Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 09:41   #3631
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja wcierałam tym wachlarzem, okrężnymi ruchami i trochę palcem właśnie, bo tak gdzieś wyczytałam, ale na palcu mi się z jednego paznokcia przykleiło. Może trzeba w rękawiczce.

Dzisiaj robiłam pazurki koleżance. Nic nie trzeba paluchem dotykać. Wystarczy tym wachlarzem wcierać okrężnymi ruchami i jest git.

Edytowane przez Anka7997
Czas edycji: 2015-04-12 o 16:45 Powód: dopisek
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:45   #3632
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny top eco star 15 ml jest już dostępny na stronie star nail http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/37
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:29   #3633
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny dzisiaj byłam w chinczyku. I tam są rooozne ozdobki,brokaty i pyłki takie drobno zmielone. U mnie są po 2 zl. Idzie znaleźć cos ciekawego.



Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:45   #3634
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misia67 Pokaż wiadomość
Dziewczyny top eco star 15 ml jest już dostępny na stronie star nail http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/37
Kupowała któraś z was go stacjonarnie w Wawie? Bo z tego co kojarze dziewczyny pisały , że przez internet tylko, a na stronie są adresy dystrybutorów i w Warszawie jest kilku jakby go mieli to chyba się skuszę, byłam zadowolona z topu Semilac, ale przestałam, bo jasne kolory się pod nim przebarwiają
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:33   #3635
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

o kurcze! nawet nie wiedziałam, że mam dystrybutora Starnaila w okolicy no to teraz będzie mnie kusić
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 23:02   #3636
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Kupowała któraś z was go stacjonarnie w Wawie? Bo z tego co kojarze dziewczyny pisały , że przez internet tylko, a na stronie są adresy dystrybutorów i w Warszawie jest kilku jakby go mieli to chyba się skuszę, byłam zadowolona z topu Semilac, ale przestałam, bo jasne kolory się pod nim przebarwiają
Właśnie też mi się nieraz przebarwiają, brudzą pod Semilackiem . Pytałam kiedyś w Semilackowym wątku ale dziewczyny pisały że nic takiego im się nie dzieje.. a jednak nie tylko ja tak mam.

Na jaki top teraz przeszłaś ? Ja myślę że jakoś wykończę ten co mam (bo szkoda mi go po prostu wyrzucić) a następny kupię Gelish ale może jest coś w cenie podobnej do Semilacka równie dobrego ?
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-04-12 o 23:03
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 05:57   #3637
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Może ja jakiś błąd robie przy robieniu mani ale szukałam czegoś zamiast topu z semilac, ze względu uciążliwe zdejmowanie. Postanowiłam kupic zestaw z gelisha ze względu na kuszącą cenę, niesty okazało to średnim rozwiazaniem.... baza super jak najbardziej, ale top.... hmm średni...
mani robilam z kolorówką semilac, bling i nawet raz gelish i niestety musze stwierdzić ze niezależne od koloru to koncówki mi się bardzo brudzą...
Nie wykluczam ze to może ja coś źle robie ale denerwujące jest to że po tygodniu juz ma sie mani do zmiany.... jak znajde chwilę w pracy to może poszukam na innych wątkach przyczyny
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 10:24   #3638
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się nieraz przebarwiają, brudzą pod Semilackiem . Pytałam kiedyś w Semilackowym wątku ale dziewczyny pisały że nic takiego im się nie dzieje.. a jednak nie tylko ja tak mam.

