Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 15:12   #31
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To też trzymam kciuki czegoś tzn? makijaż zmywam płynem micelarnym z biedry i żelem z under twenty, tonik mam z celii, raz w tygodniu używam peelingu i maski z ziaji pro, na zmianę z peelingiem enzymatycznym frutigue poleconym przez Truskawkową no i krem Alantan Dermoline mam też krem z Himalayi, ale rzadko używam i jak już to jak coś powyciskam
myślałam, że masz może jakiś krem od dermatologa czy coś, bo ja się musze wybrać do lekarza i zastanawiam się nad jakimś leczniczym kremem
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:13   #32
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To też trzymam kciuki czegoś tzn? makijaż zmywam płynem micelarnym z biedry i żelem z under twenty, tonik mam z celii, raz w tygodniu używam peelingu i maski z ziaji pro, na zmianę z peelingiem enzymatycznym frutigue poleconym przez Truskawkową no i krem Alantan Dermoline mam też krem z Himalayi, ale rzadko używam i jak już to jak coś powyciskam

o kurde pasowałyby Ci włosy w takim kolorze
Ubóstwiam ten peeling

Aż tak żarówiasto nie wyszło, ale grzywka jest intensywna Zarąbiście podkręca zieleń oczu Fiolet pewnie zrobiłby to bardziej, ale u mnie często wychodzi za siwo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej i ja się medlujeale mi wstyd, zaraz za bunny miejsce a ja mało piszedzis mam kolejny egzamin jeszcze 3 i już będę na bierzaco

Buziaki
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja znalazłam w końcu swój ideał jeśli chodzi o farbę
Pochwal się
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:13   #33
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Od wielu miesięcy jadę na superblondach różniastych, czasem na wodzie 9%, czasem zdarzyło mi się na 12%. Alfaparf, Koleston, ostatnio ta Inebrya, w międzyczasie nałożyłam Palette Deluxe 230 i poprawiałam Garnierem Sensation 111

Generalnie oczekuję od farby, że rozjaśni mi odrost przynajmniej do takiego czystego, neutralnego koloru. Nie może też rudzieć po tygodniu. Robię same odrosty, unikam malaksu (pogarsza kondycję), więc takie pięknie poświaty jakie daje np. Koleston 12/96 u mnie nie wyjdą Od tonowania mam gencjanę i pianki Venita: różową i fioletową. Mieszam sobie je w różnych proporcjach z maską, z wodą w misce czy do psikacza ogrodniczego Mam odświeżony, błyszczący kolor, ale bez wysuszenia jakie funduje mi zazwyczaj malaksowanie farby.

Jeszcze myślę nad dokupieniem niebieskiej pianki i będę miała komplet do mieszania Niby trochę zabawy, ale jak człowiek się przyzwyczai, to nie jest to jakimś problemem
Masz piękne włoski i piękny kolor
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:14   #34
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej i ja się medlujeale mi wstyd, zaraz za bunny miejsce a ja mało piszedzis mam kolejny egzamin jeszcze 3 i już będę na bierzaco

Buziaki
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja znalazłam w końcu swój ideał jeśli chodzi o farbę
No to chwal sie jaka?


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:16   #35
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ubóstwiam ten peeling

Aż tak żarówiasto nie wyszło, ale grzywka jest intensywna Zarąbiście podkręca zieleń oczu Fiolet pewnie zrobiłby to bardziej, ale u mnie często wychodzi za siwo


Trzymam kciuki
Pochwal się
a który to?i gdzie można go dostać?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku

No to chwal sie jaka?


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
Ja używałam zwykłego elmexa ale niczego takiego nie zauważyłam
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:19   #36
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ubóstwiam ten peeling

Aż tak żarówiasto nie wyszło, ale grzywka jest intensywna Zarąbiście podkręca zieleń oczu Fiolet pewnie zrobiłby to bardziej, ale u mnie często wychodzi za siwo


Trzymam kciuki
Pochwal się
Miałam straszny dylemat w Rossku, którą farbę wybrać. Trzymałam w ręku Garnier Color Naturals 111, C10, A10 i CV12. Patrzyłam nawet na inne, ale ostatecznie uznałam, że raz się żyje i wzięłam Garnier.
Nie mam zielonego pojęcia jaki ma oxy, ale w głowę nie piekło. Nawet C10 tak ładnie mi odrostu nie ruszył jak Garnier. Kolor jest piękny, taki jak na opakowaniu. Położyłam jeszcze trochę od nasady w dół, bo zostały ostatnie rudości. Wszystko przykryte, kolor dla mnie jest boski Zostaje na chwilę obecną przy tej farbie. Jeśli chodzi o kondycje to standardowo- tak jak przy każdym innym farbowaniu, ale nie wyleciała mi połowa włosów jak (niestety) po Palette.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:20   #37
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Żałuję że nie mam aparatu żadnego, bo takie piękne loczki mi się skręciły po myciu że masakra Pokazałabym Wam a tak nie mam jak

