Kosmetyki M.A.C - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 08:59   #1651
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
2. Jaki kolor błyszczyka w tonacji róż/beż z regularnej kolekcji mogłybyście mi polecić?

4. Poszukuję brązowego cienia, który jest wart uwagi?
2.a to ma być coś jasnego? bo ja taki znalazłam i się bujnęłam w nim chyba - wkrótce do mnie przyleci - Plushglass Ample Pink. Bozio taki ni to róż, ni to beż, przetykany gdzieniegdzie takim jakby fiołkowym delikatniutkim refleksem, kolor bez drobinek, perły, przejrzysty całuśny i do tego pachnie wanilią (to chyba wspólna cecha MACowych błyszczyków...Ale polecam poMACać
4. a to ma być koniecznie cień? bo jak tu wcześniej ranka pisała, ładne są brązowe pigmenty, polecam odcienie Chocolate brown (pięknie się mieni takim kakao) i z matowych Deep Brown.

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość

4. To pytanie było już wcześniej (dwie, trzy strony temu). Moi osobiści faworyci to: satin taupe (kocham! ), club, tempting na mokro, antiqued, sable.
to ja jak zawsze uderzam z prośbą o fotki! możesz się nimi maźnąć na ręce?byłoby super~!

hmm widzę, że nie wiecie jak to jest w UK... A w innych krajach? wkłady do kasetek są tańsze, prawda? Na angielskiej stronce MACa nie mogę nigdzie znaleźć tych kasetek na 4 czy 15 cieni, więc trudno mi oszacować ile taka kasetka mogłaby kosztować a przy cieniach nie ma mowy o możliwości kupienia wkładów do kasetek... Czy to tylko w sklepach MACpro? jak to jest w Europie?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 09:54   #1652
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

hmm widzę, że nie wiecie jak to jest w UK... A w innych krajach? wkłady do kasetek są tańsze, prawda? Na angielskiej stronce MACa nie mogę nigdzie znaleźć tych kasetek na 4 czy 15 cieni, więc trudno mi oszacować ile taka kasetka mogłaby kosztować a przy cieniach nie ma mowy o możliwości kupienia wkładów do kasetek... Czy to tylko w sklepach MACpro? jak to jest w Europie?
W Dublinie można kupić paletki na 4 cienie i 15 cieni. Nie pamiętam już dokładnie cen Kupowałam na 15 cieni bo bardziej sie opłaca. Z tego co pamiętam to czwórki kosztowały jakieś 8 euro a 15 -stki 12 lub 14 euro.
Można też kupić palety mieszane, na cienie i róże i na same róże
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:06   #1653
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki za odp!
hmm to chyba dziewczyny się pomyliły pisząc, że u nas taka paletka kosztuje 15zł... jest to możliwe, kiedy czwórka w Dublinie 8eur?coś byłoby tańsze u nas niż gdziekolwiek indziej?
ja właśnie myślę o czwóreczce bo ona wygodniejsza do transportowania dla mnie- wrzucę do torebki i mam spokój i mogę sie ewentualnie gdzieś poprawić, a jak wyciągnę z torby taką 15stkę nie no, poważnie.
A po ile wtedy są wkłady do kasetek u Ciebie? Bo nie wiem, czy mi się opłaci kupić kasetkę i dwa cienie do niej. Bo narazie i tak jej całej nie wypełnię...

Wilhelminko: wieeeeeelka, ogromna prośba z mojej strony! Mogłabyś maźnąć sobie na ręce te cienie z gamy brązów które masz w dużej palecie? Interesowałoby mnie głównie Espresso i Kid, a także Wedge... Na stronie MACa obydwa te jaśniejsze kolorki wydają mi się wpadające w pomarańcz, a z kolei w Twojej palecie są pięknie delikatne i beżowe... i nie wiem, którym fotkom bardziej wierzyć?
A i ogólnie jeszcze mam pytanie... Jak się instaluje te wkłady w kasetce?jest tak jakaś instrukcja obsługi?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:26   #1654
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp!
hmm to chyba dziewczyny się pomyliły pisząc, że u nas taka paletka kosztuje 15zł... jest to możliwe, kiedy czwórka w Dublinie 8eur?coś byłoby tańsze u nas niż gdziekolwiek indziej?
ja właśnie myślę o czwóreczce bo ona wygodniejsza do transportowania dla mnie- wrzucę do torebki i mam spokój i mogę sie ewentualnie gdzieś poprawić, a jak wyciągnę z torby taką 15stkę nie no, poważnie.
A po ile wtedy są wkłady do kasetek u Ciebie? Bo nie wiem, czy mi się opłaci kupić kasetkę i dwa cienie do niej. Bo narazie i tak jej całej nie wypełnię...

