Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 14:31   #3871
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Szkoda,że kapturka nie ma
ja szukam czegoś podobnego, tylko z kapturkiem
czekam na fotki
kupie czapke z futerka to mi nie bedzie potrzebny

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nikola ja kupilam na allegro,ale widzialam,że dziewczyny zamawiają na DOZie i odbieraja u siebie w aptece
kupiłam to cudo po 3 dniach nie mogłam rozczesać włosów tak mi wysuszył robił mega siano
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:40   #3872
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kupiłam to cudo po 3 dniach nie mogłam rozczesać włosów tak mi wysuszył robił mega siano
ja kupiłam ten Jantar http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...787251234.html
jest jeszcze mgiełka i ponoć ona wysusza wlosy,bo ma alkohol.
Ja nie zauwazylam zadnego wysuszenia,ale przelalam go do buteleczki z psikaczem i spryskuje tylko skore glowy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:55   #3873
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

kiepsko ten alfa złapał ,ale moze to wina złago wymieszania proporcji wiadomo jak to jest na pasemku tak nie widać inaczej na całej głowie .a może to byc wina tego że wzięłam utleniacz z wellatonu ? bo nie wiedziałam jak taka odrobine przyrzadzić z wody 12% więc wzięłam z fraby wellatonu 9%? w słońcu jest jasno ale w cieniu rudawo złoto mi sie wydaje i co dziwne nawet na długości nie pojaśniały nie wiem co robić Bunny doradź czy robić tą 9% czy 12% możliwe że źle pomieszałam ?i jeszcze ten utleniacz z wellatonu wzięłam?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:08   #3874
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten Jantar http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...787251234.html
jest jeszcze mgiełka i ponoć ona wysusza wlosy,bo ma alkohol.
Ja nie zauwazylam zadnego wysuszenia,ale przelalam go do buteleczki z psikaczem i spryskuje tylko skore glowy
identyczny mam i zrobiłam tak ja ty ze spryskiwałam tylko skóre i wcierałam opuszkami palców jakoś w lutym tego roku mam jeszcze go. pisałam o wysuszeniu wtedy, oby ci sie sprawdził
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:43   #3875
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a jaki kolor masz naturali?
daj znac za jakis czas jak farbka sie sprawuje


wiecie co korci mnie żeby zrobic próbe tym alfaparfem , ide maźnąć troszke na pasemko i zobaczę
Asia co Ty tak często farbujesz

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ja czytałam gdzieś ,że drożdze dobrze działają na porost włosów, któraś używała?
Drożdze podobno się pije:P
może tu na wątku czytałaś bo było kiedyś już o tym

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też go lubię, fajny chłop

mnie też dziewczyna rozłożyła na łopatki tym tekstem o rzadkich włosach Nergala, litości

mój TŻ mi kiedyś powiedział, że on ma wysokie czoło, które zachodzi mu aż na plecy (łysy jest)

ja kocham Kraków!
a wiecie co, u mnie miała być nowa galeria, Duńczycy mieli budować, już wszystko rozkopali, nawet ulicę i... splajtowali wszystko teraz stoi w centrum miasta rozbabrane, przetarg znowu robią na to miejsce, masakra, a miał być H&M i milion innych cudów



normalnie, spódniczki, spodnie elegancko też się czasem ubierałam, nie tylko na egzaminy



bidulo leż w wyrku

sprany kolor? wg mnie jest super bardzo mi się podoba

dziękuję kochana ale Snow ma bardziej zadbane

cieszymy się, że wyszło pięknie


Princessko
byłam już w klubie, a że lepiej Ci w ciemnych do pisałam od razu

u mnie dzisiaj znowu upał
spotkałam P. i wprosił się do mnie na obiad
przesadziła pisze o gimnazjalistach jakby z pogardą a jej wypowiedź była na poziomie nawet niższym niż gimnazjum wg. mnie

