Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 11:16   #1261
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
kalae mialam takie same watpliwosci co do uzywania pesety po depilacji laserowej, ale wczoraj bylam na poprawce i dowiedzialam sie o co dokladnie chodzilo: a mianowicie, zeby wyciagac peseta tylko te wlosy, ktore zostaly spalone przez laser, a ktore i tak musza wyjsc. Bedziesz wiedziala, ktore to wlosy, bo te nie zniszczone siedza mocno i poczujesz bol - tych nie ruszaj. Nie wiem, czy dobrze wytlumaczylam, ale dla mnie to ma sens.
a Ty bylas w Medicorze na Karmelickiej 10? o co chodzi z tą doróbką? mi kazali za 9 tygodni przyjsć.
ja się zastanawiam tylko dlatego, ze mi w innym zakładzie powiedzieli ze nie wolno wyciagac, ze to samo ma wyjść,a tutaj inaczej mówia.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Aga - wysłałam Ci maila
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:21   #1262
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kalae masz odpowiedz
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 14:25   #1263
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mia2, ja na Twoim miejscu poszlabym jak najszybciej z reklamacja. Wydaje mi sie, ze 30 minut na bikini i lydki to bardzo malo. Ja miałam bikini calkowite i zajelo to ok 30-40 minut. Idz z takimi laciatymi nogami jak masz i pokaz jej efekt.
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:53   #1264
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mia2 Pokaż wiadomość
Witam!
dziewczyny poradźcie co mam zrobić

witam,

moja rada... zmień gabinet. Dokładne wydepilowanie samych łydek standardowym LightSheerem to bite półtorej godziny+ bikini pół godziny do godziny.

Pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:39   #1265
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.



Całkowitej czyli zero włosków i aby taki efekt był trwały na zawsze (czyli do końca życia) jest niemożliwe. Natomiast usunięcie do 90% owłosienia jest jak najbardziej możliwe



Jeżeli stosujesz rzetelnie stabilne filtry UV możesz się depilować cały rok, jeżeli się opalasz to musisz odczekać minimum 3-4 tyg przed i po każdej depilacji.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Nie wiem jak gęste jest owłosienie i jaką masz karnację , ale jeżeli sa to faktycznie pojedyncze włoski to są sposoby by zabieg przeprowadzić bardziej skutecznie. Kosmetyczka postąpiła odpowiednio goląc włoski tuż przed zabiegiem bo takie są procedury, ale w tym przypadku mogła postąpić inaczej by zabieg był skuteczniejszy.
Włoski odrastąją jaśniejsze bo najprawdopodobniej energia lasera była ustawiona za nisko i włosy zamiast zostać usunięte, osłabiły się, dlatego rosna teraz cieńsze i jaśniejsze. Jeżeli tak się stało to taki zabieg jest przeprowadzony błędnie, bowiem takich osłabionych włosów nie da sie już usunąć bo są za jasne. To jest dokładnie taka sytuacja o której pisałam w poście powyżej




Ciężko doradzać przez internet jak się nie widzi bo na dwoje babka wróżyła. Może skóra jest podrażniona po zabiegu i tak reaguje na jakiś składnik aktywny w kremie, a może kilka innych powodów. Ja bezpiecznie polecam krem z Avene, który mam sprawdzony i nigdy nikt mi nie zgłaszał dziwnych reakcji skóry po nim. Jeżeli sa jakieś niepokojące kwestie, najlepiej udac sie na konsultację gdzie był wykonywany zabieg.
dziękuję
chyba się wstrzymam do jesieni z tą depilacją..
Mam pytanie... jest coś takiego jak: IPL firmy Lightsheer ?
czy IPL to co innego a Lightsherr to co innego? Jak ktoś wie coś na ten temat proszę napiszcie..
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 10:46   #1266
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

lightsheer to nazwa lasera a nie firmy, firma się jakoś inaczej nazywa.
a IPL to chyba nie laset a działanie prądem, ale nie wiem dokładnie

w kazdym razie Lightsheer to co innego, a IPL to co innego.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:58   #1267
last_elf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a propo sporu pomiędzy efektywnością laseru diodowego i aleksandrytowego, znalazłam ciekawy i bezstronniczy artykuł na ten temat:

http://www.porownaj-laser.pl/articles/epilacja_2.htm
last_elf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 17:09   #1268
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja "przeleciałam" cały topic i nie wiem czym sie różnia te lasery
Jedynie to wybrałam Salon Kosmetyki Profesjonalnej REVISION w Krakowie Mam nadzieję dowiedzieć się więcej na miejscu.

