Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 18:54   #3511
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja tak z pytaniem do fryza Jak widać na fotkach, u góry mam żółty blond, reszta jest taka rudo żółta. Radziłeś by na to położyć ten gołębi popiel, co uczynię na dniach, ale nie wiem za bardzo jak go położyć Czy od razu na całe włosy, czy najpierw na te ciemniejsze, potem na jaśniejsze, żeby to jakoś wyrównać? Czy samo się wyrówna jak położę na całe Nie mam pojęcia jak się za to zabrać...
Poza tym, muszę przyznać, że ostatnia kąpiel dała kopa włosom, przesuszyły się dosyć, ale działam z odżywkami... Joanna mi ich nie 'dowali' za bardzo? W sumie wiem, że dowali, ale kurcze z tym kolorem już nie mam siły chodzić, muszę się pozbyć tych rudości i nałożyć jakiś ludzki kolor

Edytowane przez __Mena
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:14
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 07:25   #3512
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Chyba muszę rozjaśnić drugi raz całe bo nie sądzę żeby farba na poziomie 8 mi je pokryła (z oxy 6%), będę patrzeć co 5min i sprawdzać efekt, jak będzie ok to koniec. A może najpierw jeszcze raz całe rozjaśnić a potem dopiero te plamy ciemniejsze wyrównać?
Kolor docelowy: coś w stylu tego balejażu na zdj. 1 (to chyba jest właśnie coś jakby połączenie odcieni 7 i 9 albo 8 i 9),
chętnie uzyskałabym kolor zbliżony do mojego naturalnego - zdj. pozostałe. To jest chyba ciepły kolor?
Kupiłam "w ciemno" trzy farby Joanna Professional bo i tak płaciłam przesyłkę a farby kosztują parę złotych. Wzięłam 1 tubkę koloru 8 i dwie 9, na palecie wyglądają dość ciemne, także jeszcze pomyślę czy ich użyję, chociaż jak się przyjrzałam zdjęciom to są to kolory zbliżone do mojego naturalnego...
ja bym więcej ich nie rozjasniał całych tylko te plamy no i kąpiel rozjaśniajaca ewentualnie na całe ale na krótko, pod koniec rozjasniania plam, zeby tez plamy nie wyszły inacze zeby se zrównało.

pewnie pod wpływem słońca Twoje naturalne wlosy nabierają takiego ciepłego odcienia śliczny jest tzn był.

ja bym zrobił joanna gołebi popiel (bo ona gasi rudości dobrze) i jak zgasisz rudość to połozysz joannę .

moim skromnym zdaniem 9 za jasna jak mają wyjśc jak Twoje naturalne , ale i tak nie wyjdzie jasno pewnie . z tymi próbnikami to tez problem bo jak wiadomo zdjęcia inaczej oddają kolor a na kazdym monitorze inaczej widzimy

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez __Mena Pokaż wiadomość
Ja tak z pytaniem do fryza Jak widać na fotkach, u góry mam żółty blond, reszta jest taka rudo żółta. Radziłeś by na to położyć ten gołębi popiel, co uczynię na dniach, ale nie wiem za bardzo jak go położyć Czy od razu na całe włosy, czy najpierw na te ciemniejsze, potem na jaśniejsze, żeby to jakoś wyrównać? Czy samo się wyrówna jak położę na całe Nie mam pojęcia jak się za to zabrać...
Poza tym, muszę przyznać, że ostatnia kąpiel dała kopa włosom, przesuszyły się dosyć, ale działam z odżywkami... Joanna mi ich nie 'dowali' za bardzo? W sumie wiem, że dowali, ale kurcze z tym kolorem już nie mam siły chodzić, muszę się pozbyć tych rudości i nałożyć jakiś ludzki kolor
nałóż najpierw na te rude a na nasadę która jest żółta nałóz szlachetną perłę. pod koniec koloryzacji polej włosy wodą lekko i przemasuj całe włosy zeby kolory sie wymieszały i zrównały i potrzymaj dodatkowe 10 min. wątpie w to, aby jakos specjalnie je dobiła.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:47   #3513
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja bym więcej ich nie rozjasniał całych tylko te plamy no i kąpiel rozjaśniajaca ewentualnie na całe ale na krótko, pod koniec rozjasniania plam, zeby tez plamy nie wyszły inacze zeby se zrównało.

