Vitapil - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 10:37   #121
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Vitapil!

Dziewczyny czy po skończeniu jednego opakowania (60 tabletek) zacząć od razu kolejne czy lepiej zrobić przerwę?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:00   #122
olcia_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Vitapil!

hejka
ja zaczełąm od razu drugie opakowanie, bo tak naprawde po serii dopiero bedą efekty. Juz jestem przy koncu drugiego opakowania i widzę duzą różnicę w porównaniu z początkiem. Włosy faktycznie mniej wypadaja,u mnie teraz to prawie nic są mocniejsze, nie łamią sie i nie rozdwajają dla mnie super skuteczne. Mam zamiar brać tak ok pół roku a potem zrobić sobie przerwe. Pozdrawiam
olcia_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:37   #123
maria17xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez olcia_27 Pokaż wiadomość
hejka
ja zaczełąm od razu drugie opakowanie, bo tak naprawde po serii dopiero bedą efekty. Juz jestem przy koncu drugiego opakowania i widzę duzą różnicę w porównaniu z początkiem. Włosy faktycznie mniej wypadaja,u mnie teraz to prawie nic są mocniejsze, nie łamią sie i nie rozdwajają dla mnie super skuteczne. Mam zamiar brać tak ok pół roku a potem zrobić sobie przerwe. Pozdrawiam
a czy zauważyłaś jakąś róznicę w gęstości włosów ...?
maria17xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:32   #124
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Też stosuję Vitapil Swój kupiłam w aptece za 23 zł? chyba 23, albo 22 za 60 tabl.
Możesz napisać w jakiej aptece są takie ceny, w Superpharmie za 60 tabl. płacę 32 zł
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:48   #125
maria17xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Możesz napisać w jakiej aptece są takie ceny, w Superpharmie za 60 tabl. płacę 32 zł
radzę Ci zajrzeć na allegro ,bo tam vitapil 60 tabl masz za 25 zł i nie płacisz za przesyłkę
maria17xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:49   #126
Inka994
Raczkowanie
 
Avatar Inka994
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Vitapil!

Witam Was dziewczynki
Przeczytałam caaaalutki watek o Vitapilu i musze stwierdzic ze to na prawde dobry preparat. Polece jutro do apteki i kupię opakowanie i zaczne kurację. Moje wlosy sa niestety baardzo cienkie, jest ich mało, wypadają i na dodatek nie rosną. Cos okropnego. Mam nadzieje ze vitapil bedzie cudem na moje wlosy.
I jeszcze pytanie czy Vitapil dziala na poprawe grubości włosa?
Inka994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:06   #127
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Vitapil!

A ja mam pytanko a mianowicie, czy po Vitapilu zauważyłyście zwiększone i częstsze pojawianie się pryszczy ? Powiem szczerze, że stosowałam Biotynę w czystej postaci do ssania i po niej mniej wypadały coś tam niby rosnąć zaczynało, ale pryszcze też się pojawiały z większą mocą :/ bo w dodatku takie boloki się robiły.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 12:22   #128
maria17xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko a mianowicie, czy po Vitapilu zauważyłyście zwiększone i częstsze pojawianie się pryszczy ? Powiem szczerze, że stosowałam Biotynę w czystej postaci do ssania i po niej mniej wypadały coś tam niby rosnąć zaczynało, ale pryszcze też się pojawiały z większą mocą :/ bo w dodatku takie boloki się robiły.
ja za tydzień kończe opakowanie 60 tabl. i nie zauważyłam niczego takiego. wcześniej jeszcze przed stosoawniem vitapilu miałam taką samą cerę jak teraz .

