Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 14:57   #2041
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zapewne o NFZ chodziło
tak to mialam na mysli sorry za literowke
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:17   #2042
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Talking Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witam

Piszecie tej dziewczynie, że za wcześnie. A tak naprawdę nic o niej nie wiecie. Wiek to tylko liczba.

Ja kolczyka robiłam w wieku 14 lat, czerwiec 2008. 2 czerwca poszłam do bielskiego salonu Dragon. Kolczyka robiła mi młoda dziewczyna , Paulina. Kolczyka specjalnie robiłam wtedy bo wiedziałam ze nie muszę już chodzić na wf i na basen w szkole. Po 2 ze chyba w około miesiąc się zagoi, wiec na wakacje będzie ślicznie.
Samo przebicie dosyć ekscytujące. Nawet nie bolało. Większy ból widziałam w oczach mojej mamy jak dziewczyna mi igłę wbijała.
Trochę się bałam, że coś będzie mi to ropieć. Na szczęście tak bardzo dbałam, że jak poszłam po 2 tygodniach na wymianę to nic mnie nie bolało, i wszystko bylo w jak najlepszym porządku. Rane 3 razy dziennie [ rano , po powrocie ze szkoły i wieczorem] przemywałam sola fizjologiczna , czasem wodą utlenioną. Smarowałam także tribiotic'iem dopóki nie brakło go w aptekach.
Cały proces gojenia na szczęście przebiegł szczęśliwie.
Mam śliczny kolczyk, teraz tylko zrzucić oponkę z brzucha i będzie cudnie


P.S. Kilka dni po moim przebiciu, koleżanka namówiła mnie żebym przebiła jej pępek. I WIEM, ŻE TO NIEODPOWIEDZIALNE ale to zrobiłam.Kolczyk prosto zrobiony, w dobrej odległości. Wszystko pięknie się goiło do czasu kiedy pojechała nad jezioro na tydzień i zgubiła kolczyka. Coś się zaczeło paprać. Wyciągnęła kolczyka. W czerwcu przebija kolejny raz ;P


Z własnego doświadczenia szczerze wszystkim polecam kolczyki w pępku! Są śliczne , przebicie nie boli. A jak potrafi sie dbać o niego to się dobrze goi. Sama sie chce tym zajmować w życiu

Pozdrawiam ! ;* I nie krzyczcie na mnie za 'P.S.' :P
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:30   #2043
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Smarowałam także tribiotic'iem dopóki nie brakło go w aptekach.
Tribioticu nie stosuje się na przekłucia, jeśli nic się z raną nie dzieje. A jeśli już się go stosuje to tylko przez siedem dni, co jest zresztą napisane w ulotce.

Ja się nie czepiam, tylko informuję.
Na przyszłość, żeby bardziej odpowiedzialnie postępować.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:45   #2044
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Wiedziałam o tym że nie można go zbyt długo stosowac. I stostowałam go tylko tydzień i zużyłam jedna saszetke
Potem w sumie juz nie miałam potrzeby go stosować pozatym i tak go nie było w aptekach
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:58   #2045
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
No jeśli ma inną fakturę, to wydaje mi się, że może to być migracja.
nie chcę go wyjmować i przekłuwać jeszcze raz zanim to sie zagoi...
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 16:16   #2046
Pinkmimie
Raczkowanie
 
Avatar Pinkmimie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość

gratuluje
będzie czym poszpanowac w gimnazjum
gdzie Ci ludzie mają głowę?! już niedługo na komunie będą chcieli zrobić kolczyki w pępkach, językach etc
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Ale po co Ci paprzący się kolczyk w lato?? Cieknącą rope chcesz pokazywac?Potem bedzie Ci sie dluzej goic. Skoro wiesz ze lato to nieodpowiednia pora na gojenie to nawet studio w Londynie nie pomoze zeby kolczyk zaogil sie w tydzien. Lepiej to przemysl albo doinformuj rodzicow.
Dziewczyny!
to nie oto chodzi!
Wydzieracie się na mnie to że dla szpanu , a pff.
Mi to ti to , nie robię dla szpanu bo po co?
A kolczyk muszę zrobić w wakacje ponieważ gdy nie zrobię w wakacje o nie będę mogła już kiedy indziej.
Kolczyki w pępku sie nie goją w tydzień od 6- mies do roku.
I nie bedę się z wami kłucić , wiem że może jestem za mała lub coś w tym stylu lecz bardzo mi na tym zależy.
Znam dziewczynę która ma kolczyka w pępku od 1 klasy podstawówki , a nos przekłuty w drugiej. Nie widzę w tym najmniejszego problemu.
A życie jest tylko jedno ;]
__________________
Grzywka:
40- 45 - 50 - 55 - 60 cm
Włosy:
54 - 58 - 62 - 66 - 70 cm
Talia
61- 60 - 59 - 58 - 57 cm

