Onozis – czy warto spróbować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 11:42   #1
kasiajasny78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26

Onozis – czy warto spróbować?


czytam rozne watki na temat dbania o wlosy i czesto pojawiaja sie sugestie, ze na wypadajace, zniszczone i oslabione wlosy nalezy stosowac suplementy diety. ostatnio nawet na forum wymiankowym trafilam na watek z Onozisem i zastanawiam sie, czy by nie sprobowac. czy ktoras probowala i moze sie podzielic wrazeniami? warto zainwestowac od razu w wieksze ilosci? bo wiem, ze trzeba to stosowac regularnie. nie chce podejmowac pochopnych decyzji.
kasiajasny78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:22   #2
bziczek70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Onozis – czy warto spróbować?

O jeju, no ja przecież już pisałam na innym wątku, ale mogę napisać jeszcze raz. Mam za sobą kurację Onozisem i jestem bardzo zadowolona. Chyba wszystkim ostatnio polecam, bo przed kuracją włosy mi wyłaziły jak nie powiem co, a teraz już nie mam tego problemu. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała.
bziczek70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 14:36   #3
kokosi19
Raczkowanie
 
Avatar kokosi19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 48
Dot.: Onozis – czy warto spróbować?

Hm... No ja już coś o tym słyszałam i cały czas się zastanwiam. Decyzje podejmuje baardzo powoli, wiem Ostatnio nawet widziałam, że wymieniał.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post13358068
ale nie wiem, już chyba po ptakach?
W sumie coraz częściej się słyszy o tym preparacie, jakbym miała już się na jakiś decydować to pewnie na ten, bo o tych innych się słyszy, że a to ktoś utył, a to ktoś miał wysypkę... a o tym raczej same dobre opinie.
Ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby pójść do tej apteki, wolałabym, żeby ktoś mnie poprzekonywał jeszcze
kokosi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:15   #4
Anielina
Przyczajenie
 
Avatar Anielina
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Onozis – czy warto spróbować?

Jak przekonywać? Powiedzieć Ci, że masz paskudne włosy? Zamieść zdjęcie, to będziemy mogły tak powiedzieć
Chyba sama musisz mieć motywację, żeby o siebie dbać. Nikt Cię nie zmusi przecież No chyba że czekasz, aż Ci wszystkie włosy wypadną
__________________
usmiech przede wszystkim!
Anielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:59   #5
Majeczka123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Onozis – czy warto spróbować?

jestem ambasadorką klubu onozis jest rewelacyjny dostajesz darmowe tabletki onozis po rejestracji,równiez inne nagrody perfumy musisz tylko sie udzielac na forum serdecznie polecam bedziecie zadowolone
http://kaonew.nycomed.iq.pl/forum/register.php -> wejdz na ta stronke i sie zarejestruj a tam gdzie jest osoba polecająca wpisz majeczka.
Majeczka123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:42   #6
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Onozis – czy warto spróbować?

hej, czy wiecie może po jakim czasie stosowania suplementu onozis są efekty widoczne na włosach? Zakupiłam 2 opakowania , no bo trzeba brac 2 tabletki 2 razy dziennie , to wychodzi troche sporo kasy, czy po miesiacu sa jakies efekty? przez jaki okres powinna trwac taka kuracja? i czy ciagle trzeba brac te 4 tabletki dziennie czy pozniej sie zmniejsza dawke?
będę bardzo wdzięczne za odpowiedzi, bo jestem już zrozpaczona włosy mi lecą już mam taka kiteczke, ze aż płakać się chce a chciałam zapuścić włosy , a do tego w planach sylwester i co robić,
robię już wszystko pije drożdże brałam pokrzywę , skrzyp bite 1,5 roku, stosowałam naftę i żółtko, wax teraz od 3 tygodni rozpoczęłam kuracje z seboradin , no i ten onozis, mam nadzieje , ze to poratuje moje wypadajcie ,wciąż włosy
A czy działają te tabletki tez na suche włosy, bo moje do tego, ze jest ich tak mało i prześwity mam nawet, to jeszcze as tak suche, ze lamia się na potęgę
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.