Aha jeśli ktoś "laserował" sie w Krk to pleaseeee polećcie dobry salon
xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:29   #1269
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez xxxklaudii Pokaż wiadomość
A ja "przeleciałam" cały topic i nie wiem czym sie różnia te lasery
Jedynie to wybrałam Salon Kosmetyki Profesjonalnej REVISION w Krakowie Mam nadzieję dowiedzieć się więcej na miejscu.

Aha jeśli ktoś "laserował" sie w Krk to pleaseeee polećcie dobry salon
chyba jakoś niedokładnie przeleciałaś topic
sama pisąłam o 3 salonach w Krakowie.
ja najbardziej jestem zadowolona z Dernedu jednak, ale patrze głównie na to czy mają promocje, aby było taniej.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:29   #1270
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
matko, dziewczyny, skąd tyle żalu, skąd tyle krwi? strasznie na siebie krzyczycie, a w sumie mimo, że opinie różne, to dość przydatne te informacje. Chodzi mi o dyskusję z poprzedniej strony, nie tej

xxxklaudii - wiesz co, moja ciocia robiła w Krakowie, mogę podpytać w jakim salonie. Ale powiem Ci, że jak z nią rozmawiałam to ja zapłaciłam prawie połowę mniej! No naprawdę, ja robiłam w studio laser, mozesz obczaić ceny czy nie wyjdzie Ci taniej dojechać do innego miasta niz robić w Kraku...z doświadczenia wiem, ze to miasto jest strasznie drogie choć urocze

jak tylko dopytam ciocię to wyślę Ci priva
A mogłabym się dowiedzieć w jakim mieście robiłaś? I czy ciocia zadowolona z salonu (i jakiego)? bo też się właśnie wybieram
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:51   #1271
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

słyszałyście o salonach no+vello hiszpanskiej sieci? w Polsce otwarto kilka salonów, podobno w Warszawie jest jeden na Grójeckiej(tak czytałam). jednorazowy zabieg kosztuje 100 zł, niezależnie od tego jaką część ciała się depiluje
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 12:16   #1272
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
no więc tak: ja robiłam w StudioLaser w poznaniu, a ciocia w dermedzie w Krakowie. Z tego co mówi jest zadowolona (ja zresztą też ). Jedno co mnie tylko zdziwiło, to cena 8/ ja zapłaciłam za bikini pogłębione 350, a ciocia 600!! w łydkach i udach też była spora różnica, nie miałam pojęcia, że jest taka rozbieżność w różnych miastach...
Dzięki za odpowiedź No tak, ceny niestety powalają :/ ja będę robić raczej w Krakowie - dojazd do Poznania nie wyszedłby mi taniej
Bardzo bolało? Podobno dobrze iść z ołówkiem w zębach...
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 12:47   #1273
butterfly_owa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Bardzo bolało? Podobno dobrze iść z ołówkiem w zębach...
Ja mam za soba pierwszy zabieg na bikini całkowite i mnie bolało strasznie!!!Pani dała mi gazetę do czytania a po zabiegu dostała tą gazetę całą pogryzioną strasznie się rzucałam tam na tym łóżku a po zabiegu moją bluzkę mogłam wykręcać tak się z bólu spociłam. Kilka dni temu byłam na poprawce bikini i już nie bolało tak bardzo no ale wiadomo- strzelała tylko w te miejsca gdzie pominęła za 1.razem więc 10 min tam byłam i po krzyku. Pani mi powiedziała, że mam bardzo mocne włosy bo z jednej cebulki wyrastają aż 3 więc dlatego tak boli.Jak masz słabsze włosy to nie powinno byc aż tak źle.
butterfly_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 12:52   #1274
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź No tak, ceny niestety powalają :/ ja będę robić raczej w Krakowie - dojazd do Poznania nie wyszedłby mi taniej
Bardzo bolało? Podobno dobrze iść z ołówkiem w zębach...
ja polecam nowomed w Krk
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:48   #1275
cyganka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do DevilInside

