Blizny po laserze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 21:28   #1
Memory
Przyczajenie
 
Avatar Memory
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18

Blizny po laserze.


...

Edytowane przez Memory
Czas edycji: 2008-03-14 o 21:02
Memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:04   #2
oliwia2629
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Blizny po laserze.

Trochę mnie tym zaniepokoiłaś A gdzie miałaś robiony ten laser i kiedy?
Byłaś u tego lekarza pokazać mu te przebarwienia?
oliwia2629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:20   #3
Memory
Przyczajenie
 
Avatar Memory
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Blizny po laserze.

Lekarz, ktory mi to robil, twierdzi, że wszystko jest w porządku. A goi się tak wolno dlatego, że taki mam typ skóry. Hm. Dziwne, że akurat na mnie wypadlo. Poza tym nie mam zaufania do lekarzy. Wiele sie naczytalam o niekompetentnych oszustach, ktorzy niepoprawnie wykonywali swoj zawod [nie mam tu na myśli konkretnie wykonujących ten rodzaj zabiegu].. Dlatego pytam się tu, czy to normalne, jesli tak wolno mi to schodzi. Może ktoś miał identyczna sytuacje?
Memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:10   #4
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Blizny po laserze.

Gdzie miałaś przeprowadzany zabieg??Czy to jest jakaś znana klinika i lekarz?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:24   #5
oliwia2629
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Blizny po laserze.

Mnie też interesuje gdzie miałaś wykonywany ten zabieg.
Ja również przymierzam się do zabiegu laserem- dokładniej- FRAXELEM.
oliwia2629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:42   #6
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Blizny po laserze.

Oliwia, Fraxel z tegoc o się orientuję, jest w Bydgoszczy...jaki chcesz zrobić zabieg i na co? I czy rzeczywiście w Bydgoszczy?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:10   #7
Memory
Przyczajenie
 
Avatar Memory
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Blizny po laserze.

...

Edytowane przez Memory
Czas edycji: 2008-03-14 o 21:03
Memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 12:35   #8
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Blizny po laserze.

W ostatnim czasie również poważnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie tego typu zabiegu i też tyczy się to rozstępów na piersiach. Po przeczytaniu tego co napisałaś trochę mnie strach obleciał. Myślałam o Estetica Studio w Krakowie. Byłabym wdzięczna za bliższe opinie na temat zabiegu i samego salonu o ile to możliwe.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:58   #9
oliwia2629
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Blizny po laserze.

Nucha
Fraxel jest tylko i wyłącznie (tak wyczytałam na innych forach) w Warszawie- i tam też planuje zrobić sobie ten zabieg. Zmagam się z bliznami potrądzikowymi. Powiem szczerze, że bardzo żałuje że org. Fraxel jest tylko w Wa-wie (w innych miastach jest laser typu Fraxel- a to nie to samo), mam spory kawałek do stolicy, ale co tam..
Muszę tylko uzyskać kilka ważnych informacji o tym laserze, bo jak narazie nie mam odwagi poddać się temu zabiegowi.
oliwia2629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 22:09   #10
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Blizny po laserze.

Hmmm a w Krakowie przypadkiem nie ma?? W estetice?
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:29   #11
oliwia2629
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Blizny po laserze.

Rozmawiałam niedawno z dystrybutorem lasera Fraxel, podaje gabinety w których są najnowocześniejsze, oryginalne lasery Fraxel:

Gdańsk, COSMEA, ul. Spichrzowa 23/2
Kraków, DERMIC MEDICAL SPA, ul. Św. Gertrudy 24/1
Toruń, POMORSKIE CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, ul. Prosta 35
Warszawa, ELITE, ul. Pereca 2
Warszawa, ESTEDERM, al. Witosa 31/216

Jakby co to mam telefony do tych gabinetów.
Ja się wybieram za około 2 tygodnie do Elite.
oliwia2629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 08:27   #12
aligator 333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Blizny po laserze.

hej możesz podać te numery telefonów?? bardzo prosze!
aligator 333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 23:22   #13
oliwia2629
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Blizny po laserze.

