Farby Prosalon firmy Chantal - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 12:16   #121
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Na jakiej wodzie robiłaś ? Jak masz poziom 6 to poziom 8 ci nie wyjdzie a nawet jakbys robila na mocnej wodzie to wyszloby jaśniej ale nie miedziane a juz tym bardziej czerwone bo wtedy nie ma takiej intensyfikacji pigmentu.
Jeśli masz poziom 7 (natura) to 8.4 na 6% powinno wyjść idealnie.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 15:38   #122
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

własnie na poz 7 robiłam, i zrobiłam błąd bo mówili mi że 8 wych jak 7 itd


zamiast tego wyszło to, ale spoko wypłucze szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1814605195 8,4 chantal.jpg (18,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2134698797.jpg (1,3 KB, 325 załadowań)
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 15:40   #123
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

i nigdy więcej na palecie ładnie wyglądają i śmierdzą aż nos zatyka i piecze w oczy jak nakładałam , dziekuje nie skorzystam
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 19:06   #124
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Dziewczyny, na początku czerwca rozjaśniałam włosy z jakiegoś czerwonego brązu, żeby wszystko pokryć chantalem 9.04 - jasnym miedzianym blondem, wyrzuciłam opakowanie i teraz nie pamiętam, czy mam je nakładać na mokre włosy po umyciu, czy na suche i nieumyte?

A dwa, zastanawiają mnie mixtony, ten pomarańczowy. W załączniku macie mój kolor 1,5 tyg. po farbowaniu i kolor, który chciałabym uzyskać (to zimowe zdj, jakby ktoś miał wątpliwości;p) Mogłybyście podpowiedzieć? Zastrzegam, że pytam o farby Chantala, bo nic nigdy mi się tyle nie trzymało i chcę przy nich zostać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 559635_357045617666750_306990452672267_889719_146631228_n.jpg (43,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _dsc7422s.jpg (137,7 KB, 51 załadowań)
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:22   #125
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Na suche i nie umyte.
9.4 , 9.04 i 1000/4 z pomarańczowym mixtonem tak mogą wyjść. Z tym że jeśli chodzi o mixtony z chantala to przy mieszaniu w miseczce ciężko pozbyć się grudek więc najlepiej mieszać w aplikatorze mocno wstrząsając wtedy ładnie się wymiesza.
Nie wiem czy twój wyjściowy nie jest jeszcze za ciemny jako baza pod ten kolor. Podejrzewam że modelka na zdjęciu ma kolor nakładany na bardzo jasny blond
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:32   #126
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

To może ja zdecyduję się napisać jakie miałam przygody z tą farbą. Pierwszy raz nakładałam na włosy kolor średni beżowy blond 8/03 i bardzo jasny tycjan 9/4. Efekt w załączniku. Przed nałożeniem tych kolorów robiłam dekoloryzacje. Wyszedł dużo ciemniejszy niż myslałam, ale ogólnie był fajny. Potem niestety zachciało mi się nałożyć złoty brąz i było to moim wielkim błędem. Wyszedł bardzo ciemny (wręcz gorzka czekolada, która w słońcu daje złote refleksy).
Głównym minusem (chociaż dla niektórych niekoniecznie jets to, że farba błyskawicznie się spłukuje. Już po 5-6 myciach kolor jest znacznie jaśniejszy. W przypadku rudego wypłukiwanie dawało efekt siana. Z upływem czasu kolor bardzo mocno matowiał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (47,8 KB, 56 załadowań)
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:07   #127
kajams
Przyczajenie
 
Avatar kajams
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 12
GG do kajams
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

hej Chciałam się Was poradzić- byłam u fryzjerki jakieś 5 tygodni temu, zawsze fajne rude mi robiła takie niezbyt agresywne, a tym razem się nie udało Mam taki złoty blond- jaśniejszy z wierzchu, ciemniejszy pod spodem i kilka blond refleksów na grzywce- chciałabym fajny rudy- kupiłam 9/4 bardzo jasny tycjan i 1000/4 - specjalny miedziany blond. Czy można te kolory mieszać?
I jeszcze takie pytanie- niestety w domu mam tylko oxydant scandic line 12% ( robię nim pasemka mamie)- czy to się w ogóle nadaje do tej farby?
kajams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 16:56   #128
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Farba Chantal Color Variete

Witajcie

Czy są tu jakieś wizażanki używające tejże farby? Ciekawi mnie jej trwałość, jak wpływa na kondycję włosa (niszczy, pozostawia bez zmian a może pielęgnuje?), a także jak poszczególne kolory wychodzą na włosach- mile widziane zdjęcia i dłuuuugie, szczegółowe recenzje

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...r-variete.html - link do KWC farby
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-04-19 o 16:58
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 17:18   #129
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Chantal Color Variete

Używałam brązu. Nie byłam zadowolona. Wyszła nierowno, wypłukała się po trzech myciach. Myślę jednak, że to dlatego, że była robiona zaraz po rozjaśniaczu. W kondycji wielkich zmian nie zauważyłam, lekki przesusz co jedyne. Kolor niestety niespecjalny, polecać... nie polecałabym jakoś szczególnie. Ale może z innymi kolorami jest lepiej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 17:48   #130
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Farba Chantal Color Variete

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Używałam brązu. Nie byłam zadowolona. Wyszła nierowno, wypłukała się po trzech myciach. Myślę jednak, że to dlatego, że była robiona zaraz po rozjaśniaczu. W kondycji wielkich zmian nie zauważyłam, lekki przesusz co jedyne. Kolor niestety niespecjalny, polecać... nie polecałabym jakoś szczególnie. Ale może z innymi kolorami jest lepiej.
Mhm, bo ja się czaję na perłowy blond i ciekawa jestem jak wyjdzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 08:01   #131
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Farba Chantal Prosalon

Hej chcialabym pofarbowac wlosy farba chantal 1/1 granatowo-czarny. Stad moje pytanie co musze dokupic do tej farby ? Mam wlosy do polowy plecow , dosc geste, czy jedna farba mi wystarczy? Nigdy nie mialam stycznosci z profesjonalnymi farbami stad moje pytania

I jeszcze jedno czy mixton niebieski sprawi ze wlosy beda mialy odcien bardziej granatowy, czy farba sama to sprawi ?

