Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 08:13   #4681
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kretoszczurek - mam pytanie do Ciebie. Pisałaś, że farbowałaś mieszanką Majirel 7.11 i 7.22 - bardzo ciemne wyszły? Na jaki odcień nakładałaś?
Bo ja mam taki sprany orzechowy beż, ale wygląda jak blond z poziomu 6-7 i tak się właśnie zastanawiam czy bardzo ciemne mi wyjdą teraz włoski...
Farba już dotarła, dzisiaj jak wrócę z pracy będzie malowanko
I właśnie kolejne moje pytanie - Majirela nakłada się na suche czy mokre włosy? Jeszcze nie używałam tej farby, a na ulotce mam instrukcję bo włosku, francusku i niemiecku (jak na złość żadnego języka nie kumam :/ )

Na pewno wstawię tu wieczorem fotki z farbowania!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:54   #4682
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Kretoszczurek - mam pytanie do Ciebie. Pisałaś, że farbowałaś mieszanką Majirel 7.11 i 7.22 - bardzo ciemne wyszły? Na jaki odcień nakładałaś?
Bo ja mam taki sprany orzechowy beż, ale wygląda jak blond z poziomu 6-7 i tak się właśnie zastanawiam czy bardzo ciemne mi wyjdą teraz włoski...
Farba już dotarła, dzisiaj jak wrócę z pracy będzie malowanko
I właśnie kolejne moje pytanie - Majirela nakłada się na suche czy mokre włosy? Jeszcze nie używałam tej farby, a na ulotce mam instrukcję bo włosku, francusku i niemiecku (jak na złość żadnego języka nie kumam :/ )

Na pewno wstawię tu wieczorem fotki z farbowania!
Nie no siódemką to Ci bardzo ciemne nie wyjdą zwłaszcza za pierwszym farbowaniem - myślę ze otrzymasz (jeśli chodzi o jasność) coś bardzo podobnego to tego co masz teraz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:08   #4683
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mi maijelka wyszła dość ciemno ale pewnie to moje wrażenie bo ja się w ciemnych włosach nie czuję ok,

Jestem po farbowanku. Po pierwsze niepotrzebnie rozrobiłam2 farby 1 by starczyła. Mieszanka poziomów dała bardzo fajny efekt ale jak umyję to zrobię fotki. Kolorek ładny włoski błyszczące bardziej w naturze ale nie rude. szkoda tylko że pewnie się szybko zmyją. Następnym razem wymieszam 2 z poziomu 7 lub nawet 6 i 7 ale to gdzieś za 1,5 miesiąca
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:13   #4684
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Nie no siódemką to Ci bardzo ciemne nie wyjdą zwłaszcza za pierwszym farbowaniem - myślę ze otrzymasz (jeśli chodzi o jasność) coś bardzo podobnego to tego co masz teraz
__________________
to super, bo właśnie nie chciałabym jakiś mocno ciemnych włosów
No nic, wieczorem wstawię zdjęcia (już się nie mogę doczekać tego farbowania)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:16   #4685
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Mi maijelka wyszła dość ciemno ale pewnie to moje wrażenie bo ja się w ciemnych włosach nie czuję ok,

Jestem po farbowanku. Po pierwsze niepotrzebnie rozrobiłam2 farby 1 by starczyła. Mieszanka poziomów dała bardzo fajny efekt ale jak umyję to zrobię fotki. Kolorek ładny włoski błyszczące bardziej w naturze ale nie rude. szkoda tylko że pewnie się szybko zmyją. Następnym razem wymieszam 2 z poziomu 7 lub nawet 6 i 7 ale to gdzieś za 1,5 miesiąca
Fotki ! Fotki ! Chcemy fotki !
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:37   #4686
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Właśnie spłukałam Majirel 7.11, umyłam włosy tym szamponem Majirel Post Color i siedzę z ręcznikiem na głowie... za chwile będę suszyć, więc za około pół godziny dodam fotki. Patrzę na swój odrost i on jest jakiś rudawy kurde aż sie boję co z tego wyjdzie...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

dziewczyny nie będę wstawiać zdjęć, bo dalej mam ciepłe włoski
jednak 7.11 średnio sobie z nimi poradził, następnym razem kupię farbę z poziomu 6 albo użyję mixtona... mam przebłysk popielu, ale bardzo delikatny, jednak złoto ze wcześniejszego koloru przebija się bardzo wyraźnie...