Truskawkowa muszę przyznać że jak narazie ta odżywka LAB25 spisuje się b. dobrze, włosy mam po niej mięciutkie, tylko odnoszę wrażenie że są trochę mniej odbite od nasady, tzn. obciąża mi je trochę, ale da się wytrzymać
Mimo wszystko jednak na moich włosach najlepiej sprawdzała się elseve total repair extreme i do niej wrócę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wczoraj mnie wzięło na różany blond znowu Walnęłam różową Venitę (pianka koloryzująca Intrygujący róż) i wyszło mi coś takiego. Grzywka jest oczywiście najbardziej różowa, bo tam są najjaśniejsze włosy. Reszta ma delikatną poświatę, ale bardzo mi się podoba. Myślę czy nie zwiększyć stężenia

Fotki robione przy oknie, bez flesza. Wiem, że wyglądają jak z fleszem, ale nic mi nie błysnęło po oczach, a poza tym nie mam potrzeby Wam ściemniać Błyszczą po Venicie, szampon Natei i odżywka Pantene też swoje zrobiły, błyszczą praktycznie w każdym oświetleniu, a mówi się, że blondy są matowe
ale piękne

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Już Ci nie raz pisałam, że masz śliczne naturalki i niejedna Ci pozazdrości Zazwyczaj naturalne blondy czy brązy są takie jakby spłowiałe, Twoj jest taki nasycony

Dla mnie jest wydajny, daję malutko na spodeczek. Działa, ale cena faktycznie średnia. Bez promocji bym nie kupiła
No ja seboradin miałam jakoś na niecałe 2 serie używania, na 5 tyg mi może starczył, ale ja go trochę wpsikiwałam w głowę Niby to nie jest zły wynik ale każdego dnia widziałam jak płyn w butelce znika w oczach Za tą cenę jak dla mnie jest właśnie kiepsko opłacalny, ale chyba będę zmuszona na niego polować bo fajny przyrost po nim miałam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Witam piękne w kolejnym wątku!

Truskawkowa
Ślinię się na Twoje kudły. A co do moich to do talii jeszcze brakuje troszkę. z jakieś 10 cm, także jeszcze poczekam.

Chryste Panie Jezu ! Jak mnie to słońce denerwuje. Już ledwo wyszło i mam japę jak cyganka. Bo nie opalam się na jakiś ładny kolor, tylko na taki brudny, cygański. Nie wytrzymie po prostu! Blada chcę być. :c
A ja zazdroszczę długości zarówno truskawkowej, bunny, Tobie, czeko, kylie i innym dziewczynom Moje maleństwa sięgają łopatek a marzy mi się coś pomiędzy talią a zapięciem stanika właśnie

Ile ja bym dała żeby być opalona... miałam w życiu okresy że chodziłam ciemna jak czekoladka, aż się ludzie patrzyli, choć wiem że to nie było zdrowe

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
I ja się witam w nowym wątku

Kończę magisterkę, zostały mi jakieś pierdy typu wstęp, zakończenie, bibliografia itp. do jutra muszę się z tym ogarnąć i mam nadzieję, że promotorka mi wszystko zaakceptuje no i 28 obrona

Kurcze moja cera znowu wariuje, nie wiem czy to od stresu czy od czego, ale pełno mam jakiś zaskórników, pryszczy bleee
Trzymam kciuki

Mi cera ost też świrowała, ale u mnie to kwestia solarium na które chodziłam, i stres egzaminacyjny, tak sądzę Teraz już mi na szczęście wszystko zaczyna schodzić

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Melduję się

Ex no właśnie się zdziwiłam jak nie wiem, bo od 8 mam odpalony wątek i czekam czekam aż ktoś zajrzy a tu nic. wyłączyłam go dosłownie na godzinę i już taka niespodzianka

a ja nie zagłosowałam bo nie ma mojej farby w sondzie
Widzisz jak trafiłam czasowo, wróciłaś na wizaż po chwili nieobecności a tu niespodzianka Ale tutaj nieraz tak jest- ja nieraz patrzę o 14 do Nas, potem wracam wieczorem albo na drugi dzień a tu 2 nowe strony zapisane

