Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 09:15   #2371
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Regenerum będzie świetną baza do olejków. Dolewaj do niego. Bedzie fajniejsze

Ja już dwa opakowania po Regenerum zepsułamNie mogę wyjąć tej zatyczki.Próbowałam podważać czymś ostrym ale wychodziło tylko to obrzeże a środek siedzi ciasno.Nawet mój facet nie dal rady.
Nie wiem jak wy to wyjmujecie.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 09:42   #2372
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Co do szklanych pilniczków to ja mam z For Your Beauty z Rossmanna już chyba ponad 3 lata i spisuje się nadal fantastycznie Więc polecam, niekoniecznie musicie biegać za tym z Ann Co Wczoraj na KWC czytałam też dużo dobrego o pilniczku szklanym Ewy Schmidt, też do dostania w Rossmannie.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 10:08   #2373
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Co do szklanych pilniczków to ja mam z For Your Beauty z Rossmanna już chyba ponad 3 lata i spisuje się nadal fantastycznie Więc polecam, niekoniecznie musicie biegać za tym z Ann Co Wczoraj na KWC czytałam też dużo dobrego o pilniczku szklanym Ewy Schmidt, też do dostania w Rossmannie.
Ze 2-3 strony temu była rozmowa o pilniczkach. Tu chodzi właśnie o dorwanie annco
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 10:58   #2374
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Tu znalazlam
http://www.sklepy24.pl/szukaj/e+clar...kci+js+021+737
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 12:35   #2375
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za pomoc Wysłałam właśnie mejla o dostępność i wersje kolorystyczne; poszukam też na AllePaznokcie i w hurtowniach. Mam nadzieję, że uda mi się go dorwać i że wrócą szybko do Natury
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 15:46   #2376
Carisima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam do Was olejomaniaczki pytanie wielkiej wagi

Mam takie miseczki jak kosmetyczki do moczenia łapek, chce w to wlewać olejek i moczyć w nim pazurki ogladajac seriale :P
Czy jak wezme np. olejek alterry i go podgrzeje i wymocze w nim paznokietki to mogę go jeszcze użyć drugi raz, czy calkowicie traci wartosci i jest do wylania ?
Carisima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 16:24   #2377
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Niby możesz. Ale ja bym tak nie robiła.

Ja olej z pazurkow rzucam na wlosy. Albo smaruje ciało.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 16:42   #2378
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Co do szklanych pilniczków to ja mam z For Your Beauty z Rossmanna już chyba ponad 3 lata i spisuje się nadal fantastycznie Więc polecam, niekoniecznie musicie biegać za tym z Ann Co Wczoraj na KWC czytałam też dużo dobrego o pilniczku szklanym Ewy Schmidt, też do dostania w Rossmannie.
Mam pilniczek Ewy Schmitt Spisuje się świetnie, ale chcę mieć drugi, a AnnCo. ma rewelacyjne recenzje. FYB są dla mnie nieladne, dlatego nie skusze się, niestety
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 16:48   #2379
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam pilniczek Ewy Schmitt Spisuje się świetnie, ale chcę mieć drugi, a AnnCo. ma rewelacyjne recenzje. FYB są dla mnie nieladne, dlatego nie skusze się, niestety
Musze popatrzeć na te z AnnCo jakie mają kolorki
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 17:01   #2380
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ja już dwa opakowania po Regenerum zepsułamNie mogę wyjąć tej zatyczki.Próbowałam podważać czymś ostrym ale wychodziło tylko to obrzeże a środek siedzi ciasno.Nawet mój facet nie dal rady.
Nie wiem jak wy to wyjmujecie.
Spoko, ja nadal nie umiem tego napełnić
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:51   #2381
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Carisima Pokaż wiadomość
Mam do Was olejomaniaczki pytanie wielkiej wagi

Mam takie miseczki jak kosmetyczki do moczenia łapek, chce w to wlewać olejek i moczyć w nim pazurki ogladajac seriale :P
Czy jak wezme np. olejek alterry i go podgrzeje i wymocze w nim paznokietki to mogę go jeszcze użyć drugi raz, czy calkowicie traci wartosci i jest do wylania ?
Ja po podgrzaniu zużywam do włosów. Ponownie podgrzanie raczej nie służy, a poza tym zawsze mam wrażenie, że ten olej już jakiś taki 'zużyty' Kąpiele olejowe robię przed snem, żeby już potem nie myć naoliwionych łapek Wszystko się ładnie odżywia.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Musze popatrzeć na te z AnnCo jakie mają kolorki
Nie wiem, jak jest w innych miastach, ale u mnie zawsze w Naturze znajdowałam tylko standardowe, białe z przezroczystym końcem. Nigdy kolorowych Na blogach widziałam fajne, żółte, niebieskie, i różowe, ładne były
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-03-07 o 19:53
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 20:48   #2382
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

U mnie w Naturze przeważnie natrafiałam na te z FYB, rzadko były inne ale jakoś nie zwracałam na nie uwagi. W sumie mam ochotę na nowy, bo ten mój jest akurat połamany w tym miejscu gdzie z gładkiego przechodzi w szorstkie. Ale racja, ten różowy jest nudny, fioletowym bym nie pogardziła
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 23:44   #2383
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz. Nie Znasz babuszki agafii?

