Sklep Naturalne Piękno - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 18:18   #241
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
polecam przeczytac watek lub uzyc wyszukiwarki :P
Dziwne Używałam wyszukiwarki i nie wyszukało nic konkretnego, więc postanowiłam napisać

W takim razie już mnie tak nie kusi i go sobie odpuszczę

Z moich ostatnich zakupów w NP baaardzo polecam proszek z drzewa herbacianego
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:42   #242
Caatalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Ale który MONOI, bo na BU są dwa
One zdaje się różnią się jedynie zapachem. Ten droższy ma zapach dużo bardziej intensywny, ale i tak szybko się ulatnia niestety.

A na włosy polecam olej kokosowy. Nakładam na przynajmniej 2 godziny przed myciem, czasem w końcówki wcieram jeszcze karite albo jojobę. Jak mam sporo wolnego czasu i jestem sama w domu, to idę tak spać. Moje włosy są ostatnio bardzo lśniące, świetnie odżywione, no i zniknął problem z paskudnymi końcówkami.

Jeszcze jeden patent przetestowałam - na moich włosach sprawdza się idealnie - do odżywki (takiej sklepowej zwykłej) raz w tygodniu dodaję spirulinę, a po godzinie, czasem po pół, jak mi cierpliwości brakuje, zmywam tą zieloną maź. Włosy po tym rozczesują się wspaniale, a co najważniejsze są lśniące, gładkie i pięknie się układają
Caatalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 07:13   #243
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dziewczyny mam pytanie czy to co zamówiłam mam trzymać w lodówce czy niektóre rzeczy mogą stać w łazience, a mianowicie:
-krem z jedwabiem i kolagenem morskim
- żel pod oczy z ogórkiem i kolagenem
- masa perłowa
-puder perłowy
-olej herbaciany zimnotłoczony
-masło waniliowe
Aha jeszcze coś mnie gniecie. Ile tej masy perłowej dodajecie do kremu na noc. Ja dodałam taką malutką szczyptę. I czy używacie filtrów na dzień, bo masa przecież złuszcza naskórek. Pozdrawiam
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 06:27   #244
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
a może do mycia twarzy, mydełka http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100022

ja zmywam makijaż kremem oczyszczającym a mydełka kupiłam sobie do mycia pod prysznic, ale z ciekawości też wypróbuje na twarzy
Jak wypróbujesz mydełko na twarz to daj znać jak działa. Trochę mnie martwi gliceryna w tym mydełku, ale kupiłam krem z jedwabiem i kolagenem morskim, który też ma glicerynę, więc jak krem mi nie zaszkodzi to mydełko tym bardziej nie.
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:27   #245
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

W niedzielę zrobiłam zamówienie, dziś dostałam paczkę. Zaszalałam nieco bo mam na liście 20 pozycji niestety 1 rzeczy nie dodali mi do zamówienia chociaż za nią zapłaciłam. Rozumiem, że przy dużej ilości można coś ominąć. Napisałam maila, zobaczymy jak sobie radzą w takich przypadkach. Jeśli bez problemu - będę tam stale zamawiała.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:00   #246
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
juz jestem.
Mother of Pearl to delikatny eksfoliant. Dodaję go do emulsji nawilżających (ok. 15%) na noc a rano skóra jest gładka i miękka. Plusem jest to że nie daje efektu łuszczenia się skóry, zmiękcza i wygładza skórę delikatnie ale skutecznie. Fajna sprawa, zwłaszcza do wrażliwych cer.
agabil1 nosze się z zamiarem kupna mother of pearl. Chciałabym stosowac go do twarzy jako delikatny peeling raz w tygodniu - i czy w takim razie dodac po prostu trochę do porcji kremu Physiogel na noc i tyle ( rano oczywiście zmyc buzie micelem) czy jakos inaczej bys radziła? (Moze dodawac codziennie na wieczór?- ile do wielkości ziarnka grochy kremu należałoby dodac mother of pearl?)

Dzięki za podpowiedzi, jestem tu jeszcze zielona, ale ta naturalna pielęgnacja już zdążyła mnie wciągnąc i juz widzę delikatna poprawę stanu cery.
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:26   #247
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
agabil1 nosze się z zamiarem kupna mother of pearl. Chciałabym stosowac go do twarzy jako delikatny peeling raz w tygodniu - i czy w takim razie dodac po prostu trochę do porcji kremu Physiogel na noc i tyle ( rano oczywiście zmyc buzie micelem) czy jakos inaczej bys radziła? (Moze dodawac codziennie na wieczór?- ile do wielkości ziarnka grochy kremu należałoby dodac mother of pearl?)