Kurcze sorka, ale wypisywałam takie najbardziej popularne na wątku
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 15:21   #38
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, w wątku jest albo cisza albo posty płyną powodzią
Nie wiem z czego to wynika, ale jest narzekanie na ciszę albo na nadmiar postów, nic pomiędzy
O tak, co racja to racja

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra, idę się różowić
Pokaż się po

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tylko nie zostan kucykiem Pony
rany jaki róż... to z maska do wlosow wymieszane?


Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny walnijcie mnie w głowę! Myślę nad ścięciem włosów
Ja osobiście ścięłam kiedyś na dłuższego boba z takich za łopatki i do teraz żałuję Z tym że ja mam falowane włosy i mi się lepiej układają jak są dłuższe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej i ja się medlujeale mi wstyd, zaraz za bunny miejsce a ja mało piszedzis mam kolejny egzamin jeszcze 3 i już będę na bierzaco

Buziaki
Hej Agatko
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:21   #39
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Masz piękne włoski i piękny kolor
Dzięki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku

No to chwal sie jaka?


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
Fluor sam z siebie zażółca zęby niestety. W Elmexach jest aminofluorek, a w zwykłych fluorek sodu. Z tego co kiedyś czytałam, amonofluorek mocniej się trzyma zębów, może dlatego?

Specjalistą nie jestem, więc jak coś to proszę o wybaczenie
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
a który to?i gdzie można go dostać?
Niech nikt nie wezmie tego za reklamę, ale to jedyne miejsce w PL http://allegro.pl/frutique-papaya-en...267911724.html

Od kiedy go używam, nie muszę w ogóle czyścić mechanicznie niczego. Muszę jednak podkreślić, że cerę mam mieszaną w stronę normalnej, raczej bez większych problemów (biorę anty)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:24   #40
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No nie wierzę, ledwo odpisałam na wasze poprzednie posty a tu kolejne mam do nadrabiania
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:25
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:24   #41
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex na porost u mnie się sprawdzał jantar+calcium: )
NO jakos Ci wybacze ten blad:P no zauważyłam że tu same niespodzianki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 15:26   #42
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
myślałam, że masz może jakiś krem od dermatologa czy coś, bo ja się musze wybrać do lekarza i zastanawiam się nad jakimś leczniczym kremem
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ubóstwiam ten peeling

Aż tak żarówiasto nie wyszło, ale grzywka jest intensywna Zarąbiście podkręca zieleń oczu Fiolet pewnie zrobiłby to bardziej, ale u mnie często wychodzi za siwo
mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:27   #43
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki

Fluor sam z siebie zażółca zęby niestety. W Elmexach jest aminofluorek, a w zwykłych fluorek sodu. Z tego co kiedyś czytałam, amonofluorek mocniej się trzyma zębów, może dlatego?

Specjalistą nie jestem, więc jak coś to proszę o wybaczenie
Niech nikt nie wezmie tego za reklamę, ale to jedyne miejsce w PL http://allegro.pl/frutique-papaya-en...267911724.html

Od kiedy go używam, nie muszę w ogóle czyścić mechanicznie niczego. Muszę jednak podkreślić, że cerę mam mieszaną w stronę normalnej, raczej bez większych problemów (biorę anty)
Dzięki.Też muszę sobie go sprawić
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:30   #44
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Bunny pytałam w poprzednim wątku, ale pewnie nie widziałaś co myślisz o kuracjach natychmiastowych Elseve? W biedro są u mnie po 8,39 i zastanawiam się nad nimi wzięłam color vive, bo chyba jako jedyna jest bez protein i idealnie wygładza włosy którąś jeszcze warto?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:43   #45
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To też trzymam kciuki czegoś tzn? makijaż zmywam płynem micelarnym z biedry i żelem z under twenty, tonik mam z celii, raz w tygodniu używam peelingu i maski z ziaji pro, na zmianę z peelingiem enzymatycznym frutigue poleconym przez Truskawkową no i krem Alantan Dermoline mam też krem z Himalayi, ale rzadko używam i jak już to jak coś powyciskam
A ja polecam krem tłusty z kolagenem i witaminami A i E z celii, kosztuje około 5zł a jak dla mnie jest najlepszy Mam po nim fajną mięciutką skórę rano A po wyciskaniu dobrze jest przetrzeć twarz płatkiem kosmetycznym nasączonym np. borasolem (do kupienia w aptece za około 5zł), u mnie w salonie gdzie miałam praktyki tym borasolem babeczkom buzię premywano po oczyszczaniu Łagodzi podrażnienia, trochę odkaża

