Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 18:19   #4021
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Korah to co piszesz to jest jakies kosmetyczne objawienie dla mnie. Swietny minimalizm kosmetyczny. Bede chyba zdazac w podobnym kierunku. Poki co calkiem niedawno zakupilam miod manuka 10+ tylko do maseczek antytradzikowych, choc slyszalam ze niektorzy myja nim twarz. Ja zmywam makijaz olejem emulgowanym ale z racji tego ze nie wymywa sie dobrze albo nie mam czystej sciereczki pod reka czesto poprawiam zelem myjacym. Troche to bez sensu. Musze chyba postawic na oczyszczajace parowki, tonik octowo-cytrynowy i aloes. Do tego jakies lekkie serum bo to co mam juz sie konczy.

Mam prosbe - podlinkujesz mi najlepiej z iherb to mleczko do demakijazu z Aubrey? Albo ja slepa jestem albo pozmieniali produkty czy/i opakowania. Dawno nie zagladalam na ich oferte i troche sie pozmienialo. Ja mam np ten zel do demakijazu oczu ale go nie lubie. Nie pamietam nawet dlaczego. Obstawiam niedokladne zmywanie lub szczypanie w oczy. Moze znow pouzywam i sie przeprosimy?
http://www.iherb.com/Earth-Science-E...oz-118-ml/5684

Doszlam jeszcze do jednego wniosku. Odkad zuzywam swoje zapasy drogeryjnych podkladow z silikonami moja skora zaczela miec te wlasnie rozwarte pory. Czy to moze miec jakis wplyw? Zmywam je dlatego olejem bo slyszalam, ze przy silikonach to najlepsza metoda. Pory mam wiec czyste tyle ze rozszerzone.
Manuki nie miałam, ale używam takiego naszego polskiego i świetnie daje radę.
Oczywiście może być wina podkładów, zwłaszcza, jeśli są często "noszone", ale też może to być zasługa oleju do zmywania.
Co do Aubrey Vegecol, to właśnie sprawdziłam, nie ma go już na iherb. Od dawna ciężko było o stare serie Aubreya, a teraz to już wszystko wskazuje na to, że zostały całkowicie zastąpione jakimiś nowymi produktami. Nie wiem, czy wartymi uwagi

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Witam wszystkichKiedys udzielalam sie we wczesniejszych czesciach watku.Obecnie staram sie byc minimalistka i nie kupuje zbyt duzo kosmetykow a jak juz kupuje nowe to najczesciej miniaturki.Najwiecej jednak wydaje na pielegnacje twarzy.
Wklejam swoja obecna pielegnacje zimowa(wszystko w miare naturalne)oprocz kremu z retinolem:
Fajne zakupy, Pamiętam Ciebie A możesz coś więcej napisać o tych produktach, jesteś z nich zadowolona?

Macie już listy hitów i kitów???
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:08   #4022
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny..popełniłam SWOJE PIERWSZE zamówienie na iherb Nie mogłam się oprzeć.. Nie znam żadnego z produktów które zamówiłam ale czytałam opinie i składy i mam nadzieję, że jakiegoś szitu nie zamówiłam Już się go nie mogę doczekać, ale od dziś mały odwyk zarządzam..taki malutki tyci tyci
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:54   #4023
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny..popełniłam SWOJE PIERWSZE zamówienie na iherb Nie mogłam się oprzeć.. Nie znam żadnego z produktów które zamówiłam ale czytałam opinie i składy i mam nadzieję, że jakiegoś szitu nie zamówiłam Już się go nie mogę doczekać, ale od dziś mały odwyk zarządzam..taki malutki tyci tyci
Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich
No pochwal się, co zamówiłaś- jestem strasznie ciekawa, jak wygląda takie zamówienie z iherba tuż przed odwykiem...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:57   #4024
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Witam wszystkich serdecznie, mam chyba dobrą wiadomość dla fanek 100% pure, w poszukiwaniu polecanego przez Susabee peelingu odkryłam litewską stronę 100pure.lt, gdzie ceny są trochę niższe niż na europejskiej, no i przede wszystkim nie naliczają 23% taxu. Wysyłka do Polski też jest, tylko coś nie nalicza mi kwoty, ale np. do Irlandii to 6,34 euro, więc przypuszczam, że do P. też coś koło tego. W tej chwili jest promocja - 25% na Gift Sets i Argan Oil Hydration. Zamówienia jeszcze nie złożyłam, mam więc nadzieję, że jakieś dodatkowe koszta nie ujawnią się w momencie składania zamówienia.

