organizer na kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 14:21   #1
paulina1920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3

organizer na kosmetyki


Hej.
Mam zamiar zrobić samodzielnie organizer na kosmetyki. Tylko zastanawiam się jakiego użyć materiału do wykonania.. drewna czy plastiku? Bardziej podoba mi się drewno, jednak przeczytałam gdzieś na necie, że nie jest ono praktyczne.. Nie można go wyczyścić, natomiast plastikowe organizery można myć. Jak myślicie z czego lepiej wykonać taki organizer na kosmetyki?
I jeszcze jedno pytanko.. Co najchętniej byście przechowywały w takim organizerze? To znaczy jakie funkcje powinien spełniać? Czy lepsze są po prostu zwykłe przegródki czy powinien mieć jakieś szufladki? Jak sobie wyobrażacie idealny organizer?
Doradźcie proszę
paulina1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 18:02   #2
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: organizer na kosmetyki

Idealny dla mnie organizer to taki który ma "wszystko" ma i przegródki, i szufladki , i pojemnik na pędzle. Obojętne mi jest czy drewno czy plastik. Drewno ma o tyle tą zaletę, że łatwiej je ozdobić. Sama się przymierzam do zrobienia organizera
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.