Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 14:35   #4351
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

o leila.. jak ładnie Ci to wyszło

Ja dodaję kolejne zdjęcia z efektów po 3 tygodniach stosowania Joanna ultra color system- taki fioletowy szampon. Ze złotego zboża otrzymałam chłodny bardzo naturalny blond. No u mnie tez trudno uwierzyc że 3 mies temu byłam brunetką
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-11 o 12:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:01   #4352
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja 2,5 miesiąca temu też byłam brunetką
A teraz mam problem bo już mam ponad 1,5 cm odrostu od ostatniego farbowania... a to jakieś 6 tygodni temu było. No i chce położyć jakąś farbe, z tym że nie wiem jaką... Włosy mają ciepły odcień więc wszelkie popiele odpadają. Chciałabym kolor z jakichś odcieni wpadających w beż, no i żeby nie wyszły żółte Zastanawiam się czy będzie mi pasował o ton czy 2 jaśniejszy odcień niż mam teraz, i sama nie wiem. Jestem bledziochem, oczy mam zielone, brwi dość ciemne, włosy naturalnie ciemny blond. No i sama nie wiem, czy pozostać przy tej tonacji tylko ochłodzić kolor ( tylko znowu nie może być za chłodny bo takie typowo zimne kolory mi nie pasują ) czy może ciut rozjaśnić.

Wklejam zdjęcia moich obecnych włosów w dziennym świetle i z lampą. Wydaje mi się że odcien jest ok, może ciut jaśniejsze mam. No i wyżej mam jaśniejsze, i chłodniejsze bo łatwiej się kolor ściągnął

No i farby. Myśle nad wellatonem i tak się zastanawiam:
9/0 rozświetlony blond - nie wiem czy da rade z moimi odrostami i czy nie wyjdzie żółty
9/1 rozświetlony popielaty blond - ładnie wygląda ale ryzyko z zielenią
10/0 jasny rozświetlony blond - tu mnie żółć straszy...
117 - złocisty piaskowiec - ten odcień wydaje mi się w sumie najlepszy, na moich włosach na pewno by wyszedł inaczej. Ale nie wiem czy nie wyjdzie za jasno i za chłodno...

No i jeszcze zdjęcia odcieni które mi się podobają. Taki lekki beż z domieszką rudości mi się wydaje Tylko tak jak mówie, chodzi mi o sam odcień, mógłby być ciut jaśniejszy Tylko boje się żeby nie pasował Chociaż nie powiem, korci mnie taki jaśniejszy.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:14   #4353
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Ja 2,5 miesiąca temu też byłam brunetką
A teraz mam problem bo już mam ponad 1,5 cm odrostu od ostatniego farbowania... a to jakieś 6 tygodni temu było. No i chce położyć jakąś farbe, z tym że nie wiem jaką... Włosy mają ciepły odcień więc wszelkie popiele odpadają. Chciałabym kolor z jakichś odcieni wpadających w beż, no i żeby nie wyszły żółte Zastanawiam się czy będzie mi pasował o ton czy 2 jaśniejszy odcień niż mam teraz, i sama nie wiem. Jestem bledziochem, oczy mam zielone, brwi dość ciemne, włosy naturalnie ciemny blond. No i sama nie wiem, czy pozostać przy tej tonacji tylko ochłodzić kolor ( tylko znowu nie może być za chłodny bo takie typowo zimne kolory mi nie pasują ) czy może ciut rozjaśnić.

Wklejam zdjęcia moich obecnych włosów w dziennym świetle i z lampą. Wydaje mi się że odcien jest ok, może ciut jaśniejsze mam. No i wyżej mam jaśniejsze, i chłodniejsze bo łatwiej się kolor ściągnął

No i farby. Myśle nad wellatonem i tak się zastanawiam:
9/0 rozświetlony blond - nie wiem czy da rade z moimi odrostami i czy nie wyjdzie żółty
9/1 rozświetlony popielaty blond - ładnie wygląda ale ryzyko z zielenią
10/0 jasny rozświetlony blond - tu mnie żółć straszy...
117 - złocisty piaskowiec - ten odcień wydaje mi się w sumie najlepszy, na moich włosach na pewno by wyszedł inaczej. Ale nie wiem czy nie wyjdzie za jasno i za chłodno...