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Kitka i jak obiadek?
chciałabyś nadal do Tż rozumiem Cię może nie wszystko jeszcze stracone widujecie się?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kiepsko ten alfa złapał ,ale moze to wina złago wymieszania proporcji wiadomo jak to jest na pasemku tak nie widać inaczej na całej głowie .a może to byc wina tego że wzięłam utleniacz z wellatonu ? bo nie wiedziałam jak taka odrobine przyrzadzić z wody 12% więc wzięłam z fraby wellatonu 9%? w słońcu jest jasno ale w cieniu rudawo złoto mi sie wydaje i co dziwne nawet na długości nie pojaśniały nie wiem co robić Bunny doradź czy robić tą 9% czy 12% możliwe że źle pomieszałam ?i jeszcze ten utleniacz z wellatonu wzięłam?
kombinatorka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:44   #3876
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejo lasencje byłam w sobote w Lubinie w cuprum arena i kupiłam kurtkę w orsej taką jak chciałam nie za dluga i świetnie leży zakochałam sie cena niestety powalająca ale miałam 20 % zniżki którą dostałam na pocztę do tego dwie apaszki jedna panterka z H&M a dróga w gwiazdki z camaieu, paseczki z reserweda i bransoletke ale nie mam foto




to są napiękniejsze i zadbane włosy jakie widziałam są cudne jak u anioła, czemu los mnie takimi nie obdarzył

fotki zakupów (sory ze tak na pościeli i kiepska jakośc robione telefonem w nocy)
fajne zakupki nie mój styl ale na pewno w takiej kurtałce nie zmarzniesz kochana
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:51   #3877
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajne zakupki nie mój styl ale na pewno w takiej kurtałce nie zmarzniesz kochana
a ty wolisz płaszczyk? powiem ci szczerze ze ja we wszystkim marznę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:55   #3878
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ty wolisz płaszczyk? powiem ci szczerze ze ja we wszystkim marznę
ja też

zobaczymy z tym jantarem,mam nadzieje,że się spisze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:55   #3879
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a ty wolisz płaszczyk? powiem ci szczerze ze ja we wszystkim marznę
nie koniecznie ja chodzę w kurtkach i płaszczkach ale kurtki to raczej skórki zimą też takich puchowych jakby nie lubię i mi nie podobają się ale na kimś fajnie pokaż się nam w niej ja znowu gorąca i mi zawsze gorąco tylko stopy i dłonie mi marzną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:59   #3880
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

xLADYx moze i ktos policzyl, ale ja po 1sze do gim. nie chodze od dawna-rocznik 83. bylam w ten weekend w Poznaniu, w Browarze tez. drogo jak nie wiem i tak tam nic nie kupie, ale ladnie to fakt. mieszkam akurat obok 2 galerii w Sz-n, wiec na bierzaco i regularnie widze jakie sa pustki, szczegolnie w Nowym Turzynie. u nas ludzie ne maja na to kasy, moze i ktos policzyl, ale niekoniecznie dobrzezreszta to nie moja sprawa, mowie co widze, co 2gi przystanek galerii, przyklad: galaxy, przystanek obok-Kaskada, 2 przystanki dalej Turzyn. i co? nie jest jedna obok drugiej.
w moim obecnym miejscu pracy-pranstwowa instytucja, wiec duza, nikt nie zamierza z nas isc na otwarcie tej nowej galerii ani w ogole w najblizszym czasie, gdyz jak u nas ludzie twierdza i tak nie ma po co, bo nie maja kasy i to sie tyczy wiekszosci tego typu miejsc, nie znasz specyfiki naszego miasta, poza tym wiadomo, ze wielkie galerie i ch-tzw. molochy nie bankrutuja, co nie znaczy, ze ludzi jest tam jak psow