Tak teraz sobie myślę - miałam oxydant 6% może powinnam kupic 3% ????

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-20 o 16:41
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:52   #4687
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie spłukałam Majirel 7.11, umyłam włosy tym szamponem Majirel Post Color i siedzę z ręcznikiem na głowie... za chwile będę suszyć, więc za około pół godziny dodam fotki. Patrzę na swój odrost i on jest jakiś rudawy kurde aż sie boję co z tego wyjdzie...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

dziewczyny nie będę wstawiać zdjęć, bo dalej mam ciepłe włoski
jednak 7.11 średnio sobie z nimi poradził, następnym razem kupię farbę z poziomu 6 albo użyję mixtona... mam przebłysk popielu, ale bardzo delikatny, jednak złoto ze wcześniejszego koloru przebija się bardzo wyraźnie...

Tak teraz sobie myślę - miałam oxydant 6% może powinnam kupic 3% ????
wiesz w sumie miałaś dość ciepłe więc możliwe że bezie trzeba kilku koloryzacji zeby wybić tą rudość do następnego farbowania faktycznie możesz spróbowac ciemniej bo wtedy łatwiej pokryje włosy - np. mieszanką 7+6 jeśli nie chcesz mocno ciemniejszych no i oksy zdecydowanie 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 18:06   #4688
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kierowałam się tym:
Cytat:
Oxydant 6% stosujemy, gdy chcemy
-przyciemnić włosy
-pokryć siwe włosy
- koloryzować ton w ton
- rozjaśnić włosy o 1 lub 2 tony
i dlatego wybrałam oksydant 6%... na 3% wyszłoby lepiej?
dopiero zaczynam moją przygodę z uzyskaniem chłodnego brązu, nie linczujcie mnie za te pytania

Kolor w świetle dziennym nie wygląda tak bardzo ciepło.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-20 o 18:23
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:13   #4689
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Kierowałam się tym:


i dlatego wybrałam oksydant 6%... na 3% wyszłoby lepiej?
dopiero zaczynam moją przygodę z uzyskaniem chłodnego brązu, nie linczujcie mnie za te pytania

Kolor w świetle dziennym nie wygląda tak bardzo ciepło. Ale na zdjęciach tego w ogóle nie widać więc nie będę ich wstawiała :P
No bo w zasadzie to prawda co napisałaś o oksy 6% tyle że do przyciemniania można z powodzeniem stosowac także oksy 3% i na nim wychodzę lepiej chłodne odcienie myśmy w tym wątku wszystkie zaczynały od oksy 6% a potem sie okazało ze znacznie lepiej wychodzi na 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:18   #4690
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hehe no to będę teraz wiedziała
Jednak dodam fotki, a co mi tam... co o tym myślicie?
(następnym razem jednak wybiorę poziom 6, ta siódemka za jasna...)
Zdjęcie robione przed chwilą w świetle dziennym, ale bez słońca, w słońcu pewnie będą bardziej złote
1. po farbowaniu Majirel 7.11 z oxy 6%
2. przed farbowaniem - sprany L'Oreal Excellence Crem odcień orzechowy beż z poziomu 6, ale kładziony na bardzo jasny blond więc wyszło jak wyszło nie zwracajcie uwagi na zniszczone końcówki - walczę z tym
Oba zdjecia robione w świetle dziennym, bez lampy. Drugie o innej porze dnia i było bardziej słonecznie niż teraz jak cykałam pierwszą fotkę.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-20 o 18:21
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:24   #4691
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hehe no to będę teraz wiedziała
Jednak dodam fotki, a co mi tam... co o tym myślicie?
(następnym razem jednak wybiorę poziom 6, ta siódemka za jasna...)
Zdjęcie robione przed chwilą w świetle dziennym, ale bez słońca, w słońcu pewnie będą bardziej złote
1. po farbowaniu Majirel 7.11 z oxy 6%
2. przed farbowaniem - sprany L'Oreal Excellence Crem odcień orzechowy beż z poziomu 6, ale kładziony na bardzo jasny blond więc wyszło jak wyszło nie zwracajcie uwagi na zniszczone końcówki - walczę z tym
Oba zdjecia robione w świetle dziennym, bez lampy. Drugie o innej porze dnia i było bardziej słonecznie niż teraz jak cykałam pierwszą fotkę.
Nie no moim zdaniem to ładnie Ci wyszło zdecydowanie są bardziej chłodne niż wcześniej myślę ze po następnym farbowaniu ciemniejszym kolorem będą już całkiem chłodne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 18:28   #4692
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No ja też mam taką nadzieję
bo teraz jednak w świetle sztucznym przebija złotko... no i wiadomo - zobaczymy ile ten popiel się utrzyma