No i jeszcze zdjęcia odcieni które mi się podobają. Taki lekki beż z domieszką rudości mi się wydaje Tylko tak jak mówie, chodzi mi o sam odcień, mógłby być ciut jaśniejszy Tylko boje się żeby nie pasował Chociaż nie powiem, korci mnie taki jaśniejszy.


czym zeszlas z ciemnych wlosow? ojjjj efekt......EXTRA piekny kolor
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:21   #4354
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
czym zeszlas z ciemnych wlosow? ojjjj efekt......EXTRA piekny kolor
Mój kolor jest tylko na pierwszym zdjęciu Źle nie jest ale ta żółć mnie denerwuje. Rudość zniose bo mi w niej do twarzy.
A czym zeszłam, już raz chyba pisałam.
Etap 1 - pod koniec października zrobiłam dekoloryzacje - efekt włosy białe do połowy, a od połowy rude. Na to fryzjerka położyła mi farbe w odcieniu ciemnego blondu, która się sprała do lekko rudawego.
Etap 2 - rozjaśniacz z Joanny na całe włosy, na to od razu Essential Color odcień 205. Włosy biało- żółto-pomarańczowe. Po 2 dniach położyłam Naturalny Blond z Joanny i wyszedł śliczny naturalny średni blond, który sprał się do tego co mam na głowie
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:25   #4355
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m, shewa- sliczne macie kolorki ladne i rowne. Ja mam gdzieniegdzie pasma w innych odcieniach. Ale w koncu kiedy wyrownam

Czyli- jak udowodnilysmy- do blondu dosc szybko zejsc sie da high five, moje wspolrozjasniaczki
__________________
o tempora, o mores

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-12-10 o 15:25 Powód: literowka
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:29   #4356
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

nie chcialo mi sie szukac Twoich postow sledze ten watek ale CIebie jakos nie kojarze. :P kurcze ciagle sie zastanawiam nad dekoloryzacja, mam zdrowe wlosy boje sie ze po bede miala siano...z tym ze ja bym chciala uzyskac ciemny blond.

Dekoloryzacje bede miala zadarmo, chodze do szkoly fryzjerskiej i w ramach praktyk nasza fryzjerka zrobi mi dekoloryzacje w ramach niech inni patrza co i jak. POwiedziala ze mam sie nie martwic. ojjjj ale ze mnie panikara
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:32   #4357
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

anusia- raz sie zyje idz i szalej
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 15:35   #4358
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wiecie co jest najlepsze ze juz prawie mialam blond to znow przyciemnilam
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:49   #4359
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
nie chcialo mi sie szukac Twoich postow sledze ten watek ale CIebie jakos nie kojarze. :P kurcze ciagle sie zastanawiam nad dekoloryzacja, mam zdrowe wlosy boje sie ze po bede miala siano...z tym ze ja bym chciala uzyskac ciemny blond.

Dekoloryzacje bede miala zadarmo, chodze do szkoly fryzjerskiej i w ramach praktyk nasza fryzjerka zrobi mi dekoloryzacje w ramach niech inni patrza co i jak. POwiedziala ze mam sie nie martwic. ojjjj ale ze mnie panikara
A bo ja się rzadko odzywam, bardziej czytam porady niż się udzielam bo sama za dużo jeszcze w tym temacie nie wiem
A jeśli chodzi o dekoloryzacje to mi aż tak bardzo włosów nie poniszczyła, końcówki które najwięcej w tyłek dostały od razu miałam ścięte Nie musiałam nawet odżywki po myciu stosować.
Zresztą nawet po tym moim 2 etapie moge wyjść z domu po samym szamponie i nie strasze

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
mysia m, shewa- sliczne macie kolorki ladne i rowne. Ja mam gdzieniegdzie pasma w innych odcieniach. Ale w koncu kiedy wyrownam

