Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-16, 15:44   #3871
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

https://www.renee.pl/product/show/30813.html

Co sądzicie o tych sandałkach? Nadadzą się na wesele? I czy ma któraś z was sandałki na obcasie i może się wypowiedzieć o wygodzie chodzenia?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:44   #3872
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Noszę 37, ale widzę, że już wykupili ten rozmiar.
Znalazłam jeszcze takie tylko są po bokach wycięte, a stopy mam mocno szerokie i może mi się stopa wylewać z nich i brzydko to będzie wyglądać

https://arturo-obuwie.pl/baleriny-ve...html?utm_term=[dm_id:86392ec8-4a18-488b-9215-acb50504ce99]
Tych bym w takiej sytuacji nie brała, kolor też mają brzydszy. Na eobuwie często dokładają rozmiary więc pewnie dostaniesz jeszcze te pierwsze.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 21:57   #3873
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
https://www.renee.pl/product/show/30813.html

Co sądzicie o tych sandałkach? Nadadzą się na wesele? I czy ma któraś z was sandałki na obcasie i może się wypowiedzieć o wygodzie chodzenia?
one są dość mocno zabudowane wkoło kostki wiec z wygoda powinno hyc ok (beda sie trzymały nogi). dla mnie to zabudowanie jest wada i "psuje" mi wrażenie estetyczne. razi mnie też kokardka, ale przede wszystkim zastanów sie czy ona pasuje do kreacji (bo jak kiecka jest mega elegancka to infantylnych kokardek nie widzę, jesli dziewczęca - w kwiatki, tiulowa itp - nie przeszkadzałoby mi az tak bardzo).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 07:51   #3874
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
https://www.renee.pl/product/show/30813.html

Co sądzicie o tych sandałkach? Nadadzą się na wesele? I czy ma któraś z was sandałki na obcasie i może się wypowiedzieć o wygodzie chodzenia?
Mnie się bardzo podobają i uważam, że są przesłodkie
Mają zabudowaną piętę, co jest plusem.
Pasek w kostce - duża wygoda, ale jeśli masz krótkie nogi/grubsze łydki, to taki paseczek bardzo dobrze to uwydatni.

Jednak mnie w sandałkach na obcasie/koturnach zawsze stopa leci do przodu. Niby nie szoruję palcami po podłożu, ale muszę co jakiś czas poprawiać stopę w bucie, dlatego sandałów na obcasie raczej nie noszę. Żadne żelowe wkładki mi nie pomagają - ot, grawitacja.
Miałam kiedyś sandały na koturnach i to była zupełnie inna sprawa. Sandały miały 10cm koturna, ale przez wysoką platformę z przodu skos nie przeszkadzał w chodzeniu.
Ogólnie przy 10cm obcasie nie kupiłabym butów bez platformy: ani sandałów, ani czółenek.
Przez ten skos musisz się liczyć z tym, że na co trzecim zdjęciu z wesela będziesz akurat manewrować stopą albo poprawiać buty.

Nie do wszystkiego i nie każdemu takie buty pasują.
Jeśli jesteś dziewczęciem lub młodą kobietą - jestem na tak.
Ja tu widzę dziewczęcą stylizację, rozkloszowaną spódnicę/sukienką.
Ze względu na kokardki przy butach - bez cekinów, kokardek, falbanek i innych tego typu pierdół przy sukience czy torebce.
Zgadzam się, że do eleganckiej sukienki pasować nie będą. Nie widzę tutaj żadnych sukienek "blisko ciała": tuba, wrap dress...
Do takich butów musisz dobrać torebkę w podobnym klimacie.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-04-17 o 08:03
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 10:48   #3875
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith
one są dość mocno zabudowane wkoło kostki wiec z wygoda powinno hyc ok (beda sie trzymały nogi). dla mnie to zabudowanie jest wada i "psuje" mi wrażenie estetyczne. razi mnie też kokardka, ale przede wszystkim zastanów sie czy ona pasuje do kreacji (bo jak kiecka jest mega elegancka to infantylnych kokardek nie widzę, jesli dziewczęca - w kwiatki, tiulowa itp - nie przeszkadzałoby mi az tak bardzo).
Mnie właśnie kokardka ujęła i to zabudowanie też mi się podoba, gdyby nie one to pewnie stopa by latała. Kreacji jeszcze nie mam Wiem, że kupowanie butów w pierwszej kolejności to nie jest dobry pomysł, ale i tak chciałam celować w jakąś rozkloszowaną, delikatną sukienkę.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki
Mnie się bardzo podobają i uważam, że są przesłodkie
Mają zabudowaną piętę, co jest plusem.
Pasek w kostce - duża wygoda, ale jeśli masz krótkie nogi/grubsze łydki, to taki paseczek bardzo dobrze to uwydatni.