A no i spróbuj się przyjrzeć podkładom, pudrom, jeśli coś Cię zapycha, ja ost zmieniłam podkład na igrid z pompką (bo bb był już za jasny) i zapchało mnie niesamowicie A po powrocie do bb znowu cera się naprawiła Chyba będę zmuszona zamówić ten bb w ciemniejszym kolorze bo on jedyny jakby naprawiał mi cerę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku


Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Ex na porost u mnie się sprawdzał jantar+calcium: )
NO jakos Ci wybacze ten blad:P no zauważyłam że tu same niespodzianki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie lepsze efekty dawał seboradin, bo jantar też używałam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
myślałam, że masz może jakiś krem od dermatologa czy coś, bo ja się musze wybrać do lekarza i zastanawiam się nad jakimś leczniczym kremem
Mi dermatolog przepisywał kiedyś takie coś do przemywania twarzy dostępne w aptece, płyn przezroczysty, śmierdzący alkoholem + żółty proszek w środku, siarka chyba czy coś. Pomagało mi na serio, robili to w aptece na zamówienie a kosztowało 5zł Spróbuj też może krem siarkowy matujący z barwy, u mnie się sprawdził https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujacy.html tu masz opinie o nim na KWC
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:41
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:43   #46
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku

No to chwal sie jaka?


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja



Nie żółkną pod wpływem tej pasty. Ona po prostu nie ma zadania mocnego ścierania osadu, więc dobrze myć nią np. wieczorem, a rano jakąś mocniejszą. Clynomyn - tą do osadu, nie dla palaczy. A swoją drogą leki mogą zmieniać kolor zębów, na szczęście zwykle nie na trwałe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:51   #47
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No nie wierzę, ledwo odpisałam na wasze poprzednie posty a tu kolejne mam do nadrabiania
Wieczorem wpadnie Kylie z

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Żałuję że nie mam aparatu żadnego, bo takie piękne loczki mi się skręciły po myciu że masakra Pokazałabym Wam a tak nie mam jak
Szkoda...
Cytat:
Truskawkowa muszę przyznać że jak narazie ta odżywka LAB25 spisuje się b. dobrze, włosy mam po niej mięciutkie, tylko odnoszę wrażenie że są trochę mniej odbite od nasady, tzn. obciąża mi je trochę, ale da się wytrzymać
Mimo wszystko jednak na moich włosach najlepiej sprawdzała się elseve total repair extreme i do niej wrócę
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Cytat:
ale piękne
Dzięks



Cytat:
A ja zazdroszczę długości zarówno truskawkowej, bunny, Tobie, czeko, kylie i innym dziewczynom Moje maleństwa sięgają łopatek a marzy mi się coś pomiędzy talią a zapięciem stanika właśnie
Zleci, zobaczysz


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pokaż się po
Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg venitarr.jpg (111,6 KB, 127 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:54
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:54   #48
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.

mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim

nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.
Ok to zaczynam kuracje blendamedem...wr...:brzyd al:
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny pytałam w poprzednim wątku, ale pewnie nie widziałaś co myślisz o kuracjach natychmiastowych Elseve? W biedro są u mnie po 8,39 i zastanawiam się nad nimi wzięłam color vive, bo chyba jako jedyna jest bez protein i idealnie wygładza włosy którąś jeszcze warto?
Chodzi ci o te maski w tubkach? Nie mialam ale sadze ze to jak mocniejsza odzywka, taka maska 1 minutowa.
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
[/B]
Nie żółkną pod wpływem tej pasty. Ona po prostu nie ma zadania mocnego ścierania osadu, więc dobrze myć nią np. wieczorem, a rano jakąś mocniejszą. Clynomyn - tą do osadu, nie dla palaczy. A swoją drogą leki mogą zmieniać kolor zębów, na szczęście zwykle nie na trwałe.
Ok dzieki za polecenie
Ja tym elmexem mylam 2 x dziennie ale mialam takie glupie wrazenie niedomycia, tyle ze ignorowalam
To nie bede panikowac, odczekam z miesiac i najwyzej jesli sie nie poprawi to zamieszkam znow u mojej dentystki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:01   #49
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja polecam krem tłusty z kolagenem i witaminami A i E z celii, kosztuje około 5zł a jak dla mnie jest najlepszy Mam po nim fajną mięciutką skórę rano A po wyciskaniu dobrze jest przetrzeć twarz płatkiem kosmetycznym nasączonym np. borasolem (do kupienia w aptece za około 5zł), u mnie w salonie gdzie miałam praktyki tym borasolem babeczkom buzię premywano po oczyszczaniu Łagodzi podrażnienia, trochę odkaża

