Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 14:15   #4021
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zaczynałam od pasemek rozjaśniaczem....
no co ty?? cały zestawik za 5,99 jadę w sobotę to kupie wpisuje to na moją karteczkę

o taki zestawik


Ciekawe czy mi ta farba pasemko złapie :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:27   #4022
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Zestawik bajera nie pogada
dziewczyny a mi się bardziej podobają takie kolorowe clipy i chyba za tydzień sobie zamówię kilka kolorów. Bardzo podobają mi się kolorowe pasma ale żeby można było je łatwo odczepiać i to jest chyba wyjście...

http://allegro.pl/clip-in-wlosyjak-n...199848348.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:32   #4023
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
o taki zestawik


Ciekawe czy mi ta farba pasemko złapie :P

Masakra jakaś Mój rossman jest chyba jakiś upośledzony - nic w nim nie ma !!!

Nie było palette, nie było tego szamponu który adzi zachwalała, ani serum joanny, pewnie tych pędzelków też nie ma a odrosty już widać mają z 5 mm :/

Kedud i kotka super te włosy, teraz to już się tak napaliłam na nie

Co do brwi to ja nie rozjaśniałam, też bałam się, że będą zbyt ciemne. Na początku wydawało mi się, że są za ciemne ale teraz już myślę, że są ok to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

A co do pazurków Bunny współczuję, pewnie bolało :/ Ja też lubię długie pazurki, ale nie mogę takich długich mieć bo przeszkadzają mi w pracy na komputerze. Może nie jestem taką specjalistką od pazurków, ale pochwalę się (jako że wątek offtopowy) co sobie ostatnio na pazurkach wyczyniłam

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-01 o 14:35
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:41   #4024
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka no bolało ale już przestało
Już go naprawiłam, wszystko ok, dało się uratować.
A to twoje naturalne pazurki i lakiery czy żel na pazurkach?
Ładne takie dziewczęce, ale dla mnie króciutkie... ja muszę mieć szpony...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:48   #4025
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yattamanka no bolało ale już przestało
Już go naprawiłam, wszystko ok, dało się uratować.
A to twoje naturalne pazurki i lakiery czy żel na pazurkach?
Ładne takie dziewczęce, ale dla mnie króciutkie... ja muszę mieć szpony...
ja też uwielbiam szpony a co do kolorowych klipów to też mi się podobają
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:50   #4026
clo_
Przyczajenie
 
Avatar clo_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny !
Przeczytałam cały (!) wątek, zajęło mi to ok. tygodnia, ale czego się nie robi dla wymarzonego blondu Otóż mój naturalny kolor (FOTO 1) to jasny brąz, ze złoto-rudymi, ciepłymi refleksami. Jednym słowem ochyda . Jakiś rok temu zdecydowałam się na blond, poszłam do fryzjerki, która spie**** sprawę, nałożyła mi pasemka z rozjaśniacza i zapomniała o mnie(nie wiem ile siedziałam z tą folią na głowie ale tak mnie już skóra piekła że jej o tym powiedziałam a ona sie przestraszyła i szybko zaczęła mi to zmywać tłumaczyła że ma masę klientów i jest zalatana) w związku z czym wróciłam do domu z włosami które nie rozdwajały się, ale dzieliły na cztery a nawet 5 części, jak taka szczotka! Miesiąc później, jak już nie mogłam patrzeć na odrosty a bałam się zaufać kolejnej fryzjerce, pofarbowałam na granatową czerń Castinga i włosy odżyły, nabrały zdrowego blasku i kolorku.

