Rimmel London Podkład Recover - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 12:39   #91
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Kurcze.... a może ja mam jakieś trefne opakowanie :-( . Wydaje mi sie, że jest 3/4 ....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:46   #92
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

to ja tez dorzuce swoje 3gorszepo dlugich namowach pani w Naturze <bo w Rossmanie oczywiscie o zadnych probkach nie slyszeli >dala mi do wyprobowania odcien103...zaryzykowalam ,polozylam go dzis na twarz i sie milo rozczarowalam Recover zdecydowanie rozlozyl na lopatki mojego ulubienca:L'oreal Translucide. Na buzi prawie zniknal,pozozstawiajac tylo,ladny zdrowy efekt wypoczetej twarzy,a przy tym zakryl "niespodzianki"w postaci paskudnych,czerownych krosteczek,z ktorymi L'oreal sobie nie radzilMalowalam sie nim o 8rano i utrwalony Maybellinem-true illusion, jak narazie nadal ladnie sie trzyma,no a przede wszystkim nie widze drobinek brokatu,ktorych troche sie obawialam...Poszlam w nim na probe przed kamera<czesc rozmowy o prace>i z tego co udalo mi sie zobaczyc-wypadl calkiem naturalnieA jutro chyba wybiore sie go kupic..mam tylko jedno pytanie-czy ktoras z Was uzywa moze odciena 303?bardziej niz 103 przekonywal mnie w sklepie,ale nie bylo jak sprawdzic...czy on na buzi jest mocno ciemny?i w jaki wpada odcien-zolty czy rozowy?
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:04   #93
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez aniser
to ja tez dorzuce swoje 3gorszepo dlugich namowach pani w Naturze <bo w Rossmanie oczywiscie o zadnych probkach nie slyszeli >dala mi do wyprobowania odcien103...zaryzykowalam ,polozylam go dzis na twarz i sie milo rozczarowalam Recover zdecydowanie rozlozyl na lopatki mojego ulubienca:L'oreal Translucide. Na buzi prawie zniknal,pozozstawiajac tylo,ladny zdrowy efekt wypoczetej twarzy,a przy tym zakryl "niespodzianki"w postaci paskudnych,czerownych krosteczek,z ktorymi L'oreal sobie nie radzilMalowalam sie nim o 8rano i utrwalony Maybellinem-true illusion, jak narazie nadal ladnie sie trzyma,no a przede wszystkim nie widze drobinek brokatu,ktorych troche sie obawialam...Poszlam w nim na probe przed kamera<czesc rozmowy o prace>i z tego co udalo mi sie zobaczyc-wypadl calkiem naturalnieA jutro chyba wybiore sie go kupic..mam tylko jedno pytanie-czy ktoras z Was uzywa moze odciena 303?bardziej niz 103 przekonywal mnie w sklepie,ale nie bylo jak sprawdzic...czy on na buzi jest mocno ciemny?i w jaki wpada odcien-zolty czy rozowy?
Ja na próbę wzięłam ten ciemny odcień.... i na poczatku jak go nałozyłam na buzię był ciemny ale potem ładnie wtopił sie w skórę.... Jeżeli nie jesteś bladolica to myśle, że bedzie ok . Ale chyba najbezpieczniej będzie jak zrobisz tak jak ja i weźmiesz sobie w jakies mąłe pudełeczko próbke tego podkładu.....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:10   #94
xyzgirl
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 99
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

no ja jestem jakaś inna specjalnie 2 próbkę upolowałam i co znowu to samo podkład wtopił się w skórę!!ale nie zakrył żadnych niedoskonałości!! Coś w rodzaju kremu rozświetlającego a taki to już mam!! więc daje sobie spokój z nim może to moja cera jest jakaś INNA?? ale ważne że wam służy
xyzgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:31   #95
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez xyzgirl
no ja jestem jakaś inna specjalnie 2 próbkę upolowałam i co znowu to samo podkład wtopił się w skórę!!ale nie zakrył żadnych niedoskonałości!! Coś w rodzaju kremu rozświetlającego a taki to już mam!! więc daje sobie spokój z nim może to moja cera jest jakaś INNA?? ale ważne że wam służy

Ten podklad nie ma wlasciwosci kryjacych wiec jezeli potrzebujesz ukryc wszelkie niedoskonalosci to sie nim to nie uda
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:01   #96
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