Czyli- jak udowodnilysmy- do blondu dosc szybko zejsc sie da high five, moje wspolrozjasniaczki
Ja nie mam równych Gdzieniegdzie mam bardziej żółto-rude a gdzieniegdzie mniej, bo miałam bardziej rozjaśnione. U góry jakieś 4cm mam wogóle w chłodnym odcieniu. Ale mi to generalnie nie przeszkadza bo fajnie takie refleksy wyglądają
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:50   #4360
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

noo dobra zobaczymy,napewno nie wyjdzie gozej niz bym sama sobie robila
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:02   #4361
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

potrzebuje szybkiej pomocy!
mialam zdekoloryzowane wlosy eclaire creme l'oreala. minal z miesiac lub 3 tygodnie i kupilam farbe; belle color 111 garniera (wiem, blad straszny).
nic nie zlapalo.
na szczescie nie naruszylo struktury wlosa (ani troche, i tak nie rozjasnilo), wiec chce jutro zakupic inny rozjasniacz. macie jakies sprawdzone rozjasniacze? nie mam dostepu do polskich marek. prosilabym o pomoc .
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 10:13   #4362
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

szkoda ze nie masz dostępu do polskich produktów... a może ktoś kupi Ci w Polsce i wyśle pocztą? bardzo dobry jest rozjaśniacz Joanna Avangarde Contrast do ciemnych włosów. Moja mama ma bardzo cienkie i żadkie włosy a jej skóra głowy reaguje alergicznie niemal na każdą farbę! ma włosy ciemny blond, robiłam jej całość tym rozjaśniaczem i po 20 min miala bardzo jasny blond (nie żółty!)a do tego żadnych plam itd,ładny równomierny kolorek! teraz robimy tym odrosty... żałuję że dopiero teraz to odkryłam bo jak sobie rozjaśniałam czarne to mogłam go nałożyć zamiar tej zwykłej joanny... ale co tam :P


wczoraj położyłam sobie na mój biedny fryz Garniera bardzo jasny popielaty blond (bodajże 111? nie pamiętam) wyszło ładnie, trzymałam 30 min i nawet nie zniszczył mi już moich i tak biednych, sucharków, teraz do sylwestra już będę je tylko odżywiać

aha! położyłam sobie tez tego Garnierka na brwi, tak jak to zapowiadałam parę stronek wcześniej ale nie rozjaśniły się az tak bardzo na jasny blond, są jaśniejsze o jakieś 2 tony chyba... ale podoba mi się a jak nakładam na buzię podkład i przelecę też po nich to są takie beżowe, fajnie wyglądają

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

zapomniałam dodać że avangarde jest przeznaczony do pasemek więc jest go dość mało ja mamie na całość nakładałam 2 opak. a ma włosy za ucho na odrosty idzie jedno op.
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:04   #4363
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
potrzebuje szybkiej pomocy!
mialam zdekoloryzowane wlosy eclaire creme l'oreala. minal z miesiac lub 3 tygodnie i kupilam farbe; belle color 111 garniera (wiem, blad straszny).
nic nie zlapalo.
na szczescie nie naruszylo struktury wlosa (ani troche, i tak nie rozjasnilo), wiec chce jutro zakupic inny rozjasniacz. macie jakies sprawdzone rozjasniacze? nie mam dostepu do polskich marek. prosilabym o pomoc .
kurcze, to dziwne, że 111 Ci nie złapała, bo jest mocno rozjaśniająca, chociaz mnie farby z garniera tez nie biorą, powiedziałabym, ze jasne mi wręcz przyciemniają (próbowałam na pasemku)
Do jakiego koloru Ci się zdekoloryzowały? Proponowałabym Ci isc dalej w loreala. Mozesz spróbowac recitala albo exelleca, przy czym recital rozjaśnia mocniej- kolorki 01,02,03. Jak masz bardzo rude to wybierz z popielem w nazwie, ale jak są troche żołte, to bron boze, wez wtedy odcien naturalny lub złocisty.
Joanny nie polecam, owszem mocna jak diabli, ale i niszczy jak diabli, szczegolnie tak uwrażliwione włosy jak po dekolorze.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:10   #4364
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jejku, jak patrzę na Wasze blondy, dziewczyny, to aż Wam zazdroszczę
Ja zatrzymałam się na etapie miodowego blondu [jeśli tak to można nazwać]. Chciałabym jednak mieć jasny, chłodny blond.. :/ I nie wiem co teraz robić.. Pytałam się fryzjerki w moim mieście o pasemka, ale stwierdziła, że za 2 miesiące.. Mogę przyjść za miesiąc pokazać się -może mi zrobi, a może nie.. "Za miesiąc" wypada przed Świętami.. Więc chyba pofarbuję je sama jeszcze raz i na pasemka pójdę w styczniu już..
Tylko nie wiem teraz jaką farbę kupić.. W domu mam garnier color naturals 9.3, ale on nie da mi pożądanego koloru.. Jaką farbę mi polecacie? Dodam jeszcze, że końcówki mam oczywiście ciemniejsze Może przy nakładaniu następnej farby, zacząć od dołu? Tak jak przy dekoloryzatorze? Sama już nie wiem Pomocy!
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:18   #4365
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Rozjaśnianie.