Jednak mnie w sandałkach na obcasie/koturnach zawsze stopa leci do przodu. Niby nie szoruję palcami po podłożu, ale muszę co jakiś czas poprawiać stopę w bucie, dlatego sandałów na obcasie raczej nie noszę. Żadne żelowe wkładki mi nie pomagają - ot, grawitacja.
Miałam kiedyś sandały na koturnach i to była zupełnie inna sprawa. Sandały miały 10cm koturna, ale przez wysoką platformę z przodu skos nie przeszkadzał w chodzeniu.
Ogólnie przy 10cm obcasie nie kupiłabym butów bez platformy: ani sandałów, ani czółenek.
Przez ten skos musisz się liczyć z tym, że na co trzecim zdjęciu z wesela będziesz akurat manewrować stopą albo poprawiać buty.

Nie do wszystkiego i nie każdemu takie buty pasują.
Jeśli jesteś dziewczęciem lub młodą kobietą - jestem na tak.
Ja tu widzę dziewczęcą stylizację, rozkloszowaną spódnicę/sukienką.
Ze względu na kokardki przy butach - bez cekinów, kokardek, falbanek i innych tego typu pierdół przy sukience czy torebce.
Zgadzam się, że do eleganckiej sukienki pasować nie będą. Nie widzę tutaj żadnych sukienek "blisko ciała": tuba, wrap dress...
Do takich butów musisz dobrać torebkę w podobnym klimacie.
Dzięki wielkie za taką rozbudowaną opinię

Niestety mam krótkie nogi i 158 cm wzrostu, więc takie buty na pewno mi nie pomogą się wydłużyć. Zakochałam się w tej kokardce i kolorze, bo lubię urocze rzeczy Stopa leci do przodu chyba w każdych butach na obcasie, moje "najwyższe" szpilki mają 8,5 cm, koturny podobnie, więc boję się, że w takich 10,5 cm nie dałabym rady przetańczyć nawet połowy wesela.

Spróbować butów bez palców chciałam dlatego, że moim głównym problemem w chodzeniu w szpilkach jest straszne uciskanie dużego palca Po pewnym czasie to się robi takie bolesne, że jak zdejmuję buta, to nie mogę ruszyć palcem. Z małymi palcami nie mam tego problemu, ale może to też kwestia tego, że ten mój paluch jest całkiem spory i przez niego zamiast kupować rozmiar 36, celuję w 37. Na lato mam zawsze 36, bo palce odkryte. Zastanawiam się, jaki rozmiar pasowałby w takich sandałkach. Skoro stopa leci do przodu, lepszy byłby rozmiar większy?

Dzięki za rady, są bardzo pomocne Dziewczęciem chyba jeszcze jestem, bo mam 20 lat, a ludzie zazwyczaj nie dają mi więcej, niż 18
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 16:29   #3876
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Mnie właśnie kokardka ujęła i to zabudowanie też mi się podoba, gdyby nie one to pewnie stopa by latała. Kreacji jeszcze nie mam Wiem, że kupowanie butów w pierwszej kolejności to nie jest dobry pomysł, ale i tak chciałam celować w jakąś rozkloszowaną, delikatną sukienkę.



Dzięki wielkie za taką rozbudowaną opinię

Niestety mam krótkie nogi i 158 cm wzrostu, więc takie buty na pewno mi nie pomogą się wydłużyć. Zakochałam się w tej kokardce i kolorze, bo lubię urocze rzeczy Stopa leci do przodu chyba w każdych butach na obcasie, moje "najwyższe" szpilki mają 8,5 cm, koturny podobnie, więc boję się, że w takich 10,5 cm nie dałabym rady przetańczyć nawet połowy wesela.

Spróbować butów bez palców chciałam dlatego, że moim głównym problemem w chodzeniu w szpilkach jest straszne uciskanie dużego palca Po pewnym czasie to się robi takie bolesne, że jak zdejmuję buta, to nie mogę ruszyć palcem. Z małymi palcami nie mam tego problemu, ale może to też kwestia tego, że ten mój paluch jest całkiem spory i przez niego zamiast kupować rozmiar 36, celuję w 37. Na lato mam zawsze 36, bo palce odkryte. Zastanawiam się, jaki rozmiar pasowałby w takich sandałkach. Skoro stopa leci do przodu, lepszy byłby rozmiar większy?

