Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 07:55   #2071
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, tez ostatnio przezywam wlosowy kryzys- dalej mam ten ciepły brąz (jesli ktos lubi ciepłe odcienie to ta farba jest super-jesze nigdy moje wlosy nie błyszczały AZ tak, a w słoncu maja pięknie mieniącą się karmelową poświatę) ale są dla mnie najzwyczajniej w swiecie za ciepłe. Kupilam juz londe ciemny popielaty blond, zafarbuję jakos za tydzien, naczytalam się ze wychodzi strasznie ciemna, ale mam nadzieje, ze osiągnę ciemny,zimny brąz

Co do cery-dziewczyny,jesli męczą Was problemy z cerą z calego serca polecam sudocrem- mi juz powoli (odpukac) wszystko sie goi, a mialam ostatnio straszny wysyp.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 08:11   #2072
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A propos problemów z cerą. Też marzyłam zeby mieć jasną, śliczną twarz. Ale od ponad roku walczę z trądzikiem... Kilka krost na twarzy, milion zaskórników :/.. chodziłam po dermatologach.. I nic. Aż jakoś tak tydzień temu przejrzałam KWC i poczytałam opinie o szarym mydle 'Biały Jeleń". No i to był strzał w 10!! Wszytkoo zaczęło mi się goić, syfki jak się robią to odrazu takie, ekhm, "twarde", łatwo je usunąć natychmiast. Zaskórniki prawie poznikały. Cudo jednym słowem.
Ma tylko jedną wadę - strasznie wysusza skórę. Ale mam silnie nawilżający krem, więc dla mnie to nie problem.
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 08:52   #2073
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
proszę bardzo
a akurat tych klasycznych opasek nie lubię (z tym że mam zupełnie inne włosy), za to uwielbiam takie o: http://idolo.pl/i/galeria/289/0/s2_2849.jpg - z przodu materiał (może być wąski i pomarszczony, można rozciągnąć), z tyłu gumka. i na moich śliskich włosach te się trzymają najlepiej i o ile te klasyczne zwykle są w jednolitym kolorze, takich można znaleźć mnóstwo kolorów, wzorów, materiałów
Hmm muszę przyznać, że takiej jeszcze nie kupowałam Miałam wrażenie, że przez tę gumkę też będzie się zsuwać. Ale jak polecasz to wypróbuję

Cytat:
Napisane przez almare Pokaż wiadomość
huhu ^^
jestem tu nowa

hmmm... nie wiem jak zaczac
przez przypadek wpadlam na ten watek i uwazam ze jest SUPER!

mam bardzo blada, wrecz biala buzie. najpierw mnie to bardzo denerwowalo, bo czulam sie "chora" (podkrazone oczy, zaczerwienienia wokol nosa). jednak miedzy osobami spalonymi solarium czuje sie taka oryginalna, haha
do dzis nie znalazlam odpowiedniego podkladu, bo z reszta jak wiekszosc przekonala sie na wlasnej skorze - sa za ciemne
uzywam najjasniejszy korektor, ktory jest dosc tlusty (mam sucha i wrazliwa skore). opakowanie korektora przypomina cien do powiek http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...ng_teaser1.jpg (alverde. kosmetyki naturalne. mieszkam w niemczech, wiec dziewczyny z polski pewnie nie znaja tej marki)
swietnie zdaje egzamin. bardzo sobie chwale, bo nie zawiera tyle chemii co inne kosmetyki.

to chyba tyle. bede dalej sledzic ten watek i czasami sie udzielac

pozdrowionka,
blada twarz almare
Witamy

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Kwota - im niższa tym lepsza naturalnie, ale jeśli trzeba jestem w stanie wysupłać nawet na coś z wyższej półki, bo po latach szukania trochę trącę desperacją Rodzaj dowolny, choć ze względu na problemy z cerą raczej bardziej w kierunku krycia. Wszystkie, które miałam dotychczas są za ciemne, oprócz tego jednego, który jest za jasny


Ja mam chłodną cerę, więc próbuję uciekac w róże Ok, dzięki, popatrzę Ingloty, może chociaż kolorystycznie mi podpasują, nawet jeśli nie będą idealnie dobrane , dziękuję
Inglot YSM najjaśniejszy odcień (chyba 41 o ile się nie mylę) jest zdecydowanie różowy i zdecydowanie ciemny ( w sensie ciemniejszy od najjaśnieszych mineralnych np.) Czyli chyba taki, jakiego szukasz. Gdzieś w tym wątku wkleiłam swatcha. Niestety dla mnie jest za ciemny.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 08:55   #2074
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hmm..sudocremem smarowałam, była lekka poprawa, ale niestety nie tak spektakularna jakbym chciała Białego jlenia nie próbowałam, skonsultuję za to dermatologiem bardzo chętnie

Na szczęście idę do nowego lekarza- poprzednia przekonywała mnie, że przyczyną moich problemów jest alkohol " co pani pije z koleżankami". Na próżno jej tłumaczyłam, że alkoholu nie piję w ogóle- ona się uśmiechała i mówiła " jasne, wszyscy nie pijemy". Ech

Jasny podkład Cinique wygląda nieco lepiej- tylko z początku tworzy na buzi mąkę, ale po paru minutach wszystko jest ok.