W ogóle to po farbowaniu umyłam włosy tym szamponem Post Color z L'Oreala i teraz cholernie mi się elektryzują :/ jakaś masakra...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:33   #4693
menxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja 1,5 tygodnia temu farbowałam u fryzjera Goldwellem, miałam chęć na 6SB ale w rezultacie zdecydowałam sie na 6BS. Juz po pierwszym umyciu kolor zaczął się strasznie spłukiwać, a dziś po ok 4-5 myciu ani widu ani słychu po kolorze. Dodam, że również chcę zwalczyć rude/złote refleksy i osiągnąć chłodny odcień brązu. Przed farbowaniem były właśnie takie kiepskiej jakosci "sprane" z zloto/rudymi refleksami. Kolor 6BS nie zniwelował rudości, jedynie przyciemnił poprzedni kolor. Tłumaczę to tym , że 3 miesiące temu urodziłam dzidziusia i byc moze jest to efekt jakichś zmian hormonalnych w organiźmie. Mam właściwie taką nadzieję, bo od porodu żadna farba mi nie chwyta
Pozdrawiam!
menxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:11   #4694
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wklejam jeszcze raz zdjęcie po Majirel 7.11 z oxy 6%
tym razem po lewej zdjecie ze wczoraj, światło dzienne bez słońca. Po prawe zdjęcie zrobione przed chwilą w pełnym słońcu
No i jakoś niezbyt one chłodne...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:18   #4695
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez menxa Pokaż wiadomość
Ja 1,5 tygodnia temu farbowałam u fryzjera Goldwellem, miałam chęć na 6SB ale w rezultacie zdecydowałam sie na 6BS. Juz po pierwszym umyciu kolor zaczął się strasznie spłukiwać, a dziś po ok 4-5 myciu ani widu ani słychu po kolorze. Dodam, że również chcę zwalczyć rude/złote refleksy i osiągnąć chłodny odcień brązu. Przed farbowaniem były właśnie takie kiepskiej jakosci "sprane" z zloto/rudymi refleksami. Kolor 6BS nie zniwelował rudości, jedynie przyciemnił poprzedni kolor. Tłumaczę to tym , że 3 miesiące temu urodziłam dzidziusia i byc moze jest to efekt jakichś zmian hormonalnych w organiźmie. Mam właściwie taką nadzieję, bo od porodu żadna farba mi nie chwyta
Pozdrawiam!
No nic dziwnego ze nie wybił rudości - BS to rozumiem że jest bęzowo albo brązowo srebrny więc nie mamy tu niebieskiego pigmentu który wybija rudość

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze raz zdjęcie po Majirel 7.11 z oxy 6%
tym razem po lewej zdjecie ze wczoraj, światło dzienne bez słońca. Po prawe zdjęcie zrobione przed chwilą w pełnym słońcu
No i jakoś niezbyt one chłodne...
słońce zawsze "wydobywa" wszelkie rudości ja również w słońcu mam lekko rudawy refleks
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:32   #4696
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ostatnio farbowałam zimnym kolorem farba VOILA nr 7.1...jakas nowa, ulepszona...+woda 3%.... najpierw wyszly jakies ciemne strasznie..a po kilku myciach znow miedzie, mosiądze...
Teraz slucham sie SHADE: mixton blue + zakupiony mixton 0.22 + woda3% i jak tylko poloże to dam fotki.... juz brak mi sił... pozostaje nadzieja w SHADE..
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 20:03   #4697
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No nic dziwnego ze nie wybił rudości - BS to rozumiem że jest bęzowo albo brązowo srebrny więc nie mamy tu niebieskiego pigmentu który wybija rudość

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------


słońce zawsze "wydobywa" wszelkie rudości ja również w słońcu mam lekko rudawy refleks
viki1988 pomożesz?

