Syntetyczne dready - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 21:31   #301
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez waits Pokaż wiadomość
Hej, hej. Marzą mi się dready, ale że zmienna jestem do kwadratu, to zdecyduję się na razie na syntetyki. Moje pytanie więc brzmi: zajmuje się ktoś tymi cudami na terenie Wrocławia lub okolic chociaż? No i ile kosztuje taka przyjemność? Moje włosy dosięgają pępka, więc koszty pewnie mnie trochę pobolą.
Przy takiej długości Twoich włosów dredloki powinny mieć zbliżona długość, chociaż wiele zależy od sposobu wplatania dredloków (odpowiedni splot skraca znacząco Twoje włosy, dzięki czemu dredloki mogą być krótsze).
Dredloki możesz zamówić u kogo chcesz i zapleść samej lub z pomocą koleżanki, korzystając z instrukcji w Internecie, np: http://www.bagladyshop.pl/p/jak-doplatac-dredloki.html
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:45   #302
waits
Raczkowanie
 
Avatar waits
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 113
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Przy takiej długości Twoich włosów dredloki powinny mieć zbliżona długość, chociaż wiele zależy od sposobu wplatania dredloków (odpowiedni splot skraca znacząco Twoje włosy, dzięki czemu dredloki mogą być krótsze).
Dredloki możesz zamówić u kogo chcesz i zapleść samej lub z pomocą koleżanki, korzystając z instrukcji w Internecie, np: http://www.bagladyshop.pl/p/jak-doplatac-dredloki.html
Dzięki wielkie! Przejrzałam instrukcję (przyznać trzeba, że wykonana świetnie) - nie wygląda to jakoś superambitnie i myślę, że z pomocą znajomych syntetyczne stadko wkrótce się pojawi na mojej głowie. Mam tylko nadzieję, że skręcanie w praktyce wygląda tak jak brzmi i jakiejś większej filozofii w tym nie ma. Dziękuję jeszcze raz za odzew, jak już do metamorfozy dojdzie to nie omieszkam się nie pochwalić. Jutro przy okazji odwiedzę wrocławski sklep włosowy, który tak polecałyście internetowo, i coś wybiorę.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=_-KoEofNim4
waits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 23:38   #303
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Dobra, przeczytałam cały wątek, wiem już jak myć, ile kosztują, ile potrzeba na cała głowę itp. ale nadal mam kilka pytań więc;

1. Mam naturalnie falowane włosy, chce zrobić sobie dreadloki, jak to będzie wyglądać? Będą proste czy falowane?

2. Doczytałam, że kupuje się długie pasma 110cm i składa na pół i wplata, a jeżeli chciała bym właśnie o długości 110cm? Wtedy dwa pasma syntetyczne i jedno swoje, tak? Nie będzie to za duże obciążenie dla włosów (planuje dreadloki na całą głowę), dodam że swoje naturalne włosy mam tak do połowy piersi, wchodzą w ogóle w grę tak długie pasma?

3. Swoje włosy mam takie hmm.. popielate/ciemny blond, myślicie że czarne dreadloki/ ew. czarno - ciemno fioletowe będą pasować?

Z góry dziękuje, za wszystkie odpowiedzi
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:40   #304
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Lilth,
1. jeśli dreadloki będą normalne (tzn jeśli nie zażyczysz sobie falowanych), to będą proste. to tak jakby spytać, czy jak zapleciesz sobie warkocza to będzie się układał w fale jeśli masz falowane włosy... odpowiedź brzmi - nie
2. można zamówić tak długie dreadloki, ale będą ciężkie. nie do końca zrozumiałam o co chodzi Ci z pasmami i jak to sobie wyobrażasz po prostu zamawiasz odpowiednią ilość pojedynczych 110cmtrowych dreadloków i wplatasz 2 pasma swoje + dreadlok.
3. wg mnie - będą. w ogóle nie widziałam chyba jeszcze połączenia, które by mnie jakoś mega raziło. ja nosiłam w zeszłym roku petrole do jasnobrązowych włosów i było spoko. opcje są dwie: albo włosy są bardzo jasne i wtedy zakładając ciemne dreadloki stwarzasz fajny kontrast, albo włosy są ciemniejsze i przy ciemnych dreadlokach prawie w ogóle niewidoczne.
pozdrawiam
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:44   #305
agawa9
Raczkowanie
 