Edytowane przez zip sklad
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:10
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:27   #3881
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
xLADYx moze i ktos policzyl, ale ja po 1sze do gim. nie chodze od dawna-rocznik 83. bylam w ten weekend w Poznaniu, w Browarze tez. drogo jak nie wiem i tak tam nic nie kupie, ale ladnie to fakt. mieszkam akurat obok 2 galerii w Sz-n, wiec na bierzaco i regularnie widze jakie sa pustki, szczegolnie w Nowym Turzynie. u nas ludzie ne maja na to kasy, moze i ktos policzyl, ale niekoniecznie dobrzezreszta to nie moja sprawa, mowie co widze, co 2gi przystanek galerii, przyklad: galaxy, przystanek obok-Kaskada, 2 przystanki dalej Turzyn. i co? nie jest jedna obok drugiej.
w moim obecnym miejscu pracy-pranstwowa instytucja, wiec duza, nikt nie zamierza z nas isc na otwarcie tej nowej galerii ani w ogole w najblizszym czasie, gdyz jak u nas ludzie twierdza i tak nie ma po co, bo nie maja kasy i to sie tyczy wiekszosci tego typu miejsc, nie znasz specyfiki naszego miasta, poza tym wiadomo, ze wielkie galerie i ch-tzw. molochy nie bankrutuja, co nie znaczy, ze ludzi jest tam jak psow
zapytałam czy chodzisz do gimnazjum bo Twoja wypowiedź na temat Nergala była bardzo "dojrzała" po co byłaś jak piszesz że nic tam nie kupisz jeśli wiem że czegoś nie kupię to nie chodzę tam w takim razie zachowujesz się podobnie do tych koczujących po galeriach gimnazjalistów o których pisałaś mieszkam w ZS więc wiem gdzie jest Galaxy, gdzie Kaskada i Turzyn oprócz nich są jeszcze inne owszem są blisko siebie ale chyba nie widziałaś większych miast gdzie CH są na każdym rogu prawie jak u nas fast foody ja jak idę na zakupy to widzę sporo osób które jednak kupują tam i sama też kupuje nie uważam żeby w tych sklepach było aż tak drogo normalnego człowieka zazwyczaj stać na ciuszki z tamtąd

jeszcze nasunęło się pytanko po Twej wypowiedzi to gdzie Ty robisz zakupy? skoro tam za drogo, podziel się

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:31
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:28   #3882
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczynki dzięki za trzymanie kciuków co nie co się dowiedziałam i mam nadzieję, że uda mi się załatwić ale szczególy napiszę w klubie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
cześć dziewuszki!


wiecie co ...poszłam zaprowadzić mojego syna do szkoły i ledwo wróciłam .tak mnie zaczęła noga bolec po drodze dokładnie biodro i promieniuje w kierunku pleców pod żebra.juz sie tak fajnie czułam a tu krótki spacer i wrócic nie mogłam ledwo sie doczłapałam do domu a tak sie spociłam z bólu że byłam mokrusieńka .ja nie wiem jak ja będę funkcjonować jak tu sie chodzic nie da ile to będzie bolało normalnie cały posladek i kość z tyłu tak boli że cos okropnego,ale puścilo jakby przy tym jajniku na szczęścienie czuje juz tego piekącego bólu ale to biodro i drętwienie nogi znów do kolana jak szłam to myslałam żeby jak najprędzej sie znaleźć w domciu

snow a jak u ciebie było z chodzeniem? długo cie bolało ? juz tak sie w miarę dobrze czulam a tu taki ból po krótkim spacerku tylko że dzis to przeszło na biodro i z tyłu na plecy z drętwieniem nogi
wiecie co jest najsmieszniejsze ? że wczoraj prawie cały dzień leżałam ,troszke ino chodziłam po domku i dzis mnie normalnie du..a tak boli jak siadam lub się kładę chyba od leżenia
kochana ale przy rwie nie wolno chodzić jak prawie 2 tyg leżałam boli jak cholera niestety

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ojej biedna Najgorzej wlasnie jak sie człowiek nawet ruszyc nie moze :/ A te leki cały czas bierzesz? Nie pomagaja nic?


