿esz te¿ dora¼nie próbowaæ p³ukanek, szamponów, od¿ywek fioletowych. To siê wymywa i trzeba stosowaæ regularnie, ale za to jest to niemal bezinwazyjny sposób (te szampony i p³ukanki mog± przy d³ugim stosowaniu delikatnie wysuszaæ, a od¿ywka mo¿e byæ za ma³o od¿ywcza)
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 19:27   #1088
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ten Garnier 10.1A to popiel, ja bym nie radzi³a nak³adaæ go na ¿ó³te w³osy, bo mo¿e wyj¶æ zielonkawy odcieñ
Skupi³abym siê na kolorach opalizuj±cych (per³owych), czyli z .2 - w Twoim przypadku 10.2, bo to one s³u¿± do och³adzania ¿ó³tych tonów
Tylko ¿e takiego odcienia na pró¿no szukaæ w drogerii, dlatego poradzi³am farby profesjonalne.
Od biedy mo¿e byæ odcieñ 10.21, takie w drogerii ju¿ ³atwo znale¼æ

Rozja¶niaæ ju¿ dalej nie musisz, je¶li nie chcesz ja¶niejszych w³osów. Zwróci³am tylko uwagê, ¿e je¶li faktycznie chcia³aby¶ uzyskaæ odcieñ pokazany na opakowaniu tej farby, to jest on o co najmniej ton ja¶niejszy od Twoich obecnych w³osów i wtedy musia³aby¶ rozja¶niaæ.
Ale je¶li poziom kolorystyczny Ciê satysfakcjonuje, tylko chcesz, ¿eby odcieñ by³ ch³odny, wystarczy wy³±cznie tonowaæ.

Mo¿esz te¿ dora¼nie próbowaæ p³ukanek, szamponów, od¿ywek fioletowych. To siê wymywa i trzeba stosowaæ regularnie, ale za to jest to niemal bezinwazyjny sposób (te szampony i p³ukanki mog± przy d³ugim stosowaniu delikatnie wysuszaæ, a od¿ywka mo¿e byæ za ma³o od¿ywcza)
Dok³adnie. Plus je¶li bêdziesz dalej sz³a w farby, nie stosowa³abym oxydantu dodanego do farby bo takim w³osów nie stonujesz. Te farby maj± zapewne 9% a tonowac kolor najlepiej na 3%. Przy wysokim oxydancie typu 9 czy 12 zawsze wybije ¿ó³ty. Rozciencz.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 19:43   #1089
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Radzicie ci±gle ten 10.21 ... a mi wychodzi nie tylko ¿ó³to ale i rudo. Tak samo 9.22 z majirel. To ju¿ by³ totalny koszmar.
U mnie jedynie rozja¶niacz nie zostawia ¿ó³tka.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-07, 20:00   #1090
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To ju¿ zale¿y od w³osa. Jedne rozja¶ni± siê farb± na ³adny, w miarê stonowany blond, a inne na rudo i tylko rozja¶niacz je ruszy bardziej w stronê blondu.
Niektórym rozja¶niacz wychodzi ¿ó³to/rudo - mnie wychodzi praktycznie na bia³o.
Nie ma jakiej¶ twardej regu³y.