Pisałam do nich odnośnie próbek, ale nie mają, zachęcają za to do zapoznania się z ich return policy i podobno można w ciągu 30 dni zwrócić nawet użyty kosmetyk, a oni oddadzą pieniądze, albo wymienią na inny. Co ciekawe na amerykańskiej stronie podają "Free samples with every order"...

Wątek podczytuję już długo, często korzystam z Waszej wiedzy, no i mam trochę polecanych przez Was kosmetyków.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 23:21   #4025
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o filtry to ja uzywam http://www.iherb.com/Andalou-Natural...&sr=null&ic=26 dobrze sprawuje sie jako baza pod mineraly, przedluza ich zywotnosc i nie zapycha co wazne. Uzywam codziennie i jestem bardzo zadowolona przy okazji nastepnego zamowienia zakupie go ponownie
Ciekawy ten filtr

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


z tym zaprezentowanym minimalizmem jesteś moją idolką


)

No staram sie-denerwuje mnie nadmiar nieuzywanych kosmetykow

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Fajne zakupy, Pamiętam Ciebie A możesz coś więcej napisać o tych produktach, jesteś z nich zadowolona?
Hej,ja Ciebie tez pamietam
Co do produktow:

Filtr suntegrity-lubie bo mam podklad,krem i filtr w jednym.Nie zapycha.
Filtr Coola-czeka na testowanie
Krem do stop-super!Ma taki chlodzacy efekt
Krem do rak-dosc intensywny rozany zapach,dobrze nawilzal
Balsam do ust-jestem zadowolona bo super natluszcza
Produkty Sanitas-mist nic specjalnego.Serum stosuje zamiennie z kremem z retinolem i jest b fajne-latwo sie rozprowadza ,nie zapycha,ale na afekty chyba bedzie trzeba poczekac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 05:55   #4026
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


No staram sie-denerwuje mnie nadmiar nieuzywanych kosmetykow

u mnie nadmiar używanych, to jeszcze gorsze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 07:42   #4027
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie, mam chyba dobrą wiadomość dla fanek 100% pure, w poszukiwaniu polecanego przez Susabee peelingu odkryłam litewską stronę 100pure.lt, gdzie ceny są trochę niższe niż na europejskiej, no i przede wszystkim nie naliczają 23% taxu. Wysyłka do Polski też jest, tylko coś nie nalicza mi kwoty, ale np. do Irlandii to 6,34 euro, więc przypuszczam, że do P. też coś koło tego. W tej chwili jest promocja - 25% na Gift Sets i Argan Oil Hydration. Zamówienia jeszcze nie złożyłam, mam więc nadzieję, że jakieś dodatkowe koszta nie ujawnią się w momencie składania zamówienia.

Pisałam do nich odnośnie próbek, ale nie mają, zachęcają za to do zapoznania się z ich return policy i podobno można w ciągu 30 dni zwrócić nawet użyty kosmetyk, a oni oddadzą pieniądze, albo wymienią na inny. Co ciekawe na amerykańskiej stronie podają "Free samples with every order"...

Wątek podczytuję już długo, często korzystam z Waszej wiedzy, no i mam trochę polecanych przez Was kosmetyków.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Witamy!
Super wiadomość,wklej proszę link do strony. Jak złożysz zamówienie to daj znać i koniecznie pochwal się co bierzesz.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 08:11   #4028
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Zainteresowałaś mnie tym kremikiem..to może byc też coś dla mnie. A powiedz, jaką on ma konsystencję? czy to jest "tłuścioszek"? czy raczej konsystencję będzie miał zwykłego kremu?
krem jest robiony z samych olejow wiec jest tluscioszkiem. Polozony na skore zwilzona tonikiem/hudrolatem u mnie wchlania sie do matu.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco. Już odkryłam, że to chodziło o inny http://andalou.com/index.php/all-in-...th-spf-30.html
To pewnie mu się przyjrzę bliżej przy okazji kolejnych zakupów na iherb'ie, a zbliżają się one wielkimi krokami.
w przypadku cery wymagajacej zmatowienia warto sie nim zainteresowac mnie jeszcze kusi http://www.iherb.com/Physician-s-For...3&sr=null&ic=4

