Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 20:20   #451
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Czeszesz te rzęsy w ogóle? Ja każdej swojej klientce daję szczoteczkę i mówię że muszą je układać bo przecież same z siebie się nie ułożą. Wydaje mi się że tutaj właśnie kwestia przeczesania raczej a nie nieprawidłowej aplikacji.
Nie dostałam żadnej szczoteczki więc czeszę starą szczoteczką od tuszu, możliwe, że ja coś źle robię, ale jakoś dziwnie w dół opadły
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 04:52   #452
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Domina, okulistą nie jestem ale u okulisty pracuję i mimo, że alergia też nie jest wykluczona to dużo częściej spotyka się zakażenia. Ostatnio szczególnie modny jest w tym temacie gronkowiec i demodex folliculorum. Moim zdaniem lepiej "nastraszyć" i nakłonić do zdjęcia rzęs, by dobrze przeleczyć sprawę, co by to nie było, niż ignorować, mówić a to tylko alergia i zasiać w dziewczynie ziarno nadziei, że może jakoś w tych rzęsach "przechodzi", w końcu zapłaciła za nie to chciałaby ponosić. Tak czy inaczej rzęsy trzeba ściągnąć, bo nawet jeśli zakażenie nie występuje w obecnej chwili, to trudności w doczyszczeniu okolic powieki mogą do niego poprowadzić.

kropelkaa niestety rzęsy nie są zrobione najlepiej, widać sklejenia, kompletny brak stylizacji oka. Niestety wykręcanie się rzęs może być skutkiem nieprawidłowej aplikacji, szczególnie gdy są posklejane lub za ciężkie dla rzęs naturalnych. Dobrze wykonane rzęski powinny się ładnie układać przez cały okres noszenia.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 06:52   #453
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
... Ostatnio szczególnie modny jest w tym temacie gronkowiec i demodex folliculorum. ...
Dziewczyny, serio można się czymś takim zarazić przy zabiegu przedłużania rzęs???? Kurcze, chyba jednak zrezygnuję ... A tak chciałam mieć piękne rzęsy na okazję ślubu ... Załamka :/
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 07:21   #454
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, serio można się czymś takim zarazić przy zabiegu przedłużania rzęs???? Kurcze, chyba jednak zrezygnuję ... A tak chciałam mieć piękne rzęsy na okazję ślubu ... Załamka :/
przy głupich tipsach możesz się cudów nabawić... praktycznie przy wszystkim w gab.kosmet jeśli higiena nie jest przestrzegana.
Należy bardzo sprawdzić gabinet. Czy dezynfekuje swoje dłonie, czy pęsety są zdezynfekowane...
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:18   #455
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
kropelkaa niestety rzęsy nie są zrobione najlepiej, widać sklejenia, kompletny brak stylizacji oka. Niestety wykręcanie się rzęs może być skutkiem nieprawidłowej aplikacji, szczególnie gdy są posklejane lub za ciężkie dla rzęs naturalnych. Dobrze wykonane rzęski powinny się ładnie układać przez cały okres noszenia.
To mnie nie pocieszyłaś nie znam nikogo dobrego kto dobrze by robił rzęsy w moim mieście więc poszłam do salonu do którego już jakiś czas chodzę na zabiegi na twarz, to moje pierwsze przedłużanie więc nie do końca wiedziałam czy wszystko jest dobrze czy nie nie wiem co teraz zrobić zdjąć czy iść na uzupełnienie, czy znowu iść do kogoś nieznanego kto niewiadomo jak mi zrobi rzęsy
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:02   #456
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

jaką długość najczęściej zakładacie?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:46   #457
AnastazjaB
Przyczajenie
 
Avatar AnastazjaB
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 27
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Witam 10 dni temu przedłużałam rzęsy, norki Sectret Lasches metodą 1:1 na początku wszystko fajnie tylko odrazu po założeniu już jedna zewnetrzna rzęsa była wywinięta z czym byłam na poprawce (widać na zdjęciu), teraz po 10 dniach rzęsy są już powywijane, każda w swoją stronę, jakoś poopadały i nie wiem co się dzieje, czy są poprawnie założone?wina rzęs, firmy?założenia?czy moje naturalne rzęsy są za słabe by "udźwignąć" przedłużone?nie wygląda to już dobrze i nie wiem co dalej z tymi rzęsami. Co myślicie?