Dzięki za podpowiedzi, jestem tu jeszcze zielona, ale ta naturalna pielęgnacja już zdążyła mnie wciągnąc i juz widzę delikatna poprawę stanu cery.
To może dopóki Aga się nie wypowie, to ja napisze z dwa zdania o mother of pearl Ja właśnie stosuję go z kremem Physiogel na noc. Rano buzia jest taka rozpromieniona, wypoczęta. Super efekt. Natomiast moim zdaniem peelingu to nie zastąpi i raz na jakiś czas warto jednak zrobić sobie enzymatyczny, np. z bromelainy
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 21:53   #248
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

tak tak, ja jestem w mother of pearl zakochana!! dodaje sobie na noc do kremu i rano buzia gladka,jasna bosko poprostu. i nic nie musze zmywac rano bo nic nie zostaje.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 07:05   #249
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To może dopóki Aga się nie wypowie, to ja napisze z dwa zdania o mother of pearl Ja właśnie stosuję go z kremem Physiogel na noc. Rano buzia jest taka rozpromieniona, wypoczęta. Super efekt. Natomiast moim zdaniem peelingu to nie zastąpi i raz na jakiś czas warto jednak zrobić sobie enzymatyczny, np. z bromelainy
Dzięki a jaka dokładnie ilośc dodajesz mother of pearl do kremiku? ( wiesz nie chce przesadzic zeby efekt nie był odwrotny)

Czekam też na puder perłowy z BU
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:20   #250
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Dzięki a jaka dokładnie ilośc dodajesz mother of pearl do kremiku? ( wiesz nie chce przesadzic zeby efekt nie był odwrotny)

Czekam też na puder perłowy z BU
Sypię na ok. Czasem sypnie mi się za dużo - mniej więcej wychodzi wtedy pół na pół z kremem - i też jest ok
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:11   #251
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Sypię na ok. Czasem sypnie mi się za dużo - mniej więcej wychodzi wtedy pół na pół z kremem - i też jest ok
Dzięki, na razie dostałam puder perłowy z BU ( na nagdarstku chwilę sciąga a potem jest już oki)- dzisiaj próby na buzi. (podobno to normalne odczucie na początku po aplikacji).
Jak przyjdzie mother of pearl to tez spróbuje tak jak radzisz domieszac do kremiku.
Pozdrawiam z naszego pieknego Wrocławia
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 07:11   #252
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

U mnie Mother of Pearl stała długo nie używana,nie bardzo wiedziałam jak używać-do oleju mi nie pasowało w ogóle, do kremu B&E z Erthen Glow Minerals też szału nie było, w sklepie brak był kremu oczyszczająco-rozświetlającego więc kupiłam aksamitny (nie, nie, nie, jak gęste mleczko do demakijażu, nie znoszę!) i jako peeling też odpadał. Dopiero teraz zaczęłam go dosypywać na noc do zwykłego kremu aloesowego Oriflame-przebarwienia się rozjaśniają, rano buzia gładka i matowa, jest fajnie. Ostatnio tak sypnęłam z pojemniczka do kremu, że musiałam zrobić tym peeling-extra, skóra jak po peelingu enzymatycznym. Polecam!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:58   #253
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Dzięki, na razie dostałam puder perłowy z BU ( na nagdarstku chwilę sciąga a potem jest już oki)- dzisiaj próby na buzi. (podobno to normalne odczucie na początku po aplikacji).
Jak przyjdzie mother of pearl to tez spróbuje tak jak radzisz domieszac do kremiku.
Pozdrawiam z naszego pieknego Wrocławia
O, miło spotkać Wrocławiankę na biochemicznym
Co do pudru, to jak Ci się bambus znudzi to polecam ryżowy - cudo. Dla mnie bambus jest za tępy, a ryż w sam raz Ja zamawiałam z allegro czysty bez żadnych dodatków, można też zamówić w amerykańskich sklepach internetowych albo w sklepie 'kolorowka'. Ostatnio robię sobie taki mix matujący - puder ryżowy, puder jedwabny(kupiłam na allegro razem z ryżem), puder perłowy (z naturalnego piękna) i jedwab w proszku z Mazideł i mam idealny puder matujący na filtry i tłuste kremu
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:01   #254
lenoczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 27
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