Dzięki za rady, są bardzo pomocne Dziewczęciem chyba jeszcze jestem, bo mam 20 lat, a ludzie zazwyczaj nie dają mi więcej, niż 18
Nie ma za co, to tylko moja opinia
Ja na pewno nie wytrzymałabym na 8-10cm obcasie bez platformy, ale też nie jestem przyzwyczajona.
Kupowanie za dużych butów to nigdy nie jest dobry pomysł - w zbyt luźnych butach możesz się nabawić jakiegoś zwyrodnienia stopy. A już na obcasie to na 100% nie, bo taki but musi być stabilny. Choćby te buty były i 5 rozmiarów większe, to na wysokim obcasie, z takim skosem, stopa i tak poleci do przodu i paluch będzie Cię bolał.
Dłuższy sandał to często luźniejszy sandał, więc i ten pasek nad palcami nie będzie tak dobrze trzymał. Stopa poleci Ci do przodu, wyrwiesz sobie pasek na kostce i skręcisz nogę.
Lepiej poszukaj jakiegoś wątku/forum na temat dużego palucha, na pewno znajdziesz tam rozwiązania swojego problemu
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 21:49   #3877
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

obawiam się, że jeśli nie masz doświadczenia na obcasach, to zakup takich wyższych (10+) akurat na wesele, to może być bardzo zły pomysł. jeśli się zdecydujesz, upewnij się, że będziesz miała chwilę na podreptanie w nich w domu (ja w obcasach chodzę na codzień i wierz mi, że te 1,5 cm, to zauważalna różnica, choć o wygodzie decyduje przede wszystkim wyprofilowanie buta pasujące do twojej stopy, a nie sama wysokość obcasa).

swoją drogą wydaje mi się, że ból palca, o którym wspominasz może wynikać wlaśnie z tego nieodpowiedniego dla ciebie wyprofilowania (musisz po prostu znaleźć swoją markę/swój model buta).

odnośnie paseczka wokół kostki i skracania nogi - tu kluczowa jest proporcjonalność sylwetki. jeśli twoje nogi nie wydają się krótkie i współgrają z 2 połową ciała - możesz sobie na taki paseczek śmialo pozwolić. tym bardziej, że akurat tu jest cielisty. natmiast jesli tułów masz dłuższy niż nogi albo nogi masz mocniej zbudowane - to nie bedzie dobry wybór.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2017-04-17 o 21:51
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 22:40   #3878
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co sądzicie o tej sukience dla osoby, która do filigranowych raczej nie należy? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...75f97103a6.jpg, https://mosaic02.ztat.net/vgs/media/...03T-Q11@11.jpg

Mam 173 cm wzrostu, 70 kg, sporo w biuście i sporo pod biustem (nie jest to kwestia szerokich pleców, raczej wypukłej klatki piersiowej) i w związku z tym często sukienki, które są dobre w biodrach i ramionach nie chcą mi się dopiąć na plecach lub pod pachą, wydaje mi się że z tą nie byłoby takiego problemu. Czy uważacie, że osoba o moich gabarytach mogłaby się prezentować w tej sukience dobrze?
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 22:53   #3879
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Czy uważacie, że osoba o moich gabarytach mogłaby się prezentować w tej sukience dobrze?
Ja sobie tego szczerze mówiąc nie wyobrażam - pod tę sukienkę nie założysz żadnego sensownego stanika, a nie wyobrażam sobie, żeby duży biust prezentował sie dobrze na wolności.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 23:16   #3880
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Ja sobie tego szczerze mówiąc nie wyobrażam - pod tę sukienkę nie założysz żadnego sensownego stanika, a nie wyobrażam sobie, żeby duży biust prezentował sie dobrze na wolności.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, o tym szczerze mówiąc w ogóle nie pomyślałam bo całkiem często zdarza mi się chodzić bez i wydaje mie się, ze nie wygląda to najgorzej. Możliwe, że jako osoba z rodziny gdzie kobiety z reguły nie przekraczają miseczki B mam spaczoną definicję słowa spore i moje całkiem normalne do figury cycki jawią mi się jako melony
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:48   #3881
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej sukience dla osoby, która do filigranowych raczej nie należy? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...75f97103a6.jpg, https://mosaic02.ztat.net/vgs/media/...03T-Q11@11.jpg

