Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 20:53   #4021
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nawiązując do Waszych poszukiwań podkładu --> też to ostatnio przerabiałam
pani w Sephorze ze skóry wychodziła i nic, aż w pewnym momencie bylo widać że jej ręce opadają
skończyło się na tym, że dostałam próbke Diora Pure Light --> jak paćnęłam nim na twarzy to mi też ręce opadły żółte paskudztwo ale po rozsmarowaniu ładnie stopił się ze skórą i o dziwo nie było tak źle, jest bardzo leciutki i niewyczuwalny na skórze, po przypruszeniu pudrem buzia wyglądała ładnie kilka dobrych godzin
niestety ciągle szukam koloru, który będzie naj naj a ten niestety jest dla bladolicych ale nie aż tak skrajnie jak ja :/
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:01   #4022
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a ja uważam dokładnie odwrotnie podkład jestem w stanie sobie rozjaśnic bez najmniejszego problemu, za to puder juz musze sobie dobrać w odpowiednim kolorze

vendettka wygląda dosyć ciemno
czym rozjaśniasz podkład????
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:26   #4023
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
czym rozjaśniasz podkład????
Cmoksia używa liliowej bazy YSL. Można też próbować z Inglotami (biała np.).
Nie pisz posta pod postem.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:30   #4024
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Cmoksia używa liliowej bazy YSL. Można też próbować z Inglotami (biała np.).
Nie pisz posta pod postem.
Ja mam cerę podatną na zapychanie i wszelkie tego rodzaju eksperymenty kończą się tragicznie
Najbardziej zazdroszczę dziewczynom o jasnej cerze , które nie muszą nakładać podkładu.Ja nie dosć ze szukam jasnego to takiego co mi nie szkodzi i dodatkowo ukryje niedoskonałości
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:47   #4025
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam to samo, chyba nie ma kosmetyku,który by mnie nie zapychał
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:25   #4026
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Cmoksia używa liliowej bazy YSL. Można też próbować z Inglotami (biała np.).
Nie pisz posta pod postem.
Ja używam białej Inglota, efekt świetny
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:37   #4027
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja nadal sie nie moge zebrac zeby wypróbować fioletową bazę Inglota i porównać a może się okaże, że niepotrzebnie przepłacam jak już pójdę po próbki to chyba przy okazji i białej trochę wezmę tylko kiedy to będzie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 09:53   #4028
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, wybaczcie że się tak wcinam w dyskusję - jestem waszą fanką () od dawna, a wczoraj wreszcie się przełamałam i założyłam konto. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam wasze zdjęcia myślałam że z krzesła spadnę, że takie piękne bladości w ogóle są możliwe Stąd moje pytanie - czy istnieje jakaś dolna granica bladości? Przez rok nieopalania się moja cera wciąż ma lekko brzoskwiniowy odcień i zaczynam się martwić, że po prostu bardziej się nie da. I jeszcze pytanie odnośnie kosmetyków wybielających (np. tonik flos-lek, zna go może ktoś? Albo mydło wybielające z mydlarni?) - czy powinno używać się ich tylko do cery z przebarwieniami, czy można też w celu ogólnego rozjaśnienia?
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:11   #4029
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wg mnie można śmiało używać tego typu kosmetyków w celu rozjaśnienia skóry a nie tylko wybielenia przebarwień. sama - zapobiegawczo - używałam kremu wybielającego do rąk Flos lek, ale nie zauważyłam jakiegoś specjalnego rozjaśnienia (może u mnie się już nie da?), ale polecam preparaty z wit C -jeżeli cie ona nie podrażnia (mnie niestety tak...), naprawda rozjasniają: np serum Flavo C, krople Juvit, albo po prostu plasterek cytryny. jeżeli chcesz mieć alabastrową skórę, musisz zapomnieć o opalaniu, a więc przez cały rok wysokie filtry, najlepiej SPF 50+. witamy w klubie
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:25   #4030
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja się smarowałam SPF15 i naiwnie wierzyłam, że to wystarczy... Spróbuję też z cytryną (bo jak zobaczyłam cenę flavo c to się przeraziłam... Mogłabyś napisać też więcej o kroplach Juvit? Bo wpisałam w wyszukiwarce i nic nie wyszło, może jakaś literówka się wkradła )