dziewczyny, dlaczego ja nie moge wejsc na zaden z linkow odsylajacych do sklepu naturalnego piekna? czy zmienili nazwe? ciekawia mnie te wszystkie produkty, o ktorych piszecie a nic zobaczyc nie moge.
lenoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 22:22   #255
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
To może dopóki Aga się nie wypowie, to ja napisze z dwa zdania o mother of pearl Ja właśnie stosuję go z kremem Physiogel na noc.
kusicie strasznie tym mother of pearl , pewnie kupie , ale interesuje mnie jak on zachowuje się w kremie . Tzn. rozpuszcza się w kremie , i jak szybko ? zagęstrza krem ? Czy poczuje że dodałam go do kremu ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 00:14   #256
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
kusicie strasznie tym mother of pearl , pewnie kupie , ale interesuje mnie jak on zachowuje się w kremie . Tzn. rozpuszcza się w kremie , i jak szybko ? zagęstrza krem ? Czy poczuje że dodałam go do kremu ?
Oj poczujesz MoP nie rozpuszcza się w kremie, ale też nie zostaje na buzi. Ja na początku wsmarowywania kremu w twarz czuję te drobinki, ale nie wiem, czy to się rozpuszcza czy wchłania - po kilku minutach na buzi nic nie zostaje I nie ma co się bać podrażnienia z tego powodu - ja mam na policzkach i nosie rozszerzone naczynka, a spokojnie stosuję na te obszary MoP. Powiem Wam, że to jest cudo. Rano mam taką rozpromienioną buzię, że nie mogę się na nią napatrzyć Ach, i jeszcze jeden duży plus dla mnie - sam Physiogel nie ma zbyt przyjemnej formuły, jest dla mnie trochę za ciężki, ale po dodaniu MoP jest o niebo lepiej I przebarwienia bo pryszczowe tez trochę rozjaśnia. Najfajniejsze efekty daje po kwasach
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:43   #257
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Zamówiłam z tego sklepu kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z jakości produktów jak i z wysyłki, z ładnego i starannego zapakowania kosmetyków...

Mam od nich olejek kokosowy. Jest GENIALNY! wspaniale pachnie, używam go na końcówki włosów. Świetnie rozczesują się włosy po nim.

Mam też krem na noc. Użyłam na razie kilka razy, ale buzia po nim jest gładziutka, skóra miła i jedwabista... wspaniały!!!
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:05   #258
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Oj poczujesz MoP nie rozpuszcza się w kremie, ale też nie zostaje na buzi. Ja na początku wsmarowywania kremu w twarz czuję te drobinki, ale nie wiem, czy to się rozpuszcza czy wchłania - po kilku minutach na buzi nic nie zostaje I nie ma co się bać podrażnienia z tego powodu - ja mam na policzkach i nosie rozszerzone naczynka, a spokojnie stosuję na te obszary MoP. Powiem Wam, że to jest cudo. Rano mam taką rozpromienioną buzię, że nie mogę się na nią napatrzyć Ach, i jeszcze jeden duży plus dla mnie - sam Physiogel nie ma zbyt przyjemnej formuły, jest dla mnie trochę za ciężki, ale po dodaniu MoP jest o niebo lepiej I przebarwienia bo pryszczowe tez trochę rozjaśnia. Najfajniejsze efekty daje po kwasach
tak, troszke go czuc na poczatku, ewentulanie mozna leciutko rozsmarowywac krem po buzi zeby sobie nie zatrzec skory czy cos, taki lekki piaseeczek czuc. jak sie ją dluzej potrzyma wymieszana z kremem przed nalozeniem na buzie to sie chyba rozpuszcza prawie. efekty sa super rano, to prawda nie zauwazylam wplywu na konsystencje mojego kremu
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:42   #259
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dzięki dziewczyny , właśnie zakupiłam MoP, mam nadzieje że na poniedziałek dotrze i cała masa innych cudów , jednak przesyłka darmowa , jeszcze kurierem to straszna pokusa ale za to mam jeszcze aż 5 probek
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 18:55   #260
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Właśnie dostałam paczuszkę z NP- ekspresowo ( dwa dni od kliknięcia zamowienia do otrzymania przesyłki). Mam maslo shea i masło shea z olejem jojoba ( to świetne do rąk- lepiej sie rozsmarowywuje), mother of pearl, olej ze slodkich migdałów, próbke masełka cupucao ( dziwny zapach, ale fajnie nawilża np. usta).
Pytanie: jak przechowujecie te masełka - na opakowaniach piszą że w chłodnym i suchym miejscu, czyli w lodówce?Czy po prostu na półeczce w pokoju?