Od tamtej pory farbuję Castingiem, ale chcę jakiejś odmiany, chcę chłodnego jasnego blondu (FOTO 3) Stąd moje pytanie do Was, bo rozpływam się nad Waszymi ślicznymi włoskami! Zaopatrzyłam się w produkty (FOTO 2):

1).Dekoloryzator Color Peel ProSalon
2) Rozjaśniacz Joanna (4-5 tonów)
3) Wellaton 12/1
4) Casting Creme Gloss 1021(Jasny perłowy blond)
5) Joanna Szampon fioletowy niwelujący niechciany odcień blond

i teraz już sama nie wiem co zastosować najpierw Czy aby dojść do tego wymarzonego blondu, ale z jak najmniejszym obciążeniem dla włosów po dekolorze powinnam zastosować rozjaśniacz Joanny a potem farba (Wellaton czy Casting?) czy po dekolorze pominąć rozjaśniacz i dać samą farbę (jedną a potem drugą)?

I w jakich odstępach czasu mogłabym po dekoloryzacji nakładać farby? Czy po zastosowaniu rozjaśniacza można po paru dniach farbować farbą czy lepiej odczekać?


Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
__________________
...cause no princesse, finds her prince charming..

till the end
clo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:52   #4027
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Więc kolor 111 na moich włosach nie zrobił praktycnzie nic!
Nie wiem czy mam je pofarbować, rpzecież kiedyś farbowałam odrosty blond nierozjaśniającymi farbami garniera i łapało bez problemu


Widzicie może pół tonu jasniejsze pasemko na moich włosach?
To właśnie zrobił 111 Super jasny popielaty blond


Poradzcie cos, poszłabym do fryzjera,a le boje sie ze mi zniszczy włosy
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-09-01 o 14:56
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 14:58   #4028
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może nie jestem taką specjalistką od pazurków, ale pochwalę się (jako że wątek offtopowy) co sobie ostatnio na pazurkach wyczyniłam
super!!! chciałabym tak wyczyniać jak Ty ja we wzorkach jestem kiepska wiec najczęsciej maluje kolorowymi lakierami (aktualnie barbie roż ) mam teraz 3-4mm za opuszek wiec też dość krótkie.
Blond bunny a Ty masz żel na naturalkach i co ile musisz uzupełnienie robić ?

a co do kolorowych pasemek to też mi się podobają! chciałam sobie zrobić na naturalnych wlosach spod spodu tak kilka walnąć na wakacje na różowo, moja fryzjerka mi powiedziała, że trzeba by rozjaśnić a potem dać toner ale zniechęciła mnie bo się podobno raz dwa wypłukuje dlatego też myślę nad clipami tyle, że zaraz szkoła się zacznie i tak na wydział nie pójdę, bo by się patrzyli jak na kosmitę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:05   #4029
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yattamanka no bolało ale już przestało
Już go naprawiłam, wszystko ok, dało się uratować.
A to twoje naturalne pazurki i lakiery czy żel na pazurkach?
Ładne takie dziewczęce, ale dla mnie króciutkie... ja muszę mieć szpony...
Moje naturalne Miałam raz żele (ale koleżanka się uczyła i zrobiła to nieudolnie) i strasznie mi się paznokcie zniszczyły i powiedziałam, że nigdy więcej..
Też wolę dłuższe bo łatwiej jakiś wzorek wykombinować (większe pole do popisu ), ale jak mówię przeszkadza mi w pracy na komputerze a i z takimi dłuższymi mam problem z wyjmowaniem szkieł kontaktowych raz się zarysowałam - nie było to fajne :P
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:40   #4030
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny moze Ty znasz odpowiedz na moje filozoficzne pytania z poprzedniej strony