Mam 173 cm wzrostu, 70 kg, sporo w biuście i sporo pod biustem (nie jest to kwestia szerokich pleców, raczej wypukłej klatki piersiowej) i w związku z tym często sukienki, które są dobre w biodrach i ramionach nie chcą mi się dopiąć na plecach lub pod pachą, wydaje mi się że z tą nie byłoby takiego problemu. Czy uważacie, że osoba o moich gabarytach mogłaby się prezentować w tej sukience dobrze?
Też pomyślałam o problemie ze stanikiem.
Nie robią Ci się wałeczki pod pachami? Bo jeśli tak, to w tej sukience będą doskonale widoczne.
A sukienka bardzo ładna.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 10:43   #3882
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej sukience dla osoby, która do filigranowych raczej nie należy? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...75f97103a6.jpg, https://mosaic02.ztat.net/vgs/media/...03T-Q11@11.jpg

Mam 173 cm wzrostu, 70 kg, sporo w biuście i sporo pod biustem (nie jest to kwestia szerokich pleców, raczej wypukłej klatki piersiowej) i w związku z tym często sukienki, które są dobre w biodrach i ramionach nie chcą mi się dopiąć na plecach lub pod pachą, wydaje mi się że z tą nie byłoby takiego problemu. Czy uważacie, że osoba o moich gabarytach mogłaby się prezentować w tej sukience dobrze?
edit:
Mój błąd, źle przeczytałam, że masz szerokie plecy, a piszesz, że nie.
Zastanowiłabym się w takim razie nad tym stanikiem.
Poza tym powinno być w porządku, chociaż radziłabym ją przymierzyć, bo ja czasem mierzę takie mocno wycięte na plecach sukienki i trudno jest dobrać dobrą - mnie zawsze lecą one z ramion albo marszczą się n plecach.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-04-22 o 10:46
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 21:56   #3883
Ylona6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Wszystko zależy jaką masz talię ? Mocno zarysową czy brak ?
Ylona6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 15:22   #3884
Roberto89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cześć dziewczyny, tutaj mały rodzynek - facet. Powiedzcie mi (bo Wy najlepiej się na tym znacie) czy takie garnitury jak ma w swojej ofercie xxx podobają się Wam? Mówię raczej o tych w odważnych kolorach... Pomarańcz, niebieski... Pomóżcie, chcę w końcu wyglądac jak człowiek :p

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-28 o 18:52
Roberto89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 15:36   #3885
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Które według Was są ładniejsze ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg nike-beautiful-x-classic-cortez-premium.jpeg (34,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1015235000007_1.jpg (149,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 18:01   #3886
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Które według Was są ładniejsze ?
Jak dla mnie pierwsze
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 20:11   #3887
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
które według was są ładniejsze ?
1
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 20:54   #3888
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dziwna metka na bikini - fałszywka?

Hej Dziewczyny, kilka dni temu kupiłam ładne bikini marki buffalo. Mialam już takie bikini i to jak wyglądały na fotkach nie zwbudziło moich podejrzeń, kiedy je przymierzałam też nie, jest identyczne z moim starym bikini - kolory, materiał, detale itd. Ale ta metka... Czy ktoś wie dlaczego taka metka a nie normalna metka z logo marki? Może to jakieś z wystawy, czy ekspozycja z targów, wybrakowane... nie wiem.... Ktoś się spotkał z czymś takim?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WhatsApp Image 2017-04-28 at 20.40.57.jpg (108,9 KB, 64 załadowań)
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 21:07   #3889
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

https://www.renee.pl/product/show/30487.html

Co sądzicie o tych butach?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-28, 21:21   #3890
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

oj nie, stopa jak kopyto wyglada
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 21:24   #3891
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych butach?
Wizualnie tak sobie - nieszczególnie mi się ta podeszwa podoba, przez to są dość ciężkie z wyglądu. Podejrzewam, że mogą być mało wygodne, ale w ogóle nie lubię obcasów w sandałach. Co do stylu to też mam wątpliwości, bo takie niby eleganckie, ale nie do końca.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Które według Was są ładniejsze ?
Najlepiej zobacz na nodze. Tej podeszwy i tak prawie nie będzie widać, bo najczęściej jednak buty widzisz z góry. Te z białą są lekko lżejsze, ale też bardziej rzucają się w oczy.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 22:19   #3892
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Okropne, przyciężkie, fason skraca nogę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 22:29   #3893
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Jak dla mnie pierwsze
Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
1
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Najlepiej zobacz na nodze. Tej podeszwy i tak prawie nie będzie widać, bo najczęściej jednak buty widzisz z góry. Te z białą są lekko lżejsze, ale też bardziej rzucają się w oczy.
dzięki za pomoc
ostatecznie wybrałam te pierwsze
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-29, 00:22   #3894
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podobają...
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-29, 09:05   #3895
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Same buty nie są brzydkie, ale przypuszczam,że stopa będzie w nich wyglądać ciężko i niezgrabnie.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-29, 21:47   #3896
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wg mnie w takich butach wygląda się ciężko, chyba że ktoś jest bardzo szczupły- ale wtedy z kolei wyglądają karykaturalnie. I jeszcze ten korek...
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 13:13   #3897
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
nie. kojarzą mi się z gesslerową :P
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 13:38   #3898
mariamorela83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Mam w pracy event, na który obowiązuje dress code chick. Czy w takim razie mogę założyć te sukienkę w grochy i te czerwone szpilki? Czy jednak sugerowalybyscie inna stylizacje?IMG_0011.jpgIMG_0012.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mariamorela83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 15:03   #3899
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

