Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 17:10   #121
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[quote=jmw;12445508]
Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
podkłady na stronie EDm nie zawsze sa ułozone prawidłowo, link do prawidłowego zestawienia wg jasnośći byl tu gdzieś podawany (za forum EDM) - akurat w kategorii warm chyba są poustawiane dobrze i soft butter peach jest z nich najjasniejszy ale i tak jest duzo ciemniejszy niz najjasniejsze z innych kategorii
jezeli chcesz ocieplić podklad beżowy to robiłabym to goldenami - w strone żółci to albo fawn albo winged butter (odpowiednio jasniejsza jajecznica i ciemniejsza) albo jeżeli potzrebujesz nut bardziej brzoskiwiniowych/pomaranczowych to golden light

może jak ktoś by natrafił przypadkowo na te zestawienie według jasności o którym mówisz to by wkleił je do wątku, byłoby bardzo pomocne
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:33   #122
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
może jak ktoś by natrafił przypadkowo na te zestawienie według jasności o którym mówisz to by wkleił je do wątku, byłoby bardzo pomocne
wiem że nie powinnam bo to niepedagogiczne we wdrażeniu podejścia pt. wyszukiwarka nie boli ale proszę bardzo
Lista odcieni wg jasności
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:56   #123
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

One_LoVe czy uzywalas tez moze buff'd? sprobowalabym ich tez. to moze zamowiee tez lumiere. dzieki
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:29   #124
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Wrzucam małe porównanko róża Sprung. Polewej solo po prawej z lavenderem pod spodem
o jezuńku, ale różnica! chciałabym tego lawendera, bo większość róży po jakimś czasie wygląda na mnie tak samo. wie ktoś jak to jest - jeśli jest wycofany sezonowo, to znaczy, że go jeszcze dadzą? i kiedy, jeśli tak?

no i odkryłam piękny cień, po prostu cudo - daje taki naturalny cień na oku (ani brązowy, ani śliwkowy, ani różowy - po prostu doskonały ). większość, które testowałam do tej pory dawały efekt siniaka . aaa- zapomniałabym - to Jane Eyre (mój ci on )

i mam pytanie - kojarzy się może komuś jasny różowo-cielisty (nie matowy i nie perłowy) cień jako baza?? bo właśnie nie mam na czym kłaść JE, a Chamomille trochę za żółty jest.
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?

dzięki i poradźcie coś, bo w makijażu jestem zupełnie zielona
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:41   #125
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
o jezuńku, ale różnica! chciałabym tego lawendera, bo większość róży po jakimś czasie wygląda na mnie tak samo. wie ktoś jak to jest - jeśli jest wycofany sezonowo, to znaczy, że go jeszcze dadzą? i kiedy, jeśli tak?

no i odkryłam piękny cień, po prostu cudo - daje taki naturalny cień na oku (ani brązowy, ani śliwkowy, ani różowy - po prostu doskonały ). większość, które testowałam do tej pory dawały efekt siniaka . aaa- zapomniałabym - to Jane Eyre (mój ci on )

i mam pytanie - kojarzy się może komuś jasny różowo-cielisty (nie matowy i nie perłowy) cień jako baza?? bo właśnie nie mam na czym kłaść JE, a Chamomille trochę za żółty jest.
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?

dzięki i poradźcie coś, bo w makijażu jestem zupełnie zielona
on nie jest wycofany, tylko jest produktem z ubiegłego sezonu
w każdym bądź razie zamawiałam próbki i dodałam go bez problemu
faktycznie efekt jest spektakularny

ja kładę Light Pink, drobinki są delikatne
fajnie tez wygląda Ausie Perk Me Up

jmw, dzięki za zestawienie - potwierdziło moje obserwacje
hm, a czy mogłabym się do Ciebie uśmiechnąć o próbkę ryżu?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:42   #126
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Już trzecia część? Ostatnio nie miałam czasu tu zaglądać i przegapiłabym normalnie... Zamówiłam nowy pędzelek do oczu i sampelka cienia Anna Karenina, do tego zestaw samplowy - póki można, zbieram zapasy...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:49   #127
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
o jezuńku, ale różnica! chciałabym tego lawendera, bo większość róży po jakimś czasie wygląda na mnie tak samo. wie ktoś jak to jest - jeśli jest wycofany sezonowo, to znaczy, że go jeszcze dadzą? i kiedy, jeśli tak?