Zdjęcie nr 1 i 2 od razu po przedłużeniu,
nr 3 po 5 dniach
nr 4 z dnia dzisiejszego po 10 dniach
Rzęs nie maluje wcale, na ostatnim zdjęciu widać trochę resztki niedomytego eyelinera i tyle.
Poproś kogoś aby zrobił Ci zdjęcie od góry na zamkniętych oczach (jasne, ostre). Wg. mnie na pierwszym i ostatnim zdjęciu widać zlepy, ale nie wiem czy to nie kwestia zdjęcia.

Generalnie jeżeli się nie układają to na 90% są pozlepiane i/lub za grube.
Czasem u niektórych osób jest to kwestia rzęs naturalnych rosnących we wszystkich kierunkach albo bardzo mocno podkręconych - doświadczona stylistka da sobie radę też z takimi rzęsami.


Jest prosty test żeby sprawdzić czy rzęsy nie są pozlepiane - przeciągasz palcem od jednego kącika do drugiego delikatnie naciskając rzęsy tak jakbyś chciała przetrzeć oko jednym palcem ale nie dociskając do końca. Jeżeli rzęsy są prawidłowo założone każda rzęsa swobodnie ugina się pod ciężarem palca. Potem bierzesz szczoteczkę i przeczesujesz rzęsy, a wszystkie powinny wrócić to poprzedniego stanu.

Dwie inne sprawy to:
- dobrze założonych rzęs praktycznie w ogóle nie czuć na oku - nic nie ciągnie, kłuje, boli itp., są lekkie po kilku godzinach od założenia oko tak sie przyzwyczaja jakby były jego integralna częścią.
- przeczesując rzęsy od nasady nic nie haczy, rzęsy dają się swobonie przeczesać szczoteczką.
__________________
Facebook: AnastazjaBalon
- zapraszam do obserwowania i komentowania prac

Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com

Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com
AnastazjaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 20:10   #458
AnastazjaB
Przyczajenie
 
Avatar AnastazjaB
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 27
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia, chronologicznie od pierwszego założenia.
To zdjęcie podczas uzupełniania chciałam mieć dlatego, że kupiłam wtedy odżywkę Long 4 Lashes i chciałam mieć porównanie po kilku miesiącach, czy zadziałała. Chyba już na tym zdjęciu widać zniszczenia rzęs, że są dużo krótsze
Kolejny raz nie jestem pewna, bo zdjęcia spłaszczają i nie pokazują wszystkiego (oko i rzęsy są trójwymiarowe, a zdjęcie pokazuje tylko jedną perspektywę)... ale te rzęsy wyglądają jakby były klejone kępkami (zlepami). Nienaturalnie równe są przy końcówkach po kilka obok siebie, a na tym zdjęciu od góry (o ile to nie jest zabrudzenie z tuszu/kredki) widać grudy kleju i sklejki. Rzęsy też są połamane...

Gdyby to było dobrze zrobione po ściągnięciu nie zauważyłabyś większej różnicy w stanie naturalnych. Nie byłyby też po prostu zniszczone jak na tej zdjęciu od góry.
To jest klasyczny przypadek rzęs po długotrwałym noszeniu pseudostylizacji rzęsa do rzęsy :/


Dorzucam wam zdjęcie jednych z ostatnio ściąganych rzęs...
Klasyczny zlep, za grube, mało rzęs, sklejka na sklejce, grudy kleju.
Jeżeli wasze rzęsy albo rzęsy koleżanki wyglądają podobnie to jak najszybciej udajcie się na ściągnięcie... im szybciej tym mniej naturalne rzęsy będą zniszczone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nie nie nie.jpg (97,8 KB, 178 załadowań)
__________________
Facebook: AnastazjaBalon
- zapraszam do obserwowania i komentowania prac

Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com

Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com
AnastazjaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 20:49   #459
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez AnastazjaB Pokaż wiadomość
Kolejny raz nie jestem pewna, bo zdjęcia spłaszczają i nie pokazują wszystkiego (oko i rzęsy są trójwymiarowe, a zdjęcie pokazuje tylko jedną perspektywę)... ale te rzęsy wyglądają jakby były klejone kępkami (zlepami). Nienaturalnie równe są przy końcówkach po kilka obok siebie, a na tym zdjęciu od góry (o ile to nie jest zabrudzenie z tuszu/kredki) widać grudy kleju i sklejki. Rzęsy też są połamane...

Gdyby to było dobrze zrobione po ściągnięciu nie zauważyłabyś większej różnicy w stanie naturalnych. Nie byłyby też po prostu zniszczone jak na tej zdjęciu od góry.
To jest klasyczny przypadek rzęs po długotrwałym noszeniu pseudostylizacji rzęsa do rzęsy :/


Dorzucam wam zdjęcie jednych z ostatnio ściąganych rzęs...
Klasyczny zlep, za grube, mało rzęs, sklejka na sklejce, grudy kleju.
Jeżeli wasze rzęsy albo rzęsy koleżanki wyglądają podobnie to jak najszybciej udajcie się na ściągnięcie... im szybciej tym mniej naturalne rzęsy będą zniszczone.
Miło się czyta, że można znaleźć kogoś kto się na tym zna i jest w 100% profesjonalistą. Szkoda, że nie jesteś z Poznania
I że trafiłam na ten wątek tak późno, bo wtedy nie straciłabym tyle kasy u tej dziewczyny i tylu swoich rzęs
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 03:22   #460
Avie93
Raczkowanie
 
Avatar Avie93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 231
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej dziewczyny
Ja rzęsy metodą 1:1 przedłużam od przeszło roku można powiedzieć że to takie moje małe uzależnienie Gdy nie mam zrobionych rzęs to czuje się jakbym była naga Tak się już przezwyczaiłam Po roku przedłuzania moje rzęsy ani trochę się nie poniszczyły , może to kwestia tego iż chodzę do sprawdzonej osoby która wiem że zna się na tym i nie jest ''pseudostylistką''.Oto moje rzęski tuż po aplikacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1397607_572249329537191_357866921_o.jpg (51,1 KB, 196 załadowań)
Avie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 07:50   #461
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

bestka, jeśli trafisz na nieodpowiednie osoby, czy to w przychodni, szpitalu, czy u piercera, czy u stylistki rzęs lub kosmetyczki, jeżeli standardy higieny nie są rzestrzegane, możesz zarazić się tym i wieloma innymi rzeczami. Dlatego myślę, że warto zrobic rozeznanie, popytać, nie iść do bylekogo, tylko i wyłącznie z tego powodu, że tanio. Materiały do stylizacji rzęs, środki higieniczne, sterylizacja, warunki jakie sprawia stylistka, to wszystko kosztuje, i nie oszukujmy się, nie dostaniesz wszystkiego tego u osoby, która robi za 50-60 zł
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 16:27   #462
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
bestka, jeśli trafisz na nieodpowiednie osoby, czy to w przychodni, szpitalu, czy u piercera, czy u stylistki rzęs lub kosmetyczki, jeżeli standardy higieny nie są rzestrzegane, możesz zarazić się tym i wieloma innymi rzeczami. Dlatego myślę, że warto zrobic rozeznanie, popytać, nie iść do bylekogo, tylko i wyłącznie z tego powodu, że tanio. Materiały do stylizacji rzęs, środki higieniczne, sterylizacja, warunki jakie sprawia stylistka, to wszystko kosztuje, i nie oszukujmy się, nie dostaniesz wszystkiego tego u osoby, która robi za 50-60 zł
Wypraszam sobie... ja robię rzęsy za 70zł i posiadam wszelkie środki do dezynfekcji... Pęsety są po każdej klientce dezynfekowane, dezynfekuję również łóżko i swoje ręce. Nie ma co oskarżać osoby które robią taniej że robią to "w brudzie" i "w syfie". Równie dobrze można nabawić się czegoś robiąc rzęsy i za 100zł. Nie zawsze to co tanie oznacza gorsze. Ja robię rzęsy za 70zł i mam teraz mnóstwo klientek, każda wychodzi zadowolona i jeszcze ŻADNA niczym się nie zaraziła u mnie.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:32   #463
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Ja znalazłam przypadkowy gabinet za 250zł ... ups, nie słyszałam o takich cenach jak Wy tutaj piszecie ... to znaczy, że trzeba się baczniej rozejrzeć ...