Pojedynczy cień w pudełeczku kosztuje 16 euro, a wkład 11 euro. Różnica spora
Ogólnie MAC w Dublinie jest drogi. Kupiłam wczoraj paletkę z kolekcji Cult of Cherry i zapłaciłam za nią 55 euro, plus dwa błyszczyki i wyszłam prawie bez 100-ki ze sklepu
A chwiałabym jeszcze dwa pigmenty ( 28 euro) z najnowszej kolekcji i lakier, pomadkę

Wkłady mają pod spodem magnez. Wyjmujesz z tekturki i pyk do kasetki nic prostszego
Epresso to taki ciepły, dość jasny matowy brąz. Ładnie wygląda z Ricepaper. Do dziennego Makeupu jak znalazł.

Może się zmobilizuje i zrobię fotki całej MACowej kolekcji. Sporo mi ostatnio doszło

Edit: Przypomniałam sobie , że na Dublińskim lotnisku jest stoisko MACa. Powinno być taniej.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:38   #1655
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hmmm znam ten ból kiedy trzeba coś wybrać... zwłaszcza jak chodzi o MACa bo po prostu oczopląc to jest nic w porównaniu z uczuciem jakiego ndoznajesz gdy wkraczasz do ich salonu ..
Moja Młodsza Sis jest w Manchesterze, za tydzień w środę wraca i dostała zadanie bojowe zakupienia mi paru ekhmm drobiazgów... I tylko się nie umiem zdecydować ostatecznie co chcę...chciałabym jak najwięcej popróbować, w Uk chyba ceny są przystępniejsze niż w Irlandii...
hmm ciekawi mnie ile w takim razie taki wkład może w UK kosztować... Skoro cień taki w pudełeczku tradycyjny jest po 10funtów...anyone?

ach, no i koniecznie pstrykaj fotki Twojej kolekcji! Mnie osobiście interesują wszelakie foty róży do policzków.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:46   #1656
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kasiu o to wcześniej wymienione na łapce i palcach, służę hihi
Paletka czwórek na 100% kosztuje 15 zł, nikt się nie pomylił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienei2.jpg (54,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (101,2 KB, 142 załadowań)
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:57   #1657
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

moja kolezanka siedzi w Londynie i przyjazni sie z dziewczyna ktora pracuje w sklepie MACa czy ogolnie kosmetycznym i sprzedaje jej pigmenty za 3funty oczywiscie to nie jest cena sklepowa juz jej pow ze zrobie liste chociaz ja chce glownie brazowe maty a nie widze ich zbyt czesto:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 11:08   #1658
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Pojedynczy cień w pudełeczku kosztuje 16 euro, a wkład 11 euro. Różnica spora
Ogólnie MAC w Dublinie jest drogi. Kupiłam wczoraj paletkę z kolekcji Cult of Cherry i zapłaciłam za nią 55 euro, plus dwa błyszczyki i wyszłam prawie bez 100-ki ze sklepu
A chwiałabym jeszcze dwa pigmenty ( 28 euro) z najnowszej kolekcji i lakier, pomadkę

Wkłady mają pod spodem magnez. Wyjmujesz z tekturki i pyk do kasetki nic prostszego
Epresso to taki ciepły, dość jasny matowy brąz. Ładnie wygląda z Ricepaper. Do dziennego Makeupu jak znalazł.

Może się zmobilizuje i zrobię fotki całej MACowej kolekcji. Sporo mi ostatnio doszło

Edit: Przypomniałam sobie , że na Dublińskim lotnisku jest stoisko MACa. Powinno być taniej.