No a na stronie Rimmela radza by uzywac jasniejszego od cery odcienia zeby ladnie rozswietlic cere
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:04   #97
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

del

Edytowane przez Satine_18
Czas edycji: 2007-08-01 o 17:34
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 20:54   #98
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez gonia
Ja na próbę wzięłam ten ciemny odcień.... i na poczatku jak go nałozyłam na buzię był ciemny ale potem ładnie wtopił sie w skórę.... Jeżeli nie jesteś bladolica to myśle, że bedzie ok . Ale chyba najbezpieczniej będzie jak zrobisz tak jak ja i weźmiesz sobie w jakies mąłe pudełeczko próbke tego podkładu.....
Goniu dziekujefaktycznie z tym pudeleczkiem to niezla mysl ,tylko do innego rossmana sie wybiore,bo w tym kolo mnie nie bylo NAWET!testerow 303...a bladolica tak zupelnie nie jestem,wiec kolorek kusi...
Cytat:
Napisane przez Hexxana
Ten podklad nie ma wlasciwosci kryjacych wiec jezeli potrzebujesz ukryc wszelkie niedoskonalosci to sie nim to nie uda
a mnie, tak jak i Satine sie udalo widac, wszystko zalezy od skory<albo niedoskonalosci >
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:04   #99
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

u mnie to nawet w Rossmanie nie ma tych podkładów!! tylko w naturze wrr, ale dobre i to
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 23:23   #100
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

matko, dziewczyny, no i skusiłyście mnie! jutro idę do drogerii...
swoja drogą, ona ma śliczny błyszczyk na sobie..... moze wiecie CO TO?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rimmel_recover_.jpg (60,3 KB, 293 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:14   #101
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

w rossmanie widziałam ten podkład w cenie ok. 25,26 zł.mam pytanie-czy dobrze kryje?czy bez korektora się nie obejdzie?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 11:03   #102
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Byłam przed chwilą w rossmanie prosiłam o próbki a pani zrobiła dziwną mine i powiedziała że jak już nie ma to nie ma ! Problem w tym że ich tam nigdy nie było chyba ekspedientki sobie wzieły a ludziom wystawili tylko testery W każdym razie po wypróbowaniu testeru jestem zachwycona kolor Ivory100 idealnie się dopasował do mojej cery,WOGÓLE nie widzę żadnego brokatu! Efekt jest naturalny i bardzo delikatny, uważam że można stosować na co dzień, jest dość lekki a ukrył niedoskonałości chyba o to mi właśnie chodziło! Niedługo napewno go kupię. Pozdrawiam
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:41   #103
doryta
Zadomowienie
 
Avatar doryta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Witam,
Podkład ten kupiłam 6 dni temu w promocji za 22,90 (w super-pharmie)
i zaryzykuję stwierdzenie, że lepszego w życiu nie miałam
a uwierzcie mi, że naprawdę mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego dla swojej cery, która niby sucha, ale na nosie czasami sie tłuszczy i łuszczy, naczole zresztą też,
ale do rzeczy, podkład ten idealnie stopił się z moją cerą (odcień 100 - ivory), nie ma efektu "maski", twarz wygląda na wypoczętą i radosną, nawilżył przesuszone policzki, wprzeciwieństwie do innych podkładów nie zrobił mi "rybiej łuski" na nosku i czole,
jeśli chodzi o rozświetlające drobinki, to nie są "nachalne", może tylko w pierwszej godzince po nałożeniu - w sztucznym oświetleniu, ale nie jest żle
Tak ogólnie to polecam
doryta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:49   #104
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez doryta
Witam,
Podkład ten kupiłam 6 dni temu w promocji za 22,90 (w super-pharmie)
i zaryzykuję stwierdzenie, że lepszego w życiu nie miałam
a uwierzcie mi, że naprawdę mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego dla swojej cery, która niby sucha, ale na nosie czasami sie tłuszczy i łuszczy, naczole zresztą też,
ale do rzeczy, podkład ten idealnie stopił się z moją cerą (odcień 100 - ivory), nie ma efektu "maski", twarz wygląda na wypoczętą i radosną, nawilżył przesuszone policzki, wprzeciwieństwie do innych podkładów nie zrobił mi "rybiej łuski" na nosku i czole,
jeśli chodzi o rozświetlające drobinki, to nie są "nachalne", może tylko w pierwszej godzince po nałożeniu - w sztucznym oświetleniu, ale nie jest żle
Tak ogólnie to polecam
ja mam chyba bardzo podobą cerę do Twojej... A czy twoja takze ma sklonnosc do blyszczenia sie? Bo moja jest wlasnie bardzo skomplikowana: przesuszona, łuszczy sie na czole, ale takze blyszczy na czole I nie wiem, czy by mi pasowal ten podklad...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:19   #105
doryta
Zadomowienie
 
