Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-05, 09:49   #181
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: wąsik

wpisz "wąsik" w wyszukiwarkę znajdziesz masę informacji, wszystko juz na ten temat zostalo przedyskutowane
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 11:19   #182
Natalia^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 8
GG do Natalia^
Re: wąsik

Hej na poczatek ja bym proponowala rozjasnienie wasikow jesli nie sa intensywne najlepiej woda utleniona codzienne patyczkiem posmarowac wloski, wtedy wlos rozjasniony bedzie oslabiony i mniej oczywiscie widoczny, po depilacji woskiem wloski raczej mocniejsze nie odrsna, przy czestej depilacji wloski juz moga nie odrastac, ale ja bbym proponowala na pocztek rozjasnienie pozdrawiam
a-n-u-l-k-a napisał(a):
> CZy jezeli skusze sie na zabieg woskowania wloski bede odrastały bardziej widoczne i mocniejsze?jak czesct musze powtarzac woskowanie??? Prosze o odpowiedz!!
Natalia^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 21:37   #183
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Czesc Dziewczeta

Jak tam Wasza depilacja Veetem??

U mnie lipa. Obleciałam wszystkie możliwe sklepy, apteki z zapytaniem czy nie mają tego wosku i nie mają

Wszyscy polecali mi wosk z Joanny do depilacji na zimno, jako znakomity srodek albo Tanitę.
Jednak poczytałam na KWC i opinie fatalne. Dobrze, że nie kupiłam.

Dziewczyny i kolejne moje pytanie. Może wiecie, który sklep internetowy handluje Veetem tym w plasterkach na zimno, o których już wspominałyśmy wyżej??
Bardzo proszę o nAmiary, linki itp.
Albo może któraś z WAS jest mi w stanie je kupić?? Oczywiście płacę za wszystko [przesyła + wosk].
Szczegóły możemy obgadać na mailu lub zrobić tansakcję poprzez Allegro!!
Pozdrawiam i z góry dzięki
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 06:33   #184
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Hejka
Ja niestety tego wosku weet mini w żółtym opakowaniu też nigdzie nie mogłam kupić i kupiłam też ten żółty ale regular. Dziele go po prostu na części i stosuje na wąsik. Bałam się że czasem mogą być jakieś podrażnienia, ale kompletnie nic się nie dzieje. Wąsik znika a twarz wcale nie jest podrażniona. Wcześniej stosowałam wosk joanny też w plastrach do twarzy, ale po nim miałam podrażnienia i wyskakiwały takie małe krostki, a po tym veecie regular nic się niedobrego nie dzieje. Ja kupiłam go w rossmannie, a patrzyłaś tam czy nie ma ?
Pozdrowionkaa
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:04   #185
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Czesc

NO chodzi o to, że W OGÓLE nie mam nidzie Veetu.
Są tylko pianianki, kremy do depilacji nóg!

Kupiłabym Regular, gdyby były. A tu, ani tych, ani tych

DO Rossmanna mam 40 km.
CHYBa się jednak nie wybiorę po same plasterki.
POzostaje mi czekanie i zwiedzanie sklepów.
MOże akurat gdzieś będzie dostawa??!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 17:25   #186
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Hej

Ja tych mini też nigdzie nie widziałam, ale 2 dni temu wpadły mi w Carrefourze w oko te regular w nowej wersji opakowania, kosztowały jakieś 15 zł. Gdybyś nic nie znalazła, to nie ma sprawy, mogę Ci je kupić i wysłać. Jak coś to pisz na priv
Pozdrawiam!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 19:45   #187
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Karola bedę pamiętać gdybym nic nie znalazła!

Dziękuję za chęć niesienia pomocy
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 23:32   #188
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Re: Wąsik >>>usunąć, ale czym?Poradźcie!

Nie ma sprawy
Buziaki
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:34   #189
edytawarzych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
GG do edytawarzych
wąsik...

Dziendobry.Ostatnio usuwałam u kosmetyczki pierwszy raz w zyciu wąsik woskiem.Na drudi dzien po depilacji na skórze,ktora byla depilowana pojawily sie okropne biale krosty-pryszcze.Zeszły dopiero po 3 dniach.Dlaczego tak sie stało?chcia.łabym znwu poddac sie depilacji ale boje sie ze problem sie powtorzy...prosze o pomoc.
edytawarzych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 13:35   #190
madge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: taki dziwny kraj ;)
Wiadomości: 49
Dot.: wąsik...