Mam jeszcze takie pytanie, wczoraj jedna z koleżanek odradziła mi ten zabieg, że podobno na taka jednorazową okazje nie warto, bo rzęsy będą zniszczone i lepiej zainwestować w jakąś dobrą odżywkę. Zaczynam się wahać ...
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 08:14   #464
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Domina. Czytaj ze zrozumieniem i w ogole powiedz w ktorym momencie kierowalam wypowiedz do Ciebie? O 70 zl nie pisalam ani slowa wiec w czym problem. Napisalam co sklada sie na cene a sklada sie jeszcze wiecej rzeczy. A pewnie zauwazylas ze to wszystko to kosztuje? Jak chcesz sobie robic w takich cenach to rob. To co napisalam. Napisalam po obserwacji wyczynow ze swojego miasta a dzieja sie tu niezwykle rzeczy. mozna cos zlapac i u osoby robiacej za 50 i za 100. Zalezy od podejscia osoby do tematu. Ale nie oszukujmy sie. Ze latwiej zapewnic klientowi warunki. Nasze kompetencje i bezpieczenstwo jak sie troche wiecej zarabia. Bestka. To sa normalne ceny. Przynajmniej takie powinny byc. Wyslij mi namiary na gabinet popatrzymy taa zniszcza. Jak pojdziesz do pseudostylistki. Wykwalifikowana stylistka ma za zadanie dobrac rzesy tak aby nie spowodowac zniszczen
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:14   #465
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
bestka, jeśli trafisz na nieodpowiednie osoby, czy to w przychodni, szpitalu, czy u piercera, czy u stylistki rzęs lub kosmetyczki, jeżeli standardy higieny nie są rzestrzegane, możesz zarazić się tym i wieloma innymi rzeczami. Dlatego myślę, że warto zrobic rozeznanie, popytać, nie iść do bylekogo, tylko i wyłącznie z tego powodu, że tanio. Materiały do stylizacji rzęs, środki higieniczne, sterylizacja, warunki jakie sprawia stylistka, to wszystko kosztuje, i nie oszukujmy się, nie dostaniesz wszystkiego tego u osoby, która robi za 50-60 zł
Tego, że tak samo można się czegoś nabawić u kogoś kto to robi za 100zł i więcej już nie napisałaś. Więc miałam prawo skomentować to, co napisałaś. Nie zawsze bywa tak, że płacąc mało tyle też dostajemy. Nie oszukujmy się ale kosz takiego zabiegu to jak dla mnie max. 30zł. Niestety nie da się tego dokładnie policzyć ale myślę że nie więcej. Robiąc rzęsy za 70zł wiem że mam więcej klientek niż jakbym robiła to za 100zł. Może słowa nie były kierowane wprost do mnie ale skoro robię to "tanio" to chyba zaliczam się do grona osób o których mówisz.

