Perfumy od ukochanego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 11:13   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Perfumy od ukochanego


Jakis czas temu, bedac w Sephorze mialam okazje zobaczyc cos fajnego Pewien mlody (przystojny) facet przechodzi powoli kolo polek z damskimi perfumami i testuje prawie wszystkie po kolei To byl uroczy widok - biedak wwachiwal sie we wszystko, szukal pewnie idealu, a nawet nikt sie nie pofatygowal, zeby mu pomoc. Widac bylo, ze wiele serca wklada w poszukiwania Ciekawi mnie, jak czesto, czy w ogole i w jakich okolicznosciach dostajecie od swoich TZ perfumy. Ja z reguly z jakiejs okazji. Od mojego dostalam Avon Celebre, Temperamento Sabatini i Coco Mademoiselle. Niestety moj TZ wie, jaka maniaczka perfum jestem i dlatego ogranicza tego typu prezenty, bo wie, ze zaraz znajde cos nowego. Z reguly kupuje mi cos, co podoba sie jemu, choc oczywiscie stara sie, zebym i ja to lubila Czy rzucacie konkrety swoim chlopakom/mezom/TZ czy nie sugerujecie nic? Moze pamietacie jakis wyjatkowy pachnacy prezent od swojego ukochanego?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:11   #2
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Perfumy od ukochanego

[QUOTE=ropuszka]Jakis czas temu, bedac w Sephorze mialam okazje zobaczyc cos fajnego Pewien mlody (przystojny) facet przechodzi powoli kolo polek z damskimi perfumami i testuje prawie wszystkie po kolei To byl uroczy widok - biedak wwachiwal sie we wszystko, szukal pewnie idealu, a nawet nikt sie nie pofatygowal, zeby mu pomoc. Widac bylo, ze wiele serca wklada w poszukiwania
i kupil zapewne Hypnose pod wplywem porady konsultantki

moj mezczyzna nie kupuje mi zapachow bo ma zakaz ; jedyny jego prezent trafiony to Loewe Femme ( w sumie pod moja presja bardzo niedawno)
a sam z wlasnej woli - najchetniej - L'eau par Kenzo i H.B Intense
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:16   #3
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Perfumy od ukochanego

Cytat:
Napisane przez evee
moj mezczyzna nie kupuje mi zapachow bo ma zakaz
to tak, jak u mnie Jeśli bardzo chce mi zrobić perfumowy prezent, to idziemy razem i ja wybieram, on płaci - nie jestem taką ryzkantką, żeby zdać się na gust mojego P., a potem musieć używac tego, co mi sprezentuje, żeby mu przykro nie było.

A i tak perfumy wolę kupowac sobie sama.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:20   #4
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Perfumy od ukochanego

Cytat:
Napisane przez hybris
to tak, jak u mnie Jeśli bardzo chce mi zrobić perfumowy prezent, to idziemy razem i ja wybieram, on płaci
zapomnialam dodac, ze moj ostatnio ..cos pomija temat zakupu ..kolejnej flaszki pachnidel.Dziwne...
Woli inne tematy "prezentowe" np robot kuchenny
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:21   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Perfumy od ukochanego

U mnie wygląda to podobnie jak u dziewczyn, zazwyczaj idziemy razem, a mój mąż płaci, albo podaje mu konkretną nazwę. Jednak zdarzyło się mu kilka razy wytropić, podpytać całkiem zgrabnie o jakiś zapach, który potem dostawałam przy okazji lub bez. Tak było m.in. z Angelem, który mój mąz uwielbia i własnie pierwszy flakon tego zapachu dostałam od niego. Zreszta to nasza wspólna miłość od pierwszego niuchnięcia.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:31   #6
madamecrazy
Raczkowanie
 
Avatar madamecrazy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój TŻ sam mi zapachów nie kupuje, tak samo jak u dziewczyn, idziemy razem do perfumerii ja wybieram, a on płaci Takie wspólne zakupy odbywają się z okazji moich urodzin, imienin, rocznic, świąt lub gdy chce mnie przekupić
madamecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:58   #7
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Perfumy od ukochanego

......................... ........................
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl


Edytowane przez Nefretete
Czas edycji: 2007-02-13 o 13:32
Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 17:22   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Perfumy od ukochanego

moj ukochany chyba jest jakis nietypowy - on kocha testowac zapachy damskie i meskie i zawsze zaciaga mnie do perfumerii - to wlasciwie on zarazil mnie zapachowa pasja. dos dobrze sie zna na perfumach, do tego ma bardzo podobny do mojego gust, wiec zyc, nie umierac! na poczatku naszego zwiazku, stwierdzil, ze musi znalezc moj idealny zapach, ktory oddaje cala mnie. i jako pierwszy prezent dla mnie kupil mi very irresistible, zupelnie niespodziewanie i bez okazji, a co najlepsze to bylo to zapach o ktorym marzylam i naprawde pasuje do mnie idealnie...
moj TZ skombinowal mi tez probke amor amor, w ktorym sie zakochalam i kupil mi hugo boss intense, ktory rowniez pozostaje jednym z moich ulubionych zapachow teraz coraz lepiej poznajemy swoje gusta wiec wiem, ze cokolwiek mi nie kupi, to najpewniej mi sie spodoba
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:26   #9
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy od ukochanego

Vanilla, ale Ci zazdroszcze takiego chlopa Nie mowie, ze moj jest zly, Boze bron, ale jesli chodzi o zapachy to juz sie tak dobrze nie rozumiemy. Oczywiscie jesli chce, to ze mna pojdzie do perfumerii, ale generalnie nie przepada za tym, poniewaz uwaza, ze mam wystarczajaco duzo pachnidel i jakos nie rozumie mojej pasji Ale gdybym mu powiedziala, ze jzu nie mam absolutnie NIC, to z cala pewnoscia cierpliwie by ze mna wszystko testowal. Dawniej zfreszta tak robil, ale uwaza, ze powinnam wykonczyc to, co mam, zanim sie zabiore za nastepne flakoniki
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:33   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy od ukochanego

Cała moja rodzina, przyjaciele i oczywiście M. wiedzą że nie należy mi niczego kupować na własną rękę, a juz na pewno nie zapachów. Choćby dlatego, iż jest to dla mnie wielka frajda kupowanie perfum i nie znoszę gdy ktoś pozbawia mnie tej przyjemności Secudno, choć podoba mi się bardzo wiele różnych zapachów, to jednak nie tak łatwo trafić w moje gusta... dlatego jeśli mój TŻ chce mi coś kupić, to idziemy grzecznie za rączkę razem do perfumerii. Czasem obserwuję mężczyzn kupujących perfumy dla kobiety w Sephorze - są tacy zagubieni i bezbronni wobec zakusów pań konsultantek, które zawsze wciskają im najnowsze hity - kiedyś bylo to J'Adore, potem nowa Mania (ze słowami "to się podoba każdej pani") i Amor Amor, a teraz króluje Hypnose... nie znoszę wszystkich wymienionych
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:41   #11
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Perfumy od ukochanego

Ja tez zwykle sama wybieram sobie perfumy, a maz za nie placi
Ale mojego pierwszego J'adorka dostalam wlasnie od niego. Pamietam, ze bylo to krotko przed swietami Bozego Narodzenia. Bylismy na zakupach i zapytal, co chcialabym dostac pod choinke... Akurat przechodzilismy kolo stoiska z perfumami, wiec tak tylko pokazalam na ten flakonik mowiac, ze ostatnio bardzo mi sie spodobal. (Wtedy jeszcze moj TZ uwazal, ze wydawanie tylu pieniedzy na perfumy to wyrzucanie ich w bloto ) Ale sie zdziwilam, kiedy odpakowalam prezent a tam ogromna butla tych perfum Nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze moze mi je kupic, wiec byla to wielka niespodzianka. Ale bylam szczesliwa
Na szczescie jego podjscie do tych wszystkich pachnidel sie zmienilo i wie, ze uwielbiam perfumy, wiec nie marudzi tylko grzecznie placi
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 21:52   #12
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Perfumy od ukochanego

Luby nie jest jakimś specjalistą czy koneserem perfum, ale za to wie co lubi.
akurat nasze gusta nie całkiem sie spotykają, bo MMŻ gustuje w zapachach owocowych\kwiatowych i świeżych, acz słodkich w damskim wydaniu, na sobie też zdecydowanie lubi cytrusy, choć spodobała mu sie męska Escada Magnetism (choć chyba bardziej jednak jeszcze mu pasuje sentiment)....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 22:34   #13
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Perfumy od ukochanego