AnnaMK,
Witaj,
muszę przyznać, że powaliłaś mnie swoim kolorem - rewelacyjny!!!
Jestem zdumiona faktem, że sama podjęłaś się dekoloryzacji. Ja na razie myślę w tej kwestii tylko o dekoloryzacji u fryzjera. Podziwiam odwagę i rezultat świetny
Ja mam ciemny brąz - prawie czarny i już odrosty (jakiś taki bez wyrazu kolor mysi - lekko ciemno szary) około 1.5 cm.
Trochę się obawiam dekoloryzacji w domu, ale widzę,że Twój rezultat jest po prostu super.
Pozdrawiam.

Edytowane przez mihol
Czas edycji: 2009-12-11 o 14:19
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 18:17   #4366
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kurcze, to dziwne, że 111 Ci nie złapała, bo jest mocno rozjaśniająca, chociaz mnie farby z garniera tez nie biorą, powiedziałabym, ze jasne mi wręcz przyciemniają (próbowałam na pasemku)
Do jakiego koloru Ci się zdekoloryzowały? Proponowałabym Ci isc dalej w loreala. Mozesz spróbowac recitala albo exelleca, przy czym recital rozjaśnia mocniej- kolorki 01,02,03. Jak masz bardzo rude to wybierz z popielem w nazwie, ale jak są troche żołte, to bron boze, wez wtedy odcien naturalny lub złocisty.
Joanny nie polecam, owszem mocna jak diabli, ale i niszczy jak diabli, szczegolnie tak uwrażliwione włosy jak po dekolorze.
myslalam o rozjasniaczu, ale nie chce niszczyc wlosow. wole leciec rozjasniajacymi farbami powoli.
zdekoloryzowaly mi sie do rudego. gdzie maja zlote refleksy... i chyba tutaj popelnilam blad . dziekuje za propozycje, wybiore recitala, mialam i bylam calkiem zadowolona, moja matka miala z blondu i rowniez nie narzekala. oczywisicie jutro wieczorem pokaze wynik : p. jak znowu nie zlapie to rozjasnie rozjasniaczem color naturals garniera.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:33   #4367
tichawonafarai
Raczkowanie
 
Avatar tichawonafarai
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jak tak patrze teraz na te wasze fotki jak wyglądają włoski po to aż nie mogę uwierzyć.Ja pamiętam jak byłam młodsza to rozjaśniałam takim starym,pierwszym, niebieskiem najlepszym rozjaśniaczem z Joanny.I tak jak jedna dziewczyna napisała Joanna Avangarde Contrast chyba wszystko co z Joanny łapie najlepiej
Gratulacje dziewczynki że wam się udało
__________________
".. Żyj z całych sił i
uśmiechaj się
do ludzi bo
nie jesteś sam
.."
tichawonafarai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:46   #4368
immortality
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam!
Przejrzałam część tego wątku, pewnie nie raz pojawiła się w nim odpowiedź na moje pytanie, ale nie mam zbyt wiele czasu, żeby przejrzeć wszystko od deski do deski, dlatego z góry przepraszam, ale spytam - w jakim odstępie czasu po dekoloryzacji i farbowaniu włosów można kolejny raz nałożyć farbę? Nie chcę jeszcze bardziej pogorszyć stanu swoich włosów... Nie jest tak źle, ale wiadomo jak działa dekoloryzacja...
Pozdrawiam
immortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 01:27   #4369
Coccana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja przepraszam, że się tak wcinam, ale gdzie można kupić jakiś dekoloryzator? Byłam dzisiaj w Rossmannie i same rozjaśniacze! Nic do dekoloryzacji... A z tego co tu wypisujecie to rozjanianie najgorsza sprawa kurczę... (W salonie Qualite za dekolor i farbe chcą jedyne 350 zł. więc dzięki...)
Coccana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 10:35   #4370
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Coccana Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, że się tak wcinam, ale gdzie można kupić jakiś dekoloryzator? Byłam dzisiaj w Rossmannie i same rozjaśniacze! Nic do dekoloryzacji... A z tego co tu wypisujecie to rozjanianie najgorsza sprawa kurczę... (W salonie Qualite za dekolor i farbe chcą jedyne 350 zł. więc dzięki...)
Dekoloryzator mozesz nabyć drogą internetową
Renee Blanche, Elgon, Loreal, Goldwell...
Wpisz w wyszukiwarce którąś nazwę i dalej już wszystko będzie jasne