pewnie pod wpływem słońca Twoje naturalne wlosy nabierają takiego ciepłego odcienia śliczny jest tzn był.

ja bym zrobił joanna gołebi popiel (bo ona gasi rudości dobrze) i jak zgasisz rudość to połozysz joannę .

moim skromnym zdaniem 9 za jasna jak mają wyjśc jak Twoje naturalne , ale i tak nie wyjdzie jasno pewnie . z tymi próbnikami to tez problem bo jak wiadomo zdjęcia inaczej oddają kolor a na kazdym monitorze inaczej widzimy.
Właśnie też mi się wydawało że 9 za jasna ale na tym próbniku wyglądało jakoś tak ciemno :/ Przez następne dwa tyg. zamierzam olejować włosy, potem bym może zrobiła: proszek, oxy 6% + woda lub szampon na 10-15 min, i tak się zastanawiam czy odcień rudawy nie zszedł by płukanką srebrzyk? bo szkoda mi męczyć włosy kolejną wodą utlenioną (z farby popiel), chyba że ten popiel położyć samą farbę bez oxy? Czyli jak zmieszam te farby 2x9 i 1x8 to będzie dobrze czy jakieś inne odcienie do tego jeszcze dokupić (mam na myśli kolor docelowy)?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 13:33   #3514
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie wiem jak z joanną nie wiem w jakim stopniu kolory odpowiadają próbnikom nie uzywałem nigdy profesjonalnej joanny. trudno mi powiedzieć ale ja bym kładł samą 8 jeśli miałbym wybierac. ale spróbuj lepiej później przyciemnić niz znow rozjasniac

gołębi popiel na niebieski pigment za sprawą czego usunie miedź, jesli chcesz rozcieńcz utleniacz z joanny bo ma 9%. polecam go bo wiem ze nadaje sie własnie do gaszenia takich odcieni
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:37   #3515
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie wiem jak z joanną nie wiem w jakim stopniu kolory odpowiadają próbnikom nie uzywałem nigdy profesjonalnej joanny. trudno mi powiedzieć ale ja bym kładł samą 8 jeśli miałbym wybierac. ale spróbuj lepiej później przyciemnić niz znow rozjasniac

gołębi popiel na niebieski pigment za sprawą czego usunie miedź, jesli chcesz rozcieńcz utleniacz z joanny bo ma 9%. polecam go bo wiem ze nadaje sie własnie do gaszenia takich odcieni
Dziękuję Ci bardzo za porady, zobaczę jak wyjdzie to drugie rozjaśnianie i ew. nałoże tą farbę ale z oxy 6%. Mam nadzieję że za jakiś czas pochwalę się upragnionym kolorkiem Buziaki
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:13   #3516
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Unhappy Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej wszystkim
ostatnio interesuje mnie dekoloryzacja , gdyż diabeł podkusił mnie zafarbować moje blond włoski na ciemny prawie czarny faRBą schwarzkopf. bodajże to był kolor brązowa czerń...
wcześniej był garnier , nie pamiętam jaki odcień ale brązowy.
I chcę wrócić do mojego blondu
w zalacznikach moje kolory
teraz mam z 1,5 cm odrosty , które są takie żółte okropne gdyż zakupiłam krem do dekoloryzacji ten nowy garniera, pani w sklepie twierdziła ze taki cudowny, byłam zdesperowana posłuchałam, ale tak to jest jak się człowiek nie zna
bede wdzięczna za jakieś wskazówki
1. zdj. było jakis miesiac temu
2. zdj. jest teraz nieco ciemniejszy
3. chce znowu ten kolor blond, w rzeczywistosci był jasniejszy troszke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg było jakiś miesiąc temu.jpg (20,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecne , teraz nieco ciemniejsze.jpg (74,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chcę do tego powrócić.jpg (29,6 KB, 18 załadowań)
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90