Witaj

A kosmetyczka porzadnie odkaziła Ci buzie? I przed zabiegiem i po?? Sorki, ze pytam o tak podstawowe rzeczy, ale niestety kosmetyczkom zdarzaja sie takie wpadki

Idź na kolejny zabieg, dlaczego nie. Tylko powiedz przedtem, jakie miałas objawy po poprzednim zabiegu. Dobrze byłoby, gdyby kosmetyczka dysponowała d'arsonvalem, to najlepiej odkaza. A jezeli mozesz, to pzrejdz sie do sklepu lub zakładu firmowego Babora i kup taki preparacik po depilacji "epileve" (taka mała buteleczka z brazowym płynem, ale bardzo wydajna). Pachnie ziołowo. a co najwazniejsze, przez 2-3 dni po zabiegu posmaruj wydepilowane miejsce kilka razy dziennie i nie powinno byc sladu po depilacji Aha, nie jest tłusty, wchłania sie momentalnie i doskonale łagodzi wszelkie podraznienia i zaczerwienienia. Ja chodze na depilacje raz w miesiacu i jeszcze nigdy nie miałam zadnych nieprzyjemnych sensacji
madge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 14:05   #191
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Smile Dot.: wąsik...

Hej, ja niestety tez czesto mam takie biale krostki po depilacji,. I to nie tylko wasika... Kosmetyczka, bardzo dba o higiene i zawsze dezynfekuje miejsce do depilacji. Ja mam bardzo wrazliwa skore i dlatego tak sie dzieje... U mnie pomaga zamkniecie porow skory takim spacjlanym urzadzeniem wytwarzajacym jakieś prądy o bardzo niskiej mocy - nie wiem jak to się nazywa.
Na pocieszenie Ci powiem, że z czasem jest coraz lepiej
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-16, 19:28   #192
Beata75
Przyczajenie
 
Avatar Beata75
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6
depilacja twarzy

Witam
Dziewczyny doradzcie czym najlepiej i bez wielkiego bólu pozbyc sie włosków nad górną wargą ??

Dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam
Beata75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 22:51   #193
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: depilacja twarzy

Witam ja również mam problem z "damskim wąsikiem" depiluje sobie juz od bardzo dawna i musze przyznać że już mi zanika. Najlepszym sposobem na pozbycie się jest depilacja woskiem. ale nie polecam wosku miękkiego tylko twardy. Potem włoski odrastaja coraz słabsze nawet czasami sama mogę je reką wyrwać. Natomias możesz również wodą utlenioną ale je tylko wtedy rozjajnisz. Naprawde polesam wosk. Może troche boki ale jest to bardzo słaby ból w porównianiu do depilacji nóg. Jednak i tak każdy inaczej odczuwa ból. Po depilacji mogą wyskoczyć ci małe krostkie więc sie tym nie przerażaj, no i nie rób tego przed wyjściem na imprezke bo bedziesz zaczerwieniona. Jeszcze raz bardzo polecam gdyż nie estetycznie wyglądają wosy tym bardziej kiedy osadzony jest na nich fluid gdyż bardziej sie uwydatniają.
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 14:04   #194
Beata75
Przyczajenie
 
Avatar Beata75
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja twarzy

Atka ..a z jakiej firmy uzywasz wosku ?? i czy kupujesz specjelny wosk do depilacji twarzy ??
Beata75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 14:41   #195
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Dot.: depilacja twarzy

Najlepszy jest taki specjalny woska do twarzy w plasterka Joanny, ma specjalnej wielkosci plasterki a w opakowaniu jest razem z olejkiem w tubce do usunięcia zbednego wosku po depilacji. Cena do 10 zł , opakowanie dyskretne i przyjemne.
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:29   #196
Beata75
Przyczajenie
 
Avatar Beata75
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6
Smile Dot.: depilacja twarzy

Dzieki za odpowiedzi
Beata75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 19:36   #197
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Smile Dot.: depilacja twarzy

....u kosmetyczki kosztuje 10 zł ,a zrobi to szybko i profesjonalnie
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 11:17   #198
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Dot.: depilacja twarzy

Wczoraj kupowałam te plasterki jest ich niecałe 10 sztuk (nie jestem pewna ile) kosztują 6 zł. Sa super, sama sobie bez problemu poradzisz. Kosmetyczka tez to zrobi . ale wyjdzie drożej a tak bez problemu poradzisz sobie w łazienkowym zaciszu i wyjdzie duzo taniej.
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 12:11   #199
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez Beata75
Atka ..a z jakiej firmy uzywasz wosku ?? i czy kupujesz specjelny wosk do depilacji twarzy ??
czesc obecnie mam wosk firmy Phyto sintesi jest dobry. Niestosuje żadnych plastrów tylko patyczkiem bądź pędzlkiem lub rolką z cienką koncówką ją nakładam. Są to przeznaczone do depilacji właśnie tak wąskich okolic twarzy końcówka. Ale to tylko końcówka bo skład wosku jest taki sam. Następnie plaster nalepiam i rwe. nie stosuje tych gotowych palstrów bo sa one dla mnie beznadziejne. A depilacja wąsiku u mnie kosztuje ok 6 zł.