Na jaki top teraz przeszłaś ? Ja myślę że jakoś wykończę ten co mam (bo szkoda mi go po prostu wyrzucić) a następny kupię Gelish ale może jest coś w cenie podobnej do Semilacka równie dobrego ?
Jeszcze nie zmieniłam, myślę nad tym Eco, albo wrócę do Gelisha, chociaż nie byłam nim zachwycona, bo robiły się pęknięcia no i mam jeszcze 1 nieużywany Semilac w zapasie. Do tej pory był ok, a w ten weekend miałam 2 klientki, którym zdejmowałam po dość długim czasie (u jednej 3 tygodnie u drugiej ok 4) i u jednej biały zżółkł a u drugiej cielisty zrobił się brudnoszaro-zielony oba kolory z Mollona. Wcześniej nic takiego się nie działo. Wiem że nie ma blokera UV, ale ostatnio nie było jakoś dużo słońca
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:32   #3639
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zmieniłam, myślę nad tym Eco, albo wrócę do Gelisha, chociaż nie byłam nim zachwycona, bo robiły się pęknięcia no i mam jeszcze 1 nieużywany Semilac w zapasie. Do tej pory był ok, a w ten weekend miałam 2 klientki, którym zdejmowałam po dość długim czasie (u jednej 3 tygodnie u drugiej ok 4) i u jednej biały zżółkł a u drugiej cielisty zrobił się brudnoszaro-zielony oba kolory z Mollona. Wcześniej nic takiego się nie działo. Wiem że nie ma blokera UV, ale ostatnio nie było jakoś dużo słońca
Ja robiłam zimą białe mani (wszystko z semilac) , córce znajomej na studniówkę i niestety powiedziala że już po tygodniu miała lekko żółte...
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:53   #3640
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
Ja robiłam zimą białe mani (wszystko z semilac) , córce znajomej na studniówkę i niestety powiedziala że już po tygodniu miała lekko żółte...
ja też mam na białym jasno brązowe przebarwienia. Używałam bazy i topu z gelisha, a biały jest z indigo. Nie wiem co zrobić żeby uniknąć takich przebariwń :/
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:00   #3641
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam takie pytanie.

Posiadam remover od AllePaznokcie tyle że on zamiast odmaczać hybrydy tak aby się robiły miękkie to sprawia że muszę je zeskrobywać a hybryda się jakby kruszy na małe kawałeczki. Miał ktoś może podobny problem z removerem ? On jest wadliwy czy może nie przystosowany do niektórych hybryd ? Używałam go do zdjęcia Semilaca.

Zwykłym zmywaczem do paznokci Semilac odmaczał się ładnie, więc czemu po Removerze zachowuje się tak dziwnie?
Zależy na jakiej bazie było robione mani. Na bazie semilac też mi się tak hybryda kruszyła, na bazie Gelish odchodziła płatami.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:31   #3642
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja też mam na białym jasno brązowe przebarwienia. Używałam bazy i topu z gelisha, a biały jest z indigo. Nie wiem co zrobić żeby uniknąć takich przebariwń :/
Hmmm....
Niestety tez nie wiem, ale staram sie metodą prób i błędów rozkminiac

Obecnie mam mani wykonane w całości lakierami gelish i niestety efekt słaby ze względu na szybkie brudzenie...
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 17:04   #3643
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny właśnie się zastanawiam czy lakiery Bling włoskie to nie to samo co lakiery z Modeny.W piątek mi przyszła paczka -wzięlam jeden na próbę nr 155 (srebrny brokat z delikatną poświatą fioletu) i zapach ma identyczny jak ten z Modeny, zresztę gęstość też a cena o wiele niższa i pojemność 10 ml. Jeszcze go nie testowałam ale jak już,to dam znać.

Tu link
http://allegro.pl/bling-wloski-lakie...150106131.html
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 19:27   #3644
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A podobny jest skład?
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 19:36   #3645
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się nieraz przebarwiają, brudzą pod Semilackiem . Pytałam kiedyś w Semilackowym wątku ale dziewczyny pisały że nic takiego im się nie dzieje.. a jednak nie tylko ja tak mam.
Na jaki top teraz przeszłaś ? Ja myślę że jakoś wykończę ten co mam (bo szkoda mi go po prostu wyrzucić) a następny kupię Gelish ale może jest coś w cenie podobnej do Semilacka równie dobrego ?
Też mi się tak jakby końce burdziły, to wyglądało takjak brud wlazł po top, raz delikatnie spiłowałam zaburdzenie i na drugi dzień zrobiło się to samo Do tej pory używalam Gelish`a ale dobija właśnie dna. Jeśli chodzi o połysk byłam w sumie zadowolona ale dziś przyszedł mi ten słynny eco ale będę testować dopiero za jakiś czas. Obecne mani robiłam w sobotę także chociaż ten tydzień pasowałoby ptrzetrzymać
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 22:06   #3646
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie się zastanawiam czy lakiery Bling włoskie to nie to samo co lakiery z Modeny.W piątek mi przyszła paczka -wzięlam jeden na próbę nr 155 (srebrny brokat z delikatną poświatą fioletu) i zapach ma identyczny jak ten z Modeny, zresztę gęstość też a cena o wiele niższa i pojemność 10 ml. Jeszcze go nie testowałam ale jak już,to dam znać.