Ach, i dziękuję za powitanie
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:41   #4031
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bladolice,w taką piękną pogodę - unikacie słońca?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 11:18   #4032
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a ja nadal sie nie moge zebrac zeby wypróbować fioletową bazę Inglota i porównać a może się okaże, że niepotrzebnie przepłacam jak już pójdę po próbki to chyba przy okazji i białej trochę wezmę tylko kiedy to będzie
A ta fioletowa to na co jest?
Mnie interesuje zielona ale nigdy nie ma próbek jak chce

Pozwolicie że dołącze do Was bo również z natury jest strasznym bladziochem- śmiało mogę się porównać z białą ścianą
Aczkolwiek lubię wszelkiego rodzaju kremu nadające stopniową opaleniznę bo wtedy skóra ma ładny beżowy odcień
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 13:45   #4033
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Bladolice,w taką piękną pogodę - unikacie słońca?
a czemu miałybysmy unikac? to stereotyp, ze w ogole z domu nie wychodzimy jak słońce świeci od tego są kremy z wysokimi filtrami
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
A ta fioletowa to na co jest?
Mnie interesuje zielona ale nigdy nie ma próbek jak chce
ja akurat zieloną mam Bourjois wiele razy pisałam w wątku o liliowej bazie... YSL rozjaśnia, wychładza, ujednolica i rozświetla, jest idealna dla chłodnych typów, za to zielona jest lepsza dla ciepłych

PS. Inglot w ogóle ma próbki tych baz? bo ja planowałam po cichu wyciągnąć z torby malutki pojemniczek i sobie do niego napakować trochę bazy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:11   #4034
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a czemu miałybysmy unikac? to stereotyp, ze w ogole z domu nie wychodzimy jak słońce świeci od tego są kremy z wysokimi filtrami

ja akurat zieloną mam Bourjois wiele razy pisałam w wątku o liliowej bazie... YSL rozjaśnia, wychładza, ujednolica i rozświetla, jest idealna dla chłodnych typów, za to zielona jest lepsza dla ciepłych

PS. Inglot w ogóle ma próbki tych baz? bo ja planowałam po cichu wyciągnąć z torby malutki pojemniczek i sobie do niego napakować trochę bazy
dziś próbowałam tego samego - nie dało rady tyle sie ludzi kręciło
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:24   #4035
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziś próbowałam tego samego - nie dało rady tyle sie ludzi kręciło
ja właśnie chciałam to w tłumie zrobić bo na ogół jak do Inglota trafiam, to jestem tam sama i wtedy się wstydze
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:09   #4036
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja akurat zieloną mam Bourjois wiele razy pisałam w wątku o liliowej bazie... YSL rozjaśnia, wychładza, ujednolica i rozświetla, jest idealna dla chłodnych typów, za to zielona jest lepsza dla ciepłych

PS. Inglot w ogóle ma próbki tych baz? bo ja planowałam po cichu wyciągnąć z torby malutki pojemniczek i sobie do niego napakować trochę bazy
Przepraszam ale nie czytałam całego wątku więc nie trafiłam na Twoje opinie o YSl
Ale jak ochładza jeszcze bardziej karnację to jednak nie dla mnie

A zadowolona jesteś z bazy bourjois? Bo ja czaję się na nią od jakiegoś czasu ale nigdzie nie mogę spotkać A przez internet nie chce zamawiać
Mam zielony korektor inglota ale włazi w pory i nie jestem zadowolona

Nie wiem czy inglot ma próbki ale planuję pójść i się zapytać A jak nie to sobie w pojemniczek nałożę, a co
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:12   #4037
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja się jeszcze zastanawiam, ale na 90% pozbędę się zielonej bazy Bourjois, więc dam znać. Wolę tylko kryjący podkład (bo na bazę i tak trzeba cos nałożyć). Na 30 minut pacykowania rano nie mam czasu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:13   #4038
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zamówiłam sobie właśnie puderek z HR na truskawie.Aż sie boję czy będzie mi odcień pasowałostatnio mam pecha z tymi pudrami , co kupię to kolor nie pasuje
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:17   #4039
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Przepraszam ale nie czytałam całego wątku więc nie trafiłam na Twoje opinie o YSl
Ale jak ochładza jeszcze bardziej karnację to jednak nie dla mnie