Edytowane przez gamonek
Czas edycji: 2012-03-03 o 22:15
gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:36   #3517
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

gamonek farbowałaś tylko raz na ciemny? Jeśli tak to raczej nie powinno być problemu żeby usunąć sztuczny pigment, kup dekoloryzator Chantal lub Renee Blanche. Jedno opakowanie starczy Ci spokojnie na 2 lub nawet 3 dekoloryzacje. A dalej postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym wątku
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 15:38   #3518
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

czy po użyciu dekoloryzatora na ciemnych włosach (farbowany ciemny brąz) zawsze wychodzi rudy?
chciałabym żeby kolor docelowy był średni brąz, karmelowo-miodowy bez znacznych rudych odcieni i już sama nie wiem jak to osiągnąć.
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:05   #3519
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak ponieważ ciemne kolory zawierają ciepły refleks tez
ciemne kolory- czerwony
średnie -pomaranczowy
jasne kolory-zółty
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:48   #3520
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

słuchajcie a co powiecie o PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator
mialyscie doczynienia?
bo czytam opinie i sa generalnie dobre i bardzo dobre moze sprobowac

matko zagubiłam sie w tych poradaCH o deokoloryzacji :P
wiem wszystko generalnie do momentu wpłukania deko.
fryz napisz mi tylko co potem i nie zawracam już gitary
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90



Edytowane przez gamonek
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:39
gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:47   #3521
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak ponieważ ciemne kolory zawierają ciepły refleks tez
ciemne kolory- czerwony
średnie -pomaranczowy
jasne kolory-zółty
czyli jak zdejme kolor z ciemnego brązu to wyjdzie mi jakaś rudość i jak położe nową farbę w odcieniach karmelu to będę jelonek bambi z marchewką...
da się tego jakoś uniknąć nie kładąc z powrotem ciemnej farby?
na myśl, że musze pójść z tym do fryzjera mój portfel płacze z mojej torebki..
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 23:11   #3522
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jesli uzyskasz ciepły odcień, tzn czerwony/rudy/zloty. to możesz połozyć na to farbe w odpowiednym odcieniu która zakryje te kolory.
jesli na czerwień połozysz farbe z zielonym pigmentem, to się zneutraluzją, to samo z miedzią do popielu i złotem do perły/opalu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:48   #3523
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jesli uzyskasz ciepły odcień, tzn czerwony/rudy/zloty. to możesz połozyć na to farbe w odpowiednym odcieniu która zakryje te kolory.
jesli na czerwień połozysz farbe z zielonym pigmentem, to się zneutraluzją, to samo z miedzią do popielu i złotem do perły/opalu

jesteś mistrzem
czyli jeśli zdekoloryzuje ciemny brąz do rudego-marchewkowego i położe na to farbę w odcieniu jasnego złotego brązu to ona przykryje rudość i wyjdzie w miare miodowo? w załącznikach dodaje farby
zd1. ta którą mam na głowie (jest już sprana więc odcień jest jaśniejszy, tylko końcowki takie ciemne)
zd.2 kolor jaki mi się marzy, ewentualnie ciemniejsze ale z takim miodowym odbłyskiem

więc dekoloryzuje, myje szamponem bambino, robie płukanke octową żeby je zakwasić i kładę tą jaśniejszą farbę? i powinnam wyglądać jak człowiek

fryz a może wystarczy mi kąpiel rozjaśniająca? ona chyba mniej niszczy wlosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c236337b043acf93c7df397fdb9082b3.jpg (17,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_28.jpg (16,7 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez christiee06
Czas edycji: 2012-03-05 o 13:49
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:46   #3524
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kapiel wysusza bardziej, ale nie ma problemu z ciemnieniem wlosów i jest o wiele bardziej wygodna w użyciu z tym ze radzę profesjonalnymi wyłącznie proszkami np chantal lub vincent ledier do których mam zaufanie. z wodą 6% wiekszej szkody wywołać nie powinno jesli chcesz miodowy, to ja bym nałozył zwykly, kolor bez odcienia, naturalny, zeby lekko zgasić rudośc ale nie do końca.

