ah te oczy. bardz prosze o rade. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 18:03   #1
softnells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 32

ah te oczy. bardz prosze o rade.


cześc ; )
szukałam podobnego wątku ale nie mogłam znaleźć .
mam duży porblem mam 16 lat a moje oczy wygladą strasznie . mam duze cienie i dołki pod oczami co widać na załączniku oraz jakby opadające powieki . to yglada strasznie . oczy maluje tylko tuszem zeby nie przykłuwać do nich uwagi . nie mam pojećia jak je malowąc . może cos doradzicie? oczy mam niebieksie tylko na tym zjdęciu wyszły jakieś zielonkawo szare .
mam jeszcze jeden problem :brwi .
nienawidze swoich brwi swojego łuku brwiowego nie dość że są żadkie to jeszcze "bezkształtne" używałam olejku rycynowego i troszke pomógł łuk brwiowy jest teraz troszke dłuższy. wkurza mnie w nich też to że na samym ich poczatku mam takie długie sterczące krzaczki a potem linie cieniutkie nie mam pojećia co z tym zorobić.
doradzicie coś ; )?
bardzo porsze o pomoc ; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (23,2 KB, 140 załadowań)
softnells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:19   #2
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

Przede wszystkim, masz bardzo ładne oczy!
Naprawdę. Bardzo fany i wyrazisty kolor, to najważniejsze. Nad oprawą można popracować

Więc po pierwsze, brwi. Jeśli odżywki i olejki już nie pomagają, to zaopatrz się w dobrą kredkę do brwi albo nawet zestaw cieni do brwi. Niestety, nigdy niczego takiego nie używałam (bo mam krzaczaste czarnuchy... też niedobrze...), ale widziałam na wielu filmikach na yt, jak dziewczyny "definiują brwi", np. na każdym filmie robi to Michelle Phan. Pamiętaj też, aby brwi były zawsze przyczesane i nawet potraktowane delikatnie żelem albo sprayem, tak, by wyglądały schludnie i grzecznie

Po drugie, cienie.
No tak, to jest temat-rzeka, ale jak już się przejdzie wszystkie stopnie pielęgnacji antyworkowej, która na niewiele się zdała, trzeba po prostu kupić dobry korektor... Nie wiem, czy masz za sobą takie produkty jak: wyciąg z kasztanowca, świetlik, olej z zielonej kawy, kofeina i inne naturalne sposoby na pobudzanie krążenia i zmniejszanie worków, opuchlizny itp. Zawsze możesz spróbować, bo to niewiele kosztuje, a może przynieść jakieś rezultaty. Tak samo jak wsypianie się!
A potem przychodzi pora na korektory... i to jest już kwestia indywidualna. Myślę, że potrzebujesz czegoś dobrze kryjącego, ale nie za bardzo ciężkiego. Ja mam fioletowe cienie i traktuję je korektorem mineralnym EDM (multi-tasking) i nie mogę się nadziwić jaką pracę wykonuje. A kiedy żal mi EDM (od kiedy nie wysyłają juz do Polski), korzystam z Maybelinne koraktora quesi-mineralnego w płynie, jakość przyzwoita. Pamiętaj, że korektor pod oczy powinien być co najmniej 1 ton jaśniejszy od Twojej karnacji i raczej w tonacji żółtej (bo cienie są fioletowe).
Jako korektora można też używać dermacol, ale z umiarem, bo maska gotowa...
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:26   #3
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

Wiele z nas ma porządne cienie i worki pod oczami cały sekret tkwi w dobranym korektorze. Ja osobiście polecam Salmon concealer ze Skinfood ale jak przejrzysz KWC to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Z brwiami poszłabym do kosmetyczki, która fachowo nada im kształt a Ty wtedy ograniczysz się do delikatnego podkreślania ich cieniem czy woskiem (polecam ten z inglota) czy kredką (chodzi mi tu o wypełnianie brwi kolorem w tych przerwach między włoskami). Masz 16 lat więc tak naprawdę nie wiem czy jakiś dodatkowy kolorowy makijaż oczu jest Ci niesamowicie niezbędny ale masz ładne oczy i tak naprawdę pełną dowolność w kolorach cieni.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:37   #4
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

ja znam swietny filmik na yt o konturowaniu brwi.

Co moge poradzic.
Skocz do NATURY, Tan jest paletki dwoch cieni do brwi essence. Bardzo fajna.
Hmmm
wydaje mi sie ze te worki pod oczami nie sa duze... sa gdzies takie jak moje wiec dobry podklad wystarczy.Nie musi byc korektor. Ale jesli chcesz... mozesz tez kupic.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:49   #5
softnells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 32
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

dziękuje wam ; )
więc na cienie kupie sobie zel z arniką lub świetlikiem bo tego akurat nie próbowałam a jak nie pomoże to poszukam jakiegoś dobrego korektora ; )
nie za bardzo chciałam isć z brwiami do kosmetyczki bo jakoś nie ufam , ale znajde jakaś dobra w okolicy i chyba sie skusze, kredki też jakiejs dobrej poszukam a żel to b. dobry pomysł, nie pomyślałąm o tym ; ) mam nadzieje, ze ujarzmi mi te odstajace włoski xD
softnells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:59   #6
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

przejrzyj ten wątek w sprawie cieni, ale moim zdaniem u Ciebie są minimalne. masz głęboko osadzone oczy i cieńszą skórę w tym miejscu

uważam, że oczęta masz... piękne! takie wyraziste... tytuł wątku powinien się zwać "Achhhhh te oczy! "
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:07   #7
softnells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 32
Dot.: ah te oczy. bardz prosze o rade.

haha xD dziękuje ; )
przejrze ten wątek , bo jednak chciałaby chociaz troche coś na nie zaradzić ; )
softnells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.