czy to impreza tematyczna?

w żargonie na określenie różnych oczekiwanych stylów ubrania się używa się przede wszystkim następujących określeń: casual, business causal, business/smart, black tie/semi-formal, white tie/formal (jednocześnie to też kolejne stopnie elegancji). czasami na zaproszeniach można spotkać sformułowania typu "casual chic" (nie "chick". słowo "chick" oznacza kurczaka, a potocznie panienkę, najczęściej dość frywolną). samo chic jest mniej businessowe niż smart, ale nie tak formalne jak smart. innymi słowy, to coś eleganckiego i na drugą połowę dnia.

stąd pytanie, które zadałam jako 1: odnoszę wrażenie, że się przejęzyczyłaś lub nie doczytałaś całego określenia na zaproszeniu, albo to impreza tematyczna w klimacie panienki i alfonsi/macho/etc. zaproponowany przez ciebie strój, sprawdzi się moim zdaniem tylko w ostatnim przypadku. sukienka jest nawet okej (choć kloszowane sukienki są raczej adekwatne na wesele a nie imprezę dla pracowników), ale buty w klimacie pantofla panienki do towarzystwa odejmują jej klasy wymaganej w przypadku któregokolwiek z typowych stopni elegancji. w przypadku imprezy "bez przebierania" postaw na klasyczną elegancką szpilkę, ołówkową spódnicę lub sukienkę albo wieczorowy damski garnitur (przy garniturze, to nawet te buty by dały radę, nie byłyby tak mocno wyeksponowane)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2017-05-11 o 13:25
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 15:23   #3900
mariamorela83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
czy to impreza tematyczna?



w żargonie na określenie różnych oczekiwanych stylów ubrania się używa się przede wszystkim następujących określeń: casual, business causal, business/smart, black tie/semi-formal, white tie/formal (jednocześnie to też kolejne stopnie elegancji). czasami na zaproszeniach można spotkać sformułowania typu "casual chic" (nie "chick". słowo "chick" oznacza kurczaka, a potocznie panienkę, najczęściej dość frywolną).

stąd pytanie, które zadałam jako 1: odnoszę wrażenie, że się przejęzyczyłaś lub nie doczytałaś całego określenia na zaproszeniu, albo to impreza tematyczna w klimacie panienki i alfonsi/macho/etc. zaproponowany przez ciebie strój, sprawdzi się moim zdaniem tylko w ostatnim przypadku. sukienka jest okej, ale buty w klimacie pantofla panienki do towarzystwa odejmują jej klasy wymaganej w przypadku któregokolwiek z typowych stopni elegancji


Niestety nie przejęzyczyłem się. Jest napisane cytuje 'dress code: chick, no sneakers" impreza jest za granica, w klubie przypominającym warszawski level 27. Jakby było normalne określenie stroju to bym nie miała problemu, co na siebie założyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

A i w takim razie jeszcze pytanie, czemu rozkloszowane sukienki są złe? Mam praktycznie same takie, nie licząc obcisłej małej czarnej i małej białej. Reszta to sukienki biurowe, średnio chyba nadające się do imprezy w klubie, nawet biznesowej.
I mogłabyś napisać co jest takiego hymn lekkoobyczajowego w czerwonych szpilkach? Mogę jeszcze założyć czarne albo baleriny.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Dodam jeszcze ze na co dzień w firmie nie ma dress codu. Babeczki chodzą różnie. Niektóre w t-shirtach i jeansach, inne w koronkowych sukienkach i obcasach. Co jak komu pasuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mariamorela83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.