Zreszt± teraz mowa o stonowaniu odcienia, który powsta³ po rozja¶nieniu w³osów. A Ty chyba masz na my¶li rozja¶nianie odrostów?
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-20, 21:28   #1091
Lilikanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Czyta³am ten w±tek i mam lekki mêtlik w g³owie i ju¿ nie wiem co powinnam zrobiæ ze swoimi w³osami. To mój pierwszy wpis na forum, mam nadziejê ¿e dobrze wybra³am w±tek. Wyj¶ciowe w³osy od góry do po³owy g³owy by³y koloru ¶redni br±z naturalne (odrost) reszta to by³ sprany, naturalnie rozjasniony s³oñcem, wyp³ukaniem farby jasny br±z. U¿y³am krem rozja¶niaj±cy L'oréal les blondissimes extreme platinum i tydzieñ pó¼niej te¿ z L'oréal 11.21 ch³odny ¶wietlisty blond, która rozja¶nia do 3 tonów. Wiedzia³am, ¿e czeka mnie ciê¿ka bitwa z rudym odcieniem po rozja¶nianiu ale teraz nie wiem co dalej wrzucam zdjêcia obecnego koloru moich w³osów, bardzo bym chcia³a pozbyæ siê tych rudosci. Czy na³o¿yæ na to farbê 9.1? Nie chce ultra jasnego blondu ale my¶lê o jakim¶ takim stosowanym blondzie. Bardzo bêdê wdziêczna za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434786327.jpeg (80,1 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434906330.jpeg (91,1 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpeg received_10207545434986332.jpeg (105,9 KB, 56 za³adowañ)
Lilikanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 23:12   #1092
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Lilikanka Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am ten w±tek i mam lekki mêtlik w g³owie i ju¿ nie wiem co powinnam zrobiæ ze swoimi w³osami. To mój pierwszy wpis na forum, mam nadziejê ¿e dobrze wybra³am w±tek. Wyj¶ciowe w³osy od góry do po³owy g³owy by³y koloru ¶redni br±z naturalne (odrost) reszta to by³ sprany, naturalnie rozjasniony s³oñcem, wyp³ukaniem farby jasny br±z. U¿y³am krem rozja¶niaj±cy L'oréal les blondissimes extreme platinum i tydzieñ pó¼niej te¿ z L'oréal 11.21 ch³odny ¶wietlisty blond, która rozja¶nia do 3 tonów. Wiedzia³am, ¿e czeka mnie ciê¿ka bitwa z rudym odcieniem po rozja¶nianiu ale teraz nie wiem co dalej wrzucam zdjêcia obecnego koloru moich w³osów, bardzo bym chcia³a pozbyæ siê tych rudosci. Czy na³o¿yæ na to farbê 9.1? Nie chce ultra jasnego blondu ale my¶lê o jakim¶ takim stosowanym blondzie. Bardzo bêdê wdziêczna za pomoc
9.1 bêdzie za jasna i nie stonuje dobrze.
Lepsza bêdzie 8.1
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 08:34   #1093
Lilikanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziêkuje skorzystam z rady
Lilikanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 14:17   #1094
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zrobi³am w tym miesi±cu w³osy 9.1 loreal viking.
Wcze¶niej robi³am Alfaparf 9.21

Nie jestem zadowolona. Odrost nadal rudy (ale to chyba tak bêdê mieæ bez rozja¶niacza.. niestety mam w³osy ciemny br±z), te w³osy z wierzchu przy twarzy.. niebieskawe, siwe :/ a rudo¶æ chyba wiêksza ni¿ by³a...
Nie podoba mi siê.

Wyszuka³am w internecie co¶ takiego jak Majirel 8.2 i Londa naturals 12/8.
Nie wiem czy nie pójdê w tym kierunku, tylko Londa 12/8 to co to jest? Bo nie mogê na szybko znale¼æ oznaczeñ..
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 18:29   #1095
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Majirel 8.2 nie zlikwiduje rudo¶ci. Ja mia³am 9.22 to wysz³o wrêcz pomarañczowo!
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 18:53   #1096
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A londa 12/8?
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-21, 19:07   #1097
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Tak to wygl±da. Chyba wrócê do koloru 9.21, chociaz korci mnie tez poziom 8..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1453403154698.jpg (23,2 KB, 106 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1453403175335.jpg (21,3 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1453403185588.jpg (30,3 KB, 75 za³adowañ)
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 15:00   #1098
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Elizzka ten kolor nie jest z³y. Wyglada bardzo naturalnie. Nie widzê rudego odrostu. To ju¿ bardziej koñcówki w³osów wygl±daj± z³oto /rudo. Ale góra wygl±da naturalnie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-23, 22:04   #1099
Lilikanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
9.1 bêdzie za jasna i nie stonuje dobrze.
Lepsza bêdzie 8.1
U¿y³am 8.1 i faktycznie rudo¶ci nie ma mam teraz piêkny szaro zielony glon na g³owie
Lilikanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 11:22   #1100
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Lilikanka Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am 8.1 i faktycznie rudo¶ci nie ma mam teraz piêkny szaro zielony glon na g³owie
No co Ty?
Spróbuj myæ szamponem przeciw³upie¿owym, jak nie zejdzie glon, to jest te¿ sposób z po³o¿eniem koncentratu pomidorowego na w³osy (na ok. 1-2 h), wielu pomaga.