Z kolei mój TŻ gustuje, na moje nieszczęście, głównie w świeżych, ozonowych perfumach Przyznam, że w przypływie największego upału nie pogardzę "świeżakiem", ale Prawdziwe Perfumy są dla mnie czymś zupełnie innym. Tak więc oswajam mojego lubego ze Słoniem, Shalimarem, Deep Red (chociaż te podobą ją mu się, na szczęście). Nie chciałaby dostać od niego perfum wybranych wedle jego gustu... ale on o tym dobrze wie
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 08:35   #14
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Cool Dot.: Perfumy od ukochanego

Stety - niestety - mój TŻ nie kupuje mi perfum...generalnie nie podziela mojej fascynacji...taka mała sknera z niego...
Zatem sama troszcze sie oto co stoi na mojej półce, wydaje tym samym swoje ciężko zarobione pieniążki, do bogatych sie niestety nie zaliczam i w ten sposób chce sięgnąć chociaż po kawałek luksusu... (!)
Dlatego czasami bije sie w piers...bo wiem,że powinnam sobie darowac...
Mojemu TŻ najbardziej podoba się Eternity, Envy me też mu przypadł do gustu...do reszty ma całkiem obojętny stosunek...a szkoda...
Dlatego skrycie zadzroszcze Wam takich mężczyzn...też bym chciała mojego poprowadzić za rączke do perfumerii i wskazać to czy tamto niestety jak ja buszuje w Sephorze to on albo stoi przed albo idzie sobie usiąść...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 11:41   #15
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój R nie podziela mojego zamiłowania do perfum (wcale się nie dziwię), ale ma dla niego dużo zrozumienia
perfumy kupuję sobie sama, bo nikt poza mną nie wie tak naprawdę czym się kieruję w ich wyborze i co mi się może spodobać a co nie - wszyscy o tym wiedzą i to szanują. uważam, że kupowanie komus perfum bez wcześniejszego porządnego testowania na skórze tego kogoś to pomyłka - co innego kupowanie zapachu w ciemno sobie samej! takie ryzyko moge ponieść
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 12:13   #16
ewena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój ukochany perfum mi nie kupuje, ale dzielnie znosi każdą kolejną zakupioną przeze mnie flaszkę. Mało znosi, chętnie je obwąchuje, wystawia komentarze, chwali lub wzdycha..."coś ty kupiła..."Gdyby jednak chciał mi kupić jakieś perfumy, na pewno wcześniej spytał by się mnie, bo wie, że mam całą listę perfum, które jeszcze chciałabym mieć!
ewena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 09:24   #17
Alivea
igraszkizdiablem
 
Avatar Alivea
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Perfumy od ukochanego

A ja razem z Narzeczonym mam ten sam gudt jesli chodzi o zapachy,ale On zna moją wybrednosć pod każdym względem więc zazwyczaj idziemy razem,On psika wszystkie perfumy po kolei na papierki i wącha razem ze mną :P po wielkich namowach wybieramy najładniejszy który Jego zdaniem będzie pasował do mnie i przy którym będę się dobrze czuła.I jak zawsze mamy to samo zdanie
Alivea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 19:01   #18
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Perfumy od ukochanego

Moj ukochany nie kupuje mi zapachów... woli kupować biżuterię, bo z niej przynajmniej coś zostanie Dlatego z nim nie spaceruję po Sephorach tylko węrdujemy do Aparta
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:24   #19
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy od ukochanego

odgrzebuję zamierzchły wątek, bo ...,,mnie boly" to, że nigdy nie dostałam od męża żadnych perfum, a chciałabym ,żeby kiedyś sam pochodził po perfumeriach i wybrał coś ,co mu się podoba i sprezentował mi coś z okazji lub bez niej
Ciekawa jestem co by dla mnie wybrał
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 08:31   #20
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumy od ukochanego

Ooo wykopalisko jakieś się "uniosło"

Mój czasem kupuje,raz trafiał bardziej ,raz mniej-a może to mi gust się zmienił.Samodzielnie wybrał mi:
Armani Code,Ange ou Demon,The One,Euphoria,Escaga Moon Sparkle,Escada Magnetism,Prada Infusion d'iris.....więcej grzechów nie pamiętam......a teraz to mu dam wskazówkę co ewentualnie może,ponieważ do dyspozycji ma jeno Sephorę a tam wybór ograniczony
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:58   #21
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Perfumy od ukochanego