Wstawiłam zakupy do albumu, ale nie mam czasu fotek na sobie robic wiec tak na podłodze, a dopiero jak sie zalozy to wiekszosc rzeczy uroku nabiera
fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejo lasencje byłam w sobote w Lubinie w cuprum arena i kupiłam kurtkę w orsej taką jak chciałam nie za dluga i świetnie leży zakochałam sie cena niestety powalająca ale miałam 20 % zniżki którą dostałam na pocztę do tego dwie apaszki jedna panterka z H&M a dróga w gwiazdki z camaieu, paseczki z reserweda i bransoletke ale nie mam foto




to są napiękniejsze i zadbane włosy jakie widziałam są cudne jak u anioła, czemu los mnie takimi nie obdarzył

fotki zakupów (sory ze tak na pościeli i kiepska jakośc robione telefonem w nocy)
fajne miałam bardzo podobną kurtałke z Zary 2 lata temu tyle, że czarną no i miała odpinany kaptur

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj robiłam tym Wellatonem 12/1 super jasny popielaty blond i wyszło super !!! bardzo jasniutko i zero żółci W dodatku super łagodna farba i włosy mięciutkie i lsniące
Mam tylko takie zdjęcia odrostu, potem może uda mi się lepsze zrobić jak w całości to wygląda
POLECAM!
świetnie wyszło chyba jak u mnie po kolestonie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:38   #3883
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

xLADYx bez urazy, ale teraz to twoja wpowiedz jest jak z gim. a zawsze idziesz do galerii tylko zeby cos kupic? ja nie tylko, chcialam zobaczyc jak wyglada w srodku i juz. bylam tam w Pizzy Hut i w Almie gdyz uwielbiam Krakowski Kredens, ale wsiowej torby za 1500 zl tam nie kupie nie lubie chodzic do galerii, bo nie lubie molochow i wielkich sklepow, zle sie wnich czuje, trace czas i ochote na zakupy, bo za duzo wszystkiego i nie wiem na co patrzec, a 3 srok za ogon nie lubie lapac. wole male sklepy cos jak np. Orsay lub Tally Weijl w sensie wielkosci.
a co ja zlego o Nergalu napisalam? ze ma wysokie czolo to widac. robie zakupy roznie, czasami wyprzedaze jak kazdy, czesto w Croppie. pewnie, ze robia zakupy w ch, bo i jak w nich robie, nie mowie, ze nie, ale ci sami ludzie nie robia tam zakupow codzienie, tylko raz na ruski rok, przecietny malolat. czesciej moze chodza ludzie w srednim wieku z dochodami powyzej sredniej krajowej, a nie przecietny urzednik. mnie inne miasta nie obchodza, bywam w roznych. na miescie jest pelno malo sklepow podobnych jak w Nowym Turzynie i tam czesto tez kupuje, ceny konkurencyjne i duzo wybor, dobra jakosc. biedna Ty jestes, to gdzie Ty robilas zakupy jak galerii i ch nie bylo? przeciez zycie nie konczy sie na galerii.