no i odkryłam piękny cień, po prostu cudo - daje taki naturalny cień na oku (ani brązowy, ani śliwkowy, ani różowy - po prostu doskonały ). większość, które testowałam do tej pory dawały efekt siniaka . aaa- zapomniałabym - to Jane Eyre (mój ci on )

i mam pytanie - kojarzy się może komuś jasny różowo-cielisty (nie matowy i nie perłowy) cień jako baza?? bo właśnie nie mam na czym kłaść JE, a Chamomille trochę za żółty jest.
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?

dzięki i poradźcie coś, bo w makijażu jestem zupełnie zielona
HOPE z Joppa jest właśnie taki. I spoko mozesz kłaść róż zamiast cienia. To główna zaleta mienrałów, można używać jak się chce. I mieszać jak sie chce
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:51   #128
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
on nie jest wycofany, tylko jest produktem z ubiegłego sezonu
w każdym bądź razie zamawiałam próbki i dodałam go bez problemu
faktycznie efekt jest spektakularny
no to niezła jestem pierdoła - ślinka mi cieknie, ale nie kliknę "bo go nie ma"
dzięki za oświecenie
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:52   #129
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?
Zdecydowanie możesz, to jedna z cudownych zalet minerałów - wszechstronność. Chyba jedynym ograniczeniem jest stosowanie na usta (w roli błyszczyka) minerałów, które mają w składzie ultramarynę.

P.S. Dominka dobrze mówi, Hope z Joppa faktycznie by pasował do tego opisu, jest świetny.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-24 o 20:55
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:53   #130
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
HOPE z Joppa jest właśnie taki. I spoko mozesz kłaść róż zamiast cienia. To główna zaleta mienrałów, można używać jak się chce. I mieszać jak sie chce
dzięki coraz bardziej się ciesze, że odkryłam minerały, jupi, jupi!
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:01   #131
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zdecydowanie możesz, to jedna z cudownych zalet minerałów - wszechstronność. Chyba jedynym ograniczeniem jest stosowanie na usta (w roli błyszczyka) minerałów, które mają w składzie ultramarynę.

P.S. Dominka dobrze mówi, Hope z Joppa faktycznie by pasował do tego opisu, jest świetny.
do Joppa się jeszcze nie dobrałam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 21:02   #132
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej Dziewczyny, czy ma ktoraś z Was może porównanie jeśli chodzi o formułę kryjącą podkładów z EDM i Buff'd? Niedawno przyszły moje sample z EDM i szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana, twarz zaczeła mi się niemiłosiernie przetłuszczać już po 20 minutach od nałożenia makijażu i tak cały dzień tylko wycierałam się chusteczkami, tragedia :/ moja cera wyglądała gorzej niż we wszystkich innych dotychczasowych podkładach płynnych, a tego się nie spodziewałam czytając takie pochwały co do EDM oczywiście wieczorem miałam już 2 pokaźne bolące wulkany na brodzie

Takie miałam oczekiwania co do tych kosmetyków mineralnych, ale chyba jak zwykle mam pecha :/ Ale chciałabym aby moja cera się poprawiła odstawiając dotychczasowe kosmetyki "niemineralne" na rzecz tych, które poprawiły cery juz tylu dziewczynom... Tylko jak tu się przekonać do używania ich? I stąd moja prośba do dziewczyn które są w podobnej sytuacji i mają porownanie co do buff'd. Czy kosmetyki tej firmy będą lepsze dla tłustej trądzikowej cery ???
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:07   #133
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
do Joppa się jeszcze nie dobrałam
Wielki błąd. Świetne cienie, mega napigmentowane róże, uwielbiam też podkład w formule soft coverage, chociaż podkłady Joppa mają już zdecydowanie mniej zwolenniczek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:10   #134
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
no i odkryłam piękny cień, po prostu cudo - daje taki naturalny cień na oku (ani brązowy, ani śliwkowy, ani różowy - po prostu doskonały ). większość, które testowałam do tej pory dawały efekt siniaka . aaa- zapomniałabym - to Jane Eyre (mój ci on )