Yatamanka paznokcie piekne, ze tez sama tak je pomalowaas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:42   #4031
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Słuchajcie mam mały problem, bo tak w styczniu pofarbowałam włosy i nie całe się zafarbowały (farbowałam Joanną a wcześniej Londą), załamałam się i następnego dnia rownież pofarbowałam wyszly szare (farbowałam Londą), stwierdziłam że już nic nie będę robić, po miesiącu pofarbowałam znów bo był odrost zrobiły się calkiem białe - nie chciałam tego. Od tamtego czasu zmagam się z ta bielą, chce uzyskać normalny blond nie ciemny lecz taki jasny ładny, bardziej naturalny. Chodziłam do fryzjera. Na tydzien miałam normalny blond lecz to szybko mi schodziło, spierał się kolor. Sądzicie, że teraz mogę sama pofarbowac włosy? Mam odrost który już powinnam pofarbować, bo źle się z nim czuję. Teraz kupiłam farbę Londy nr 18 - świetlany blond. Sądzicie, że to dobry wybór? Boje się farbować. Jeszcze zmagam się z mamą która uważa, że tylko odrost ufarbowac a reszte włosów zostawić. No ale... czy to nie bedą dwa inne odcienie na głowie (jak już mam dwa to będzie i trzeci . Mam obawy też, ze nie całe mi zafarbują...
Zdjecia nie chcą sie załadowac ;/
Pomóżcie..
__________________


Edytowane przez Emi1507
Czas edycji: 2010-09-01 o 16:00
Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 15:46   #4032
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Rzadko tu u Was pisze, ale caly czas czytam . To chyba najbardziej aktywny watek na forum!

_clo - moim zdaniem dobrze i madrze to sobie zaplanowalas. Nie jestem tylko pewna tego Castingu - w sumie to na koniec po wszystkim wlosy powinnas miec bardzo jasne wiec mozliwe, ze bedzie ok, ja bym chyba jednak zamienila go na Vikinga, a Casting zostawila na pozniejsze odrosty. Z kolejnoscia to tak jak napisalas. Przydaloby sie zebym i ja w przeszlosci przeczytala caly watek bo doszlam do podobnego planu jak i Ty, tyle, ze po drodze popelnilam kilka pomylek. Rozjasniacz nalozylabym po dekolorze. Po samym dekolorze wlosy beda suche ale tylko od mycia kilka razy a nie zniszczone suche - poza tym luski wlosa zostana otwarte wiec rozjasniacz lepiej zadziala. Co jaki czas mozesz specyfiki nalozyc zalezy od kondycji wlosow. Jesli po dekolorze i rozjasniaczu stwerdzisz ze jest kiepsko z kondycja - wyplukaj wlosy dobrze woda z octem jablkowym zanim zrobisz przerwe przed dalszym kolorowaniem. Dekolory maja tendencje do odbarwiania wlosa z powrotem naturalnego barwnika kilka dni po uzyciu. Po rozjasniaczu na dekolor co prawda nie powinno to miec miejsca ale lepiej dmuchac na zimne i kwasnym roztworem luski wlosa zamknac (solidne 1/2 szklanki octu + woda w butelce poltoralitrowej). Jesli po rozjasnianiu dasz rade nalozyc ta Welle to i tak po tym zrob plukanke. Z ostatnia farbka bym poczekala ze 3-4 tygodnie.

LiUnia - mnie garnier tez w ogole nie lapal na ciemnych wlosach z historia farb. Wydaje mi sie ze tylko farba z rozjasniaczem albo rozjasniacz pomoze.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 16:05   #4033
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny taka mała informacja w Rossmannie są przecenione castingi Loreala kosztują niecałe 19 zł także zwolenniczki (jeśli są) mają pole do manewrów by się zaopatrzyc

Kedud Piękne włoski, zakochałam się w nich, muszę też takie miec cudne.
Bunny fajne te kolorowe. ładnie to wygląda, a co najważniejsze nie trzeba męczyc się z tonerami by taki uzyskac super sprawa . A jak paznokietek? żyje już?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 16:28   #4034
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau z tym rozjaśniaczem to jest tak że on często żółknie od chlorowanej wody... białe blondy można uzyskać również farbami.
Wszystko zależy od barwy naturalnej naszych włosów i nie ma się co oszukiwać, in ciemniejsze włosy tym najczęściej kolor jest mocniej zażółcony.
Jak ktoś ma średni blond to bardzo łatwo uzyska biały blond farbą.
Zawsze można obserwując swoje włosy robić kombinacje farbami tak żeby dochodzić jak najbliżej tej bieli.
Ja np. reguluje odcień płukankami:
srebrna delii daje połysk biały srebrny
fioletowa delii daje połysk perłowy kremowy śmietankowy
Obie ochładzają kolor.
Także warto kombinować żeby jak najszybciej pożegnać
rozjaśniacz który na dłuższą metę jest zabójcą.

infatuated ja uzupełniam sobie co ok. miesiąc półtora jak mi się zachce. Paznokcie bardzo wolno mi rosną ok 1mm miesięcznie.
Odnowę robię co 2-3 miesiące. pomiędzy tylko uzupełniam odrost.

