Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 13:59   #61
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Kurcze, obiecalam sobie ze nie dam sie skusic na drozdze, ale dzisiaj jakas dziwna sila zaprowadzila mnie wlasnie do stoiska z nimi.. no i coz.. trzeba bedzie sprobowac Narazie nie wiem czy w ogole uda mi sie to przelknac, ale najwyzej przygotuje sobie kilka roznych beltow i wypije ten, ktory mi najbadziej zasmakuje

Chcialabym Was jeszcze zapytac co myslicie o ponizszym sposobie na 'zjadanie' drozdzy. Przepis skopiowany z LU:

Cytat:
Najsmaczniejsza dla mnie opcja na skonsumowanie drożdży to mix bananowy: zalewam gorącą wodą drożdże, w międzyczasie miksuję dojrzałego banana, dodaję trochę mleka i sparzone drożdże. Znowu wszystko miksuję i jem z przyjemnością
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:09   #62
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Narek to świetnie (:
więc chyba od dziś zacznę swoją przygodę z drożdzami
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:29   #63
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Ja zauważyłam, że od kiedy piję drożdże mam mniejszy apetyt na słodycze Kolejny plus
od jakiego czasu pijesz te drożdże?
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:59   #64
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ha, ja już po drugim kubku drożdży! Dziś było "bezboleśnie", bo dodałam pół kostki rosołowej. Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju. Czy składniki kostki rosołowej nie wpłyną negatywnie na stan cery? Bo wtedy w sumie kuracja drożdżowa minęłaby się z powołaniem, a na pokonaniu pryszczy też mi zależy...
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...



Edytowane przez dream-digger
Czas edycji: 2008-09-06 o 15:50
dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:15   #65
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
Ha, ja już po drugim kubku drożdży! Dziś było "bezboleśnie", bo dodałam pół kostki rosołowej. Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju. Czy składniki kostki rosołowej nie wpłyną negatywnie na stan cery? Bo wtedy w sumie kuracja drożdżowa minęła by się z powołaniem, a na pokonaniu pryszczy też mi zależy...
Też o tym myslalam, ale wydaje mi sie, ze nie ma tam nic krzywdzacego. Nie mozna przesadzac z iloscia tej kostki, bo sama sol nie ma najlepszego wplywu na organizm i wiem, ze np. przy tradziku powinno sie ja ograniczac.

Jestem zdziwiona, ze znalazlo sie tyle pijaczek Coz, grzech nie wykorzystac tak prostego, taniego i efektywnego sposobu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:41   #66
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

O Wy, założyłyście osobny wątek o piciu tego obrzydlistwa


Dobra, jutro próbuję z tym bananem. Już się boję (bosh, banan i drożdże - to się nie uda ) ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:50   #67
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
od jakiego czasu pijesz te drożdże?
Od poniedziałku, czyli 6 dni
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 16:22   #68
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Od poniedziałku, czyli 6 dni
Dziękuję więc szybko zadziałało na te zmniejszenie apetytu. Mi też się przydałoby. A tak poza tym to wyskoczyły mi pryszcze ostatnio (ogólnie bardzo rzadko mi się to zdarza). Czy to możliwe, że to po drożdżach? Piłam je tylko 2 razy
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:33   #69
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Właśnie wypiłam sobie pół szklanki drożdzy

Robie z wrzątkiem,mlekiem i miodem i dla mnie smak jest w miare, da sie wypić

Tylko jedno pytanie
Biore magnez z B6 tak co drugi dzień czy to nie będzie za dużo jeśli pije drożdze?
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:36   #70
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
A tak poza tym to wyskoczyły mi pryszcze ostatnio (ogólnie bardzo rzadko mi się to zdarza). Czy to możliwe, że to po drożdżach? Piłam je tylko 2 razy
Hm, wiesz, kiedyś nałożyłam na twarz maseczkę z drożdży(raz) i miałam później takie meeeega niespodzianki, więc obstawiam drożdże
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:32   #71
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Kurcze, obiecalam sobie ze nie dam sie skusic na drozdze, ale dzisiaj jakas dziwna sila zaprowadzila mnie wlasnie do stoiska z nimi.. no i coz.. trzeba bedzie sprobowac Narazie nie wiem czy w ogole uda mi sie to przelknac, ale najwyzej przygotuje sobie kilka roznych beltow i wypije ten, ktory mi najbadziej zasmakuje