Pożyczyłam od mamy lirene za jedyne dwie dyszki- jak na tę cenę jest wspaniały, niestety wciąż za ciemny, próbuję więc mieszać z Clinique w charakterze pudru

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


Inglot YSM najjaśniejszy odcień (chyba 41 o ile się nie mylę) jest zdecydowanie różowy i zdecydowanie ciemny ( w sensie ciemniejszy od najjaśnieszych mineralnych np.) Czyli chyba taki, jakiego szukasz. Gdzieś w tym wątku wkleiłam swatcha. Niestety dla mnie jest za ciemny.
Dziękuję, przy najlbliższej okazji poszukam
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.

Edytowane przez baobabka
Czas edycji: 2010-09-04 o 08:56
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 09:54   #2075
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Baobabka, a próbowałaś Revlona? Odcień Ivory I Buff? Dla mnie są za ciemne, więc może Tobie będą odpowiadać. W ogóle polecam Ci ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...iorczy&page=76
Jest sporo swatchy.
Inne to: Vichy Aera Teint Pure (opal - najjaśniejszy), najjaśniejsze Bourjoisy, Inglot oczywiście i wysokopółkowe: Armani (dość rozbudowana kolorówka podkładowa), Lancome ( z tym, że miałam 2 najjaśniejsze podkłady: rozświetlający i matujący i oba miały raczej zimną tonację), YSL, Dior. Polecam też MAC i Make Up Store; obie marki produkują kolorówkę profesjonalną i wybór odcieni jest duży.

Rousse, tak, to chyba ta baza. Opakowania co prawda nie pamiętam, ale z białych to tylko ona była na wystawie. Daje intensywny glow, jak dla mnie zbyt intensywny (chyba że kosmetyk jakoś rozwarstwił się w testerze, bo nie wyglądał zbyt estetycznie). Jak nałożyłam go na nadgarstek to pomyślałam od razu o Zmierzchu i błyszczących wampirach
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-04 o 09:56
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:10   #2076
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Revlon najlepszy podkład jaki kiedykolwiek używałam. ale zrobił się za ciemny... chyba jak się znowu zdenerwuję na wszystkie inne tapety do kupię znów ivory i będę jakoś rozbielać... np. wspominanym tu dermacolem, ale strasznie boję się, że mnie zapcha
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:42   #2077
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
I nic. Aż jakoś tak tydzień temu przejrzałam KWC i poczytałam opinie o szarym mydle 'Biały Jeleń". No i to był strzał w 10!! Wszytkoo zaczęło mi się goić, syfki jak się robią to odrazu takie, ekhm, "twarde", łatwo je usunąć natychmiast. Zaskórniki prawie poznikały. Cudo jednym słowem.
Ma tylko jedną wadę - strasznie wysusza skórę. Ale mam silnie nawilżający krem, więc dla mnie to nie problem.
dużo miałaś zaskórników?
jaki masz krem ?

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość

Na szczęście idę do nowego lekarza- poprzednia przekonywała mnie, że przyczyną moich problemów jest alkohol " co pani pije z koleżankami". Na próżno jej tłumaczyłam, że alkoholu nie piję w ogóle- ona się uśmiechała i mówiła " jasne, wszyscy nie pijemy". Ech
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 12:35   #2078
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witam wszystkie nowe Śnieżynki

Wczoraj wieczorem posmarowałam gębulę olejem z kocanki. Nigdy w życiu nie miałam TAK pięknej cery rano (no może jak miałam 18 lat...) ... mam nadzieję, że mnie nie zapcha przy dłuższym używaniu, dziś pomieszam z kwasem hialuronowym.

Podoba mi się jego zapach, taki orzechowy... bo olej arganowy śmierdzi po prostu obrzydliwie :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:03   #2079
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
witam wszystkie nowe Śnieżynki

Wczoraj wieczorem posmarowałam gębulę olejem z kocanki. Nigdy w życiu nie miałam TAK pięknej cery rano (no może jak miałam 18 lat...) ... mam nadzieję, że mnie nie zapcha przy dłuższym używaniu, dziś pomieszam z kwasem hialuronowym.