i mam pytanie - kojarzy się może komuś jasny różowo-cielisty (nie matowy i nie perłowy) cień jako baza?? bo właśnie nie mam na czym kłaść JE, a Chamomille trochę za żółty jest.
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?
dzięki i poradźcie coś, bo w makijażu jestem zupełnie zielona
narobiłaś mi apetytu EDM ma kilka pieknych jasnych neutrali bazowych, to raczej satyny - polecam zwłaszcza hot chocolate, ale sa tez inne np good china taki cieplejszy, te nowe letnie tez wygladaja zachecajaco ale ich na zywo nie widzialam...
Light pink sie absolutnie nada jako bazowy (zresztą do niczego innego sie nie nadaje, nie lubiłam go,jakiś jest taki niemrawy i przerobiłam go na rozo-brązer z uzyciem mików coastalowych)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jmw, dzięki za zestawienie - potwierdziło moje obserwacje
hm, a czy mogłabym się do Ciebie uśmiechnąć o próbkę ryżu?
nie ma problemu , daj znac na priv ile chcesz, ja jeszcze czekam az dziewczyny które były zainteresowane się zdeklaruja czy chca nadal i ok. wtorku rozeslę ale zabraknąć to na pewno nie zabraknie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:11   #135
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez madziol Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, czy ma ktoraś z Was może porównanie jeśli chodzi o formułę kryjącą podkładów z EDM i Buff'd? Niedawno przyszły moje sample z EDM i szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana, twarz zaczeła mi się niemiłosiernie przetłuszczać już po 20 minutach od nałożenia makijażu i tak cały dzień tylko wycierałam się chusteczkami, tragedia :/ moja cera wyglądała gorzej niż we wszystkich innych dotychczasowych podkładach płynnych, a tego się nie spodziewałam czytając takie pochwały co do EDM oczywiście wieczorem miałam już 2 pokaźne bolące wulkany na brodzie

Takie miałam oczekiwania co do tych kosmetyków mineralnych, ale chyba jak zwykle mam pecha :/ Ale chciałabym aby moja cera się poprawiła odstawiając dotychczasowe kosmetyki "niemineralne" na rzecz tych, które poprawiły cery juz tylu dziewczynom... Tylko jak tu się przekonać do używania ich? I stąd moja prośba do dziewczyn które są w podobnej sytuacji i mają porownanie co do buff'd. Czy kosmetyki tej firmy będą lepsze dla tłustej trądzikowej cery ???
jesli az tak jestes niezadowolona a dobrze je nakladalas(1post) to stanowczo sprobuj buffd i joppa i egm

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wielki błąd. Świetne cienie, mega napigmentowane róże, uwielbiam też podkład w formule soft coverage, chociaż podkłady Joppa mają już zdecydowanie mniej zwolenniczek.
pewno sie to zmieni po wycofaniu darmowych sampli
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:19   #136
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
pewno sie to zmieni po wycofaniu darmowych sampli
O tym nie pomyślałam. Czyli zmiany w EDM przyczynią się do większego zainteresowania innymi firmami (i dobrze).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:06   #137
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[QUOTE=pastereczka;1244966 2]jesli az tak jestes niezadowolona a dobrze je nakladalas(1post) to stanowczo sprobuj buffd i joppa i egm

tak zrobię, właśnie zamówiłam próbki z buff'd, z joppa nie wiem czy ryzykować bo trochę się naczytałam niepozytywnych opinni o nich ale egm na pewno też wypróbuję, dzięki
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:13   #138
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez madziol Pokaż wiadomość

