Globulki i kremy plemnikobójcze - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 17:13   #61
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Globulki :)

zakladałam juz kiedys taki watek
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 01:36   #62
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Globulki :)

Cytat:
Napisane przez et-ka
nie mam pojęcia. wiem tylko, że na każdej stronie o antykoncepcji przy globulkach wymieniają żele i kremy. myślałam, że można to kupić
to było 2 lata temu, mogło się coś zmienić ale najlepsze są jak dla mnie i tak gumki, bo i ochrona przed ciązą i przed chorobami

(piguł się boję, choć je brałam)
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 00:39   #63
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Globulki :)

Globulki heh.. z jeednej strony sa fane bo :
- nie trzeba ich brac regularnie
- nie trzeba isc do lekarza (czyli zero badan etc)
- sa bez recepty
- z gumka daja 99% pewnosci
- nie sa drogie

ale mialam je kiedys i nigdy wiecej!! koszmar to byl, bo zanim je wlozylam to prawie rozpuscily mi sie w palcach (jak mememensy ), a poza tym to bylo uciazliwe, bo trudno mi sie je wkladalo jak sie topily (a staralam sie to robic maxymalnie szybko) a tak poza tym to bylo niezrecznie bo musialam 15min przed ja zaaplikowac.. a przeciez nie mozna sobie zaplanowac ze 15 min bedzie gry wstepnej, miziania i potem TEN.. to bylo dla mnie beznadziejne.. no i na koncu to ze te pieprzoe globulki tak sie pienia i szczpia.. dlatego chyba je odradzam.. przynajmnije u mnie sie nie sprawdzily..aha i same (bez innej metody anty) to nie sa skuteczne az tak.. i wydaje mi sie ze chyba nie ma sensu tak ryzykowac.. heh..
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 02:38   #64
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Globulki :)

Cytat:
Napisane przez **KaNiA**
bylo niezrecznie bo musialam 15min przed ja zaaplikowac.. a przeciez nie mozna sobie zaplanowac ze 15 min bedzie gry wstepnej, miziania i potem TEN.. to bylo dla mnie beznadziejne..
my z TZ znalezlismy na to sposob Wczesniej zaczynalismy gre wstepna, nakrecalismy sie, a kiedy podniecenie wzrastalo to aplikowalam, baz TZ aplikowal globulke, nastawialam gudzik dalej gra wstepna a budzik po pewnym czasie dawal nam sygnal kiedy mozemy przystapic do akcji A przystepowalismy od razu, bo bylismy tak nabuzowani, zeledwo wytrzymywalismy (zupelnie jak przy wyscigach )

na jednej ze stronek czytalam, ze wraz z prezerwatywa skutecznosc tej metody jest taka sama jak przy braniu doustnych srodkow hormonalnych.

Ja globulki moge stosowac, bo nie grzeje mnie i nic mnie nie szczypie Ale denerwuje mnie pozniejsze jej wyciekanie z pochwy.

A nie lepiej kupic po prostu Durex Extra Safe? One sa grubsze i zawieraja wlasnie srodek plemnikobojczy. My tak sie zabezpieczamy z TZ.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:29   #65
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Globulki :)

[quote=jaga_2001]my z TZ znalezlismy na to sposob Wczesniej zaczynalismy gre wstepna, nakrecalismy sie, a kiedy podniecenie wzrastalo to aplikowalam, baz TZ aplikowal globulke, nastawialam gudzik dalej gra wstepna a budzik po pewnym czasie dawal nam sygnal kiedy mozemy przystapic do akcji A przystepowalismy od razu, bo bylismy tak nabuzowani, zeledwo wytrzymywalismy (zupelnie jak przy wyscigach )

hehe na to nie wpadlismy z moim TŻem hehe sposob fajny, gratuluje posyslowosci . na szczescie mam tabsy doustne i nie przejmujemy sie tymi szczypiacymi globulkami pozdrawiam Jaga
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:30   #66
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Globulki :)