A no i spróbuj się przyjrzeć podkładom, pudrom, jeśli coś Cię zapycha, ja ost zmieniłam podkład na igrid z pompką (bo bb był już za jasny) i zapchało mnie niesamowicie A po powrocie do bb znowu cera się naprawiła Chyba będę zmuszona zamówić ten bb w ciemniejszym kolorze bo on jedyny jakby naprawiał mi cerę
Ja ten alantan kocham miłością bezgraniczną i jego na pewno nie zmienię borasol mam w domu, kiedyś moja świnka miała rankę i wet mi kazał tym przemywać
podkłady i pudry raczej nie, teraz używam max factora i pudru sypkiego z manhattanu, chociaż ostatnio to nawet się nie malowałam i nie używałam kompletnie niczego i dalej jest tak samo.
Tylko ja zawsze miałam problemy z trądzikiem, moja cera bardzo się poprawiła porównując do wieku dojrzewania tylko mnie korci i muszę wycisnąć, pomimo tego, że wiem, że robię źle ale u mnie smarowanie nic nie daje czy to pasta cynkowa czy inne maści i kremy
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
faaajne pokażesz z buźką?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ok to zaczynam kuracje blendamedem...wr...:brzyd al:

Chodzi ci o te maski w tubkach? Nie mialam ale sadze ze to jak mocniejsza odzywka, taka maska 1 minutowa.

Ok dzieki za polecenie
Ja tym elmexem mylam 2 x dziennie ale mialam takie glupie wrazenie niedomycia, tyle ze ignorowalam
To nie bede panikowac, odczekam z miesiac i najwyzej jesli sie nie poprawi to zamieszkam znow u mojej dentystki
tak te w tubkach nie wiem jak moje włosy zareagują na te proteiny, ale chyba starczy mi na razie ta do farbowanych mogłabym używać jej na przemian z Timotei z olejkami i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba ale mam jeszcze zapasy i muszę je pozużywać
daj znać jakie będą efekty

No i co? Miałam wyjść z psem, zrobić zakupy i upichcić obiad, a zasiedziałam się z Wami i nic nie zrobiłam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 16:02   #50
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wieczorem wpadnie Kylie z

Szkoda...
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Dzięks



Zleci, zobaczysz




Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
O ja piernicze powinnas zmienic nick na malinowawiosna w ile ci sie to wymyje?

Ciotka kylie sie zalamie

Poskarze wam sie jeszcze na ta gowniana maske claudii schiffer regenerujaca nie wytrzymalam z nia i poszla w smietnik...
Wczoraj umylam wlosy, schly same, wieczorem czesze i nie wierze-lepkie jakby mnie kto miodem polal oblepila mi wlosy jakbym miala niewidzialna warstwe na nich. To jesscze nic, zapach moze ma i piekny i luksusowy, ale tak mocny ze usnac nie moglam tak mnie glowa rozbolala, ze malo nie oszalalam. To co zrobilam? Poszlam myc znow glowe umylam, dalam karite bo malo smrodliwa jest, poszlam spac z mokrymi. Ciul ze sie nie wyspalam, bo te mokre klaki jak macki mnie gniotly, odparzaly i cuda...a dzis teraz czesze i co? Dalej ten smrod od claudi... nigdy wiecej! Jutro znow umyje wlosy, bo dzis mam zaraz obiad i randke z mezem