Avatar doryta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

------>do Beekeeper
wiesz, bardziej daje mi się we znaki łuszczenie nosa i czoła, co wszystkie pozostałe podkłady jeszcze bardziej podkreślały (m.in. różniaste maybeline, bourjois, revlon a nawet lancome color ID, czy jakoś tak, z Recover tego problemu nie mam. Jesli chodzi o błyszczenie się to przyznaję, że muszę po kilku godzinkach uzyć bibułek matujących albo lekko przypudrować nos
radziłabym Ci jednak wypróbować najpierw drogerii, a jeśli nie mają próbek, to nałożyć tester, i wtedy bedziesz wiedziała jak się zachowuje na Twojej cerze
doryta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:25   #106
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: Rimmel London Podkład Recover

mam tylko nadzieję, że ten podkład pozostanie taki sam.... że nie będą go ulepszać albo drugą serię puszczą gorszą... tak przeciez tez bywa......
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:00   #107
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

doryta a czy łatwo sie rozsmarowuje, czy nie zostawia smug itp?
mowisz ze nie widac suchych skórek? (to moja zmora, nawet podkłady nawilżajace sobie z tym nie radziły)
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:19   #108
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez agatka-a
doryta a czy łatwo sie rozsmarowuje, czy nie zostawia smug itp?
mowisz ze nie widac suchych skórek? (to moja zmora, nawet podkłady nawilżajace sobie z tym nie radziły)
Równiez uzyłam próbki kolorek 103 True Ivory i jestem taka zadowona z tej probeckzi ze chyba polece go kupic,nie zostawia zadnych smug, ladnie sie stapia ze skora uzylam go do szkoły by wyprobowac go jak bedzie sie trzymał te kilka godzin (stresujacych) hehheh , ale po prostu sie zdziwilam ze on jest taki idealny caly czas byl na twarzy choc go nie było widac troche nie wyraznie mówie ale nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc nic sie nie błyszczało, oniemiałam z zachwytu wczesniej uzywałam Maybelline Dream Musse Matte to troche zaczał mi ten podkład wysuszac buzie teraz mi sie wlasnie konczy wiec chyba Rimmel go zastapi ,


ile ml ma cala ta tubeczka z tym podkładem?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:56   #109
doryta
Zadomowienie
 
Avatar doryta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

żadnych suchych skórek, nic a nic; i zgodzę się z czuczenką, iz nie widać go na twarzy, choć jest bardzo ładnie sie rozprowadza i nie ma żadnych smug, ja jestem zachwycona
doryta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 18:26   #110
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

dziewczynki a powiedzcie mi jaką ma konsystencje? czy wodnistą i lejacą czy jest gęsty tak jak np lirene city matt?
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 19:18   #111
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez doryta
żadnych suchych skórek, nic a nic; i zgodzę się z czuczenką, iz nie widać go na twarzy, choć jest bardzo ładnie sie rozprowadza i nie ma żadnych smug, ja jestem zachwycona
zgadzam się w końcu znalazłam swój podkład zawsze miałam problem z doborem odcienia mam jasną karnację kupiłam odcień 103 i pasuje idealnie polecam mam tylko nadzieję,że nie zniknie z półek zastąpiony innym co często się zdarza
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:12   #112
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

a ja dzis wyszlam z zamierzeniem kupienia go tak bardzo sie napalilam..ale bledem bylo ze poszlam z moim ukochanym TŻ =( Nio i tak o to tym sposobem po wysluchaniu ze nie ma zadnej roznicy (choc ja ja widzialam), ze nie ma sensu tyle wydawac ze to ze tamto i jeszcze pare innych.. wyszlam srednio zadowolona z tym co zawsze podkladem (tanszym =( ) Bu Bu =( Mam nadzieje ze TŻ zrekompensuje sie i dostane ladny prezent na dzien kobitek :P
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 07:22   #113
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez annes
dziewczynki a powiedzcie mi jaką ma konsystencje? czy wodnistą i lejacą czy jest gęsty tak jak np lirene city matt?
ma raczej wodnista konsystencje, co ułatwia dokladne rozsmarowanie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 07:36   #114
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez czuczenka
ma raczej wodnista konsystencje, co ułatwia dokladne rozsmarowanie
to taki jak lubie dzieki
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 00:29   #115
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Po kolorystycznych testach probek doszlam do wniosku,ze stawiam na kolor 103-idealnie stapia sie ze skora a koncowy efekt bardzo mi sie podoba i tutaj smiem stwierdzic,ze porzuce do tej pory wielbionego Skinlightsa Revlonu