tak zrobię, właśnie zamówiłam próbki z buff'd, z joppa nie wiem czy ryzykować bo trochę się naczytałam niepozytywnych opinni o nich ale egm na pewno też wypróbuję, dzięki
Ja bym koniecznie odwiedziła też Lily Lolo Mi np nie podeszły Joppa w ogóle, nikomu bym tego nawet nie poleciła No ale co skóra to reakcja Próbuj
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 23:11   #139
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hmmm... ja cosik ostatnio uwielbiam cienie kameleony i szukam brązu....
gdyby ten brwiowy silwer gray (środkowy) był taki..... ach marzonko....
i myślę jak by tu go przerobić na satynę i brokacik by nic z tego jego brązu nie ująć....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 06:59   #140
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
hmmm... ja cosik ostatnio uwielbiam cienie kameleony i szukam brązu....
gdyby ten brwiowy silwer gray (środkowy) był taki..... ach marzonko....
i myślę jak by tu go przerobić na satynę i brokacik by nic z tego jego brązu nie ująć....
ja kiedys dawałam champagne (rozświetlacz) na matowe ciebie i efekt byl swietny - ale on troche modyfikuje kolor.. może jak położysz pod spód champagne a na to ten cień który chvcesz wtedy nie zmieni koloru - a jak nie to mika perłowa/drobinkowa z coastal może - sa takie, które zgodnie z opisem daja tylko połysk i/lub drobinki
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:21   #141
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
One_LoVe czy uzywalas tez moze buff'd? sprobowalabym ich tez. to moze zamowiee tez lumiere. dzieki
Buffda nie używałam. Tylko Lumiere i EDM. Lumiere wygrywa.
Ale EDM ma za to fajne róże, primery, cienie i oczywiście pędzle.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:52   #142
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

porobię zdjęcia olive neutral i medium i wstawię, ale to wieczorem - jeśli byłyby chętne....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 16:14   #143
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dotarło zamowienie z 15.5 pedzelek jest mniejszy niz mi sie wydawało, róz DVR saturday sliczny i bardzo fajne cienie.Jestem bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (84,8 KB, 210 załadowań)

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-05-26 o 18:13
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 16:52   #144
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dotarło zamowienie z 15.5 pedzelek jest mniejszy niz mi sie wydawało, róz DVD saturday sliczny i bardzo fajne cienie.Jestem bardzo zadowolona
to są sample cieni??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 16:53   #145
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
to są sample cieni??
tak, sample
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 16:58   #146
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Właśnie przeczytałam na forum, że ktoś za 3 Kity $50 naraz dostał takie same gratisy jak ktoś kto kupił 1 kit $50. Normalnie Special roku ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:18   #147
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dotarło zamowienie z 15.5 pedzelek jest mniejszy niz mi sie wydawało, róz DVD saturday sliczny i bardzo fajne cienie.Jestem bardzo zadowolona

też masz te wieczka takie brzydsze? Białe zamiast brązowe?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:36   #148
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dotarło zamowienie z 15.5 pedzelek jest mniejszy niz mi sie wydawało, róz DVD saturday sliczny i bardzo fajne cienie.Jestem bardzo zadowolona
Dvr saturday jest boski mój ukochany a ten pędzelek to ten nowy do cieni?
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:39   #149
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Tak to ten nowy pedzelek.Mały jakis,muszę sie naumiec nim posługiwac.Chyba moim faworytem wsród pedzli do oczu jest eye kabuki
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 18:10   #150
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czesc, Dziewczyny

dostałam dziś jedną z moich dwóch paczek z EDM. Dotarła w piątek, ale po wojażach weekendowych dopiero dziś odebrałam

pędzle cudne - do cieni i kabuki, już się zaprzyjaźniliśmy

podkłady w fazie testów, snuggle w użyciu

czekam z niecierpliwością na drugą przesyłkę. Trochę mam znak zapytania nad głową, bo obie zamówiłam i opłaciłam tego samego dnia, na tej, którą dostałam jest data wysłania 5 maja. Nie wiem, czy już do nich pisac, czy może poczekac jeszcze chwilę. Miałyście coś takiego?

Dobra, cicho, chyba zbyt niecierpliwa jestem

fotki strzelę, jak dotrze moja druga porcja skarbów
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.