Widze że śmigasz w temacie "oksydanty" i nie tylko Doradz mi proszę Miałam ściagany kolor - czekoladowy brąz na to położono mi karmelowy ciemny blond Ale że kolor ten ma ewidentnie coś z rudości ..co mi sie nie podoba zakupiłam odrazu farbę Koleston Perfect 5/07 "naturalnie brązowy jasny brąz"
Dążę do chłodnego brązu(obojętnie czy wyjdzie jasny czy średni) Pani w sklepie fryzjerskim dała mi oksydant 6% Kallos oxi krem. Z twoich wypowiedzi wynika że powinno się stosować tylko trójkę żeby nie martwić sie o jakieś ciepłe refleksy.
W ulotce Kolestonu pisze "farbowanie na kolor ciemniejszy, ton w ton lub na kolor jasniejszy od koloru wyjściowego - 6%"
Użyć szóstki czy trójki?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 21:31   #4698
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
viki1988 pomożesz?

Widze że śmigasz w temacie "oksydanty" i nie tylko Doradz mi proszę Miałam ściagany kolor - czekoladowy brąz na to położono mi karmelowy ciemny blond Ale że kolor ten ma ewidentnie coś z rudości ..co mi sie nie podoba zakupiłam odrazu farbę Koleston Perfect 5/07 "naturalnie brązowy jasny brąz"
Dążę do chłodnego brązu(obojętnie czy wyjdzie jasny czy średni) Pani w sklepie fryzjerskim dała mi oksydant 6% Kallos oxi krem. Z twoich wypowiedzi wynika że powinno się stosować tylko trójkę żeby nie martwić sie o jakieś ciepłe refleksy.
W ulotce Kolestonu pisze "farbowanie na kolor ciemniejszy, ton w ton lub na kolor jasniejszy od koloru wyjściowego - 6%"
Użyć szóstki czy trójki?
Po pierwsze - 5 może wyjść Ci bardzo ciemno, wręcz czarno Nie tylko ja miałam taki problem. Fakt, że się wypłukuje, ale na początku może być czarno
Po drugie - może, ALE nie musi się wypłukać, bo Koleston jest podobnież bardzo trwały
Po trzecie - '7' po kresce/przecinku w Kolestonie to nie jest chłodny odcień A brązowy, czyli refleksy czerwone/rude/mahoniowe = NIE ZIMNE

Mam nadzieję, że tym razem się nigdzie nie pomyliłam - są Wizażystki bardziej obeznane ode mnie, ale chcę pomóc
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 07:10   #4699
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Po pierwsze - 5 może wyjść Ci bardzo ciemno, wręcz czarno Nie tylko ja miałam taki problem. Fakt, że się wypłukuje, ale na początku może być czarno
Po drugie - może, ALE nie musi się wypłukać, bo Koleston jest podobnież bardzo trwały
Po trzecie - '7' po kresce/przecinku w Kolestonie to nie jest chłodny odcień A brązowy, czyli refleksy czerwone/rude/mahoniowe = NIE ZIMNE

Mam nadzieję, że tym razem się nigdzie nie pomyliłam - są Wizażystki bardziej obeznane ode mnie, ale chcę pomóc
o kurcze blade liczyłam na ładny brązik I co ja teraz zrobie z ta farba Wywaliłam 50zeta do kosza
dzięki Kayako
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 11:05   #4700
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
o kurcze blade liczyłam na ładny brązik I co ja teraz zrobie z ta farba Wywaliłam 50zeta do kosza
dzięki Kayako
Dokłądnie jest tak jak mówi Kayko absolutnie nie używaj tej 5 (nie wiem może sprzedaj ja na allegro skoro jest nowa?albo spróbuj wymienić w sklepie na inną jesli masz jeszcze rachunek ) bo wyjdzie Ci znów bardzo ciemno, jeśli masz ciemny blond to spróbuj najpierw poziom 7, niestey Koleston na tym poziomie nie ma takiego typowego zimnego brązu (w kolestonie niebieski na oznaczenie 8), więc prawdopodobnie niestety musiał byś także kupić niebieski mixton...
A i oksydant wystarczy 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:10   #4701
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zrobilam sobie mieszanke niebieskiego mixtonu z Chantala w proporcjach 1:3 na wodzie 3% i cale szczęście ze spróbowałam na pasemku bowiem włosy mam zielono-niebiesko-glonowate :/ rude wybilo dokumentnie i sporo przyciemnilo wlosy ale chyba wole ladny braz jaki mam z poblaskiem rudawym (jasny braz casting) niz kolor zgnilizny

sprobuje jeszcze zrobic probe ze mniejsza iloscia mixa niebieskiego i rozciencze utleniacz.... kolejna proba bedzie w proporcjach 1:5 na wodzie ok 2%