Podoba mi się jego zapach, taki orzechowy... bo olej arganowy śmierdzi po prostu obrzydliwie :/
A co konkretnie Ci się poprawiło? Koloryt, wybielenie, zmniejszona ilość niedoskonałości?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:06   #2080
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ujednolicił się koloryt i ściągnęły pory. Bladość standardowa
Niedoskonałości raczej nie mam aktualnie.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:39   #2081
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ujednolicił się koloryt i ściągnęły pory. Bladość standardowa
Niedoskonałości raczej nie mam aktualnie.
Brzmi nieźle W szczególności te pory. Nawet szmatka wszystkich nie wykurzy
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 14:40   #2082
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no, ale to pierwsze użycie... zobaczymy jak dalej będzie.

Wczoraj użyłam bambusa z jedwabiem. Wielkiej różnicy z samym bambusem nie zauważyłam szczerze powiem
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 15:45   #2083
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tez ostatnio przezywam wlosowy kryzys- dalej mam ten ciepły brąz (jesli ktos lubi ciepłe odcienie to ta farba jest super-jesze nigdy moje wlosy nie błyszczały AZ tak, a w słoncu maja pięknie mieniącą się karmelową poświatę) ale są dla mnie najzwyczajniej w swiecie za ciepłe. Kupilam juz londe ciemny popielaty blond, zafarbuję jakos za tydzien, naczytalam się ze wychodzi strasznie ciemna, ale mam nadzieje, ze osiągnę ciemny,zimny brąz
Ja kiedyś farbowałam Londą (ciemny popielaty blond). I faktycznie - na początku kolor był baaardzo ciemny. W zasadzie to był brąz - głęboki, błyszczący ciemny brąz. Ale kilka myć i kolor zszedł do ciemnego a później średniego blondu. Co do tej popielatości, to niestety - u mnie pod światło włosy miały refleks czerwony. Odrosty, pomimo iż farba się wypłukała, też było widać, ale nie w sensie różnicy głębokości odcienia lecz różnicy tonacji. Jedbym słowem - odrosty były szare (jak ja chcę taki kolor!) a włosy farbowane miały barwę karmelu.
W ogóle skręca mnie z zazdrości jak czytam jakieś komentarze dziewczyn do farb popielatych, że im włosy wyszły szare, mysie. Ja o takich mogę tylko pomarzyć
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:22   #2084
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dziękuję



hm myślałam, że masz jaśniejszy
ja mam naturalny blond, jak chciałam jeszcze jaśniejszy ( nawet miałam prawie białe ) to używałam spreju: Joanna Reflex Blond, ale włosy suche etc...

no niestety nie mam tak sobie myślę, jakbym jakoś ten sprej pacyfikowała kallosem albo waxem... nie dałoby się uniknąć przesuszenia..? a offtopa wbrew pozorom nie robią, po prostu jestem na etapie wiary w fakt, że jaśniejsze włosy doskonale podkreślą moją jasną cerę która się robi z powrotem jasna, bo podkład vichy normateint opal, który już przez moment o zgrozo mi odpowiadał, znowu jest za pomarańczowy czyli jeszcze chwilka i wrócę do CK.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:29   #2085
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja kiedyś farbowałam Londą (ciemny popielaty blond). I faktycznie - na początku kolor był baaardzo ciemny. W zasadzie to był brąz - głęboki, błyszczący ciemny brąz. Ale kilka myć i kolor zszedł do ciemnego a później średniego blondu. Co do tej popielatości, to niestety - u mnie pod światło włosy miały refleks czerwony. Odrosty, pomimo iż farba się wypłukała, też było widać, ale nie w sensie różnicy głębokości odcienia lecz różnicy tonacji. Jedbym słowem - odrosty były szare (jak ja chcę taki kolor!) a włosy farbowane miały barwę karmelu.
W ogóle skręca mnie z zazdrości jak czytam jakieś komentarze dziewczyn do farb popielatych, że im włosy wyszły szare, mysie. Ja o takich mogę tylko pomarzyć
O, czyli jednak nie wychodzą czarne? Bo tego się najbardziej boję. Juz się nawet nie łudzę, ze drogeryjną farbą uzyskam popielaty kolor, ale chcę chociaz trochę zneutralizowac obecny ciepły i kupię fioletową płukankę, podobno ładnie ochładza Ja kiedys uzyskiwalam piękny zimny odcień Safirą drzewo sandałowe (mimo, ze drogeryjna byla rewelacyjna), ale kilka miesięcy temu wycofali ten odcien . Chociaz na jednym ze zdjęc widzę lekko rudawą poswiatę, ale myslę, ze to mogla byc wina wczesniejszych farbowan garnierem, ktory zmywal mi się po tygodniu Chętnie kupilabym profesjonalnego loreala, ale nie znam się na mieszaniu/proporcjach i moglabym zrobic sobie więcej szkody niz pozytku, a na farbowanie co miesiąc u fryzjera zwyczajnie szkoda mi kasy.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-09-04 o 16:32
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:41   #2086
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Z profesjonalnymi farbami nie jest tak ciężko, jak się wydaje. Ja spokojnie samodzielnie używałam Farouka, Matrixa, Renee Blanche (moje ulubione) i Majirel. Ilość oksydanta z jaką należy wymieszać farbę jest zawsze podana na opakowaniu i ulotce, więc spokojnie. Nigdy nie zdarzyło mi się też zawalić sprawy. Jedyna trudność to dobór mocy oksydanta; ja zawsze używam 6% i jest ok.