Na dublińskim lotnisku płaciłam za pojedyńczy cień 12.75 euro
Serenite_ jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:39   #1659
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Kasiu o to wcześniej wymienione na łapce i palcach, służę hihi
Paletka czwórek na 100% kosztuje 15 zł, nikt się nie pomylił
Dzięki za fotki Zahran
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja kolezanka siedzi w Londynie i przyjazni sie z dziewczyna ktora pracuje w sklepie MACa czy ogolnie kosmetycznym i sprzedaje jej pigmenty za 3funty oczywiscie to nie jest cena sklepowa juz jej pow ze zrobie liste chociaz ja chce glownie brazowe maty a nie widze ich zbyt czesto:/
ja teeeeeż chcę!!! pięęękny jest Deep Brown ale przyznam szczerze, że tak jak ja lubię maty tak kolor Chocolate Brown mnie po prostu ujął za serce! Pięknotka!A wzięłam jeno maleńką odsypkę

Nadal ponawiam pytanie - jaka jest w UK różnica między cieniami w pudełeczkach a takimi wkładami do kasetek, może ktoś wie?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:18   #1660
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki Zahran


ja teeeeeż chcę!!! pięęękny jest Deep Brown ale przyznam szczerze, że tak jak ja lubię maty tak kolor Chocolate Brown mnie po prostu ujął za serce! Pięknotka!A wzięłam jeno maleńką odsypkę

Nadal ponawiam pytanie - jaka jest w UK różnica między cieniami w pudełeczkach a takimi wkładami do kasetek, może ktoś wie?
jak chcesz to nie ma sprawy ona wraca do PL w pazdzierniku na weekend wiec hym ja bym chciala czarny, brazowe jakies i podoba mi sie strasznie grape, tea time, naked i jeszcze pare kolorowych ale nie uzywam takich wiec w sumie po co mam brac a i tak bedzie zjezdzala co jakis czas do rodziny to beda okazje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:27   #1661
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mi się jak narazie podoba naked i helium

Nevado miałabym do Ciebie romans Przeglądałam wątek i widziałam że masz pigment helium, ale nigdy nie ma fotki tylko jego samego. Mogłabyś pstyrknąc jak ten kolor wygląda
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 12:31   #1662
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Wilhelminko: wieeeeeelka, ogromna prośba z mojej strony! Mogłabyś maźnąć sobie na ręce te cienie z gamy brązów które masz w dużej palecie? Interesowałoby mnie głównie Espresso i Kid, a także Wedge... Na stronie MACa obydwa te jaśniejsze kolorki wydają mi się wpadające w pomarańcz, a z kolei w Twojej palecie są pięknie delikatne i beżowe... i nie wiem, którym fotkom bardziej wierzyć?
A i ogólnie jeszcze mam pytanie... Jak się instaluje te wkłady w kasetce?jest tak jakaś instrukcja obsługi?
nie jestem wilhelmina, ale moge ci pokazac KID i inne moje brazo-beze;
1.burle(jasno bezowy mat)
2.naked lunch - jasny, rozowo-brzoskwiniowy z polyskiem (w rzeczywistosci jest to troche bardziej intensywny kolor)
3.kid - matowy, jasny braz
4.satin taupe "sliwkowy" braz ze zlotm polyskiem

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Kasiu o to wcześniej wymienione na łapce i palcach, służę hihi
Paletka czwórek na 100% kosztuje 15 zł, nikt się nie pomylił
zahran, czym sie rozni satin taupe od club? na zdjeciu wygladaja bardzo podobnie

czytalam ze satin taupe jest identyczny z pigmentem chocolate brown, ma ktoras z was jakies porownanie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09391.jpg (44,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09398.jpg (42,9 KB, 41 załadowań)
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:34   #1663
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja miałam zamówić odsypki z all, ale nie mogę jeszcze się zdecydować na kolory
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:37   #1664
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Mi się jak narazie podoba naked i helium