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny..popełniłam SWOJE PIERWSZE zamówienie na iherb Nie mogłam się oprzeć.. Nie znam żadnego z produktów które zamówiłam ale czytałam opinie i składy i mam nadzieję, że jakiegoś szitu nie zamówiłam Już się go nie mogę doczekać, ale od dziś mały odwyk zarządzam..taki malutki tyci tyci
dzielna dziewczynkakonieczn ie pochwal sie co zamowilas
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie, mam chyba dobrą wiadomość dla fanek 100% pure, w poszukiwaniu polecanego przez Susabee peelingu odkryłam litewską stronę 100pure.lt, gdzie ceny są trochę niższe niż na europejskiej, no i przede wszystkim nie naliczają 23% taxu. Wysyłka do Polski też jest, tylko coś nie nalicza mi kwoty, ale np. do Irlandii to 6,34 euro, więc przypuszczam, że do P. też coś koło tego. W tej chwili jest promocja - 25% na Gift Sets i Argan Oil Hydration. Zamówienia jeszcze nie złożyłam, mam więc nadzieję, że jakieś dodatkowe koszta nie ujawnią się w momencie składania zamówienia.

Pisałam do nich odnośnie próbek, ale nie mają, zachęcają za to do zapoznania się z ich return policy i podobno można w ciągu 30 dni zwrócić nawet użyty kosmetyk, a oni oddadzą pieniądze, albo wymienią na inny. Co ciekawe na amerykańskiej stronie podają "Free samples with every order"...

Wątek podczytuję już długo, często korzystam z Waszej wiedzy, no i mam trochę polecanych przez Was kosmetyków.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
witamy nowa kolezanke koniecznie pochwal sie swoimi zbiorami

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ciekawy ten filtr
szczerze, polecam u mnie to 2 w 1 filtr i dodatkowo baza pod makijaz
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 08:48   #4029
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
krem jest robiony z samych olejow wiec jest tluscioszkiem. Polozony na skore zwilzona tonikiem/hudrolatem u mnie wchlania sie do matu.


w przypadku cery wymagajacej zmatowienia warto sie nim zainteresowac mnie jeszcze kusi http://www.iherb.com/Physician-s-For...3&sr=null&ic=4
o ten to i ja bym chciała. Tylko na iherbie???
a co to za krem co piszesz powyżej?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 08:55   #4030
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o ten to i ja bym chciała. Tylko na iherbie???
a co to za krem co piszesz powyżej?
Z tego co sie orientuje to jest to nowosc i jeszcze nie jest zbyt popularny.
Z czasem pewnie pojawi sie w innych sklepach internetowych, chociaz ja i tak PF Organic wear zamawiam na iherb bo maja dobre ceny jakbys sie jednak skusila to daj koniecznie znac jak sie sprawuje. A jak krem z retinolem? nadal stosujesz? zadowolona z efektow?
a krem o ktorym pisalam to ten http://polska.gaiacreams.com/product...rosaandthistle
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:26   #4031
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje to jest to nowosc i jeszcze nie jest zbyt popularny.
Z czasem pewnie pojawi sie w innych sklepach internetowych, chociaz ja i tak PF Organic wear zamawiam na iherb bo maja dobre ceny jakbys sie jednak skusila to daj koniecznie znac jak sie sprawuje. A jak krem z retinolem? nadal stosujesz? zadowolona z efektow?
a krem o ktorym pisalam to ten http://polska.gaiacreams.com/product...rosaandthistle
dzięki, nie nadążam

Tak, cały czas lecę na tym retinolowym od maja o ile mnie pamięć nie myli. Z tym, że 1-2x w tygodniu nakładam.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 11:07   #4032
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mialam podobne problemy z cera co Ty udalo mi sie ja "ogarnac" stosujac przede wszystkim kosmetyczny minimalizm. Ja namietnie zluszczam skore na twarzy bo widze, ze przynosi to najlepsze efekty. Kwasy i retinoidy to panaceum na cale zlo jesli chodzi o moja kaprysna cere Jesli chodzi o kremy to dla mnie najlepszy na noc ( a troche ich testowalam ) jest tak jak mlodziudka85 pisala Gaia oczyszczajaca. Lagodzi podraznienia, zmniejsza pory dobrze nawilza i przede wszytskim reguluje wydzielanie sebum . Kilka moich kolezanek majacych problemy z cera tez sobie go chwali, takze mysle ze warto sprobowac.