Tu link
http://allegro.pl/bling-wloski-lakie...150106131.html
Cena zachęcająca, ale kolorów strasznie mało czekam na recenzję
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 23:04   #3647
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny, jeśli chodzi o gradient, to bardziej wam się sprawdza pędzelek, czy gąbeczka? będę zamawiać lakiery z CZ, może bym wybrała jakiś pędzelek - tylko który?
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 05:27   #3648
ola_monola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To moze byc wina mollona, oni maja problem z jasnymi kolorami z rozowym pigmentem. Oddawalam do reklamacji chyba nr 72 i 66 bo wlasnie zolkly. Najpierw myslalam tak jak Ty ze moze klientka gdzies wsadzila rece. Ale zrobilam na wzorniku ktory lezal w szufladzie i tez zzolkl.
ola_monola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 06:22   #3649
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Cena zachęcająca, ale kolorów strasznie mało czekam na recenzję
Kupiłam 4 kolorki (chyba w lutym) na testy (oczywiście zachęcena ceną - 13 zl za 10 ml na allegro!!) i musze przyznać że są całkiem spoko.
A teraz dokładniej

Pastele - mam kolor 36 i 160 - niestety pomimo fajnego pędzelka robily sie przeswity i sie mazały. Malowalam bardzo cieniutkie 3-4 warstwy w zależności od potrzeb na danym paznociu. Obecnie zamierzam dać im jeszcze jedną szanse i dać biały podkład.

Kolory żywe - mam kolor czerwony (czerwono-malinowy) nr 20 - i musze przyznać ze jestem z niego bardzo zadowolona ładne krycie przy 2 warstwach czasem malowalam 3 jak coś mi nie pasowalo.

Neon - mam kolor 86 (może nie jest to typowy neon, a po prostu ostry róż) bardzo ladbie wygląda jednak potrzebuje trochę pracy! Malowalam cieniutkie 3-4 warstwy i wg mnie było ok. Jak ktos by sie przyglądał dokładnie to zobaczy ze jest lekko transparentny jednak z daleka prezentował sie śliczne

Wszystko łączyłam z baza i topem Gelish i trzymalam 2 - 3 tygodnie na paznokciach, ze względu na duży odrost. Mogę dodac jeszcze tylko tyle że jasne kolory budziły sie w sposób opisywany przez ostatnich kilka postów, jednak stawiam że to wina topu. Warto powiedzieć także że po lekkim spiłowaniu topu i ok. 10 min w kompresie ściągały się bardzo szybko, lakier się kruszył i wystarczylo lekko ściągnąć wszystko drewnianym patyczkiem z płytki.

Generalnie uważam, że za tą cenę intensywne i neonowe kolory warte są uwagi i polecenia z całą pewnością
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 06:32   #3650
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Znałam zdjecie nr. 86. Łączony z semilac 34. Zdjęcie zrobione kilka dni po robieniu mani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1428989512089.jpg (39,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1428989566908.jpg (43,2 KB, 51 załadowań)
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 06:42   #3651
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

zmontowałam sobie wczoraj syrenkę w czeluściach kufra odnalazłam opalizujący pyłek i nie mogłam się powstrzymać. Na jednym paznokciu nałozyłam dociskając wachlarzem a na drugim wcierając kolistymi ruchami jak ktoś tu radził. Efekt zdecydowanie lepszy przy wcieraniu z tym, że po nałożeniu i utwardzeniu topu pojawiły mi się gdzieniegdzie grudki (wyczuwalne ale przez pyłek nie widac ich za bardzo). I teraz zastanawiam się czy tego nie przymatowić bloczkiem i pociągnąc jeszcze raz topem. Fotka taka sobie bo robiona na szybko telefonem przed pracą. Reasumując- efekt syrenki to ciekawa alternatywa zdobieniowa ale nie jest potrzebny żaden specjalny pyłek
Na drugiej fotce pazur wklepany ale tu światło tez nie oddaje efektu. Przy okazji strzeliłam sobei nowe neony MM: upalna jamajka i lazurowe karaiby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-04-14-1204.jpg (42,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-04-14-1218.jpg (64,1 KB, 102 załadowań)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 08:52   #3652
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli chodzi o gradient, to bardziej wam się sprawdza pędzelek, czy gąbeczka? będę zamawiać lakiery z CZ, może bym wybrała jakiś pędzelek - tylko który?
Ja robię gąbką, pędzelkiem mi nie wychodzi - robią się smugi