[quote=**KaNiA**]
Cytat:
Napisane przez jaga_2001
my z TZ znalezlismy na to sposob Wczesniej zaczynalismy gre wstepna, nakrecalismy sie, a kiedy podniecenie wzrastalo to aplikowalam, baz TZ aplikowal globulke, nastawialam gudzik dalej gra wstepna a budzik po pewnym czasie dawal nam sygnal kiedy mozemy przystapic do akcji A przystepowalismy od razu, bo bylismy tak nabuzowani, zeledwo wytrzymywalismy (zupelnie jak przy wyscigach )

hehe na to nie wpadlismy z moim TŻem hehe sposob fajny, gratuluje posyslowosci . na szczescie mam tabsy doustne i nie przejmujemy sie tymi szczypiacymi globulkami pozdrawiam Jaga
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:30   #67
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Globulki :)

sorry ale jakos mi sie smiesznie wyslalo oczywiscie poczatkowy tekst jest cytatem od Jagi a dalej to moje
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 14:44   #68
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Globulki :)

Cytat:
Napisane przez **KaNiA**
hehe na to nie wpadlismy z moim TŻem hehe sposob fajny, gratuluje posyslowosci . na szczescie mam tabsy doustne i nie przejmujemy sie tymi szczypiacymi globulkami pozdrawiam Jaga
taaa, potrzeba matka wynalazku A swoja droga to nam to jakos samo wyszlo Bo my zawsze najpiewr sie nabuzowujemy i albo to sie skonczy wiadomo czym, badz musimy przecierpiec z rzadzy, gdy do stosunku nie moze wyjsc Wtedy to pozostaje nam tylko wycie do ksiezyca
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:09   #69
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Red face Krem plemnikobójczy???

Witam Chcę rozpocząć współżycie ze swoim chłopakiem(Wiem może niektórym z Was wyda się to nieodpowiedzialne i poprostu głupie,ale jestem z nim już 1,5 roku i sama o tym zdecydowałam). Byłam u jednego ginekologa,namawiał mnie na tabletki,ale nie chcę narazie ich brać,bo nie będę współżyć często no i wiadomo skutki uboczne.W grę wchodzi prezerwatywa,ale dla mnie nie wydaje się to być idealnym zabezpieczeniem.Słyszałam o globulkach i kremach antykoncepcyjnych. Szczególnie chodzi mi o kremy,czy stosowałyście,znacie lub chociaż wiecie cokolwiek na ich temat? Czy są skuteczne? Szukałam w innych wątkach,ale niestety nic nie znalazłam.Bardzo proszę o pomoc
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:14   #70
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Krem plemnikobójczy???

Proszę o pomoc dziewczyny
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 20:40   #71
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Krem plemnikobójczy???

żeli nigdy nie srosowałam, natomiast
globulek nie polecam bo poźniej picze, "wylewaja się" rozpuszczone, noi trzeba odczekac pare minut ,
mysle ze w połaczeniu z prezerwatywa żelu to dobre rozwiazanie.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 08:45   #72
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Krem plemnikobójczy???

Dziękuje za odpowiedź Agnieszka a czy któraś z Was może powiedzieć mi coś więcej na ten temat?naprawdę to dla mnie ważne
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 12:10   #73
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Krem plemnikobójczy???

Ja nie stosowałam ale trochę o tym slyszalam bo tez mnie to interesowalo
no wiec globulki trzeba aplikowac jakies 10 minut przed stosunkiem,strasznie sie pienia i wyciekaja a potem czesto piecze, a i oczywiscie po kazdej przerwie jak znow chcecie zaczac sie kochac potrzebna jest kolejna aplikacaj.kramy dzialaja podobnie tyle ze aplikowac nalezy tuz przed stosunkiem czasem moga zmniejszac odczowanie tego co sie "tam" dzieje wiec przyjemnosc troche mniejsza. aha i nie wolno po ich uzyciu podmywac sie wczesniej niz po 6 godzinach
a wiec przeszkody fizyczne sa troche odpychajace ale to bardzo skuteczna metoda
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:36   #74
dcio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 109
Dot.: Krem plemnikobójczy???

Odradzam, te patrzenie na zegarek gdy lezy sie w luzku z dszieweczyna i obserwowanie wskazowek sekundnika ) a pozatym niektore sa obrzydliwe i wyciekaja.
dcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:57   #75
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
sama gumka wystarczy?

czy wprzed samą mieisączką tj 2 dni przed wystarczy sama prezerwatywa do zabezpieczenia i czy tak smo też mogę w czasie mieisączki i jakieś 2 dni po. Z tego co czytalam o antykoncepcji to przed samo mieisiączką i po sa dni bezplodne. Ja mam tkaie cykle trwające 30 - 36 dni.
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 18:08   #76
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: sama gumka wystarczy?