I nastêpnym razem spróbuj koloru 8.21, widocznie masz na w³osach wiêcej z³otego koloru ni¿ rudo¶ci. Na zdjêciu w³osy wygl±da³y na rude...
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-24, 13:05   #1101
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

witam
proszê Was o poradê


w³osów w prawdzie nie mam rozja¶nianych ale mój kolor jest taki zrudzia³y od s³oñca i pewno prostowania (ostatnio robi³am te¿ keratynowanie)
zale¿y mi na pozbyciu siê tych rudawych tonów i uzyskaniu ch³odnego odcienia
nie chcê ich rozja¶niaæ, mogê ewentualnie odrobinkê przyciemniæ


co powinnam na³o¿yæ? czy mixton by wystarczy³, czy jednak jak±¶ farbê, je¿eli tak to jak±; nie chcia³abym wyp³ukaæ keratyny za szybko


porad¼cie cos dziewczyny
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-24, 13:22   #1102
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
witam
proszê Was o poradê


w³osów w prawdzie nie mam rozja¶nianych ale mój kolor jest taki zrudzia³y od s³oñca i pewno prostowania (ostatnio robi³am te¿ keratynowanie)
zale¿y mi na pozbyciu siê tych rudawych tonów i uzyskaniu ch³odnego odcienia
nie chcê ich rozja¶niaæ, mogê ewentualnie odrobinkê przyciemniæ


co powinnam na³o¿yæ? czy mixton by wystarczy³, czy jednak jak±¶ farbê, je¿eli tak to jak±; nie chcia³abym wyp³ukaæ keratyny za szybko


porad¼cie cos dziewczyny
Mo¿e byæ mixton, toner lub p³ukanka. Warto dodaæ do maski do w³osów, bêdzie siê wyp³ukiwaæ i bêdzie trzeba to regularnie powtarzaæ, ale to najlepszy sposób, bo nie niszczy w ogóle w³osów i nie zmienia ich podstawowego koloru.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-24, 21:13   #1103
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e byæ mixton, toner lub p³ukanka. Warto dodaæ do maski do w³osów, bêdzie siê wyp³ukiwaæ i bêdzie trzeba to regularnie powtarzaæ, ale to najlepszy sposób, bo nie niszczy w ogóle w³osów i nie zmienia ich podstawowego koloru.
dziêki za odpowied¼
A powiedz mi jaki kolor kupiæ fiolet, niebieski czy popiel i jak± firmê polecasz bo ja komletnie siê na tym nie znam
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-25, 19:37   #1104
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za odpowied¼
A powiedz mi jaki kolor kupiæ fiolet, niebieski czy popiel i jak± firmê polecasz bo ja komletnie siê na tym nie znam
Ja u¿ywa³am srebrnej p³ukanki z Delii - do kupienia w Rossmannie. I to jest najtañsza i sprawdzona przeze mnie opcja, dlatego wola³abym nie polecaæ nic innego, bo nie do koñca wiem, ile, co dok³adnie, itd. Chyba ¿e kto¶ Ci odpisze jeszcze.
Tylko co do tej p³ukanki - zamiast rozcieñczaæ i p³ukaæ, jak sugeruj± na opakowaniu, ja dodawa³am j± nierozcieñczon± do maski. Ciê¿ko powiedzieæ ile... na gar¶æ od¿ywki dawa³am takie "chlu¶niêcie", wa¿ne, ¿eby maska zabarwi³a siê na taki kolor jak np. jagodowe jogurty, mo¿e ciut mocniej.
Sama zreszt± szybko wyczujesz, jaka ilo¶æ jest dobra.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-26, 10:21   #1105
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am srebrnej p³ukanki z Delii - do kupienia w Rossmannie.
...
Sama zreszt± szybko wyczujesz, jaka ilo¶æ jest dobra.

dziêki
podejdê dzisiaj do rossmana i poszukam
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-21, 14:33   #1106
Emma656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomo¶ci: 1
Angry Ruda ,,têcza'' po rozja¶nianiu

