bole jak menstruacyjne po miesiaczce+CLO+:(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 21:35   #1
sandra007
Przyczajenie
 
Avatar sandra007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8

bole jak menstruacyjne po miesiaczce+CLO+:((((


hej dziewczyny... jestem tutaj nowa... tzn zagladalam na to forum wiele razy ale jakos nigdy nie mialam czasu sie zalogowac hihihi otoz moj problem jest taki ze okres mialam jakies 2 tygodnie temu a ja ciagle (prawie codziennie) czuje bol taki jak bol menstruacyjny... nie wiem o co chodzi bo nigdy tak wczesniej nie mialam... moze ktoras z was moze mi odpowiedziec? napewno nie zbliza mi sie nastepna miesiaczka poniewaz moje cykle miesiaczkowe to ok (UWAGA!!!) 100 DNI!!! od roku tak wlasnie wygladaja moje cykle... no ostatni byl troche lepszy bo ok 60 dni... bylam w 7 niebie ze TYLKO 60 DNI.w ogole na stale mieszkam w uk... z partnerem staramy sie o dziecko od roku ale niestety nic z tego... brak owulacji... chodze od lekarza do lekarza i juz normalnie mam dosyc!!! oni tylko mowia-probowac trzeba dalej... ale jak probowac jak ja mam cykl bardzo dlugi... jesli nie chca mnie leczyc na nieplodnosc niech cos zrobia z tymi cyklami!!!! ale ok... byla ostatnio u bardzo milej pani ginekolog i od nastepnego cuklu zczynam CLO... zobaczymy... ja to juz mam dosyc.. najbardziej pesymistyczne mysli przychodza mi do glowy.. czytam za duzo o tym wszystkim.... jeszcze teraz brytyjscy lekarze udowodnili niby ze tak naprawde clo nie dziala!!! no i czytam na forum ze komus sie nie udalo na clo no i ja tylko mysle o ednym... ze ze mna bedzie tak samo... buuuuuuu... stram sie dobrze odzywiac, nie pale, nie pije alkoholu... wszystko zeby tylko bylo dobre <rozwiazanie> a tutaj nic... ahhhh
no dobrze bo juz odbieglam od tematu ale musialam to z siebie wyrzucic...
czy ktos wie co z tymi bolami??
dziekuje z gory za odpowiedz

Edytowane przez sandra007
Czas edycji: 2009-01-28 o 21:37
sandra007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.