Ja w poniedziałek dostanę swoją Renee
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 14:52   #4371
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Coccana ja polecam Loreal eclair dekoloryzator, możesz kupić w naturze, za ok.40zł, gdybym wiedziała, że jest taki skuteczny, to nie wydziwiałabym z żadnymi renee blanche i elgonami zamawianymi z neta, po których czarny jak był tak był, wydaje mi się, że na takie kilkuletnio farbowane na czarno włosy są za słabe, choć w ogóle nie niszczą, a wczoraj użyłam loreala i dziś jestem ruda! W końcu
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:21   #4372
Coccana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tyle że już w desperacji rano rozjaślilam sobie lekko wlosy jakimś tanim rozjaśniaczem, i efekt o dziwo nie jest zły. Wyszedł jasny brąz , z pasemkami (miałam ciemny rudy brąz farbowany kilka lat, a wcześniej były całkiem czarne) i gdzuie niegdzie w ogole nie złapał. Za jakiś czas bedę mogła użyc dekoloryzatora, żeby się całkowicie pozbyć koloru? Chciałabym skończyć na karmelu albo jakims chlodniejszym jaśniejszym.
Coccana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 16:36   #4373
cookie231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
witaj!
Dekoloryzacja wlosow nie sprawi,ze po zabiegu odzyskasz swoj dawny naturalny kolor.dekoloryzujac wlosy usuwasz z niej barwnik,wszystko jedno czy jest to barwnik z farby czy twoj naturalny kolor wlosow.po zabiegu wlosy maja kolor niemal bialy,przypominaja baaaaaardzo jasny przetrwaiony blond.na wlosy zdekoloryzowane naklada sie farbe(w twoim przypadku nalozyzysz sobie farbe najbardziej zblizona do twojego naturalnego koloru wlosow)
preparat do dekoloryzacji loreala kosztuje okolo 40 zl,mozna zabieg wykonac samemu w domu.
Masz racje zabieg ten bardzo wykancza wlosy,ale jesli piszesz,ze masz wloski grube,to warto zaryzykowac.w rzaden inny sposob nie uda ci sie odzyskac naturalnego koloru.farbowalas wlosy farba trwala,wiec na trwale i nieodwracalnie.
Zycze ci powodzenia,nie przejmuj sie to nie jest takie trudne,czeste stosowanie dobrych odzywek,maseczek,olejkow wzmocni wlosy.poczekasz az odrosna,nie bedzie widac odrostow jesli odpowiednio wybiezesz farbe.
3maj sie [img]icons/icon7.gif[/img]
co za bzdura z proponowaniem amatorce samodzielnie zdejmować sobie kolor dekolorantem, ochłoń albo sama na sobie spróbuj i wrzuć fotę na forum. Pozdrawiam
cookie231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 17:21   #4374
tuniaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
z NATURY MAM WŁOSY KOLORU BLOND, NIESTETY JAKIES 5 LAT TEMU CHCIALAM COS W SOBIE ZMIENIC I ZAFARBOWAŁAM WŁOSY NA CIEMNY KASZTAN... I ZACZĘŁO SIĘ FARBOWANIE WŁOSÓW NA CIEMNE KOLORY, TERAZ MAM WŁOSY W KOLORZE CZEKOLADOWY. CHCIAŁABYM WRÓCIĆ DO SWOJEGO NATURALNEGO KOLORU WŁOSÓW. CHCIAŁABYM DODAĆ, ŻE MAM WŁOSY MOCNE, SZTYWNE I GRUBE, DO RAMION. SŁYSZAŁAM O DEKOLORYZACJI, ALE PODOBNO JEST BARDZO SZKODLIWA DLA WŁOSÓW.... CZY MAM JAKĄŚ SZANSĘ NA POWRÓT DO SWOJEGO, KOCHANGO BLONDU? BARDZO PROSZĘ O PORADĘ JAK WRÓCIĆ DO SWOJEGO KOLORU Z JAK NAJMNIEJSZĄ SZKODĄ DLA NICH. CHCIAŁABYM DO LATA BYĆ BLONDYNKĄ.....