Jezeli chodzi o krycie to wyjasnie cos
Faktycznie stan cery i niedoskonalosci ma ogromne znaczenie i co rozumiemy poprzez niedoskonalosci
Jezeli cera jest malo problemowa i nie ma wiekszych z nia niespodzianek to dobrze dobrany odcien podkladu ukryje wszelkie niechciane przez Nas elementy.Na te wszystkie rzeczy zbiera sie bardzo duzo czynnikow a ja jedynie podkreslam to,jakie przeznaczenie okresla producent.Druga sprawa jest to,ze....nie znam podkladu rozswietlajacego,ktory zarazem dobrze by kryl cery problemowe
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:57   #116
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Tak mnie kusi ten podkład ale już sama nie wiem skoro nie kryje Mam ''niedoskonałości'' na czole i nosie, czy można byłoby je zatuszować korektorem a na to ten Recover? Tzn. Czy dobrze to wyglada i nie widac tego korektora az tak bardzo? (jakiś konkretny korektorek?) Któraś z was tak zrobiła? Sorki że truje wam ale mam dylemat i małe doświadczenie z korektorami:P
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:11   #117
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Wchodzenie na wizaż jest niebezpieczne - znów powiększyła się lista zakupów.

A jak z zatykaniem porów? Czy przy stosowaniu nie pojawiły się "niespodzianki"? mam cerę problemową i boję się, że pogorszy mi sie dopiero co wyleczona buzia
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:41   #118
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez joyka
Wchodzenie na wizaż jest niebezpieczne - znów powiększyła się lista zakupów.

A jak z zatykaniem porów? Czy przy stosowaniu nie pojawiły się "niespodzianki"? mam cerę problemową i boję się, że pogorszy mi sie dopiero co wyleczona buzia

Co do zatykania porow-na mojej skorze nie pojawily sie zadne niechciane niespodzianki,na poczatku testowalam probki jakie dostalam a bylo ich calkiem sporo,pare dni temu kupilam pelnowymiarowe opakowanie i po uzyciu go pare razy tez nie widze zeby sie dzialo,a mimo wszystko moja wrazliwa cera szybko zareagowalaby gdyby cos bylo nie tak.
Jednak kazda cera jest inna.

Wogole dziwna sprawa z tym podkladem poniewaz moja kumpela ciagle narzeka na problematyczna cere i fakt,ze nie jest idealna-ale do rzeczy.Ona posiada typowo mieszana cera a po nalozeniu tego podkladu zauwazylysmy ze to rozswietlenie na Jej twarzy nie jest blyszczace ale jakby zmatowione czyli zakryta swietnie strefa T.Poza tym twarz jakby sie optycznie wygladzila i nabrala blasku fakt,ze korektor poszedl w ruch ale zostal uzyty tylko punktowo w minimalnych ilosciach.
Przyznam sie,ze zupelnie inna twarz okazala sie z podkladem Rimmela i obie jestesmy zaskoczone efektem poniewaz do tek pory Ona uzywala ColorStaya Revlonu i LP Maxa Factora,ktore nadaja buzi zgola odmienny efekt.


Przyjdzie mi teraz odszczekac to,co wczesniej napisalam jednak badz co badz Recover nie kryje tak,jak mozna chciec czasami jednak na kazda cera przyjmuje go inaczej

Dodam na zakonczenie tyle,ze kolezanka z podkladem Rimmela na buzi wyglada super gdzie moj ulubiony dotychczas Skinlights Revlonu w konfrontacji z Jej cera przypominal spotkanie z kostka smalcu i nie bylo mowy o efekcie ozywionej cery.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:58   #119
siena
Raczkowanie
 
Avatar siena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 83
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

droga nancy,uważam że spokojnie możesz zastosowac najpierw korektor a następnie podkład Recover.sama już to wypróbowałam nieraz.podkład idealnie współgra z korektorem pod nim. co więcej,według mnie daje to nawet lepszy efekt jeżeli ma się taką podwójną bazę.
siena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:21   #120
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

miałam próbkę i się troszku napaliłam na ten kosmetyk jedynymi czynnikami powstrzymującymi mnie przed jego kupnem są: chwilowy brak jakichkolwiek pieniążków (przepuściłam wszystko na imprezy ostatkowe ), choroba, która nie pozwala mi wystawić noska na dwór i... opakowanie tego podkładu. boję się, że będę miała trudności z wydobyciem kiedy już troszkę go ubędzie. wolałabym żeby był w tubce... może któraś z Was już wykańcza ten podkład i może mnie uspokoić (bądz ostatecznie odwieść od zakupu ) ?
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.