najpierw napiszesz po zabiegu jaki kolor wyszedł możliwe ze będziesz musiała powtórzyć zabieg bo nigdy nie jestesmy w stanie przewidzieć efektu jaki uzyskamy. potem wybierzemy farbę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:39   #3525
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Zgłaszam się ponownie. Dekoloryzator chantal kupiony, woda 6% Joanny kupiona, rozjaśniacz 2 saszetki chantala kupiony. Teraz zastanawiam się nad farbą - jutro kupuje od razu gołębi i szlachetna perła, bo następnego dnia nie mogę wyjść z pomarańczowymi czy zółtymi włosami jutro lub pojutrze zaczynam akcje, aż się boje co wyjdzie
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:39   #3526
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witajcie po mojej dlugiej nieobecnosci spowodowanej banem za klika slow prawdy
Morgan Ty zdaje sie do mni pisalas ws. mojej dekoloryzacji. Melduje, ze cala operacja zakonczyla sie powodzeniem i jestem bardzo zadowolona. Mam w tej chwili wlosy na poziomie ok. 7. Wkleilam foty, ale robione komora i pod wieczor, wiec nie do konca widac kolor. Wygladaja tu bardzo ciemno, ale takie nie sa. Kolor jest bardzo naturalny, bardzo mi na tym zalezalo i JEST Wyszlo mi cos w rodzaju ombre czy balejazu ale na koncowkach, efekt wlosow po wakacjach, rozjasnionych od slonca. Nareszcie nie mam tej cholernej czerwieni we wlosach!
A wygladalo to tak: po tych wszytskich dekoloryzacjach Chantalem zrobilam jeszcze kapiel (chyba ze dwa razy nawet), do tego robilam sama sobie pasemka rozjasniaczem Chantal i woda 9%- po prostu upinalam ta gorna czesc wlosow w kok, a z tych od polowy w dol wyciagalam sobie cienkie pasemka i od polowy smarowalam rozjasniaczem, zeby bylo naturalnie, trzymalam krotko, ze 20 minut, zeby nie odpadly.
Po tych wszytskich zabiegach bylo nieciekawie z kolorem, bo byl dosc mocno pomaranczowo zolty.
Zaczelam wiec atakowac wlosy farbami popielatymi. Uzylam Loreal Excellence 8.1 Jasny Blond Popielaty, ktory niewiele dal, ale cos tam ruszyl,
pozniej polozylam na to Loreal Preference 7.1 Popielaty Blond, to byla porazka, zero efektu,
kolejna farba, ktorej uzylam byla Loreal Excennence 7.1 Popielaty Blond, ktory okazal sie strzalem w 10, choc koncowki odrobine zzielenialy, ale wiedzialam, ze sie to zmyje.
Ostatnio z kolei stwierdzilam, ze wyrownam kolor i kupilam w Rossmanie w promocji po 9 zl dwie farby Garnier Color Naturals w kolorze ciemny blond nr 6 i polozylam go na odrosty i tak ze 3-4cm wlosow na 30 min oraz na ok 5 min na konce, zeby nie zlapaly ciemno.
Fotki obrazuja wlasnie ten kolor.
Caly czas natomiast maltretuje wlosy szamponem Joanna Ultra Color Srebrnym i Srebrna Plukanka Delii.
Zrobilam sobie jeszcze prostowanie keratynowe i podcielam konce.
Oto moja historia, na szczescie nie z cyklu "Dlaczego ja"
Dodaje ponizej foty before i after
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01499 kopia.jpg (32,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050320123008.jpg (101,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050320123002.jpg (100,6 KB, 59 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-03-05 o 17:40
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:50   #3527
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

atkka witaj, powiem Ci że jestem pod wrażeniem, a już się bałam że się nie odzywasz bo coś nie wyszło, a tu widzę że cały czas walczyłaś Kolorek Ci wyszedł bardzo fajny, zwłaszcza mi się podoba druga fotka na której widać te refleksy, i ważne że nie jest rudy. Może uda Ci się wkleić jakieś zdjęcie w świetle dziennym, zwłaszcza interesuje mnie jak Ci dokładnie wyszedł ten ciemny blond Garniera?? i na jaki kolor włosów go położyłaś? a i czy wyszedł taki jak na opakowaniu czy ciemniejszy?
Ja dzisiaj zrobiłam drugie rozjaśnianie, ale tylko 15minut, chciałam trochę wyrównać kolor ale w efekcie sa jeszcze gorsze :/ Przy skórze kurczak, potem siedem odcieni miedzi.... Są troszkę jaśniejsze niż te które ostatnio wklejałam (parę postów wyżej). Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co na to położyć. Mam kupioną farbę na poziomie 8 i 9 ale boję się że nic nie złapię bo włosy jednak sa za ciemne, i tylko po raz kolejny niepotrzebnie skatuję je oxy...
Teraz moim największym problemem jest dobranie koloru - maksymalnie jasnego ale jednocześnie na tyle ciemnym żeby pokrył to co mam na głowie... Może doradzisz? Myślę o kolorze bazowym może 7? Mi specjalnie nie zależy na gaszeniu złota popielem, bo ja mam złotawe włosy z natury.
Po raz kolejny nasuwa mi się też wniosek że dekoloryzacja nie ma większego sensu, i większość z nas kończy jednak na rozjaśniaczu.