Jowitka mój pazurek już żyje, miał tylko mały zawał ale już się czuje dobrze. Prawie znaku nie ma, ale ze 3-4 miesiące jeszcze będę nosić to pęknięcie pod żelem bo nie zamierzam ich skracać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 16:53   #4035
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny moze Ty znasz odpowiedz na moje filozoficzne pytania z poprzedniej strony

Yatamanka paznokcie piekne, ze tez sama tak je pomalowaas
Kochana wbrew pozorom to bardzo łatwe wystarczy odrobina wprawy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:02   #4036
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No wlasnie, wprawa ale tez chyba dobre lakiery do paznokci. Takie ktore nie odprysna za 2 dni.

Ja bym kupila Castinga ale nie mam po co bo odrost mnie czeka a Casting nie zlapie mi odrostu tak jakbym chciała

Wklejam zdjecie odrostu-jak widać nie jest bardzo ciemny, a farby słabo mi łapa. Nawet Wellaton 12/1 robi mi zolty odrost

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-01 o 17:09
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:15   #4037
zuzanna731
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny moze mi podpowiecie jaka farba uzyskam kolor wlosow jak miala Brodzik w 4 edycji Magda M? Dodam ze obecnie mam ciemny blond robilam farba loreal nr 7 . A moj wymazony blond to wlasnie cos takiego
zuzanna731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:40   #4038
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
DODAJE FOTKI SZARO BURO ZA OKNEM i zdjecia nie oddaja całkowitego odcienia

1 foto -1 koloryzacja w salonie Londy
2 foto - 2 koloryzacja w salonie londy ... ciemniej wyszło bo za dużo dodała mi popieli na poziomie 8(a miało byc tylko jaśniej)
3-4 efekt Wella decore krem rozjasniajacy ciulowe swiatło do zdjęć
5-6 tak było dawniej


włoski mięciutkie ,dobrze sie układają ,nie widze różnicy co do kondycji przed i po farbowaniu
teraz widac roznice bardzo ladny kolor

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
przyszły włoski wstawiam fotki, niestety narazie tylko takie bo muszę sama robić. Kolor sie nie odróżnia, struktura też bardzo podobna do moich, włoski gęste, trochę będę musiała na swoje nabłyszczacza napsiukać i będzie ok. Narazie mam nie myte i poczochrane, więc nie patrzcie na to, do zdjęć nie użyłam wszystkich doczepek, bo już nie miałam miejsca na głowie , ogólnie nakładanie jest trochę ciężkie, ale myślę, że to kwestia wprawy. Jak umyję wieczorem i mi wyschną to załozę jeszcze raz i dam fotki.
o mamo pieknie sama sie nie skusze bo TZ zdecydowanie temu przeciwny a nie chce mu narazie podpadac

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To teraz widzę jak po kolei każda wyrywa sobie włosek i mierzy go linijką
Zmierzyłam mój. W ciągu 10 dni mam 9 mm czyli w ciągu miesiąca mogę osiągnąć do 2,7cm! Nie ma tak łatwo, włosy raz rosną szybciej raz wolniej. Najczęściej i tak wyjdzie koło 1,5 cm miesięcznie.