Cytat:
Napisane przez ola_monola Pokaż wiadomość
To moze byc wina mollona, oni maja problem z jasnymi kolorami z rozowym pigmentem. Oddawalam do reklamacji chyba nr 72 i 66 bo wlasnie zolkly. Najpierw myslalam tak jak Ty ze moze klientka gdzies wsadzila rece. Ale zrobilam na wzorniku ktory lezal w szufladzie i tez zzolkl.
No nie wiem, żaden z nich nie ma raczej różowego pigmentu, na wzorniku tez nie żółkły. Obstawiam że to jednak wina topu. Albo po prostu za długo był noszony.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zmontowałam sobie wczoraj syrenkę w czeluściach kufra odnalazłam opalizujący pyłek i nie mogłam się powstrzymać. Na jednym paznokciu nałozyłam dociskając wachlarzem a na drugim wcierając kolistymi ruchami jak ktoś tu radził. Efekt zdecydowanie lepszy przy wcieraniu z tym, że po nałożeniu i utwardzeniu topu pojawiły mi się gdzieniegdzie grudki (wyczuwalne ale przez pyłek nie widac ich za bardzo). I teraz zastanawiam się czy tego nie przymatowić bloczkiem i pociągnąc jeszcze raz topem. Fotka taka sobie bo robiona na szybko telefonem przed pracą. Reasumując- efekt syrenki to ciekawa alternatywa zdobieniowa ale nie jest potrzebny żaden specjalny pyłek
Na drugiej fotce pazur wklepany ale tu światło tez nie oddaje efektu. Przy okazji strzeliłam sobei nowe neony MM: upalna jamajka i lazurowe karaiby
Kupiłam ostatnio ten pyłek z dobrej rady, o którym ktoraś z was pisała, wypróbowałam i moim zdaniem efekt prawie się nie różni od Semilaca 092
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 10:45   #3653
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli chodzi o gradient, to bardziej wam się sprawdza pędzelek, czy gąbeczka? będę zamawiać lakiery z CZ, może bym wybrała jakiś pędzelek - tylko który?
też wolę gąbeczką, pędzelkiem raczej nakładam jakieś drobniejsze rzeczy.

jak piszecie o tej syrence, to sobie przypomniałam, że gdzieś mam pyłek z rossmanna, kupiony chyba z 2 lata temu - opalizuje na różowo i fioletowo. Muszę go odnaleźć, bo mi właśnie przyszły lakiery, a w nich 194 i neon1 z CZ i może wyjść z nich i pyłku całkiem fajna kombinacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 194.jpg (28,3 KB, 32 załadowań)
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:07   #3654
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
A podobny jest skład?

Ze składem to problem gdyż na opakowaniu lakieru Bling nic nie pisze z czego jest złożony tylko coś po włosku(chyba).
Wrzucę fotę.
Yyyyy ,nie wrzucę ,coś nie chce mi doładować zdjęcia i pisze Error. Wie może ktoś o co chodzi?
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:10   #3655
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Udało się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 094.jpg (116,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 091.jpg (127,3 KB, 35 załadowań)
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:17   #3656
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mi też chyba wyszła syrenka pyłek wcierałam w hybrydę utwardzaną 1,5min w lampie 36W
może nie jest jeszcze całkiem super, ale jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150414_124959.jpg (74,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150414_125029.jpg (79,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150414_125316.jpg (116,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150414_125354.jpg (183,6 KB, 53 załadowań)
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:17   #3657
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Tu na wzorniku.
Na żólty nie patrzcie ,bo wyszły burchelki dlatego,że dolałam do niego biały lakier z innej firmy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 085.jpg (87,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 088.jpg (78,1 KB, 52 załadowań)
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:22   #3658
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

prawie identyczne, ale ten z modeny ma jakby taki cieplejszy odcień (jeśli można powiedzieć, że jest ciepły odcień srebra )
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:23   #3659
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mi się podoba Glamor
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 12:53   #3660
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
mi też chyba wyszła syrenka pyłek wcierałam w hybrydę utwardzaną 1,5min w lampie 36W
może nie jest jeszcze całkiem super, ale jestem zadowolona
i nie robią Ci się żadne grudki?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.