Ale dlaczego stosując prezerwatywę nawet w dni płodne miałabyś zajść w ciąże ?? Przecież to właśnie jest antykoncepcja. Jeśli stosuje się ją (prezerwatywę) zgodnie z zaleceniami to bardzo skutecznie chroni przed ciążą. Możesz ewentualnie jeszcze stosować dodatkowo globulki dopochwowe Pantel Ovax.

A co do twojego cyklu - to ciężko jest stwierdzić kiedy masz dni płodne a kiedy nie. 6 dni (bo piszesz, że cykle trwają od 30 - 36 dni) to dosyć spora rozbieżność.
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 18:20   #77
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: sama gumka wystarczy?

Prezerwatywa zabezpiecza przed ciążą, tak samo w dni płode jak i bezpłodne.
Jednak jeśli chcesz się czuć pewniej również polecam jak giraffe globułki ewent środek plemnikobójczy.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:57   #78
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: sama gumka wystarczy?

Cytat:
Napisane przez giraffe
A co do twojego cyklu - to ciężko jest stwierdzić kiedy masz dni płodne a kiedy nie. 6 dni (bo piszesz, że cykle trwają od 30 - 36 dni) to dosyć spora rozbieżność.
tzn od roku jakoś te cykle tak dlugo w ciągu ostatniego poł roku dostaję regularnie co 35 36 dni. Nie wiem czy dobrze myslę ale to chyba logiczne że przed okresem ani zaraz po nim nie ma jajeczkowania no nie i sią nie plodne dni ?
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:14   #79
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: sama gumka wystarczy?

Hmmm no to już musisz się zapytać experta w tej dziedzinie (obliczania dni płodnych i niepłodnych) bo ja od 3 lat biorę tabletki i już zapomniałam jak to się liczy
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 13:20   #80
Lex
Raczkowanie
 
Avatar Lex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 184
Dot.: sama gumka wystarczy?

dlugos cyklu dzielisz na polowe np jesli masz 36 dniowe to polowe masz 18, odejmujesz 4 dni przed 18 czyli 14 i 4 dni dodajesz do 18 czyli 22 wiec w czasie od 14 do 22 sa dni płodne tak mi sie wydaje przynajmniej, jesli cos zle napisalam to poprawcie
Lex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:58   #81
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: sama gumka wystarczy?

prawidlowo lex ja widizlaam nawet tako stronke na ktore wlasnie wpisuje sie dlugosc cyklu i dzien peirwszej miesioczki.. jakos takos i chyba podobnie wylicza
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:20   #82
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: sama gumka wystarczy?

dokładnie tak, chociaż ja słyszałam ze dwa dni przed i po, ale zawsze to lepiej założyć ,że 4
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:54   #83
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: sama gumka wystarczy?

Cytat:
Napisane przez Lex Pokaż wiadomość
dlugos cyklu dzielisz na polowe np jesli masz 36 dniowe to polowe masz 18, odejmujesz 4 dni przed 18 czyli 14 i 4 dni dodajesz do 18 czyli 22 wiec w czasie od 14 do 22 sa dni płodne tak mi sie wydaje przynajmniej, jesli cos zle napisalam to poprawcie
Niestety nie tak
Owulacja występuje zawsze 14 dni (ewentualne odchylenie 12 lub 16 dni) przed miesiączką. No i trzeba do tego doliczyć czas żywotności plemników i czas życia komórki jajowej cyzli dla bezpieczeństwa 4dni przed i 3 dni po o mamy dni płodne. ale tu powinna się wypowiedzieć Primavera, bo jest expertką w tych sprawach Ale z tego co pamiętam to dobrze napisąłam
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:27   #84
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: sama gumka wystarczy?

Dobrze piszesz, Tutusia. Bez względu na to jak długi jest cykl, oznaczamy jajeczkowanie na 14 dni przed okresem. Od tego dnia robimy sobie margines w obie strony.
Żeby to wyszło w miarę dokładnie należałoby pisać sobie ile czasu ma cykl, przez kilka miesięcy. A jeszcze lepiej mierzyć temperaturę, bo może się zdarzyć, że sobie wyliczymy na podstawie roku, a potem nagle choroba, gorączka itp. i cykl się nagle przesunie o parę dni i klops.