Chciałam się zapytać (bo widzę, że masz sporo wiedzy na temat laserów) czy mogłabyś polecić odpowiedni laser do zamykania sieci naczynek na twarzy?
Do tej pory zastanawiałam się nad Lumenis one i Laser PhotoGenica V-Star i Laser Cynergy MultiPlex Tm.
cyganka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:59   #1276
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ponawiam pytanie

słyszałyście o salonach no+vello hiszpanskiej sieci? w Polsce otwarto kilka salonów, podobno w Warszawie jest jeden na Grójeckiej(tak czytałam). jednorazowy zabieg kosztuje 100 zł, niezależnie od tego jaką część ciała się depiluje
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:53   #1277
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Osobiście nie słyszałam
Ale wg Wujka Googla ta hiszpańska sieć pracuje na IPL - dyskusja co do różnic i skuteczności zabiegów toczyła się kila stron wcześniej.
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:52   #1278
lizaHH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od dłuższego czasu zmagam sie z problemem nadmiernego owlosiena. W
ostatnim okresie wertuję różne fora i artykuły zawiązane z ta tematyka.
Zastanawiam sie nad skutecznością laserem ELOS a zachwalanym przez większość tego forum laserem diodowym LightSheer ??? Ktoryy z tych
laserów jest laserem bezpieczniejszym z mniejsza ilością skutków
ubocznych? Czy można je kwalifikować jako laser dla osób z ciemniejszym
twardszym owłosieniem i jaśniejszym słabszym? Czy takie same są efekty
po zastosowaniu obydwu laserów? Czy oby dwa lasery potrzebują taka sama
ilość zabiegów do otrzymania zadowalających rezultatów? I czy ktorys z
nich bardziej nadaje sie dla mnie, czy jest to bardziej kwestia
marketingu i umiejętności sprzedaży swojego produktu? Jestem jasna
blondynka z zespołem PCOS. Moje włosy w okolicach nóg i bikini są grube
twarde i ciemne na przedramionach i twarzy twarde ale nie za ciemnie
zdecydowanie jasne porównując je z brunetka. Nie potrafie sie zdecydowac na zaden z nich chodz na sam zabieg juz dawno sie zdecydowalam !!! Poprostu nie chcialabym wyzucic pieniadze w bloto poniewaz nichcialo mi sie sprawdzic ktory bylby dla mnie skuteczniejszy !!! Z gory dziekuje za pomoc i polecie mi jeszcze prosze jakis salon w Szczecinie.
lizaHH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:56   #1279
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
wiesz co no najprzyjemniejszy zabieg to nie jest, ale bez przesady. Za pierwszym razem mialam zel i tochę znieczulił, można było wytrzymać bez ołówka za drugim razem poprosilam po prostu o okłady z lodu i powiem Ci, że jak dla mnie skuteczniejsze niż żel, bardzo znośnie A za trzecim razem byłam aż w szoku, bo praktycznie nie bolało

nie ma co przesadzać z tym bólem, przyjemnie nie jest, ale np. zęby i bóle menstruacyjne bolą gorzej
no to trochę mnie pocieszyłaś Już rozważałam pójście na zabieg po drinku z przyjaciółką pani dermatolog, z którą wstępnie rozmawiałam o zabiegu mówiła że boli dość mocno mimo maści znieczulającej. Dzięki za patent z lodem! Pewnie z niego skorzystam
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 19:56   #1280
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś depilowała się może laserem diodowym MedArt System?Czy jest tak samo skuteczny jak LightSheer?
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:23   #1281
cyganka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do DevilInside