Nie zawsze tanio znaczy źle, wielokrotnie się o tym przekonałam.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:03   #466
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Podchodze do tematu dosc stereotypowo. Bo duzo sie naogladalam. Wydawalo mi sie ze nie trzeba przy kazdym zdaniu pisac formulki "ale sa wyjatki od reguly"
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:05   #467
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cześć dziewczyny
Można dołączyć?
Robię rzęsy od 10 miesięcy.
Przyznam, ze czytalam wątek po krótce i nie znalazłam żadnego postu o klejach.
Jeże;li był taki to proszę o przekierowanie. Jeśli nie..
-uzywalam Klej z secret lashes ultra plus dobrze trzyma ale śmierdzi i długo schnie, zkolei klej z noblelashes hs4 za szybko schnie.. obydwa trzymaja średnio 3/4 tyg
Używałam kleju bardzo dobrego i wytrzymałęgo firmy adessa, ale on ma date przydatnosci tylko miesiac i do tego szybko puszcza przy wysokich temperaturach. idealnie nadaje sie na zime.
Potrzebuje sprawdzonego kleju, czas schn. 1-2s i zeby dobrze trzymal. Jakie polecacie?
Mam pytanie, czy próbowałyście jakiegokolwiek kleju z evolashes.pl?
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:17   #468
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Można dołączyć?
Robię rzęsy od 10 miesięcy.
Przyznam, ze czytalam wątek po krótce i nie znalazłam żadnego postu o klejach.
Jeże;li był taki to proszę o przekierowanie. Jeśli nie..
-uzywalam Klej z secret lashes ultra plus dobrze trzyma ale śmierdzi i długo schnie, zkolei klej z noblelashes hs4 za szybko schnie.. obydwa trzymaja średnio 3/4 tyg
Używałam kleju bardzo dobrego i wytrzymałęgo firmy adessa, ale on ma date przydatnosci tylko miesiac i do tego szybko puszcza przy wysokich temperaturach. idealnie nadaje sie na zime.
Potrzebuje sprawdzonego kleju, czas schn. 1-2s i zeby dobrze trzymal. Jakie polecacie?
Mam pytanie, czy próbowałyście jakiegokolwiek kleju z evolashes.pl?
Ja mam teraz klej z secret lashes też ultra plus i jak dla mnie nie ma szybciej schnącego kleju. Jest najlepszy spośród tych których używałam prócz kleju Looksus Lashes gold który ma datę ważności 6 miesięcy od otwarcia. Wcześniej na opakowaniu pisało 12 miesięcy ale przekonałam się na własnej skórze że to dobra zmyła. W każdym bądź razie dla mnie te 2 kleje to nr 1 .
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:56   #469
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

ja też uzywam ultra plus z Secret Lashes, jak dla mnie schnie tak akurat, szybko, nie trzeba nic przedmuchiwać i odczekiwać. i co najważniejsze do tej pory (tfu tfu) nie uczulił zadnej klientki.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 09:20   #470
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

hej dziewczyny,

dotąd pracowałam na produktach secret lashes, ale chciałabym zmienić firmę. w SL wkurza mnie coraz gorsza dostępność towaru. Co polecacie? Bo trafiłam już na stronę gdzie o,25g rzęs kosztuje 9 zł i lekko mnie zmroziło.
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:43   #471
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

dotąd pracowałam na produktach secret lashes, ale chciałabym zmienić firmę. w SL wkurza mnie coraz gorsza dostępność towaru. Co polecacie? Bo trafiłam już na stronę gdzie o,25g rzęs kosztuje 9 zł i lekko mnie zmroziło.
zaczynałam na SL i tez mnie denerwuje dostepność towaru. teraz praucje na noblelashes ale tez powoli niektore towary sa niedostepne..:/ aszczególnie polecam evolashes!!! Jakaś nowa firma na któą trafiłam przez przypadek przeglądając zdjęcia na blogach- właścicielką evolashes jest mistrzyni w przedłużaniu rzęs we wsyztskich metodach! właścicielkę wkurzały właśnie takie drobnostki jak nas i postanowiła założyć własną firmę. Kupiłam u nich klej do rzęs-trzyma równo5 tyg więc polecam bardzo, przerzedzenie jest dopiero ok3 tygodnia! oraz kupiłam rzęsy ultralashes mięciutkie cieniutki do metody 2:1- efekt jest boski!!!
a żeby bardziej zachęcić zapraszam na jej bloga, któym jestem oczarowana, a raczej jej pracami!