Truskawkowa a jak ten szampon z rossa?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:19   #51
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Witam się i ja w nowym wątku

ja mam totalny kryzys włosowy walnę chyba jeszcze raz na całość naturę z tym że tym razem zmieszam 10 z tą połową tubki 9 i mam gdzieś te włosy nie wiem kompletnie co mam na ten łeb nakładać z jednej strony miałam dość tej bieli i kąpieli rozjaśniających a z drugiej nie było przynajmniej dylematu z farbą kupowałam to co zawsze i tyle. Nie wiem też czy chcę ciepło czy chłodno już prawie zdecydowana byłam i ugadałam z bunny że położę coś ciepłego (bo perła mi nie wyjdzie bez kąpieli) ale momentami mam ochotę położyć jakąś alfę z poziomu 11 z woda 12% i się już nie przejmować... Przeglądałam na blogu bunny efekty koloryzacji na "trudnych" włosach i prędzej czy później się i tak pewnie skuszę. Poleci albo alfa 11.11 albo jakaś mieszanka np. 11.11 + 11.20 , 11.10 + 11.20 tak jak Encha albo Asia od Jasia. Marzy mi się czysty jasny blondzik bez kombinacji no ale komu nie...
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:48   #52
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
faaajne pokażesz z buźką?
Nienawidzę robić sobie zdjęć, bo wyglądam jak zdeformowana albo robię tępę miny. Wrzuciłam w wiadome miejsce Niestety, mój telefon strasznie zjada kolory, a nie będę się bawić PS, żeby pokazać lepiej Na żywo grzywka jest trochę bardziej różowa, a moje oczy zdecydowanie bardziej zielone. Tutaj wyszły niestety mdło


---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
O ja piernicze powinnas zmienic nick na malinowawiosna w ile ci sie to wymyje?

Ciotka kylie sie zalamie

Poskarze wam sie jeszcze na ta gowniana maske claudii schiffer regenerujaca nie wytrzymalam z nia i poszla w smietnik...
Wczoraj umylam wlosy, schly same, wieczorem czesze i nie wierze-lepkie jakby mnie kto miodem polal oblepila mi wlosy jakbym miala niewidzialna warstwe na nich. To jesscze nic, zapach moze ma i piekny i luksusowy, ale tak mocny ze usnac nie moglam tak mnie glowa rozbolala, ze malo nie oszalalam. To co zrobilam? Poszlam myc znow glowe umylam, dalam karite bo malo smrodliwa jest, poszlam spac z mokrymi. Ciul ze sie nie wyspalam, bo te mokre klaki jak macki mnie gniotly, odparzaly i cuda...a dzis teraz czesze i co? Dalej ten smrod od claudi... nigdy wiecej! Jutro znow umyje wlosy, bo dzis mam zaraz obiad i randke z mezem

Truskawkowa a jak ten szampon z rossa?
2-3 może przetrwa, ale w stanie spranym Testowałam już tę piankę na różne sposoby, wiem, że w takiej formie szybko spłynie

A szamponik naprawdę super. Bardzo wygładza. Niestety przy dłuższym używaniu trochę obciąża, ale wystarczy umyć czymś bardziej oczyszczajacym i jest super

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku

ja mam totalny kryzys włosowy walnę chyba jeszcze raz na całość naturę z tym że tym razem zmieszam 10 z tą połową tubki 9 i mam gdzieś te włosy nie wiem kompletnie co mam na ten łeb nakładać z jednej strony miałam dość tej bieli i kąpieli rozjaśniających a z drugiej nie było przynajmniej dylematu z farbą kupowałam to co zawsze i tyle. Nie wiem też czy chcę ciepło czy chłodno już prawie zdecydowana byłam i ugadałam z bunny że położę coś ciepłego (bo perła mi nie wyjdzie bez kąpieli) ale momentami mam ochotę położyć jakąś alfę z poziomu 11 z woda 12% i się już nie przejmować... Przeglądałam na blogu bunny efekty koloryzacji na "trudnych" włosach i prędzej czy później się i tak pewnie skuszę. Poleci albo alfa 11.11 albo jakaś mieszanka np. 11.11 + 11.20 , 11.10 + 11.20 tak jak Encha albo Asia od Jasia. Marzy mi się czysty jasny blondzik bez kombinacji no ale komu nie...
Ach te jasne blondy, kto zasmakuje, będzie tęsknił
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:53   #53
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

hej, czy któraś z was może używała castinga glossy blonds? mam 1021, chcę nałożyć na długość i pozbyć się w końcu morelowych pasemek, może coś pomoże.
ale mam zagwozdkę jak nakładać. w castingowym wątku moje pytanie pozostało bez odpowiedzi, więc powtórzę je tutaj
otóż zwykłe castingi trzeba było nakładać na mokre i umyte włosy.
w ulotce 1021 jest info by nakładać na WŁOSY. zero informacji czy na mokre czy suche czy czyste czy brudne
i teraz nie wiem. jak rozjaśniać ma to wydaje mi się, że im bardziej przetłuszczony skalp tym lepiej, dla włosów i skóry, ale nie wiem już sama.
jak WY nakładałyście??
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:09   #54
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wieczorem wpadnie Kylie z