A zadowolona jesteś z bazy bourjois? Bo ja czaję się na nią od jakiegoś czasu ale nigdzie nie mogę spotkać A przez internet nie chce zamawiać
Mam zielony korektor inglota ale włazi w pory i nie jestem zadowolona

Nie wiem czy inglot ma próbki ale planuję pójść i się zapytać A jak nie to sobie w pojemniczek nałożę, a co
wcale Ci się nie dziwię, że nie przeczytałaś całego wątku

zielonej użyłam tylko kilka razy. Neutralizuje rumieniec, trochę rozjaśnia też podkład, ale nie zachwyciła mnie. Chociaż okazała się bardzo dobra po mikrodermabrazji, kiedy byłam czerwona i skóra mi się łuszczyła. Nieźle nawilżała wtedy wyjątkowo używałam jej samej, bo ja generalnie bazę mieszam z podkładem
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 15:44   #4040
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Bladolice,w taką piękną pogodę - unikacie słońca?
jasne! ja nienawidzę takiej pogody - nie tylko dlatego, że nie cierpię upału ale od tak ostrego słońca i alergii łzawią mi oczy. no i to promieniowanie UV... dlatego od 11 do 15 staram sie nie wychodzić z domu, a jeżeli muszę - to tylko na krótko, grubo wysmarowana filtrem
dulcyneo01 - Juvit to dostępne w aptece krople dla dzieci z wit C - kwas askorbinowy i gliceryna, bardzo gęste, ok 7 zł
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:50   #4041
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze zastanawiam, ale na 90% pozbędę się zielonej bazy Bourjois, więc dam znać. Wolę tylko kryjący podkład (bo na bazę i tak trzeba cos nałożyć). Na 30 minut pacykowania rano nie mam czasu.

To się ładnie do Ciebie uśmiechnę i daj mi znać jak będziesz się jej pozbywać
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:59   #4042
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dulcyneo01 - Juvit to dostępne w aptece krople dla dzieci z wit C - kwas askorbinowy i gliceryna, bardzo gęste, ok 7 zł
A jak ten Juvit stosować? Rozcieńczać, czy tak jak jest walić na pyska?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:19   #4043
Emilia8
Przyczajenie
 
Avatar Emilia8
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 2
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III