Są dwa sposoby dekoloryzacji - można ściągnąć kolor proszkiem rozjaśniającym (rozrabia się go wtedy w odpowiednich proporcjach) i jak wiadomo jest to zabieg bardzo szkodliwy dla włosów, pigmenty zarówno te z farby jak i te naturalne zostają "wybijane" przez proszek.Ten sam proszek stosowany jest do robienia jasnych pasemek. W tej chwili są na rynku dostępne również dekoloryzatory, które wybijają pigment sztuczny, czyli ten który zagnieździł się podczas koloryzacji. Jest to mniej drastyczny sposób dla włosów,ściągna tylko sztuczny barwnik. W Twoim przypadku, jeśli od 5 lat farbujesz na ciemne kolory, sztucznego barwnika jest na pewno dużo. Przypuszczam, że trzeba by było dekoloryzator nakładać przynajmniej 3-4 razy, nie niszczy to włosów ale trzeba na to przynajmniej 2 godziny. Nie wiem ale jesli miałaś robione jakieś pasemka lub refleksy jaśniejsze do okolo 2 lat wstecz, po dekoloryzacji na pewno one będą jaśniejsze niż Twoje naturalne włosy. A tak naprawde dekoloryzacja nie gwarantuje Ci że kolor który otrzymasz będzie identyczny z naturalnym, ponieważ nie wiadomo ilu % woda była używana w farbach, którymi wcześniej farbowałaś. Jeśli była to 3% woda to kolor po ściągnięciu farby będzie minimalnie jaśniejszy od twojego naturalnego. A jeśli chcesz uzyskać kolor jaśniejszy niż Twój naturalny to radzę Ci robić tak jak Twoja fryzjerka powiedziała, same jasne pasemka. Poproś ją, żeby Ci robiła ich bardzo gęsto i dużo. Tylko pamiętaj, że pasemka nie będą czysto platynowe, będą miały odcień złotawy. Wtedy kup sobie szampon albo płukankę niwelującą żółty odcień.
tuniaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:13   #4375
Humuhumunukuapua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Exclamation Jak zejść z rudego do blondu??!!

Hej mam pytanie a mianowicie, mam teraz miedziany mahoń na głowie (dołączam w załączniku) ale chciałabym z niego zejść do takiego koloru jaki tutaj ma Nicole Richie. Jaki to jest odcień?? Mogę sama w warunkach domowych to wykonać i nie wyjdzie mi, że tak się wyrażę "sraczka" na głowie? Czy w takim przypadku mogę tylko się udać do fryzjera??? Bardzo proszę o pomoc bo już mam dość tego i chcę w końcu jakiś inny dla odmiany. Jeszcze raz proszę o pomoc
Humuhumunukuapua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:23   #4376
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja ma takie pytanie od czapy trochę, zadam je tutaj bo jesteście najbardziej doświadczonym gronem w w farbowaniu i dekoloryzacjach jak widzę
ja juz pisalam gdzieś wyżej że ma bardzo ciemne włosy, ale robiłam porządki w szafce i znalazłam nikomu niepotrzebną farbę garnier jasny brąz.I tak teraz myśle czy by nie użyć?
Może mi trochę rozjaśni te ciemne włosy albo nada inny odcień, co ?
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"