A elektryczność już masz?
Może i jestem zacofana, ale nigdy sie nie natknełam na kosmetyki babuszki Agafi ,nie nie mam przy świeczkach siedze
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:43   #2384
Priety
Raczkowanie
 
Avatar Priety
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 343
GG do Priety
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kurczaczek a ja się zawsze zastanawiam dlaczego wszyscy mówią "babuszka Agafia" skoro "bania Agafia" wcale nie oznacza babuszki Z tego co czytałam to to są jakieś łaźnie rosyjskie

A tak poza off topem: olejek chyba daje radę... Bo coś mnie ciągnie pod pazurkami, czasem nawet lekko pobolewa... Albo to efekt placebo i coś sobie wmawiam bo smaruję dopiero od 4 dni. Ale za to po kilka razy dziennie. Minimum dwa.
__________________
Maksio - 22.12.2010
Zuzia - 31.07.2013
19.08.2011
Priety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:48   #2385
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Może i jestem zacofana, ale nigdy sie nie natknełam na kosmetyki babuszki Agafi ,nie nie mam przy świeczkach siedze
To rosyjskie naturalne kosmetyki, jakiś czas temu był na nie szał w internecie

Kupiłam sobie w weekend olejek avocado (nie powstrzymałam się ) Fajny jest
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:58   #2386
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Miałyście tez problem wczoraj z wizazem?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:59   #2387
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Miałyście tez problem wczoraj z wizazem?
Chyba wszyscy mieli, bo wczoraj przez cały dzień na całym forum nie przybyło ani jednej nowej wiadomości
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:06   #2388
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dokładnie. Caly dzień bez wizażu
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:10   #2389
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witajcie dziewczyny

Czytam ten wątek od ponad miesiąca (przeczytałam obie części) i za sprawą tematu pilniczków postanowiłam się odezwać.

Może was to zainteresuje ale wg mojej apki w Rossmannie jest teraz promocja pilniczka FYB za 10,99 zł (do 19/03).

A teraz coś o sobie. Oczywiście jako dziecko obgryzałam paznokcie ale przestałam na początku podstawówki co było baaaaardzo dawno temu. Zależy mi na przyroście i na skórkach, które wycinałam od zaprzestania obgryzania. Nie wycięłam skórek odkąd zaczęłam czytać ten wątek i oczywiście olejować

paznokcie. Co do przyrostu to wiem, że mogę go mieć bo jakieś 2 lata temu podczas intensywnego malowania paznokci znacznie wydłużyła mi się

płytka. Olejowałam wtedy sporadycznie (cnd solar oil) więc wydaje mi się że mięsko (fachowa nazwa to hyponychium)przyrosło za sprawą nie
grzebania pod paznokciami i cofnęło się jak zmasakrowałam paznokcie i zaczełam je bardzo krótko obcinać. Wtedy nie wiedziałam czemu przyrosło i czemu zniknęło - dopiero ten wątek pozwolił mi skojarzyć fakty. Zatem już nie grzebię, maluję pazurki aby nie kusiło i wytrwale olejuję czym się da

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wklejam zdjęcia moich pazurków - nietypowe bo mam te z dłuższą płytką sprzed 2 lat (pierwsze 2) i takie kiedy zaczęłam olejowanie ponad miesiąc temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 023.jpg (63,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 024.jpg (74,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1532.jpg (141,3 KB, 80 załadowań)
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 09:26   #2390
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Priety Pokaż wiadomość
Kurczaczek a ja się zawsze zastanawiam dlaczego wszyscy mówią "babuszka Agafia" skoro "bania Agafia" wcale nie oznacza babuszki Z tego co czytałam to to są jakieś łaźnie rosyjskie

A tak poza off topem: olejek chyba daje radę... Bo coś mnie ciągnie pod pazurkami, czasem nawet lekko pobolewa... Albo to efekt placebo i coś sobie wmawiam bo smaruję dopiero od 4 dni. Ale za to po kilka razy dziennie. Minimum dwa.
Ja się nie zastanawiałam, bo czytałam o Agafii Jermakowej i jednak 'bania Agafii' to nie to samo co 'bania Agafia'

