Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 14:35   #1
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12

Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?


Witam wszystkich

Mam pytanie a propos depilacji miejsc intymnych, jaką metodą to zrobić na zupełne zero, zwłaszcza jajek dla mężczyzny i dla kobiety łącznie z tyłkiem? Depilacja laserowa póki co nie mieści się w budżecie ale jest zaplanowana, na za około 6 miesięcy. Jak Wy to robicie?
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 17:32   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Mogę sprzedać metodę dla faceta, ja używam trzy ostrzowej maszynki jednorazowej którą najpierw golę 3 - 4 razy zarost na twarzy. Najpierw dłuższe włoski przycinam nożyczkami resztę golę na sucho.... co do depilacji partnerki nich poradzą forumowiczki
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 17:59   #3
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Mogę sprzedać metodę dla faceta, ja używam trzy ostrzowej maszynki jednorazowej którą najpierw golę 3 - 4 razy zarost na twarzy. Najpierw dłuższe włoski przycinam nożyczkami resztę golę na sucho.... co do depilacji partnerki nich poradzą forumowiczki
no właśnie obawiam się zacięcia żyletką, jakoś skóra na twarzy wydaje mi się grubsza przez co bezpieczniejsza
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 23:29   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mlody95 Pokaż wiadomość
no właśnie obawiam się zacięcia żyletką, jakoś skóra na twarzy wydaje mi się grubsza przez co bezpieczniejsza
To się zatniesz i już. Nie umrzesz. Na szybo za zero najlpsza jest maszynka. Można też spróbować kremy. Jeśli ma się cierpliwość i niezbyt mocne owłosienie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 23:48   #5
Leffie
Przyczajenie
 
Avatar Leffie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Eh, mnie na laserową to chyba jeszcze z 10 lat nie będzie stać... Ja dzień w dzień siekam maszynką, bo mam grube włosy i już nazajutrz po goleniu drapią. Używam babskich lub męskich z trzema ostrzami + koniecznie żelu do golenia, nie pianki. Na stojąco pod prysznicem najwygodniej, nogę się unosi i krótkimi ruchami operuje maszynką w najgłębszych miejscach. A wzgórek długimi ruchami. Wiele razy się zacięłam, ale delikatnie - wg mnie mniejszy ból niż jak np. przejadę pod niewłaściwym kątem po kostce.
Leffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 23:50   #6
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Question Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

ok, spróbuję, a jeśli chodzi o kobiety to jak się sprawdza na te miejsca np cukrowanie? czy jakaś inna metoda czym to robicie? macie jakieś sprawdzone preparaty? sposoby? czy tylko wosk?

Jeśli chodzi o depilację laserową to mamy w planach zakup jednego z depilatorów są one za około 1500zł duży wydatek ale jeden taki powinien wystarczyć na dobrych kilkadziesiąt lat

Edytowane przez mlody95
Czas edycji: 2017-04-23 o 23:52 Powód: dodatkowe myśli
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 03:15   #7
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Ja ostatnio depiluję pachy i okolice intymne pastą cukrową. Mam tylko problem z wrastającymi włoskami ale mi potrafią powrastać nawet po goleniu maszynką. Ogólnie polecam pastę cukrową, można zrobić ją w domu bardzo niskim kosztem i według mnie depilacja jest mniej bolesna niż woskiem.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 05:21   #8
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

jeśli chodzi o depilację laserową to polecam sklep internetowy ( adres na priv - nie wiem czy to nie byłaby reklama ) w Paryżu, markowe depilatory z rabatem 60 - 70% + 15pln przesyłka kurierem. aktualnie mają za 533 zł ( przecena 67% z 1700 zł ) a co do ostrzy jednorazowych żeby się nie zaciąć najpierw golę zarost na twarzy a potem na dole na sucho i nie ma zacięć.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 09:42   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio depiluję pachy i okolice intymne pastą cukrową. Mam tylko problem z wrastającymi włoskami ale mi potrafią powrastać nawet po goleniu maszynką. Ogólnie polecam pastę cukrową, można zrobić ją w domu bardzo niskim kosztem i według mnie depilacja jest mniej bolesna niż woskiem.
Jak robisz tą pastę? Ostatnim razem mi nie wyszła, niby była gęsta ale strasznie się lepiła, więc nie wyszła
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 18:13   #10
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Jak robisz tą pastę? Ostatnim razem mi nie wyszła, niby była gęsta ale strasznie się lepiła, więc nie wyszła
To jest świetne pytanie na które nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć

Wsypuję jakieś pół szklanki cukru, sok z połowy cytryny i trochę wody, tak żeby cukier zrobił się cały mokry ale żeby nie tonął w wodzie i gotuję starając się nie mieszać, chyba że już ucieka z garnka jak gaz jest za duży. I sterczę nad garnkiem patrząc na kolor. Zawsze mam obok talerzyk na który co jakiś czas kapię kilka kropel i uważając żeby się nie poparzyć sprawdzam czy mogę wziąć w palce odrobinkę masy i ugnieść tak żeby nie kleiła się do palców, nie zastygała od razu na kamień tylko dawała się zrywać ze skóry - np testuję na przedramieniu.