Zastanawiam się też nad farbą Perfect Mousse kolor 800 średni blond, ma bardzo dobre opinie... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nd.html&next=1

Przy zakupie farb sugerowałam się paletą - zdj. 1 , a teraz znalazłam inną - zdj. 2 kolory są o wiele jaśniejsze i to by bj pasowało do nazw.... chyba nie ma szans żeby mi pokryły obecny kolor... fryz5 może masz jakiś pomysł ? Kłaść to na głowę czy kupić coś ciemniejszego??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna_farby.jpg (14,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (22,7 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-03-05 o 21:32
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:53   #3528
CZARNULKA2224
Przyczajenie
 
Avatar CZARNULKA2224
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam nie wiem czy dobrze wtrafilam ale mam nadzieje ze tak
a wiec potrzebuje pomocy chcialam zejsc z czerni....i zarobilam to sama w domu wloski mam w miare jasne tylko co teraz?? rozjasnily sie nawet dobrze(dodam ze mialam nakladana czarna farbe tylko tydzien wczesniej!) nie wiem czy takie cos cos mam na glowie zlapie mi farba?? podoba mi sie np garniera 111 hmn...a moze plukanka fioletowa cos da?? jak myslicie?? nie mam doswiadczenia z blondami wiec nie mam pojecia co teraz wlosy za żoltawe i nie podobaja mi sie nic a nic,pozatym mi pasuja chlodne odcienie...nie chciala bym ich tez przyciemnic bo tyle przeszly...prosze o porade....:eh em: ps dodaje fotki moich wlosow w swietle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ojj.jpg (34,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ojj2.jpg (35,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Udało sie z 54kg do 47kg !!!
Z czarnego na Blond!!!
Jak sobie cos postanowie to tak musi byc!!!!
CZARNULKA2224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:23   #3529
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Zgłaszam się ponownie. Dekoloryzator chantal kupiony, woda 6% Joanny kupiona, rozjaśniacz 2 saszetki chantala kupiony. Teraz zastanawiam się nad farbą - jutro kupuje od razu gołębi i szlachetna perła, bo następnego dnia nie mogę wyjść z pomarańczowymi czy zółtymi włosami jutro lub pojutrze zaczynam akcje, aż się boje co wyjdzie
czekam na Twoje rezultaty
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:24   #3530
CZARNULKA2224
Przyczajenie
 
Avatar CZARNULKA2224
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Question Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ps.dodaje fotke moich wymarzonych wloskow,:cool : co powinnam zrobic zeby takie miec?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-7381.jpg (26,6 KB, 34 załadowań)
__________________
Udało sie z 54kg do 47kg !!!
Z czarnego na Blond!!!
Jak sobie cos postanowie to tak musi byc!!!!
CZARNULKA2224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:25   #3531
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
kapiel wysusza bardziej, ale nie ma problemu z ciemnieniem wlosów i jest o wiele bardziej wygodna w użyciu z tym ze radzę profesjonalnymi wyłącznie proszkami np chantal lub vincent ledier do których mam zaufanie. z wodą 6% wiekszej szkody wywołać nie powinno jesli chcesz miodowy, to ja bym nałozył zwykly, kolor bez odcienia, naturalny, zeby lekko zgasić rudośc ale nie do końca.