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

[QUOTE=Inka994;36184440]Witam Was dziewczynki
Przeczytałam caaaalutki watek o Vitapilu i musze stwierdzic ze to na prawde dobry preparat. Polece jutro do apteki i kupię opakowanie i zaczne kurację. Moje wlosy sa niestety baardzo cienkie, jest ich mało, wypadają i na dodatek nie rosną. Cos okropnego. Mam nadzieje ze vitapil bedzie cudem na moje wlosy.
I jeszcze pytanie czy Vitapil dziala na poprawe grubości włosa


miałam taki sam start jak Ty też mam cienkie włosy a na dodatek wcześniej je zapuszczałam - a one wg nie chciały rosnąć mijały kolejne msc a one stały w miejscu.... teraz kończę już opakowanie 60 tabl i mogę stwierdźić że włosy po vitapilu rosną szybciej.co do zmniejszenia ich wypadania to średniwo (niestety bo na tym szczególnie mi zależało)czytałam wczesniejsze posty i niektóre z was pisały że zobaczyły na swojej głowie sporo małych włosków, niestety u siebie tego nie zauważyłam.
kiedy skończę to opakowanie mam zamiar zamówić sobie na allegro drugie opakowanie vitapilu 60 tabl. i myślę że wtedy pomoże on na moje wypadające włosy zyczcie powodzenie
maria17xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:53   #129
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Vitapil!

dziekuję za odpowiedz
po wypłacie zainwestuje, jeszcze jakies waxy nie waxy, ale wrzesien będzie pod znakiem kurowania włosów
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 14:54   #130
Inka994
Raczkowanie
 
Avatar Inka994
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Vitapil!

Dzisiaj mój trzeci dzien kuracji
Oprócz Vitapilu pije również herbartke z pokrzywy, robię płukanki włosów ze skrzypu polnego, a do tego dzisiaj kupiłam szampon revitax na porost włosow i wzmocnienie cebulki wlosa. Mam nadzieje ze ten cały arsenał pomoze moim biednym włosom
Inka994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:56   #131
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko a mianowicie, czy po Vitapilu zauważyłyście zwiększone i częstsze pojawianie się pryszczy ? Powiem szczerze, że stosowałam Biotynę w czystej postaci do ssania i po niej mniej wypadały coś tam niby rosnąć zaczynało, ale pryszcze też się pojawiały z większą mocą :/ bo w dodatku takie boloki się robiły.
Ostatnio sporo mi się ich pojawiło, teraz wiem co jest przyczyną! Robią się dosłownie wszędzie, nawet na przedramionach i trochę mnie to martwi. Ale liczę, że będę mieć ładniejsze włosy, coś za coś.
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 20:56   #132
bryzjelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Vitapil!

Ja dzisiaj rozpoczęłam pierwsze opakowanie. Wiem, wiem,na efekty będę musiała długo czekać, ale pomyślałam, że jeżeli tu napiszę to postaram się wytrwać nie tylko do pierwszych efektów, ale dłużej. Miałam już taką fazę z Visaksinum na cerę, ale nie widząc efektów, nie kupiłam nawet drugiego opakowania. Teraz skupiłam się na włosach i mam nadzieję, że chęć poosiadania bujnej czupryny będzie silniejsza niż ta pozbycia się niewielkiego trądziku. Pełna zapału idę spać z olejkiem rycynowym na mych, jeszcze przeciętnych, włosach
bryzjelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:30   #133
Inka994
Raczkowanie
 
Avatar Inka994
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez bryzjelka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj rozpoczęłam pierwsze opakowanie. Wiem, wiem,na efekty będę musiała długo czekać, ale pomyślałam, że jeżeli tu napiszę to postaram się wytrwać nie tylko do pierwszych efektów, ale dłużej. Miałam już taką fazę z Visaksinum na cerę, ale nie widząc efektów, nie kupiłam nawet drugiego opakowania. Teraz skupiłam się na włosach i mam nadzieję, że chęć poosiadania bujnej czupryny będzie silniejsza niż ta pozbycia się niewielkiego trądziku. Pełna zapału idę spać z olejkiem rycynowym na mych, jeszcze przeciętnych, włosach
Witamy w klubie Bryzjelko ja vitapil biore juz 16 dni i juz widzę poprawe co do wypadania wlosow Mam nadzieje ze wszytskie razem wytrwamy ten długi czas, zanim sie cos zadzieje z włosami
Inka994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 23:16   #134
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Vitapil!

