Opuchnięte nogi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 15:41   #1
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989

Opuchnięte nogi...


Z czystym sercem przyznjae, ze szukalam takiego watku ale nie znalazlam nic co by mi moglo pomoc.... ( Moze zle szukalam, w wyszukiwarce nic nie wyskoczylo, jesli taki temat juz istnieje prosze o link )

Mianowicie : Gdy wstaje rano mam szczuple ladne nogi, jednak gdy tylko chwile pochodze to zaczynaja sie one robic brzydkie, szerokie jak dwa klocki Dodam, ze taki sam problem ma moja mama, ona ma dodatkowo sklonnosc do zylakow, uzywala przeroznych masci i nic nie pomoglo na te opuchniecia... Jak pozbyc sie tej okropnej opuchlizny??? Nie chodze praktycnzie w ogole w butach na obcasach, nie stoje nigdy dluzej w ciagu dnia, ograniczam slodycze i inne niezdrowe rzeczy, od niedawna staram sie pic jak najwiecej wody. Czy jest jakis sposob zeby to zniknelo? Czy istnieje jakis preparat ktory sprawi ze nogi nie beda tak bardzo puchly? Bardzo prosze o pomoc.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 15:48   #2
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Opuchnięte nogi...

mam ten sam problem. byłam z tym u lekarzy, miałam robione USG żył. podobno wszytsko jest wporządku.
ee ale nie wiem. jak byłam na diecie i całkowicie wyeliminowałam sól było lepiej. przezmjakiś czas też nosiłam pecjalne rajstopy uciskowe, które też pomagały, ale były dość grube i niewygodne więc przestałam je nosić.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:50   #3
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Opuchnięte nogi...

Jak jest gorąco, albo długo stoję to puchną mi łydki. Staram się wtedy posmarować je Liotonem 1000, piję dużo wody, nie jem soli, nogi trzymam w górze i dużo odpoczywam. Mi te sposoby pomagają... aż do następnego razu
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.