Szkoda...
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Dzięks



Zleci, zobaczysz

Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
Ale róż Wyglądasz jak z mangi

Haha Kylie się załamie Spróbuję, widziałam go ostatnio w jasmin i zastanawiałam się czy nie wziąć
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:16   #55
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa
matko bosko częstochowsko mega masz te włosy
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:48   #56
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa ale Ty masz wielkie oczy bosko jest, piękne masz włosiska
słuchaj a widziałaś gdzieś w przystępnej cenie tą wcierkę Seboradinu? Ostatnio widziałam w sp, ale 32 zł
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:43   #57
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

ooo wchodzę na wątek a tu nowa część już

Burza u mnie znowu ta pogoda w tym roku mnie wykończy....


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Super sonda szefowo Muszę się zastanowić jak zagłosować

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Top spamerki z poprzedniego wątku to

blond bunny 525
Agatau88 404
xXxKYLIExXx 403
exclusivee 368
czekoladowoo 300

Gratulujemy Musze się poprawić, bo zostałam w tyle

wow to ładnie żeście dużo musiały naskrobać
co do sondy ciężko mi było się zdecydować bo nie mam swojego 100% faworyta ale w końcu zaznaczyłam Loreala bo mi najbardziej służył

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Witam piękne w kolejnym wątku!

Truskawkowa
Ślinię się na Twoje kudły. A co do moich to do talii jeszcze brakuje troszkę. z jakieś 10 cm, także jeszcze poczekam.



Chryste Panie Jezu ! Jak mnie to słońce denerwuje. Już ledwo wyszło i mam japę jak cyganka. Bo nie opalam się na jakiś ładny kolor, tylko na taki brudny, cygański. Nie wytrzymie po prostu! Blada chcę być. :c
jak mozna byc niezadowolonym z opalenizny?? :P Ja bym się chętnie z Tobą zamieniła bo ja bladzioszek

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra, idę się różowić
ojeju jaki róż .... nie rób tego !!!

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.

mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim

nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.

mi się cały czas robią takie podskorne gule pod brodą bolące i lekarz przepisał mi Acnelec i fakt faktem on wysusza bardzo i rano jak się budzę to mniej je widać, ale co z tego jak wiecznie powstawją nowe ;/
musiałabym chyba coś wewnętrznie stosować żeby się tego wyzbyć....
Wszysy ci dermatolodzy są g..... warci ;/ a cetaphil mi też kazał stosować bo on jest jednym z lepszych nawilżaczy który nie zapycha...

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja polecam krem tłusty z kolagenem i witaminami A i E z celii, kosztuje około 5zł a jak dla mnie jest najlepszy Mam po nim fajną mięciutką skórę rano A po wyciskaniu dobrze jest przetrzeć twarz płatkiem kosmetycznym nasączonym np. borasolem (do kupienia w aptece za około 5zł), u mnie w salonie gdzie miałam praktyki tym borasolem babeczkom buzię premywano po oczyszczaniu Łagodzi podrażnienia, trochę odkaża

A no i spróbuj się przyjrzeć podkładom, pudrom, jeśli coś Cię zapycha, ja ost zmieniłam podkład na igrid z pompką (bo bb był już za jasny) i zapchało mnie niesamowicie A po powrocie do bb znowu cera się naprawiła Chyba będę zmuszona zamówić ten bb w ciemniejszym kolorze bo on jedyny jakby naprawiał mi cerę







U mnie lepsze efekty dawał seboradin, bo jantar też używałam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Mi dermatolog przepisywał kiedyś takie coś do przemywania twarzy dostępne w aptece, płyn przezroczysty, śmierdzący alkoholem + żółty proszek w środku, siarka chyba czy coś. Pomagało mi na serio, robili to w aptece na zamówienie a kosztowało 5zł Spróbuj też może krem siarkowy matujący z barwy, u mnie się sprawdził https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujacy.html tu masz opinie o nim na KWC
a ktory to BB jest taki dobry??

co do tego siarkowego z Barwy to ja osobiście nie polecam - mi nie pomógł - nie zauważyłam żadnej poprawy po nim a tylko mi wysuszył cerę.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-06-05 o 18:24
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:48   #58
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wieczorem wpadnie Kylie z

Szkoda...
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Dzięks



Zleci, zobaczysz




Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone

ojaa ja padłam z krzesła
wolę cię jednak w blondzie niż w różu.....
ale oczyska to masz przepiękne

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
O ja piernicze powinnas zmienic nick na malinowawiosna w ile ci sie to wymyje?