Edytowane przez zip sklad
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:52
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:45   #3884
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
xLADYx bez urazy, ale teraz to twoja wpowiedz jest jak z gim. a zawsze idziesz do galerii tylko zeby cos kupic? ja nie tylko, chcialam zobaczyc jak wyglada w srodku i juz. bylam tam w Pizzy Hut i w Almie gdyz uwielbiam Krakowski Kredens, ale wsiowej torby za 1500 zl tam nie kupie nie lubie chodzic do galerii, bo nie lubie molochow i wielkich sklepow, zle sie wnich czuje, trace czas i ochote na zakupy, bo za duzo wszystkiego i nie wiem na co patrzec, a 3 srok za ogon nie lubie lapac. wole male sklepy cos jak np. Orsay lub Tally Weijl w sensie wielkosci.
a co ja zlego o Nergalu napisalam? ze ma wysokie czolo to widac. robie zakupy roznie, czasami wyprzedaze jak kazdy, czesto w Croppie. pewnie, ze robia zakupy w ch, bo i jak w nich robie, nie mowie, ze nie, ale ci sami ludzie nie robia tam zakupow codzienie, tylko raz na ruski rok, przecietny malolat. czesciej moze chodza ludzie w srednim wieku z dochodami powyzej sredniej krajowej, a nie przecietny urzednik. mnie inne miasta nie obchodza, bywam w roznych. na miescie jest pelno malo sklepow podobnych jak w Nowym Turzynie i tam czesto tez kupuje, ceny konkurencyjne i duzo wybor, dobra jakosc. biedna Ty jestes, to gdzie Ty robilas zakupy jak galerii i ch nie bylo? przeciez zycie nie konczy sie na galerii.
jakbym ze ścianą rozmawiała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:51   #3885
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

nawzajem.
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:55   #3886
ona321
Raczkowanie
 
Avatar ona321
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 172
Exclamation Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Mam zamiar farbowac wlosy farba Palette color creme mrozny blond C12

Moje wlosy sa tak ciemne jak na zalaczonym opakowaniu (te na dole) :
Wyjsciowy kolor wlosow / efekt koloryzacji

I nie wiem jak mam je farbowac teraz, czy dac dwie saszetki 12% czy jedna????
ona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:01   #3887
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
Mam zamiar farbowac wlosy farba Palette color creme mrozny blond C12

Moje wlosy sa tak ciemne jak na zalaczonym opakowaniu (te na dole) :
Wyjsciowy kolor wlosow / efekt koloryzacji

I nie wiem jak mam je farbowac teraz, czy dac dwie saszetki 12% czy jedna????
oczywiście że 2 saszetki bo rozrabiasz wszystko co jest w opakowaniu swoją drogą dość ciemne włoski ale naturalne? czy farbowane na ciemno? ciekawe jaki kolorek wyjdzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:03   #3888
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
Mam zamiar farbowac wlosy farba Palette color creme mrozny blond C12

Moje wlosy sa tak ciemne jak na zalaczonym opakowaniu (te na dole) :
Wyjsciowy kolor wlosow / efekt koloryzacji

I nie wiem jak mam je farbowac teraz, czy dac dwie saszetki 12% czy jedna????
Z tego co pamietam,to w opakowaniu są 2 saszetki? Wiec dajesz 2.
Ale kladziesz na naturalne wlosy/odrost?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:04   #3889
ona321
Raczkowanie
 
Avatar ona321
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 172
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Naturalne i na calosc
ona321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 18:10   #3890
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asia co Ty tak często farbujesz [COLOR="Silver"]



kombinatorka
ja często robie co 3 tygodnie nieraz 3,5 tygodnia .a teraz mam robić alfa i chciałam spróbować na pasemku czego mogę się spodziewać nic nie kombinuje przecież
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



kochana ale przy rwie nie wolno chodzić jak prawie 2 tyg leżałam boli jak cholera niestety


no szkoda że nikt mnie o tym nie poinformował wcześniej

dobrze że coś Ci się udało załatwić
Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
Mam zamiar farbowac wlosy farba Palette color creme mrozny blond C12

Moje wlosy sa tak ciemne jak na zalaczonym opakowaniu (te na dole) :
Wyjsciowy kolor wlosow / efekt koloryzacji

I nie wiem jak mam je farbowac teraz, czy dac dwie saszetki 12% czy jedna????
jeśli połową tubki to jedna saszetka. jeśli całą farbą to obie saszetki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:12   #3891
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=178 i https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=112