Chcialabym Was jeszcze zapytac co myslicie o ponizszym sposobie na 'zjadanie' drozdzy. Przepis skopiowany z LU:
Zapałeczko, my tu na forum fryzjerskim podchwytujemy co nowsze sposoby. Nie mogło nam tu więc i Ciebie zabraknąć
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona, ze znalazlo sie tyle pijaczek Coz, grzech nie wykorzystac tak prostego, taniego i efektywnego sposobu.
To chyba najtańszy sposób, oprócz picia zebranej własnoręcznie pokrzywy
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O Wy, założyłyście osobny wątek o piciu tego obrzydlistwa


Dobra, jutro próbuję z tym bananem. Już się boję (bosh, banan i drożdże - to się nie uda ) ...
O, po Pani-Jesień kolejna masochistka, co to niby narzeka, a jednak ją tu ciągnie... Swoją drogą, ciekawa jestem, czy w końcu uda Ci sie wypic te nieszczęsne drożdże
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Biore magnez z B6 tak co drugi dzień czy to nie będzie za dużo jeśli pije drożdze?
Nadmiar witamin B nie kumuluje się w organizmie, więc nie widzę przeszkód. Chociaż może się okazać, że przy takiej bombie witaminowej (wit. B) jaką sa drożdże niepotrzebne Ci będzie zazywanie dodatkowych suplementów
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 17:37   #72
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

O, po Pani-Jesień kolejna masochistka, co to niby narzeka, a jednak ją tu ciągnie... Swoją drogą, ciekawa jestem, czy w końcu uda Ci sie wypic te nieszczęsne drożdże

Ja obstawiam, że nie , moja Mama właśnie raczy się sobotnio Paulanerem - to bawarskie piwo o mocnym aromacie drożdży - musiałam wyjść do drugiego pokoju, bo się dusiłam

Ciągnie mnie tutaj, bo to kolejny sposób na włosy, tylko czemu taki obrzydliwy

Idę sobie powcierać Jantar, na poprawę humoru, że nie mogę drożdży pić
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:44   #73
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To chyba najtańszy sposób, oprócz picia zebranej własnoręcznie pokrzywy
I skrzypu
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:46   #74
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja wlasnie sie racze...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:55   #75
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Mam cere bezproblemową, nie wyskakują mi żadne pryszcze, paznokcie długie, też bez problemów i zależy mi tylko i wyłacznie na włosach.. wzmocnic je, i przyspiesyzc ich porost ! tylko sie obawaim tego że kosztem tego zaczną mi wyskakiwac pryszcze ;( myslicie że może to przyniesc szkodliwe działanie na cere, jak mam ją bezproblmowa>
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:18   #76
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
I skrzypu
A co myślisz o tym:
pić i pokrzywę i skrzyp i drożdże?

pytam Ciebie, bo wcześniej udzieliłaś mi odpowiedzi na podobne w sumie pytanie

Mi się wydaje że to może trochę za dużo, ale wolę zapytac kogoś, kto się zna
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:57   #77
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Kissabble Pokaż wiadomość
A co myślisz o tym:
pić i pokrzywę i skrzyp i drożdże?

pytam Ciebie, bo wcześniej udzieliłaś mi odpowiedzi na podobne w sumie pytanie

Mi się wydaje że to może trochę za dużo, ale wolę zapytac kogoś, kto się zna
Ja tak właśnie robię, bo pokrzywa+skrzyp wypłukują witaminę B, a drożdże to przecież źródło tej witaminy Organizm nie ma niedoborów(w postaci na przykład zajadów), a włosy rosną jak szalone

Girl, ja też mam cerę bezproblemową i żadnego wysypu nie miałam Jeżeli Tobie się przytrafi, to krótkotrwały i zaraz dziady poznikają
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:26   #78
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Mi właśnie wyskoczyło coś, możliwe, że to z powodu drożdży, ale piję dalej. Dzisiaj zrobiłam tak jak do radziła tulipanna trochę drożdży wymieszane z mała ilością wody i jest ok
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:33   #79
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Narek czyli pijesz pokrzywe ,skrzyp i drożdze ? a jak szybko ci te włosy rosną ? ile wiecej na miesiac ?