Nie wiem do kogo siê mogê zwróciæ, mia³am czarne w³osy przez oko³o 2 lata, kilka tygodni temu rozja¶nia³am koñcówki,wysz³y rude. Wczoraj rozja¶nia³am w³osy ca³e, a w³a¶ciwie robi³a mi moja mam teraz mam takie co¶... http://i63.tinypic.com/ycb41.jpg Kupi³am fioletow± p³ukankê (by³a jeszcze siwa ale mia³y ten sam sk³ad ) bêdê p³ukaæ w³osy ale potrzebujê czego¶ na szybko. Kupi³am farbê Schwarzkopf Palette Deluxe Hair Colorant Super Blond C95. Nie wiem czy j± na³o¿yæ, ale chcê mieæ jednolity kolor... Na dodatek moje w³osy s± teraz strasznie zniszczone bez ciêcia siê nie obejdzie
Emma656 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-21, 16:06   #1107
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Ruda ,,têcza'' po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Emma656 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem do kogo siê mogê zwróciæ, mia³am czarne w³osy przez oko³o 2 lata, kilka tygodni temu rozja¶nia³am koñcówki,wysz³y rude. Wczoraj rozja¶nia³am w³osy ca³e, a w³a¶ciwie robi³a mi moja mam teraz mam takie co¶... http://i63.tinypic.com/ycb41.jpg Kupi³am fioletow± p³ukankê (by³a jeszcze siwa ale mia³y ten sam sk³ad ) bêdê p³ukaæ w³osy ale potrzebujê czego¶ na szybko. Kupi³am farbê Schwarzkopf Palette Deluxe Hair Colorant Super Blond C95. Nie wiem czy j± na³o¿yæ, ale chcê mieæ jednolity kolor... Na dodatek moje w³osy s± teraz strasznie zniszczone bez ciêcia siê nie obejdzie
Na jakim poziomie chcesz mieæ jednolity kolor?
Je¶li na poziomie tych ciemniejszych partii - zapigmentuj ja¶niejsze partie i na ca³o¶æ po³ó¿ farbê zbli¿on± do tego ciemniejszego koloru o odcieniu, który Ci siê podoba.
Je¶li na poziomie ja¶niejszych partii - musisz rozja¶niaæ te ciemniejsze dalej, nak³adaj±c rozja¶niacz tylko na te ciemne plamy.
Je¶li ani Ty, ani mama nie macie do¶wiadczenia w farbowaniu (a na to wygl±da po tych zdjêciach), to radzê siê oddaæ w rêce dobrego fryzjera. Tu trzeba du¿o cierpliwo¶ci w wybieraniu w³osów pasmami i nak³adaniu farby/rozja¶niacza na okre¶lone partie. Inaczej raczej nie bêdzie równo. A je¶li ju¿ to tylko przy przyciemnieniu, w dodatku kilkukrotnym, bo po pierwszych razach farba nie z³apie dobrze na rozja¶nianych w³osach.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-21, 22:25   #1108
MissTerrible
Raczkowanie
 
Avatar MissTerrible
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ Dziewczyny!! Podpinam siê pod w±tek z moimi w³osowymi problemami

Moja przygoda z dekoloryzacj± skoñczy³a siê bardzo kiepsko. Po spaleniu w³osów przez fryzjerkê, z d³ugo¶ci do ³opatek musia³am ¶ci±æ je na tak zwane pixie. To co zosta³o szybciutko pokry³am znów czarn± farb±, jak robi³am z ca³o¶ci± od lat 10... Pomys³ zmiany koloru przyszed³ znów ostatnio. A skoro w³osy s± krótkie, postanowi³am sama sobie z nimi poradziæ. Nigdzie mi siê nie spieszy³o, wiêc zrobi³am najpierw jedno rozja¶nianie, a po dwóch tygodniach drugie. robi³am rozja¶niaczem Alfaparf na 9% i w³osy s± w bardzo dobrym stanie. Teraz mia³am w planie zrobiæ k±piel ¿eby to wyrównaæ i jeszcze rozja¶niæ, na to farbê rozja¶niaj±c± Alfaparf 10,1 lub 10,21 w zale¿no¶ci od efektów po k±pieli.

Powiedzcie mi proszê, jakie mam szanse? Kolor nie musi byæ super jasny, dojdê do niego nastêpnymi farbowaniami, ale chcê aby by³ mo¿liwie najbardziej ch³odny... Dorzucam fotkê mojej czupryny

Najgorsze jest to, ¿e czas mi siê skurczy³ bo na sobotê muszê wygl±daæ jak cz³owiek bo rodzinka mê¿a ma jaki¶ jubileusz...