Kurczę miałam dać włoskom odetchnąć i chciałam przetrzymać jakoś dłużej odrost a tu lipa. 17 mam imprezę i będę mieć już 4 tyg. odrost więc musze go zrobić bo się będę źle czuła...to nic, włoski musicie jeszcze miesiąc wytrzymać.
hehe skad ja to znam tez mialam przetrzymac troche odrost ale 11 wesele i trzeba jakos wygladac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zaczynałam od pasemek rozjaśniaczem....
no co ty?? cały zestawik za 5,99 jadę w sobotę to kupie wpisuje to na moją karteczkę
ja tez, ale przejde sie chyba juz zaraz bo do weekendu pewnie wszystko wizazanki wykupia

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Masakra jakaś Mój rossman jest chyba jakiś upośledzony - nic w nim nie ma !!!

Nie było palette, nie było tego szamponu który adzi zachwalała, ani serum joanny, pewnie tych pędzelków też nie ma a odrosty już widać mają z 5 mm :/

Kedud i kotka super te włosy, teraz to już się tak napaliłam na nie

Co do brwi to ja nie rozjaśniałam, też bałam się, że będą zbyt ciemne. Na początku wydawało mi się, że są za ciemne ale teraz już myślę, że są ok to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

A co do pazurków Bunny współczuję, pewnie bolało :/ Ja też lubię długie pazurki, ale nie mogę takich długich mieć bo przeszkadzają mi w pracy na komputerze. Może nie jestem taką specjalistką od pazurków, ale pochwalę się (jako że wątek offtopowy) co sobie ostatnio na pazurkach wyczyniłam
Bardzo ladne, podziwiam za talent ja tylko komus umiem, sama sobie nic

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wlasnie, wprawa ale tez chyba dobre lakiery do paznokci. Takie ktore nie odprysna za 2 dni.

Ja bym kupila Castinga ale nie mam po co bo odrost mnie czeka a Casting nie zlapie mi odrostu tak jakbym chciała

Wklejam zdjecie odrostu-jak widać nie jest bardzo ciemny, a farby słabo mi łapa. Nawet Wellaton 12/1 robi mi zolty odrost
no wlasnie to czym teraz zamierzasz farbowac?


Dziewczynki co do pogody to masakra jakas, w pracy wypilam 3 kawy i redbulla i malo nie usnelam no i wloski jakie niesforne przez te deszcze na nic ranne pindrzenie sie przed lustrem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:52   #4039
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Witamy nowe koleżanki na wątku

małolata jak nie spróbujesz naszej metody to się nie dowiesz. Nikt tutaj ci nie może zagwarantować że coś wyjdzie lub nie. Robisz to dla siebie.
U dziewczyn w większości się ta metoda sprawdzała. poza tym piszesz o poziomie swoich włosów ale zdjęcia naturali nie dałaś więc różnie to bywa, nie raz dziewczyny piszą że mają ciemniejsze/jaśniejsze niż w rzeczywistości. Wstaw foto odrostu to ci odpiszemy.
Czemu twoja fryzjerka położyła ci na odrost samą farbę ostatnim razem wiedząc że masz tak ciemne włosy? Chciałaś tak?
Bo nie rozumiem tego.
Jak na razie to nie mam dostepu do aparatu jak tylko bede mieć to dam foto odrostów...a juz kilku fryzjerów orkreśliło mój poziom włosów na poziomie tak 4 ciemna 5 wiec chyba cos w tym jest ale jak dorwe jakies stare foto natralnych to wstawie.
Za pierwszym razem zrobila rozjasniaczem a potem zapienila farba i bylo cudenko. Za drugim razem stwierdzila ze da rade farba rozjasniajaca (zmieszala wella koleston 12/0 z 12/11) i polozyla mi to na wodzie 9% mowiac ze roznica miedzy osrostem bedzie max 1 ton ale niestety wyszlo inaczej dlatego teraz cche sama cos pokombinowac z tym waszym sposobem podklad+farba...a ze ja mam duzo swojego cieplego pigmentu we wlosach to mi nawet najzimniejsze popiele wychodza cieplo ewentualnie neutralnie :/
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 17:55   #4040
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka śliczne pazurki

Bunny a jak uzupełniasz odrost? nadlewasz żel na odrost czy ciągniesz na całośc??

a co do paznokci, to wklejam zdjęcia moich dzisiejszych pazurków właśnie skończyłam robic
nic specjalnego, delikatne, bo szkoła się zaczęła

Bunny wklejam zdjęcia moich włosów, wyprostowane i co? jak z ich kondycją na Twoje oko??