www.lettre.fbl.pl
www.instagram.com/oh_joana

Edytowane przez Pinkmimie
Czas edycji: 2008-11-14 o 16:18 Powód: bo tak
Pinkmimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:58   #2047
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Pinkmimie Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
to nie oto chodzi!
Wydzieracie się na mnie to że dla szpanu , a pff.
Mi to ti to , nie robię dla szpanu bo po co?
A kolczyk muszę zrobić w wakacje ponieważ gdy nie zrobię w wakacje o nie będę mogła już kiedy indziej.
Kolczyki w pępku sie nie goją w tydzień od 6- mies do roku.
I nie bedę się z wami kłucić , wiem że może jestem za mała lub coś w tym stylu lecz bardzo mi na tym zależy.
Znam dziewczynę która ma kolczyka w pępku od 1 klasy podstawówki , a nos przekłuty w drugiej. Nie widzę w tym najmniejszego problemu.
A życie jest tylko jedno ;]
A co w tym fajnego że sobie robi kolczyk w 1 klasie podstawowki ( jak to mozliwe)To jest raczej zenujace.
A to ze robisz go na wakacje swiadczy tylko iwylacznie o Twojej nieodpowiedzialnosci. Zobaczymy co zrobisz jak (nie daj boze)wda Ci sie jakies zakazenie lub inne paskudztwo i bedziesz musiala go wyciagnac a do konca zycia zostanie Ci blizna.No ale to juz nie moj problem
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 19:23   #2048
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

a w ogole przekluwanie sobie samemu czegokolwiek innego niz uszu to debilizm - tak jestem wybitnym okazem osoby ktorej objawil sie debilizm.

przeklulam sama pepek (ot tak o wstalam w nocy i to zrobilam) - zalozylam LABRET, igla byla ZA CIEŃKA, nie sterylna. Kolczyk słabo pielęgnowałam, zmieniłam po dwóch dniach kolczyk na banan, niesterylny znowu. ROK się BABRAŁ nie goił, on się syfił aż w końcu wyciągnełam i NIGDY nic sama sobie nie przekłuję ani nie pójdę do kogoś. Wolę sprawdzony salon.

Nauczyłam się tego najgorszą metodą.

Nie psioczcie, to było dawno, jakos tak dziwnie, mam totalną nauczkę.

Swoją drogą czy totalnie zagojona dziurka może się na zewnątrz jeszcze zabliźnić? Bo moja po kolczyku w brodzie chyba nie bardzo już zniknie

Tak więc podsumowując mój post

Przekłuwanie gdzie indziej niż w profesjonalnym salonie z profesjonalistą z igłami to totalna głupota.
ot taki mało przyjemny przykład z życia.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:53   #2049
izzolda
Raczkowanie
 
Avatar izzolda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Ten kolczyk jest za krótki!!!!!!!!!!!:ee k:
Za krótki?
Jak zakładam troszki dluzszy to mi mocno wystaje u góry,na tyle ze nie da sie funkcjonować bo starsznie sie zaczepiaa wystaje conajmniej 0,5 cm.
Nie czuje zeby mnie ciagneła skóra.
Długosć sprawdzalam kladać sie na płasko lub stojac i wyciagajac sie i w takim stanie kolczyk jest ok.

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
mi tez sie tak wydaje, ze ten kolczyk jest strasznie krotki.

IZOLDA wymien kolczyk na dluzszy koniecznie z tytanu g23 (nie wiem z czego masz zrobiony ten kolczyk, ktory teraz nosisz)
Mam z tytanu
Przez jakis czas nosiłam dluższy i wtedy najbardziej mi sie zababrał bo mocno wystawał i czepial sie o wszytsko (np. koszule z guzikami)
__________________

Edytowane przez izzolda
Czas edycji: 2008-11-14 o 20:58
izzolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:11   #2050
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Kolczyki w podstawówce Niedługo w zerówce będą robić...

A ja mam takie pytanie, kolczyk mam od 2 lat. I widze że skóra mi sie zmniejszyła, miałam 1cm, a mam z 7 mm teraz. Nie wiem czy to mało czy to dużo ale troche sie przestraszyłam. Czy to jest normalne że im dłużej ma sie kolczyk tym mniej tej skóry sie robi??
Tak mi sie też zdało jakby ta dolna dziurka była wyżej niż wczesniej, ale może mi sie zdawać... płytko też raczej nie jest, wydaje mi sie że tak samo jak był.

I może mieć na to wpływ chudnięcie i tycie?? Bo w zeszłym roku w wakacje schudłam 7 kg, w te z kolei przytyłam pare kg.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:24   #2051
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

W gimnazjum zacznie się moda na przekłuwanie miejsc intymnych i będą międzysobą oceniać który najładniejszy

A jeśli dziewczynka w 1 kl. pójdzie i się rzuci z mostu to ty też to zrobisz?