Ratunku!!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (158,5 KB, 51 za³adowañ)
MissTerrible jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-21, 22:54   #1109
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez MissTerrible Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!! Podpinam siê pod w±tek z moimi w³osowymi problemami

Moja przygoda z dekoloryzacj± skoñczy³a siê bardzo kiepsko. Po spaleniu w³osów przez fryzjerkê, z d³ugo¶ci do ³opatek musia³am ¶ci±æ je na tak zwane pixie. To co zosta³o szybciutko pokry³am znów czarn± farb±, jak robi³am z ca³o¶ci± od lat 10... Pomys³ zmiany koloru przyszed³ znów ostatnio. A skoro w³osy s± krótkie, postanowi³am sama sobie z nimi poradziæ. Nigdzie mi siê nie spieszy³o, wiêc zrobi³am najpierw jedno rozja¶nianie, a po dwóch tygodniach drugie. robi³am rozja¶niaczem Alfaparf na 9% i w³osy s± w bardzo dobrym stanie. Teraz mia³am w planie zrobiæ k±piel ¿eby to wyrównaæ i jeszcze rozja¶niæ, na to farbê rozja¶niaj±c± Alfaparf 10,1 lub 10,21 w zale¿no¶ci od efektów po k±pieli.

Powiedzcie mi proszê, jakie mam szanse? Kolor nie musi byæ super jasny, dojdê do niego nastêpnymi farbowaniami, ale chcê aby by³ mo¿liwie najbardziej ch³odny... Dorzucam fotkê mojej czupryny

Najgorsze jest to, ¿e czas mi siê skurczy³ bo na sobotê muszê wygl±daæ jak cz³owiek bo rodzinka mê¿a ma jaki¶ jubileusz...

Ratunku!!!
Jeszcze jedna k±piel rozja¶niaj±ca faktycznie siê przyda.
A farby z poziomu 10 to zwyk³e farby. Rozja¶niaj±ce to te z poziomów 11 i 12.
Szanse masz, nie jestem pewna, czy na poziom 10, ale na 9 na pewno. Widzê, ¿e rudo¶æ na razie siê do¶æ mocno trzyma, ale musisz zobaczyæ, jaki odcieñ bêdzie po kolejnej k±pieli.
My¶lê, ¿e po k±pieli bêdziesz mog³a po³o¿yæ 9.21 i bêdzie to najbezpieczniejsze, bo ju¿ teraz s± ¿ó³tawe prze¶wity i 9.1 mog³oby wyj¶æ glonowato na tych pasmach.
I omijaj przy rozja¶nianiu w³osy przy g³owie - s± ju¿ przeja¶nione, zalatuj± biel± lekko. Chyba ¿e to tylko ¶wiat³o tak pada do zdjêcia. Je¶li jednak w³osy przy czubku s± bia³awe, to absolutnie nie nak³adaj tam ju¿ rozja¶niacza.
I przygotuj siê na szybkie wymywanie siê farby. Po tylu rozja¶nianiach pewnie bêdzie potrzebna pigmentacja.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-02-21 o 22:57
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-22, 08:17   #1110
MissTerrible
Raczkowanie
 
Avatar MissTerrible
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze jedna k±piel rozja¶niaj±ca faktycznie siê przyda.
A farby z poziomu 10 to zwyk³e farby. Rozja¶niaj±ce to te z poziomów 11 i 12.
Szanse masz, nie jestem pewna, czy na poziom 10, ale na 9 na pewno. Widzê, ¿e rudo¶æ na razie siê do¶æ mocno trzyma, ale musisz zobaczyæ, jaki odcieñ bêdzie po kolejnej k±pieli.
My¶lê, ¿e po k±pieli bêdziesz mog³a po³o¿yæ 9.21 i bêdzie to najbezpieczniejsze, bo ju¿ teraz s± ¿ó³tawe prze¶wity i 9.1 mog³oby wyj¶æ glonowato na tych pasmach.
I omijaj przy rozja¶nianiu w³osy przy g³owie - s± ju¿ przeja¶nione, zalatuj± biel± lekko. Chyba ¿e to tylko ¶wiat³o tak pada do zdjêcia. Je¶li jednak w³osy przy czubku s± bia³awe, to absolutnie nie nak³adaj tam ju¿ rozja¶niacza.
I przygotuj siê na szybkie wymywanie siê farby. Po tylu rozja¶nianiach pewnie bêdzie potrzebna pigmentacja.
Wielkie dziêki za odpowied¼
Przyg³owie w³osy s± jasno¿ó³te, po dwóch umyciach fioletowym szamponem odcieñ troszkê siê och³odzi³, w zasadzie jest ju¿ niemal taki jak mój docelowy kolor, ale i tak lepiej go omijaæ

Okey, robiê w takim razie k±piel dzisiaj i gdybym mia³a jakie¶ w±tpliwo¶ci to jeszcze siê odezwê! Jeszcze raz dziêki
MissTerrible jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.