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja często robie co 3 tygodnie nieraz 3,5 tygodnia .a teraz mam robić alfa i chciałam spróbować na pasemku czego mogę się spodziewać nic nie kombinuje przecież

no szkoda że nikt mnie o tym nie poinformował wcześniej

dobrze że coś Ci się udało załatwić

jeśli połową tubki to jedna saszetka. jeśli całą farbą to obie saszetki
no mi lekarka dała zwolnienie i zabroniła chodzenia także pilnuj się tak co nie co się wyjaśniło przynajmniej, zaraz napiszę w klubie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:15   #3892
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=178 i https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=112
ta fioletowa koszula cudna
i wogole wszystkie łowy
widze,że sie Snowi przekonalas do sh

Kochana i ja też czekam na zdjecia bluzeczki z łatami
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:16   #3893
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=178 i https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=112

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------



no mi lekarka dała zwolnienie i zabroniła chodzenia także pilnuj się tak co nie co się wyjaśniło przynajmniej, zaraz napiszę w klubie
fajne te zdobycze najbardziej mi się koszula podoba
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:19   #3894
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ta fioletowa koszula cudna
i wogole wszystkie łowy
widze,że sie Snowi przekonalas do sh

Kochana i ja też czekam na zdjecia bluzeczki z łatami
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fajne te zdobycze najbardziej mi się koszula podoba
haha to chyba przez LADY a tak poważnie to mam taki sklepik gdzie jest po prostu tak czyściutko, ładniutko i miło, że mogłabym tam zamieszkać jest większość nowych rzeczy, używane też ale zawsze w idealnym stanie dzięki laski
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:21   #3895
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja często robie co 3 tygodnie nieraz 3,5 tygodnia .a teraz mam robić alfa i chciałam spróbować na pasemku czego mogę się spodziewać nic nie kombinuje przecież

no szkoda że nikt mnie o tym nie poinformował wcześniej

dobrze że coś Ci się udało załatwić

jeśli połową tubki to jedna saszetka. jeśli całą farbą to obie saszetki
a jakoś widzisz szybko to leci

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
Naturalne i na calosc
ciekawa jestem jak wyjdzie wrzucisz fotki?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:22   #3896
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
haha to chyba przez LADY a tak poważnie to mam taki sklepik gdzie jest po prostu tak czyściutko, ładniutko i miło, że mogłabym tam zamieszkać jest większość nowych rzeczy, używane też ale zawsze w idealnym stanie dzięki laski
no i super
teraz czekamy na foty na Tobie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:23   #3897
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Exclamation Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=178 i https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=112

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------



no mi lekarka dała zwolnienie i zabroniła chodzenia także pilnuj się tak co nie co się wyjaśniło przynajmniej, zaraz napiszę w klubie
o jakie fajne zdobycze widzę przekonałaś się mam podobną narzutkę tylko czarną fajne są nietoperek jaki ładny koszula i te bluzeczki też fajniutkie ja muszę też wybrać się do swojego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:24   #3898
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no i super
teraz czekamy na foty na Tobie
tej bluzeczki z łatami jutro zrobię a reszta idzie się prać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:25   #3899
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
haha to chyba przez LADY a tak poważnie to mam taki sklepik gdzie jest po prostu tak czyściutko, ładniutko i miło, że mogłabym tam zamieszkać jest większość nowych rzeczy, używane też ale zawsze w idealnym stanie dzięki laski
cieszę się że przekonałaś się można naprawdę fajne rzeczy wyczarować i to jeszcze z metkami też mam taki że ładnie i czyściutko dużo z metkami właśnie a jak używane to w bardzo dobrym stanie zresztą same widziałyście
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:25   #3900
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o jakie fajne zdobycze widzę przekonałaś się mam podobną narzutkę tylko czarną fajne są nietoperek jaki ładny koszula i te bluzeczki też fajniutkie ja muszę też wybrać się do swojego
dzięki tak, przekonałam, widzę, że warto
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.