Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 11:15   #3541
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no tak tak przy oczyszczaniu zawsze sie ruszy i dobrze Ci powiedzieli,ale znam to z praktyki ze dziewczyny jak juz maja tam kolczyka to pchaja lapy i ciagle sie nimn bawia i ruszaja:/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 12:13   #3542
Agniesia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Jutro będzie tydzień od pprzkłucia pępka. Juz kiedyś, ale to było dawno dawno miałam tam kolczyk, zrobiłam sobie sama, co oczywiście nie było najmądrzejsza rzeczą, tym bardziej, że wtedy nie było takiego dostępu do specjalnych kolczyków i nie goiło mi się najlepiej. Teraz robiłam sobie wprofesjonalnym salonie, gdzie wykonuje sie pircing. Mam nadzieje, że będzie się dobrze goiło. Czytałam różne wypowiedzi na tym forum... Ja mogę napisać jedno, że cizia to ja napewno nie jestem, lubię kolczyki (mam też w nosie, też sama robiła i nie polecam, chociaż wszystko jest ok) lubię też tatuaże (mam już dwa). Zrobiłam sobie ten kolczyk bo chciałam a nie dlatego,że wszyscy mają. Może właśnie dlatego tak długo zwlekałam z ponownym przkłuciem. Ale nie obchodzi mnie to, że kolczyk ma tak wiele dziewczyn. Jak chcecie to przkłuwajcie, nie boli mocno (robiłam bez znieczulenia), ale to akurat zależy od tego kto ma jaką tolerancje na ból. Pozdrawiam
Cześć buena ja też kiedyś sama se przekułam pępek (nie polecam nikomu przekuwania samemu) i niestety przekułam za płytko i rozerwał mi się teraz mam straszną Blizne i zgrubienie w tym miejscu i chciałabym jeszcze raz przekuć ale trochę się boje. Zagoiło mi się bardzo szybko ale nie wiem czy teraz na tej bliźnie można przekuwać? Czy u Ciebie też była blizna? Pozdrawiam
Agniesia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 12:31   #3543
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przekłuwałam sobie bbrzuszek w profesjonalnm studiu piercingu -zapłaciłam dużo ale opłacało się. Na początku ranka bardzo mi się jadziła ale kobitka która mi przekłuwała pepek dała mi jakiś antybiotyk na tydzien (nie tribiotic, bo on jest bardzo słaby, tylko jakiś inny -nie pamietam nazwy), przemywałam mi ranke specjalną szczykawą, a w domu mi kazała moczyć w roztworze z rumianku i przemywać solą fizjologiczną -zagoiło się po 2 tyg
Aha dodam jeszcze że miałam na początku kolczyk z tytanu, bo stal chirurgiczna mnie uczulała..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 14:47   #3544
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

idz po sol i nie wymyslaj wody utlenionej tak jak i spirytusu nie powinno sie uzywac bo mocno wysusza.przy oczyszczaniu delikatnie usuwaj strupki,ale nic na sile...najpierw one zmiekna a pozniej mozesz delikatnie usunac.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 06:27   #3545
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiesz najwieksza glupota jest robic kolca samemu heh jestem tego przykladem. Qmpela dala mi nowa igle, kolczyka i pudelko lodow truskawkowych
dziurke przebilam ladnie ale pozniej zaczelo sie babrac jak nie wiem <niedoswiadczenie>, podczas treningu <tancow> kolczyk mi poprostu wypadl... efekt? okropna blizna buu.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:46   #3546
MarikaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

W zyciu nie zrobilalbym kolczyka samemu:P Ale oczywiscie sa osoby ktore sie temu poddaja... i sa zadowolone z efektow Osobiscie robilam kolczyk u kosmetyczki jakies 4 lata temu ... i goilo mi sie bardzo dobrze(stosowalam masc tribiotic)
MarikaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 11:06   #3547
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja też w życiu nie przebiłabym sobie sama pępka..ehh..przedzej bym zemdlała
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 11:20   #3548
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja kiedyś chciałam sobie sama przebić pępek, ale jednak zrezygnowałam....i nie żałuje, bo chyba dobrze zrobiłam.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:32   #3549
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

napewno dobrze zrobilas
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:35   #3550
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

też tak sądze-moja koleżanka przebiła sobie sama pepek to potem skórka jej sie przerwała (bo za płytka dziurke zrobiła) i ma teraz paskudną blizne..lepiej troche pieniążkow wydac i zrobić to w profesjonalnym studio (niedoswiadczonych kosmetyczek nie polecam bo wiem ze niektóre słyną z przebijania krzywo- wiem to z przykładu mojej siostry)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:23   #3551
Jojojcia
Przyczajenie
 