Chciałam się zapytać (bo widzę, że masz sporą wiedzę na temat laserów) czy mogłabyś polecić odpowiedni laser do zamykania sieci rozszerzonych naczynek na twarzy?
Do tej pory zastanawiałam się nad Lumenis one, Laser PhotoGenica V-Star i Laser Cynergy MultiPlex Tm.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
cyganka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:55   #1282
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich! Odkąd pamiętam mam problemy z nadmiernym owłosieniem bikini a nawet brzucha, wąsika. Włosy na nogach i pod paszkami też są czarne, sztywne i grube..Do tej pory usuwałam je za pomoca depilatora elektrycznego, ale strasznie mi po tym wrastały Wreszcie zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej. Wybrałam gabinet w Poznaniu "Wyspa Urody". Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego gabinetu, jakości wykonywanych usług i obsługi? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:58   #1283
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, w piątek miałam zabieg usuwania włosków z okolic bikini w salonie estetico Łódź. Pani bardzo miła cena przystępna 200 zł fajnie przeprowadzony wywiad ze mną i wytłumaczenie na czym cała rzecz polega tylko zastanawia mnie moc, na której miałam robiony zabieg, a było to 15scie to dużo czy mało ? Dodam, że mam raczej karnacje taka brzoskwioniową, ale nie jakoś tam mega ciemna, a włoski na bikini miałam czarne ;> za 3 tyg czyli 19 marca jadę na darmową dobitkę a tym czasem czekam na efekt wypadania włosków

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

I jeszcze jedno dziewczyny czy myślicie, że częśc zabiegu na to samo miejsce można zrobić laserowo, a część IPL ? powiem szczerze, że cena 99 zł w salonach no vello bardzo mnie kusi. Może wybiorę się tam na pachy :P
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:49   #1284
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez cyganka01 Pokaż wiadomość
odpowiedni laser do zamykania sieci rozszerzonych naczynek na twarzy?
Jeżeli jest to sieć naczynek to na początku usuwa się zmiany IPL, a potem ew. laserem. Porównując Lumenis One i Quantum, mam wrażenie że Quantum jest skuteczniejsze - ale to może być tylko moja subiektywna opinia
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 09:38   #1285
goosiass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja słyszałam Mi wystarczy informacja, że No Wello czy jakoś tak pracują na IPL-u , czyli depilacja z tego żadna! bo jak wiadomo IPL służy do zamykania naczynek, usuwania przebarwień skóry oraz fotoodmładzania. IPL usuwa włoski jasne, ale nawet te w minimalnym stopniu. Kompletnie nie polecam do włosów grubych i czarnych.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

A tak przy okazji- korzystacie może z takiego preparatu o nazwie Telocapil? ja jestem cała wydepilowana laserem LightSheer,ale pozostały mi włoski na twarzy, których ten laser nie usunie bo są za jasne. Wczoraj zakupiłam Telocapil na stronie www.mazidła.com . Ponoć ma zredukować owłosienie, zdegradować jakość włosa. Trzeba używać codziennie, przez 2 miesiące minimum. Czy któraś z was może powiedzieć coś o skuteczności tego preparatu?
goosiass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:09   #1286
zuzia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez adz1a Pokaż wiadomość
Witam, w piątek miałam zabieg usuwania włosków z okolic bikini w salonie estetico Łódź. Pani bardzo miła cena przystępna 200 zł fajnie przeprowadzony wywiad ze mną i wytłumaczenie na czym cała rzecz polega tylko zastanawia mnie moc, na której miałam robiony zabieg, a było to 15scie to dużo czy mało ? Dodam, że mam raczej karnacje taka brzoskwioniową, ale nie jakoś tam mega ciemna, a włoski na bikini miałam czarne ;> za 3 tyg czyli 19 marca jadę na darmową dobitkę a tym czasem czekam na efekt wypadania włosków

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

I jeszcze jedno dziewczyny czy myślicie, że częśc zabiegu na to samo miejsce można zrobić laserowo, a część IPL ? powiem szczerze, że cena 99 zł w salonach no vello bardzo mnie kusi. Może wybiorę się tam na pachy :P