jak wyjdzie zgodnie z oczekiwaniami to sie pochwale

chyba ze macie jakies wskazowki dla mnie
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 17:50   #4702
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dokłądnie jest tak jak mówi Kayko absolutnie nie używaj tej 5 (nie wiem może sprzedaj ja na allegro skoro jest nowa?albo spróbuj wymienić w sklepie na inną jesli masz jeszcze rachunek ) bo wyjdzie Ci znów bardzo ciemno, jeśli masz ciemny blond to spróbuj najpierw poziom 7, niestey Koleston na tym poziomie nie ma takiego typowego zimnego brązu (w kolestonie niebieski na oznaczenie 8), więc prawdopodobnie niestety musiał byś także kupić niebieski mixton...
A i oksydant wystarczy 3%
Ależ ze mnie laik w tych sprawach..oczywiście że nie chcę ciemności egipskich na głowie nie po to robiłam dekolor Na szczęście mam prawo wymiany Tylko teraz jaki odcień dziewczyny ? myślałam nad 5,71 Miała któraś?
P.S oto wypowiedz z forum fryzjerskiego http://www.fryzjerzy.com/forum/pytan...yzjerow/odcien
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:09   #4703
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Ależ ze mnie laik w tych sprawach..oczywiście że nie chcę ciemności egipskich na głowie nie po to robiłam dekolor Na szczęście mam prawo wymiany Tylko teraz jaki odcień dziewczyny ? myślałam nad 5,71 Miała któraś?
P.S oto wypowiedz z forum fryzjerskiego http://www.fryzjerzy.com/forum/pytan...yzjerow/odcien
Ale znowu podałaś farbę na poziomie 5 xD jeśli nie chcesz ciemnego to pierwsza cyferka musi być 7
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:18   #4704
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale znowu podałaś farbę na poziomie 5 xD jeśli nie chcesz ciemnego to pierwsza cyferka musi być 7
7 przed kreseczką '/', ale nie 7 po kreseczce
Bo zimny nie będzie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 23:20   #4705
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez wioleta701 Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie mieszanke niebieskiego mixtonu z Chantala w proporcjach 1:3 na wodzie 3% i cale szczęście ze spróbowałam na pasemku bowiem włosy mam zielono-niebiesko-glonowate :/ rude wybilo dokumentnie i sporo przyciemnilo wlosy ale chyba wole ladny braz jaki mam z poblaskiem rudawym (jasny braz casting) niz kolor zgnilizny

sprobuje jeszcze zrobic probe ze mniejsza iloscia mixa niebieskiego i rozciencze utleniacz.... kolejna proba bedzie w proporcjach 1:5 na wodzie ok 2%

jak wyjdzie zgodnie z oczekiwaniami to sie pochwale

chyba ze macie jakies wskazowki dla mnie
ja się nie znam, bo dopiero przymierzam się do mieszania, ale mixa dodaje się chyba w śladowych ilościach-1:3 to jest bardzo dużo.
a jaki masz poziom tej farby?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 23:49   #4706
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczwyny a mogłybyście polecić jakąś drogeryjną farbę w kolorze popielatego brązu?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 07:15   #4707
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
dziewczwyny a mogłybyście polecić jakąś drogeryjną farbę w kolorze popielatego brązu?
nie ma takich, wszystkie drogeryjne brązy wychodzą ciepło
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:03   #4708
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale znowu podałaś farbę na poziomie 5 xD jeśli nie chcesz ciemnego to pierwsza cyferka musi być 7
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
7 przed kreseczką '/', ale nie 7 po kreseczce
Bo zimny nie będzie
hah oczywiste yymm 7.71 ( brązowo - popielaty średni brąz) ?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:28   #4709
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
hah oczywiste yymm 7.71 ( brązowo - popielaty średni brąz) ?
Uczepiłaś się tej .7 jak ja kiedyś .3, a też chcę popiel na łbie.
Ostatni raz piszę, że .7 nie jest zimna, nie wyjdzie zimno, ani popielato, a 1 po .7 nic nie da.

Popiel jest oznaczony cyfrą 1. I ma być na pierwszym miejscu po kropce.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:48   #4710
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie ma takich, wszystkie drogeryjne brązy wychodzą ciepło
oj nie zgodze się, loreal recital preference naturalny kasztan wyszedł mi szary,metaliczny, co prawda był kładziony na platyne i to mój bład, ale na odroscie także wyszedł chłodno, troche jaśniej niz na opakowaniu.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.