Po miesiącu stosowania widzę poprawę po 1. włosy są bardziej śliskie i błyszczące, po 2. trochę mniej wypadają. Ale nie zaczynam się jeszcze cieszyć, żeby nie zapeszyć

Musimy wytrwać, stawką są zdrowe piękne włosy
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 18:41   #135
bryzjelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Vitapil!

Pewnie, że tak. Ja już chyba popadam w włosomaniactwo, bo dzisiaj była u mnie koleżanka, i połowę tej wizyty przegadałam właśnie o mojej nowej manii. Na szczęście jej to nie przeszkadza Tak więc czekam na efekty, którymi na pewno się podzielę
bryzjelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 12:12   #136
maria17xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Vitapil!

ja znowu zaczynam moją przygodę z vitapilem, ostatnio brałam vitapil 60 tabl. i skończyłam go 9 wrz.tego roku , włosy jak wypadały tak wypadają...
dzisaj wzięłam znowu pierwszą tabl. i mam nadzieję że coś pomorze.
dodatkowo piję herbtkę z pokrzywy dwa razy dziennie i spryskuję włosy mgiełką radical. trzymajcie kciuki
jutro mam zamiar umówić się z dermatologiem żeby obejrzał moje włosy, bo jestem już przerażona ilością wypadająych włosów, a dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi (czytałam że przyczyną wypadania włsów może być coś związane z tarczycą )
maria17xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:32   #137
Inka994
Raczkowanie
 
Avatar Inka994
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 30
Dot.: Vitapil!

jeżeli brałaś tylko przez 2 miesiące no to niestety, ale efektów nie bedzie bo kuracja za krótko trwała Przynajmniej 3m-c, 1m-c przerwy i tak w kółko Ja aktualnie jestem w trakcie drugiego opakowania 30 tabl. i smiało mogę stwiedzić, że włosy znacznie mniej wypadają, co do szybszego wzrostu i polepszenia stanu grubości włosa to chyba jeszcze za wczesnie by o tym mowic
Cierpliwie i wytrwale czekam na lepsze efekty
Inka994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 18:05   #138
justyna9129
Przyczajenie
 
Avatar justyna9129
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Vitapil!

witam wszystkie fanki Vitapolu ja zaczęłam swoją walkę z wypadającymi garściami włosami 3dni temu- dzisiaj zażyłam 3 tabletkę. Mam nadzieję, że doczekam się takich efektów o jakich czytałam w tym wątku
__________________
Razem -> 03.03.2009
Zaręczyny -> 23.06.2011
Ślub -> 08.06.2013





justyna9129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:41   #139
Konwalka
Raczkowanie
 
Avatar Konwalka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: Vitapil!

Z przykrością stwierdzam, że z czasem zauważam coraz mniejszą skuteczność Vitapilu. Pierwsza kuracja mnie bardzo mile zaskoczyła, druga, już mniej. Podobnie z kolejnymi. Teraz jestem w trakcie 6., po ponad półrocznej przerwie. Minęły 2 miesiące i nie widzę większej różnicy poza brwiami. Mój organizm już chyba nie reaguje na vitapil.
Konwalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 10:31   #140
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Vitapil!

Witajcie,

Któraś z Was pisała o zwiększeniu ilości występujących pryszczy/krostek. Ja ogólnie mam skłonność do trądziku, ale fakt, od kiedy biorę, a wzięłam już połowę opakowania krostki mam wszędzie - na ramionach, na plecach i niestety na twarzy.
Nie wiem czy to nie za szybko by się wypowiadać, ale u mnie jest wręcz odwrotnie...jak wypadało mi trochę włosów, tak teraz wypada mi ich znacznie więcej i nie wiem czy to od tych tabletek czy co....
Czasami preparaty jakiekolwiek tak mają, że nasila się wysyp czegoś by potem mogło się wyrównać....
Już nie wiem co na te włosy stosować by nie wypadały. Są dosłownie wszędzie....
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 10:45   #141
maria17xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Vitapil!