Proszę:
Gdańsk, COSMEA, ul. Spichrzowa 23/2, tel 0-58 320 14 04
Kraków, DERMIC MEDICAL SPA, ul. Św. Gertrudy 24/1, tel. 0-12 433 83 83
Toruń, POMORSKIE CENTRUM MED. ESTET. ul. Prosta 35, tel. 0-56 622 48 65
Warszawa, ELITE, ul. Pereca 2, tel. 022 652 34 62
Warszawa, ESTEDERM, al. Witosa 31/216, tel. 022 640 14 57
oliwia2629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:31   #14
virtualia/
Raczkowanie
 
Avatar virtualia/
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 30
GG do virtualia/
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez oliwia2629 Pokaż wiadomość
Nucha
Fraxel jest tylko i wyłącznie (tak wyczytałam na innych forach) w Warszawie- i tam też planuje zrobić sobie ten zabieg. Zmagam się z bliznami potrądzikowymi. Powiem szczerze, że bardzo żałuje że org. Fraxel jest tylko w Wa-wie (w innych miastach jest laser typu Fraxel- a to nie to samo), mam spory kawałek do stolicy, ale co tam..
Muszę tylko uzyskać kilka ważnych informacji o tym laserze, bo jak narazie nie mam odwagi poddać się temu zabiegowi.
jak tylko i wylacznie w warszawie skoro w POZNANIU TEZ JEST!!! sadze ze robi sie coraz bardziej popularny i jest juz we wszystkich duzych miastach. Podobno faktycznie dziala cuda!

Poznań, ul. Hetmańska 90, tel. 061 8311414

Epi centrum
Poznan
ul. Krakowska 4
kod 61-889
Tel. 061 8533666
virtualia/ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:42   #15
labella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez virtualia/ Pokaż wiadomość
jak tylko i wylacznie w warszawie skoro w POZNANIU TEZ JEST!!! sadze ze robi sie coraz bardziej popularny i jest juz we wszystkich duzych miastach. Podobno faktycznie dziala cuda!

Poznań, ul. Hetmańska 90, tel. 061 8311414

Epi centrum
Poznan
ul. Krakowska 4
kod 61-889
Tel. 061 8533666
Dziewuszki!

Po pierwsze w Epi Centrum mają nie Fraxel a oryginalny Mosaic.
Jest to jeden wspólny laser Mosaic dla wszystkich gabinetów Epi Centrum w Polsce.
Działanie laserów jest właściwie identyczne. Różnica: Mosaic jest tańszy w eksploatacji.
Niestety mimo to Epi Centrum liczy sobie za Mosaic jak za Fraxel, pewnie chcą więcej zarobić.

Po drugie: Był taki moment, że Fraxel był tylko w Warszawie i Bydgoszczy.
To już się zmieniło. Aktualnie Fraxel jest tu:
http://www.fraxelblizny.pl/
oraz tu:
http://www.optopol.com.pl/365.php

Mosaica poszukajcie sobie w google.

Edytowane przez labella
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:44
labella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 01:34   #16
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Hmmm a w Krakowie przypadkiem nie ma?? W estetice?

W Krk jest laser Lumenis Ultra Pulse Encore - laser frakcyjny CO2

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:32
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 00:34   #17
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Blizny po laserze.

Teraz jest promocja na 1700 zł w Krakowie...
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2011-07-20 o 22:53
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:49   #18
tajemnica11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po laserze.

jakie są koszty laseru w warszawie?
__________________
Sebastianek 26.01.2010
tajemnica11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:55   #19
ina_7
Raczkowanie
 
Avatar ina_7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Blizny po laserze.

Dołączam się do pytania poprzedniczki - czy wiecie jaka jest ccena lasera Fraxel na policzki? Mi w Irenie Eris lekarz powiedział że 1600zł za policzki aż do uszu.
__________________
powiedziała tak 21 maja 2011

http://s2.suwaczek.com/20110521580114.png
ina_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 07:58   #20
karo 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny po laserze.

witam!! Chce ostrzec wszystkich wybierających sie na laser fraxel. Jestem 6 miesiecy po zabiegu w celu likwidacji blizn potrądzikowych i musze przyznać że jest to najgłupsza rzecz jaką w zyciu zrobiłam . Mam mase nowych blizn, dziurek , przebarwień , odbarwień ....tragedia . Lekarze nie maja doswiadczenia co do skutków ubocznych i nie potrafią potem pomóc wieć po co ryzykować skoro i tak na fachową pomoc w celu złagodzenia skutków ubocznych nie mozna liczyć
karo 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:48   #21
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

hej dziewczyny ja tez mialam robiony laser na plamy pigmentowe dwa tyg. temu- masakra pelno plam i malych dziurek watpie ze to zniknie- martwie sie tym bo nie mialam wiekszych problemow z cera poza kilkoma plamami a teraz zapowiada sie nieciekawie
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 15:32   #22
a_marie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po laserze.