Czasem nie wychodzi bo za długo gotuję i nie da rady nią nic wyrwać bo zastyga na skórze i nic nie chwyta. Czasem gotuję za krótko i potrafi przykleić się po kilku ruchach na amen, a wtedy muszę zmyć ją pod prysznicem inaczej nie zejdzie. Za twardą można uratować dodając trochę wody i jeszcze raz podgrzewając krótko, a za kleistą trzeba jeszcze chwilę pogotować żeby odparować wodę.

Chyba nie ma idealnego przepisu i trzeba próbować. Ostatnio jedna wyszła twarda, wściekłam się i zrobiłam drugą która była za rzadka więc wrzuciłam obie do jednego rondelka, podgrzałam i wyszła idealna. Używałam jej już dwa razy do pach, chyba 3 razy do bikini i raz łydki a zostało jeszcze sporo.

Tą której nie zużyję trzymam w lodówce w szczelnym opakowaniu bo jak postoi otwarta to na wierzchu zacznie łapać wodę i jest do wyrzucenia.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 20:05   #11
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

a może ktoś ma już doświadczenie jeśli chodzi o depilację laserową i może coś na ten temat powiedzieć?
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 07:05   #12
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
To jest świetne pytanie na które nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć

Wsypuję jakieś pół szklanki cukru, sok z połowy cytryny i trochę wody, tak żeby cukier zrobił się cały mokry ale żeby nie tonął w wodzie i gotuję starając się nie mieszać, chyba że już ucieka z garnka jak gaz jest za duży. I sterczę nad garnkiem patrząc na kolor. Zawsze mam obok talerzyk na który co jakiś czas kapię kilka kropel i uważając żeby się nie poparzyć sprawdzam czy mogę wziąć w palce odrobinkę masy i ugnieść tak żeby nie kleiła się do palców, nie zastygała od razu na kamień tylko dawała się zrywać ze skóry - np testuję na przedramieniu.

Czasem nie wychodzi bo za długo gotuję i nie da rady nią nic wyrwać bo zastyga na skórze i nic nie chwyta. Czasem gotuję za krótko i potrafi przykleić się po kilku ruchach na amen, a wtedy muszę zmyć ją pod prysznicem inaczej nie zejdzie. Za twardą można uratować dodając trochę wody i jeszcze raz podgrzewając krótko, a za kleistą trzeba jeszcze chwilę pogotować żeby odparować wodę.

Chyba nie ma idealnego przepisu i trzeba próbować. Ostatnio jedna wyszła twarda, wściekłam się i zrobiłam drugą która była za rzadka więc wrzuciłam obie do jednego rondelka, podgrzałam i wyszła idealna. Używałam jej już dwa razy do pach, chyba 3 razy do bikini i raz łydki a zostało jeszcze sporo.