Avatar Jojojcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
kolczyk w pepku

mam zamiar zrobic sobie kolczyk w pepku. tzn zrobi mi kumpela. ;P chcialabym sie dowiedziec, jak dbac o gojaca sie rane oraz czy zaraz po przekluciu mozna zalozyc wiszacy kolczyk, czy lepiej kuleczke ?
Jojojcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 14:28   #3552
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: kolczyk w pepku

prosze:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7203
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 20:55   #3553
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej Dziołchy .Mam pytanko, W poniedziałek byłam na przekłuciu pępka. Niestety, ziściła się moja najgorsza obawa-kolczyk jest krzywo włożony .Nie jest bardzo krzywo, ale ja to widzę i coraz bardziej mi to przeszkadza. Myślę o paprawce, juz nawet jeszcze raz to przeżyję, byle by było prosto . No więc, czy teraz powinnam wyjąć kolczyk?I kiedy iść na poprawkę? Czy blizna po kilkudniowym noszeniu kolczyka będzie bardzo widoczna? No i zastanawiam się, czy w salonie, gdzie mi przekłówali, wezmą ponownie ode mnie kasę, czy mogę zażądać poprawki w ramach reklamacji????

Być może w tym wątku był juz poruszany ten temat, ale rzeczywiście jest trochę czytania, dlatego proszę o wyrozumiałość .

Odpiszcie mi proszę w miarę szybko, bo jutro po południu będę w pobliżu tego salonu tatuażu, więc mogłabym wejśc....
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:06   #3554
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wyjmij kolczyka i poczekaj az sie zablizni..nie powiem Ci dokladnie kiedy to sie stanie bo to osobnicza sprawa.
Nie wydaje mi sie zeby zrobili to za darmo w ramach reklamacji choc mozesz isc i powiedziec jak sprawa wyglada i co oni na to ..choc ja szczerze mowiac wolalbym zeby oni mi juz nic nie robili i bym poszla do innego studia.
a napewno jest krzywo? czesto przez wyglad pepka wydaje sie ze jest krzywo a tak naprawde ejst prosto.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:31   #3555
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak jestem pewna,że jest krzywo.W końcu kolczyk ma być prosto względem mojego pępka, więc skoro nie jest dokladnie po środku jego wgłębienia, to chyba znaczy,że nie jest dobrze.Przyznam,że błąd jest 1 lub 2 mm, ale pępęk jest ogólnie niewielki,więc widać nawet najdrobniejsza krzywiznę.Moim zdaniem, nie powinni przekłówać całkiem na leżąco, bo wtedy inaczej cały tułów i brzuch się "układa".Jakby facet po zrobieniu kropeczek na moim ciele kazał mi wstać, to od razu by zauważył,że jest troszke krzywo...Ech..Kusi mnie,żeby to zostawić, ale bardzo mnie to denerwuje i ogólnie nie jestem zadowolona .
I tak sobie czytam ten wątek i nie doczytałam się o stosowaniu takich środków, jakie dostałąm w salonie.Otóz do codziennego przemywania dostałam płyn o nazwie "SKINMAN SOFT", na opakowniu jest napisane, ze to środek do chirurgicznego odkażania rąk.Kazano mi też kupić w aptece maść z antybiotykiem "BACTROBAN", jest na receptę(udało mi sie kupić bez) i jest silniejszy od "Tribiotic-u".Mam stosować tylko 7 dni.Na razie mi się ładnie goi, juz mnie mniej boli przy schylaniu, i w ogóle wygląda ładnie (oprócz tego,że jest krzywo!!!!!!!!).Pozdrawia m
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:46   #3556
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie stosuj antybiotyku jesli nie ma infekcji bakteryjnej...a jak juz sie uprzesz to staraj sie bardzo malo tego nakladac zeby powietrze doplywalo do rany
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:55   #3557
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No ja też tak wyczytałam, ale mi powiedzieli,że to profilaktycznie, hmm....

