Prosze pomóżcie..;(:(:(już sama nie wiem co mam o tym myśleć;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 11:17   #1
agnieszka9105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Unhappy

Prosze pomóżcie..;(:(:(już sama nie wiem co mam o tym myśleć;(


Wiem że jest multum takich postów ale już nie mam siły buszować po internecie. Mam 23lata tydzien temu byłam u gin i stwierdzono u mnie 6 tydzien ciąży i pusty pęcherzyk bardzo się załamałam pani doktor powiedziała ze muszę zrobic badania betę i mam się zgłosić za tydzień tj dziś i stwierdzi czy dzidzi sie rozwija czy musi mi wypisać skierowanie na zabieg bardzo mnie to załamało.. zrobiłam badania beta 09.07 wynik 55876mlU/ml 11.07 72487mlU/ml (z tego co wyczytalam to zbyt mały przyrost i mam bardzo złe przeczucia) a i dziś ide do lekarza i mam już najczarniejszy scenariusz przed oczami..sedno wszystkiego leży w tym że od tygodnia okropnie źle sie czuje w ogóle nie mam apetytu moj biedny mężuś po pare razy dziennie potrafił być na zakupach bo wydawało mi sie ze coś zjem a potem wychodziło na to ze sam musiał to jeść bo ja nie dałam rady tego do ust wziąć , tak dziwnie mnie żołądek męczył w ustach miałam taki dziwny posmak a już o tym że zapachy mnie wszystkie męczyły nie wspomnę..bardzo bolą mnie piersi i okropnie sie powiększyły co zauważył nawet mój mąż..dziś się obudziłam oczywiście z okropnym samopoczuciem i pierwsze co musiałam biegnąć do toalety bo zebrało mnie na wymioty pierwszy raz..Powiedzcie mi czy po tych objawach moge sądzić że jednak malenstwo sie rozwija i tylko mi spłatało figielka i nie pokazało sie na usg bo ja juz nie wiem.. mam sobie robić nadzieję ze dziś zobacze moje maleństwo?
agnieszka9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:15   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Prosze pomóżcie..;(:(:(już sama nie wiem co mam o tym myśleć;(

Wyluzuj. Wiem, że łatwo mi się mówi, bo nie jestem w Twojej sytuacji. Ale my nie wiemy, nikt Ci tego nie powie. Jedynie ginekolog
Przykro mi bardzo, że musisz przez to przechodzić. Ale przestań się zadręczać, stres w ciąży szkodzi! Czekaj spokojnie na wizytę, tym bardziej, że jest ona dziś.
Daj potem znać co ginekolog powiedział.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 14:15:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.