http://dzikakura.pinger.pl/


to w evolashes znalazłam dobry klej, który zadowala moje i klientek rzęsy.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:48   #472
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Te ładne zdjęcia to photoshop
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 11:29   #473
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

właściwie zastanawiałam się nad black lashes, noblelashes i looksus lashes.
Zależy mi żeby rzęsy nie były na pasku, jednak wolę te pakowane w paczki. no i kwestia kleju... dotąd używałam ultra plus SL i był ok. wolniej schnących bym nie chciała. Po prostu nie mam absolutnie porównania z innymi produktami, a nie chciałabym żeby nagle klientkom rzęsy szybciej wypadały albo coś innego się działo bo zmieniłam markę.

dzięki bardorja, oblookam ich ofertę
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Edytowane przez cukier
Czas edycji: 2014-09-06 o 11:33
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 22:04   #474
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Te ładne zdjęcia to photoshop
laktoza jeżeli nie jesteś czegoś na 100% pewna nie pleć bzdur . Nie widziałam jeszcze nigdy, żeby Bożena retuszowała zdjęcia. Techniką Volume 2d, 3d, 4d itd można uzyskać takie właśnie spektakularnie wyglądające rzęsy. Zgodzę się, że wyglądają nie realnie, ale od ponad roku przedłużam rzęsy metodami objętościowymi i cuda można na oczku zrobić. Klientki są w stanie uwierzyć jak widzą na sobie lub na oczach u koleżanki. Zdjęcia metod objętościowych wyglądają zjawiskowo.

Należałoby przeprosić Panią Bożenę za te oszczerstwo.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:23   #475
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

laktoza zgadzam się z marwel, ani grama photoshopa w zdjęciach Dzikiej Kury nie ma. Proszę nie szerzyć fałszywych informacji. Jeśli się na czymś nie zna lepiej się nie wypowiadać...

Ode mnie 1:1
10520552_744908395550507_5427237422171264336_n.jpg10552604_732436043464409_8140571002032837568_n.jpg
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2014-09-12 o 06:30
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 07:50   #476
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
laktoza zgadzam się z marwel, ani grama photoshopa w zdjęciach Dzikiej Kury nie ma. Proszę nie szerzyć fałszywych informacji. Jeśli się na czymś nie zna lepiej się nie wypowiadać...

Ode mnie 1:1
Załącznik 5789240Załącznik 5789241


Śliczne! Też takie chce
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:14   #477
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
laktoza jeżeli nie jesteś czegoś na 100% pewna nie pleć bzdur . Nie widziałam jeszcze nigdy, żeby Bożena retuszowała zdjęcia. Techniką Volume 2d, 3d, 4d itd można uzyskać takie właśnie spektakularnie wyglądające rzęsy. Zgodzę się, że wyglądają nie realnie, ale od ponad roku przedłużam rzęsy metodami objętościowymi i cuda można na oczku zrobić. Klientki są w stanie uwierzyć jak widzą na sobie lub na oczach u koleżanki. Zdjęcia metod objętościowych wyglądają zjawiskowo.

Należałoby przeprosić Panią Bożenę za te oszczerstwo.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 08:25   #478
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
laktoza zgadzam się z marwel, ani grama photoshopa w zdjęciach Dzikiej Kury nie ma. Proszę nie szerzyć fałszywych informacji. Jeśli się na czymś nie zna lepiej się nie wypowiadać...

Ode mnie 1:1
Załącznik 5789240Załącznik 5789241
Masz może zdjęcia przed? Po ilości rzęs widać że klientka musiała mieć bardzo dużo swoich rzęs bo niestety nie każdemu jest dany taki piękny efekt.

Do tych metod objętościowych używa się innych rzęs niż 1:1? Tzw. Y?
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:01   #479
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Masz może zdjęcia przed? Po ilości rzęs widać że klientka musiała mieć bardzo dużo swoich rzęs bo niestety nie każdemu jest dany taki piękny efekt.

Do tych metod objętościowych używa się innych rzęs niż 1:1? Tzw. Y?
przede wszytskim cieńszych rzęs, np Y albo W. zalezy jaki efekt chce sie osiagnac
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:49   #480
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Przede wszystkim to jest inna technika przyklejania rzęs.

Bez kursu sie nie obejdzie
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.