PS. Dzisiaj zrobiłam gruntowne sprzątanie kosmetyczki, a w zasadzie swoich pudełek kosmetyczkowych (mam 3 pojemniki; jeden dla podkładów i pudrów, drugi dla cieni do powiek i trzeci dla kredek i tuszy). Wywaliłam wszelkie, nawet ciut za ciemne podkłady <łooo matko, ile tego wyszło>, usunęłam cienie które nie pasują mi kolorystycznie - ciepłe brązy, brzoskwinie, złociste itp., tusze których nie używałam od wieków i ze zdumieniem spostrzegłam, że "trafionych" kosmetyków mam bardzo mało.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-04 o 16:50
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:02   #2087
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja kiedyś farbowałam Londą (ciemny popielaty blond). I faktycznie - na początku kolor był baaardzo ciemny. W zasadzie to był brąz - głęboki, błyszczący ciemny brąz. Ale kilka myć i kolor zszedł do ciemnego a później średniego blondu. Co do tej popielatości, to niestety - u mnie pod światło włosy miały refleks czerwony. Odrosty, pomimo iż farba się wypłukała, też było widać, ale nie w sensie różnicy głębokości odcienia lecz różnicy tonacji. Jedbym słowem - odrosty były szare (jak ja chcę taki kolor!) a włosy farbowane miały barwę karmelu.
W ogóle skręca mnie z zazdrości jak czytam jakieś komentarze dziewczyn do farb popielatych, że im włosy wyszły szare, mysie. Ja o takich mogę tylko pomarzyć
mi też strasznie podobają się takie szare, popielate włosy
oprócz białych oczywiście
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:31   #2088
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pochwalę się, że dziś zmieniłam kolor włosów. Z popielatego blondu (część znajomych mówiła mi, że wyglądam na chorą druga część że arystokratycznie ) na rudy blond. Na razie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie kolor schodził.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:43   #2089
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench, jesli tak, to w takim razie muszę troche poczytac i moze następnym razem skuszę się na jakąś profesjonalną farbę

Tez uwielbiam szaro-popielate włosy, a do jasniutkiej cery to juz w ogole cud miod A ja ciagle tyko te brązy, brązy i brązy, czasami chcialabym zmienic kolor wlosow ale chyba brak mi odwagi
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 19:00   #2090
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dziś zmieniłam kolor włosów. Z popielatego blondu (część znajomych mówiła mi, że wyglądam na chorą druga część że arystokratycznie ) na rudy blond. Na razie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie kolor schodził.
O super że Ci kolor się podoba Pamiętam swoje farbowanie na miodowy blond, włosy super wydobyły jasny kolor skóry ale przy okazji i moje naczynka i ogólne zaróżowienie skóry, więc szybko się wycofałam.