Edytowane przez Atka
Czas edycji: 2005-05-19 o 12:14
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-19, 20:23   #200
Izqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Unhappy Ten głupi meszek

Nad górną wargą mam takie meszek.Takie wąski,cienkie ale za to ciemne.Próbowałam rozjaśniac żadnych efektów...:-(.Boje sie plastrów i pęsetki bo podobno moge miec później takie czarne kropki jak u faceta...Błagam pomóżcie.Ja chce sie ich w końcu pozbyć ;-(
Izqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:13   #201
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Ten głupi meszek

to bzdury że będzie to tak wyglądać. Poszukaj w wyszukiwarce było już pewno sporych tematów na ten temat, idź do kosmetyczki na pierwszy raz depilacji woskiem, a potem jak zobaczysz jak to się robi możesz już sama robić w domu. i idź szybko bo nie ma nic gorszego niż dziewczyny z wąsami no może przesadzam ale naprawdę czasem mnie to dobija, ładne , fajnie ubrane kobietki, niby zadbane a nad górną wargą wąs ..


pzdr
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:17   #202
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Question co po depilacji?

Mam pytanie do pani kosmetyczki. Depiluje wąsik samodzielnie w domu pesetą i chciałabym się zapytać czym najlepiej smarować skórę po depilacji, żeby złagodzić podrażnienia i żeby krostki nie wychodziły. Być może jest jakiś specjalny środek, maść, dostępny w sklepach lub aptekach....
Ja przed depilacją czyśliłam skórę tonikiem (nie wiem czy dobrze) a po smarowałam maścią oxycort (też nie wiem czy dobrze - ale to jedyna rzecz jaką w domu mam, która przyspiesza gojenie skóry).
Z góry dziękuję z wszelkie porady i uwagi

Edytowane przez Finlandia
Czas edycji: 2005-06-23 o 08:38
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:36   #203
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Smile Dot.: depilacja

Może wizażanki pomogą?
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 08:39   #204
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Podrażnienia po wąsiku

Dziewczyny przeszukałam forum ale nie znalazłam odpowiedzi, przedwczoraj usunęłam wąsik u kosmetyczki a dzisiaj zauważyłam małe krostki, wolałabym aby ich nie było oczywiście i nie wiem czy są na nie jakieś sposoby. pomóżcie
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 08:41   #205
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

I jeszcze jedno: czy takie krostki pojawiają się zawsze po depilacji woskiem, czy tylko przy pierwszych razach?
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 10:03   #206
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

.........ja bylam juz 2 razy i zadnych krostek nie miałam tylko zaczerwienienie przez jakies 2 godzinki
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:18   #207
dorci@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
GG do dorci@
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

Ja tak jak Ty po depilacji woskiem mam malutkie,ropne krosteczki.Za pierwszym razem pyło tego multum,ale z czasem jest ich coraz mniej.Zawsze przecieram je Acnosanem,a potem daje Alantan Plus w kremie.U mnie taka kuracja trwa do 4 dni.
dorci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 19:33   #208
Marta18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 46
GG do Marta18
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

Mam w tej chwili ten sam problem co ty bylam 2 dni temu u kosmetyczki i mi rowniez wyskoczyly male wypryski...
Marta18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 12:31   #209
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

ja mam własną teorię na ten temat nie wiem czy do końca słuszną ,a le jak patrzę na siebie ( a depilacje woskiem przeprowadzam sama w domu , regularnie )to wydaje mi się, że krostki powstają przy złym oczyszczeniu miejsca depilacji. Za pierwszym razem , gdy depilowałam wąsik miałam rano okropne krościary, za drugim też. Ale zauważyłam, że nie zmyłam dobrze wosku ,bo przed spaniem, po depilacji, to miejsce się nieco lepiło. Za drugim razem ( gdy też krosty wystąpiły) nałożyłam krem nawilżający . Sądzę, że dochodzi wówczas do zapchania tych miejsc po włoskach ( nie wiem jak to fachowo określić) i stąd krostki. Dlatego ja bardzo dokładnie zmuwam wosk , ściereczkami naśączonymi olejkiem, i ciepła woda , kilkakrotnie. Odkąd tak robię, żadne krostki mi nie wyskakują. MOże moja teoria jest słuszna?
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 19:04   #210
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Podrażnienia po wąsiku

ja też usuwam wąsik w domu woskiem ,i jeszcze nigdy(!)nie miałam takich krostek.
jednak zawsze usuwam pozostałości,nawet jak nic nie widać to oczyszczam oliwką.mam taką ,kiedyś była do czegoś dołaczona.ale zwykła też się nadaje.
podejrzewam zatem,że moja poprzedniczka ma rację z tym zapychaniem,chociaż dziwnie brzmi taka teoria
pozdrawiam
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.