dzieki za linka do filtra bardzo fajny sklad z checia wyprobuje latem
Jesli chodzi o filtry to ja uzywam http://www.iherb.com/Andalou-Natural...&sr=null&ic=26 dobrze sprawuje sie jako baza pod mineraly, przedluza ich zywotnosc i nie zapycha co wazne. Uzywam codziennie i jestem bardzo zadowolona przy okazji nastepnego zamowienia zakupie go ponownie
Pod filtr uzywam zelu aloesowego http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/7579 z czystym sumieniem moge polecic. Dobrze nawilza ale bez przesady, nie powoduje u mnie wzmozonego wydzielania sebum, lekko napina skore i ja wygladza.
Stosuje go takze jako kompres przy podraznieniach przy kuracji retinoidami.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Musze sprobowac tego zelu aloesowego w takim razie . Co do swojego filtra Dr Mercola to jestem bardzo zadowolona. Jedyne co mu zarzucam to pobielanie ale twoj chyba robi to samo a pojemnosc ma duzo mniejsza od mojego. Musze zainteresowac sie szerzej ta firma Andalou bo maja swietne sklady.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ciekawy ten filtr



No staram sie-denerwuje mnie nadmiar nieuzywanych kosmetykow


Hej,ja Ciebie tez pamietam
Co do produktow:

Filtr suntegrity-lubie bo mam podklad,krem i filtr w jednym.Nie zapycha.
Filtr Coola-czeka na testowanie
Krem do stop-super!Ma taki chlodzacy efekt
Krem do rak-dosc intensywny rozany zapach,dobrze nawilzal
Balsam do ust-jestem zadowolona bo super natluszcza
Produkty Sanitas-mist nic specjalnego.Serum stosuje zamiennie z kremem z retinolem i jest b fajne-latwo sie rozprowadza ,nie zapycha,ale na afekty chyba bedzie trzeba poczekac
Fajne kosmetyki Czarny Elfie. A gdzie je nabywasz?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU



Manuki nie miałam, ale używam takiego naszego polskiego i świetnie daje radę.
Oczywiście może być wina podkładów, zwłaszcza, jeśli są często "noszone", ale też może to być zasługa oleju do zmywania.
Co do Aubrey Vegecol, to właśnie sprawdziłam, nie ma go już na iherb. Od dawna ciężko było o stare serie Aubreya, a teraz to już wszystko wskazuje na to, że zostały całkowicie zastąpione jakimiś nowymi produktami. Nie wiem, czy wartymi uwagi



Fajne zakupy, Pamiętam Ciebie A możesz coś więcej napisać o tych produktach, jesteś z nich zadowolona?

Macie już listy hitów i kitów???
Tak myslalam ze go nie ma juz. A o co chodzi z ta lista hitow i kitow? Jest jakis osobny watek na kosmetyki roku czy jak?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Lekki brzozowy od Sylveco jest niezły. Ładnie nawilża, ale jest równocześnie lekki. Teraz go odstawiłam i używam Aox od Pat&Rub i również sobie bardzo chwalę. Jednak to troszkę wyższa półka cenowa. Można go dorwać w promocji i tak zrobiłam
Może warto zainteresować się Gaią Creams? Kremu oczyszczającego od nich nic nie pobije. Zaznaczam, że używałam go tylko na noc.
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, naczynkową. Dużo produktów działa na mnie acnogennie. Obecnie lekko uwrażliwioną po serii kwasów i przejściu na retinoidy. Sama się dziwię, że moja pielęgnacja działa. Już byłam przygotowana na przejście na część pielęgnacji aptecznej.



Ładnie to ujęłaś.
Wpisuje na liste hehe A jakich retinoidow i kwasow uzywasz jesli moge spytac?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 11:52   #4033
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Witamy!
Super wiadomość,wklej proszę link do strony. Jak złożysz zamówienie to daj znać i koniecznie pochwal się co bierzesz.
http://www.100pure.lt/en/
Zamówienie poszło, wzięłam promocyjny zestaw Red Wine Resveratrol, Pineapple Enzyme facial peel mask i Skin Brightening facial cleanser. Wysyłka do Europy to 6,40 e, można też załapać się na bezpłatną przy zamówieniach powyżej 100 euro.
Leci do mnie jeszcze serum z wit. C i Primer (tak, to po Twoich zachwytach), dostałam też gratis Cherry lip balm (to promocja ze strony
http://www.100percentpure.eu/). No i nie mogę doczekać się testowania

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

[QUOTE=effa_j;
witamy nowa kolezanke koniecznie pochwal sie swoimi zbiorami

zrobi się, podładuję tylko baterie w aparacie
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:19   #4034
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Musze sprobowac tego zelu aloesowego w takim razie .