Ciotka kylie sie zalamie

Poskarze wam sie jeszcze na ta gowniana maske claudii schiffer regenerujaca nie wytrzymalam z nia i poszla w smietnik...
Wczoraj umylam wlosy, schly same, wieczorem czesze i nie wierze-lepkie jakby mnie kto miodem polal oblepila mi wlosy jakbym miala niewidzialna warstwe na nich. To jesscze nic, zapach moze ma i piekny i luksusowy, ale tak mocny ze usnac nie moglam tak mnie glowa rozbolala, ze malo nie oszalalam. To co zrobilam? Poszlam myc znow glowe umylam, dalam karite bo malo smrodliwa jest, poszlam spac z mokrymi. Ciul ze sie nie wyspalam, bo te mokre klaki jak macki mnie gniotly, odparzaly i cuda...a dzis teraz czesze i co? Dalej ten smrod od claudi... nigdy wiecej! Jutro znow umyje wlosy, bo dzis mam zaraz obiad i randke z mezem

Truskawkowa a jak ten szampon z rossa?
W ogóle ta cała kolekcja Claudii Schiffer jest beznadziejna. Zarówno maska jak i cała reszta........... Jej farba jest bardzo słaba z tego co mówiły mi koleżanki - szybko żółknie i nie warto jej kupować. Ja mam ją w domu bo kupiłam jakiś czas temu, ale nie będę nią ryzykować po takich opiniach

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
hej, czy któraś z was może używała castinga glossy blonds? mam 1021, chcę nałożyć na długość i pozbyć się w końcu morelowych pasemek, może coś pomoże.
ale mam zagwozdkę jak nakładać. w castingowym wątku moje pytanie pozostało bez odpowiedzi, więc powtórzę je tutaj
otóż zwykłe castingi trzeba było nakładać na mokre i umyte włosy.
w ulotce 1021 jest info by nakładać na WŁOSY. zero informacji czy na mokre czy suche czy czyste czy brudne
i teraz nie wiem. jak rozjaśniać ma to wydaje mi się, że im bardziej przetłuszczony skalp tym lepiej, dla włosów i skóry, ale nie wiem już sama.
jak WY nakładałyście??
Ja używałam Castingów na suche, nieumyte włosy. ;]
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:48   #59
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale róż Wyglądasz jak z mangi

Haha Kylie się załamie Spróbuję, widziałam go ostatnio w jasmin i zastanawiałam się czy nie wziąć
Taki barbiowy, ktory kochają male dziewczynki:-D
Kylie biedna, będzie probowala nadrobic:-D

Nie wiedzialam, ze sie pojawily w Jasmin te maski, sa fajne i tanie:-D

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Truskawkowa
matko bosko częstochowsko mega masz te włosy
Dzieki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Truskawkowa ale Ty masz wielkie oczy bosko jest, piękne masz włosiska
słuchaj a widziałaś gdzieś w przystępnej cenie tą wcierkę Seboradinu? Ostatnio widziałam w sp, ale 32 zł
Dzieki:-* wiesz, ze ja nudy nie lubie:-D

Zerknij do Hebe, ostatnio byly za 19,99 a regularnie jakos okolo 24? Tak mi sie kojarzy, na pewno taniej niz w promocji w sp:-\

Cytat:
Napisane przez Lavia

ojeju jaki róż .... nie rób tego !!!
Dlaczego? Przeciez to nie tatuaż, a do tego zmyje sie raz dwa...

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-05 o 18:50
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:51   #60
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Taki barbiowy, ktory kochają male dziewczynki:-D
Kylie biedna, będzie probowala nadrobic:-D

Nie wiedzialam, ze sie pojawily w Jasmin te maski, sa fajne i tanie:-D








Dzieki





Dzieki:-* wiesz, ze ja nudy nie lubie:-D

Zerknij do Hebe, ostatnio byly za 19,99 a regularnie jakos okolo 24? Tak mi sie kojarzy, na pewno taniej niz w promocji w sp:-\






Dlaczego? Przeciez to nie tatuaż, a do tego zmyje sie raz dwa...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

nie no wiem, wiem śmieje się - rzecz gustu po prostu mi sie bardziej w blondzie podobalas ale najwazniejsze ze tobie sie podoba
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.