Nevado miałabym do Ciebie romans Przeglądałam wątek i widziałam że masz pigment helium, ale nigdy nie ma fotki tylko jego samego. Mogłabyś pstyrknąc jak ten kolor wygląda
ooo helium nie widzialam

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A ja miałam zamówić odsypki z all, ale nie mogę jeszcze się zdecydować na kolory

dowiem sie jeszcze wszystkiego od niej jak zadzwoni ale o pigmentach mowilysmy bo z cieni ma jakies ale powiedziala ze pigmenty woli bo sa piekne kolory i sa strasznie wydajne
mi sie za duzo kolorkow podoba!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:45   #1665
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

helium jest śliczny taki b.jasny połyskujący róż sama go sobie niedługo będę zamawiać, grape też
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:53   #1666
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki Zahran


ja teeeeeż chcę!!! pięęękny jest Deep Brown ale przyznam szczerze, że tak jak ja lubię maty tak kolor Chocolate Brown mnie po prostu ujął za serce! Pięknotka!A wzięłam jeno maleńką odsypkę

Nadal ponawiam pytanie - jaka jest w UK różnica między cieniami w pudełeczkach a takimi wkładami do kasetek, może ktoś wie?
Chocolate Brown jest sliczny tak samo jak Blue Brown
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:01   #1667
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
helium jest śliczny taki b.jasny połyskujący róż sama go sobie niedługo będę zamawiać, grape też
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Chocolate Brown jest sliczny tak samo jak Blue Brown
ale kusicie !!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:08   #1668
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
nie jestem wilhelmina, ale moge ci pokazac KID i inne moje brazo-beze;
1.burle(jasno bezowy mat)
2.naked lunch - jasny, rozowo-brzoskwiniowy z polyskiem (w rzeczywistosci jest to troche bardziej intensywny kolor)
3.kid - matowy, jasny braz
4.satin taupe "sliwkowy" braz ze zlotm polyskiem



zahran, czym sie rozni satin taupe od club? na zdjeciu wygladaja bardzo podobnie

czytalam ze satin taupe jest identyczny z pigmentem chocolate brown, ma ktoras z was jakies porownanie?

w rzeczywistości są zupełnie różne club ma w sobie więcej czerwonego pigmentu i opalizuje na zieleń (widac na jednym z moich paluchów ), satin taupe to chłodny brąz.
jeśli chodzi o porównanie to mam (czekam na pełnowymiarowy pigment ) ) i dla mnie podobieństwo jest tylko takie, że są brązami chocolate brown jest ciemniejszy i taki chm... bogatszy jeśli chodzi o głębię koloru oraz bardziej połyskujący, satin taupe ma u mnie taką nutkę srebra, której nie ma w chocolate tyle ode mnie, jak będę miała pigment to zrobię 'swatch', chyba że ktoś mnie ubiegnie
miłej niedzieli, lecę na słoneczko, to chyba ostatni taki iście letni weekend
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:14   #1669
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość


zahran, czym sie rozni satin taupe od club? na zdjeciu wygladaja bardzo podobnie

czytalam ze satin taupe jest identyczny z pigmentem chocolate brown, ma ktoras z was jakies porownanie?
Odpowiem i ja, bo mam te cienie i pigment

Club to brąz opalizujący na zielono. Satin taupe i pigment chocolate brawn to dwa różne odcienie brązu. Pigment jest zdecydowanie ciemniejszy, nasycony, to ciepły brąz a ST jaśniutki, satynowy i zimny.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 13:57   #1670
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

thx dziewczyny nie ufam do konca opisom na MUA, a tam wlasnie wyczytalam taki poglad....
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:36   #1671
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
nie jestem wilhelmina, ale moge ci pokazac KID i inne moje brazo-beze;
1.burle(jasno bezowy mat)
2.naked lunch - jasny, rozowo-brzoskwiniowy z polyskiem (w rzeczywistosci jest to troche bardziej intensywny kolor)
3.kid - matowy, jasny braz
4.satin taupe "sliwkowy" braz ze zlotm polyskiem
łaaaaaadne chociaż Kid jak dla mnie jednak zbyt pomarańczowy. Ja już chyba wiem jakie chce. ale dziękuję za pomoc