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
[...]ponieważ do dyspozycji ma jeno Sephorę a tam wybór ograniczony
Człowiek bez dostępu do Sieci? I żyje? Medycyna podobno zna takie przypadki, ale...
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:05   #22
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumy od ukochanego

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Człowiek bez dostępu do Sieci? I żyje? Medycyna podobno zna takie przypadki, ale...
Zakupów w sieci nie robi,a jak coś potrzebuje to ja szukam i kupuję-brak czasu po prostu....

wiem dzięki temu jaka jest najlepsza wiertarka,wkrętarka,szlif ierka oscylacyjna,kątówka,pilar ka

__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:38   #23
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Perfumy od ukochanego

Ja od mojego ukochanego dostałam pierwszą butelkę E. Arden 5 th Avenue. Zapach bardzo mi przypadł do gustu, jest "mój" Mimo, że obecnie ich nie używam, bo już się dawno skończyły, to mam do nich ogromny sentyment... To były pierwsze perfumy w życiu od mężczyzny, a co więcej od tego, który potem został moim mężem

Teraz to dostaje od niego perfumy na zasadzie, że wspólnie jest wąchamy, wybieramy... i razem kupujemy tzn. mężul płaci ale i tak kasa wspólna
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:34   #24
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Perfumy od ukochanego

Czasami mój TŻ w perfumerii "wynajdzie" jakiś zapach z półki, podsunie mi pod nos, każe potestować i bywa , że trafi w dziesiątkę - tak było z Alien i AoD a potem mi je kupił Generalnie, jak widzi, że jakiś zapach mi sie podoba, to kupuje mi go, mimo, że czasami jemu się nie podoba, ale mówi, że zadowolenie na mojej buzi wynagradza mu nawet najpaskudniejszy zapach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:46   #25
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy od ukochanego

jak to dobrze, ze zmienilam chlopa Poprzedni, o ktorym pisalam na poczatku watku to jednak byla strrraszna sknera, w por. do obecnego Moj obecny ma gust podobny do mojego, chetnie kupuje mi perfumy. Pierwsze dostalam od niego rok temu delicious night i trafil w 10-ke. Ciekawe co by mi teraz kupil... Mniemam, ze cos z nowosci
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 12:42   #26
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój tylko raz zaskoczył mnie perfumami i były to moje wymarzone Coze Oczywiście podczytał mnie na Wizażu, łajdak.
Ale podejrzewam, że zakupy w ciemno nieźle by mu poszły ponieważ bardzo chwali BC, FdB, Encre Noire, Black Tourmaline i Cardinala, natomiast perfumy świeże, słodziaki i klasyczne kobiece zapachy stanowczo odrzuca. Czyli generalnie nasze gusty są zbieżne. No ba, śmiałyby nie być
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:12   #27
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój luby zaskoczył mnie w moje zeszłoroczne imieniny..
Nic mu nie mówiłam. Nawet nie wiedział co lubię, czego nie.. Dostałam moje ulubione Moschino Hippy Fizz & Salvador Dali Little Kiss..
Tym Moschino mnie powalił bo uwielbiam każdy flakon, każdy zapach ale HF najbardziej
Od tej pory przy każdej lepszej okazji dostaję od niego perfumy a jako "wybieracz perfumowy" sprawdza się doskonale
Ma chłopak dar :P
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:54   #28
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój także ma zakaz kupowania mi perfum (no chyba że tych ściśle przeze mnie wskazanych ).

W naszym związku to ja jemu perfumy kupuję, bo lubi a sam się nigdy zdecydować nie może - samodzielnie uwielbił sobie tylko Diesla. Chyba mam nosa, bo widzę że pokochał zapachy które dostał ode mnie (Allure Homme , Versace Eau Fraiche i Jabłuszko).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 11:10   #29
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Perfumy od ukochanego

Mój Tżet również ma zakaz kupowania mi perfum - głównie dlatego, ze jak chce mnie uszczęśliwić nowym zapachem to pruje prosto do Douglasa/Sephory, a mnie - zwolenniczkę zakupów tego typu dóbr w Sieci - serce boli na myśl o sephorowskich cenach tychże

Ale jak już kupuje to trafia, głównie dlatego, że nie zostawiam cienia wątpliwości co do tego, na jaki zapach mam akurat chęć
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.