Tak myslalam ze go nie ma juz. A o co chodzi z ta lista hitow i kitow? Jest jakis osobny watek na kosmetyki roku czy jak?
Aloes koniecznie wypróbuj, nie jednej z nas już ratował skórę Chociaż początkowo może nie zachwycić. U mnie przy pierwszym użyciu zadziałał tak, że straciłam na 15 minut mimikę twarzy, ale niczego nie nakładałam, tylko przeczekałam i po tym czasie cera była pięknie nawilżona i ukojona

A z listą chodzi o podsumowanie zeszłego roku, spis najlepszych i najgorszych kosmetyków, jakie nam przeszły przez łazienkę Można wkleić tu, można też podlinkować swoją listę w podpisie.

A oto moja:

HITY

CIAŁO
Rossmann Rękawice nylonowe pod prysznic
Babydream Fur Mama Oliwka
Alverde Balsam Mango witaminowy Anti age
DŁONIE I PAZNOKCIE
Verima Krem do rąk
Love2Mix Krem do biustu
Paese Baza pod lakier wygładzająca
Lakiery piaskowe Ados, Golden Rose, Paese (nienat)
Pilniczek szklany Zenner
STOPY
Bingo Spa, Silnie złuszczający preparat z 50% kwasami AHA (nienat)
Aflofarm Maść na odciski (zamiast skarpetek złuszczających) (nienat)
TWARZ
Phenome serum głęboko nawilżające Quenching powerful
AnneMarie Borlind Lotion nawilżający Rose dew
Alphanova Bebe Woda micelarna dla dzieci
So Bio Etic płyn micelarny z nagietkiem
Equilibra 98% Aloe Vera Dermo gel
Ręczniczek frotte do oczyszczania
Mielony ryż brązowy do peelingu
Pervoe Reshenie Emulsja do mycia twarzy 35+
Aubrey Organics Cleansing Lotion
AnneMarie Borlind Tonik Purifying care
Maseczka ze świeżego granata
OCZY
Phenome Cooling eye gel
USTA
Alterra pomadka rumiankowa
Isana pomadka Intensiv
WŁOSY
Oleofarm Olej lniany nierafinowany
Alterra Maska z granatem
Alterra Odżywka z granatem
The Body Shop Bananowa odżywka
Alverde Szampon Hibiskus-aloes
Equilibra Szampon do farbowanych
Aubrey Organics szampon do włosów kręconych (świetny też do prostych)
Green Pharmacy Serum jedwabne (nienat)
The Body Shop Szczotka stylizująca 12919
KOLORÓWKA
Gosh Wonder volume mascara
Manhattan Puder sypki Soft mat (nienat)
Bourjois róż (nienat)
Nouba Nombra cienie (nienat)
Rimmel by Kate Pomadka 22 (nienat)
Pędzle Bdellium Tools Travel line
UNIWERSALNE
Dove Kostka do mycia Classic
Bioturm Emulsja do mycia do skóry bardzo wrażliwej
Mydła naturalne Le Chatelard
Equilibra 98% Aloe Vera Dermo gel

KITY

CIAŁO
Pervoe Reshenie Białe mydło babuszki Agafii (uczulenie)
Yves Rocher tradition de hammam balsam do ciała (nienat) (śmierdzący wysuszający klej)
Dove antyperspiranty w kulce (gorsze nawet od naturalnych deo, jeśli chodzi o ochronę)
Dove balsamy do ciała (nienat) (klejące, śmierdzące)
DŁONIE I PAZNOKCIE
Lakiery Rimmel salon pro (nienat) (gluty)
TWARZ
Pervoe Reshenie Baikal Herbals Pianka do mycia twarzy (wysusza, słabiutko oczyszcza)
OCZY
Sylveco Krem łagodzący pod oczy (uczulił, podrażnił, rozpulchnił)
USTA
Yves Rocher Balsam nawilżający w sztyfcie winogronowy (nienat) (koszmarek do ust)
WŁOSY
Equilibra Maska odżywczo regenerująca (puszy, nie odżywia)
Dove Szampon Split Ends (nienat) (największy z koszmarów)
Khadi olejek na porost włosów (wywołał łupież, wysuszył włosy)
Ziaja Maska intensywne wygładzanie (nienat) (nic nie robi)
Isana Odżywka Hair Professional do włosów łamliwych i rozdwajających się (nic nie robi)
UNIWERSALNE
Etja Olej z pestek moreli (rafinowany, nic nie robi)
Alterra mydło lawendowe