15ście to baaaaaardzo mało, stad widać na czym zarabia Estetico - pomimo iż ma niskie ceny to zarabia na ilości wizyt klientów Nic dziwnego, że Estetico i DeLux mają tyle zabiegów reklamacyjnych

IPL odradzam, po pol roku - do 2 lat włosy znow odrastaja
zuzia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:06   #1287
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zuzia79 a ja uwazam, ze oni nie oszukuja swoich klientow. A osoba, ktora przeprowadza zabieg jest naprawde kompetentna i wie co robi.

adz1a fakt mialas ustawiona slabsza moc.. ja mialam robione na 20, ale uwazam, ze moc jest dobrze dobierana przez Pania, bo ona sie na tym ewidentnie zna i przeciez nie kazdy moze miec tak samo ustawione, bo jesli ma sie jasna skore i ciemne wloski to jest inaczej. Ty napisalas,ze masz taki kolor ciemniejszy - wiec przypuszczam stad taka moc, zeby nie poparzyc Ci skory... a zrobione bylo na pewno profesjonalnie, bo wiem po sobie jak mi pani kawaleczek po kawaleczku i trwalo to dlugo.
A druga sprawa - ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala z tym IPL-em, tez sie za wiele naczytalam o jego niskiej skutecznosci co do epilacji... no ale stowka to nie jest tak duzo, wiec jak chcesz mozesz sprobowac - jak Ci nie szkoda pieniedzy - potem zrecenzujesz nam
Pozdrawiam!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:41   #1288
cyganka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

"Jeżeli jest to sieć naczynek to na początku usuwa się zmiany IPL, a potem ew. laserem. Porównując Lumenis One i Quantum, mam wrażenie że Quantum jest skuteczniejsze - ale to może być tylko moja subiektywna opinia "


Dziękuję za odpowiedź.
cyganka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:44   #1289
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie,

Który według Was salon w warszawie jest godny uwagi? Interesuje mnie laser LightSheer i tylko tylko on (dzieki Wam wiem ze jest najlepszy), bo rok temu mialam IPL'a ktory pomogł na chwile... Z gory dziekuje za pomoc
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 12:05   #1290
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez adz1a Pokaż wiadomość
Witam, w piątek miałam zabieg usuwania włosków z okolic bikini w salonie estetico Łódź. Pani bardzo miła cena przystępna 200 zł fajnie przeprowadzony wywiad ze mną i wytłumaczenie na czym cała rzecz polega tylko zastanawia mnie moc, na której miałam robiony zabieg, a było to 15scie to dużo czy mało ? Dodam, że mam raczej karnacje taka brzoskwioniową, ale nie jakoś tam mega ciemna, a włoski na bikini miałam czarne ;> za 3 tyg czyli 19 marca jadę na darmową dobitkę a tym czasem czekam na efekt wypadania włosków

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

I jeszcze jedno dziewczyny czy myślicie, że częśc zabiegu na to samo miejsce można zrobić laserowo, a część IPL ? powiem szczerze, że cena 99 zł w salonach no vello bardzo mnie kusi. Może wybiorę się tam na pachy :P
ja też depilowałam się w Estetico, jak tylko zaczynało parę latek temu

jeśli ceny nadal są takie, jak te parę lat temu - ja za bikini też płaciłam 200zł, to nie zawracaj sobie głowy ipl stówkę tańszym..
laserem zrobisz tych zabiegów dajmy na to 4 za 200zł każdy, a ipl-em zapewne więcej, więc cenowo moze Ci to wyjśc podobnie


ja jestem wielką fanką laserowej depilacji, wszystkim polecam
od czasu zabiegów na bikini czy pachach pojawiło mi się parę nowych włosków, z akcentem na parę (na bikini jakby mniej)
myślę, że za rok-dwa zrobię jakiś przypominający zabieg, na wszelki wypadek
ale generalnie laserowa depilacja to cudo!
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.