Ja niestety również miałam pecha jesli chodzi o zabieg laserem fraxel rok temu zdacydowałam się na usunięcie kilku głębokich blizn potrądzikowych na policzku i wyglądam dużo gorzej niż przed... wcześniej były to same wgłębienia, dołki, a teraz skóra jest jakaś dziwnie zapadnięta, obarwiona, są plamki, małe dodadkowe blizenki i przebarwienia, dodam że rumień po zabiegu schodził mi bardzo długo... radzę dobrze przemyśleć sprawę tego typu zabiegów, no a przede wszystkim znaleźć dobrego, doświadczonego dermatologa

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Ja niestety również miałam pecha jesli chodzi o zabieg laserem fraxel rok temu zdacydowałam się na usunięcie kilku głębokich blizn potrądzikowych na policzku i wyglądam dużo gorzej niż przed... wcześniej były to same wgłębienia, dołki, a teraz skóra jest jakaś dziwnie zapadnięta, obarwiona, są plamki, małe dodadkowe blizenki i przebarwienia, dodam że rumień po zabiegu schodził mi bardzo długo... radzę dobrze przemyśleć sprawę tego typu zabiegów, no a przede wszystkim znaleźć dobrego, doświadczonego dermatologa
a_marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:07   #23
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Dokladnie tak samo wygladam jak opisujesz, rumien po laserze byl bardzo dlugo, zastanowcie sie bardzo mocno przed pojsciem na taki zabieg ,cera wyglada gorzej, to co pisza na stronkach to tylko bzdety, laser to nie zarty, uszkadza gleboko skore i ona nie zawsze wraca do poprzedniej formy. To jest zabieg wylacznie dla tych ktorzy maja glegokie zaznaczam glebokie blizny a nie kilka dziorek po pryszczach.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 00:11   #24
Biani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po laserze.

Dziewczyny,
ale mnie nastraszylyscie. W tym zabiegu laserowym widzialam nadzieje... Mam bardzo dalece odbiegajaca od idealu cere... Nierownosci, plamki, otwarte pory, krostki. Na szczescie strasznych pryszczy juz nie mam. Skonczyl sie dramat, ale slady zostaly. Ogolnie nie mam wielkich strasznych blizn. Na prawym policzku jest ich kilka i dokladnie 4 czerwone plamki- wszystko wynik wyciskania Chce sie tego pozbyc, koniecznie! Nie jestem chodzacym idealem pieknosci, ale nic tak, jak czysta i w miare gladka cera, nie jest dla mnie wazne. Chce odzyskac pewnosc siebie, wiec powiedzcie prosze, ze istnieje jakis zabieg, dzieki ktoremu pozbede sie tego. I niech on bedzie gdzies na Pomorzu albo w okolicy Doncaster UK .
Biani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:50   #25
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Mialam kidys robiony jeden zabieg IPL , niestety wiecej sie nie dalo bo mieszkam w Szwecji i musialam wracac- ale po tym zabiegu poprawila mi sie skora o 50% efekt byl juz po tyg. widoczny, i nie wiem co mnie pokusilo isc na laser- kobieta wmawiala mi ze IPL moze zniszczyc mi skore (bo akurat nie robila takich zabiegow) a laser jest super bezpieczny. Dzis wygladam jak piecdziesiatka a mam 37 bo laser to nie zabawa to zabieg ktory ingeruje gleboko w glab i niszczy tkanke i niekoniecznie goi sie tak jak trzeba. Sprobuj innych opcji zanim zdecydujesz sie na laser-to moga byc np. kwasy lub inne zabiegi ktore poradza sobie z tym o czym piszesz.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 01:10   #26
Biani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po laserze.