Moja bladość zaczęła się całkiem niedawno. Wcześniej byłam zwolenniczką opalania się i wracałam z wakacji z opalonym ciałem, z wyjątkiem twarzy. Odkąd wyskoczyło mi na niej uczulenie na słońce smarowana wysokimi filtrami nie miała możliwości opalenia się. Początkowo starałam się ją "sztucznie" opalić kremami brązującymi, ale efekt był straszny. Miałam na twarzy smugi mimo bardzo dokładnego wcierania a odcień i tak się różnił. Zawsze drażniło mnie też to, że nigdy nie jestem opalona w całości i równomiernie. W końcu poddałam się ze sztuczną opalenizną i dawałam być twarzy taka, jaka jest naturalnie. Z kosmetykami bywało różnie, czasami nie używałam niczego, czasami i podkładu i pudru tylko wszystko zawsze wyglądało sztucznie, bo się odcinało, szczególnie przy miejscach gdzie zaczynały się włosy. Bladą cerę nadal uważałam za przekleństwo. Podkład "odstawiłam" pozwoliłam twarzy być naturalną ku niezadowoleniu społeczeństwa, „ ale jesteś blada!”. Niedawno natknęłam się na ten wątek i... Polubiłam moją bladość. Ponieważ jestem nastolatką nie potrzebuję mocnego makijażu i mam ograniczenia finansowe Znalazłam kosmetyki, które wyglądają naturalnie na bladej cerze i są tanie- korektor Maybelline everfresh, odrobina pudru jeszcze tu nie wymienionego Pierre Rene Smooth&Soft ( naprawdę bardzo bardzo jasny) na wyjątkowe okazje podkład EverFresh Oriflame i do tego naturalna pomadka, odrobina różu i tusz do rzęs. Częsty peeling, maseczka z ogórka albo glinki, latem wysoki filtr. Zamieniłam białe ubrania, które bardzo lubiłam na bardziej kolorowe i część znajomych zaakceptowała moją bladość twierdząc, że tak mi ładniej. Druga część ( szczególnie siostra uzależniona od solarium) powoli się jeszcze przyzwyczaja.
Mam niebiesko-szare oczy i kręcone brązowe włosy, więc często słyszę, że wyglądam jak porcelanowa lalka. Jestem zadowolona.
Na dzień dzisiejszy moja twarz jest blada, ale nie tak jak zimą, to pewnie, dlatego że nie używam na co dzień filtrów, ale też praktycznie nie spędzam czasu na słońcu a ciało jest minimalnie opalone od Tunezyjskiego słońca ( szczególnie ręce choć mocno się przed nim broniłam!) Podziwiam wszystkie panie tutaj z mlecznobiałą skórą. Jesteście naprawdę piękne!
Emilia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:12   #4044
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A jak ten Juvit stosować? Rozcieńczać, czy tak jak jest walić na pyska?
wizażanki go chyba nie rozcieńczają tylko 'tak jak jest walą na pysk', nie wiem jednak jakie stężenie wit C jest w Juvicie; te krople sa baardzo gęste i lepiące, ja nie mogłam smarować nimi twarzy, bo po krótkiej chwili miałam na skórze warstwę z kurzu i różnych paprochów...więc smarowałam nim szyję, dekolt i dłonie a twarz - dopóki wit Cmnie nie podrażniła - 8% Flavo C jako serum pod krem.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 20:14   #4045
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ale juvit chyba mocno zapycha
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 20:31   #4046
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

niekoniecznie-gliceryna nie jest aż tak poważnym zapychaczem. mnie np. nie zapchała. ale miałam z nią inny problem-przy używaniu juvitu na noc, mocno wysuszyła mi się skóra-na wiór nie wiem, jak to możliwe, bo gliceryna(główny składnik juvitu) sama w sobie mocno nawilża
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 20:44   #4047
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mnie niestety gliceryna, jeżeli jest wyżej niż w połowie składu , zapcha. mam bardzo podatną cerę na to a w dodatku ostatnio naczynka mi szaleją, dziewczyny, macie coś na to? oprócz zielonego korektora twarz mam ostatnio non stop podrażnioną i czerwoną a nic w pielęgnacji nie zmieniałam . Co zastosuję jakiś kremik żeby choć trochę ukoić cerę,to albo wysuszy albo zapcha albo to i to :/. Kupiłam wczoraj koncentrat z farmony z witaminą K ale coś jeszcze nawilżającego by się zdało bo łuszczę się i święcę jednocześnie

Chciałam się podzielić z wami moimi refleksjami na temat piękna bladość w wydaniu Anny Hathway, w moim prywatnym rankingu pięknych kobiet jest ostatnio bardzo wysoko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_61_080607_hathaway.jpg (9,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anne Hathaway -ASG-006678.jpg (38,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne_hathaway.jpg (37,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AnneHathaway09.jpg (20,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anne-Hathaway-41008.jpg (52,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway-cali-style-04.jpg (15,2 KB, 31 załadowań)
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 20:48   #4048
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

oraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway-mark-hom.jpg (18,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AnneHathawayOscars25Feb2008A.jpg (75,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gfesgv.jpg (28,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hathaway.jpg (20,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HathawayJS437.jpg (27,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smjane117.jpg (19,4 KB, 33 załadowań)
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:07   #4049
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

pewnie zaraz zostanę zlinczowana ale.. to jest jedna z tych bladych gwiazd, które mimo jasnej skóry ani trochę mi się nie podobają
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:14   #4050
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czemu zlinczowana ? każdemu co innego się podoba ja uważam, że Anna jest cudna a z kolei Nicole Kidman jest dla mnie odpychająca . Zresztą na temat każdej aktorki,modelki, piosenkarki jest tyle skrajnych opinii, że przekonuje mnie to iż nie ma czegoś takiego jak piękno uniwersalne
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.