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
thx dziewczyny nie ufam do konca opisom na MUA, a tam wlasnie wyczytalam taki poglad....
ooo jesteś zalogowana na MUA? bo kurczę ja próbuję od jakiegoś czasu zarejestrować się i nie mogę... W pole wpisuję swój e-mail klikam i piszą mi że w ciągu 5minut powinnam dostać od nich maila na ten adres, a maila jak nie było tak nie ma, a próbowałam już wiele razy to jak mam adres e-mail z .pl na końcu to kicha? nie zarejestruję się?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:54   #1672
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ooo jesteś zalogowana na MUA? bo kurczę ja próbuję od jakiegoś czasu zarejestrować się i nie mogę... W pole wpisuję swój e-mail klikam i piszą mi że w ciągu 5minut powinnam dostać od nich maila na ten adres, a maila jak nie było tak nie ma, a próbowałam już wiele razy to jak mam adres e-mail z .pl na końcu to kicha? nie zarejestruję się?
to musi być jakiś ichni problem, spróbuj moze znów za kilka godzin
albo mogą Ci maile aktywacyjne lądować w folderze "spam"?
ja jestem zarejestrowana na adres .pl juz od dość dawna

Edytowane przez alkapone
Czas edycji: 2008-09-07 o 17:36 Powód: poprawka :)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:27   #1673
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja kolezanka siedzi w Londynie i przyjazni sie z dziewczyna ktora pracuje w sklepie MACa czy ogolnie kosmetycznym i sprzedaje jej pigmenty za 3funty oczywiscie to nie jest cena sklepowa juz jej pow ze zrobie liste chociaz ja chce glownie brazowe maty a nie widze ich zbyt czesto:/
Dimiti, a jaka wielkość jest tych pigmentów? Czy mogłabym się dołączyć do zamówienia, jeśli nie sprawię kłopotów? Chciałabym ten satynowy chocolate brown i sable
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:16   #1674
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
to musi być jakiś ichni problem, spróbuj moze znów za kilka godzin
albo mogą Ci maile aktywacyjne lądować w folderze "spam"?
ja jestem zarejestrowana na adres .pl juz od dość dawna
hmm problem w tym, że próbowałam chyba ze dwa czy trzy razy i nic sprawdzam maile, sprawdzam spam i nic... hmm może spróbuję jeszcze raz teraz
dzieki w każdym razie za pomoc

przepaszam za OT...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:31   #1675
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam ochotę pomarudzić chciałam odpocząć od problemów , odcięłam się po części od życia na ten weekend, ale niestety mi się nie udało, jak pomyślę o jutrzejszym dniu czuję jak robi mi się niedobrze
Musiałam to powiedzieć wybaczcie jeśli popsułam atmosferę

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Mi się jak narazie podoba naked i helium

Nevado miałabym do Ciebie romans Przeglądałam wątek i widziałam że masz pigment helium, ale nigdy nie ma fotki tylko jego samego. Mogłabyś pstyrknąc jak ten kolor wygląda
Oczywiście fotkę akurat mam na kompie, robiłam wszystkim pigmentom, mam nadzieję ,że wkleiłam odpowiedni kolor



Cytat:
Napisane przez Krynolcia Pokaż wiadomość
Zobacz w poście 1610- spis.Dodam,iz puder sypki jest w pojemniku - zdjecie poniżej , wygodny w uzyciu.
Zazdraszczam przeokrutnie, sama poluję na ten puder
Byłoby super jakbyś napisała kilka słów o działaniu, jak kryje itd itp
Z góry dziękuję.