Ok, jutro tam pójdę i powiem wprost,że ma mi poprawić, bo zrobił krzywo i tyle.Mogę zapłacić jedynie za nową igłe, bo niby za co jeszcze...?Tzn. jutro mu tylko pokaże, a na poprawkę pódę za parę tygodni .
Dzięki za odpowiedź
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:10   #3558
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

profilaktycznie sie nie uzywa antybiotykow bo jak naprawde beda potrzebne to nie beda tak dzialac jak powinny bo sie organizm uodparnia.
najlepiej sola fizjologiczna..oood czasu do czasu mozesz posmarowac sobie mascia ale cieniusienka warstwe(nie codziennie) ale naprawde jesli nic sie nie dzieje to nie ma powodow zeby stosowac atybiotyki tymbardzej w okresie gojenia.
Idz idz ..ciekawa jestem co Ci powiedza.daj znac jutro.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:42   #3559
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Tak jestem pewna,że jest krzywo.W końcu kolczyk ma być prosto względem mojego pępka, więc skoro nie jest dokladnie po środku jego wgłębienia, to chyba znaczy,że nie jest dobrze.Przyznam,że błąd jest 1 lub 2 mm, ale pępęk jest ogólnie niewielki,więc widać nawet najdrobniejsza krzywiznę.Moim zdaniem, nie powinni przekłówać całkiem na leżąco, bo wtedy inaczej cały tułów i brzuch się "układa".Jakby facet po zrobieniu kropeczek na moim ciele kazał mi wstać, to od razu by zauważył,że jest troszke krzywo...Ech..Kusi mnie,żeby to zostawić, ale bardzo mnie to denerwuje i ogólnie nie jestem zadowolona .
I tak sobie czytam ten wątek i nie doczytałam się o stosowaniu takich środków, jakie dostałąm w salonie.Otóz do codziennego przemywania dostałam płyn o nazwie "SKINMAN SOFT", na opakowniu jest napisane, ze to środek do chirurgicznego odkażania rąk.Kazano mi też kupić w aptece maść z antybiotykiem "BACTROBAN", jest na receptę(udało mi sie kupić bez) i jest silniejszy od "Tribiotic-u".Mam stosować tylko 7 dni.Na razie mi się ładnie goi, juz mnie mniej boli przy schylaniu, i w ogóle wygląda ładnie (oprócz tego,że jest krzywo!!!!!!!!).Pozdrawia m
też dostałam Bactroban -jest bardzo dobry..Ja na Twoim miejscu poszłabym do tego salonu, ale z drugiej strony jak zarzadasz poprawki to znów moga krzywo przebić ehh..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 04:54   #3560
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chciałam sobie sama przebić pępek, ale jednak zrezygnowałam....i nie żałuje, bo chyba dobrze zrobiłam.
oj dobrze zrobilas ja nigdy wiecej sama nic sobie nie przebije ;p
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:13   #3561
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Tak jestem pewna,że jest krzywo.W końcu kolczyk ma być prosto względem mojego pępka, więc skoro nie jest dokladnie po środku jego wgłębienia, to chyba znaczy,że nie jest dobrze.Przyznam,że błąd jest 1 lub 2 mm, ale pępęk jest ogólnie niewielki,więc widać nawet najdrobniejsza krzywiznę.Moim zdaniem, nie powinni przekłówać całkiem na leżąco, bo wtedy inaczej cały tułów i brzuch się "układa".Jakby facet po zrobieniu kropeczek na moim ciele kazał mi wstać, to od razu by zauważył,że jest troszke krzywo...Ech..Kusi mnie,żeby to zostawić, ale bardzo mnie to denerwuje i ogólnie nie jestem zadowolona .
I tak sobie czytam ten wątek i nie doczytałam się o stosowaniu takich środków, jakie dostałąm w salonie.Otóz do codziennego przemywania dostałam płyn o nazwie "SKINMAN SOFT", na opakowniu jest napisane, ze to środek do chirurgicznego odkażania rąk.Kazano mi też kupić w aptece maść z antybiotykiem "BACTROBAN", jest na receptę(udało mi sie kupić bez) i jest silniejszy od "Tribiotic-u".Mam stosować tylko 7 dni.Na razie mi się ładnie goi, juz mnie mniej boli przy schylaniu, i w ogóle wygląda ładnie (oprócz tego,że jest krzywo!!!!!!!!).Pozdrawia m