Ja miałam 2 podejścia do kolczyka. Obydwa niestety zakończyły się bólem, cieknącą ropą i innymi ekscesami więc odpuściłam
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 23:05   #2052
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Naprawdę nie ma się z czego cieszyć, mnie to przeraża. 12 latka z kolczykiem w pępku?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:32   #2053
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z kolczykiem w pepku

Hej Dziewczyny!
Mam Problem.. moze troche za bardzo sie boje ale chyba lepiej bedzie jak poprosze o wasza rade.
Pępek przebilam tydzien temu. Przez pierwsze 4/5 dni wszystko bylo ok, ale teraz mam zaczerwienione wokol gornej kulki i jaby takie wklęśniecie w miejscu gdzie jest kulka. Czy to moze bys spowodowane tym ze to miejsce jest troche spuchniete i poprostu tak musi byc czy moze byc tego jakas inna przyczyna. Czytalam trochre na temat migracji ale wydaje mi sie ze to jednak nie to (chociaz chyba ranka wyglada lepiej ale troszeczke sie powiekszyla. Moze powinnam isc do tego studia i poprosic o pomoc,czy jeszcze zaczekac? Prosze o odpowiedzi
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:51   #2054
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hej Dziewczyny!
Mam Problem.. moze troche za bardzo sie boje ale chyba lepiej bedzie jak poprosze o wasza rade.
Pępek przebilam tydzien temu. Przez pierwsze 4/5 dni wszystko bylo ok, ale teraz mam zaczerwienione wokol gornej kulki i jaby takie wklęśniecie w miejscu gdzie jest kulka. Czy to moze bys spowodowane tym ze to miejsce jest troche spuchniete i poprostu tak musi byc czy moze byc tego jakas inna przyczyna. Czytalam trochre na temat migracji ale wydaje mi sie ze to jednak nie to (chociaz chyba ranka wyglada lepiej ale troszeczke sie powiekszyla. Moze powinnam isc do tego studia i poprosic o pomoc,czy jeszcze zaczekac? Prosze o odpowiedzi
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:03   #2055
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Idź do studia, na pewno poradzą Ci, co z tym zrobić.
Ze swojej strony powiem, że jeśli przebijałaś niedawno i widzisz wklęśnięcie, to oznacza, że kolczyk jest zbyt krótki. Tzn. na pewno Ci ten pępek spuchł, ale specjalnie z racji opuchlizny wkłada się kolczyk dłuższy (tak aby pręt wystawał poza miejsce przekłucia) i żeby nie wystąpiło ryzyko "wchłonięcia się kuleczki".
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:08   #2056
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No tak.. Zastanawialam sie nad dlugoscia tego kolczyka i wydaje sie dobrze dobrany.. Swobodnie mozna nim ruszac. Ale rzeczywiscie chyba przejde sie do studia. Co mozna zrobic w takiej sytuacji, wymienia kolczyk? A nie jest na to za wczesnie? W kocu to tylko tydzien od przebicia.
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:16   #2057
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

A pielegnujesz kolczyk?
Ja tak mialam gdy zaniedbalam peielgnacje
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:27   #2058
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No jasne! Octanisept 3 razy dziennie lub czasem sie zdazy wiecej.. A co teraz z twoim pepkiem, wszytsko ok? I jak wygladal twoj problem?
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:32   #2059
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

3 razy dziennie to maximum winien być
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 14:50   #2060
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Problem z kolczykiem w pepku

Cytat:
Napisane przez rose15 Pokaż wiadomość
Mam kolczyk w pępku od listopada i wszystko było z nim w porządku aż do teraz, ostatnio pępek zaczął mnie boleć a gdy chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku i jak wyjęłam kolczyk zaczęła lecie mi krew. Nie wiem co robić, czy powinnam przestać nosić kolczyk? proszę pomóżcie.
imo to normalne. nie powinnaś wyjmować kolczyka, bo pewnie podrażniłaś kanał i stąd ta krew.
Cytat:
Napisane przez Summer92 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Mam Problem.. moze troche za bardzo sie boje ale chyba lepiej bedzie jak poprosze o wasza rade.
Pępek przebilam tydzien temu. Przez pierwsze 4/5 dni wszystko bylo ok, ale teraz mam zaczerwienione wokol gornej kulki i jaby takie wklęśniecie w miejscu gdzie jest kulka. Czy to moze bys spowodowane tym ze to miejsce jest troche spuchniete i poprostu tak musi byc czy moze byc tego jakas inna przyczyna. Czytalam trochre na temat migracji ale wydaje mi sie ze to jednak nie to (chociaz chyba ranka wyglada lepiej ale troszeczke sie powiekszyla. Moze powinnam isc do tego studia i poprosic o pomoc,czy jeszcze zaczekac? Prosze o odpowiedzi
pewnie masz za krótki kolczyk. zaczerwienie jest oznaką gojenia

btw trzeba było zakładać nowy temat?
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:53   #2061
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: Problem z kolczykiem w pepku

pępek generalnie goi sie długo
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:04   #2062
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z kolczykiem w pepku

