Ubiór dla nastolatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-24, 14:12   #1
jacob1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Ubiór dla nastolatka


Witam!
Ostatnio postanowiłem zmienić coś w swoim wyglądzie. Zaczęło się od fryzury, jednak gdy spojrzałem na swoje ubrania doszedłem do wniosku, że ubieram się nieadekwatnie do swojego wieku. Za dużo, by opisywać. W każdym razie trochę o mnie. Mam 180cm wzrostu, i ważę około 72kg. Wiem, że to nie dużo, jak na faceta ale pracuję nad tym. Mała waga nie zmienia jednak fakt, że mam dosyć szeroką klatkę piersiową, i widoczne niewielkie zaokrąglenia w postaci tzn. "kapturów". W sumie, wydaje mi się, że mam całkiem atrakcyjną, męską budowę ciała. Jedyną ujmą są moje nogi, co do których mam wrażenie, że są trochę grubsze niż u przeciętnego faceta mojego wzrostu i wagi. Teraz trochę o tym jakbym chciał wyglądać(tak, mógłbym sam znaleźć sobie ciuchy, ale nie potrafię - jak to większość facetów - zachować pewne niepisane "zasady" odnośnie ubierania. Więc nawet jakbym kupił sobie ciuchy, to mógłbym wyglądać w nich średnio). Chciałbym wyglądać trochę agresywnie, niegrzecznie. Ale jednocześnie sprawiać wrażenie zadbanego, dbającego o wygląd. Ostatnio gdy oglądałem z koleżanką film "3 metry nad niebem" spodobał mi się styl głównego bohatera - Hache. Niby badass, ale z klasą. Polubiłem też koszule takie jak na tym ujęciu: https://youtu.be/Pu9A5PFQHno?t=13s Co do moich upodobań: nienawidzę dresów, za dużych obwisłych bluz, bojówek. Gustuję raczej w dopasowanych spodniach takich jak rurki(o ile nie są obcisłe jak leginsy), nie straszne mi koszule(jednak one mnie dosyć postarzają więc wolałbym ich unikać). Chodzę najczęściej w Vansach i Converse'ach. Jednak inne propozycje odnośnie butów chętnie przyjmę. Aha, no i cena. Jestem licealistą, który dorabia sobie jako kelner w kawiarni. Nie stać mnie na ubrania po kilkaset złotych za sztukę. I przy okazji, interesują mnie sklepy stacjonarne(sieciówki) ale jeśli jest jakaś naprawdę fajna okazja to sklep internetowy też wchodzi w grę. Pozdrawiam, i liczę, że mi pomożecie wyglądać dobrze.

PS. Mam taką skrytą nadzieję, że podeślecie mi linki/zdjęcia konkretnych przedmiotów. Trzeba mi tłumaczyć dosyć łopatologicznie
jacob1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 13:25   #2
Bruno123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Ubiór dla nastolatka

Jeśli chodzi o obuwie to polecam sklep w którym ja osobiście kupuję . Sklep xxx - bardzo duży wybór . Teraz mają tam kod rabatowy "SUPER20" na modele nieprzecenione .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-27 o 09:22 Powód: Reklama.
Bruno123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-26 14:25:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.