kropeczki powinien Ci rysowac na stojaco
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 21:50   #3562
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie byłam dziś w tym salonie, idę jutro-chyba...Ciągle przeglądam się w lusterku pod różnymi kątami i wmawiam sobie,że nie jest tak źle...
W zasadzie, to trochę stchórzyłam, bo obawiam sie,że facet mnie wyśmieje,że chcę poprawki za darmo (chociaż ja uwazam, ze to zwyczajna reklamacja źle wykonanej usługi).No i faktycznie nie mam pewności,że nastęnym razem będzie prosto przebite-a jak będzie jeszcze gorzej???
Ciekawe, co pisze Svinecka,że powinien mi rysować kropki na stojąco.W sumie ja nic o tym nie wiem,a dla mnie to było logiczne...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 22:01   #3563
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

szczerze mowiac tak jak pisalam wydaje mi sie ze nie zrobi tego za darmo.Moze Ci powiedziec ze jest prosto a Ty patrzysz pod innym katem i moze Ci sie wydawac.
a kropki zawsze powinny rysowac na stojaco jak juz.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 16:02   #3564
kasieq1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja miałam zamiast kropeczek linie rysowane pionowo i poziomo ...oczywiscie na lezaco i mam idealnie wszystko .... chociaz na pocztaku tez mi sie wydawalo ze mam krzywo ale to jednak takie zludzenie :P
wlasnie 3 dni temu zmienilam kolczyka na taki rozowy kwiatuszek z tytanu i jest super ...chcialam kupic sobie koleczko bo mi sie kolka strasznie w pepku podobaja ale moja mama stwierdzila ze 3 miesiace temu mialam przebity pepek i zeby lepiej nie kupowac koleczka bo jak gdzies zaczepie to mi sie pogorszy ....koleczko kupie na wakacjach
;*
kasieq1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:54   #3565
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej .Byłam tam dzisiaj i dogadałam się z facetem,że mi poprawi za darmo, tylko muszę przynieśc jakieś 1,5 h wcześniej kolczyk, to mi go wysterylizuje.Hurrrrrra!! !! A myślałam,że to nie przejdzie...Właśnie się nastrajam,żeby wyjąć kolczyk,ale to chyba nie będzie przyjemne, na razie ta kuleczka ani drgnie...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:11   #3566
kasieq1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Hej .Byłam tam dzisiaj i dogadałam się z facetem,że mi poprawi za darmo, tylko muszę przynieśc jakieś 1,5 h wcześniej kolczyk, to mi go wysterylizuje.Hurrrrrra!! !! A myślałam,że to nie przejdzie...Właśnie się nastrajam,żeby wyjąć kolczyk,ale to chyba nie będzie przyjemne, na razie ta kuleczka ani drgnie...

hej !
mi tez ta kuleczka nie chciala sie odkrecic i wzielam chusteczke higieniczna i odrazu odkrecilam tylko kolczyka nie wyrwij
kasieq1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 20:40   #3567
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Już odkręciłam...Tylko te ślady po dziurkach są dość spore, czy blizny nie bedą zbyt widoczne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (18,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (17,7 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez xandra78
Czas edycji: 2007-02-24 o 21:24 Powód: dodanie fotek
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:55   #3568
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

brzydko to wyglada,zaognione trochu jest.ciezko powiedziec czy Ci znikna calkiem...pewnie cos tam widac bedzie.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:50   #3569
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja tu widze porządny stan zapalny-musisz teraz zwrócić uwage na pielęgnacje tego miejsca-przemywaj to solą fizjologiczną-a jak juz zacznie się zabliźniać mozna zastosować maść na blizny(cepan,no scar...)-ale to dopiero po zagojeniu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:18   #3570
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ależ nie mam żadnego stanu zapalnego.Może tak to wygląda na zdjęciu-jakieś przekłamanie kolorów pewnie.Dziśc już nie mam żadnego zaczerwienienia, tylko strupki.Nawet mnie nie boli,jak dotykam.Ale w zasadzie, to po co mam przemywać, skoro to jest rana zamknięta?
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.