Tą której nie zużyję trzymam w lodówce w szczelnym opakowaniu bo jak postoi otwarta to na wierzchu zacznie łapać wodę i jest do wyrzucenia.
Mi ta co nie wyszła miała zastosowanie do herbaty, przecież to sam cukier i cytryna. Herbatki z tym dodatkiem były dobre
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:15   #13
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mlody95 Pokaż wiadomość
a może ktoś ma już doświadczenie jeśli chodzi o depilację laserową i może coś na ten temat powiedzieć?
Ma wady i zalety. Więcej jednak chyba tych drugich.
Zalety:
1. włoski wolniej odrastają, a odrastające mniej drażnią (2 tyg. z głowy, a po drugim i tak znacznie mniej)
2. Podrażnienia są, ale mniejsze niż przy np. goleniu i szybciej się goją
3. Precyzyjna wymienna końcówka daje sporą dokładność zwłaszcza w okolicach mocno intymnych.
4. Metoda relatywnie mniej bolesna niż inne
5. Raz nabyte urządzenie w teorii może służyć dozgonnie
Wady:
1. Są ograniczenia w wychodzeniu na słońce
2. Dość długo trwa sam zabieg (jak chcę to zrobić swojej TŻ dokładnie to ok. 1 godz. od pasa w dół)
3. Wysoki koszt zakupu urządzeń
4. Trzeba robić przerwy w stosowaniu.
5. Nie eliminuje golenia w 100 % gdyż zbyt długiego owłosienia nie można ,,laserować"
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 15:55   #14
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Ma wady i zalety. Więcej jednak chyba tych drugich.
Zalety:
1. włoski wolniej odrastają, a odrastające mniej drażnią (2 tyg. z głowy, a po drugim i tak znacznie mniej)
2. Podrażnienia są, ale mniejsze niż przy np. goleniu i szybciej się goją
3. Precyzyjna wymienna końcówka daje sporą dokładność zwłaszcza w okolicach mocno intymnych.
4. Metoda relatywnie mniej bolesna niż inne
5. Raz nabyte urządzenie w teorii może służyć dozgonnie
Wady:
1. Są ograniczenia w wychodzeniu na słońce
2. Dość długo trwa sam zabieg (jak chcę to zrobić swojej TŻ dokładnie to ok. 1 godz. od pasa w dół)
3. Wysoki koszt zakupu urządzeń
4. Trzeba robić przerwy w stosowaniu.
5. Nie eliminuje golenia w 100 % gdyż zbyt długiego owłosienia nie można ,,laserować"
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, możesz podać marke i model urządzenia? i powiedz mi czy po zastosowaniu lasera włosy z czasem przestają odrastać czy to tylko mit?
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 16:37   #15
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mlody95 Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, możesz podać marke i model urządzenia? i powiedz mi czy po zastosowaniu lasera włosy z czasem przestają odrastać czy to tylko mit?
Też jestem ciekawa
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 22:07   #16
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa
właśnie strasznie mało informacji mogę na ten temat znaleźć "czyli jak się wydepilowac na zero" co by nie wpisać w google grafika to każda łysa jakby nigdy tam włoska nie było ale informacje jak taki efekt uzyskać, żeby nie podrażnić wnętrza pochwy to za nic nie mogę dziwne bardzo no ale liczę że rozwiejecie moje wątpliwości wkrótce
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 08:08   #17
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez mlody95 Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, możesz podać marke i model urządzenia? i powiedz mi czy po zastosowaniu lasera włosy z czasem przestają odrastać czy to tylko mit?
Co się tyczy marki i modelu, z oczywistych względów mogę chyba tylko na priv. Co do odrastania, stosujemy na razie zbyt krótko (ok. pół roku) żeby coś powiedzieć. Na pewno nie jest to tak, że całkiem przestały odrastać. ,,Laseruję" Małą co 2 tyg. i po tym czasie nieco odrastają, ale tak jakby bardziej wątłe, jest ich mniej i nie drażnią odrastając. Jeszcze trzeba wziąć poprawkę na to, że powierzchnia naświetlania mniejszej końcówki to jakieś 2-3 cm kwadratowe i niemożliwym jest aby dokładnie pokryć nią cały obszar, który chcemy. Zawsze zostaną jakieś miejsca, których nie ,,strzelisz". Zobaczymy co będzie za kolejny rok, dwa. Generalnie Mała jest bardzo zadowolona. Twierdzi, że w porównaniu z wcześniejszym, tradycyjnym goleniem to niebo, a ziemia.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mlody95 Pokaż wiadomość
właśnie strasznie mało informacji mogę na ten temat znaleźć "czyli jak się wydepilowac na zero" co by nie wpisać w google grafika to każda łysa jakby nigdy tam włoska nie było ale informacje jak taki efekt uzyskać, żeby nie podrażnić wnętrza pochwy to za nic nie mogę dziwne bardzo no ale liczę że rozwiejecie moje wątpliwości wkrótce
Podrażnić wnętrze pochwy
Wybacz ironię, ale jeśli nie stosujesz lasera jako dildo , nie ma takiej opcji. Wnikając nieco w szczegóły, na wargach mniejszych owłosienia nie ma. Na większych, od wewnętrznej strony też nie. Pewną trudność stanowi ich zewnętrzna str. (tu pomoc TŻ na wagę złta). Ze wzgl. na to, że są miękkie czasem nie chce strzelić.Najlepiej podłożyć palec aby rozprostować. Ta okolica oraz ok. odbytu najłatwiej się podrażnia, ale odrobina maści typu alantan i nazajutrz jest już praktycznie OK.
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-04-26 o 09:03
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 10:03   #18
mlody95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość

Podrażnić wnętrze pochwy
Wybacz ironię, ale jeśli nie stosujesz lasera jako dildo , nie ma takiej opcji. Wnikając nieco w szczegóły, na wargach mniejszych owłosienia nie ma. Na większych, od wewnętrznej strony też nie. Pewną trudność stanowi ich zewnętrzna str. (tu pomoc TŻ na wagę złta). Ze wzgl. na to, że są miękkie czasem nie chce strzelić.Najlepiej podłożyć palec aby rozprostować. Ta okolica oraz ok. odbytu najłatwiej się podrażnia, ale odrobina maści typu alantan i nazajutrz jest już praktycznie OK.
Skrót myślowy , póki co używamy kremu do depilacji i on jak się dostanie do środka to moja TŻ mówi że ją szczypie i czasami musimy trochę poczekać, na myśl wosku robi się jej niedobrze także, właśnie myślałem o cukrowaniu no ale jest jeszcze ten depilator laserowy więc próbujemy wybrać najlepsze rozwiązanie

Relatywnie taki depilator wychodzi najtaniej w perspektywie czasu no ale wydatek to jest nie ma co...

To ciekawe pół roku a w większości artykułów i informacji na takich depilatorach jest napisane że miesiąc i włoski nie odrastają ale wychodzi na to że pod każdym względem laserowanie wygrywa z jakąkolwiek inną metodą
mlody95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 21:56   #19
SprawnyOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Laser u kosmetyczki kosztuje 150~200 za sesję na dolne strefy (xxx i tyłek). Sesje trzeba powtórzyć 5~6 razy żeby było gładko na zawsze. Sesje powtarza się co 3~4 tygodnie. Dobrze jest posmarować sobie przed zabiegiem kremem emla.

Co do kupna lasera domowego. Jest to innego rodzaju urządzenie jak u kosmetyczki. Przede wszystkim słabsze, po drugie koszt 1000 czy 1700 zł to Nie koniec. Lasery te mają wymienne kasety. Kaseta wystarcza na określoną liczbę tzw strzałów. Przykładowo jest to dajmy na to 120000 strzalow. Kaseta kosztuje tyle co całe urządzenie lub niewiele mniej. Taka kaseta zrobi wielokrotnie całe ciało. Za taki sprzęt trzeba zapłacić około 800~1000zl czyli wychodzi taniej ale czy lepiej nie wiem. Widziałem efekty po kosmetyczce 4 sesje i jest gładko aż chce się lizać.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 20:25 Powód: Słownictwo.
SprawnyOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 01:01   #20
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez SprawnyOn Pokaż wiadomość
Laser u kosmetyczki kosztuje 150~200 za sesję na dolne strefy (xxx i tyłek). Sesje trzeba powtórzyć 5~6 razy żeby było gładko na zawsze. Sesje powtarza się co 3~4 tygodnie. Dobrze jest posmarować sobie przed zabiegiem kremem emla.

Co do kupna lasera domowego. Jest to innego rodzaju urządzenie jak u kosmetyczki. Przede wszystkim słabsze, po drugie koszt 1000 czy 1700 zł to Nie koniec. Lasery te mają wymienne kasety. Kaseta wystarcza na określoną liczbę tzw strzałów. Przykładowo jest to dajmy na to 120000 strzalow. Kaseta kosztuje tyle co całe urządzenie lub niewiele mniej. Taka kaseta zrobi wielokrotnie całe ciało. Za taki sprzęt trzeba zapłacić około 800~1000zl czyli wychodzi taniej ale czy lepiej nie wiem. Widziałem efekty po kosmetyczce 4 sesje i jest gładko aż chce się lizać.

Zabieg powinno się powtarzać co 4-6 tygodni. I najlepiej rozpocząć serie na jesieni.
Po co chcesz sobie smarować tyłek kremem Emla ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 08:00   #21
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez ewka_marchewka_81 Pokaż wiadomość
Zabieg powinno się powtarzać co 4-6 tygodni. I najlepiej rozpocząć serie na jesieni.
Po co chcesz sobie smarować tyłek kremem Emla ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co 8tyg. Poczekajcie sobie i zobaczcie różnicę ile włosów wyrasta między 6-8tygodniem. Dużo.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 01:27   #22
SprawnyOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Smarujesz emla bo czasem boli. Czasem puchnie. W końcu to laser, wypalajacy włosy. Wiele zależy też od koloru włosów.



Obecnie po 4 zabiegach jest praktycznie łyso. Mało włosków wyrasta. Sesje powtarzamy co 4 tygodnie.
SprawnyOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 09:47   #23
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Depilacja miejsc intymnych, jaki sposób najlepszy?

Cytat:
Napisane przez SprawnyOn Pokaż wiadomość
Sesje powtarzamy co 4 tygodnie.
To odczekajcie 8 tyg i zobaczycie ile wyrośnie. Najwięcej wyrasta między 6 a 8 tyg. I wtedy jest najbardziej optymalnie robić sesję, bo najwiecej włosków się niszczy.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-31 10:47:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.