01.11.2012 rok -stał się cud po raz pierwszy podczas mycia głowy nie wypadł mi ani jeden włos ;0
przez jakiś czas brałam vitapil - efektów zero(wcześniej chyba sama siebie okłamywałam i wmawiałam sobie że vitapil mi pomaga,ale prawda jest taka że vitapil to gówno -moim skromnym zdaniem ...);p
potem poszłam do dermatologa -przepisła mi saszetki do picia-gelacet i roztwór do wcierania w skóre głowy -loxon 5 %(jeszcze go nie uzywałam )
potem przez przypadek mój tata rozmawiając z pewną pania dowiedział się o SZAMPONIE JOANNA Z APTECZKI BABUNI DO WŁOSÓW CIENKICH DELIKATNYCH Z TENDECJA DO WYPADANIA i to był strzał w 10 szampon ten kosztuje w rossmanie 6,50 zł, po dwóch uzyciach zauważyłam znaczną poprawę -podczas mycia włsów nie wypadł mi ani 1 włos (CUD)
nie mam pojęcia co ten szampon ma takiego w sobie ale jest poprostu genialny !
a co do vitapilu tak jak juz napisałam to gówno !
pozdrawiam i zycze wam pieknych włsów
maria17xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:30   #142
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Vitapil!

Ja kończe pierwsze opakowanie,zostało kilka tabletek i jak narazie jestem zadowolona,mniej włosów mi wypada,są miękkie i mniej przesuszone,ale tez i nie ptzretłuszczaja mi sie jak kiedyś,mało ale ważne ze juz jakies efekty są,co do cery na nieszczęscie mi wysypało,nie ma tragedi,ogolnie mam trochę problemów z cerą,ale pryszcze które mi wyskakuja są bardziej bolesne choć nie jest ich duzo,zwalczam je punktowo,ale co mnie zmartwiło to to,że wysuszył mi cerę,dodatkowo stosowałam podklad ktory podkreslał suche skórki-musiałam go odstawic,walczę z tym pijąc więcej wody i stosując maseczki nawilzajace,i krem nawilzajacy.
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:25   #143
Mia1983
Przyczajenie
 
Avatar Mia1983
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Vitapil!

Większosc z Was pisze jak działa Vitapil na włosy, a czy może wiecie jak działa na paznokcie? Moje poaznokcie ostatnio trochę się rozdwajają i chciałabym je wzmocnić, więc jestem ciekawa czy tabletki pomogą w jakiś sposób
Mia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:12   #144
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Vitapil!

Witam Serdecznie,

Mam pytanie. Bralam BIO SILICA ale zmienilam na VITAPIL i od dzis zaczynam go brac, zwg na wypadajace wlosy po nieudanym rozjasnianiu o ktorym pisalam w innym watku. Chcialam zapytac czy moge dolaczyc jeszcze drozdze do picia? Niewiem czy nie za duzo tego... W jakich ilosciach je pic i jak dlugo? Na wlosy stosuje JANTAR wcierke oraz szampon i blasam GREEN PHARMACY do ostabionych wlosow. Prosze o rade, z gory serdecznie dziekuje.

Edytowane przez es7ef
Czas edycji: 2012-12-28 o 14:14
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:06   #145
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Vitapil!

Cześć
Biorę Vitapil do miesiąca i moim zdaniem to ten suplement diety działa tak dobrze jak żaden inny na włosy. Włosy przestały mi wypadać , stały się lśniące i mam nadzieje ,że z czasem zaczną szybciej rosnąć. Minusem jest to ,że zauważyłam,że cera nieco pogorszyła się ,ale w nieznacznym stopniu więc nie widzę powodu ,żeby przerywać kurację.
Tylko nie łykajcie Vitapilu przed posiłkiem ,ponieważ możecie odczuwać mdłości ( w ulotce o tym z resztą piszą).

Zaczynam drugi miesiąc i po tym jak wykończę kolejne opakowanie to zamierzam sobie zrobić miesięczną przerwę...

Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 17:34   #146
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Vitapil!