Avatar agawa9
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: moje cztery ściany ;)
Wiadomości: 72
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

dredloki podobały mi się od dawna, ale od kilku dni jakoś tak mocniej na nie zachrowałam (zwłaszcza po przejrzeniu blogów baglady i bastet)

tylko nie wiem, czy w moim wieku wypada nosić takie cuda zwłaszcza, że nie wykonuję wolnego zawodu artystycznego-niestety
co o tym myślicie?? czy dziewczynom, kt. zakładają mopa zdarzają się klientki mocno powyżej-no powiedzmy- 25 roku życia?? (akcent na mocno)
__________________
There's always two sides of every story

Jeśli cały ten proces – transportu, ogłuszania, rzezi i krojenia mięsa na kawałki – jest czymś zupełnie dla nas naturalnym, to dlaczego rodzice z taką starannością chronią swoje dzieci przed przyglądaniem się temu?
Juliet Gellatley
agawa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:48   #306
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

agawa, myślę, że zależy co robisz w życiu chciałabym napisać, że nie powinnaś się przejmować co myślą inni, ale np jeśli jesteś z zawodu adwokatem to bym się powstrzymała
ja robiłam komplety dla 2 osób powyżej 30roku życia.
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 07:48   #307
agawa9
Raczkowanie
 
Avatar agawa9
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: moje cztery ściany ;)
Wiadomości: 72
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
agawa, myślę, że zależy co robisz w życiu chciałabym napisać, że nie powinnaś się przejmować co myślą inni, ale np jeśli jesteś z zawodu adwokatem to bym się powstrzymała
ja robiłam komplety dla 2 osób powyżej 30roku życia.
OkoPani-dziękuję za odpowiedź.
Tak-chyba faktycznie przestanę aż tak się przejmować-w końcu życie mamy tylko jedno-podobno
__________________
There's always two sides of every story

Jeśli cały ten proces – transportu, ogłuszania, rzezi i krojenia mięsa na kawałki – jest czymś zupełnie dla nas naturalnym, to dlaczego rodzice z taką starannością chronią swoje dzieci przed przyglądaniem się temu?
Juliet Gellatley
agawa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 07:23   #308
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Jeśli chcesz je dłużej ponosić, to nie kupuj fabrycznych, ale zainwestuj w ręcznie robione, dłużej posłużą i będą zrobione wg Twoich wskazówek.
A co do matek polek, to sama mam dziecko i noszę dredloki i znam minimum 5 innych takich dziewczyn.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:08   #309
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez charlotte160 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad dredolokami TAKIMI myślałam nad brązowymi tylko dylemat bo czy Matka Polka w dredolokach może być?
ja tez jestem matka polka i nosze od lat dredloki itp cuda
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:05   #310
CodeineGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Szukam osoby z Wrocławia, która zrobi mi syntetyczne dready w zamian za taką samą przysługę na jej głowie Nigdy jeszcze tego nie robiłam, ale przez długie lata miałam naturalne i już mi się zatęskniło za nimi. Nie wydaje się to jakoś kolosalnie trudne, tym bardziej, że mam już doświadczenie z naturalnymi dreadami
Ktoś chętny?
CodeineGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:01   #311
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Ja miałam 3 dready syntetyczne wplecione w moje dready, które były króciutkie. Lubiłam je, ale jeden mi się urwał a drugi obcięłam...
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 23:37   #312
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CodeineGirl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szukam osoby z Wrocławia, która zrobi mi syntetyczne dready w zamian za taką samą przysługę na jej głowie Nigdy jeszcze tego nie robiłam, ale przez długie lata miałam naturalne i już mi się zatęskniło za nimi. Nie wydaje się to jakoś kolosalnie trudne, tym bardziej, że mam już doświadczenie z naturalnymi dreadami
Ktoś chętny?
Zrobi czy założy? Poza tym proponujesz wykonanie czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia w zamian za pełnowartościową usługę
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:04   #313
CodeineGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Zrobi czy założy? Poza tym proponujesz wykonanie czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia w zamian za pełnowartościową usługę
Może wyraziłam się niezbyt precyzyjnie.