A co do prezerwatywy i pytań w stylu "dlaczego masz zajść w ciążę używając prezerwatywy" odpowiem tak: moja ciotka ma drugie dziecko z prezerwatywy, trzecie ze spiralki, moja przyjaciółka pierwsze ze stosunku przerywanego, drugie z prezerwatywy.
To nie jest zabezpiecznie na 100%.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:06   #85
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: sama gumka wystarczy?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A co do prezerwatywy i pytań w stylu "dlaczego masz zajść w ciążę używając prezerwatywy" odpowiem tak: moja ciotka ma drugie dziecko z prezerwatywy, trzecie ze spiralki, moja przyjaciółka pierwsze ze stosunku przerywanego, drugie z prezerwatywy.
To nie jest zabezpiecznie na 100%.

Bez sensu... to już nie ma na tym świecie planowanych dzieci?

Żadne zabezpieczenie nie jest na 100% (mantra ginekologicznego), ale nie można też przesadzać - na całym świecie ludzie stosują prezerwatywy jako antykoncepcję i jakoś wyżu demograficznego nie mamy.

A, że tak spytam, co stosujesz w dni płodne?
Tylko błagam, nie pisz, że tabletki
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:03   #86
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: sama gumka wystarczy?

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Bez sensu... to już nie ma na tym świecie planowanych dzieci?

Żadne zabezpieczenie nie jest na 100% (mantra ginekologicznego), ale nie można też przesadzać - na całym świecie ludzie stosują prezerwatywy jako antykoncepcję i jakoś wyżu demograficznego nie mamy.

A, że tak spytam, co stosujesz w dni płodne?
Tylko błagam, nie pisz, że tabletki
Przyznam, że nie bardzo rozumiem Twój wpis. Argumenty jakieś takie od czapy...
Po 1 co jest bez sensu? To że kobiety zachodzą w ciążę uprawiając seks z prezerwatywą? To już nie do mnie tylko do producenta ta uwaga.
Dlaczego nie ma planowanych dzieci na świecie? Na świat nie składają się tylko moja ciotka i kumpela.

Pytanie dotyczyło prezerwatywy, a moja odpowiedź brzmiała i brzmi nadal - to nie jest 100%-we zabezpieczenie, więc ciąża jest możliwa.

Edit.
I w odp. na Twoje pytanie - nie mam dni płodnych.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:13   #87
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: sama gumka wystarczy?

hej dziewczyny prosze o pomoc!
od pazdziernika wyjezdzam na studia i ograniczy to moje stosunki z chlopakiem. teraz brałam tabletki. i na wakacje byly idealne. ale teraz jak bedziemy widziec sie tylko w weekendy to tabletki sa nienajlepszym wyborem. chcialabym poznac wasza opinie czy jest to dobry system abym w czasie nauki stosowała prezerwatywy a na okres wakacji
( 3 miesiace) tabletki ?
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:18   #88
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: sama gumka wystarczy?

Ja osobiście samym gumkom nie ufałabym...natomiast gumki+ globulki czy krem plemnikobójczy to już chyba porządne zabezpieczenie
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:23   #89
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: sama gumka wystarczy?

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny prosze o pomoc!
od pazdziernika wyjezdzam na studia i ograniczy to moje stosunki z chlopakiem. teraz brałam tabletki. i na wakacje byly idealne. ale teraz jak bedziemy widziec sie tylko w weekendy to tabletki sa nienajlepszym wyborem. chcialabym poznac wasza opinie czy jest to dobry system abym w czasie nauki stosowała prezerwatywy a na okres wakacji
( 3 miesiace) tabletki ?
Tak jak napisała Tripka - jeśli chcesz mieć pewność, to prezerwatywa + globulka jest extra.
A antykoncepcja hormonalna trzy miesiące w roku to chyba nie jest najlepszy pomysł, to taka hormonalna karuzela. Ale jest to oczywiście jakiś sposób.

Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2006-09-17 o 08:53
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:56   #90
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: sama gumka wystarczy?

no ja tez tak myslalam ze obojetnie jaki cykl jesli piszesz 36 to od tego odejmij 14 wiec pozostaje 22 i od 22 przed tym 4 dni i po 22 to 3 dni wiec dni plodne sa od 18 do 25 dobrze??
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.