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
pewnie masz za krótki kolczyk. zaczerwienie jest oznaką gojenia
to znaczy ze powinnam isc do studia... wymienia wtedy kolczyk?
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:18   #2063
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Problem z kolczykiem w pepku

Cytat:
Napisane przez Summer92 Pokaż wiadomość
to znaczy ze powinnam isc do studia... wymienia wtedy kolczyk?
powinni wymienić.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:40   #2064
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hmm.. To zaczerwienie o ktorym pisalam w ciagu tej nocy zmniejszylo sie o jakas polowe jak nie wiecej, to bybrzuszenie wokol kolczyka tez sie zmniejszylo ale za to wokol pojawilo sie trioszeczke schodzącej skorki (bardzo cieniutkie plasterki).. teraz to juz mam metlik w glowie I tak sie przejde do salonu, ale czy to dobre czy zle to wszystko co napisalam?
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:12   #2065
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

W salonie poradzą Ci najlepiej.
Moim zdaniem kolczyk mógł być trochę za krótki. Pójdziesz do piercera, jeśli kolczyk okaże się za krótki to on bez problemu go wymieni (pomimo tygodnia od przebicia), a także powie Ci jak pielęgnować miejsce, tam gdzie skórka Ci schodzi.

Jeśli i tak idziesz do salonu, to nie ma sensu doradzanie tutaj "na szybko". A zwłaszcza, że trzeba to najpierw zobaczyć, bo z opisu często przeocza się pewne drobne kwestie.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:04   #2066
Summer92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Własnei wrocilam ze studia.. Wogole od tamtej pory jak napisalam pierwsza wiadomosc o wiwle sie polepszylo, tylko ta nieszczesna schodzaca skorka.. A wiec poszlam o pani powiedziala ze to nic powaznego i ze prawdopodonie to jest wynik tego scisniecia szczypcami i teraz w tamtym miejscy schodzi skora.. Ale mam jeszcze jedno pytanko, zapomnialam zapytac w studiu.. Bo kazala mi to dzisiaj troche dluzej namoczyc octaniseptem i postarac sie sciagnac cala ta skorke, czy w takim razie moglabym zdjac ta gorna kuleczke na chwile przytrzymac kolczyk i wtedy ladnie wyczyscic to miejsce, chyba tak bedzie latwiej i szybciej ale nie wiem..
Summer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:41   #2067
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Summer92 Pokaż wiadomość
Własnei wrocilam ze studia.. Wogole od tamtej pory jak napisalam pierwsza wiadomosc o wiwle sie polepszylo, tylko ta nieszczesna schodzaca skorka.. A wiec poszlam o pani powiedziala ze to nic powaznego i ze prawdopodonie to jest wynik tego scisniecia szczypcami i teraz w tamtym miejscy schodzi skora.. Ale mam jeszcze jedno pytanko, zapomnialam zapytac w studiu.. Bo kazala mi to dzisiaj troche dluzej namoczyc octaniseptem i postarac sie sciagnac cala ta skorke, czy w takim razie moglabym zdjac ta gorna kuleczke na chwile przytrzymac kolczyk i wtedy ladnie wyczyscic to miejsce, chyba tak bedzie latwiej i szybciej ale nie wiem..
jesli nie wyjmiesz kolczyka to możesz tak zrobić. tylko pozniej dobrze dokręć kulkę.
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:23   #2068
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja mam pepek przebity,ale teraz bede przebijac kolezance i moze mi powiecie gdzie moge kupic w internecie igle 1,6 albo 1,8 ?? na allegro szukałam i chyba nie ma W aptekach tez nie ma
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:56   #2069
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

życzę powodzenia...
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:58   #2070
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Odradzam samodzielne przebijanie.
Po pierwsze, nie wiem jaki kolczyk chcesz tam wsadzic przebijajac igla 1,6.
Po drugie, jesli chodzi o wenflony do przebijania, istnieje rozmiar 1,7 (czyli szary) i to standardowy rozmiar do przekluwania.

W dobrych aptekach powinny byc.
W internecie: pewnie jakies apteki internetowe. Na stronach o przekluwaniu sa dostepne igly iniekcyjne lub wenflony, ale hurtowo.

Edytowane przez Crocifissa
Czas edycji: 2008-11-18 o 15:59 Powód: post pod postem
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.