Taki kolor mnie interesuje. Wczesniej farbowalam wlosy drogeryjnymi farbami i aktualnie mam Ciemny braz z rudymi refleksami ( zmyly sie,a byly farbowane zawsze na czern granatu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6914638_f520.jpg (34,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: png AAAACw_BrlsAAAAAAU3NEw.png (39,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5rs4yrGcl1rnbvibo1_500.jpg (23,8 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez oOxNaugtyAngelxOo
Czas edycji: 2013-05-15 o 11:50
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 21:40   #132
Morgoth666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Przyłączam się do pytania! Wiem, że o Chantal MIXTON było kilka wątków i każdy wnikliwie przeczytałam, ale nikt nie podał konkretów!
Konkret: Chantal MIXTON + najjaśniejsza farba z Mixtona (blond) i dołożenie do tego CAŁEGO barwnika niebieskiego lub zielonego. Swoje włosy mam w bardzo jasnym blondzie. Próbowała któraś?

Edytowane przez Morgoth666
Czas edycji: 2014-01-19 o 21:46
Morgoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 23:30   #133
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

W farbach chantal dodawana jest saszetka odżywki, wiecie może czy można kpić pełnowymiarowy produkt?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:09   #134
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez Morgoth666 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania! Wiem, że o Chantal MIXTON było kilka wątków i każdy wnikliwie przeczytałam, ale nikt nie podał konkretów!
Konkret: Chantal MIXTON + najjaśniejsza farba z Mixtona (blond) i dołożenie do tego CAŁEGO barwnika niebieskiego lub zielonego. Swoje włosy mam w bardzo jasnym blondzie. Próbowała któraś?
Jeśli dołożysz całą tubkę mixtonu to włosy wyjdą tobie niebieskie lub zielone. Dla wzmocnienia efektu zimnego koloru zwykle wyciska się 1-3 cm mixtonu z tubki
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:46   #135
melodimimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
a ja mam takie troszke inne pytanie. na wiekszoci farb jch pojemność jest podana w ml. Na farbie prosalon pisze, że ma 120 g. Czy te 120 gram to jest tyle samo co 120 ml? bo zastanawiam sie ile ml utleniacza trzeba do niej dodac

PODIJAM PYTANIE! Kupiłam farbę, na opakowaniu jest napisane 120 GRAM, jak teraz dodać utleniacz, a konkretnie- ile? Kupiłam 2x60 ml, więc mam 120 gram farby i 120 ml utleniacza... ale przecież to chyba nie to samo. Kompletnie się na tym nie znam farbowałam tylko gotowcami z drogerii a nie chcę stracić włosów! Pomóżcie.
melodimimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 20:24   #136
ShinigamiSama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Witam!
Piszę jako kompletna, absolutna zielona w temacie koloryzowania i farbowania włosów.
Mianowicie zamarzył mi się niebieski na końcówki, bardziej granatowy powiedziałabym. W tym wypadku "granatowo-czarny" 1/1.
Problem jest taki, że mam dość ciemne, brązowe włosy. Czy bez rozjaśniania byłby jakikolwiek inny efekt poza czarnym (myślałam o naprawdę ciemnym niebieskim, bo rozjaśnianie czy utlenianie całkiem włosów raczej mi się nie uśmiecha)? A jeśli jakiś rozjaśniacz, to jaki?

Generalnie byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek rady (z uwagą na to, że nie znam się absolutnie). Normalnie poszłabym do fryzjera, tyle że jedyny, jaki był jeszcze kiedyś sprawdzony, mojej znajomej zamiast brązu, zwykłego ciemnego brązu z zaznaczeniem, żeby nie było rudych poblasków, zrobił ewidentny rudy.
ShinigamiSama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 14:07   #137
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez ShinigamiSama Pokaż wiadomość
Witam!
Piszę jako kompletna, absolutna zielona w temacie koloryzowania i farbowania włosów.
Mianowicie zamarzył mi się niebieski na końcówki, bardziej granatowy powiedziałabym. W tym wypadku "granatowo-czarny" 1/1.
Problem jest taki, że mam dość ciemne, brązowe włosy. Czy bez rozjaśniania byłby jakikolwiek inny efekt poza czarnym (myślałam o naprawdę ciemnym niebieskim, bo rozjaśnianie czy utlenianie całkiem włosów raczej mi się nie uśmiecha)? A jeśli jakiś rozjaśniacz, to jaki?

Generalnie byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek rady (z uwagą na to, że nie znam się absolutnie). Normalnie poszłabym do fryzjera, tyle że jedyny, jaki był jeszcze kiedyś sprawdzony, mojej znajomej zamiast brązu, zwykłego ciemnego brązu z zaznaczeniem, żeby nie było rudych poblasków, zrobił ewidentny rudy.
to zależy jaki konkretnie efekt chcesz mieć. ja chyba położyłabym syoss 1-4 albo palette c1. zastanów się jednak czy czerń przy brązie na pewno dobrze wygląda- moim zdaniem nie.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 15:07:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.