Kasiaj jutro jak stanę na nogi postaram się wkleić fotkę moich różów
Myślałaś nad kolorem Shy Beauty? myślę ,że byłby dla Ciebie odpowiedni

edit: przepraszam jeśli to głupie pytanie ,ale czasem nie dowidzę;-)
Jak oglądać galerie kosmetyków użytkowniczek na MUA?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg helium.jpg (91,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:45   #1676
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C

w paryzu pigment 20 euro
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:46   #1677
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jak oglądać galerie kosmetyków użytkowniczek na MUA?
na głownej MUA klikam na zdjęcie pod "Member Photos of the Day", przechodzi do galerii i tam juz w lewym panelu jest opcja Search -> Pictures
(ja tak oglądam, nie wiem jak inni )

PS. Helium piękny jest
PS2. Nevado

kasiaj85, i jak, udało się?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 22:03   #1678
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
na głownej MUA klikam na zdjęcie pod "Member Photos of the Day", przechodzi do galerii i tam juz w lewym panelu jest opcja Search -> Pictures
(ja tak oglądam, nie wiem jak inni )

PS. Helium piękny jest
PS2. Nevado

kasiaj85, i jak, udało się?
Dziękuję ślicznie muszę sobie poprawić humor
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 22:05   #1679
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ochotę pomarudzić chciałam odpocząć od problemów , odcięłam się po części od życia na ten weekend, ale niestety mi się nie udało, jak pomyślę o jutrzejszym dniu czuję jak robi mi się niedobrze
Musiałam to powiedzieć wybaczcie jeśli popsułam atmosferę


Kasiaj jutro jak stanę na nogi postaram się wkleić fotkę moich różów
Myślałaś nad kolorem Shy Beauty? myślę ,że byłby dla Ciebie odpowiedni
Nie wiem co Cię tak dołuje, ale trzymaj się Nevadko! po każdych złych dniach w końcu te dobre przychodzą!
hmmm Nevadko patrzę na stronie MACa ale takiego odcienia nie widzę... No ja myślę nad Pinch O'Peach... Chcę efekt delikatny (ze wszystkich kosmetyków najgorzej obsługuję właśnie róż, więc musi byc taki co się nie da go przesadzić), nie świecący ani satynowy, bo moja cera mimo wszystko nie jest doskonała Po wzięciu tego wszystkiego pod uwage nie zostaje wiele odcieni


Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość

kasiaj85, i jak, udało się?
dziwne... Próbowałam z onetem, wysłałam raz jeszcze zgłoszenie i żadnego maila nie dostałam. Podałam adres gmail i wiadomość przyszła po paru sekundach...
Tak czy siak zalogowalam się

Edit: Nevadko... hmmm wiesz co mi najbardziej ze wszystkiego poprawia humor jak mam beznadziejny...? Kosmetyczne zakupy. Poważnie - nie śmiem żartować tutaj! Od razu jakoś mi lżej na duchu...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 22:14   #1680
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cię tak dołuje, ale trzymaj się Nevadko! po każdych złych dniach w końcu te dobre przychodzą!
hmmm Nevadko patrzę na stronie MACa ale takiego odcienia nie widzę... No ja myślę nad Pinch O'Peach... Chcę efekt delikatny (ze wszystkich kosmetyków najgorzej obsługuję właśnie róż, więc musi byc taki co się nie da go przesadzić), nie świecący ani satynowy, bo moja cera mimo wszystko nie jest doskonała Po wzięciu tego wszystkiego pod uwage nie zostaje wiele odcieni



dziwne... Próbowałam z onetem, wysłałam raz jeszcze zgłoszenie i żadnego maila nie dostałam. Podałam adres gmail i wiadomość przyszła po paru sekundach...
Tak czy siak zalogowalam się

Edit: Nevadko... hmmm wiesz co mi najbardziej ze wszystkiego poprawia humor jak mam beznadziejny...? Kosmetyczne zakupy. Poważnie - nie śmiem żartować tutaj! Od razu jakoś mi lżej na duchu...
Kasiu shy beauty to róż z limitowanej edycji także nie dziwie się jeżeli nie ma go na stronie, to taki ładny brzoskwiniowo-różowy kolor, ma świetne recenzje na MUA:
http://www.makeupalley.com/product/s...auty/MAC/Blush

Ja go nawet ''zdepotowałam'' tak go lubię
Jedyne co może się Tobie nie spodobać to delikatne drobinki, ale ja ich za bardzo nie widzę na twarzy bynajmniej w normalnym świetle...

A co do zakupów to leci do mnie mała siateczka prasowanych cieni do powiek
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.