najpierw napiszesz po zabiegu jaki kolor wyszedł możliwe ze będziesz musiała powtórzyć zabieg bo nigdy nie jestesmy w stanie przewidzieć efektu jaki uzyskamy. potem wybierzemy farbę
to teraz mocno zadbam o włosy, kupie ten chantal i zrobie test pasemkowy. Dam znać co wyjdzie dzięki za pomoc!
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:25   #3532
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Kupiłam dzisiaj farbę Garnier Color & Shine kolor 7 Blond, zrobić tą farbą czy tymi Joannami które wcześniej wklejałam? Pomóżcie bo niedługo kupię całą paletę kolorów
Załączam zdjęcie moich włosów jak wyglądają dzisiaj po drugim rozjaśnianiu w świetle dziennym, i kolor Garnier.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2rozjaśnianie(2).jpg (83,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2rozjaśnianie.jpg (84,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P55101-7-pack.jpg (17,4 KB, 19 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:28   #3533
majka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 59
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez majka24 Pokaż wiadomość
fryz5 czy mógłbyś mi poradzić jak mam uzyskać taki odcień włosów?
moje włosy teraz są ciemnobrązowe czytaj czarne farbowane kilka lat ciemnym brązem albo czarną farbą-firmy różne
naturalny odcień to ciemny brąz, farbowane były z powodu siwych włosów

witam znowu
mam jeszcze pytanie: jak po rozjaśnianiu i farbowaniu radzić sobie później z ciemnymi brązowymi odrostami?
majka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:48   #3534
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj farbę Garnier Color & Shine kolor 7 Blond, zrobić tą farbą czy tymi Joannami które wcześniej wklejałam? Pomóżcie bo niedługo kupię całą paletę kolorów
Załączam zdjęcie moich włosów jak wyglądają dzisiaj po drugim rozjaśnianiu w świetle dziennym, i kolor Garnier.
ja bym garniera 7 kładł na odrosty gdzie masz bardzo jasne a joanny na resztę włosów. szkoda tylko ze nie masz nic popielatego
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:44   #3535
CZARNULKA2224
Przyczajenie
 
Avatar CZARNULKA2224
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Question Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hallo pomoze mi ktos? jaka farba mi wyrowna kolor i jaka moge na takie wloski polozyc farbe?? zeby nie bylo cieplego odcienia i zolci...
dodaje jeszcze 2 foty, pomocy,..................
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201203060005.jpg (36,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01120.jpg (16,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Udało sie z 54kg do 47kg !!!
Z czarnego na Blond!!!
Jak sobie cos postanowie to tak musi byc!!!!
CZARNULKA2224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:36   #3536
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ufff.. jestem już po 1 dekol i w sumie jestem zadowolona, nie mam jakiś ekstremalnych kolorów teraz siedzę z 2 dekol, bo od polowy włosów dalej były ciemne.

Teraz pytanie do fryz, co dalej? zrobić jeszcze kąpiel rozjaśniającą i dopiero na to farbę czy już położyć farbę? jaką? Kolor teoretycznie docelowy miał być zimny, ciemny blond.

Trudno było mi uchwycić kolor który mam na głowie, ale mniej więcej jest taki jak na zdj. Raz mi się wydaję, że wyszła mi jasna marchewa, później oglądam włosy w innym świetle wydaje mi się, że jest to blond i teraz sama już nie wiem oceńcie sami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01296.jpg (138,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01294.jpg (68,1 KB, 25 załadowań)
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"

Edytowane przez kobieta_wamp
Czas edycji: 2012-03-06 o 15:47
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:21   #3537
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

kobieta_wamp moim skromnym zdaniem powinnaś zrobić jak najszybciej kąpiel rozj. bo inaczej ściemnieją Ci włosy. Mi po deko wyszły jeszcze jaśniejsze niż Tobie a potem stopniowo ciemniały aż do średniego/ciemnego brązu :/
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:32   #3538
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kobieta_wamp moim skromnym zdaniem powinnaś zrobić jak najszybciej kąpiel rozj. bo inaczej ściemnieją Ci włosy. Mi po deko wyszły jeszcze jaśniejsze niż Tobie a potem stopniowo ciemniały aż do średniego/ciemnego brązu :/
Hmm.. mam rozjaśniacz Cece, bo nie bylo chantala - nada sie? ta kapiel na mokre wlosy zrobic?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:57   #3539
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Każdy rozjaśniacz jest dobry byle nie sklepowy, więc cece na pewno się nada. Ja rozjaśniałam na suche, ale różne opinie czytałam, niektórzy kładą też na mokre. Generalnie to połóż tak żeby Ci było wygodnie to równomiernie rozprowadzić
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:02   #3540
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Hmm.. mam rozjaśniacz Cece, bo nie bylo chantala - nada sie? ta kapiel na mokre wlosy zrobic?
Tylko najpierw zrób próbę na pasemku, czy ściemnieją czy nie, jak nie, to kładź na całe włosy.
__Mena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.