Kotka wklejam zdjęcia fryzurki, nic takiego, 1cm ścięte z długości i lekkie pazurki zrobionetak dla odświeżenia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:01
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:11   #4041
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

teraz to bardzo modne taki odrost, nawet ma specjalną nazwę.. widziałam na stronie gdzies, jak pisali:' tylko u nas mozesz teraz miec najmodniejszy w tym sezonie duży odrost, jak u gwiazdy"..

Mysia M No dziękuje Ci bardzo za słowa otuchy ale kurde jak przechodzę kolo lustra to nawet nie spoglądam w jego stronę.Po prostu mnie drażnić zaczyna.A w moim wydaniu to taki odrost jest nazywany skunksem
Wiedz tez mam własną nazwę

Bunny powiedz mi moja droga co tak naprawdę daje maska z żółtka.Obudowuje włos a olej nawilża?Bo jakoś się ostatnio zagmatwałam.Robię teraz co dwa dni maskę z żółtka i o.z oliwek.Moze podreperuje je teraz jak siedzę w domku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:14
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:11   #4042
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee a wiesz ze nie wiem co zrobie z wlosami nie mam koncepcji na farbe. Niby ten odrost jasny, jak widac na fotkach, poziom 7 max i mocno popielaty ale jakos słabo farby go biorą.

Ewcia sliczne pazurki, to zel? Wygladaja naturalnie bardzo, znowu mnie kusi na zrobienie sobie
włoski tez bardzo ładne, kolor super, lekko suche ale da się to naprawić maskami bez paniki.
Ewcia to Ty teraz w maturalnej jestes tak?

Pogoda okropna, ja jestem tez mocno senna dziś

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:12
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:19   #4043
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee a wiesz ze nie wiem co zrobie z wlosami nie mam koncepcji na farbe. Niby ten odrost jasny, jak widac na fotkach, poziom 7 max i mocno popielaty ale jakos słabo farby go biorą.

Ewcia sliczne pazurki, to zel? Wygladaja naturalnie bardzo, znowu mnie kusi na zrobienie sobie
włoski tez bardzo ładne, kolor super, lekko suche ale da się to naprawić maskami bez paniki.
Ewcia to Ty teraz w maturalnej jestes tak?

Pogoda okropna, ja jestem tez mocno senna dziś
to może zrób z odrostem to co ja zamierzam zrobic najpierw podkład palette deluxe a potem syoss 9-5
dziękuję tak to żel a wyglądają naturalnie, bo nie przepadam za robieniem krzywej c a poza tym nie lubię grubych a po co robic dodatkowe wzmocnienie zkoro te mi się nie łamią i nie pękają są wystarczające
no na włoski używam anti-age także powinno byc ok wczoraj trzymałam tą maskę 20 minut zamiast 10 bo się zapomniałam i dzisiaj czuje, że jakby lepsze są
tak, jestem w maturalnej

a co do senności to jak pomyślę, że mam jutro wstac o 6,00 to aż mnie jeszcze tak zimno:/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:20
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:31   #4044
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny a co powiecie o tym specyfiku?? Używała któraś z was?Dziś miałam to w ręce ale nie znałam opinii wiedz odłożyłam.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-ampulkach.htm
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:04   #4045
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wlasnie, wprawa ale tez chyba dobre lakiery do paznokci. Takie ktore nie odprysna za 2 dni.