A próbowała któras z Was uzywac masla shea jako samodzielnego kremiku do buzi?
Albo samodzielnie olejku ze słodkich migdałów do buzi?
Zapychały czy raczej miłe wrażenia? (chodzi mi głównie o nawilżanie buzi ).
Pozdrawiam
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:20   #261
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cześć dziewczyny przymierzam sie do zakupów w tym sklepie napewno wezme mother of pearl
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:11   #262
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

I znowu zgrzeszyłam
Zrobiłam zakupy

1. Krem Odżyw/Normalizujący - skusiły mnie opinie
2. Krem Oczyszcz.Rozśw. - właśnie kończy mi się opakowanie, produkt jest genialny
3. Żel pod oczy z Kolagenem - ach ta poczta pantoflowa
4. Puder perłowy - oby był taki fajny jak mówią
no i oczywiście próbka: Olej z czarnuszki, mam nadzieję, że dobrze wybrałam
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:18   #263
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczuszkę z NP- ekspresowo ( dwa dni od kliknięcia zamowienia do otrzymania przesyłki). Mam maslo shea i masło shea z olejem jojoba ( to świetne do rąk- lepiej sie rozsmarowywuje), mother of pearl, olej ze slodkich migdałów, próbke masełka cupucao ( dziwny zapach, ale fajnie nawilża np. usta).
Pytanie: jak przechowujecie te masełka - na opakowaniach piszą że w chłodnym i suchym miejscu, czyli w lodówce?Czy po prostu na półeczce w pokoju?

A próbowała któras z Was uzywac masla shea jako samodzielnego kremiku do buzi?
Albo samodzielnie olejku ze słodkich migdałów do buzi?
Zapychały czy raczej miłe wrażenia? (chodzi mi głównie o nawilżanie buzi ).
Pozdrawiam
olej ze slodkich migdalow to podstawa, nie moge go nie miec.. nakladam go na buzie ( mokra!), cialo po umyciu. takze czasem dodaje do kremow, do kąpieli. polecam

Shea uzywalam, ale jednak samo na buzi mi szkodzilo.. dodaje do kremow. albo po opalaniu na cialo ( chociaz wole kakaowe)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:03   #264
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy krem odżywczo-normalizujący może zapchać? Widzę w składzie olej słonecznikowy i wydaje mi się, że on się nie daje do cer problematycznych... Dobrze myślę?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:08   #265
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy krem odżywczo-normalizujący może zapchać? Widzę w składzie olej słonecznikowy i wydaje mi się, że on się nie daje do cer problematycznych... Dobrze myślę?
Olej słonecznikowy jest właśnie polecany do cer problematycznych - ma małą zawartość kwasu oleinowego i dużą linolowego, a im mniejsza zawartość tego pierwszego, tym mniejsze prawdopodobieństwo zapchania
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:18   #266
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dziękuję confused_girl
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 23:11   #267
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
olej ze slodkich migdalow to podstawa, nie moge go nie miec.. nakladam go na buzie ( mokra!), cialo po umyciu. takze czasem dodaje do kremow, do kąpieli. polecam

Shea uzywalam, ale jednak samo na buzi mi szkodzilo.. dodaje do kremow. albo po opalaniu na cialo ( chociaz wole kakaowe)
A mogłabyś napisać w jaki sposób Ci szkodziło masło shea solo?Zapychało czy coś innego?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 23:42   #268
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
A próbowała któras z Was uzywac masla shea jako samodzielnego kremiku do buzi?
Albo samodzielnie olejku ze słodkich migdałów do buzi?
Zapychały czy raczej miłe wrażenia? (chodzi mi głównie o nawilżanie buzi ).
Pozdrawiam
ja uzywalam i nie zapychalo, na wszelki wypadek omijalam nos, ale na reszte buzi na noc kladlam cienką warstewke i super, bardzo przyjemne doswiadczenie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:55   #269
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać w jaki sposób Ci szkodziło masło shea solo?Zapychało czy coś innego?
no wlasnie pierwszy raz chyba po uzyciu naturalnych kosmetykow, zaczely mi wyskakiwac na buzi gule, ale to indywidualna sprawa w sumie. ogolnie mam cere bardzo sucha
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:34   #270
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

A ja właśnie używałam masła shea zamiast kremu do twarzy na wszelkie problemy ze skórą-wysuszenie, zaczerwienienie, po wyciskaniu pryszczy (świetnie goi i łagodzi), nigdy mnie nie zapchało. Najpierw miałam czyste shea z Mazideł, przełożyłam do słoiczka po kremie i trochę wymieszałam łyżeczką żeby było bardziej jednolite. To masło było w takich sporych grudkach-płatkach, dobrze się smarowało, było maziste i dość miękkie. Potem zamówiłam masło shea z NP-nierafinowane bez dodatków i nierafinowane z jojobą. To czyste było jak zastygła kasza manna, miało takie grudki. Zdecydowanie bardziej podeszło mi to z jojobą. Olej jojoba jest świetny! Polecam!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 13:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.