PIELĘGNACJA MOJEGO SYNA
Hity
Babydream fur mama Oliwka
Mydła marsylskie
Bioturm krem na niepogodę
Prokudent Szczoteczka do zębów dla dzieci do lat 7
Kity
Le Sultan Di Alep 2% Laurie Mydło (jego uczuliło)
Logona Balsam do ciała (z serii dziecięcej w pomarańczowych opakowaniach) (nic nie robi)
Logona Żel pod prysznic (ta sama seria) (nie myje)
Etja Olej z pestek moreli (rafinowany, nic nie robi)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-02 o 17:53
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:49   #4035
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44381651]Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich
No pochwal się, co zamówiłaś- jestem strasznie ciekawa, jak wygląda takie zamówienie z iherba tuż przed odwykiem... [/QUOTE]

Do życzeń Noworocznych dołączam się i ja! Wszystkiego dobrego i mnóstwa nowych cudowności Wam zyczę!! A co do zakupów: Poniżej jeszcze wklejam zaległe zdjęcia ruskich ze sklepu stacjonarnego no i sliczną paczuszkę od Promolci!! w której znalazły się dodatkowo ciekawe próbki w tym balsam 100% pure waniliowy. Bardzo jestem go ciekawa. A na iherbie:

1. Dessert Essence - Organic Red Raspberry Shampoo
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub
3. Bee Naturals, Queen Bee Facial Polish
4. Bee Naturals, Queen Bee, Peeper Keeper Eye Balm
5. Alba Botanica, Natural Acne Dote, Deep Clean Astringent, Oil-Free
6. Alba Botanica, Papaya Mango Body Cream
7. Alba Botanica, Hawaiian Moisture Cream, Jasmine & Vitamin E

Wszystkie kosmetyki miały doskonałe recenzje, ale jak się zagłębiłam już PO złożeniu zamówienia, to jednak te z Alba Botanica nie mają idealnych składów. Najbardziej zawiedziona jestem kremem Jaśminowym, bo ma silikon i Phenoxyethanol, i mimo że na dalszym miejscu to jednak jest. No trudno. Ortodoksem nie jestem, jak będzie fajny to zużyję, jak nie to komuś oddam
Za to szampon jest czyściutki no i te produkty z pszczółką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0218.jpg (85,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219.jpg (123,4 KB, 21 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:43   #4036
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny witajcie. Ogłaszam z radością, że wróciły płyny Intimelle w Naturze
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:55   #4037
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Dziewczyny witajcie. Ogłaszam z radością, że wróciły płyny Intimelle w Naturze

opakowania te same?
bo ciągle się zastanawiam skąd ta przerwa w ich dostępności i tylko zmiana opakowania mi przyszła do głowy.



Jadziu - za zakupy.
Wpadki składowe się zdarzają oby tylko kosmetyki się spisały
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:44   #4038
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Opakowania te same, wydaje mi się, że składy też.
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:54   #4039
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki, nie nadążam

Tak, cały czas lecę na tym retinolowym od maja o ile mnie pamięć nie myli. Z tym, że 1-2x w tygodniu nakładam.
a luszczysz sie? jak efekty?


Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Musze sprobowac tego zelu aloesowego w takim razie . Co do swojego filtra Dr Mercola to jestem bardzo zadowolona. Jedyne co mu zarzucam to pobielanie ale twoj chyba robi to samo a pojemnosc ma duzo mniejsza od mojego. Musze zainteresowac sie szerzej ta firma Andalou bo maja swietne sklady.
ten "twoj" filtr to raczej do ciala bym wziela. Moj sluzy mi jako baza pod makijaz, nie zapycha mnie wiec na razie nie bede szukac nic nowego. A czy ten filtr Dr Mercola ma jakis zapach?

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Do życzeń Noworocznych dołączam się i ja! Wszystkiego dobrego i mnóstwa nowych cudowności Wam zyczę!! A co do zakupów: Poniżej jeszcze wklejam zaległe zdjęcia ruskich ze sklepu stacjonarnego no i sliczną paczuszkę od Promolci!! w której znalazły się dodatkowo ciekawe próbki w tym balsam 100% pure waniliowy. Bardzo jestem go ciekawa. A na iherbie:

1. Dessert Essence - Organic Red Raspberry Shampoo
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub
3. Bee Naturals, Queen Bee Facial Polish
4. Bee Naturals, Queen Bee, Peeper Keeper Eye Balm
5. Alba Botanica, Natural Acne Dote, Deep Clean Astringent, Oil-Free
6. Alba Botanica, Papaya Mango Body Cream
7. Alba Botanica, Hawaiian Moisture Cream, Jasmine & Vitamin E
mialam balsam okolooczny Bee Naturals fajny byl, bardzo podobny do kremu pod oczy z Gaia creams