Ech, wczoraj ogromna lipa z wizażem... Rano próbowałam napisać post, ale wyskakiwał błąd, a przed północą strony nie było w ogóle Dlatego przesyłam wreszcie, spóźnione życzenia Wszystkiego dobrego, Kobietki, wytrwale olejujcie i miejcie piękne pazurki

Jak się można domyślić, z prezentu na Dzień Kobiet w postaci pilnika AnnCo. wyszły nici, więc kupiłam szlafrok z jedwabiu, aloes zatężony i nierafinowany olej awokado Powinno być fajnie

Co do aktualnej pielęgnacji, to smaruję na zmianę Alterrą papajową i czystym jojoba. I kurczę, Alterra chyba faktycznie działa, coś mi się wydaje, że znowu ruszył przyrost
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-03-09 o 09:27
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:55   #2391
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Czytam ten wątek od ponad miesiąca (przeczytałam obie części) i za sprawą tematu pilniczków postanowiłam się odezwać.

Może was to zainteresuje ale wg mojej apki w Rossmannie jest teraz promocja pilniczka FYB za 10,99 zł (do 19/03).

A teraz coś o sobie. Oczywiście jako dziecko obgryzałam paznokcie ale przestałam na początku podstawówki co było baaaaardzo dawno temu. Zależy mi na przyroście i na skórkach, które wycinałam od zaprzestania obgryzania. Nie wycięłam skórek odkąd zaczęłam czytać ten wątek i oczywiście olejować

paznokcie. Co do przyrostu to wiem, że mogę go mieć bo jakieś 2 lata temu podczas intensywnego malowania paznokci znacznie wydłużyła mi się

płytka. Olejowałam wtedy sporadycznie (cnd solar oil) więc wydaje mi się że mięsko (fachowa nazwa to hyponychium)przyrosło za sprawą nie
grzebania pod paznokciami i cofnęło się jak zmasakrowałam paznokcie i zaczełam je bardzo krótko obcinać. Wtedy nie wiedziałam czemu przyrosło i czemu zniknęło - dopiero ten wątek pozwolił mi skojarzyć fakty. Zatem już nie grzebię, maluję pazurki aby nie kusiło i wytrwale olejuję czym się da

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wklejam zdjęcia moich pazurków - nietypowe bo mam te z dłuższą płytką sprzed 2 lat (pierwsze 2) i takie kiedy zaczęłam olejowanie ponad miesiąc temu.
Bardzo ładne paznokcie!

Ja wrzucam swoją "aktualizację" a raczej zastój bo od środkowego zdjęcia już niewiele się zmieniło. Zapomniałam zrobić zdjęcia prawej dłoni, ale praktycznie nie różni się od lewej
1 zdjęcie to start - 05.2013 i aktualnie 03.2015
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2 (1).jpg (41,2 KB, 111 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:25   #2392
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne paznokcie!

Ja wrzucam swoją "aktualizację" a raczej zastój bo od środkowego zdjęcia już niewiele się zmieniło. Zapomniałam zrobić zdjęcia prawej dłoni, ale praktycznie nie różni się od lewej
1 zdjęcie to start - 05.2013 i aktualnie 03.2015
Dziękuję ale to nie mój ideał niestety

Na ostatnim twoim zdjęciu widać duży przyrost - płtka jest znaczniedłuższ niż była - gratuluje


I jeszcze ciekawostka - wiecie że na zagranicznych forach przerośnięte hyponychium (czyli nasz oczekiwany przyrost) traktowany jest jako problem ??? . Szukałam jakichś wskazówek jak go wyhodować na zagranicznych forach i blogach i znalazłam raczej dyskusje jak się go pozbyć
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:42   #2393
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Rigore, bardzo ładne paznokcie! Widać, że płytka jest zdrowa i mocna i że masz predyspozycje do ładnego przyrostu
Co do przerostu hyponychium - co kraj to obyczaj Rozumiem, że jak ktoś nosi tylko gołe paznokcie to dla niektórych może to być niestetyczne, ale mnie tam się szalenie podoba taka długaśna płytka

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne paznokcie!

Ja wrzucam swoją "aktualizację" a raczej zastój bo od środkowego zdjęcia już niewiele się zmieniło. Zapomniałam zrobić zdjęcia prawej dłoni, ale praktycznie nie różni się od lewej
1 zdjęcie to start - 05.2013 i aktualnie 03.2015
Widać postępy odkąd zaczęłaś, super