Ja bym kupila Castinga ale nie mam po co bo odrost mnie czeka a Casting nie zlapie mi odrostu tak jakbym chciała

Wklejam zdjecie odrostu-jak widać nie jest bardzo ciemny, a farby słabo mi łapa. Nawet Wellaton 12/1 robi mi zolty odrost

U mnie też jest już coraz większy tylko nie wiedzieć czemu szybciej rosną mi od czubka głowy do tyłu a tu przy grzywce jakoś biedny ten odrost

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

ja tez, ale przejde sie chyba juz zaraz bo do weekendu pewnie wszystko wizazanki wykupia



Bardzo ladne, podziwiam za talent ja tylko komus umiem, sama sobie nic


Dziewczynki co do pogody to masakra jakas, w pracy wypilam 3 kawy i redbulla i malo nie usnelam no i wloski jakie niesforne przez te deszcze na nic ranne pindrzenie sie przed lustrem
No tak, jak się wszystkie na rossmana rzucimy to niedługo zabraknie

Co do malowania to naprawdę bardzo proste, choć przyznam, że na początku łapka trochę mi się trzęsła, ale jak to mówią - praktyka czyni mistrza

A pogoda dramat własnie wstałam z popołudniowej drzemki

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka śliczne pazurki
Jakie długie Ale piękne Jakbym miała kiedyś robić to właśnie z frenchem bo bardzo mi się podoba
Zresztą głównie jak sobie maluję to właśnie frenczyk bo i do wszystkiego pasuje a i do pracy to za bardzo z kolorami szaleć nie mogę

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a co do senności to jak pomyślę, że mam jutro wstac o 6,00 to aż mnie jeszcze tak zimno:/
Pewnie cię to nie pocieszy, ale.. przynajmniej jeszcze nie jest ciemno o tej porze i śniegu nie ma (jeszcze)

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie o tym specyfiku?? Używała któraś z was?Dziś miałam to w ręce ale nie znałam opinii wiedz odłożyłam.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-ampulkach.htm
Nie stosowałam i nawet nie widziałam..
Gdzie wy wynajdujecie te cuda ?
U mnie w Łodzi gdzie nie jestem w sklepie czy to rossman czy supermarket jakiś to tego nie ma.. Jedyne specyfiki joanny takie które łatwo dostać to szampony jakieś z rzepy, ten szampon fioletowy i odżywki bez spłukiwania (ja mam z miodem i cytryną) a tej apteczki babuni ni huhu :/




No i jeszcze miałam się was kochane zapytać tylko ciągle zapominam - to chyba ta pogoda
Co dwa dni olejuję włoski kokoskiem, a jak myję głowę to najpierw zmywam szamponem pharmacerisem czerwonym (okazjonalnie fioletową joanną żeby kolor trochę poprawić) i na to maski (różne żeby włosów nie przyzwyczaić) i na koniec odżywka bez spłukiwania joanny z mioodem i cytryną.. Po farbowaniu mroźnym blondem xxl'a włosy były takie jakieś lalkowate w dotyku, ale dzięki olejowaniu i maskowaniu już jest lepiej. Tyle, że.. no właśnie - po wysuszeniu włosków są mięciutkie w dotyku takie gładkie, a lśnią jakbym się jedwabiem wysmarowała ale następnego dnia jak rano wstane to pomijając, że wyglądam jak wkurzony Chopin.. to jeszcze włosy są jakieś takie sztywne jakbym używała pianki do układania która by je obciążała.. nie wiem czego to wina.. Bo że rano fryzura nieszczególna to wina pewnie krótkiej fryzury, ale czemu one takie dziwne.. Suche są? Chyba nie skoro tak lśnią i sa milunie 1 dnia ? Nie wiem sama - czego to wina ??