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Dziewczyny witajcie. Ogłaszam z radością, że wróciły płyny Intimelle w Naturze
super wiadomosc w sobote pojade uzupelnic zapasy

dla zainteresowanych promocja na Gaia cremas:
do jutra 3-go stycznia 2014 (do północy) oferujemy Wam 25%zniżki na wszystkie nasze produkty bez minimalnej kwoty zakupu! Kod promocyjny: NHK45. Zamówienia złożone podcza
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 18:09   #4040
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a luszczysz sie? jak efekty?
Staram się nie łuszczyć; choć trochę mnie podrażnia, zwłaszcza na szyi czy dekolcie.




Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych promocja na Gaia cremas:
do jutra 3-go stycznia 2014 (do północy) oferujemy Wam 25%zniżki na wszystkie nasze produkty bez minimalnej kwoty zakupu! Kod promocyjny: NHK45. Zamówienia złożone podcza
hmmm ja bym się skusiła, ale nie umiem kupować za granicą może któras będzie zamawiać??? Może warszawianka jakaś? Bym się podłączyła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:29   #4041
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

hmmm ja bym się skusiła, ale nie umiem kupować za granicą może któras będzie zamawiać??? Może warszawianka jakaś? Bym się podłączyła
Małgosiu, ja nic nie będę brała, ale jak chcesz to Ci oczywiście zamówię.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:01   #4042
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu, ja nic nie będę brała, ale jak chcesz to Ci oczywiście zamówię.
serio? To ja się wczytam

A przy okazji (jako, że czekam na księdza i mam czas zapodaję moją listę hitów:

deo Madary; bardzo dobre, zwłaszcza teraz, na zimę (a ja się zimą znacznie więcej pocę, bo się za ciepło ubieram
Herbfarmacy, za całokształt - pomimo że mnie krem pod oczy uczulił (nie jego wina
mydło z białą glinką Cattiere. Tylko dlaczego tak słabo dostępne, ja się pytam
w ogóle lubię też bardzo te pojedyncze oleje marki Cattiere - tanie, wydajne i bardzo przyjemne.
także Lulu & Boo (costasy) bardzo mi podeszło, mimo zaporowej ceny

a jeśli chodzi o kity to mam dość tego, że nie ogarniam tego kosmetycznego bałaganu mojego za dużo kremów/toników/olejków otwartych i cała moja pielęgnacja to jeden wielki chaos; jako postanowienie noworoczne mam zamiar go opanować....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:09   #4043
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
serio? To ja się wczytam

A przy okazji (jako, że czekam na księdza i mam czas zapodaję moją listę hitów:

deo Madary; bardzo dobre, zwłaszcza teraz, na zimę (a ja się zimą znacznie więcej pocę, bo się za ciepło ubieram
Herbfarmacy, za całokształt - pomimo że mnie krem pod oczy uczulił (nie jego wina
mydło z białą glinką Cattiere. Tylko dlaczego tak słabo dostępne, ja się pytam
w ogóle lubię też bardzo te pojedyncze oleje marki Cattiere - tanie, wydajne i bardzo przyjemne.
także Lulu & Boo (costasy) bardzo mi podeszło, mimo zaporowej ceny

a jeśli chodzi o kity to mam dość tego, że nie ogarniam tego kosmetycznego bałaganu mojego za dużo kremów/toników/olejków otwartych i cała moja pielęgnacja to jeden wielki chaos; jako postanowienie noworoczne mam zamiar go opanować....
serio, serio jakby co to daj znać i pójdzie na Twój adres.
smsa Ci wysłałam odnośnie herbfarmacy min

Gdyby ktoś był ciekawy to link do mojego rocznego rozliczenia kosmetycznego jest w podpisie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:11   #4044
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio jakby co to daj znać i pójdzie na Twój adres.
smsa Ci wysłałam odnośnie herbfarmacy min

Gdyby ktoś był ciekawy to link do mojego rocznego rozliczenia kosmetycznego jest w podpisie
no właśnie Twój podpis mnie zainspirował; idę szukać telefonu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:39   #4045
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Korzystając z okazji to i ja swoje HITY dorzucę. Mało będzie. Same "must have"