I w ogóle dzisiaj zobaczyłam swoje zdjęcia w świetle dziennym i z wrażenia mało nie padłam - jasny brąz Syoss'a wypłukał mi się do ... kasztanu czy jakiegoś tam mahoniu! Zgroza!!! Wiem że ten kolor ładnie komponuje się z bladą cerą ale gdybym chciała mieć kasztan, to bym sie na taki pofarbowała! No i teraz czarno widzę możliwość przejścia na kolor chłodny!
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-04 o 19:02
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:16   #2091
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kilka lat temu popielaty "mysi" blond był moim przekleństwem. Zdecydowałam się na pasemka, zrobiła mi je kuzynka - efektem była blond czupryna Później było jeszcze gorzej, ponownie rozjaśniałam (to było zimą, wróciłam od fryzjerki, spojrzałam w lustro i zobaczyłam istnego prosiaka! ), aż w końcu zdecydowałam się na regularne przyciemnianie. Ultrablada (wtedy), piegata twarz ze zdecydowanie jasną oprawą oczu nie wyglądała fajnie przy ciemnych włosach (zawsze wychodziło dużo ciemniej niż na opakowaniu, a później spierało się na paskudny wypłowiały rudy).
Teraz już prawie wróciłam do naturalnego koloru, jeszcze jedno podcięcie i koniec z rudawymi włosami. Miałam włosy blond, rude, brązowe, wiśniowe (czego to ja nie miałam na głowie ) i stwierdzam, że w złocistym, mysim blondzie jest mi najlepiej. Odrosty nie spędzają mi snu z powiek, a kasztanowe refleksy nie podkreślają już rozszerzonych naczynek.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:19   #2092
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench, mila, zapraszam Was do wątku "Braz zimny czy popielaty" na ogólnym forum fryzjerskim - tam jest wszystko o tym jak uzyskać zimny brąz

A poza tym przyszły moje próbki minerałów MEOW i ,dziewczyny, pierwszy raz w życiu najjaśniejszy kolor podkładu okazał się dla mnie za jasny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-09-04 o 19:20
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:27   #2093
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja to nawet myślałam, żeby pofarbować włosy granatową szamponetką (Palette), żeby ochłodzić kolor włosów ale chyba już je wycofali, bo ich nigdzie nie widzę...

chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, z tym że chyba mi się to nie uda, dopóki nie odrosną zastanawiam się, jak wyglądałby mój naturalny kolor na całych włosach - z wiekiem mi ciemnieją a w ogóle to też mi się marzy jak najbardziej szary kolorek, albo taki właśnie typowo popielaty blond na razie rezygnuję z platyny... na razie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:31   #2094
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Viki, a możesz wrzucić zdjęcia? Za jasny kolor to dopiero ... coś
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:44   #2095
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Viki, a możesz wrzucić zdjęcia? Za jasny kolor to dopiero ... coś
podpisuję się pod prośbą i oczywiście który kolor (świetne mają nazwy - z tego co pamiętam, jak kiedyś weszłam na ich stronę, są to nazwy ras kotów - świetny pomysł)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:59   #2096
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench, fiasco, nie bardzo wiem jak Wam zrobić fotki , swache wrzuciłam do wątu o MEOW tylko że w woreczku/słoiczku te podkłady wyglądają ZNACZNIE ciemniej... no a na twarzy to aparat mi chyba nie bardzo uchwyci (ale spróbuję pokombinowac jutro w naturalnym świetle), w każdym razie cieszę się ze wzięłam również próbki o jeden ton ciemniejszego podkłau dziś użyłąm ten ciemniejszy i znacznie lepiej pasuje, ale powiem szczerze że wydaje mi się iż mógłby być ciut ciemniejszy jeśli używałyście minerałów EDM to najjaśniejsze MEOW są tak o 1-1,5 tonu jaśniejsze od poziomu fair w EDM
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:10   #2097
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jeśli używałyście minerałów EDM to najjaśniejsze MEOW są tak o 1-1,5 tonu jaśniejsze od poziomu fair w EDM
Fair neutral teraz jest dla mnie dobry... Czyli Meow to coś dla mnie na zimę
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:39   #2098
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Valie - jaka farba - bo ja chcę rudą marchewkę i nic nie mogę znaleźć
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:49   #2099
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Fair neutral teraz jest dla mnie dobry... Czyli Meow to coś dla mnie na zimę
Możliwe tylko polecam wziąć najpierw próbki z różnymi formułami ( u mnie formuła średnio kryjąca Pampered Puss leży znacznie lepiej niż mocno kryjaca Flawless Flane)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:28   #2100
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Łooo, u mnie tak jest z EDM, najbardziej pasuje mi wersja półmatowa. I w sumie ja nie mam za wiele do ukrycia (tyle co czerwony nochal jak u alkoholika). Ależ mi narobiłaś smaku na te podkłady
A powiedz mi proszę, który z nich jest najbardziej zbliżony do fair neutral - pod względem zawartości żółtych pigmentów? Bo oglądam swatche i Chausie wygląda obiecująco, ale kusi mnie też ten Bengal... Rany, zawrotu głowy można dostać Mam nadzieję, że przyzwyczaję się do sypkiej formuły minerałów, bo póki co noszę je tylko w bezdeszczowe dni - mam wrażenie że pod wpływem deszczu zmyją się szybciej niż tradycyjny, płynny fluid.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-04 o 21:32
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.