bo jak tak szybko rosną to i jaa spróbuje
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 19:42   #80
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Te drozdze to chyba nie dla mnie Zrobilam belcik z kawalkiem kostki rosolowej i o ile w smaku nie taki najgorszy to pociagnelam tylko kilka lykow i.. przelyk mi sie tak zacisnal ze wiecej nie dalam rady polknac Drozdze zalalam wrzatkiem, a mimo to nie obeszlo sie pozniej bez sensacji zoladkowych i bolu glowy Co dziwne moja mama uczulona i wrazliwa na wszystko lyknela duszkiem cala szklanke 'koktailu' i bardzo sobie chwalila

No coz jestem chyba jedyna osoba, ktora sie nie zmusi do picia belta, ale trudno.. najwyzej zamienie go na drozdzowe tabletki
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:51   #81
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja tak właśnie robię, bo pokrzywa+skrzyp wypłukują witaminę B, a drożdże to przecież źródło tej witaminy Organizm nie ma niedoborów(w postaci na przykład zajadów), a włosy rosną jak szalone

Girl, ja też mam cerę bezproblemową i żadnego wysypu nie miałam Jeżeli Tobie się przytrafi, to krótkotrwały i zaraz dziady poznikają
Ostatnie pytanie i daję Ci spokój
czy jeśli uzbierałam skrzyp i ususzyłam to czy będzie się naddawał?
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:13   #82
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

No to ja tez pije... już 3, 4 dni? W smaku okropne, muszę pić z zatkanym nosem wtedy JAKOŚ przełknę. Ale jestem zahartowana w tego typu zabawach, czego się nie robi. To ostatnia deska ratunku dla moich wypadających włosów
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:37   #83
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Te drozdze to chyba nie dla mnie Zrobilam belcik z kawalkiem kostki rosolowej i o ile w smaku nie taki najgorszy to pociagnelam tylko kilka lykow i.. przelyk mi sie tak zacisnal ze wiecej nie dalam rady polknac Drozdze zalalam wrzatkiem, a mimo to nie obeszlo sie pozniej bez sensacji zoladkowych i bolu glowy Co dziwne moja mama uczulona i wrazliwa na wszystko lyknela duszkiem cala szklanke 'koktailu' i bardzo sobie chwalila

No coz jestem chyba jedyna osoba, ktora sie nie zmusi do picia belta, ale trudno.. najwyzej zamienie go na drozdzowe tabletki
mnie po pierwszych dwóch kubkach tez bolała głowa, ale myślałam że mi się wydaje że to po tym, sensacji żołądkowych na szczęscie nie miałam. ogólnie mało wrażliwa jestem jeśli chodzi o przyjmowanie rożnych paskudztw i zdziwiła mnie ta reakcja. ale teraz odkroiłam gdzieś tak 1/5 kostki drożdży i zalałam niewielką ilością wody i jest ok. Może też spróbuj z mniejszą ilością wody
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:38   #84
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Jakieś dwa tygodnie temu zaczęłam przygodę z drożdżami, piłam z samym wrzątkiem dużymi łykami. Zauważyłam ogromną poprawę cery, ale nałożyło się to ze zmianą mleczka do mycia twarzy. Tydzień temu musiałam przerwać kurację, zmieniłam też środowisko na nieprzyjazne dla mnie i znowu mam kłopoty :/ Na razie spróbuję bez drożdży, jeśli się nie poprawi, piję znów, to będzie dowód, że mi pomagają
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 21:50   #85
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Jak tylko odważę się po raz kolejny spróbować tej "ambrozji" (ostatni raz piłam jakieś pół roku temu) to na pewno się do Was przyłączę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 22:22   #86
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
mnie po pierwszych dwóch kubkach tez bolała głowa, ale myślałam że mi się wydaje że to po tym, sensacji żołądkowych na szczęscie nie miałam. ogólnie mało wrażliwa jestem jeśli chodzi o przyjmowanie rożnych paskudztw i zdziwiła mnie ta reakcja. ale teraz odkroiłam gdzieś tak 1/5 kostki drożdży i zalałam niewielką ilością wody i jest ok. Może też spróbuj z mniejszą ilością wody
Zrobilam tak jak piszesz.. ok 1/5 kostki i pol szklanki wody.. Na szczescie nie zwrocilam tej calej drozdzowej miksturki tylko czulam jak mi sie przewraca wszystko w zoladku i drozdze choc zabite na smierc mi w nim buszuja