Muszę z przykrością stwierdzić, że mi nie pomógł.
Biorę go już 4.-ty miesiąc (+ miesięczna przerwa) i nie widzę żadnej poprawy. Włosy jakie były, takie są, wypadają w takich samych ilościach. Raczej wyrzuciłam kasę w błoto, szkoda.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Artemida1989 Pokaż wiadomość
Cześć
Biorę Vitapil do miesiąca i moim zdaniem to ten suplement diety działa tak dobrze jak żaden inny na włosy. Włosy przestały mi wypadać , stały się lśniące i mam nadzieje ,że z czasem zaczną szybciej rosnąć. Minusem jest to ,że zauważyłam,że cera nieco pogorszyła się ,ale w nieznacznym stopniu więc nie widzę powodu ,żeby przerywać kurację.
Tylko nie łykajcie Vitapilu przed posiłkiem ,ponieważ możecie odczuwać mdłości ( w ulotce o tym z resztą piszą).

Zaczynam drugi miesiąc i po tym jak wykończę kolejne opakowanie to zamierzam sobie zrobić miesięczną przerwę...

Wybacz, ale świeżo założone konto i jedyny - zachwalający jakiś produkt - post nie brzmi na forum zbyt wiarygodnie.
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:00   #147
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Artemida1989 Pokaż wiadomość
Tylko nie łykajcie Vitapilu przed posiłkiem ,ponieważ możecie odczuwać mdłości ( w ulotce o tym z resztą piszą).
Ja tak kilka razy łyknęłam i za każdym razem czułam się fatalnie, aż w końcu skończyłam z wyrzuceniem wszystkiego z siebie...

Ja już zaczęłam brać 3 miesiąc, dociągnę do końca i zrobię sobie przerwę, tak jak zalecała farmaceutka. Potem znowu powrócę, bo mam jeszcze kuracji na kolejne 2 miesiące po przerwie.
Efektów jak na razie spektakularnych nie widzę. Włosy może i są grube i lśniące, choć wydaje mi się, że zawsze takie miałam, ale niestety wypadają dalej w znacznych ilościach. Jeśli chodzi o cerę, to pogorszyła mi się również, więc na razie efektów jako takich super nie widzę, ale zamierzam dobrnąć do końca jak moje założenie i wtedy się wypowiem.
W aptece mi powiedzieli, że po 3 miesiącach brania powinna być poprawa. Zobaczymy...
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:11   #148
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Vitapil!

Witam,
chciałam nawiązać do komentarza w którym ktoś mi sugeruje ,że nie jestem wiarygodna. Po pierwsze w miarę inteligenta osoba powinna się raczej domyślić ,że skoro mam na koncie jeden komentarz to oznacza ,że dopiero niedawni zarejestrowałam się. Po drugie średnio interesuje mnie fakt czy ktoś wierzy w to co napisałam czy też nie. Nikt nie jest tutaj od oceniania wiarygodności komentarzy he he.

Ten lek nie na wszystkich dobrze działa. Brałam kiedy Belissę i to przez okres czterech miesięcy i nie widziałam żadnych rezultatów. Moim zdaniem Vitapil jest dobry ,ale to co jest dobre dla mnie nie koniecznie może być dobre dla kogoś innego.

Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w 2013 roku
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:14   #149
wiolawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 30
Dot.: Vitapil!

Witam!!!

ja jestem fanką vitapilu, to jedyne tabletki, które zawsze pomagają moim włosom... a przetestowałam już naprawdę wiele...
obecnie jestem w połowie 2opakowania... robię kurację półroczną - później 3miesiace przerwy i zobaczymy co dalej
wiolawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:42   #150
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Vitapil!

Crystalmethod,

O ile dobrze rozumiem to forum na którym postanowiłam się podzielić swoją opinią na temat Vitapilu istnieje po to ,żeby wszyscy ,którzy mają zamiar zacząć brać ten suplement diety mogli poznać opinię innych na jego temat a nie od wydawania osądów czy jakiś post jest niewiarygodny czy wiarygodny. Jednak zawsze znajdzie się ktoś kto chce w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę. Zgodnie z zasadą ,że to winni mają mają zwyczaj się tłumacz postanowiłam powstrzymać się od komentowania Twojego postu dłużej niż to konieczne.

Życzę wszystkim szczęśliwego roku 2013
Pozdrawiam
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-08 11:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.