Dzieki, to ja juz zdecydowalam sie. Nie bedzie zabiegu laserem, bynajmniej narazie . Trzeba dowiedziec sie czegos na temat kwasow badz innych zabiegow tp. A wiec uciekam szukac watkow na ten temat. Pa
Biani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:30   #27
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Powodzenia, napewno znajda sie dobre srodki , moze zupelnie nie da sie wszystkiego pozbyc ale z doswiadczenia wiem ze mozna sobie pogorszyc i to nieodwracalnie. Moja rada to polubic siebie taka jaka sie jest, wtedy inni to zauwaza, nasz problem jest taki ze czegos nie akceptujemy w naszym wygladzie a inni nawet tego nie zauwazaja. Moi znajomi po moim zabiegu pytali co chcialam usunac przeciez zadnych plam nie widzieli-teraz niestety juz widza -te po zabiegu. Dosc tych smutow -jeszcze raz" powo" i szukaj dobrich kosmtykow i zabiegow mniej inwazyjnych.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:34   #28
buki00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po laserze.

Cytat:
Napisane przez Biani Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ale mnie nastraszylyscie. W tym zabiegu laserowym widzialam nadzieje... Mam bardzo dalece odbiegajaca od idealu cere... Nierownosci, plamki, otwarte pory, krostki. Na szczescie strasznych pryszczy juz nie mam. Skonczyl sie dramat, ale slady zostaly. Ogolnie nie mam wielkich strasznych blizn. Na prawym policzku jest ich kilka i dokladnie 4 czerwone plamki- wszystko wynik wyciskania Chce sie tego pozbyc, koniecznie! Nie jestem chodzacym idealem pieknosci, ale nic tak, jak czysta i w miare gladka cera, nie jest dla mnie wazne. Chce odzyskac pewnosc siebie, wiec powiedzcie prosze, ze istnieje jakis zabieg, dzieki ktoremu pozbede sie tego. I niech on bedzie gdzies na Pomorzu albo w okolicy Doncaster UK .
2 tygodnie temu miałam robiony laser frakcyjny w aestetic w Łodzi, powiem, że skórę mam jak pupa niemowlaka, robiłam go raczej na zmarszczki (mam strasznie cienką skórę i szybko się "sypię"), które trochę się wygładziły, ale najważniejsze, że ogolnie skóra wygląda promiennie. Po czytaniu waszych postów o malo nie uciekłam z fotela, ale lekarz mnie uspokoił i w efekcie zabieg się odbył.
Najważniejsze, żeby laser był nowoczesny a lekarz doświadczony.
buki00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:20   #29
flo55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po laserze.

wmonia - moge spytac jak dlugo utrzymywal sie rumien u Ciebie?
ja tydzien temu bylam na laserze, i policzki mialam robione nie pikselowo (punktami) ale jakby kilkumilimetrowymi kolkami. Strup zszedl po 4 dniach i teraz mam czerwona skore, a w miejscach gdzie bardziej przypalilo minimalnie skora jest wypukla
co zrobic, zeby wrocil normalny kolor?

ps. dermatolog twierdzi ze to normalne, ale patrzac na te skore, nie wierze mu ani troche
flo55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:01   #30
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po laserze.

Hej flo55 tydzien to za malo czasu zeby panikowac, wiec sie nie martw. Ja bylam czerwona przez 6 tyg, nierownosci utrzymywaly sie 4 miesiace, jednym slowem mialam powiklania, do dzis mam pelno kropek na policzkach a zabieg mialam w maju. Trafilam wkoncu na dermatologa ktory zajmuje sie laserem i powiedziala mi wprost ze na plamy laser nie jest i ze skora po laserze goi sie od pol roku do roku (co sprawdza sie dokladnie w moim przypadku) przynajmniej byla szczera nie obwijala w bawelne. Mowi ze to bardzo inwazyjny zabieg(szkoda ze ten co mi to robil nie byl taki szczery, no coz wkoncu zbieral kase na wakacje) ktory moze zostawic slady na wiele lat i uzywa sie go na blizny( czyli kiedy nie mozna za duzo zniszczyc). Badz dobrej mysli, wkoncu innym sie udalo i sa zadowoleni. Moja rada to dbaj teraz o skore bardzo-dobre kremy i duzo specyfikow w postaci tabletek zeby wzmocnic organizm od wewnatrz. Ja bralam tabletki z masy perlowej bo niewiedzialam jak sie ratowac i chyba troche pomogly ale to juz musisz sama zdecydowac- moze cos ze skrzypu polnego w wiekszych dawkach. A na co mialas robony laser?
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 15:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.