Poczekam jeszcze moze akurat ktos wymysli jakis smaczny sposob przyrzadzania drozdzy i wtedy na pewno sprobuje jeszcze raz, ale narazie mowie im stanowcze nie
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 22:29   #87
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zrobilam tak jak piszesz.. ok 1/5 kostki i pol szklanki wody.. Na szczescie nie zwrocilam tej calej drozdzowej miksturki tylko czulam jak mi sie przewraca wszystko w zoladku i drozdze choc zabite na smierc mi w nim buszuja

Poczekam jeszcze moze akurat ktos wymysli jakis smaczny sposob przyrzadzania drozdzy i wtedy na pewno sprobuje jeszcze raz, ale narazie mowie im stanowcze nie
Na sile nie ma sensu. Ja jestem zwolenniczka teorii, ze organizm sam czuje czego mu trzeba. Mialam w zyciu rozne okresy: wstretu do czekolady, wstretu do miesa. Teraz mam wstret do jajek. Jedzenie czegokolwiek przed czym moj organizm sie bronil zawsze konczylo sie zle, wiec lepiej sobie odpuscic, nic na sile.

Dodam jeszcze, ze mi ta mikstura z kostka bardzo smakuje, jak goraca zupka Po skonczeniu kubka mam ochote isc zalac sobie nastepne.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-09-06 o 22:30 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 22:52   #88
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
Narek czyli pijesz pokrzywe ,skrzyp i drożdze ? a jak szybko ci te włosy rosną ? ile wiecej na miesiac ?

bo jak tak szybko rosną to i jaa spróbuje
Pije wszystko, ale szczerze powiedziawszy, nie mierzę tempa wzrostu moich włosów Myślę, że ok. 2 cm na miesiąc rosną, ale tak z samych siebie+pokrzywy Jednak zaznaczam, że skrzyp i drożdże włączyłam niedawno do swojego planu dnia, pokrzywę piję bodajże od grudnia 2007.

Cytat:
Napisane przez Kissabble Pokaż wiadomość
Ostatnie pytanie i daję Ci spokój
czy jeśli uzbierałam skrzyp i ususzyłam to czy będzie się naddawał?
Oczywiście. Ja pije zerwany przez siebie samą

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Te drozdze to chyba nie dla mnie Zrobilam belcik z kawalkiem kostki rosolowej i o ile w smaku nie taki najgorszy to pociagnelam tylko kilka lykow i.. przelyk mi sie tak zacisnal ze wiecej nie dalam rady polknac Drozdze zalalam wrzatkiem, a mimo to nie obeszlo sie pozniej bez sensacji zoladkowych i bolu glowy Co dziwne moja mama uczulona i wrazliwa na wszystko lyknela duszkiem cala szklanke 'koktailu' i bardzo sobie chwalila

No coz jestem chyba jedyna osoba, ktora sie nie zmusi do picia belta, ale trudno.. najwyzej zamienie go na drozdzowe tabletki
No to rzeczywiście lepiej, żebyś przerzuciła się na tabletki.
Ja akcję "przełyk odmawia posłuszeństwa" miałam przy całej szklance drożdży zalanych jedynie wrzątkiem.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 07:31   #89
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Hej Dziewczyny, ja tez chcialabym sie dolaczyc do klubu drozdzowek

a co sadzicie o piciu drozdzy i pokrzywy jednoczesnie? wyklucza sie ? Moze na poczatku zrobcie sciagake z czym drozdze mozna a z czym nie laczyc? i Przykladowe mikstur z dokladnymi proporcjami?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 08:06   #90
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, ja tez chcialabym sie dolaczyc do klubu drozdzowek

a co sadzicie o piciu drozdzy i pokrzywy jednoczesnie? wyklucza sie ? Moze na poczatku zrobcie sciagake z czym drozdze mozna a z czym nie laczyc? i Przykladowe mikstur z dokladnymi proporcjami?
Kitay, bez urazy, ale czy przeczytałaś 3 strony tego wątku? Widzisz sama, że dziewczyny pija i drożdże, i pokrzywę. Ktoś też podawał, w jakich proporcjach pije drożdże. A w pierwszym wątku tulipanna podała 3 metody picia drożdży (w sensie łączenia), a zapałkaa dorzuciłą nowy na stronie trzeciej...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.