HITY
1. Make Me Bio Orange Energy - od teraz nr 1 w mojej pielęgnacji.
2. Make Me Bio Almond Scrub - nie sądziłam, że taki delikatny peeling może być tak fajny w użyciu
3. Afrykańskie Czarne Mydło - niezmiennie od dawna, nie wysusza, nie zapycha, fajnie oczyszcza
4. Herbfarmacy Mallow Beauty Balm - fajny tłuścioszek "do wszystkiego"
5. Herbfarmacy Rose Face Oil - lubię olejki, a ten polubiłam wyjątkowo ze względu na zapach

CAŁKIEM FAJNE:
1. Planeta Organica - szampon turecki i balsam turecki do włosów - za zapach który zostaje na włosach i efekt "śliskich włosów
2. Love To Mix masło orzechowe do ciała - za aksamitną konsystencję i meganawilżenie
3. So BioEtic - szampon z mlekiem oślim i migdałem - za kremową konsystencję i zapach
4. LillaMai - krem na bazie shea - fajny tłuścioszek do wszystkiego, nie zapycha, ale mógłby ładniej pachnieć.

KITY:
1. Mydło Aleppo - wysusza, ściąga, powoduje pogorszenie cery
2. Phenome - mgiełka do włosów - oklap jakiś dziwny mi robi (mogę oddać - ubytek nieznaczny)
3. Szampon Bio Naia z mandarynką - plątał mi włosyniemiłosiernie, zapach taki sobie
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:33   #4046
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A przy okazji (jako, że czekam na księdza i mam czas zapodaję moją listę hitów:

deo Madary; bardzo dobre, zwłaszcza teraz, na zimę (a ja się zimą znacznie więcej pocę, bo się za ciepło ubieram
Herbfarmacy, za całokształt - pomimo że mnie krem pod oczy uczulił (nie jego wina
mydło z białą glinką Cattiere. Tylko dlaczego tak słabo dostępne, ja się pytam
w ogóle lubię też bardzo te pojedyncze oleje marki Cattiere - tanie, wydajne i bardzo przyjemne.
także Lulu & Boo (costasy) bardzo mi podeszło, mimo zaporowej ceny

a jeśli chodzi o kity to mam dość tego, że nie ogarniam tego kosmetycznego bałaganu mojego za dużo kremów/toników/olejków otwartych i cała moja pielęgnacja to jeden wielki chaos; jako postanowienie noworoczne mam zamiar go opanować....
Mnie się udało wykorzystać większość produktów, które miałam w zapasach. Obecnie nareszcie widzę luzy w szafkach.
Mam postanowienie w tym roku takie, że nie będę używać kranówy do twarzy i ograniczam kawę do jednej dziennie, głównie to chodzi o mleko w tej kawie, mam nadzieję, że to poprawi kondycję skóry, tylko nie wiem czy podołam. Dziś mija drugi dzień
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:53   #4047
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się udało wykorzystać większość produktów, które miałam w zapasach. Obecnie nareszcie widzę luzy w szafkach.
Mam postanowienie w tym roku takie, że nie będę używać kranówy do twarzy i ograniczam kawę do jednej dziennie, głównie to chodzi o mleko w tej kawie, mam nadzieję, że to poprawi kondycję skóry, tylko nie wiem czy podołam. Dziś mija drugi dzień
Też powinnam :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:34   #4048
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ktoś szukał Aubrey Organics, na http://www.ecco-verde.com/ jest zniżka 30% na niektóre produkty
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 07:35   #4049
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Staram się nie łuszczyć; choć trochę mnie podrażnia, zwłaszcza na szyi czy dekolcie.
hmmm ja bym się skusiła, ale nie umiem kupować za granicą może któras będzie zamawiać??? Może warszawianka jakaś? Bym się podłączyła
ostry z niego zawodnik w razie czego tez moge pomoc w zakupach
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ktoś szukał Aubrey Organics, na http://www.ecco-verde.com/ jest zniżka 30% na niektóre produkty
gdyby ktos byl chetny to ja tez bym cos wziela przy zakupie 2 takich samych produktow jest jeszcze dodatkowa znizka
Czy ktoras z was miala pokrzywowy szampon z Urtekram?

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-01-03 o 10:00
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:01   #4050
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ostry z niego zawodnik w razie czego tez moge pomoc w zakupach
gdyby ktos byl chetny to ja tez bym cos wziela przy zakupie 2 takich samych produktow jest jeszcze dodatkowa znizka
Ja bym była chętna na Aubrey Vegecol Cleansing lotion, jeśli będzie możliwość, to weź mnie pod uwagę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.