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-01 o 19:10
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:06   #4046
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakie długie Ale piękne Jakbym miała kiedyś robić to właśnie z frenchem bo bardzo mi się podoba
Zresztą głównie jak sobie maluję to właśnie frenczyk bo i do wszystkiego pasuje a i do pracy to za bardzo z kolorami szaleć nie mogę

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



Pewnie cię to nie pocieszy, ale.. przynajmniej jeszcze nie jest ciemno o tej porze i śniegu nie ma (jeszcze)
dziękuję no french jest the best
a ja jak zaczynałam sobie malowac paznokcie lakierami to też sporo czasu upłynęło zanim nauczyłam się robic french lewą ręką ale teraz żelem to jest fajnie, bo mogę go powoli nakładac i wyrównywac i mi sam nie wyschnie a jak już teraz doszłam do wprawy to nie kiedy mi prawa ręka ładniej wychodzi niż lewa, a powinno byc na odwrót, bo jestem praworęczna

no tyle dobrze, że śniegu jeszcze nie ma
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:13   #4047
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
U mnie też jest już coraz większy tylko nie wiedzieć czemu szybciej rosną mi od czubka głowy do tyłu a tu przy grzywce jakoś biedny ten odrost

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



No tak, jak się wszystkie na rossmana rzucimy to niedługo zabraknie

Co do malowania to naprawdę bardzo proste, choć przyznam, że na początku łapka trochę mi się trzęsła, ale jak to mówią - praktyka czyni mistrza

A pogoda dramat własnie wstałam z popołudniowej drzemki

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



Jakie długie Ale piękne Jakbym miała kiedyś robić to właśnie z frenchem bo bardzo mi się podoba
Zresztą głównie jak sobie maluję to właśnie frenczyk bo i do wszystkiego pasuje a i do pracy to za bardzo z kolorami szaleć nie mogę

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



Pewnie cię to nie pocieszy, ale.. przynajmniej jeszcze nie jest ciemno o tej porze i śniegu nie ma (jeszcze)

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



Nie stosowałam i nawet nie widziałam..
Gdzie wy wynajdujecie te cuda ?
U mnie w Łodzi gdzie nie jestem w sklepie czy to rossman czy supermarket jakiś to tego nie ma.. Jedyne specyfiki joanny takie które łatwo dostać to szampony jakieś z rzepy, ten szampon fioletowy i odżywki bez spłukiwania (ja mam z miodem i cytryną) a tej apteczki babuni ni huhu :/
No wiesz co zdziwiła by się ,bo jak przyjeżdżam do pl to mieszkam w takim małym miasteczku, ze tu nawet rossmana nie ma.Za to dobrze zaopatrzone trzy sklepy kosmetyczne.
No jedna wpadkę miały nie mogą sprowadzić skandynawskiego ale to już wina producenta.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:27   #4048
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wiesz co zdziwiła by się ,bo jak przyjeżdżam do pl to mieszkam w takim małym miasteczku, ze tu nawet rossmana nie ma.Za to dobrze zaopatrzone trzy sklepy kosmetyczne.
No jedna wpadkę miały nie mogą sprowadzić skandynawskiego ale to już wina producenta.
Ja nie twierdzę, że nie ma - wierze wam na słowo. Zrozumieć tylko nie mogę czemu tego nigdzie nie mogę znaleźć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:38   #4049
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

tak piszecie o kosmetykach których używacie a ja tak sobie myślę "co ja zrobię jak wyjadę do Anglii i nie będzie tam moich ulubionych kosmetyków?" na pewno tak będzie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:43   #4050
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka śliczne pazurki

Bunny a jak uzupełniasz odrost? nadlewasz żel na odrost czy ciągniesz na całośc??

a co do paznokci, to wklejam zdjęcia moich dzisiejszych pazurków właśnie skończyłam robic
nic specjalnego, delikatne, bo szkoła się zaczęła

Bunny wklejam zdjęcia moich włosów, wyprostowane i co? jak z ich kondycją na Twoje oko??

Kotka wklejam zdjęcia fryzurki, nic takiego, 1cm ścięte z długości i lekkie pazurki zrobionetak dla odświeżenia
sliczne wloski, kolor i pazurki i zycze wytrwania w tej ostatniej klasie

Adzio ja tez nic o tym nie slyszalam a opinie jak widze pol na pol
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.