Edytowane przez czarna porzeczka
Czas edycji: 2009-12-13 o 21:25
czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:50   #4377
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Drogie Wizażanki,
musze się z wami podzielić czymś co mnie dziś spotkało.
Otóż byłam dziś przez kilka godzin w Łodzi. Wcześniej zastanawiałam się bardzo poważnie nad dekoloryzacją, więc z marszu wstąpiłam do Galerii Łódzkiej z zapytaniem co mam robić (to ostatnio mój ulubiony sport - pytać różne fryzjerki o radę ). Pani na recepcji poradziła mi od razu balejaż, nawet pokazywała mi w katalogu jak będę mniej więcej wyglądać. Kiedy się już zdecydowałam podeszła do mnie fryzjerka, która poddała w wątpliwość słowa tej pani (oraz innego obecnego w lokalu fryzjera) i powiedziała, że zastosuje dekoloryzator w połączeniu z szamponem i odżywką na dosłownie 15 minut!!! i kolor mi zejdzie). Była tak przekonująca, że się zgodziłam - a powinnam uciec od razu jak usłyszałam, że w tak głupi sposób podważa co tamta mówiła. Więc dostałam kawę i do dzieła - nałożyła mi tą mieszankę na włosy (kolor mój to czysta czerń), nakładała warstwami a potem myła też warstwami. Po godzinie nałożyła mi szampon z odcieniem mahoniu, powiedziała, że farby nie WOLNO!!! bo niszczy!!!. Spędziłam na fotelu przy myjce około godziny, zdążyłam zmarznąć - przykryła mnie ręcznikami. Efekt - może o ton rozjaśnione końce a przy głowie tam gdzie były odrosty - fajny miedziany kolor. Całość stopniowo przechodzi w ten ciemny na końcach.
Pani nie osiągnęła zamierzonego celu. Tłumaczyła się bardzo ostro i wg niej uzyskała cel.
Cieszę się że stamtąd wyszłam.
Jak myślicie, kiedy mogę sobie coś na głowę nałożyć, żeby zrobić z tym porządek?
Czy mam iść na porządną dekoloryzację, czy nakładać szampon w odcieniu mahoniu. Ona mnie przekonywała, że przy drugim razie szampon zmieni te moje ciemne włosy w mahoń.
Ufff, jestem naiwna
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:23   #4378
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Jak zejść z rudego do blondu??!!

Cytat:
Napisane przez Humuhumunukuapua Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie a mianowicie, mam teraz miedziany mahoń na głowie (dołączam w załączniku) ale chciałabym z niego zejść do takiego koloru jaki tutaj ma Nicole Richie. Jaki to jest odcień?? Mogę sama w warunkach domowych to wykonać i nie wyjdzie mi, że tak się wyrażę "sraczka" na głowie? Czy w takim przypadku mogę tylko się udać do fryzjera??? Bardzo proszę o pomoc bo już mam dość tego i chcę w końcu jakiś inny dla odmiany. Jeszcze raz proszę o pomoc

wydaje mis ie, ze panna richie ma polozone jakies jasniejsze refleksy na odcieniu podobnym do Twojego...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:05   #4379
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jeszcze raz ja
Kochane podpowiedzcie jak technicznie zrobić samemu w domu dekoloryzację? Tzn. z której strony zacząć - czy od spodu jak fryzjer? macie może jakieś rady dla początkującej marzącej o jaśniejszym kolorze?
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:35   #4380
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

każdą farbę i rozjaśniacz nakłada się od tyłu. Kup sobie farbę- rozjaśniacz Joanna avangard contrast do włosów ciemnych i zrób sobie bardzo gęste pasemka przez czepek, potem zmyj, podsusz, na to połóż farbę (nie szamponetkę bo nic nie złapie na zdekoloryzowanych włosach, fryzjerka powinna o tym wiedzieć) jakiś ładny jasny rudy (farba najlepiej Loreala Casting bo nie niszczy włosów) powinno wyjść fajnie :Pn ja odrazu chciałam blond, dlatego tak skatowałam włosy, ale jakbym chciała rude albo jakis bardzo jasny brązik to tak właśnie bym zrobiła

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

pisząc "na to połóż farbę" miałam na myśli już wszystkie włosy nie tylko pasemka, myślę że dzięki temu będziesz miała kilka odcieni rudości i kolor trochę się wyrówna
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.