Ja dalej olejuję, choć przez ostatnie 3 dni nieco mniej intesywnie, bo nie miałam do tego głowy. Ale przynajmniej na noc zawsze olejuję. Ponadto zaczęłam używać rękawiczek gumowych do mycia naczyń i widzę, jakie to daje efekty - moczenie gołych paznokci to jednak duuuże zło
W ogóle po sobie bardzo widzę, że jednak paznokciom potrzebna jest warstwa ochronna w postaci lakieru czy odżywki. Dzisiaj udało mi się też w końcu kupić odżywkę Golden Rose Black Diamond - ponoć ma dobre działanie wzmacniające, a nie ma szkodliwych składników, w tym najbardziej potępianego formaldehdu, który u mnie akurat szkód nie czynił, ale skórki wysuszał. Chcę wzmocnić moje cieniaski w końcu i mam nadzieję, że się uda
Poza tym niestety zauważyłam lekkie cofnięcie przyrostu z uwagi na fakt, że musiałam bardzo (minimalnie) skrócić paznokcie Ale mam nadzieję, że szybko nadgoni.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2015-03-09 o 10:55
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:53   #2394
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Dziękuję ale to nie mój ideał niestety

Na ostatnim twoim zdjęciu widać duży przyrost - płtka jest znaczniedłuższ niż była - gratuluje


I jeszcze ciekawostka - wiecie że na zagranicznych forach przerośnięte hyponychium (czyli nasz oczekiwany przyrost) traktowany jest jako problem ??? . Szukałam jakichś wskazówek jak go wyhodować na zagranicznych forach i blogach i znalazłam raczej dyskusje jak się go pozbyć
Ale zawsze to już jesteś bliżej celu

Ciesze się, że mimo wszystko widać róznicę
Co najważniejsze są po ściągnięciu hybryd i striplacka więc jak widać nie muszą być zniszczone.

Wat? dlaczego jest to problem? Tego bym się nie spodziewała
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2015-03-09 o 11:01
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:14   #2395
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość

Wat? dlaczego jest to problem? Tego bym się nie spodziewała

Zwykle wypowiadały się manikiurzystki - nie wiedzą jak sobie z tym radzić Klientkom to nie przeszkadza.

Dziwi mnie to trochę bo powinny się zorientować, iż jest to sposób dla innych klientek na wydłużenie płytki.

Jak wpiszecie w wyszukiwarkę extended hyponychium to wyjdą wam te wątki.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:00   #2396
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Rigore, bardzo ładne paznokcie! Widać, że płytka jest zdrowa i mocna i że masz predyspozycje do ładnego przyrostu
Co do przerostu hyponychium - co kraj to obyczaj Rozumiem, że jak ktoś nosi tylko gołe paznokcie to dla niektórych może to być niestetyczne, ale mnie tam się szalenie podoba taka długaśna płytka


Widać postępy odkąd zaczęłaś, super

Ja dalej olejuję, choć przez ostatnie 3 dni nieco mniej intesywnie, bo nie miałam do tego głowy. Ale przynajmniej na noc zawsze olejuję. Ponadto zaczęłam używać rękawiczek gumowych do mycia naczyń i widzę, jakie to daje efekty - moczenie gołych paznokci to jednak duuuże zło
W ogóle po sobie bardzo widzę, że jednak paznokciom potrzebna jest warstwa ochronna w postaci lakieru czy odżywki. Dzisiaj udało mi się też w końcu kupić odżywkę Golden Rose Black Diamond - ponoć ma dobre działanie wzmacniające, a nie ma szkodliwych składników, w tym najbardziej potępianego formaldehdu, który u mnie akurat szkód nie czynił, ale skórki wysuszał. Chcę wzmocnić moje cieniaski w końcu i mam nadzieję, że się uda
Poza tym niestety zauważyłam lekkie cofnięcie przyrostu z uwagi na fakt, że musiałam bardzo (minimalnie) skrócić paznokcie Ale mam nadzieję, że szybko nadgoni.


Oj tak, często przyrost mi się cofa jak skracam paznokcie... Dlatego chciałabym mieć tak mocny żeby skrócenie go nie ruszało. A ostatnio tez mi się ciągle odkleja. Daj znać jak się sprawdza u Ciebie ta odżywka i jak planujesz ją używać?

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Zwykle wypowiadały się manikiurzystki - nie wiedzą jak sobie z tym radzić Klientkom to nie przeszkadza.

Dziwi mnie to trochę bo powinny się zorientować, iż jest to sposób dla innych klientek na wydłużenie płytki.

Jak wpiszecie w wyszukiwarkę extended hyponychium to wyjdą wam te wątki.
Bardzo często na to się nie zwraca uwagi... a szkoda.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:48   #2397
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Przyszedł
Nierafinowany avocado
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:52   #2398
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Przyszedł
Nierafinowany avocado
Jak pachnie?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:58   #2399
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Jak pachnie?
Nie do mnie pytanie ale wg mnie mocno średnio, bynajmniej nie avocado Nie umiem go porównać z niczym, choć bardziej ziołowo?
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2015-03-09 o 19:01
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:04   #2400
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Kwasny ziolowy zapach.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.