Nie chcę osoby, która zajmuje się tym "zawodowo". Szukam kogoś kto zna się na tym tak samo jak ja, jak miałaś uprzejmość napisać " nie ma zielonego pojęcia" ... Chciałam wymiany tej samej usługi, czy to takie obraźliwe?
CodeineGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:46   #314
GalaxyTentacles
Przyczajenie
 
Avatar GalaxyTentacles
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Czy jest ktoś może z Włocławka albo okolic kto podjąłby się "wplecenia" dreadlocków? Chciałabym jedynie parę pasemek wpleść od tak, ku wprowadzeniom pewnych zmian w wyglądzie.
GalaxyTentacles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 21:50   #315
sokzkaralucha
Raczkowanie
 
Avatar sokzkaralucha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 129
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Ja natomiast mam pytanie dotyczące dredloków wełnianych - chciałabym ukręcić je sama, podwójnych długości ok. 50 -60 cm (100 - 120 cm), sztuk zapewne ok. 40 (na głowę bez grzywki, kilka syntetyków mam w domu). O ile informację, iż z paczki syntetyków można ukręcić od 7 do 10 dredloków się doszukałam... to nie wiem jak z wagą wełny. Ile musiałabym jej kupić - jeśli 50 g to pasmo 25 - 28 mic o długości ok. 2 metrów? Chodzi bardziej o grubość - na ile mogę taki motek podzielić?
__________________
"Myśmy byli świętymi zła. Nie będę złem wulgarnym- zaprotestował- Nie chcę."

sokzkaralucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:42   #316
Spearheart
Przyczajenie
 
Avatar Spearheart
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Question Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Witajcie, również zamierzam doczepić sobie dredy syntetyczne, jednak mam pełno pytań i wątpliwości. Marzy mi się tylko parę dredów, tak, żeby ładnie komponowały się z resztą włosów i było je widać. Planuję je ładnie ozdobić i "powplatać" w nie co dusza zapragnie
Pierwszym moim problemem jest ilość. Nie mam pojęcia, ile dredów by dobrze wyglądało przy średniej gęstości, długich do pasa blond włosach (ok.60cm)
Mam też kłopot z rodzajem dredów. Chciałabym mieć podwójne, taniej wychodzą i wyglądają dobrze, ale nie wiem, czy robiąc sobie tylko parę dredów, a nie na całej głowie, będzie to dobrze wyglądać. Boję się, że będą np. odstawać i wyglądać nienaturalnie, a tego chcę za wszelką cenę uniknąć.
Oczywiście nie wiem również gdzie je wpleść. Pewnie najwygodniej byłoby na karku, ale nie chcę, żeby nie było ich widać spod reszty włosów
Ostatnim problemem są ozdoby, np. spirale czy kółka. Jak właściwie się je zakłada? Lepiej przed zainstalowaniem czy po?
I małe pytanko... jest ktoś z Warszawy, kto robi takie dredy i/lub mógłby mi doradzić w wyborze koloru? Wiem, że zdjęcia nie zawsze oddają prawdziwy wygląd ^^'

Edytowane przez Spearheart
Czas edycji: 2015-08-21 o 10:43
Spearheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:42:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.